جزئیات بیشتر در مورد خبر

جزئیات استخدام سهمیه های ایثارگران در آزمون های استخدامی

جهت مشورت و تبادل نظر در رابطه با آزمون استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

جهت مشورت و تبادل نظر در رابطه با سومین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۸ آذر ۹۵: اعلام جزئیات اختصاص سهمیه حداقل ۲۵ درصدی استخدام ایثارگران (منبع: www.isaar.ir)

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر اینکه باید سهميه استخدامی حداقل ۲۵ درصدی ایثارگران توسط دستگاه استخدام كننده رعايت شود، افزود: چنانچه در بعضي از دستگاه‌ها سهميه ايثارگران تكميل نشود با هماهنگي بنياد از بين ساير ايثارگراني كه امتياز بيشتر و بالاتري را كسب کرده‌اند، ایثارگران جویای کار انتخاب می‌شوند.

به گزارش «ایثار»، حجت الله امانی با اشاره به مجوز استخدامي سازمان اداري و استخدامي كشور به دستگاه‌های اجرايي و برگزاري سومين آزمون فراگير استخدامي در ۲۱ آبان ماه سال جاری توسط سازمان سنجش آموزش كشور، گفت: اداره كل اشتغال و كارآفريني بنیاد نسبت به پيگيري اجراي سهميه حداقل ۲۵ درصدی ويژه ايثارگران اقدام می‌کند.
مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: از مجموع كل مجوزهاي صادره براي ۱۱ دستگاه اجرايي و وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و بهداشت و درمان كه تقریباً ۲۸ هزار نفر است، حداقل ۷ هزار نفر از اين مجوز بر اساس ماده ۲۱ قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران متعلق به مشمولين جامعه ایثارگری خواهد بود.
وی در ادامه تصریح کرد: بر همین اساس ضمن پيگيري و هماهنگی‌های لازم با سازمان امور اداري و استخدامي و سازمان سنجش آموزش كشور اسامي تعداد ۲۵ هزار و ۳۵ نفر از ايثارگران شركت كننده در آزمون ياد شده از سازمان سنجش اخذ و جهت تأیید واجد شرايط بودن آن‌ها براي استفاده از سهميه حداقل ۲۵ درصدی به استان‌های مربوطه ارسال شد.
امانی همچنین اظهار کرد: مراكز استاني بنياد نيز ضمن بررسي آمار ارسال شده و تطبيق آن با اطلاعات موجود در سامانه سجايا و حذف افراد غير واجد شرايط اعم از افراد دانشجو، شاغل و …. و پالايش آمار خود نسبت به تأیید تعداد ۱۶ هزار و ۵۸ نفر از ايثارگران واجد شرايط جهت بهره‌مندی از سهميه حداقل ۲۵ درصدی اقدام کردند.
به گفته وی، اداره كل اشتغال و كارآفريني ضمن هماهنگي با اداره كل فناوري و اطلاعات بنياد نسبت به صحت سنجي اطلاعات اخذ شده اقدام کرده و در نهايت آمار مزبور در دو مرحله به سازمان سنجش آموزش كشور ارسال شده است.
مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه پس از اعلام نتايج و اعلام اسامي پذیرفته شدگان در آزمون به تعداد ۲ برابر ظرفيت اسامي افراد پذيرفته شده به دستگاه‌های ذی‌ربط اعلام می‌شود، اعلام کرد: از بین دو نفر براي هر پست يك نفر به عنوان قبول شده نهايي جذب دستگاه خواهند شد.
امانی با تأکید بر اینکه سهميه حداقل ۲۵ درصدی هراستان باید توسط دستگاه استخدام كننده رعايت شود، افزود: چنانچه در بعضي از دستگاه‌ها سهميه ايثارگران تكميل نشود با هماهنگي بنياد از بين ساير ايثارگراني كه امتياز بيشتر و بالاتري را كسب کرده‌اند ایثارگران جویای کار انتخاب می‌شوند و اگر احتمالاً افراد واجد شرايط در ليست تأیید شده‌ها وجود نداشته باشند از ساير افراد شركت كننده در آزمون تكميل خواهد شد و با نظر مساعد سازمان اداري و استخدامي در بعضي از استان‌ها چنانچه سهميه ایثارگران تكميل نشود، پست‌های تك نفره دستگاه به ايثارگران تعلق خواهد گرفت.


خبر ۱۲ آذر ۹۵: اختصاص سهمیه ۳۰ درصدی به فرزندان ایثارگر (منبع: خبرگزاری فارس)

محمدحسین کفراشی مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، در پاسخ به این پرسش که «آیا فرزندان شهدا و جانبازانی که هنوز در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ثبت‌نام نکرده‌اند، می‌توانند در این آزمون شرکت کنند؟»، اظهار داشت: بحث شرکت در آزمون استخدامی از طریق بنیاد شهید و امور ایثارگران و رسانه‌ها اعلام شد و خانواده‌های شهدا و ایثارگران می‌توانستند در این آزمون استخدامی شرکت کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۷ آذر ۹۵: سهمیه ۳۰۰۰ نفری ایثارگران در آزمون استخدامی آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از سهمیه ۳۰۰۰ نفری ایثارگران در آزمون استخدامی ۱۰ هزار نفری آموزش و پرورش که اخیرا برگزار شد، خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


اخبار و اطلاعیه های مرتبط با موضوع سهمیه ایثارگران آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۴

جهت مشاهده اخبار سهیمه ایثارگران آزمون استخدام آموزش و پرورش سال ۹۴ اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...