جزئیات بیشتر در مورد خبر

افزایش میران دستمزد ها از ۱۴.۵ درصد تا ۱۲.۵ درصد در سال ۹۶

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار مرتبط با کارگران و کارفرمایان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه جزئیات افزایش دستمزد کارگران اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار حقوق، دستمزد و مزایا اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار مربوط به بازنشستگان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار حقوق بازنشستگان اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۷ اردیبهشت ۹۶: جزئیات افزایش مستمری بازنشستگان و مشمولان قانون تامین اجتماعی (منبع:خبرگزاری راه دانا)

معاون اول رییس جمهور افزایش مستمری بازنشستگی و مشمولین قانون تامین اجتماعی در سال ۱۳۹۶ را به وزارت تعاون، کار و رفاه و سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرد.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در این ابلاغیه آمده است: هیات وزیران در جلسه ۱۳۹۶.۰۲.۱۰ به پیشنهاد مورخ ۱۳۹۶.۰۲.۲۴ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به استناد ماده ۹۶۶ قانون تامین اجتماعی مصوب ۱۳۵۴ و اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصویب کرد.

۱- از تاریخ ۱۳۹۶.۰۱.۰۱ کلیه مستمری های بازنشستگی، از کار افتادگی و مجموع مستمری بازماندگان مشمولین قانون تامین اجتماعی که تا پایان سال ۱۳۹۵ برقرار شده اند، به ترتیب برای دریافت کنندگان حداقل مستمری به میزان ۱۴.۵ درصد و برای سایر سطوح به میزان ۱۲.۵ درصد مستمری آنان در پایان اسفندماه ۱۳۹۵ افزایش می یابد.

تبصره: پس از اعمال افزایش یادشده، حداقل مجموع دریافتی ماهانه مشمولین مذکور به استثنای مستمری بگیرانی که به موجب قوانین مختلف دریافتی آنها کمتر از حداقل دستمزد سال است مبلغ یازده میلیون ریال تعیین می گردد.

۲- با توجه به تامین منابع مورد نیاز اجرای بند یک این تصویب نامه از محل منابع سازمان تامین اجتماعی، سازمان برنامه و بودجه کشور مکلف است ترتیبی اتخاذ نماید که حداکثر تا پایان مردادماه سال جاری بخشی از تعهدات دولت به سازمان تامین اجتماعی از طریق سازوکار بند ک تبصره ۵ قانون بودجه سال ۱۳۹۶ کل کشور عملیاتی شود.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...