جزئیات بیشتر در مورد خبر

خاطرات اولین روز کاری شما

این مطلب بدواً توسط سایت ایران استخدام تهیه و ارسال شده است،  اما کپی برداری از سبک و محتوای آن برای تمامی سایت های تابعه ما آزاد است!


این مبحث مخصوص خاطرات مربوط به اولین روز شروع به کار است. خاطراتی شیرین و یا شاید هم استرس زا و تلخ، هرچه که بود گذشت و حال ما مشتاق شنیدن آنها هستیم..
این خاطرات برای ما و همکاران ما در ایران استخدام که پس از ماه ها تلاش شما در نهایت شاهد موفقیت و شروع به کارتان می شویم بسیار جذاب و خواندنی است، و مطمئن هستیم که بیان این خاطرات توسط شما و خوانده شدن آنها توسط دیگر کارجویان ما، علاوه بر ایجاد اطمینان، امیدی ایجاد خواهد کرد تا با تلاش و جدیت بیشتری به دنبال کسب موفقیت باشند.
اگر شما هم خاطره و تجربه ای از اولین روز شروع به کار خود دارید میتوانید در بخش نظرات همین پست بیان کنید تا جهت مطالعه کارجویان سایت به بالای این پست اضافه شود..
موفق باشید-ایران استخدام


خاطرات شروع به کار سازمان دامپزشکی کشور

نویسنده : m تاریخ ارسال : دوشنبه ۱۷ مهر ۹۶ ساعت ارسال : ۲۱:۲۹ کد دیدگاه : ۱۴۰۶۳۱۶
سلام دوستان، امروز اولین روز کاری من بود یه روز شیرین البته همراه با کمی استرس اینقدر حول بودم که تقریبا اولین کسی بودم که وارد اداره شدم بعد از مدتی کم کم سرو کله کارمندا پیدا شد. آقای رئیس همینکه وارد شد و منو دید گفت شما فلانی نیروی جدید نیستید؟! نمی دونم از کجا فهمید! منم که سعی می کردم جلوی ذوق زدن خودمو بگیرم رفتم جلو و گفتم بله. بعد از احوال پرسی و خوش آمد منو به اتاق خودش دعوت کرد و تک تک کارمندا رو برای آشنایی فراخوند البته تعداد کارمندا ده پانزده نفر بیشتر نبودن، آقای رئیس اول منو به کارمندا معرفی کرد و بعد به معرفی کارمندا و وظایفشون پرداخت. من هم از خودم گفتم اینکه قبلا چکار می کردم و چه تجربیاتی دارم. جلسه با کمی خنده و شوخی تموم شد، آقای رئیس هم گفتن برای شروع شما بهتره تو فلان قسمت با آقای فلانی کار کنید. بعدش هم رفتیم تو همون قسمت و ما رو با برخی از کاراشون آشنا کرد و … یه سری کارای اداری هم بود که باید برای شروع کار انجام می دادیم، خلاصه روز اول کار ما به اینصورت تموم شد. از ته دل آرزو می کنم شما دوستان هم هر چه زودتر شروع به کار کنید.


خاطرات شروع به کار بانک کشاورزی سال ۹۲

کاربری : حمیدی ارسال : ۹۳/۰۹/۲۷ ساعت ارسال : ۱۶:۰۳ کد دیدگاه : ۲۱۸۲۷۴
سلام به همه دوستان خوبم.
امروز یه هفته از خدمتم در بانک سبز گذشت.
خداروشکر تو شعبمون همه با هم صمیمی هستیم.رییس شعبمون نامبر وانه.خیلی ماهه.خیلی خیلی خوش برخورده.خداروشکر.

وحید میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۷/۲۷ کد دیدگاه : ۱۶۹۱۸۳ زمان ارسال دیدگاه : ۵:۴۷ .ب.ظ
سلام. اولین روز کاریم خوب بود. کلا صندوقداری خیلی سخت نیست ولی بانکداری خرد و اعطای تسهیلات سخت و زیاده. صندوقدارها ساعت دو و نیم صندوقو بستنو رفتن ولی من و کارمند قسمت تسهیلاتیمون تا ساعت ۵ هم تو شعبه بودیم. نیمه دوم سال به دلیل اعطای تسهیلات به کشاورزا کار زیادتره. خدا رو شکر. هر چقدر هم خسته بشیم که نمیشیم بازم بهتری از علافی و سردرگمیه. امیدوارم زودتر همه دوستان مشغول کار بشن

r:s میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۸/۰۶ کد دیدگاه : ۱۷۵۵۴۴ زمان ارسال دیدگاه : ۴:۰۵ .ب.ظ
سلام به همه ی دوستان
ایام محرم رو به همه تسلیت عرض می کنم
من الان از تو بانک دارم این پیام رو مینویسم،این چند مدت که مشغول شدم وقت نکردم پیام بذارم جای همتون خالی کار بانک بد نیست یه کم زمان کاریش نسبت به بقیه ی ادارت زیادتره ولی در کل زیاد سخت نیست البته دقت شرط مهمیه برا کارکردن.
در ضمن اینجور که گفتن قراره تا اخر سال ۹۳ مراحل دعوت به آموزش همه ی نیروها توی بابلسرتموم بشه،پس دوستانی که هنوز دعوت نشدن نگران نباشن.
در پایان میخواستم از ادمین محترم و همکاراشون یه تشکر خیلی خیلی زیاد کنم که توی این یکسال وچند ماه مارو تحمل کردن
همچنین تشکر ویژه از همه ی دوستانی(به سلامتی دیگه باید بگیم همکاران) که توی این مدت از طریق این سایت همدیگه رو راهنمایی کردن والبته مارو هم همچنین. در پناه امام زمان سربلند وپیروز باشید

مارال میگوید: تاریخ ارسال دیدگاه: ۱۳۹۳/۰۸/۱۱ کد دیدگاه : ۱۷۹۰۵۰ زمان ارسال دیدگاه : ۷:۵۳ .ب.ظ
سلام بچه ها.من امروز اولین روز کاریم بود تو یک شعبه ۲۰ نفره.اصلا خوب نبود.حالم گرفته است.
کارش خیلی سخت و استرس زاست.کارهای عقب افتادشونو میدن به ما کارآموزا.از انصاف بدوره واقعا.دعای گوی همتونم.ماروهم فراموش نکنید.

فرستاده شده در ۱۳۹۳/۰۸/۱۱ در ۱۰:۵۲ .ب.ظ | در پاسخ به مارال.
مارال عزیز منم امروز اولین روزم بود.پیش یکی از همکارا پشت باجه نشستم.انواع و اقسام کدها و سندها رو دیدم و با نظارت همکارم سه تا سند ۱۰۱۰ زدم.ولی برعکس شما خوشم اومد. دلم برات تنگ شده.

کاربری : استان سمنان ارسال : ۹۳/۰۸/۲۵ ساعت ارسال : ۲۰:۴۹ کد دیدگاه : ۱۸۷۹۴۷
بچه ها امروز اولین روز کاریم بود… اعتبارات خرد رو زیر و رو کردم… همه چی عالی ……
فقط راه خیییییییییییییییییییییییییییییلی دشواره…شاهرود به میامی
ماشین هستا مسافر نیست…………… !!!!!!!!!!!!!!
۸) صبح مجبور شدم پول ۳نفر رو حساب کنم تا به میامی رسیدم
امروز ۱۱۰۰۰تومان بابت کرایه پیاده شدم…..خدابخیر بگذرونه روزهای بعد….فک کنم کل حقوقم رو کرایه راه بدم…

کاربری : اصفهانی.ام ارسال : ۹۳/۰۹/۰۴ ساعت ارسال : ۲۰:۱۵ کد دیدگاه : ۱۹۸۱۲۵
سلام ب همه….بچه ها من امروز رفتم باجه…خیلی عالیه…همکارم ک کار بهم یاد میده خییییلی خانمه خوبیه….ازین بهتر نمیشه.با اینکه هر روز تا ساعت چهار یا پنج تو شعبم و حتی نهارم نمیخوریم چون جو همکارام خیلی خوبه بهمون خوش میگذره.شعبمون خیلی شلوغه ولی همکارام خیلی خوب و مهربونند….همشون دنبال ی فرصت کوچیک میگردن ما بیکار باشیم ی نکته ی کوچیکم ک شده یادمون بدن….امروز چک پاس کردن و درخواست صدور کارت مهرگستر و واریز نقدی و واریز فیش بیمه و…. روبهم یاد دادند.ب همکارم ک با خودم اومده هم تو بخش اعتبارات آموزش دادن….در کل همه چی عالی عالیه…دیروزم ک بازرس اومد و ماوتو بایگانی بودیم….ی طرحی تو شعبمون پیشنهاد دادن واسه پرونده تسهیلات ک ماها داشتیم اجراییش میکردیم…بازرس از طرح خیلی خوشش اومد و گفت از طریق نظام پیشنهادات طرح میفرسته برا تهران ک تو همه شعب اجرا بشه….بعدشم بازرس گفت ب این بچه هایی ک دارن این کارو انجام میدن ی پاداش ویژه این ماه میدیم….فکر کنم منظورش ما بودیم….فکرشم نمیکردم روز دوم کارم تشویقی بگیرم….. شعبه خیلی خوش میگذره امیدوارم همتون زودتر برید شعبه هاتون ….موفق باشید….


خاطرات شروع به کار بانک ملت سال ۹۳

کاربری : anet ارسال : ۹۴/۰۳/۱۰ ساعت ارسال : ۲۳:۴۳ کد دیدگاه : ۳۵۲۲۰۴
یه سلااااااااااام گرم و صمیمی خدمت دوستان گل حاشیه خوبیییییین؟امیدوارم که خوبه خوب باشین و ایام به کامتون
بچه ها از همگی عذر میخوام که دیر میام و عذر اگر جواب کامنتی رو نداده باشم ان شاالله تو یه فرصت بهتر میام و کامنتها رو میخونم
دوستان امروز اولین روز کاری م با کد کاربری خودم بود,وای بچه ها یه استرسی داشتم که بیا و ببین  ولی انصافا همکارام خیلی خوبن انقدر که همش دلداریم میدادن و میگفتن نترس اگر موردی پیش اومد ما هستیم و این بهترین جمله ای بود که امروز به معنای واقعی طول روز بهم حس خوبی میداد,واقعا داشتم به این فکر میکردم چقدر آدمهای خوب و جملات خوب به آدم احساس خوب منتقل میکنن و چقدر هم مهمه…خلاصه خدا خیرشون بده
قسمت جالب امروز این بود که ۱۰ هزارتومن کسری آوردم   علتشم فقط عجله ی خودم بود که تا پولو دقیفق نشمرده از مشتری گرفتم عوضش تجربه ی خوبی برام شد  ولی در کل خوب بود
دوستتون دارم مثل همیشه,فعلا با اجازه

کاربری : الهه ارسال : ۹۳/۱۱/۱۷ ساعت ارسال : ۱۴:۰۷ کد دیدگاه : ۲۵۹۰۴۴
با سلام خدمت همکاران عزیز
بنده تقریبا یکماه و نیمه که کارم رو توی شعبه شروع کردم,از روز اول با اعتماد بع نفس بالا رفتم تو بانک و خودم زو به تک تک کارمندا معرفی کردم و همون روز خواستم که من رو پشت سیستم بنشونن و خوشبختانه یکی از همکاران کدش رو تو سیستم دیگه وارد کرد و من مستقلا شروع بکار کردم و البته خودشون هم با سیستم خودش باجه کناریم بود و تقریبا ناظر بودن.
خدا رو شاکرم از کارم راضی هستم شغل سختی نیست ولی هیجان کار بالاست و این لذتبخشه.تنها نکته ایی که همیشه باید رعایت بشه دقت رو عدد و حروف مشتریها و وارد کردن رقم تو سیستم خودته در نهایت تحویل دادن و گرفتن پول از مشتریها هست که باید توجه کرد.
کلا تو کار مالی باید دقت کرد و حتی مثلا برای افتتاح حساب ریز به ریز کارهایی که فک میکنی مهمه رو انجام بدی هرچند اگه بگن مهم نیست ولی یهو میبینی قانونش عوض شد.
در پایان بازم از خدا شاکرم و بعد از ادمین و بقیه همکاراشون که تو این چندماهه تمام تلاششون رو کردن تا ما به نتیجه ی دلخواه برسیم.
آرزوی موفقیت برای همه

کاربری : اوستا ارسال : ۹۳/۱۱/۱۶ ساعت ارسال : ۱۷:۳۲ کد دیدگاه : ۲۵۸۶۲۷
باسلام الان تقریبا یک ونیم ماهه توی شعبه هستم و از کارم راضیم از همکارها و رییس شعبه هم راضیم جو بسیار صمیمی داریم.

کاربری : …….. ارسال : ۹۳/۱۱/۱۶ ساعت ارسال : ۱۹:۱۴ کد دیدگاه : ۲۵۸۶۹۴
الان یک ماه ونیمه رفتم شعبه ولی از روز اول ازشعبه وهمکارا خوشم نیومد و فقط تحمل میکنم . .ازلحاظ استرس و ترس هم روزب روز بیشتر میشه.کلا تاحدودی پشیمونم که بانک اومدم.

کاربری : ارین ارسال : ۹۴/۰۱/۰۹ ساعت ارسال : ۱۷:۲۷ کد دیدگاه : ۲۹۳۴۱۶
با سلام و عرض ادب خدمت اقای امیری و ادمین محترم
دوست دارم که از اولین روزهای کاریم توی بانک ملت خدمتون عرض کنم .من خودم روز شش دی ماه برای دوره اموزشی راهی تهران شدم و روز یکم بهمن ماه در شعب بانک ملت اصهان مشغول به کار شدم .و چیز جالبی که برایم اتفاق افتاد این بود که در روز سوم مبلغ پانصد هزار تومن کم اوردم که خدا را شکر پیدا شد ./ولی در حد مرگ دچار استرس شدم ./و به مناسبت پیدا شدنش یکه سور حسابی توی شعبه ازم گرفتند که به میزان نصف مبلغی که کم اورده بودم هزینه ام شد ولی بازم خدا را شکر که پیدا شد.


خاطرات شروع به کار سازمان تامین اجتماعی سال ۹۳

کاربری : ثریا ارسال : ۹۴/۰۴/۰۱ ساعت ارسال : ۱۹:۱۵ کد دیدگاه : ۳۷۴۰۸۹

به نام خداکه هر انچه داریم ازوست
سلام دوستان امروز اولین روز کاریم بود.
ساعت ۷ و نیم تو اداره بودم و مستقیما رفتم پیش رییس تا نامه معرفی بکارمو بررسی کنه بعد یکی از کارمندان منو به همه واحدها برد و معرفیم کرد.اخر سر رفتم واحدی که به اونجا معرفی شده بودم یعنی درامد،البته نمیدونم شاید موقتی اونجام.یه اتاق با ۴ کارمند و اتاقی که تو همون اتاق بود مال مسؤل واحدش خلاصه منو تو قسمت دریافت قرار دادن ولی بنظرم کارش سخت بود چون مسؤلیت زیادی نسبت به دیگر واحد ها داره هرچند کارهاش پیچیدگی هم داره ولی بیشتر از این میترسم که قسمت درامد سازمانه و برای من مبتدی سنگین.دوست دارم از جانم مایه بذارم و به جامعه و سازمان خدمت کنم نمیدونم شاید چون روز اولم بود این احساس ترس و سنگینی رو کنم ولی در کل دوس داشتم یه جاییی بودم که با پول و درامد سروکار نداشته باشه.اما باز به خدا توکل کردم و اموراتمو بدست اون میسپارم چون او بهترین کارساز است.شاید الان بگید کاش جای من بودید ولی بیشتر از اینکه خوشحال باشم نگرانم از اینکه کارمندی لایق نباشم وانطور که شایسته سازمان است خدای ناکرده نباشم.اما همه میگویند این احساس در همه هست که روزهای اول نگرانند.به هر حال فقط به خدا توکل میکنم که از پس همه وظایف برابیام و در خدمت خلق خدا باشم.در ضمن ساعت ورود ۷ و نیم و ساعت خروج یه ربع به سه هست که به عنوان اضافه کاری هم حساب میشه.دوستان ا خدا میخوام همتون به این روز برسید و موفق باشید چون واقعا لایقید.

کاربری : ۴۰۹۶ ارسال : ۹۴/۰۳/۲۱ ساعت ارسال : ۱۲:۰۰ کد دیدگاه : ۳۶۱۷۸۴
سلاااااام به دوستان قدیمی و عزیزم: ادمین، یاس، نیلوفر، آسمونی، مرتضی، حامد، خدای مهربون، علی، آلاله، ره شکوه، ل، سهیلا، عدالت خواه، درمان، ehsanajax، مدیریت درمان، پیگیر و….(اگه اسمیو جا انداختم ببخشید)
خوبید؟
سلامتید؟
چه خبرا؟؟؟
با اجازتون من شنبه همین هفته که گذشت ابلاغمو از اداره کل گرفتم و روز یکشنبه ساعت و هفت و نیم در محل کارم حضور داشتم.
یه خبر خوبی که هست اینه که رقیب من که نفر دوم بود برای شهر خودش پذیرفته شد، و الان همکار شده البته
و منم به لطف خدا به یکی از شعبه های شهر خودم فرستاده شدم. و واقعا خدا رو شکر میکنم بخاطر این. چون هر دونفرمون پذیرفته شدیم و هرکدوم تو شهر خودش!
من تو قسمت مستمری ها افتادم که بسیار شلوغ و پر سر و صداست. و حجم مراجعه کننده نسبت به واحدهای دیگه واقعا بالاست. شروع به کار از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۵:۳۰ هست. گرچه همکارا از ساعت ۷:۰۰ یا حتی ده دقیقه به ۷ در محل کار حضور دارن.(اضافه کار) از حقوق و مزایا چیزی نمیدونم. ولی همینکه خبری داشته باشم میام اطلاع میدم.
همکارا بسیار خوش اخلاق و مهربون هستن و با حوصله سوالای منو جواب میدن و بهم کار یاد میدن. چون ما کلاس آموزشی نداشتیم و همینجور فرستاده شدیم به شعب. اگه چیزیو فراموش کردم بگم، سوال کنید.
با آرزوی شروع به کار هرچه سریعتر دوستان.

کاربری : ناشناس ارسال : ۹۴/۰۲/۲۷ ساعت ارسال : ۱۱:۲۳ کد دیدگاه : ۳۳۸۳۴۰

سلام به همه ی دوستان من جزء استخدامی های جدید تامین اجتماعی در یکی از شهرستانهای استان گیلان هستم الان تو محل کارم دارم براتون مینویسم اول از همه میخوام از سایت ایران استخدام و همه افرادی که تجربیاتشو ن و اینجا در اختیار افرادی مثل من گذاشتن تشکر کنم واقعا تجربیاتشون کمکم کرد.
اولین روز کاری من خیلی خوب بود مسئول ارشدم یه خانم مهربون وخونگرمه کلا اینجا همه چیز خوبه.. منم دارم تمام تلاشم و برای بهتر انجام دادن مسئولیتم بکار میگیرم …انشالله همتون موفق باشید روز خوش

کاربری : ناشناس ارسال : ۹۳/۱۲/۰۴ ساعت ارسال : ۱۸:۴۳ کد دیدگاه : ۲۷۲۰۵۱
سلام ب همه
امروز اولین روز کاریم بود
اولش ک ابلاغمو بردم محل کارم،همه ی کارمندا خیلی ویژه احوال پرسی کردنو تبریک گفتن.
بعدش ی خانوم منو برد ک اثر انگشتمو توی دستگاه حضور و غیاب ثبت کنه.حضور زدمو رفتم بالا.
بعدش شماره پرسنلی مو گفتن،مشخصاتمو ثبت کردن.ولی گفتن عیدی امسال نمیگیری- چون باید سه ماه اقلا کار کنی.بعد شماره حساب بانک رفاهمو خواستن واسه واریز حقوق.ک بیستم میریزن! البته کمتر.
وخت ناهار هم توی بسته های خ شیک شینسل دادن.ک از رستوران بود.البته پولشو از حقوقم کم میکنن.۲۲۰۰ تومن.
اقاهه گف ک از فردا هفتو نیم صب باید اثر انگشت بزنی تا چار ظهر.
الانم ک اولین روز کاریمه(البته نذاشتن امروز کار کنم چون گفتن توی ذهنت این روز میمونه) خیلی خستم!
کللللی پشت میز نشسته بودم اخه.
بسیار جای شیک و با کلاسی بود.
انشالا شمام بیاین کامنت روز اولتونو بذارین.


خاطرات متفرقه شروع به کار

نویسنده : خاطره بانکی تاریخ ارسال : سه شنبه ۳۰ آبان ۹۶ ساعت ارسال : ۲۱:۵۹ کد دیدگاه : ۱۴۷۱۸۹۱
چند روزی بود که یک همکار جدید به جمع ما اضافه شده بود. تنها باجه خالی شعبه کنار باجه من بود. به همین خاطر همان جا مستقر شد. دو روز اول کنار من نشسته بود تا کمی با سیستم و مشتریان آشنا شود. با توجه به آموزش های کاملی که بدو خدمت از سوی بانک برای همکاران برگزار می شود و طی هماهنگی با ارشد شعبه در باجه خودش نشست و از من خواست تا در صورت نیاز کمکش کنم.
اولین مشتری رو فراخوان کرد. مشتری جلوی باجه اش ظاهر شد. مردی بود میانسال، خوش چهره با کت و شلواری مرتب. چکی رو که دستش بود پشت نویسی کرد و به همکارم تحویل داد. همکار تازه وارد که کمی هم هول شده بود، با وسواس خاصی داشت ارکان چک و صحت و سقم پشت نویسی رو کنترل می کرد.
مشتری رو به وی کرد و گفت : اگر میشه کش ( بفتح کاف ) بدین.
همکار ما هم که سعی می کرد خودش رو مسلط به کار نشان بده ، دستش رو سمت کشوی میزش برد و تعدادی کش ( بکسر کاف ) بیرون آورد و روی باجه گذاشت.
مشتری که از این کار او تعجب کرده بود گفت: عرض کردم کش (cash) نه کش (elastic band).
همکار ما که متوجه خنده هامون و اشتباهش شده بود، از مشتری عذرخواهی کرد و وجه چک رو به او داد؛ و این شد اولین خاطره بانکی اش.

نویسنده : نوید ف تاریخ ارسال : امروز ساعت ارسال : ۰۸:۳۶ کد دیدگاه : ۱۲۶۸۶۲۰
سلام. امروز صبح بعد از ۴ سال بیکاری، کارمند پتروشیمی شدم. از دیشب از استرس نخابیدم همش دعا میکردم که امروز خبری نباشه و …. چون هیچی نمیدونم . یعنی اصلا نمیدونم باید چیکار کنم. ففط میدونم باید حواله بزنم و بارنامه صادر کنم. ولی خب روز اول کاره ادم گیج میشه. حالا ک اومدم سر کار بهم گفتن تا ۲ روز دیگه بهمون حواله نمیدن. انگار دنیا رو دادن بهم. .تا اون موقع هم خوب کارو یاد میگیرم ب امید خدا. دعا کنین این شغلم و هیچ وقت از دست ندم. واقعا دوسش دارم. ممنون .

کاربری : م ارسال : ۹۳/۱۱/۱۶ ساعت ارسال : ۱۳:۵۷ کد دیدگاه : ۲۵۸۵۳۳
شروع کار من با اعتماد بنفس کامل شروع شد، یادمه وقتی با رئیسم صحبت میکردم وایشون گفتن تایپ بلدین و من بااینکه اصلا تایپم سریع نبود گفتم بله تا حدودی گفتن یعنی ۱۰ انگشتی تایپ میکنی گفتم نه خیلی معمولی با حالت تمسخر امیزی گف خب اونجوریکه منم بلدم تایپ کنم منم که خیلی بهم برخورده بود با غرور و خشم گفتم اما جوونم و زود یاد میگیرم این جمله روهم از تلویزیون یاد گرفته بودم واین شد که رئیس گف از همین حالا کارتوشروع کن، منم رفتم شروع کنم و از اونجایی که اصلا نمیدونستم وورد کجا هست چطوری هست اما کمی آشناییت داشتم رفتم پشت میز نشستم و دیدم همه کلی واسم نامه آوردن و منم با بدبختی و خرابکاری نامه هارو تایپ کردم و سر یک ماه همچی رو یاد گرفتم و الان سریعترین فرد هستم برای تایپ و هرجا که رئیس قبلیم کارش لنگ میشه اسم منو میاره…
التماس دعا.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

 • براي اطلاع فوری از جديدترين و آخرين اخبار استخدامی ميتوانيد در کانال تلگرام سايت ايران استخدام عضو شويد: جهت عضویت اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده : m

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۲:۰۲

  کد دیدگاه : 1517305

  سلام آدمین عزیز، خاطره شروع به کار من که در تاریخ 17 مهر 96 بود و در بالای صفحه اومده مربوط به سازمان دامپزشکی کشور میشه نه بانک کشاورزی!! امروز دوباره اومدم به سایت خوب شما یاد خاطرات گذشته و اون همه انتظار و استرس افتادم، چه روزهای سختی رو پشت سر گذاشتیم البته شما و سایت خوب شما هم تو اون مدت طولانی همیشه همراه و یاور ما بودید ممنونم از شما و همه همکاران خوبتون. به خاطر درج خاطره حقیر که یادمه اون رو تو قسمت امور مالیاتی نوشتم هم تشکر می کنم. از تاریخ شروع به کارمون بیش از دو ماه میگذره کارمون سخته و پر استرس ولی خدا رو شکر میکنم که پذیرفته شدم و از اون وضعیت نجات پیدا کردم. برای همه دوستان جویای کار هم آرزوی موفقیت و بهترینها رو دارم.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : کارمند پنج (شریف زاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۰:۰۲

   کد دیدگاه : 1517632

   با سلام دوست عزیز
   ضمن عذرخواهی از شما به دلیل مشکل پیش آمده، به اطلاع می رسانیم خطای موجود تصحیح شد.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مطهره

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۰:۳۵

  کد دیدگاه : 1325671

  اشک از چشام سرازیره یعنی روزی میرسه منم بیام بگم از روز اول کاریم
  خداجوووونم کمک کن😣😢

  پاسخ دهید
 • نویسنده : نوید ف

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۸:۳۶

  کد دیدگاه : 1268620

  سلام. امروز صبح بعد از 4 سال بیکاری، کارمند پتروشیمی شدم. از دیشب از استرس نخابیدم همش دعا میکردم که امروز خبری نباشه و …. چون هیچی نمیدونم . یعنی اصلا نمیدونم باید چیکار کنم. ففط میدونم باید حواله بزنم و بارنامه صادر کنم. ولی خب روز اول کاره ادم گیج میشه. حالا ک اومدم سر کار بهم گفتن تا 2 روز دیگه بهمون حواله نمیدن. انگار دنیا رو دادن بهم. .تا اون موقع هم خوب کارو یاد میگیرم ب امید خدا. دعا کنین این شغلم و هیچ وقت از دست ندم. واقعا دوسش دارم. ممنون .

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۹:۳۶

   کد دیدگاه : 1268681

   آرزوی موفقیت نوید عزیز

   پاسخ دهید
 • نویسنده : طیبه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۱:۰۲

  کد دیدگاه : 368875

  هــــــــــــــــــــــــــــــــــــی خدا جون !
  یعنی میشه یه روز مابریم سرکار بیایم اینجا خاطره بگیم 😕
  😳

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۱:۵۲

  کد دیدگاه : 354047

  اولین روز کارم در اداره راه و شهرسازی گفتن برای ما لیسانس و فوق و دکترا مهم نیست اینجا ما به کارگر نیاز داشتیم شما رو فرستادند.من رو سوار کامیون کردم و رفتیم جاده گاردریل های 100 کیلومتر راه رو چک کردم که نصب باشه،بعد اومدم ادره گفتن مرخصی و تعطیلی اینجا نداره مث بقیه جاها، کار شاید تا ساعت 5 باشه، اضافه کار نداره، فهمیدم با فوق لیسانس 700 حقوقم هست،
  الان دو ماه ار اون روز میگذره و من استفا دادم، دنبال کار میگردم،مجردم و خونه ندارم، ماشین ندارم اما خدا رو دارم،5 سال خالصانه کار کردم ولی نتونستم به چیزی برسم ، خلاقم ،معدلم 17 از دانشگاه سراسری، پرتلاشم و عاشق ایران اما نمیخوان کار کنیم، موندم چرا درس خوندم منی که میخواستن مث یک کارگر بیل به دستم بدن، میدونم باورتون نمیشه ولی همین طور بود. توصیه ای به دوستان دارم…
  بی خیال در حدی نیستم که به دوستان بزرگوار توصیه کنم،ولی برای جوانان تحصیل کرده این مملکت دعا کنید اخه فعلا جای تحصیل کرده ها و نکرده ای پولدار و پارتی دار عوض شده. در پناه خدا باشی.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۲۳

  کد دیدگاه : 338340

  سلام به همه ی دوستان من جزء استخدامی های جدید تامین اجتماعی در یکی از شهرستانهای استان گیلان هستم الان تو محل کارم دارم براتون مینویسم اول از همه میخوام از سایت ایران استخدام و همه افرادی که تجربیاتشو ن و اینجا در اختیار افرادی مثل من گذاشتن تشکر کنم واقعا تجربیاتشون کمکم کرد.
  اولین روز کاری من خیلی خوب بود مسئول ارشدم یه خانم مهربون وخونگرمه کلا اینجا همه چیز خوبه.. منم دارم تمام تلاشم و برای بهتر انجام دادن مسئولیتم بکار میگیرم …انشالله همتون موفق باشید روز خوش 🙂

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۲:۰۲

   کد دیدگاه : 338391

   آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

   پاسخ دهید
 • نویسنده : yalda

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۰۷

  کد دیدگاه : 335814

  سلام خوش به حال همتون من دارم دیوونه میشم انقدر دنبال کار گشتم من احتیاج به کار دارم ولی از همه جا نا امید دیگه هیچ امیدی ندارم لیسانس عمران- اب خسته شدم… کاش یه رشته ی دیگه می خوندم 🙁

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ارین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۷:۲۷

  کد دیدگاه : 293416

  با سلام و عرض ادب خدمت اقای امیری و ادمین محترم
  دوست دارم که از اولین روزهای کاریم توی بانک ملت خدمتون عرض کنم .من خودم روز شش دی ماه برای دوره اموزشی راهی تهران شدم و روز یکم بهمن ماه در شعب بانک ملت اصهان مشغول به کار شدم .و چیز جالبی که برایم اتفاق افتاد این بود که در روز سوم مبلغ پانصد هزار تومن کم اوردم که خدا را شکر پیدا شد ./ولی در حد مرگ دچار استرس شدم ./و به مناسبت پیدا شدنش یکه سور حسابی توی شعبه ازم گرفتند که به میزان نصف مبلغی که کم اورده بودم هزینه ام شد ولی بازم خدا را شکر که پیدا شد.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۰:۵۳

   کد دیدگاه : 293669

   تشکر ارین گرامی. موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۲:۰۵

  کد دیدگاه : 270246

  سلام به همه دوستان خیلی دوست داشتم. االالان ازخاطرات اولین روز کاریم توبانک کشاورزی میامی استان سمنان بگم ولی منو با نامردی به دلیل غیربومی رد کردن وحتی بهم یک زنگم نزدنو اطلاع ندادن با اینکه مدارک واستشهادمحلی که چند وقته اونجا هستمو دادم وخانمم دریکی از ادارات اونجا مشغول به کاربود اگه امکانش هست راهنمایی کنیدچه جوری کارموپیگیری کنم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : امین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۷:۴۹

   کد دیدگاه : 331923

   سلام.از طریق دیوان عدالت اداری

   پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۱:۵۶

  کد دیدگاه : 270235

  سلام به همه دوستان خیلی دوست داشتم. االالان ازخاطرات اولین روز کاریم توبانک کشاورزی میامی استان سمنان بگم ولی منو با نامردی به دلیل غیربومی رد کردن وحتی بهم یک زنگم نزدنو اطلاع ندادن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : AC.MILAN

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۹:۱۸

  کد دیدگاه : 263932

  اول سلام
  والا ما که افتادیم مناطق دور دست جنوبی . همه منو به اسم کوچیک صدا میزنن . خیلی خوبه همه همکارا گل گل گل

  پاسخ دهید
  • نویسنده : AC.MILAN

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۹:۱۹

   کد دیدگاه : 263933

   تشکر از اقا امیری و ادمین عزیز خیلی کمکم کردن .
   راستس مناطق دور دست جنوبی خوبه به شرطی دلت جایی دیگه نباشه :mrgreen:

   پاسخ دهید
   • نویسنده : طیبه

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۰۹:۲۵

    کد دیدگاه : 328435

    هـــــــــــــــــــــــی لوله گاز آخر نفهمیدیم مناطق دوردست جنوبی کجاست 😉 🙂

    پاسخ دهید
 • نویسنده : الهه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۴:۰۷

  کد دیدگاه : 259044

  با سلام خدمت همکاران عزیز
  بنده تقریبا یکماه و نیمه که کارم رو توی شعبه شروع کردم,از روز اول با اعتماد بع نفس بالا رفتم تو بانک و خودم زو به تک تک کارمندا معرفی کردم و همون روز خواستم که من رو پشت سیستم بنشونن و خوشبختانه یکی از همکاران کدش رو تو سیستم دیگه وارد کرد و من مستقلا شروع بکار کردم و البته خودشون هم با سیستم خودش باجه کناریم بود و تقریبا ناظر بودن.
  خدا رو شاکرم از کارم راضی هستم شغل سختی نیست ولی هیجان کار بالاست و این لذتبخشه.تنها نکته ایی که همیشه باید رعایت بشه دقت رو عدد و حروف مشتریها و وارد کردن رقم تو سیستم خودته در نهایت تحویل دادن و گرفتن پول از مشتریها هست که باید توجه کرد.
  کلا تو کار مالی باید دقت کرد و حتی مثلا برای افتتاح حساب ریز به ریز کارهایی که فک میکنی مهمه رو انجام بدی هرچند اگه بگن مهم نیست ولی یهو میبینی قانونش عوض شد.
  در پایان بازم از خدا شاکرم و بعد از ادمین و بقیه همکاراشون که تو این چندماهه تمام تلاششون رو کردن تا ما به نتیجه ی دلخواه برسیم.
  آرزوی موفقیت برای همه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : الهه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۴:۱۰

   کد دیدگاه : 259048

   تو جمله آخر یادم رفت کلمه ی “تشکر” رو بزارم,از شما مسئولین این سایت تشکر میکنم.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : محمد امیری

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۴:۱۳

    کد دیدگاه : 259050

    الهه گرامی تشکر از لطف شما
    در چه بانکی مشغول به کار هستید؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : الهه

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۱۸:۴۹

     کد دیدگاه : 259155

     سلام جناب امیری
     بانک ملت هستم ,از پایه ثابتهای قدیمی هستم ما رو فراموش کردینا 😉
     مشکل سیستمی هست که پیام ارسال نمیشه? همش خطا میده تندتند مینویسی …

     پاسخ دهید
     • نویسنده : محمد امیری

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : ۱۸:۵۴

      کد دیدگاه : 259159

      خیر اسمتون در خاطرم هست منتها فراموش کرده بودم در کدام پیج حضور مستمر داشتید
      الهه خانم خاطره شما به پست بالا و در ردیف خاطرات دوستان بانک ملت اضافه شد
      موفق باشید
      __
      پ.ن: مشکل فنی در دست بررسی هست

      پاسخ دهید
      • نویسنده : الهه

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : ۲۰:۰۲

       کد دیدگاه : 259205

       خیلی متشکر و سپاسگزارم.
       ممنون از زحماتی که برای بهتر شدن این محیط متحمل میشید.

 • نویسنده : ........

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۹:۱۴

  کد دیدگاه : 258694

  الان یک ماه ونیمه رفتم شعبه ولی از روز اول ازشعبه وهمکارا خوشم نیومد و فقط تحمل میکنم . فوق العاده بی ادب و بی فرهنگ هستن.ازلحاظ استرس و ترس هم روزب روز بیشتر میشه.کلا تاحدودی پشیمونم که بانک اومدم.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۹:۲۸

   کد دیدگاه : 258701

   در چه بانکی مشغول به کار هستید دوست عزیز؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ........

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۲۲:۰۱

    کد دیدگاه : 258784

    متاسفانه ملت.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : محسن

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۲۱:۲۵

     کد دیدگاه : 261885

     سلام به همگی
     اگه فرصت کردید یه سری به اگهی استخداما بزنید و پیامای زیرشو بخونید
     اونوقت جلو خدا شرمنده میشید که میگین متاسفانه بانک ملت کار میکنم
     روزی هزار بار شکر کن که شرمنده زن و بچتون نیستی دوست من
     خود من 6 ماه تو زجر اور ترین شرایط کار کردم و میخوام از 5 شنبه همین هفته بزنم بیرون دیگه واقعا طاقت حروم خوری و دزدی هایی که میبینم رو ندارم
     غرور و غیرتمم که از بین رفت

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ........

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : ۲۱:۵۲

      کد دیدگاه : 262675

      دوست عزیز من نگفتم بانک ملت مشکل داره گفتم کارمندان شعبه ما مشکل دارن.و ب نظرمن انسان اگر بیکارباشه بهتراز کاری هست ک آدم روب گناه بندازه.

      پاسخ دهید
  • نویسنده : salaaaar

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۵:۳۹

   کد دیدگاه : 259090

   واقعا جای تعجبه که میگی همکارای ملتیت بی ادبن…….یعنی ملتی هم بی ادب میشه؟؟؟ 😮
   موقع ارزشیابی بزن حالشونو بگیر…….بالاخره باید خودتو بهشون تحمیل کنی ..نباید کارو برا خودت سخت کنی………..30 سال کاره بشرررررررررر

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ........

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : ۱۹:۱۰

    کد دیدگاه : 259168

    بله اقاسالار .متاسفانه فوق العاده بی ادب و گستاخ و فرصت طلب هستن. اقای امیری ب نظرشما چطورمیتونم این مشکل روب مقامات بالاتر اطلاع بدم.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : admin

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : ۲۱:۴۵

     کد دیدگاه : 259253

     در بانک کشاورزی خاطرم هست که همینطور که سالار گرامی گفتند فرمی در نهایت برای ارزشیابی وجود داست.
     اما در کل این رو عرض کنم که سعی کنید کم کم موضوع رو با مدیریت خودتون رفعش کنید. باید با سیاست با چنین موضوعاتی که مانند راه رفتن در لبه تیغ هستند برخورد کنید.

     پاسخ دهید
     • نویسنده : اوستا

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : ۲۲:۳۴

      کد دیدگاه : 259281

      بچه ها یه چیز جالب البته این حس منه ها شاید هم اشتباه باشه ولی هر زمانی که فکر میکنم اگه حای مصاحبه کننده ها، آقا آدمین ازم مصاحبه میکرد قطعا من رد میشدم :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

      پاسخ دهید
      • نویسنده : طیبه

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : ۰۹:۲۳

       کد دیدگاه : 328433

       برا منم دقیقا 🙂

  • نویسنده : AC.MILAN

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۹:۲۳

   کد دیدگاه : 263934

   شما اون ها رو باید تغییر بدید نه اون ها شما رو . مثلا من توی دوره همش نوحه میگذاشتم بچه ها اخر بار خودشون میگفتن نوحه بگذار .

   پاسخ دهید
 • نویسنده : اوستا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۷:۳۲

  کد دیدگاه : 258627

  باسلام الان تقریبا یک ونیم ماهه توی شعبه هستم و از کارم راضیم از همکارها و رییس شعبه هم راضیم جو بسیار صمیمی داریم.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۹:۰۹

   کد دیدگاه : 258689

   اوستای گرامی تشکر از شما، خاطره شما به پست بالا و در ردیف خاطرات دوستان بانک ملتی اضافه شد

   پاسخ دهید
 • نویسنده : م

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۵۷

  کد دیدگاه : 258533

  شروع کار من با اعتماد بنفس کامل شروع شد، یادمه وقتی با رئیسم صحبت میکردم وایشون گفتن تایپ بلدین و من بااینکه اصلا تایپم سریع نبود گفتم بله تا حدودی گفتن یعنی 10 انگشتی تایپ میکنی گفتم نه خیلی معمولی با حالت تمسخر امیزی گف خب اونجوریکه منم بلدم تایپ کنم منم که خیلی بهم برخورده بود با غرور و خشم گفتم اما جوونم و زود یاد میگیرم این جمله روهم از تلویزیون یاد گرفته بودم واین شد که رئیس گف از همین حالا کارتوشروع کن، منم رفتم شروع کنم و از اونجایی که اصلا نمیدونستم وورد کجا هست چطوری هست اما کمی آشناییت داشتم رفتم پشت میز نشستم و دیدم همه کلی واسم نامه آوردن و منم با بدبختی و خرابکاری نامه هارو تایپ کردم و سر یک ماه همچی رو یاد گرفتم و الان سریعترین فرد هستم برای تایپ و هرجا که رئیس قبلیم کارش لنگ میشه اسم منو میاره…
  التماس دعا. 😉

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۴:۱۹

   کد دیدگاه : 258541

   تشکر از شما دوست عزیز. خاطره خواندنی شما به پست بالا اضافه شد

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...