امروز سه شنبه ۹۵/۱۱/۰۵
همکاری در فروش فایل

دعوت به همکاری پلیس فتا از ایده پردازان و کارآفرینان فناوری اطلاعات

دعوت به همکاری پلیس فتا از ایده پردازان و کارآفرینان فناوری اطلاعات

جهت مشاهده اخبار استخدام نیروی انتظامی کلیک کنید


 رئیس مرکز تشخیص‌و پیشگیری پلیس فتا ناجا با اشاره به سرعت تولید تکنولوژی‌های جدید سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در رابطه با فضای سایبر گفت: با توجه به سرعت رشد و تولید علم در فضای مجازی، پلیس فتا به منظور انطباق با پیشرفت‌های تکنولوژی می‌بایست ایده‌های نوآورانه را از محیط داخل و خارج سازمان دریافت نمایند، از این رو به دنبال استفاده از توان استارتاپ‌ها، کار آفرینان و ایده‌پردازان است.

سرهنگ دوم علی نیک‌نفس با اشاره به این‌که یک روز در هفته ناجا تحت عنوان پلیس، حرفه‌ای گرایی، دانش‌بنیان، کارآمدی نام‌گذاری شده است، تصریح‌کرد: پلیس فتا به دنبال استفاده از توان استارتاپ‌ها، کار آفرینان و ایده‌پردازان در فضای مجازی در رابطه با بحث سالم سازی فضای سایبر، برقراری امنیت و ایمنی کودکان، خانواده‌ها و کاربران فضای سایبر است. لذا از استارتاپ‌ها، کارآفرینان و ایده‌پردازان حوزه امنیت فناوری اطلاعات که ایده‌ها و طرح‌های نو برای افزایش امنیت فضای سایبر دارند، دعوت به همکاری می‌کند.

وی با بیان این‌که مهم‌ترین اهداف پلیس فتا تأمین امنیت فضای تولید و تبادل اطّلاعات کشور، صیانت از هویّت دینی، ملّی و ارزش‌های انسانی جامعه در فتا، حفظ حریم خصوصی و آزادی‌های مشروع، صیانت از منافع، اسرار و اقتدار ملّی در فضای تولید و تبادل اطّلاعات است، افزود: پلیس فتا تلاش دارد با استفاده از توان استارتاپ‌ها، کارآفرینان و ایده‌پردازان در به کارگیری راه حل‌های جدید به منظور شناسایی و پاسخ به نیازهای سالم‌سازی فضای مجازی، حفظ امنیت کودکان در فضای مجازی، راهکارهای عملی امنیت کسب ‌و کارهای اینترنتی بهره ببرد.

سرهنگ نیک‌نفس در ادامه با بیان این‌که حفظ زیرساخت‌های حیاتی کشور در مقابل حملات الکترونیک و اعتماد و آسودگی خاطر آحاد شهروندان جامعه برای انجام تمامی امور قانونی از جمله فعالیت‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی به منظور صیانت از حاکمیت و اقتدار ملّی از جمله اهداف تشکیل پلیس فتاست، تأکید کرد: استفاده از توان استارتاپ‌ها، کارآفرینان و ایده‌پردازان می‌تواند توان علمی و اجرایی پلیس فتا را برای تأمین امنیت فضای سایبر و برخورد با جرائم این فضا چندین برابر کند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر پلیس فتا فقط از توان و تخصص خود بهره می‌برد، گفت: البته طرح همیاران پلیس در پلیس فتا نیز اجرایی شده است و ما تلاش داریم از توان این عزیزان نیز بیشترین بهره را ببریم.

به گفته سرهنگ نیک‌نفس برای بهره‌گیری از ایده‌ها و توان استارتاپ‌ها، کارآفرینان و ایده‌پردازان قسمتی در سایت پلیس فتا ایجاد شده است که این عزیزان می‌توانند با مراجعه به این قسمت و تکمیل اطلاعات مورد نیاز ایده‌های خلاقانه خود را برای مسئولان پلیس فتا ارسال نمایند.

منبع : پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا مهلت :

دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل دریافت رایگان آگهی استخدامی به تفکیک استان

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۳ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : محمد جواد ارسال : 95/09/09

  کاربری : محمد جواد

  ارسال : 95/09/09

  ساعت ارسال : 23:57

  کد دیدگاه : 999861

  پاسخ

  با سلام
  برای طرح همیاران پلیس فتا ثبت نام کردم ولی خبری نشد

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/07/26

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/07/26

  ساعت ارسال : 23:15

  کد دیدگاه : 958611

  پاسخ

  با سلام همه جا نیروی انتظامی استخدامی دارد جز خوزستان

 • کاربری : ناشناس ارسال : 95/07/15

  کاربری : ناشناس

  ارسال : 95/07/15

  ساعت ارسال : 23:56

  کد دیدگاه : 944032

  پاسخ

  چرا استان گلستان برای استخدام نیروی انتظامی کاری انجام نمیده 😡


 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.