امروز جمعه ۹۵/۱۱/۰۱
همکاری در فروش فایل

شرایط استخدام معلمان حق التدریس

شرایط استخدامی معلمان و مربیان حق التدریس


بروز شده در اردیبهشت ۸۹

رئیس مرکز آموزش نیروی انسانی، آمار و فناوری وزارت آموزش و پرورش گفت: به دنبال اجرایی نمودن قانون تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش، شرایط لازم برای استخدام این افراد اعلام شد.
اسدالله اسدی گرمارودی، رئیس مرکز آموزش نیروی انسانی، آمار و فناوری وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام مطلب فوق، شرایط لازم استخدام این افراد را به شرح زیر اعلام کرد:
١- معلمان حق‌التدریس کد دار با مدرک کارشناسی و بالاتر با حداقل ‌۴ سال سابقه تدریس مستمر، شاغل بودن تا پایان سال تحصیلی ‌١٣٨٨-۱۳۸۷ و داشتن میانگین حداقل ‌١٢ ساعت تدریس در هفته در چهار سال گذشته.

٢- معلمان حق‌التدریس کد دار با مدرک کاردانی و حداقل ‌۵ سال سابقه تدریس مستمر، شاغل بودن تا پایان سال تحصیلی ‌١٣٨٨-۱۳۸۷ و داشتن میانگین حداقل ‌١٢ ساعت تدریس در هفته در پنج سال گذشته.

٣- معلمان حق‌التدریس کد دار با مدرک دیپلم (اولویت با معلمان کوچ‌رو و مناطق محروم است) با حداقل ‌٧ سال سابقه تدریس مستمر، شاغل بودن تا پایان سال تحصیلی ‌١٣٨٨-۱۳۸۷ و داشتن میانگین حداقل ‌٢۴ ساعت تدریس در هفته در هفت سال گذشته.

۴- آموزشیاران نهضت سوادآموزی که بعد از تاریخ ‌٨/٨/١٣٨٠ در نهضت سوادآموزی دارای بیش از ‌۶٠ ماه سابقه خدمت باشند به شرط شاغل بودن در نهضت سوادآموزی و داشتن حداقل مدرک کاردانی با اولویت رشته‌های مرتبط و مدرک تحصیلی بالاتر و سنوات خدمت در صورت داشتن مدرک کارشناسی و بالاتر
شایان ذکر است در اجرای قانون فوق، وزارت آموزش و پرورش از بین واجدین شرایط بر حسب بالاترین سنوات خدمت و میانگین تدریس هفتگی، ‌٢۶٠٠٠ نفر (‌۴٠٠ نفر شاغلین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، ‌٣٠٠٠ نفر آموزشیار نهضت سوادآموزی و ‌٢٢۶٠٠ نفر از معلمان حق‌التدریس کددار) را صرفاً برای خدمت در دوره ابتدایی به استخدام درمی‌آورد.
به همین منظور حسب دستور وزیر محترم آموزش و پرورش در راستای شفاف سازی و جلوگیری از تضییع حقوق معلمان محترم حق‌التدریس، اسامی تمامی معلمان حق التدریس کد دار واجد شرایط برای انتخاب اولویت‌های استخدامی در سال جاری به تفکیک استان‌، منطقه خدمت و سنوات تدریس در سایت www.medu.ir/meduDocs/tadrisدرج گردیده است (اسامی آموزشیاران واجد شرایط استخدام از طریق نهضت سوادآموزی اعلام می‌گردد.)
افراد ذی‌نفع ضمن دقت در لیست اعلام شده در صورت وجود مشاهده هرگونه مغایرت و اعلام آن در سایت، لازم است مراتب را به صورت مکتوب به امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان مربوطه اطلاع داده و تا حصول نتیجه کار را دنبال نمایند. امور اداری ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها نیز موظفند ضمن رسیدگی سریع به اعتراضات احتمالی به نحوی که هیچ اعتراضی باقی نماند در اولین فرصت نتایج را در پایگاه اطلاعات آماری وزارت آموزش و پرورش ثبت نمایند.


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل دریافت رایگان آگهی استخدامی به تفکیک استان

پاورقیدیدگاه های مخاطبین

این مطلب ۳ دیدگاه دارد. شما نیز دیدگاه خود را ارسال کنید.

 • کاربری : vahidehg ارسال : 92/03/28

  کاربری : vahidehg

  ارسال : 92/03/28

  ساعت ارسال : 12:46

  کد دیدگاه : 5702

  پاسخ

  امین احمدزاده اهل کجاست؟خیلی برای من آشناست البته اسمشون.

 • کاربری : vahideh ارسال : 92/03/28

  کاربری : vahideh

  ارسال : 92/03/28

  ساعت ارسال : 12:31

  کد دیدگاه : 5699

  پاسخ

  آگهیهای استخدام به موقع به ایمیل من نمیاد لطفابه موقع بفرستید.تشکر

  • نقل قول : محمد امیریدر : 92/03/28 14:26:08 پاسخ

   با سلام شما مشترک خبرنامه ایران استخدام شده اید؟


 • لطفا از ارسال دیدگاه هایی با محتوای تبلیغاتی خودداری فرمایید.
 • در دیدگاه های خود از جملات توهین آمیز استفاده نکنید.
 • لطفا از ارسال دیدگاه های سیاسی خودداری فرمایید.