اطلاعات بیشتر

نتایج آزمون استخدامی هلال‌احمر تا ۲ ماه آینده مشخص میشود

جهت مشاهده اخبار استخدام جمعیت هلال احمر اینجا کلیک کنید


مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری جمعیت هلال‌احمر گفت: از ۵ هزار شرکت‌کننده در آزمون استخدامی هلال‌احمر، تا دو ماه آینده ۷۵۰ نفر جذب جمعیت هلال‌احمر خواهند شد.

عباس سوداگر در گفت‎وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی جمعیت هلال‌احمر اظهار داشت: در سال‌های گذشته مجوز این استخدام صادرشده که تعدادی جذب‌شده بودند و ۷۵۰ نفر باقی‌مانده بودند که از طریق آزمون جذب خواهند شد.

وی بابیان اینکه آزمون استخدامی این ۷۵۰ نفر در مردادماه توسط سازمان سنجش برگزارشده بود، خاطرنشان کرد: در این آزمون بیش از ۵ هزار نفر شرکت کرده بودند که ۳ برابر ظرفیت هر پست برای طی کردن مراحل بعدی گزینش شدند.

مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری جمعیت هلال‌احمر ادامه داد: در مرحله بعدی این گزینش افراد تحت مصاحبه که مقدمات آن انجام پذیرفته قرار خواهند گرفت و سعی داریم تا دو ماه آینده نفرات برگزیده مشخص شوند.

وی با تأکید بر اینکه کسانی که دارای سهمیه ایثارگری هستند در تمام مراحل آزمون می‌توانند به‌گزینش معرفی شوند، گفت: کل کارمندان رسمی، پیمانی و قراردادی جمعیت هلال‌احمر حدود ۸۳۰۰ نفر است.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...