جزئیات بیشتر در مورد خبر

تجربیات پذیرفته شدگان استخدامی شركت خدمات فرودگاهی هما در سال ۹۴

کپی برداری از سبک و محتوا برای سایت های تابعه ایران استخدام، مجاز است!

ایران استخدام حامی همیشگی کارجویان ایران

جهت مشاهده اخبار استخدامی شركت خدمات فرودگاهی هما اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده آرشیو جامع سوالات مصاحبه های استخدامی سالهای قبل (رایگان) اینجا کلیک نمایید

این مبحث آرشیوی از تجربیات کارجویان سایت ایران استخدام در مراحل مختلف آزمون استخدامی شركت خدمات فرودگاهی هما در سال ۱۳۹۴ است.


اخبار به نقل از شما:
اولین و مهمترین اخبار و گزارشات از حضور دوستان در مراحل مصاحبه را لحظه به لحظه در همین قسمت دنبال کنید. اطلاعات مربوطه ی کارجویان به مرور زمان در همین قسمت اضافه خواهد شد:

____

مرحله مصاحبه روانشناسی:

> نقل قول : احمد در : ۹۴/۱۱/۱۷ ۱۹:۲۲:۴۰

با سلام خدمت دوستان گل.
بنده این آزمون رو شرکت کردم. قابل توجه دوستانی که میگن الکی و کلاهبرداری بوده.نه پارتی داشتم نه هیچی. الکی گفتم شرکت کنم شااااید قبول شم
مرحله اولش که کتبی بود و حدود۴۰۰ نفری اومده بودن در اوایل آذر ماه برگزار شد. اولین شرط این آزمون این بود که زبانتون باید بالای ۵۰ درصد باشه. آزمون ساده ای بود که شامل۱۵۰ تا سوال بود. زبان هوش و ریاضی اطلاعات عمومی فارسی و معارف.
بنده این مرحله رو که در تاریخ ۳ آذر برگزار شد رو با موفقیت پشت سر گذاشتم بعد ۱۵ روز باهام تماس گرفتن و گفتند که برای مصاحبه برم. مصاحیه شامل معرفی خودم بودم و یک سری سوالات روانشناسیو اینا. و البته تسلط نسبی به زبان انگلیسی هم نیاز بود. چون باید بیوگرافی خودتون و یکسری اطلاعات رو به انگلیسی هم براشون میگفتی. خدارو شکر این مرحله رو هم قبول شدم. و در حال حاضر قرار هستش که برای مرحله بعدی که فک کنم گزینش هست باهام تماس بگیرن. در ضمن بنده فوق دیپلم هستم. و حتما نیاز نیست دیپلم داشته باشید.
یا علیاگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...