جزئیات بیشتر در مورد خبر

تجربیات پذیرفته شدگان استخدامی مشاغل عملیات ریلی سال ۹۶

کپی برداری از سبک و محتوا برای سایت های تابعه ایران استخدام، مجاز است!

ایران استخدام حامی همیشگی کارجویان ایران

جهت مشاهده اخبار استخدامی مشاغل عملیات ریلی اینجا کلیک کنید
جهت مشاهده تجربیات گزینش استخدامی مشاغل عملیات ریلی در سال ۱۳۹۴ اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده آرشیو جامع سوالات مصاحبه های استخدامی سالهای قبل (رایگان) اینجا کلیک نمایید

این مبحث آرشیوی از تجربیات کارجویان سایت ایران استخدام در مراحل مختلف آزمون استخدامی مشاغل عملیات ریلی در سال ۱۳۹۶ است.


اخبار به نقل از شما:

اولین و مهمترین اخبار و گزارشات از حضور دوستان در مراحل مصاحبه را لحظه به لحظه در همین قسمت دنبال کنید. اطلاعات مربوطه ی کارجویان به مرور زمان در همین قسمت اضافه خواهد شد:

____

مرحله طب کار:

> نویسنده : رضا تاریخ ارسال : یکشنبه ۲۴ دی ۹۶ ساعت ارسال : ۱۸:۰۰ کد دیدگاه : ۱۵۵۰۱۴۸
سلام دوستان عزیز. من امروز رفتم طبکار خدا رو شکر خوبه چیز خاصی اصلا نداره… فقط تست تنفس یه کم سخته انم انقد ازت تست میگیرن که قبول بشی همین…. بقیه هم بالینی هست که لختت میکنن البته شورت و نگاه نمیکنن.. همه جای بدنت رو نگاه میکنن که خالکوبی و جای بخیه و … اینا نباشه که همش خیلی اسونه گیر نمیدن قد و وزن هم هیچ اشکال نداره اصلا از خودمون میپرسن که قد و وزنت و بگو…..همین خیلی اسون اصلا نگران هیچ قسمتی نباشید فقط مشکل حاد و وخیم داشته باشی مثل اعتیاد و مشکل ریه و ….خیلی حاد باشه… در کل بازم میگم دوستان طبکار هیچ چیز خاصی نداره فقط بیخودی بخودتون استرس ندید…. همین در ضمن همش یه روزه و ناهار هم جوجه دادن… نفری هفت تومن… همین…

> نویسنده : دوستدار شما تاریخ ارسال : شنبه ۲۳ دی ۹۶ ساعت ارسال : ۲۲:۰۹ کد دیدگاه : ۱۵۴۸۸۰۴
طب کار و روانسنجی
شنبه ۲۳ دی ماه سال ۱۳۹۶
ساعت طب کار ۷ صبح الی ۱۲ ظهر می‌باشد. سعی کنید جزو اولین نفراتی باشین که میرید چون زودتر آزمایش خون و ادرار رو خواهید داد و بعد هم باقی مراحل طب کار.
آزمایش خون: ابتدا یک لیست قرار داده شده و هر کس که تشریف میارد برای طب کار اسمش رو می‌نویسند و در ادامه فرم های مخصوص معاینات را از مسؤل پذیرش دریافت میکند. و جهت آزمایش خون به یک اتاق میرود.
آزمایش ادرار: بعد از پایان آزمایش خون، ظرف نمونه گیری ادرار را دریافت میکنید دقت داشته باشید که اسم و کد شما صحیح وارد شده باشد. در ضمن آب خالی نوشیدن شرط ناشتا بودن نیست بنابراین شب قبل یا صبح مقداری آب بنوشید که با مشکل مواجه نشوید. البته بعد از آزمایش خون کیک و آبمیوه نیز به شما میدهند.
تست های طب کار:
بینایی سنجی، شنوایی سنجی،معاینه بالینی، تنفس و تمام. در ضمن دندون ها رو نگاه نمی‌کنند، فقط مواردی که ذکر شد. البته برای انجام تست ها ترتیبی وجود ندارد و شما هر کد‌ام که خلوت بود یا دوست داشتید رو میتونید برید.
شنوایی سنجی: یک اتاق ایزوله وجود داره که شما می‌رید داخل اون و یک هنذفری درون گوش میذارید و باید به صداهایی که می‌شنوید عکس العمل نشان دهید.
بینایی سنجی: دوستان عینکی هم با عینک تست میدهند و هم بدون عینک و بقیه دوستان بدون عینک. و از همه ردیف یکی از آخر ۰/۹ رو می‌پرسه با فاصله ۳ متری یک تابلو هست که علامت مورد نظر روشن میشود. و در ادامه تست کوررنگی که یک دفترچه است و تو گوگل سرچ کنید حتما میاره . باید یکسری اعداد رو حدس بزنید.
معاینه بالینی: یک آقا بود که همه رو لخت میکرد و تمام جاهای بدن را نگاه میکرد به جز بیضه ها و فشار خون، سوابق بیماری،جراحی و غیره رو از شما میپرسید و در فرم معاینه شما ثبت میکرد. در بیرون اتاق وزن و قد خود را خودتون اندازه میگیرد و به دکتر میگید. یک خانم هم بود که لخت نمی‌کرد و می‌گفت فقط پیراهنت رو بزن بالا.
تست تنفس: سخترین تستی که بنظرتون میرسه البته با وجود دکتری که اونجا بود نگران نباشید ازتون بارها این تست رو میگیره و بهترینش رو ثبت میکنه، یک قلقی داره که اگه دستون بیاد حله.
چند توصیه و نکته: اول اینکه کسی رو رد نمی‌کنند و همه افراد تمام مراحل طب کار رو می‌گذرانند. هر کس که در هر کدوم از تست ها مشکلی داشته باشه مثلاً مشکل گوش،کورنگی،تنفس و غیره ، چندین بار تست میگیرند و اگر واقعا ببینند که مشکل داری فقط در فرم های معاینه ای که اول بهتون دادن ثبت می‌کنند.
دوم تمام دکتر های اونجا آدم های با شخصیت و خوبی هستند و استرس و نگرانی نداشته باشید.
سوم شما تا بعد از ظهر کارتون طول می‌کشه و ناهار می‌خواین که اونجا یه نفر میاد نفری ۷/۰۰۰ تونن میگیره و براتون ناهار میاره البته اجباری نیست و هر کسی که بخواد می‌تونه هر تصمیمی بگیره.
چهارم معاینات طب کار از ۲۰ دی شروع و تا ۱۲ بهمن ادامه داره و روزانه ۴۰ نفر پذیرش میشن.
پنجم از همه نواحی حضور دارند و مختص به یک ناحیه خاصی نمیشه. امروز از متقاضیان کار در قم،تهران،زنجان،شیراز و کرمان دعوت کرده بودن.
ششم ۱/۵ برابر ظرفیت از همان ابتدا یعنی آزمون کتبی اعلام کردند و گویا غیر از کسانی که مشکل سن و مدرک نداشتند همه رو در طب کار دعوت کردند. و بعد از پایان کار کمیسیون میگیرند و نسبت به نمره آزمون کتبی،مصاحبه،طب کار یه میانگینی میگیرند و نفرات با بالاترین امتیاز را د هر نواحی میگیرند. مثلاً شیراز ۶ عدد سوزنبان میخواسته، بعد از آزمون کتبی ۹ نفر را برای مصاحبه دعوت کردند اگر مشکل بالا بودن سن و عدم مطابقت مدرک نداشته باشند، همه اون ۹ نفر طب کار رو می‌گذرانند و در آخر طبق امتیازهای کسب شده ۶ نفر را انتخاب میکنند.
ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۳ بعد از ظهر استراحت، نماز،ناهار و تمام دکتر ها دیگه میرم خونشون.
ساعت ۱۳ الی هر وقت که تست روانسنجی تون تموم بشه.
تست روانشناسی:
در ابتدا یک تست ۳۰ تایی به صورت کتبی ازتون میگیرند.
و در ادامه یک تست ۶۰ تایی به صورت الکترونیکی در یک لپ تاپ کوچک ازتون میگیرند و نتیجه اون به صورت یک نمودار را پرینت میگیرند.
و مرحله آخر صحبت ۲۰ دقیقه ای یک روانشناس با شماست.
چند توصیه و نکته:
۱_ تست های روانشناسی مربوط به حالات و روحیات شماست و برای هر فردی متغیره بنابراین دنبال اینکه چه سوالاتی هست نباشید.
۲_ دروغ نگید به هیچ وجه چون متوجه خواهند شد.
۳_ نتیجه تست ۳۰ تایی و ۶۰ تایی در اختیار روانشناس قرار میگیرد. و در حین صحبت با شما ازتون دوباره می‌پرسه اما به شکلهای مختلف، یکی از جاهایی که اگر دروغ گفته باشید معلوم میشه اینجاست.
۴_ دوباره میگم کسی در هیچ مرحله ای رد نمیشه و در آخر راجع به پرونده پزشکیتون خودشون تصمیم میگیرند.
۵_ سعی کنید هیچ استرسی نداشته باشید و به سوال هایی که ازتون میشه اول فکر کنید و بعد با صداقت جواب بدید.
ومن الله توفیق…

> نویسنده : هاشم تاریخ ارسال : شنبه ۲۳ دی ۹۶ ساعت ارسال : ۲۱:۱۹ کد دیدگاه : ۱۵۴۸۷۴۶
سلام.الوعده وفا.امروز طب کار داشتیم.ازمایش خون و ادرار که چیز خاصی نداشت مثل بقیه جاهاس.چشم پزشکی از فاصله ۳ متری تست میگیرن .اگه عینک داری با عینک و اگه نداشتی که بدون عینک معاینه میشدی.چشم معاینه میکنن که لنز نداشته باشید پس بی خیال لنز بشید .کور رنگ باشی صد در صد ردی اونایی که کور رنگی دارن شک نکنن جلو چشم خود رد کردن.معاینه بالینی هم کلا لخت میشی فقط شرت طنت میمونه ومعاینه بالینی خیلی سخت میگیرن و از کوچکترین موردی نمیگذرن حتی اگه خط رو بدنت افتاده باشه و اگه پاهات پرانتزی باشه تو پرونده مینویسن.اسپیومتری هم که چیز خاصی نداشت و زیاد سخت نبود .روانشناسی و روانسنجی بود که چیز خاصی نداشت سوال های که درباره خودت و خانواده و شخصیتت میپرسن.وسلام.

> نویسنده : ناشناس تاریخ ارسال : شنبه ۲۳ دی ۹۶ ساعت ارسال : ۱۰:۳۸ کد دیدگاه : ۱۵۴۷۵۵۹
سلام خدمت بچه ها امروز رفتم طب کار خلاصه اب براتون میگم اول که نمونه گیری خون وادرار بعد از ان تست شنوایی و بینایی در تست بینایی فقط فقط با تابلو تقریبا فاصله ۳ متر و تست کورنگی که ازتون میخاد اعدادی روی برگه بخونید بعد تست بالینی که فشار خون قد وزن و چند تا سوال ازتون میپرسن مثلا سابق بیماری ندارید بعد از لباستون رو بزنین بالا و شلوار هم دندون هم نگاه نمیکنه راستی کارت پایان خدمت هم همراتون باشه الان هم منتظر ساعت یک برای روانشناسی یا علی

> نویسنده : sozanban sh تاریخ ارسال : چهارشنبه ۲۰ دی ۹۶ ساعت ارسال : ۰۹:۵۲ کد دیدگاه : ۱۵۴۳۱۰۳
سلام دوستان من الان تو‌ مرکز‌رفاهیم اومدم طب کار ساعت ۹:۳۰ صبح و تمام ازمایشارو انجام دادم که شامل اینا بود
هر کی سریع تر باشه زودتر اسمشو ‌میتونه بنویسه
بعد یه برگه بهتون میدن پر‌میکنید
بعد یکی یکی صدا میزنن میرین نمونه خون میدین بعد نمونه ادرار بعد یه کیک‌و‌ابمویه میدن میخوری و میره تست چشم که فک کنم یه ۳ متری فاصله هست از رو‌تابلو E روشن میشه و باید بگین و بعد یه دفترچه میزاره جلوتون ورق میزنه اعداد توی صفه ها رو میگین بعد معاینه میکنه چشم رو بعد میرین قسمت بالینی ازتون‌میپرسه جای عمل داری بخیه داری میگی و‌مینویسه برات بعد شلوارتو تا زانو‌میزنی بالا میبینه بعد لباستو تا بالای سینه میزنی بالا و نگا میکنه
بعد میری تنفس که راحته البته برای همه نه بعضیا مشکله نتونستن ولی انقد فوت میکنی تا بتونی ولت نمیکنه تا درست نزنی (دمش گرم) سه بار باید فوت کنی توش سه بارشم مث‌هم باشه
بعد میری تست شنوایی تو یه اتاق یه کلید قرمز میده دستت میگه صدارو شنیدی تو‌هنزفری کلیدو‌بزن که میزنی وقتی صدا رو فهمیدی
این از ازمایشا الانم اسمامونو برا نهار نوشتن جوجه میدن پرسی ۷۰۰۰تومن
دیگه گفتن منتظر باش ساعت ۱۲ برا روانسنجی
یا حق امیدوارم بدردتون‌بخوره

> نویسنده : سوزنبان تاریخ ارسال : سه شنبه ۱۹ دی ۹۶ ساعت ارسال : ۲۱:۰۲ کد دیدگاه : ۱۵۴۲۴۳۴
آقایان من دیروز طب کاربودم
هیچ هزینه ای نداشت فقط برای ناهار۷۰۰۰دادیم
ساعت ۸ونیم روند کار شروع شد ابتدا آزمایش خون بود وسپس ادرار. پس از آن هر کس هر اتاقی دوست داشت میرفت برای معاینات یعنی ترتیب خاصی نداشت معاینات بعدی عبارت بودند از:دید چشم .فشار خون.گوش پزشکی.تست تنفس که این مراحل تاساعت ۱۱ونیم طول کشید.پس از آن ناهار نماز را خواندیم وبرای تست روانسنجی در محل حاضر شدیم که ابتدا تعداد ۶۰سوال را باید در عرض ۲۰دقیقه در لپ تاپ هایی که آنجا بود جواب میدادیم وپس از آن در اتاق های روانسنجی که یک روانشناس زن در آن بود به مدت ۲۰دقیقه حضور پیدا کردیم ودر نهایت پرونده را تحویل داده و محل را ترک نمودیم.افرادی که حضور داشتند ۳۷نفر سوزنبان از اصفهان وتهران جمعا بودیم.برای رفتن به محل نیز از پایانه جنوب سوار مترو شوید یک ایستگاه بعد یعنی ایستگاه شوش پیاده شوید وقتی از ایستگاه خارج شدید به سمت چپ بروید کلا ۵دقیقه پیاده روی است با ۸۰۰تومان میرسید به محل طب کار.


مرحله مصاحبه تخصصی، روانشناسی:

> نویسنده : sozanban sh تاریخ ارسال : چهارشنبه ۲۰ دی ۹۶  ساعت ارسال : ۱۳:۰۱ کد دیدگاه : ۱۵۴۳۵۲۸
خب دوستان حالا رسیدیم روانسنجی که جز ۵ نفر اول بودم رفتیم تو یه اتاق یه برگه سوال بود فک‌کنم ۴۰ تا توجه نکردم با یه لب تاب کوچیک با ۶۰تا سوال که هیچکدوم جواب خاصی نداره و الانم منتظریم روانشناس بیاد باهامون حرف بزنه
تستاشم بزنین تو‌ نت عین همونا میاد تستای روانسنجی ۶۰ سوالی بزنید میاد
عینک رو‌ هم نمیدونم چه گیری میدن بهش چون نه من عینکی بودم نه هیچی از بچه های اینجا همه خوب بودن اما برا گوش اصلا هنزفری نزنید اهنگ با صپای بلند گوش کنید که گوشتون نفله میشه و میفهمن

> نویسنده : ناشناس تاریخ ارسال : سه شنبه ۱۹ دی ۹۶ ساعت ارسال : ۱۳:۲۱ کد دیدگاه : ۱۵۴۱۵۵۸
سلام به همه ی دوستان.
سوالات روانشناسی شامل ۶۰ سوال روانشناسی بود ک بیشتر درباره خودتون و زندگی وعادتها شخصی و …. هست.
بعد یک روانشناس همون سوالا را ازتون میپرسه. مثلا میگه از دیپلم تا الان رو برام تعریف کن چکارا کردی. دعوات بشه چکار میکنی؟ تنهایی رو دوست داری یا جمع دوستان؟ به خودت چه نمره ای میدی و ….
اصلا نگران نباشید بسیار راحت میگیرن جوری که خودتون بعد از انجام مراحل طب صنعتی خندتون میگیره ک استرس الکی داشتین

> نویسنده : مهرداد پهلوان تاریخ ارسال : پنجشنبه ۱۱ آبان ۹۶ ساعت ارسال : ۲۳:۲۸ کد دیدگاه : ۱۴۴۴۹۷۷
سلام میخواستم تجربه امروز مصاحبه رو در اختیارتون بزارم..از زاهدان رفتم کرمان ۶ نفر متصدی ترافیک میخواست ولی لیست ۹ نفر بود یک نفر هم خانواده شهید بود که کلا ۱۰ نفر از ما یک نفر غایب بود..تا ۸.۵ الاف بودیم بعد ابتدا زاهدانی ها رو صدا زدن..رفتیم اول مدارک دو نفر دو نفر چک میکنن بعد میفرستن نفر بعدی امتیاز میده..هر چی مدرک کامپیوتر یا فنی یا سابقه کار و بیمه دارید ببرید امتیاز داره..بعد یکی یکی صدا میزنن مصاحبه تخصصی دو اتاق هست شانس تون کدوم اتاق بیفته دست اون نفریه که بعد امتیاز دهی میاد فرم میگیره میبره توی یکی از این اتاق ها.. اکثر بچه ها میگفتن یکی از این اتاق ها سال تخصصی سخت تری میپرسید ولی خدایی همه شون خوش اخلاق بودن..مهم اینه که میخوان ببینن حرف زدن بلدی و مسلطی به خودت و کمی هم از رشته ات و زبان بدونی ..خیلی راحته..از من cpu رو پرسید مخفف چیه و مادر برد چیه..بعدش متن انگلیسی داد گفت معنی کن مربوط به قطار و برخورد بود بعدش از بعضی ها لغت پرسیده بود قطار یا راه اهن یا متصدی ترافیک به انگلیسی چیه…اگ متن یاد نداشتین نگین بلد نیستم لغت به لغت معنی کنید تا بدونه کمی یاد داری اصلا راحت نگید بلد نیستم…بعد میگه چرا راه اهن انتخاب کردی..از متصدی ترافیک چی میدونی..بهم گفت متاهلی یا مجرد..گفتم مجرد ..گفت کسی رو سراغ داری گفتم اره منتظر شغلم مشخص بشه بعد دست به کار بشم برای ازدواج بعد گفت اگ ناز کنه بگه نمیام شهر دیگ برای کارت چی؟ گفتم میخوای بزنگم الان بشنوی هرجا من بزم اونم میاد بعدش گفتم با دعای خانم الان دارم خوب جواب میدم..گفت حقوق کمه ارتقا شغلی یا پیشرفت نداری گفتم مهم اینه خدمت کنم به مردم..اینم تجربه من عزیزان..استرس نداشته باشین این مرحله ریزشی خیلی کم داره مگر طرف حرف زدن بلد نباشه و هیچی جواب نده یا مدارکش ناقص باشه

> نویسنده : حجت تاریخ ارسال : سه شنبه ۹ آبان ۹۶ ساعت ارسال : ۱۱:۱۴ کد دیدگاه : ۱۴۴۱۳۳۷
ببین دوست عزیز کسی که ازت سوال میپرسه تو همون روز باید از رشته های قدرت یا نخابرات یا کنترل یا مکانیک یا مدیریت یا… از همه ی اینا سوال بپرسه.یارو هم نابغه نیست که همه ی این رشته هارو فول باشه.پس سوال هایی که میپرسه شاید ساده و پیش پی افتاده باشه ولی شایدم در کمال سادگی تا حالا به گوشت نخورده باشه.من الکترونیکم و از من این سوالا رو پرسید:
الکتروموتور چیه ؟ نمیدونستم
ای سی چیه؟ گفتم
تو برد مدار چاپی چیا هستش؟ گفتم
همین

> نویسنده : اکبر اوش تاریخ ارسال : شبه ۶ آبان ۹۶ ساعت ارسال : ۱۷:۱۲ کد دیدگاه : ۱۴۳۷۲۵۹
بنام خدا. امروز ششم آبان ماه ۱۳۹۶.
مصاحبه برای آموزش نیرو در مشاغل ریلی شرکت رادگستر محاسب.
باید ساعت هفت و نیم صبح میرفتیم ساختمان منابع انسانی راه آهن خراسان رضوی.ما ها از ناحیه شمال شرق ۱ بودیم. برا این ناحیه ۱۹ نفر رو میخواستن ولی تعداد کسایی که حضور داشتن نزدیک ۲۸ نفر بود. خودم شحصا از مسئولش پرسیدم و گفت که یک و نیم برابر ظرفیت اومدن.
از ساعت ۷.۵ تا ۸ بیرون ایستاده بودیم و بعد از اون مارو صدا زدن و همگی رفتیم تو یه اتاق. یه میز بود دو تا صندلی جلوشون خالی بود و بقیه رو ما بقی صندلی ها نشسته بودن. دو نفر برا چک کردن مدارک اومدن، دو تا دو تا اسم بچه ها رو میخوندن و میرفتن رو اون دو تا صندلی مینشستن. یه ورق داشتن و شروع کردن… اصل کارت ملی و شناسنامه، اصل کارت پایان خدمت، اصل مدرک دانشگاه، اصل مدرک مربوط به ایثارگری، حکم کارگزینی والدین در صورت راه آهنی بودن، حکم های آموزشی معتبر. اینا رو دونه دونه میگن و هر کدوم رو که داشته باشی ارائه میدی و اونا رو یک برگه تیکش رو میزنن.
نکات مهم بخش اول: یکی بود سنش اضافی بود، کمتر از یک ماه اضافی بود ولی ردش نکردن، دقت کنید چون زیر یک ماه بود ردش نکردن.
نکته دوم: یکی اصل شناسنامه نداشت، بهش گفتن حتماً ردی، ولی چون کپی رو داشت چیزی نگفتن.
نکته سوم:حکم آموزشی هایی که دارید رو حتما ببرید، هر چی باشه، مهم ترین هاش icdl و زبان هستش، ولی هر چی دارید ببرید چون تاثیر داره.
نکته چهارم :خوده شخص من، کارت پایان خدمت نداشتم ولی گواهی پایان خدمت داشتم، گیری ندادن و مشکلی نبود.
نکته آخر از بخش اول: اگه مشکلی دارید و مشکلتون خیلی بزرگ نیست، حتما برید، شاید خدا خواست و تونستید با صحبت حلش کنید، فکر نکنید آدمای لجبازی هستن، برعکس، خوب و منطقی ان و میشه باهاشون حرف زد.
بعد بخش اول دو نفر دو نفر رفتیم تو اتاق دیگه، البته بعد چند دقیقه مثل اتاق اول چند تا از بچه های دیگه اومدن و مثل اونجا دو نفر دو نفر صدا میزدن، دو نفر پشت میز بودن و هر کدوم با یکی از بچه ها صحبت میکرد، دقیقا سوال های بخش اول رو باز پرسیدن ولی این بار نمره میدادن. معدل دانشگاه نمره داشت، روزانه یا شبانه یا آزاد بودن به ترتیب نمره داشت، متاهل و مجرد بودن، کار فنی بلد بودن و… تمام مواردی که گفته شده بود رو دوباره پرسیدن و نمره میدادن.
نکته اول بخش دوم: یه جا از مدارک آموزشی که دارید میپرسه، شما باید هر فنی که بلد هستید رو با اعتماد به نفس کامل بگید، چون خود شخص من ازش پرسیدم که وقتی مدرک ندارم چه فایده، و خودش جواب داد که شاید همه چی به مدرک نباشه. پس حتما حتما کار های فنی و سابقه کار مناسبی که دارید رو بگید حتی اگه مدرکی برا اثباتش ندارید.
نکته دوم: تو این دو بخش فقط به مدارک نمره دادن و حال و احوال شما تا اینجا مهم نیست.
بعد نمره دادن رفتیم تو یه اتاق دیگه. یک نفر یک نفر صدا میزدن، اولین نفر هم خودم بودم. سه نفر بودن تو اتاق برا مصاحبه، یکی خیلی جدی نبود و دو تاشون سوال میپرسیدن.
بعد از حرفای عادی سوال هارو پرسیدن.
چقدر راجع به متصدی ترافیک اطلاعات داری؟
شغل بابات چیه؟ چرا نرفتی دنبال شغل بابات؟
حقوقت کم خواهد بود و با تو که لیسانس داری مثل فوق دیپلم برخورد خواهد شد.
معدلم رو دیدن و گفتن چرا پایینه معدلت ؟
محل کارت از شهر خودت شاید نزدیک به ۲۰۰ تا ۳۰۰ کیلومتر دورتر باشه.
زبان انگلیسیت در چه حدی هستش؟
به انگلیسی ازم پرسید خودت رو معرفی کن.
(با اینکه زبانم خوب هستش ولی تو اون لحظه قفل کرده بودم)
بعد خواست بحث رو عوض کنه، من بهش گفتم زبانم خوبه لطفا یه سوال دیگه بپرس، که گفت ولش کن زبان خیلی نمره نداره.
بعد رفت رو سوالات تخصصی،
رشتت چیه؟(برق گرایش الکترونیک)
بی معرفت سوالی پرسید که ربطی به رشتم نداشت، بهش گفتم من الکترونیکم چرا از قدرت میپرسی، بعد از الکترونیک دو سه تا سوال پرسید.
برای همه این سوال ها جواب منو میشنیدن و شاید با توجه به جواب من یه حرف های دیگه ای هم میزدن.
و تموم. گفتن ۲۰ روز دیگه نتایج رو تو سایت میزنن.
نکته ی خیلی مهم و شاید نابود کننده برا بعضی ها مثل خودم: جمع نمره ی چشم هاتون اگه از یک بالا بزنه، تویه طب کار صد در صد رد خواهید شد.باید تو زمان بین اعلام نتیجه مصاحبه و اعلام زمان طب کار حتما چشمم رو لیزیک کنم، وگرنه صددرصد ردم.
دوستان عزیز، سعی کردم کامل کامل کامل بگم.
سوالی بود در خدمتم.

> نویسنده : سید صابر تاریخ ارسال : شنبه ۶ آبان ۹۶ ساعت ارسال : ۱۱:۱۱ کد دیدگاه : ۱۴۳۶۵۸۵
سلام بچه ها
من تازه همین الان از مصاحبه اومدم بیرون
اولش که همه میرن واسه کنترل مدارک که اگه سنت تا دو ماه هم بالاتر باشه گیر نمیدم ولی بالاتر و گیر میدن کارت پایان خدمت هم حتما باید داشته باشین
بعد از کنترل مدارک رفتیم یه اتاق دیگه اونجام یه بار دیگه دقیق تر مدارکو کنترل کردن و به اونا نمره می دادن سابقه کار اگه داریم حتما نامه شو ببرین که فک کنم واسشون مهم باشه چون نامه سابقه کارامو نگه داشت و بهم نداد
بعد ازین مرحله رفتیم یه اتاق دیگه که کار مصاحبه رو انجام می دادن
اونجام جای نگرانی نیست اونجا از من سوال پرسید که کجاها کار کردم بعد از من پرسید ناحیه شمال شرق از کجا تا کجاست وظیفه متصدی امور ترافیک چیه بعد یه چند تا سوال تخصصی از رشتم پرسید
تابلو برق چه چیزایی داره کار الکتروموتور چیه کار کنتاکتور چیه گاورنر چیه
فک می کردم انگلیس ام بپر سه که از هیچکی نپرسیدن روان شناسی ام همین طور
اصن نگران نباشین جو یه جوریه که استرس از بین میره
سوالی بود بپرسین بتونم جواب میدم

> نویسنده : مهران تاریخ ارسال : چهارشنبه ۰۳ آبان ۹۶ ساعت ارسال : ۱۳:۰۳ کد دیدگاه : ۱۴۳۲۵۲۴
سلام
امروز مصاحبه لکوموتیورانی بود _تهران
۳تا اتاق بود
واسه بدو ورود باید اسم مینوشتیم و بر اون اساس صدا میزدن و مدارک چک میکردن و یه فرم پرمیکردن و میدادن بهمون که بریم اتاق بعدی.
اونجا امتیاز میدادن به تمامی مشخصات مثل تاهل.
مرحله اخرم مصاحبه بود
از من فقط پرسیدن چرا لکوموتیورانی؟
و زبان پرسیدن که فول بودم.همین

> نویسنده : عباس تاریخ ارسال : سه شنبه ۲ آبان ۹۶ ساعت ارسال : ۲۳:۴۵ کد دیدگاه : ۱۴۳۱۸۳۴
امروز مصاحبه سوزن‌بانی داشتم.
اول همه توی اتاق مدارک هاتون رو چک میکنند، کسانی که سنشون، مدرکشون با اطلاعیه آزمون مغایر باشه همون اول رد میشن.
دوم توی یه اتاق دیگه بهتون امتیاز میدن:
متاهل ۴ مجرد ۲. فرزند راه آهنی ۱۰ ، سابقه کار راه آهن ۱۰، به مدرکتون، معدل دیپلم ، کارت پایان خدمت یا معافیت و بومی بودن و نمره آزمون امتیاز میدن.
سوم مصاحبه است:
روانشناسی نیست. فقط یه مصاحبه علمی و تخصصی و چند تا سوال هم از راه آهن و سوزن بانی میپرسند.
در ضمن اونایی که با مدرک بالاتر شرکت کردند میپرسند ازشون بهتر راستش رو بگید، هیچ کاری ندارند و فقط می‌خوان بدونند سطح علمیتون چقدره و تحصیلکرده آید یا نه.

> نویسنده : متصدی رشت تاریخ ارسال : پنجشنبه ۲۷ مهر ۹۶ ساعت ارسال : ۱۳:۵۳ کد دیدگاه : ۱۴۲۲۰۴۱
سلام
دیروز مصاحبه محور رشت قزوین برای متصدی ترافیک رفتم مراحل شامل موارد زیر بود
ابتدا باید میرفتیم اسمهامونو مینویشتیم و بعد بر اساس همون مارو صدا میزدن و مدارکمون رو کنترل میکردن که دروغ نگفته باشیم و بعد از اون باید میرفتیم یه اتاق دیگه برای نمره دادن مثلا بومی امتیاز داشت مدرک نرم افزاری امتیاز داشت
دانشگاه روزانه یا آزاد امتیاز خاص خودشو داشت
در نهایت مرحله اصلی که مصاحبه تخصصی بود
که با توجه به اینکه رشته ام مکانیک بود ازم در مورد گازهای کامل پرسید و گفت معادله گاز کامل رو بگو و توضیح بده و یه موتور فشار ثابت ببر و دیفرانسیل چیکار میکنه یه سری عکس آچار هم داشت که اسمشونو میپرسید و سئوالات زبان که پرسید مدرکت چیه و پدرت چیکارس و چن سالته
قضیه جالب این بود که مصاحبه روانشناختی نداشتن و در نهایت گفتن که دو هفته دیگه جواب مصاحبه توی سایت میاد
راستی از بچه های برق هم در مورد اجزای تابلو برق و موتورهای دی سی و ای سی پرسید

> نویسنده : علی سوزنبان تاریخ ارسال : پنجشنبه ۲۷ مهر ۹۶ ساعت ارسال : ۰۳:۱۲ کد دیدگاه : ۱۴۲۱۵۲۳
سلام خدمت همه دوستای گلم
تاریخ ۲۵ مهرماه گفتن که راس ساعت ۷ونیم صبح اداره کل شمالغرب باشیم…خلاصه ک با یک ساعت تاخیر روند کار ب اینصورت بود ک اول ۱۰ نفر ۱۰ نفر وارد اتاق کردن برای چک لیست مدارک…ناگفته نمونه که یکی از افراد هم یکماه سنش بیشتر بود اما تایید کردن…مدارک اصلیو گرفتن و کلا چک کردن…مدرک icdlاجباری بود و هرکسی هم ک نداشت تعهد میگرفتن که طی اموزش حتما مدرکشو بیاره…در مرحله دوم وارد اتاق شماره دو شدیم که به مدارکمون امتیاز میدادن ک خداروشکر فرد خوش رو و با اخلاقی بودن و جو را دوستانه پیش میبردن…در مرحله سوم بعد امتیاز دهی رفتیم برای مصاحبه علمی تخصصی اولش ک باید معرفی میکردیم خودمونو بعد هم در رابطه با سوزنبانی و وظایفش پرسیدن…در رابطه با رشته دبیرستان ازمون سوال کردن ک من ریاضی بودم ازم قانون دوم نیوتن رو پرسید …ریاضیا مشتق و حد و انتگرال حتما بلد باشن ممکنه سوال بشه…و بعد در رابطه با سابقه کار ازم سوال شد…اینکه قراره هرجا شرکت گفت بریم سرکار سوال کردن ازمون…ک مشکلی داری باهاش یا نه؟
به همین لطافت و سادگی در عرض۲ دقیقه تموم شد و سوالات روانشناسی هم همین اقا پرسیدن گفتن ک اگر حقوقتو دیر بدن معترض میشی یا نه؟و ازم مراحل ارتقای شغلی سوزنبانی رو سوال کردن ک منم گفتم و در انتها گفتن ک بسیار عالی موفق باشین…منتظر مرحله روانشناسی بودم ک گفتن انجام شد با علمی تخصصی و در نهایت گفتن ۲ هفته دیگه نتایج توسط سایت اعلام میشه
برای منم دعا کنید ک انشاالله موفق بشم در کنار دیگر دوستان
یاعلی
A.hdi هستم

> نویسنده : م.م تاریخ ارسال : جمعه ۲۱ مهر ۹۶ ساعت ارسال : ۲۲:۱۸ کد دیدگاه : ۱۴۱۱۸۳۶

سلام علیکم
اول به همه همکارای جدیدم خوش آمد میگم مخصوصا ترافیکا و بخصوص ترافیکهای زاگرس که خوش آمد میگم ورود اونها به مزخرفترین شغل راه آهن اونم در ناحیه زاگرس
مصاحبه زیاد چیز سختی نیست
دو مرحله داره یکی روانشناسی و یکی مصاحبه علمی تخصصی
در قسمت علمی تخصصی یکم اطلاعات شما تست میزنن ببینن اصن از رشته ی که هستید چیزی میدونید یا نه!؟خلاصه از هرکس سوال مرتبط با رشته اش میپرسن! هر سوالی هم ممکنه بپرسن مثلا کسی که رشته اش ریاضی فیزیک بود قلم و کاغذ بهش دادن معادله و اتحاد بهش دادن حل کنه
کسی که رشته اش الکترونیک بود در مورد مدارها پرسیدن یا کسی که کامپیوتر بود در مورد نصب ویندوز و کلیدهای تخصصی میانبرها پرسیدن
خلاصه باید حسابی آماده باشید چون هر سوالی ممکنه پرسیده بشه! یکی دوتا سوال عمومی هم میپرسن مثلا میگن اگر فرستادیمت جای دور چی میکنی،اینکه پیمانی هستی و رسمی نیستی و از این مدل سوالها
مصاحبه روانشناسی هم برای هرکس یکسری سوالهای روانشناسی خاص میپرسید که کلا فک کنم حدود ۲۰تا۳۰ سوال به صورت شفاهی و مصاحبه میپرسه زیرو بم شخصیت و حالت روحیت رو میفهمه! فقط زرنگی نکنید دروغ بگید چون بعضی سوالها با هم تناقض داره و اگر دروغ بگید خانم روانشناس مچت میگیره
بعضی سوالهاش که از بچه ها و خودم میپرسید اینطور بود که مثلا یک شرایط یا یک وضعیت خاص برات شرح میداد بعد میگفت رفتارت و عملت در این شرایط چیه یا مثلا یه چیزی بت میگفت و بعد میگفت واکنشت در این موقع چیه!
خلاصه بگم و نصیحت کنم به همکارای آینده ام: خودتون باشید واقعیت بگید نترسید اگر مشکل روحی روانی نداشته باشید راحت قبول میشید
برای مصاحبه پزشکی ام چیزی که من میدونم این هر دوره سختترش میکنن!!! مثلا دوره اول سوزنبانی ما سوزنبان عینکی داشتیم سوزنبان داشتیم با کلی اضافه وزن! دوره بعد سخت ترش کردن سوزنبان کوتاه قد و لاغر داشتیم،حتی تعدادی سیگاری هم داشتیم! ترافیک سیگاری و عینکی هم داریم!
ولی جدیدا سختترش کردن! کوررنگی،قلیونی،سیگاری،عینکی،مشکل خونی یا کم شنوایی کلا فک کنم رد میکنن! نمیدونم شایدم رد نکردن!

> نویسنده : ناشناس تاریخ ارسال : پنجشنبه ۲۰ مهر ۹۶ ساعت ارسال : ۱۸:۴۱ کد دیدگاه : ۱۴۱۰۵۳۳
باشه باو چرا قسم میخوری؟…من رشتم برقه برا متصدی بودم
سکسیونر…تعریف شدت جریان…نحوه قرارگیری امپر متر و دلیلش … قانون اهم….لوکوموتیو چیست…قطار و راه اهن به انگلیسی … چنتا سوال هم مثل چند سالته اهل کجایی ازدواج کردی یا نه هم به انگلیسی پرسید….بعدم گفت اگه مجبور شی بخاطر کار از شهرت خارج شی چیکار میکنی …. اصا نگران نباشید فقط کافیه اعتماد بنفس داشته باشی و هیچی هم نمیخواد بخونی


مرحله تحویل مدارک:

> نویسنده : alireza تاریخ ارسال : چهارشنبه ۲۶ مهر ۹۶ ساعت ارسال : ۲۰:۳۵ کد دیدگاه : ۱۴۲۱۰۶۵
امروز مصاحبه داشتیم اداره کل راه آهن شمالغرب ( متصدی ترافیک )
سه مرحله داره : مرحله اول تطبیق مدارک – مدارکت رو میبری اصلش رو ارائه میدی یه فرمی رو برات تیک میزنن اون فرم رو بهت میدن
میری مرحله دوم یه اتاق دیگه یه فرم دیگه پر میکنن به مدارکت نمره میدن – مدرک تحصیلی – کارت پایان خدمت – سابقه کار – دوره های آموزشی – تاهل – بومی بودن اینا هر کدوم یه نمره ای داره
بعد میری مرحله سوم یه اتاق دیگه برای مصاحبه – بیشتر زبان میپرسن باید انگلیسی صحبت کنی خودتو معرفی کنی چنتا سوالم انگلیسی میپرسه مثلا مجردی یا متاهل ؟ شغلت چیه ؟؟؟ متولد کجایی ؟؟؟ و… از بچه های برق و مکانیک در مورد مدارها و موتور های دیزلی و بنزینی هم پرسیده بودن
دو هفته دیگه هم نتایج اعلام میشهاگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

 • براي اطلاع فوری از جديدترين و آخرين اخبار استخدامی ميتوانيد در کانال تلگرام سايت ايران استخدام عضو شويد: جهت عضویت اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده : سوزنبان جوان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۳۶

  کد دیدگاه : 1553635

  بسم الله الرحمن الرحیم
  سوزنبان باهاتون صحبت میکنه☺ :
  سلام عرض میکنم خدمت تک تک دوستان عزیزم
  خب دوستان در باره نحوه انجام ازمایشات طب کار کامل توضیحات رو دادن ک من بیشتر توضیح نمیدم
  فقط میخوام بهتون بگم ک کل مراحل ساده پیش پا افتاده و راحت بود
  پزشکان و افراد پذیرش همگی خوش برخورد و محترم بودن
  من  خودم ۲۵ دی رفتم طب کار و داخل نظرات دیدم ک کمتر ب مرحله روانسنجی دوستان اشاره کردن ک بر خودم واجب دونستم این مرحله رو برای دوستان و داوطلبانی ک قراره سالهای آینده نظرات مارو بخونن توضیح بدم ک انشاالله مفید باشه براشون
  طبق برنامه روانسجی ابتدا باید یه برگه روانشناسیو پر کنید ک اسم تستش هست “NEO” ک هیچکس اسمی ازش نبرده و بعد اون مجددا با نوت بوک های مرکز تست ۶۰تایی روانشناسی NEOرو انجام میدین…در انجام تست نهایت دقت رو داشته باشید چون وقتیکه قراره با روانشناس مصاحبه کنید از کارنامه عملکرد شما در تست NEOازتون میپرسه تا صداقت شما مشخص بشه
  مصاحبه روانشناسی هم کاملا ساده بود ک از تست هایی ک زدیم ازمون سوال میشد و اینکه ایا از زندگیتون راضی بودین یا نه ؟
  تابحال شده احساس حقارت کنی تو زندگیت؟ و بعدشم گفتن ک از عدد ۱۰۰ ب ترتیب ۷تا ۷تا کم کنین ک گفتم بعد گفتن اعدادیو ک من میگم پشت سر من تکرار کنین مثلا گفتن ۷  ۸  ۹  ۳  ۵ منم تکرار کردم ک همینطور ب تعدادشون اضافه میشد
  در کل محیط و جو خیلی دوستانه و صمیمی بود
  امیدوارم بدردتون بخوره و موفق باشید
  برای منم دعا کنید (:bye:)
  یاعلی مدد (:victory:)
  aهستم. (:ok:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : یونس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۲:۲۹

  کد دیدگاه : 1505085

  قبول نشدم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مهدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۱:۱۰

   کد دیدگاه : 1551117

   در مصاحبه ی علمی تخصص؟؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : امیر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۰۹

  کد دیدگاه : 1504033

  ای بابا قبول نشدم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی هستم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۲:۱۴

  کد دیدگاه : 1498146

  توروخدا پیگیری کنید نتایج مصاحبه رو

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مهدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۱۱:۱۲

   کد دیدگاه : 1551120

   خیلی وقته نتایج رو دادن

   پاسخ دهید
 • نویسنده : علی هستم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۲:۱۲

  کد دیدگاه : 1498144

  رفقا سلام
  اقا نامردیه دیگه بما اول بعد مصاحبه گفتن نتایج ۲ هفته بعد میاد ینی ۹ ابان بعد دوباره گفتن آذر میاد..الانم با گذشت۱۹ روز یعنی ۲/۳ماه هنوز نتایج مصاحبه اعلام نشده……به شرکت رادگیتر زنگ میزنی میگن راه اهن باید اعلام کنه راه اهن زنگ میزنی میگن مافقط مصاحبه کردیم نتایجو دادیم شرکت اونا باید اعلام کنن…مسولین عزیز ماها جوونیم و صبور…اما من ب شخصه میخوام متاهل بشم ک شرط خانواده طرف شغلمه ک امنیت داشته باشه دخترشون…ماها هم بخدا مشکل داریم…لطفا رسیدگی کنید دوستان…دیووونه شدیم تو این سردرگمی های گزینش
  توروخدا اینم ثبت کنید تا شاید مسولین امر ببینن و ب داد ما برسن…خدایا نوکرتم خودت کمک ما باش

  پاسخ دهید
 • جهت رای به ایران استخدام در جشنواره وب اینجا کلیک کنید
 • نویسنده : رضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۷:۱۵

  کد دیدگاه : 1492080

  چرا نتایج رو اعلام نمیکنن .الان اواسط آذر ماه هستیم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : gh

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۵۰

  کد دیدگاه : 1460240

  دوستان شماره منابع انسانی شرکت راد گستر و میخواستم لطفا کمک کنید خیلی ضروری هستش.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۷:۳۱

  کد دیدگاه : 1441067

  باسلام خدمت دوستان .
  الان 2هفته اس از 96/7/25میگذره کسی خبرنداره جواب مصاحبه رو کی اعلام میکنن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : رسول ط.

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۷:۲۶

  کد دیدگاه : 1441064

  باسلام خدمت دوستان .
  الان 2هفته اس از 96/7/25میگذره کسی خبرنداره جواب مصاحبه رو کی اعلام میکنن

  پاسخ دهید
  • نویسنده : Aaa.hdi

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۱:۲۶

   کد دیدگاه : 1453101

   اوایل آذرماه انشاالله اعلام میشه و دعوت به مرحله پزشکی میشیم (:heart:)

   پاسخ دهید
 • نویسنده : علی سوزنبان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۳:۱۲

  کد دیدگاه : 1421523

  سلام خدمت همه دوستای گلم
  تاریخ ۲۵ مهرماه گفتن که راس ساعت ۷ونیم صبح اداره کل شمالغرب باشیم…خلاصه ک با یک ساعت تاخیر روند کار ب اینصورت بود ک اول ۱۰ نفر ۱۰ نفر وارد اتاق کردن برای چک لیست مدارک…ناگفته نمونه که یکی از افراد هم یکماه سنش بیشتر بود اما تایید کردن…مدارک اصلیو گرفتن و کلا چک کردن…مدرک icdlاجباری بود و هرکسی هم ک نداشت تعهد میگرفتن که طی اموزش حتما مدرکشو بیاره…در مرحله دوم وارد اتاق شماره دو شدیم که به مدارکمون امتیاز میدادن ک خداروشکر فرد خوش رو و با اخلاقی بودن و جو را دوستانه پیش میبردن…در مرحله سوم بعد امتیاز دهی رفتیم برای مصاحبه علمی تخصصی اولش ک باید معرفی میکردیم خودمونو بعد هم در رابطه با سوزنبانی و وظایفش پرسیدن…در رابطه با رشته دبیرستان ازمون سوال کردن ک من ریاضی بودم ازم قانون دوم نیوتن رو پرسید …ریاضیا مشتق و حد و انتگرال حتما بلد باشن ممکنه سوال بشه…و بعد در رابطه با سابقه کار ازم سوال شد…اینکه قراره هرجا شرکت گفت بریم سرکار سوال کردن ازمون…ک مشکلی داری باهاش یا نه؟
  به همین لطافت و سادگی در عرض۲ دقیقه تموم شد و سوالات روانشناسی هم همین اقا پرسیدن گفتن ک اگر حقوقتو دیر بدن معترض میشی یا نه؟و ازم مراحل ارتقای شغلی سوزنبانی رو سوال کردن ک منم گفتم و در انتها گفتن ک بسیار عالی موفق باشین…منتظر مرحله روانشناسی بودم ک گفتن انجام شد با علمی تخصصی و در نهایت گفتن ۲ هفته دیگه نتایج توسط سایت اعلام میشه
  برای منم دعا کنید ک انشاالله موفق بشم در کنار دیگر دوستان
  یاعلی
  A.hdi هستم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حسین سلیمی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۷:۵۳

  کد دیدگاه : 1418048

  سلام خوبین دوستان مصاحبه علمی تخصصی چی میپرسن. و این ک سابقه بسیج و نامه امام جمعه شهرستان و اینا تاثیر داره؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : علی سوزنبان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۰۳:۱۵

   کد دیدگاه : 1421524

   بسیج و نامه امام جمعه تاثیر نداره و علمی تخصصی در رابطه با رشته شغلی و تحصیلیتون سوال میشه
   فقط جانبازان عزیز تاثیر دارن

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...