اطلاعات بیشتر

نیروی انتظامی به سوالات داوطلبان استخدام پاسخ می دهد

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک کنید


تهران-ایرنا- رئیس مرکز گزینش و استخدام نیروی انتظامی گفت: کارکنان این مرکز چهارشنبه های هر هفته ضمن دیدار حضوری با برخی از داوطلبان استخدام و خانواده آن ها پاسخگوی سووالات آن ها خواهند بود.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار یحیی سجادی پور در حاشیه ملاقات با مردم افزود: در راستای پاسخگویی شفاف و تکریم ارباب رجوع و به منظور رفع مشکلات احتمالی برخی از داوطلبان استخدام، چهارشنبه هر هفته با تعداد زیادی از مراجعه کنندگان، داوطلبان استخدام و خانواده آنان به صورت حضوری در مرکز دیدار می کنیم و ضمن پاسخگویی به سؤالات و درخواست های آنان، راهنمایی های لازم در خصوص مسائل و مشکلات استخدامی ارائه می شود.
وی ادامه داد: این مرکز سعی می کند در راستای گزینش حقیقی افراد و انتخاب منابع انسانی کارآمد گام بردارد چرا که انتخاب درست فرد در هر شغل برای سازمان، مفید بوده و انتخاب نامناسب نیز اتلاف وقت و هدر رفتن هزینه را باعث می شود.
سجادی پور با اشاره به حضور گسترده جوانان مومن، متعد و تحصیل کرده برای خدمت در ناجا، گفت: اولویت اول ما در سال جاری تحقق سهمیه جذب نیرو از طریق نشان گذاری، عضویابی و شایسته گزینی براساس جذب هوشمندانه و گزینش حقیقی است.
وی اضافه کرد: تأمین نیروی انسانی مورد نیاز نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از مهم ترین مؤلفه های مدیریت منابع انسانی و از وظایف ذاتی مرکز گزینش و استخدام ناجا است.
سجادی پور در رابطه با برنامه و سیاست های جذب ناجا در سال ۹۴ اظهار داشت: مرکز گزینش و استخدام ناجا هر سال در راستای تدابیر فرمانده ناجا، سیاست های ابلاغی ستاد کل نیروی های مسلح و براساس سهمیه جذب که از سوی معاونت نیروی انسانی ناجا اعلام می شود، نیروهای لازم در مقاطع مختلف را جذب می کند.
وی افزود: در سال جاری نیز علاوه بر تغییر عضویت کارکنان پیمانی به رسمی، سهمیه جذب به طور محدود در دستور کار این مرکز قرار گرفت اما در مقطع استخدامی درجه داری بالاترین سهمیه جذب را داشتیم.
سجادی پور در رابطه با استقبال جوانان برای استخدام در نیروی انتظامی گفت: ارتقاء سطح منزلت اجتماعی نیروی انتظامی، موفقیت در مأموریت ها و بازتاب آن در جامعه موجب شده، تا شاهد استقبال بسیار گسترده و پرشور جوانان مؤمن، متعهد و تحصیل کرده برای خدمت در ناجا باشیم.
وی در رابطه با رویکرد جدید جذب در ناجا در سال جاری افزود: برابر تدابیر فرمانده ناجا، مبنی بر گزینش حقیقی، ارتقای سطح کیفی گزینش، جذب افراد شایسته و انتخاب بهترین ها، این مرکز با ایجاد شبکه عضویابی هوشمند، یکی از کارآمدترین و موثرترین روش های اجرایی در جذب از طریق شناسایی، نشان گذاری و عضویابی، تهیه و تدوین کرده است.
وی افزود: هدف از این عضویابی ایجاد تحول در جذب و گزینش کارکنان مورد نیاز ناجا از طریق شایسته گزینی مبتنی بر نشان گذاری از بین همگراترین مجموعه ها با ناجا است بر این اساس دستورالعمل و روش اجرایی گزینش حقیقی مبتنی بر عضویابی در سال جاری تهیه و به مدیریت های گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان ها و یگان ها ابلاغ شده و در هفته ناجا نیز یکی از برنامه های اصلی این مرکز در استان ها، اجرایی کردن امر مهم عضویابی خواهد بود.
وی در رابطه با وضعیت آزمون استخدامی در مقاطع افسری و درجه داری گفت: به منظور تأمین نیروی انسانی در سال جاری، آزمون استخدام در مقاطع افسری و درجه داری برای داوطلبان واجد شرایط برگزار خواهد شد. برهمین اساس، آزمون استخدامی در مقطع افسری به صورت متمرکز در روز جمعه بیستم شهریورماه در دانشگاه علوم انتظامی امین برگزار شد و در مقطع درجه داری نیز با نزدیک شدن به هفته نیروی انتظامی، آزمون استخدام در مقطع مذکور در استان هایی که دارای سهمیه جذب هستند، برگزار می شود.
رئیس مرکز گزینش و استخدام ناجا افزود: اولویت اول ما در سال جاری تحقق سهمیه جذب نیرو از طریق نشان گذاری، عضویابی و شایسته گزینی براساس جذب هوشمندانه و گزینش حقیقی است .
سجادی پور ادامه داد: با برنامه ریزی دقیق، تلاش مضاعف و بی وقفه کارکنان گزینش در سراسر کشور و حمایت هیات رئیسه ناجا، مرحله اول پذیرفته شدگان نهایی ناجا در مقطع درجه داری به مراکز آموزشی معرفی و اعزام شده اند.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

 • براي اطلاع فوری از جديدترين و آخرين اخبار استخدامی ميتوانيد در کانال تلگرام سايت ايران استخدام عضو شويد: جهت عضویت اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده : محسن صدری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۲:۵۰

  کد دیدگاه : 1343356

  در سال چن بار جذب یا استخدام دارید
  با مدرک فوق دیپلم معماری هم برمیدارید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۲:۰۳

  کد دیدگاه : 1334336

  باسلام .ببخشین.من دوتا از دندونام رو کشیدم.ویه دونه هم پوسیدگی داره.گیر میدن؟یا اگه یه نفر کمر درد داشته باشه چی؟میفهمن؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۲:۰۱

  کد دیدگاه : 1334333

  باسلام.معمولا چه وقت اعزام میکنن.
  وامسال در چه رسته هایی پذیرش دارن.ممنون.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : یه دختر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۲:۲۲

  کد دیدگاه : 1331072

  سلام من ۱۶سالمه دوستم۱۷میخایم وارد نظام اونم نیروی انتظامی بشیم میخاستم شرایطشو،امتحانا،و سوالاتشو اگه میشه بدونم.بعد دوتا سوال من دوستم یه دندون شکست داره.،.و اگر دندونات نامرتب باشه و نیاز ب ارتودنسی داشته باشه…چجوریه میشه وارد شد یانع؟؟ممنون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محسن عیسی زاده

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۳:۰۳

  کد دیدگاه : 1323558

  سلام کی لیسانس استخدامی داره

  پاسخ دهید
 • نویسنده : میلاد یوسف زاده

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۴:۰۸

  کد دیدگاه : 1320170

  سلام سوالات آزمون چن تا سوال هس و از بین آنها چند سوال را پاسخ دهیم قبول میشیم؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : میلاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۸:۱۳

  کد دیدگاه : 1309209

  خب دوستان شما در حال ماموریت باشین دزد و اشرار و ارازل و…با دیپلم تجربی و تجربی کاری ندارن فقط قصد کشت کاردانش و فنی حرفه ای رو دارن
  بنظر بنده کسی که با علاقه میخاد 30 سال به مملکت و حکومت خدمت کند چه فرقی داره دیپلم کار دانش باشه یا پرفسور مهم علاقه هس.
  من انقدر دنبال کارای گزینش بودم با اینکه شغل خوب هم دارم تا این دستور العمل اومد کل برنامه منو بهم زد کل زندگیم بهم خورد
  موفق و معیدباشد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : طیب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۵:۲۳

  کد دیدگاه : 1305312

  داوطلب متقاضی استخدام در نیروی انتظامی با دردست داشتن کلیه مدارک و یک قطعه عکس 4*3 ، یکعدد خودکار آبی راس ساعت 7/30 سه شنبه 96/4/27 ….
  منظور از مدارک لازم چیه لطفا زود جواب سوالم رو بدست ممنونم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۰:۱۸

  کد دیدگاه : 1304371

  ببخشیدمیخواستم‌بفهمم اینهایی که براساس کنکورمیگیرن چطوربفهمیم که هراستان چقدرمیخواد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمدرضا کرابی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۶:۱۷

  کد دیدگاه : 1303555

  سلام خسته نباشید نتایج گزینش تیرماه اعلام نشده ایا ما باید از طریق کدام سایت رهگیری نماییم ازمون ندارد مگر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۰۰:۱۰

  کد دیدگاه : 1302861

  سلام چرا رشته های فنی حرفه ای وکاردانش ازاولویتتون حذف کردین اخه ما چه گناهی داریم خیلی ازفنی حرفه ها هستن که از تجربی ونظری بهترن اخه ماچ گناهی کردیم لطفا فنی حرفه وکاردانش رو اولویت قراربدین ممنون (:dash:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : علی دغاغله

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : ۲۲:۴۱

   کد دیدگاه : 1313702

   اره بخدا درست میگی

   پاسخ دهید
 • نویسنده : متین خلیلی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۱۱:۵۲

  کد دیدگاه : 1300899

  بارها نامه نوشتم حضوری آمدم تهران تا مشکل مو حل کنم من رو راه ندادن منی که تا فوق دیپلم درس خوندم اصلا جذب نمی کنید وسن استخدام هم رو کم کردید من کی سنم 26 ساله هستم وپدر کم فوق دیپلم هستش چکار کنم نه با دیپلم ثبت نام می کنید نه با فوق دیپلم جوانان ما که شهید شدند جواب مارو کی میده

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی یزدان پناه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۳:۰۱

  کد دیدگاه : 1296608

  سلام.من در دانشگاه سراسری یک ساله مشغول به تحصیلم.میخواستم ببینم میتونم کنکور۹۷شرکت کنم اگه دانشگاه امین قبول شدم بعد انصراف بدم؟لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی یزدان پماه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : ۲۳:۰۰

  کد دیدگاه : 1296606

  سلام.من در دانشگاه سراسری یک ساله مشغول به تحصیلم.میخواستم ببینم میتونم کنکور۹۷شرکت کنم اگه دانشگاه امین قبول شدم بعد انصراف بدم؟لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...