پاسخگویی نیروی انتظامی به سوالات داوطلبان استخدام

اطلاعات بیشتر

نیروی انتظامی به سوالات داوطلبان استخدام پاسخ می دهد

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدامی نیروی انتظامی اینجا کلیک کنید


تهران-ایرنا- رئیس مرکز گزینش و استخدام نیروی انتظامی گفت: کارکنان این مرکز چهارشنبه های هر هفته ضمن دیدار حضوری با برخی از داوطلبان استخدام و خانواده آن ها پاسخگوی سووالات آن ها خواهند بود.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار یحیی سجادی پور در حاشیه ملاقات با مردم افزود: در راستای پاسخگویی شفاف و تکریم ارباب رجوع و به منظور رفع مشکلات احتمالی برخی از داوطلبان استخدام، چهارشنبه هر هفته با تعداد زیادی از مراجعه کنندگان، داوطلبان استخدام و خانواده آنان به صورت حضوری در مرکز دیدار می کنیم و ضمن پاسخگویی به سؤالات و درخواست های آنان، راهنمایی های لازم در خصوص مسائل و مشکلات استخدامی ارائه می شود.
وی ادامه داد: این مرکز سعی می کند در راستای گزینش حقیقی افراد و انتخاب منابع انسانی کارآمد گام بردارد چرا که انتخاب درست فرد در هر شغل برای سازمان، مفید بوده و انتخاب نامناسب نیز اتلاف وقت و هدر رفتن هزینه را باعث می شود.
سجادی پور با اشاره به حضور گسترده جوانان مومن، متعد و تحصیل کرده برای خدمت در ناجا، گفت: اولویت اول ما در سال جاری تحقق سهمیه جذب نیرو از طریق نشان گذاری، عضویابی و شایسته گزینی براساس جذب هوشمندانه و گزینش حقیقی است.
وی اضافه کرد: تأمین نیروی انسانی مورد نیاز نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از مهم ترین مؤلفه های مدیریت منابع انسانی و از وظایف ذاتی مرکز گزینش و استخدام ناجا است.
سجادی پور در رابطه با برنامه و سیاست های جذب ناجا در سال ۹۴ اظهار داشت: مرکز گزینش و استخدام ناجا هر سال در راستای تدابیر فرمانده ناجا، سیاست های ابلاغی ستاد کل نیروی های مسلح و براساس سهمیه جذب که از سوی معاونت نیروی انسانی ناجا اعلام می شود، نیروهای لازم در مقاطع مختلف را جذب می کند.
وی افزود: در سال جاری نیز علاوه بر تغییر عضویت کارکنان پیمانی به رسمی، سهمیه جذب به طور محدود در دستور کار این مرکز قرار گرفت اما در مقطع استخدامی درجه داری بالاترین سهمیه جذب را داشتیم.
سجادی پور در رابطه با استقبال جوانان برای استخدام در نیروی انتظامی گفت: ارتقاء سطح منزلت اجتماعی نیروی انتظامی، موفقیت در مأموریت ها و بازتاب آن در جامعه موجب شده، تا شاهد استقبال بسیار گسترده و پرشور جوانان مؤمن، متعهد و تحصیل کرده برای خدمت در ناجا باشیم.
وی در رابطه با رویکرد جدید جذب در ناجا در سال جاری افزود: برابر تدابیر فرمانده ناجا، مبنی بر گزینش حقیقی، ارتقای سطح کیفی گزینش، جذب افراد شایسته و انتخاب بهترین ها، این مرکز با ایجاد شبکه عضویابی هوشمند، یکی از کارآمدترین و موثرترین روش های اجرایی در جذب از طریق شناسایی، نشان گذاری و عضویابی، تهیه و تدوین کرده است.
وی افزود: هدف از این عضویابی ایجاد تحول در جذب و گزینش کارکنان مورد نیاز ناجا از طریق شایسته گزینی مبتنی بر نشان گذاری از بین همگراترین مجموعه ها با ناجا است بر این اساس دستورالعمل و روش اجرایی گزینش حقیقی مبتنی بر عضویابی در سال جاری تهیه و به مدیریت های گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان ها و یگان ها ابلاغ شده و در هفته ناجا نیز یکی از برنامه های اصلی این مرکز در استان ها، اجرایی کردن امر مهم عضویابی خواهد بود.
وی در رابطه با وضعیت آزمون استخدامی در مقاطع افسری و درجه داری گفت: به منظور تأمین نیروی انسانی در سال جاری، آزمون استخدام در مقاطع افسری و درجه داری برای داوطلبان واجد شرایط برگزار خواهد شد. برهمین اساس، آزمون استخدامی در مقطع افسری به صورت متمرکز در روز جمعه بیستم شهریورماه در دانشگاه علوم انتظامی امین برگزار شد و در مقطع درجه داری نیز با نزدیک شدن به هفته نیروی انتظامی، آزمون استخدام در مقطع مذکور در استان هایی که دارای سهمیه جذب هستند، برگزار می شود.
رئیس مرکز گزینش و استخدام ناجا افزود: اولویت اول ما در سال جاری تحقق سهمیه جذب نیرو از طریق نشان گذاری، عضویابی و شایسته گزینی براساس جذب هوشمندانه و گزینش حقیقی است .
سجادی پور ادامه داد: با برنامه ریزی دقیق، تلاش مضاعف و بی وقفه کارکنان گزینش در سراسر کشور و حمایت هیات رئیسه ناجا، مرحله اول پذیرفته شدگان نهایی ناجا در مقطع درجه داری به مراکز آموزشی معرفی و اعزام شده اند.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.

لطفا کمی صبر کنید...

 • توجه: کاربران گرامی، مشکلات موجود در بخش ارسال دیدگاه ها رفع گردیده است. از صبر و همراهی شما در طی این مدت سپاسگزاریم
 • نویسنده : پلیس افتخاری

  تاریخ ارسال : جمعه ۰۴ فروردین ۹۶

  ساعت ارسال : ۲۳:۲۶

  کد دیدگاه : 1151444

  سلام عیدتون مبارک ازتون خواهش میشه امسال اردیبهشت ماه استخدام افسری با مدرک لیسانس بزارین بخدا من دانشکاه واسه استخدام نیروی انتظامی خوندم اونقد علاقه دارم ناجا شبو روزمه من عضو سطح یک پلیس افتخاری هم هستم بخدا اونقد علاقه دارم مجبور شدم بیا افتخاری بخدا خیلیا افتخاری هم نمیان میکن افتخاری چیه مسخرمون میکنن
  منی ک از خانواده فقیر هستم و تو این دنیا جز خدا و پدرومادر کارگرم کسیو ندارم سفارشم کنه پارتم بشه چیکار کنم کناهم چیه از بچکی نظام عشقم بود شب روزم بود ازتون خواهش میکنم حداقل استخدام افسری بزارین درجه پایین بدین حقوق کم بدین ولی استخدام کنین ممنون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : شایان

  تاریخ ارسال : یکشنبه ۲۹ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۴:۴۲

  کد دیدگاه : 1149391

  سلام خسته نباشی د به شما عزیزان من متولد1377 هستم یعنی اولین و اخرین ارزیم این که در سازمان نیرویه انتظامی کار کنم پرسنل انتظامی بشوم ولبا س بپوشم یعنی یک مامور بشوم و هم گواهی بسیچ فعال هم دارم میگن بعد عید استخدام هست من را به درجه داری قبول کنید در سازمان استخدام شوم و نظام م بشوم وکار کنم خیلی وقت است منتظر این استخدام هست هر کاری برایه استخدام می کنم یعنی دیبلم دارم لطفا به پیام من جواب بید تو را خدا حرف هایه من را درک کنین همه در دنیا یک ارزو دارن من هم ارزو دارم من را درک کنین راهنمای کنین من را

  پاسخ دهید
 • نویسنده : دا‌ود خ

  تاریخ ارسال : شنبه ۲۸ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۱:۵۷

  کد دیدگاه : 1148831

  سلام خدمت همه من متولد۶۹/۷/۲۷هستم دیپلم کامپیوتر دارم با معدل ۱۷خدمت هم رفتم گواهینامه موتور وماشین هم دارم پرم هم نظامی بازنشسته هست وایثارگری هم دارد میخواستم بپرسم میتونم استخدام نیروی انتظامی بشم خیلی دوست دارم نیروی انتظامی رو خدمت خودمم نیر وی انتظامی بوده بهد میخواستم بپرس سه تا دندان خراب داشته باشی گیر میدن ولی از لحاظ بدنی سالم سالمم قدمم۱/۷۸وزنم۶۷لطفا جواب بدید سپاس گذارم یاعلی

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سجاد علیدادی

  تاریخ ارسال : شنبه ۲۱ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۹:۴۳

  کد دیدگاه : 1142616

  سلام من دیپلم انسانی دارم … معدلم ۱۱/۹۶بسیجم پنج سال دارم.. راهی نداره برا استخدام عشقه نیروی انتظامیم میشه یه راهی بگین هرچقد هزینش بشه مهم نیس

  پاسخ دهید
  • نویسنده : بی نام

   تاریخ ارسال : سه شنبه ۲۴ اسفند ۹۵

   ساعت ارسال : ۲۳:۲۷

   کد دیدگاه : 1146090

   سلام.منم دیپلم انسانی دارم معدلم۱۸/۴۱شد!دان پنج کونگ فوتوآدارم.ووشومسابقات تورنومنتی مقام کشوری دارم!۱۸سالمم هست،قدم۱۸۰وزنمم۸۰…بسیجی هم هستم…به خرج کردن نیست!بایدخدابرات درست کنه!قسمتت باشه همه چی حله،غصه نخور داداش خداکفیله!سابقه بسیج داشته باشی باحکم ورزشی ومعافیت ومشکل پزشکی نداشته باشی.قبولی😋

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال : شنبه ۱۴ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۲۳:۰۱

  کد دیدگاه : 1136189

  سلام تاریخ استخدام نیروی انتظامی کی هست لطفاخواهش بگیدممنون

  پاسخ دهید
  • نویسنده : اردیبهشت ماه

   تاریخ ارسال : سه شنبه ۱۷ اسفند ۹۵

   ساعت ارسال : ۰۰:۲۹

   کد دیدگاه : 1138212

   اردیبهشت ماه ۹۶ خودمم ثبت نام میکنم.
   ۲با از آزمون ورودی افتادم ولی بازم میرم خدمتم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال : شنبه ۱۴ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۲۳:۰۰

  کد دیدگاه : 1136187

  میگم کسی نمیدونه استخدام نیروی انتظامی کی هست لطفاخواهش بگید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مصطفی ورمزیار

   تاریخ ارسال : شنبه ۲۱ اسفند ۹۵

   ساعت ارسال : ۱۴:۲۹

   کد دیدگاه : 1142292

   سلام دوست عزیز من خودم میخوام استخدام نیروی انتظامی بشم رفتم ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان گفت اول برج دو یا سه بیا اسم بنویس برا آزمون ورودی و خرداد شروع میشه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مسلم مرادی کروک

  تاریخ ارسال : جمعه ۱۳ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۸:۰۱

  کد دیدگاه : 1135055

  سلام خسته نباشید تاریخ ثبت نام نیروی انتظامی. چ موقع هست لطفا

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حمیدرضا

  تاریخ ارسال : یکشنبه ۰۸ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۲۰:۳۰

  کد دیدگاه : 1130583

  با سلام.در آموزشی درجه داری نیروی انتظامی چی آموزش میدن؟؟؟خدا خیرت بده جواب بده
  و رسته انتظامی(یگان امداد)آموزشیش کدوم شهر میتونه باشه؟
  باتشکر

  پاسخ دهید
  • نویسنده : نعمت عبدی

   تاریخ ارسال : پنجشنبه ۱۹ اسفند ۹۵

   ساعت ارسال : ۰۰:۱۱

   کد دیدگاه : 1139938

   سلام‌ میشه شرایط استخدام رابگید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : دا‌ود خ

    تاریخ ارسال : شنبه ۲۸ اسفند ۹۵

    ساعت ارسال : ۱۲:۰۱

    کد دیدگاه : 1148836

    سلام تو گوگل یا تو خود سایت پلیس بزنی شرایط استخدامو میاره یا بری هسته گزینش شهرتون بهت میگن یاعلی

    پاسخ دهید
  • نویسنده : جواد طحان نوزاد

   تاریخ ارسال : جمعه ۲۰ اسفند ۹۵

   ساعت ارسال : ۱۴:۴۵

   کد دیدگاه : 1141348

   سلام ببخشید من واریکوسل عمل کردم ایا داخل نیروی انتظامی میشه رفت

   پاسخ دهید
  • نویسنده : بی نام

   تاریخ ارسال : سه شنبه ۲۴ اسفند ۹۵

   ساعت ارسال : ۲۳:۳۱

   کد دیدگاه : 1146094

   همه چی!یه سال آموزش بعدم هرجاکه انداختنت.آموزشی که تهرانی اگرشرایط رسته یگان امداد روداشته باشی واحدعضویابی راحت جذبت میکنه توی گزینش اونم بازبستگی به نیازسازمان داره!احتمالش هست بیفتی یه دفعه مرزبانی!بازم میگم بستگی به نیازسازمان داره..موفق باشی،التماس دعای شهادت…یاعلی

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مهناز احمدی

  تاریخ ارسال : جمعه ۰۶ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۲۱:۲۶

  کد دیدگاه : 1128433

  سلام دارای مدرک کارشناسی هستم.و علاقه بسیار زیادی دارم.زمان دقیق استخدام خواهران کی هست؟؟مدت دو سال و نیم هست ک بصورت افتخاری هم کار میکردم.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهناز احمدی

  تاریخ ارسال : جمعه ۰۶ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۲۱:۲۳

  کد دیدگاه : 1128427

  سلام خسته نباشید.میشه زمان دقیق استخدام خواهران برای نیروی انتظامی رو بگید؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امید

  تاریخ ارسال : چهارشنبه ۰۴ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۴:۰۱

  کد دیدگاه : 1125752

  سلام خدمت دوستان..اقا من علاقه خیلی زیادی به نیروی انتظامی دارم و همدانی هم هستم…خواهش می کنم اطلاع بدین ک زمان ثبت نام دانشگاه انتظامی امین کیه؟؟؟؟و همچنین ثبت نام به صورت اینترنتیه یا باید بریم دفتر استخدام نیروی انتظامی استان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : احمد

   تاریخ ارسال : جمعه ۰۶ اسفند ۹۵

   ساعت ارسال : ۰۹:۴۰

   کد دیدگاه : 1127820

   سلام خدمت دوستان. خواهشن ب سوال من پاسخ بدهید. من علاقه شدید دارم استخدام نیرو انتظامی بشم. اگر دیپلم فنی حرفه ای داشته باشی قبول هست یا نه؟؟؟ زانو سمت چپ عمل شده ۶سال پیش ولی الان خوب و هیچ مشکلی نداره.میخواستم ببینم ب اینا گیر میدن یا نه؟؟؟؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : مهدی

   تاریخ ارسال : یکشنبه ۲۲ اسفند ۹۵

   ساعت ارسال : ۲۲:۱۶

   کد دیدگاه : 1143827

   سلام برای ورود به دانشکده امین باید کنکور 96رو امتحان بدی و گزینه دانشکده امین رو علامت بزنی .

   پاسخ دهید
 • نویسنده : akbar

  تاریخ ارسال : چهارشنبه ۰۴ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۳:۲۵

  کد دیدگاه : 1125713

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من متولد 72 هستم و دیپلم تصویرسازی کامپیوتری دارم و معدل دیپلم (:heart:) م 13/86 هستش. و خدمت هم رفتم
  میخواستم بدونم آیا با این معدل مشکلی ندارم
  و تاریخ استخدام کی هستش
  جهت تعجیل در ظهور آقا امام زمان (عج) صلوات

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امیرحسین

  تاریخ ارسال : چهارشنبه ۰۴ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۱:۱۸

  کد دیدگاه : 1125536

  سلام من فوق دیپلم مهندسی نرم افزار دارم با مدرک فوق دیپلم میتونم برم نیروی انتظامی ؟؟؟یا باید دیپلم ارایه بدم یا لیسانس بگیرم بعدش برم ثبت نامش چه زمانیه؟؟لطفا راهنمایی کامل کنین تشکر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سعید

  تاریخ ارسال : دوشنبه ۰۲ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۷:۳۷

  کد دیدگاه : 1122833

  سلام من 18 سالمه و دان سه تکواندو دارم کمربند قهوه ای اواسپرت هم دارم سال چهارم رشته ریاضی هستم میخاستم بدونم کی ثبتنام شروع میشه علاقه خیلی زیادی به نیرو انتظامی دارم لطفا اگه میشه جواب بدید؟!

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال : یکشنبه ۰۱ اسفند ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۲:۳۸

  کد دیدگاه : 1120680

  سلام ثبت نام جدید نیروانتظامی بانوان چه موقع ؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مصطفی

  تاریخ ارسال : شنبه ۳۰ بهمن ۹۵

  ساعت ارسال : ۰۰:۳۶

  کد دیدگاه : 1117639

  سلام من ۱۹ سالمه به نیرو انتظامی خیلی علاقه دارم .دیپلم وگواهینامه هم دارم .وهمچنین میخاستم ببینم کسی که آپانتیس عمل کرده و ودندوناش چند تایی خراب مشکلی نداره با تشکر

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال : شنبه ۳۰ بهمن ۹۵

   ساعت ارسال : ۱۱:۵۳

   کد دیدگاه : 1118184

   سلام …تا آپاندیس. فک نکنم رد کنن..گیر نمیدن ولی باید مدرک داشته باشی

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال : شنبه ۳۰ بهمن ۹۵

   ساعت ارسال : ۲۳:۳۹

   کد دیدگاه : 1119830

   سلام راسته که اربهشت ماه استخدام داره ناجا

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال : پنجشنبه ۲۸ بهمن ۹۵

  ساعت ارسال : ۱۷:۰۹

  کد دیدگاه : 1115938

  سلام.
  من لیسانس عمران از دانشگاه پیام نور با معدل کارشناسی 14:30 و معدل دیپلم 17هستم.
  و در استان کردستان هم هستم.21سال سن دارم.دانشگاه رو 7ترمه تموم کردم.قدم 1/80وزنمم 70کیلو.و ا لحاظ جسمانی هیچ مشکلی ندارم.
  خواستم بدونم امکان داره که لیسانس بتونه واسه دانشکده افسری.یا پیمانی نیرو انتظامی شرکت کنم؟
  مدت دانشکده افسری برای لیسانس همان 4ساله یا کمتر؟
  لطفا.لطفا.لطفا.بخدا خیلی به کار نیاز دارم.هرکسی اطلاعی داره راهنماییم کنه.فرقی نداره هر استخدامی باشد.فقط لیسانس قبول کنه.پیمانی باشه.یا افسری.ارتش باشه یا نیرو انتظامی.لطفا راهنمایی کنید
  فقط استخدامی داشته باشه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پلیس افتخاری

   تاریخ ارسال : پنجشنبه ۰۵ اسفند ۹۵

   ساعت ارسال : ۲۰:۰۸

   کد دیدگاه : 1127383

   داداش شرایطت عین شرایط منه دقیق ولی متاسفانه من پیکیر شدم میکن سه سال لیسانس افسری استخدام نمیکنن باید منتظر باشیم ببینم اردیبهشت ماه افسری لیسانس میاد یا ن من عضو سطح یک پلیس افتخاری هم هستم دیپلم برمیدارن درجه دار بجای اینک دو ملیون ب لیسانس افسری حقوق بدن با دیپلم درجه داری برمیدارن تا بهش٩٠٠هزار ت حقوق بدن ای کاش استخدام لیسانس افسری هم بود من خیلی زحمت کشیدم استخدام شوم ولی میکن لیسانس برنمیداریم وقتی دیپلم داشتم لیسانس برمیداشتن الانم ک لیسانس حقوق دارم دیپلم بر میدارن واقعا خنده دار

   پاسخ دهید
 • نویسنده : شایان

  تاریخ ارسال : چهارشنبه ۲۷ بهمن ۹۵

  ساعت ارسال : ۲۲:۴۸

  کد دیدگاه : 1114813

  سلام من علافه زیادی به نیرویه انتظامی دارم ولی می خواهم درجه دار استخدام شوم تو را خدا گزینش استخدام کنند متولد1377هستم دیبلم دارم گواهی بسیچ هم دارم کی نیرو برمی دارین علاقه دارم فقط وقتش کی است و هم بعد عید بر می دارین تاریخ دقیقش کی هست مرسی

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...