جزئیات بیشتر در مورد خبر

تقسیط 12 تا 36 ماه جرائم حق بیمه برای کارفرمایان

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار مرتبط با کارگران و کارفرمایان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار بیمه کارمندان و کارگران اینجا کلیک نمایید


خبر 11 شهریور 98: آخرین فرصت بخشودگی جرائم حق بیمه برای کارفرمایان

معاون بیمه‌ای اداره کل تامین اجتماعی مازندران از آخرین فرصت بخشودگی جرائم حق بیمه تا چهارشنبه این هفته ۱۳ شهریور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز مازندران، فلاح گفت: بر اساس آیین نامه هیات دولت و با هدف مساعدت به کارفرمایان خوش حسابی که به دلایلی مانند نوسانات نرخ ارز، تحریم‌ها و حوادث غیرمترقبه نتوانسته اند نسبت به ارسال لیست پرداخت حق بیمه کارکنان خود اقدام کنند، همه کارفرمایان مشمول با تایید ستاد و کار گروه‌های تسهیل و رفع موانع تولید با توجه به اینکه جرائم آن‌ها مربوط به قبل از تاریخ ۲۹ اسفند ۹۶ باشد، با پرداخت یا تقسیط اصل بدهی (قطعی شده) و توافق تامین اجتماعی از همه جرائم آن بخشوده شوند.
معاون بیمه‌ای اداره کل تامین اجتماعی مازندران با بیان اینکه تقسیط ۱۲ تا ۳۶ ماه است افزود: این دسته از کارفرمایان تا چهارشنبه این هفته ۱۳ شهریور فرصت دارند با مراجعه به شعب ۲۸ گانه اداره کل، نسبت به ارائه درخواست مبنی بر برخورداری از قانون بخشودگی جرائم حق بیمه اقدام کنند.
فلاح با اشاره به مطالبه ۷۴۰ میلیاردتومانی اداره کل تامین اجتماعی مازندران از همه کارکنان ازجمله حقیقی، حقوقی و دولتی گفت: پرداخت یا تقسیط بدهی کارفرمایان خوش حساب، می‌تواند در ارائه انواع تعهدات این اداره کل مانند درمانی، غیردرمانی و حقوق و مزایای بازنشستگان بسیار موثر باشد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...