جزئیات بیشتر در مورد خبر

مهلت بخشودگی جرائم بیمه‌ ای ١١روز دیگر پایان می‌ یابد

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار مرتبط با کارگران و کارفرمایان اینجا کلیک نمایید


خبر 26 فروردین 96: آخرین مهلت بهره‌ مندی از بخشودگی جرائم بیمه‌ ای کارفرمایان (منبع: خبرگزاری فارس)

خبرگزاری فارس: مهلت بهره‌مندی از بخشودگی جرائم بیمه‌ای١١روز دیگر پایان می‌یابد
طرح بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان خوش حساب از سوی سازمان تأمین اجتماعی با هدف حمایت از بخش تولید و اشتغال کشور برای کارگاه‌های فعال تولیدی، صنعتی، معدنی و خدماتی تحت پوشش این سازمان اجرا شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، کارفرمایان خوش حسابی که بر اثر حوادث غیرارادی مانند آنچه که در حادثه ساختمان پلاسکو رخ داد، سیل، زلزله، تحریم و نوسانات ارزی موفق به پرداخت حق بیمه کارکنان در موعد مقرر نشدند، می‌توانند برای ارائه درخواست به شعب این سازمان تا ششم اردیبهشت ماه مراجعه کنند.

با توجه به اینکه پذیرش دلایل ابرازی(خشکسالی، سیل، زلزله، تحریم) نیاز به تایید مراجع ذی صلاح برای برخورداری از طرح بخشودگی جرام بیمه‌ای کارفرمایان دارد، کارفرمایان پس از ارائه درخواست استفاده از این طرح و تایید سازمان تأمین اجتماعی، باید تایید دلایل ابرازی را از مراجع ذی صلاح مانند سازمان صنعت، معدن و تجارت، استانداری، فرمانداری یا بخشداری اخذ و به سازمان تأمین اجتماعی ارائه کنند.

خوش حسابی یکی دیگر از شرایط بهره مندی از طرح بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان است  و به این مفهوم است که کارفرمایان قبل از ارائه درخواست استفاده از این طرح، ظرف ١٨ ماه باید ٤ماه لیست حق بیمه را به موقع ارسال و پرداخت کرده باشد.

کارفرمایانی که یکجا بدهی خود را پرداخت یا در طول ١٢ماه تقسیط کنند از ١٠٠درصد بخشودگی جرائم برخوردار می‌شوند.

در صورتی که کارفرمایان در ١٨قسط بدهی خود را پرداخت کنند از ٨٥درصد بخشودگی، با انتخاب ٢٤قسط از ٧٥درصد بخشودگی بهره مند می‌شوند.

کارفرمایانی که در ٣٠ یا ٣٦ماه بدهی خود را تقسیط کنند از بخشودگی ٦٠ و ٥٠درصدی برخوردار می‌شوند.

منبع: خبرگزاری فارس


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...