آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

آرشیو اخبار نظام وظیفه و معافیت خدمت سربازی- سال 96

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۱ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (کارمند پنج)
جزئیات بیشتر در مورد خبر

اخبار نظام وظیفه و معافیت خدمت سربازی در سال 96

جهت ورود به صفحه اخبار نظام وظیفه و معافیت خدمت سربازی اینجا کلیک نمایید


خبر 19 اسفند 96: دانشگاه فرهنگیان سال آینده 25 هزار سرباز معلم جذب می کند (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان گفت: پیش‌بینی می‌کنیم در سال آینده ۲۵ هزار دانشجومعلم را جذب کنیم.طاهر روشندل اربطانی معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، با بیان اینکه دانشگاه فرهنگیان ظرفیت خالی بسیاری دارد، اظهار داشت: در برخی استان های کشور امکانات خوابگاهی و کلاس های بدون استفاده بسیاری موجود است و باید از طریق سهمیه آزاد، این ظرفیت ها تکمیل شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 16 اسفند 96: اعلام جزییات نحوه اجرای طرح امریه سربازی در تشکل‌های مردم نهاد (منبع: خبرگزاری ایلنا)

 معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در رابطه با حمایت از تشکل‌ها و سمن‌ها به خصوص در حوزه مهارت‌آموزی بیان داشت: طبق تفاهمنامه‌ای که بین وزارت ورزش و جوانان و ستاد کل نیروهای مسلح امضا شده است، برای سازمان‌های مردم‌نهاد این امکان ایجاد شده است که در رابطه با اجرای طرح مهارت‌آموزی سربازان توسط این تشکل‌ها مشوقی برای آنها در نظر گرفته شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 16 اسفند 96:  افزایش 32 درصدی صدور گواهینامه با اجرای مصوبه جدید سربازی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سخنگوی ناجا  از صدور گواهینامه اول برای دو میلیون و ۲۱۴ هزار و ۷۲۷ نفر در سال جاری خبر داد و تصریح کرد: این رقم نسبت به سال گذشته ۳۲ درصد افزایش داشته که علت آن مصوبه جدید در مورد سربازی و امکان دریافت گواهینامه بدون تعیین تکلیف سربازی بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 اسفند 96: دانشجویان مهندسی در دوره خدمت سربازی خدمات فنی انجام می دهند (منبع: خبرگزاری مهر)

دکتر منصور غلامی در بیست و ششمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه در پاسخ به مطالبات دانشجویان نمونه گفت : تسهیلاتی که به دانشجویان نمونه داده می شود کافی نیست اما همین مقدار نشان از توجه به علم و دانش است.
غلامی افزود: همچنین کارآموزی صنعتی هم با همکاری وزارت صنعت در حال پیگیری است. همچنین در جلسه ای با ستاد نیروهای مسلح مقرر شد که دانشجویان مهندسی نیز بتوانند در دوره خدمت سربازی خدمات فنی ارایه بدهند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 اسفند 96: شرایط معافیت مشمولان غایب سربازی در بودجه سال 97 (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نمایندگان مردم در خانه ملت شرایط معافیت مشمولان غایب در لایحه بودجه سال ۹۷ را مشخص کردند. بند (ب) تبصره 11 لایحه بودجه سال 97 به شرح زیر اصلاح شد: به دولت اجازه داده می‌شود کلیه مشمولان خدمت وظیفه عمومی که بیش از هشت‌سال غیبت دارند را با پرداخت جریمه مدت زمان غیبت به‌صورت نقد و اقساطی که تا پایان سال 1397 تسویه می‌شود، معاف کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 اسفند 96: مهارت آموزی سربازان در حوزه فناوری اطلاعات تحقق می یابد (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جهرمی در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه همکاری میان ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت ارتباطات فناوری اطلاعات افزود:این وزارت خانه مسئولیت راه اندازی کارگاه های آموزشی و فراهم نمودن شرایط کارآفرین شدن سربازان در حوزه ict را بر عهده دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 اسفند 96: موافقت با جذب و بکارگیری 6 هزار سرباز معلم در آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری تسنیم)

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش گفت: سالانه 5 تا 7 هزار سرباز معلم نیاز داریم که برای سال جدید به 7 هزار نفر نیاز است که با بکارگیری 6 هزار نفر موافقت شد و این افراد از ابتدای هر سال به دوره آموزش نظامی اعزام و پس از پایان آن در تیرماه به آموزش و پرورش معرفی شده و دوره دو ماهه آشنایی با روشهای تدریس را طی کرده و از ابتدای مهر وارد مدارس می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 14 اسفند 96:آمادگی آموزش و پرورش برای مهارت آموزی سربازان وظیفه (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

بطحائي در حاشيه مراسم امضاي تفاهمنامه همکاري مهارت آموزي سربازان ميان ستاد کل نيروهاي مسلح و وزارت آموزش و پرورش افزود: براي اجراي اين طرح وزارت آموزش و پرورش و ستاد کل همکاري متقابلي خواهند داشت.
وي گفت: اقدام ستاد کل حرکت مبارکي است و در اين طرح وزارت آموزش و پرورش با در اختيار گذاشتن سندهاي کارشناسي و امکانات و تجهيزات نقش خود را ايفا مي کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 14 اسفند 96:فراهم شدن امکان مهارت آموزی سربازان در دانشکده پست و مخابرات (منبع: خبرگزاری مهر)

وحید یزدانیان در سومین پیش نشست تخصصی مهارت آموزی کارکنان وظیفه (سربازان)، به همکاری مشترک دانشکده‌ پست و مخابرات با ستاد کل نیروهای مسلح اشاره کرد و گفت: طی تفاهم نامه صورت گرفته، مقرر شد که امکان مهارت آموزی برای سربازان فراهم شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 14 اسفند 96: اعطای گواهی‌نامه مهارت آموزی به 200 هزار سرباز در سال آینده (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: برنامه داریم تا در سال 97 تعداد سربازانی که گواهی‌نامه دوره‌های مهارتی را دریافت می‌کنند به 200 هزار نفر افزایش پیدا کند. بر اساس این تفاهم‌نامه دستگاه‌های دولتی تعهد کردند که زمینه اشتغال را برای جوانان شناسایی و معرفی کنند تا زمینه ورود آن‌ها به اشتغال فراهم شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 14 اسفند 96: تکذیب اعطای کسری خدمت سربازی به جوانان فعال در سازمان‌های مردم‌نهاد (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح برخی اخبار منتشرشده پیرامون اعطای کسری خدمت سربازی به جوانان فعال در سازمان‌های مردم‌نهاد را تکذیب و توضیحاتی را درخصوص تفاهم‌نامه عصر امروز میان ستاد کل نیروهای مسلح و چند وزارتخانه ارائه کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 14 اسفند 96: تسهیلات جدید سربازی برای تشکل‌های مردم نهاد کارآفرین حوزه جوانان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

محمدمهدی تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه تفاهم نامه معاونت ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان با ستاد کل نیروهای مسلح برای اعطای امریه به سمن های حوزه جوانان امروز امضاء شد، گفت: این تفاهم از سال 97 اجرایی خواهد شد. در بخشی از این تفاهم نامه به این جمع‌بندی رسیدیم که مدتی از سربازی نیروهای وظیفه که عضو تشکل های مردم نهاد مورد تأیید معاونت ساماندهی جوانان و ستاد کل نیروهای مسلح هستند، در تشکل‌هایشان سپری شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 اسفند 96: اعطای تسهیلات ارزان قیمت به سربازان از سوی چهار بانک کشور (منبع: خبرگزاری فارس)

فرمانده قرارگاه مهارت آموزی نیروهای مسلح با اعلام این خبر که سال آینده ۲۰۰ هزار سرباز آموزش‌های مهارتی می بینند، گفت: برای ۴ بانک وابسته به نیروهای مسلح تکلیف شد تا تسهیلات ارزان قیمت در اختیار سربازان قرار دهند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 اسفند 96: برگزاری سومین آزمون مهارت آموزی سربازان توسط سازمان فنی و حرفه‌ای (منبع: خبرگزاری ایلنا)

سومین آزمون سنجش مهارت نیروهای مسلح در راستای تفاهم‌نامه منعقده با ستاد کل نیروهای مسلح در ۵۲ حرفه مهارتی، نهم اسفند ماه سال جاری در سراسر کشور برگزار شد.
در راستای تفاهم نامه یاد شده ارتقای مهارت‌آموزی سربازان وظیفه با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و ستاد کل نیروهای مسلح در حال انجام است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 اسفند 96: اجرای طرح مهارت آموزی سربازان جهت ورود آنان به بازار کار و اشتغال (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه با بیان اینکه معضل بیکاری جامعه را به چالش بزرگی کشانده و باید در جهت بهبود این شرایط تلاش کرد، گفت: هدف اصلی از مهارت‌آموزی جوانان در دوران سربازی ورود آنان به بازار کار و اشتغال است.
وی گفت: هدف ما از برگزاری این همایش‌ها در خصوص مهارت آموزی سربازان این است که جوانی که خدمت مقدس خود را به پایان رساند، دغدغه کار و ترس از اینکه نتواند برای خود شغلی را دست و پا کند، نداشته باشد. تلاش ما این است که مهارت آموزی سربازی منجر به ورود به بازار کار و اشتغال باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 اسفند 96: تلاش برای افزایش بهره وری و مناسب سازی دوران سربازی (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع گفت: تلاش های انجام شده در انقلاب اسلامی، «سربازی» را به یک دوره مهم تبدیل کرده و یکی از دغدغه های اصلی فرماندهی معظم کل قوا نیز مقوله سربازی است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 12 اسفند 96: جزئیات معافیت تحصیلی و اخذ سنوات ارفاقی دانشجویان مشمول شاغل به تحصیل (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، بخشنامه دستورالعمل معافیت تحصیلی و اخذ سنوات ارفاقی دانشجویان مشمول شاغل به تحصیل را ابلاغ کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 12 اسفند 96: تازه ترین اخبار از جزئیات و ادامه فرآیند طرح کسر خدمت فرزندان ایثارگر (منبع: خبرگزاری تسنیم)

سردار ابراهیم کریمی در خصوص آخرین اخبار از کسر خدمت ایثارگری اظهار کرد: در اجرای قانون کسرخدمت ایثارگری مورد اشاره در بند (د) ماده (88) قانون پنج ساله برنامه ششم توسعه کشور، مشمولانی که سابقه جبهه و یا تجمیع جبهه، جانبازی و آزادگی والدین آنان به امتیاز 28 و 29 می‌رسد، می‌توانند با مراجعه به یگان خدمتی والدین، گواهی کسرخدمت را دریافت کنند.
وی افزود: آن دسته از کارکنان وظیفه که امتیاز کسرخدمت آنان کمتر از 28 بوده و امکان بهره مندی از معافیت را نداشته‌اند، در صورتی که واجد شرایط بهره مندی از ضوابط قبلی کسرخدمت ایثارگری باشند، می‌توانند از امتیاز 9 روز کسرخدمت ایثارگری بهره مند شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 11 اسفند 96: بهره مندی 296 فرزند مددجوی کمیته امداد لرستان از معافیت سربازی (منبع: خبرگزاری فارس)

جاسم محمدی فارسانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، با اشاره به معافیت 296 نفر از فرزندان تحت‌حمایت از طریق حوزه نظام وظیفه، اظهار کرد: تسهیلات معافیت سربازی فرزندان ذکور در راستای بسته‌های حمایتی ویژه زنان سرپرست خانوار انجام می‌گیرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 10 اسفند 96: آیا شرکت در دوره های مهارت آموزی برای سربازان وظیفه الزامی است؟ (منبع: خبرگزاری ایرنا)

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: با توجه به اینکه مقرر شده سربازان وظیفه در طول خدمت با سپری کردن دوره آموزش مهارت آموزی حداقل یک مهارت فنی را فرا گیرند، از سال 98 هر سربازی که از نیروهای مسلح مرخص می شود باید دارای کارت مهارت حرفه آموزی باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 9 اسفند 96: اعطای تسهیلات بانکی به مهارت آموزان دانش آموخته سربازی (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

فرمانده قرارگاه مهارت آموزی سربازان گفت : تلاش می‌کنیم با هماهنگی بانک‌های نیروهای مسلح پس از پایان خدمت سربازی به کسانی که دوره‌های آموزشی را با موفقیت گذرانده‌اند، تسهیلات بانکی بدهیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 9 اسفند 96: اجرای طرح های جنم و مهتا برای سوق دادن سربازان به سمت اشتغال پذیری (منبع: خبرگزاری ایرنا)

رییس قرارگاه مهارت افزایی سربازان ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اهمیت سربازی به عنوان یک ثروت بزرگ گفت: این قرارگاه پروژه های جنم و مهتا را برای سوق دادن سربازان به سمت اشتغال پذیری معرفی کرده است.
سردار مهدی فرحی در پنجاهمین و یکمین نشست سراسری معاونان پژوهش و فناوری دانشگاه های سراسری کشور از تعامل با وزارت علوم برای مهارت افزایی دانش آموخته ها خبر داد و گفت: سربازی ثروت بزرگی است که باید مدیریت شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 9 اسفند 96: مهارت افزایی دانش آموخته دانشگاهی همزمان با دوران سربازی و تحصیل (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم از رایزنی های این وزارتخانه با سازمان فنی و حرفه ای و ستاد کل نیروهای مسلح برای مهارت افزایی دانش آموخته ها همزمان با تحصیل و دوره های سربازی خبر داد.
برومند همچنین از رایزنی با ستاد کل نیروهای مسلح و سازمان فنی و حرفه ای و رسیدن به تفاهماتی با این سازمان ها برای افزایش اشتغال دانش آموختگان از راه بالا بردن بهره وری همزمان با دوره سربازی و دوران دانشجویی خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 اسفند 96: اعلام آخرین اخبار طرح جریمه غیبت مشمولان غایب و کسرخدمت ایثارگری (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار بهرام نوروزی با اشاره به قانون معافیت مشمولان دارای والدین با سابقه ایثارگری اظهار داشت: براساس این قانون تمامی کسانی که پدر یا مادر آنها دارای سابقه ۲۸ و ۲۹ ماه حضور در جبهه باشند می‌توانند با مراجعه به سازمان‌های مربوطه مانند ارتش، سپاه و ناجا سوابق خود را در قالب فرم‌های مربوطه اخذ و با مراجعه به دفاتر پلیس+۱۰ نسبت به ثبت مشخصات خود اقدام کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 اسفند 96: کارآفرینان جوان امریه سربازی خود را در تشکل‌های جوانان سپری می کنند (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره اینکه بیشتر تشکل‌های جوانان در حوزه کارآفرینی فعال هستند، گفت: به دنبال این هستیم در تفاهم با سازمان وظیفه عمومی این افراد بخشی از دوران سربازی‌شان را در همان تشکل کارآفرین بگذارنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 6 اسفند 96: حل مشکل نظام وظیفه ایرانیان فعال در حوزه فناوری اطلاعات مقیم خارج (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای از تفاهم با بنیاد ملی نخبگان برای حل مشکل نظام وظیفه ایرانیان فعال در حوزه فناوری اطلاعات که در خارج از کشور به سرمی برند، برای بازگشت به ایران خبر داد.
وی تاکید کرد: بیشترین مشکل نخبگان صنعت ICT در خارج از کشور مربوط به خدمت نظام وظیفه است و این نخبگان آنطور که باید برای حمایت مالی و بیمه نگران نیستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 اسفند 96: 100 هزار سرباز در طرح توانمندسازی و مهارت آموزی شرکت می کنند (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی نیروی انتظامی: تا پایان سال ۱۰۰ هزار سرباز در طرح توانمندسازی و مهارت آموزی شرکت می‌کنند.
سردار کریمی افزود: تاکنون 140 هزار سرباز برای شرکت در آزمون مهارت آموزی ثبت نام کرده اند که 36 هزار نفر از آنان دو مرحله آزمون را طی کرده اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 اسفند 96: نخبگان سربازی خود را در شرکت های دانش بنیان سپری می کنند (منبع: خبرگزاری دانا)

معاون توسعه مدیریت ومنابع بنیاد ملی نخبگان کشورگفت: با همکاری ستاد کل نیروهای مسلح به نخبه های که در شرکت های دانش بنیان فعالیت دارند به جای انجام خدمت سربازی در پادگان در شرکت های دانش بنیان دوران سربازی خود را بگذرانند؛ همچنین طرح استخدام فناوران بدون آزمون ورودی به مجلس ارائه شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 اسفند 96: تاکید بر ضرورت توجه به طرح مهارت‌آموزی در دوران سربازی (منبع: خبرگزاری تسنیم)

استاندار بوشهر با تاکید بر توجه به مهارت‌آموزی در دوران سربازی  بیان کرد: اعزام به خدمت سربازی در زیر پرچم نظام جمهوری اسلامی و نعمت ولایت فقیه از ادوار مهم زندگی انسان‌ها به شمار می‌رود.دوران خدمت سربازی دوران مهم و مغتنمی برای جوانان محسوب می‌شود که لازم است در این دوران مهارت‌آموزی در اولویت برنامه‌های سربازان قرار داشته باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 اسفند 96: بهبود شرایط محیطی و رفاهی سربازان در اولویت برنامه های نظام (منبع: خبرگزاری فارس)

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: اقدامات صورت گرفته در زمینه بهبود شرایط محیطی و رفاهی سربازان و حفظ شأن و منزلت سرباز در نظام جمهوری اسلامی ایران با گذشته قابل مقایسه نیست و حفظ منزلت این قشر عزیز جامعه از رویکردهای جدی نظام جمهوری اسلامی است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 اسفند 96: اختصاص بخشی از درآمد حاصل از جریمه مشمولان غائب به مهارت‌آموزی سربازان (منبع: خبرگزاری مهر)

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی و در ادامه بررسی بخش‌های هزینه‌ای لایحه بودجه با تصویب بند «ج» تبصره ۱۱ لایحه بودجه ۱۳۹۷، پنج درصد از درآمد حاصل از جریمه مشمولان غایب خدمت سربازی (برای صدور کارت معافیت) را به آموزش‌های مهارتی سربازان اختصاص دادند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 30 بهمن 96: شرایط دوره سربازی در آینده تغییر چندانی نخواهد کرد (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد که باید سربازی را تا جایی که ممکن است بهینه کرد.

کمالی با تاکید بر اینکه با توجه به شرایط موجود سربازی کماکان به قوت خود باقی است اظهار کرد: یک سری افراد مدل‌های سرباز حرفه‌ای و نظایر آن را برای سربازی پیشنهاد می‌دهند که نشان می‌دهد این عزیزان چندان به مسائل دفاعی کشور آشنا نیستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 30 بهمن 96: امکان اتخاذ تصمیمات و مدل های جدید برای دوران سربازی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

فرمانده قرارگاه مهارت آموزی سربازان نیروهای مسلح تاکید کرد که توجه به مدل‌های جدید سربازی مد نظر قرار داشته و می‌توان موارد مختلفی را بررسی کرد.

سردار مهدی فرحی با بیان اینکه باید بتوانیم یک هنجارشکنی در عرصه سربازی ایجاد کنیم گفت: در این زمینه باید هنجارهای جدیدی تعریف کرد و تک تک سربازان را باید به عنوان یک معدنی از طلا و نقره دید که ارزش و توانایی‌های زیادی دارند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 29 بهمن 96: طرح گذراندن خدمت سربازی فارغ التحصیلان دکترا و ارشد در روستاهای زادگاهشان (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از برنامه ریزی وایجاد هماهنگی این معاونت با ستاد کل نیروهای مسلح برای تعریف طرح گذراندن خدمت سربازی فارغ التحصیلان دوره دکترا و ارشد در روستاهای زادگاه شان برای انجام آمایش سرزمینی خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 29 بهمن 96: سربازان آموزش دیده در طرح مهارت آموزی در اولویت استخدام قرار می گیرند (منبع: خبرگزاری ایلنا)

مدیر کل دفتر آموزش‌های کاردانش وزارت آموزش و پرورش جزییات مشوق های مهارت آموزی کارکنان نظام وظیفه را تشریح کرد.
او از ارائه گواهینامه اخلاق به افراد و در اولویت اشتغال قرار گرفتنِ آنها بعنوان یکی دیگر از مشوق ها یاد کرد و گفت: این پیشنهاد ها قابل بررسی است و اینکه کدام یک از این مشوق ها نهایتاً ابلاغ شود، خیلی مهم است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 29 بهمن 96: بهره مندی 87 فرزند مددجوی کمیته امداد زنجان از تسهیلات معافیت و خرید سربازی (منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان)

صفری مدیر کل کمیته امداد استان زنجان از ارائه تسهیلات سربازی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان خبر داد وگفت: 42 نفر از فرزندان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از خدمات معافیت سربازی30نفر از تسهیلات انتقال به نزدیکترین محل و15 نفر از کاهش تعرفه این نهاد بهره‌مند شدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 29 بهمن 96: طرح گذراندن خدمت سربازی فارغ التحصیلان دکترا و ارشد در روستاهای زادگاهشان (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از برنامه ریزی وایجاد هماهنگی این معاونت با ستاد کل نیروهای مسلح برای تعریف طرح گذراندن خدمت سربازی فارغ التحصیلان دوره دکترا و ارشد در روستاهای زادگاه شان برای انجام آمایش سرزمینی خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 29 بهمن 96: چه کسانی شامل طرح کسر خدمت و معافیت ایثارگران می شوند؟ (منبع: خبرگزاری فارس)

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: طبق اصرار مجلس شورای اسلامی و با توجه به برنامه پنج ساله، امسال فقط 20 هزار نفر از کسانی که دارای 28 و 29 ماه ایثارگری باشند معاف می‌شوند؛ طرح کسری خدمت که تا قبل از این بود ملغی شده است.
وی اظهار داشت: در ساعات اولیه روز گذشته حدود 30 تا 40 نفر برای ثبت‌نام به دفاتر پلیس + 10 مراجعه کردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 28 بهمن 96: اعلام آخرین جزئیات کسر خدمت و معافیت سربازی ایثارگران (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سردار موسی‌ کمالی رئیس اداره منابع انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح‌ در گفتگو با خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اعلام جزئیات کسر خدمت 20 هزار نفر از فرزندان ایثارگران‌ گفت: در پی ابلاغ بهره‌مندی سالانه 20 هزار نفر از فرزندان ایثارگران‌ از بالاترین امتیاز، بر اساس ثبت‌نام انجام شده و پالایش آماری، صدور کسر خدمت برای 20 هزار نفر دارای بالاترین‌ امتیاز در 18 بهمن 96 ابلاغ‌ شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 28 بهمن 96: اعلام آخرین جزئیات طرح کسر خدمت و معافیت سربازی ایثارگران (منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان)

سردار موسی‌ کمالی رئیس اداره منابع انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح‌ در گفتگو با خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اعلام جزئیات کسر خدمت 20 هزار نفر از فرزندان ایثارگران‌ گفت: در پی ابلاغ بهره‌مندی سالانه 20 هزار نفر از فرزندان ایثارگران‌ از بالاترین امتیاز، بر اساس ثبت‌نام انجام شده و پالایش آماری، صدور کسر خدمت برای 20 هزار نفر دارای بالاترین‌ امتیاز در 18 بهمن 96 ابلاغ‌ شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 28 بهمن 96: فراخوان مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها در اسفند ماه 96 به خدمت سربازی (منبع: خبرگزاری ایرنا)

سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی تمام مشمولان دانش آموخته (فارغ التحصیل) دانشگاه ها را که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ اول اسفند ماه 1396هستند به خدمت سربازی فراخواند.

مشمولان می توانند با مراجعه به پایگاه فرهنگی سرباز مدارک و وسایل مورد نیاز جهت ارائه به مراکز آموزش را رویت و در موعد اعزام به خدمت همراه داشته باشند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 27 بهمن 96: اجرای دو طرح جنم و مهیا برای مهارت آموزی و اشتغال سربازان (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح به تشریح طرح‌های ستاد کل نیرو‌های مسلح برای اشتغالزایی جوانان پرداخت.

وی یادآور شد: دو پروژه جنم و مهتا هم اکنون در قرارگاه تعریف شده است و به شدت در پی پیاده سازی آن هستیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 27 بهمن 96: برگزاری دوره مهارت‌ آموزی برای 200 هزار سرباز وظیفه در سال آینده (منبع: خبرگزاری مهر)

فرمانده قرارگاه مهارت‌ آموزی سربازان نیروهای مسلح با بیان اینکه در سال ۹۶ برنامه مهارت‌آموزی ۱۰۰ هزار سرباز را تدوین کردیم، گفت: در سال آینده ۲۰۰ هزار سرباز مهارت‌آموزی شوند.

وی با اشاره به وضعیت تحصیلی سربازان گفت: تحصیلات دانشگاهی سربازان طی ۱۰ سال گذشته از ۱۳ درصد به ۴۰ درصد رسیده است که بسیار قابل توجه است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 26 بهمن 96: برگزاری جشنواره جوان سرباز جهت ارتقای جایگاه و منزلت اجتماعی سربازان (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

معاون نیروی انسانی نیروی زمینی ارتش تقویت و ارتقای جایگاه و منزلت اجتماعی سرباز و تقویت امید به آینده را از اهداف برگزاری جشنواره جوان سرباز بیان کرد.

وی افزود: خدمت سربازی فرصت مناسبی برای تاثیرگذاری بر افکار و ارتقای جایگاه و منزلت اجتماعی سرباز است.رشد عقاید فردی در سایه برنامه‌های بصیرتی و معنوی میسر است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 26 بهمن 96: بهره مندی 277 فرزند مددجوی کمیته امداد همدان از تسهیلات خدمت سربازی (منبع: خبرگزاری فارس)

قائم‌مقام کمیته امداد امام خميني در همدان از برخورداری 277 فرزند مددجوی کمیته امداد از تسهیلات خدمت سربازی خبر داد.

وی گزارشی از تسهیلات خدمت نظام‌وظیفه به مددجویان زیر پوشش کمیته امداد این استان ارائه داد و گفت: امسال به 277 مددجوی کمیته امداد تسهیلات خدمت سربازی ارائه‌ شده و 103 فرزند مددجوی زیرپوشش نیز از خدمت سربازی معاف شده‌اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 بهمن 96: اجرای طرح خوش‌ آیندسازی دوران سربازی جهت افزایش بهره وری (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: موظف هستیم محیط سربازی را برای سربازان خوش‌آیندسازی کنیم و این کار هم بر اساس اوامر فرمانده معظم کل قوا صورت می‌گیرد.

وی افزود : بنا بر فرامین رهبر معظم انقلاب وظیفه داریم که محیط خدمت را برای شما سربازان خوشایند کنیم، تا سربازان از قرار گرفتن در این محیط احساس لذت داشته باشند و برای بر دوش گرفتن مسئولیت‌های مختلف در آینده آماده شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 بهمن 96: غیبت 15 تا 20 درصدی مشمولان سربازی در موعد اعزام به خدمت (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: ۱۵ تا ۲۰ درصد مشمولان اعزام به خدمت سربازی در اغلب اعزام‌ها غایب هستند.

وی با اشاره به معافیت تحصیلی دانش‌آموزان، افزود: دانش‌آموزان فقط تا سن ۲۰ سال تمام مجاز به تحصیل هستند و افراد با سن ۱۸ سال برای ادامه تحصیل حتما باید مدرک معافیت تحصیلی داشته باشند بنابراین مسئولان مدارس باید از طریق دفاتر پلیس +10 درخواست معافیت پزشکی کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 بهمن 96: برگزاری آخرین مرحله آزمون مهارت‌آموزی سربازان وظیفه در 9 اسفند ماه (منبع: خبرگزاری فارس)

سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، با اعلام خبر فوق اظهار داشت: سومین و آخرین مرحله آزمون سراسری مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه عمومی در سال 96 در روز  چهارشنبه 9 اسفند برگزار خواهد شد.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: این آزمون در 31 استان کشور با شرکت بالغ بر 80 هزار نفر از کارکنان وظیفه نیروهای مسلح با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای برگزار خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 بهمن 96: اعلام جزئیات تردد مشمولان غایب سربازی مقیم خارج از کشور (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت: مشمولان خارج از کشور بیش از هشت سال غیبت، بدون عذر موجه تا پایان امسال اجازه تردد در کشور را دارند.

وی افزود: افراد کمتر از هشت سال غیبت خارج از کشور در صورت سکونت بیش از سه سال می‌توانند سالانه دو بار و حداکثر به مدت سه ماه تا سال ۱۴۰۰ در کشور تردد کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 بهمن 96: احتساب سابقه خدمت سربازی برای پایان نامه های مرتبط با سیستم دفاعی کشور (منبع: خبرگزاری فارس)

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری گفت:اگر افرادی باشند که بتوانند پایان‌نامه خود را مرتبط با سیستم دفاعی کشور تنظیم کنند، ضمن اینکه پایان‌نامه خود را می‌نویسند، می‌توانند از مزیت احتساب خدمت سربازی هم استفاده کنند.

دانشجویان دکتری هم می‌توانند با تعریف پروژه‌هایی، بخشی از خدمت سربازی خود را بر اساس نتایج اعلام شده از سوی داوران پشت سر بگذرانند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 بهمن 96: دارندگان 28 و 29 ماه ایثارگری برای اخذ گواهی جهت معافیت سربازی ایثارگران اقدام کنند (منبع: خبرگزاری فارس)

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا در خصوص ابهامات موجود برای ثبت‌نام در مرحله دوم طرح کسری و معافیت خدمت ایثارگران گفت: لیستی از 20 هزار نفر افرادی که امسال مشمول طرح کسری و معافیت خدمت می‌شوند اعلام نکرده‌ایم؛ همه افرادی که 28 یا 29 ماه ایثارگری دارند برای اخذ گواهی اقدام کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 بهمن 96: اخذ مجوز جذب 6 هزار سرباز معلم در آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه مجوز حضور 6 هزار سرباز معلم را در این وزارتخانه گرفته‌ایم، گفت: مطالبات کل سال سربازمعلمان در اسفندماه تسویه می‌شود.
 
علی الهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، با بیان اینکه 6 هزار سرباز معلم در آموزش و پرورش فعالیت می‌کنند، اظهار داشت: مجوز حضور 6 هزار سرباز معلم دیگر را نیز در آموزش و پرورش گرفته‌ایم. 

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 23 بهمن 96: ارائه آموزش های مهارتی به سربازان وظیفه توسط دانشگاه فنی و حرفه ای (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای از آمادگی این دانشگاه برای ارائه آموزش های مهارتی به سربازان وظیفه خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر ابراهیم صالحی عمران صبح امروز در اولین نشست همایش عمومی مهارت آموزی کارکنان وظیفه گفت: بحث آموزش های مهارت یکی از مهمترین بحث هایی است که در این سطح مطرح است. این دوره ارتباط تنگاتنگی با بازار کار و اشتغال دارد و می تواند این نیروها را وارد بازار کار کند و همچنین به توسعه فردی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی کمک کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 23 بهمن 96: تشریح جزئیات طرح مهارت‌آموزی سربازان نیروهای مسلح (منبع: خبرگزاری مهر)

فرمانده قرارگاه مهارت‌آموزی سربازان نیروهای مسلح جزئیات مهارت‌آموزی سربازان نیروهای مسلح را با همکاری دو دانشگاه علمی کاربردی و فنی و حرفه‌ای تشریح کرد.

۴۰ تا ۵۰ درصد سربازان دارای تحصیلات دانشگاهی و عمدتاً متخصص و خبره‌ هستند که سن بسیار خوبی است و سربازان در این دوره از نشاط خوبی برخوردار بوده، به آینده امید دارند

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 23 بهمن 96: مرحله دوم ثبت‌نام در طرح کسری خدمت و معافیت ایثارگران از امروز آغاز شد (منبع: خبرگزاری فارس)

مرحله دوم ثبت‌نام در طرح کسری خدمت و معافیت ایثارگران از امروز با اخذ گواهی جبهه از سازمان‌های نیروهای مسلح برای ۲۰ هزار نفر منتخب مرحله اول کلید می‌خورد.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، افراد واجد شرایط در طرح کسر خدمت و معافیت ایثارگری از امروز باید برای اخذ گواهی جبهه به سازمان‌های ذی‌ربط مراجعه کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 23 بهمن ۹۶: برگزاری دوره های آموزشی برای سربازان با همکاری دانشگاه علمی کاربردی (منبع: خبرگزاری مهر)

دکتر محمدحسین امید در اولین نشست همایش ملی مهارت آموزی کارکنان وظیفه گفت: دانشگاه علمی کاربردی سال گذشته برای ارائه آموزش های مهارتی به سربازان درخواست داد و اعلام آمادگی خود را اعلام کرد. این دانشگاه می تواند با توجه به ظرفیت بالایی که دارد همگام با دانشگاه فنی و حرفه ای در این زمینه به ستاد نیروهای مسلح کمک کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 22 بهمن ۹۶: بررسی نکات قوت و ضعف طرح مهارت‌آموزی سربازان وظیفه (منبع: خبرگزاری فارس)

متأسفانه بسیاری از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی، پس از خدمت مقدس سربازی به دنبال کارهای خدماتی نخواهند رفت و به‌اشتباه یا درست، شأن خود را بالاتر ازاین‌گونه حرفه‌ها می‌دانند.

در سال جاری و به همت ستاد کل نیروهای مسلح طرح مهارت‌آموزی سربازان شروع شده است و تاکنون دو مرحله از اجرای این طرح که با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای همراه است، برگزار گردیده ولی این شروع خوب نیازمند بررسی و تجزیه‌ و تحلیل‌هایی است که بتواند این طرح را موفقیت‌آمیز گرداند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 21 بهمن ۹۶: دوره های مهارت آموزی راهکاری مناسب و موثر برای حرفه آموزی سربازان (منبع: خبرگزاری ایرنا)

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی با اشاره به برگزاری دوره های مهارت آموزی برای سربازان وظیفه گفت: این دوره های راهکاری مناسب و موثر برای حرفه آموزی جوانان برای ورود به بازار کار و واحدهای تولیدی است.

به گزارش ایرنا، یعقوب نماینده روز شنبه در آیین افتتاح کارگاه مهارت آموزی UPVC مرکز فنی و حرفه ای مراغه افزود: بهره گیری از ظرفیت جوانان مستعد یادگیری و مهارت آموزی به ویژه در مراکز آموزشی نظامی، مورد توجه سازمان فنی و حرفه ای است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۱ بهمن ۹۶: جذب سرباز مربی و سرباز کارشناس در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خرم آباد (منبع: خبرگزاری صداو سیما)

سومین آزمون الکترونیکی جذب سرباز مربی و سرباز کارشناس اسفندماه در خرم آباد برگزار میشود.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای لرستان، قلاوند گفت: با هدف تامین نیروهای مورد نیاز از میان مشمولان واجد شرایط ۵ سرباز مربی و ۹ نفر سرباز کارشناس را جذب می کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 21 بهمن 96: مهلت بخشش اضافه خدمت‌های سربازان غائب امروز تمام می شود (منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان)

مشمولان غایب تنها امروز فرصت دارند تا برگه اعزام به خدمت سربازی خود را از دفاتر پلیس +10دریافت و مشمول بخشودگی شوند.
به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: مشمولان غایب تا بیست و دوم بهمن ماه امسال مهلت دارند با تعیین تکلیف وضعیت خدمتی از بخشش اضافه خدمت بهره‌مند شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 بهمن 96: فردا آخرین مهلت بخشش اضافه خدمت‌های غیبت مشمولان سربازی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

به گزارش ایسنا، چندی پیش با تصمیم‌ستاد کل نیروهای مسلح مقرر شد تا اضافه خدمت‌های ناشی از غیبت تمامی مشمولانی که تا 22 بهمن‌ماه امسال برگه اعزام به خدمت خود را دریافت کنند بخشیده شود، این افراد باید به دفاتر پلیس + 10 مراجعه کرده و برگه اعزام به خدمت سربازی خود را دریافت کنند تا مشمول این بخشودگی شوند، در غیراینصورت اضافه خدمت ناشی از غیبت برابر قانون به آنان تعلق خواهد گرفت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 19 بهمن 96: جذب سرباز مربی و سرباز کارشناس در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خرم آباد (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

سومین آزمون الکترونیکی جذب سرباز مربی و سرباز کارشناس اسفندماه در خرم آباد برگزار میشود.

این آزمون 16 اسفندماه امسال به صورت الکترونیکی در سالن آزمون اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خرم آباد برگزار خواهد شد.مشمولانی که تاریخ اعزام آنها به خدمت سربازی 1 تا 19 تیرماه 1397 باشد می توانند در سومین آزمون حذب سرباز مربی و سرباز کارشناش شرکت کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 19 بهمن 96: تسهیلات کسر خدمت سربازی برای دانشجویان و نخبگان دانشگاهی (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

رئیس بسیج علمی و پزوهشی خراسان جنوبی گفت: دانشجویان و فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا که دارای طرح، پایان نامه و یا اختراع و ابتکاری متناسب با نیازها و مشکلات استان، منطقه و کشور باشند، می توانند از این کسر خدمت استفاده کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 18 بهمن 96: فرزندان 103 مددجوی کمیته امداد همدان از خدمت سربازی معاف شد (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همدان گفت: فرزندان 103 مددجوی زیر پوشش این نهاد از ابتدای سال جاری تاکنون، از خدمت سربازی معاف شده ‌اند.

جعفر هاشمی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون تسهیلات خدمت سربازی به 255 مددجوی زیر پوشش این نهاد ارائه شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 18 بهمن 96: آخرین وضعیت طرح معافیت و کسری خدمت سربازی فرزندان ایثارگران (منبع: خبرگزاری فارس)

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا در خصوص آخرین جزئیات و تصمیم‌گیری در خصوص طرح معافیت و کسری خدمت فرزندان ایثارگران و زمان ثبت‌نام آن سخن گفت.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا تصریح کرد: از آنجایی که واجدین شرایط بهره‌مندی از این تسهیلات در سال 96 که دارای بیش از 24 ماه سابقه رزمندگی بوده، به تعداد 122 هزار نفر هستند، براساس مصوبه، امسال تعداد 20 هزار نفر از آنان که دارای بیشترین سابقه هستند، در اولویت بهره‌مندی از این تسهیلات قرار می‌گیرند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 18 بهمن 96: به سربازان شرکت کننده در آزمون های مهارت ورزی مدارک حرفه ای اعطا می شود (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به برنامه های نیروهای مسلح برای مهارت آموزی کارکنان وظیفه گفت: به سربازان شرکت کننده در برنامه ها و آزمون های مهارت ورزی، مدارک حرفه ای اعطا می شود تا بسترهای اشتغال آنان پس از دوران خدمت فراهم شود.

با توجه به این که سربازان نیروهای مسلح در حوزه مهارتی خود به کار گرفته می‌شوند، پس از پایان دو سال در حوزه خدمتی خود حرفه‌ای خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 17 بهمن 96: تخفیف خرید سربازی برای فرزندان مشمول افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

به گزارش ایسنا، نمایندگان مجلس در جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) و در جریان بررسی جزئیات لایحه بودجه در بخش درآمدی بند ۵ تبصره ۱۱ این لایحه را تصویب رساندند که براساس آن فرزندان مشمول افراد تحت پوشش کمیته امداد خمینی (ره) و سازمان بهزیستی از ۷۰ درصد تخفیف بهره مند می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 17 بهمن 96: تصویب جدول جریمه سربازان غائب برای صدور کارت معافیت نظام وظیفه (منبع: خبرگزاری ایسنا)

براساس مصوبه مجلس، مشمولان غائب زیر دیپلم ۱۰۰ میلیون ریال،‌ مشمولان غائب دیپلم ۱۵۰ میلیون ریال،‌ مشمولان غائب فوق دیپلم ۲۰۰ میلیون ریال، ‌مشمولان غائب لیسانس ۲۵۰ میلیون ریال، مشمولان غائب فوق لیسانس ۳۰۰ میلیون ریال، ‌مشمولان غائب دکترای عمومی علوم پزشکی ۳۵۰ میلیون ریال، ‌مشمولان غائب دکترای تخصصی غیر علوم پزشکی ۴۰۰ میلیون ریال و ‌مشمولان غائب دکترای تخصصی رشته‌های علوم پزشکی و بالاتر ۵۰۰ میلیون ریال تعیین شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 16 بهمن 96: بخشش اضافه خدمت مشمولان غائب سربازی به شرط معرفی خود تا 22 بهمن (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کردستان گفت: برابر اعلام ستاد کل نیروهای مسلح، اضافه خدمت سنواتی مشمولان و کارکنان وظیفه‌ای که تا تاریخ ۲۲ بهمن امسال خود را برای انجام خدمت مقدس سربازی معرفی نمایند، بخشیده می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 16 بهمن 96: فراخوان اعزام مشمولان زیر فوق ديپلم به خدمت سربازی در بهمن ماه سال جاری (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون وظيفه عمومي فرماندهي انتظامي استان قم از اعزام مشمولان فوق ديپلم، ديپلم و زير ديپلم به خدمت سربازي در بهمن ماه سال جاري خبر داد.مشمولان غائب و غیرغائب دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم، دیپلم و زیردیپلم که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم بهمن ماه ۱۳۹۶ هستند باید راس ساعت ۷ صبح در محل معاونت وظیفه عمومی استان حاضر شده تا به خدمت سربازی اعزام شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 بهمن 96: ضرورت انجام تست روانشناسی قبل و حین دوره خدمت وظیفه سربازی (منبع: خبرگزاری تسنیم)

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح خراسان شمالی گفت: انجام تست روانشناسی قبل و حین خدمت وظیفه ضروری است.

علی ناصری در جمع مسئولان این مرکز درمانی اظهار داشت: انجام تست روانشناسی کارکنان پایور و وظیفه قبل از ورود و حین خدمت به صورت مستمر و تشکیل کارگروهی برای نظارت بر روند سلامت روانی و جسمانی خدمت در نیروهای مسلح ضروری است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۵ بهمن ۹۶: ارسال نامه به رئیس مجلس برای پیگیری‌ روند کسر خدمت سربازی ایثارگران (منبع: خبرگزاری تسنیم)

سردار موسی کمالی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسینم با اشاره به آخرین پیگیری‌ها در خصوص کسر خدمت ایثارگران اظهار کرد: هفته گذشته، نامه‌ای خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی ارسال کردیم و در آن به موضوعات مرتبط با اجرای قانون کسر خدمت ایثارگری اشاره و با توجه به آمار ثبت نام شدگان در این طرح، مواردی را متذکر شدیم و سه راهکار موجود برای اجرای قانون کسر خدمت ایثارگری را مطرح کردیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۵ بهمن ۹۶: تسهیلات جدید خدمت سربازی برای ایرانیان مقیم خارج از کشور (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سردار کمالی، رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح در گفتگو با خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ از فراهم شدن امکان تحصیل ایرانیان خارج نشین در دانشگاه پردیس کیش خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۵ بهمن ۹۶: سازماندهی دانشجویان نخبه جهت بهره مندی از کسر خدمت سربازی (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری گفت: دانشجویان نخبه با سازماندهی در بسیج علمی پژوهشی می‌توانند از ظرفیت کسر خدمت استفاده کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۴ بهمن ۹۶: به کارگیری سربازان نیروهای مسلح در حوزه مهارتی آنها (منبع: پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران)

معاون هماهنگ‌کننده ستاد کل نیروهای مسلح:سربازان نیروهای مسلح در حوزه مهارتی خود به کار گرفته می‌شوند
به گزارش روابط عمومی ارتش، سردار علی عبداللهی، معاون هماهنگ‌کننده ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه برگزاری دومین دوره آزمون مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح که در تاد ارتش ج .ا.ا برگزار شد در جمع خبرنگاران گفت: اقدامی که در نیروهای مسلح شروع شده است، کاری جدید بوده و ما توانستیم از این فرصت استفاده کنیم تا سربازان در عین حال که از آموزش‌های نظامی برای دفاع از کشور بهره می‌برند از مهارت‌های پیش از دوران سربازی آنان نیز به نحو احسن استفاده شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۴ بهمن ۹۶: دومین آزمون مهارت آموزی سربازان وظیفه امروز برگزار شد (منبع: خبرگزاری دانا)

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا : سردار کمالی، رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح در گفتگو با خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به تشکیل قرارگاه مهارت آموزی سربازان در ستاد کل نیرو‌های مسلح، گفت: این قرارگاه در خرداد ماه امسال تشکیل شده و پس از آن جلسات مختلفی برای استفاده بهینه از توانمندی سربازان با دستگاه‌های مختلف برگزار شد.
وی گفت: دومین مرحله آزمون مهارت آموزی کارکنان وظیفه ناجا، ارتش، سپاه و وزارت دفاع صبح امروز (۱۴ بهمن) به صورت همزمان در ۳۱ استان کشور برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۱ بهمن ۹۶: ارائه آموزشهای مهارتی به سربازان در دوران خدمت وظیفه (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور گفت: طبق توافق دانشگاه جامع علمی کاربردی با ستاد مشترک نیروهای مسلح، سربازان در دوران خدمت آموزش‌های مهارتی فرا می‌گیرند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ بهمن ۹۶: امکان تحصیل دانشجویان ایرانی مشمول سربازی مقیم خارج در دانشگاه کیش (منبع: خبرگزاری ایلنا)

به گزارش‌ایلنا، در راستای‌تحقق اهداف جذب نخبگان و دانش آموزان‌ایرانی‌و جذب سرمایه گذاری‌های ایرانیان مقیم خارج از کشور با پیگیری های مستمر انصاری لاری، شیوه نامه پذیرش دانشجویان ایرانی مشمول خدمات سربازی مقیم خارج از کشور در دانشگاه های جزیره کیش از سوی ستاد کل نیروهای مسلح  ابلاغ و امکان جذب این دانشجویان فراهم شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ بهمن ۹۶: تاخیر در اعلام اسامی واجدان شرایط طرح کسر خدمت فرزندان ایثارگران (منبع: خبرگزاری فارس)

سردار ابراهیم کریمی جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین وضعیت و تعیین تکلیف طرح کسری و معافیت فرزندان ایثارگران، اظهار داشت: کار ثبت اطلاعات با ثبت‌نام ۳۵۷ هزار نفر به پایان رسید و تا این لحظه دسته‌بندی افراد ثبت‌نامی بر اساس مشمولیت یا عدم مشمولیت انجام شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ بهمن ۹۶: پایان مهلت بخشودگی اضافه خدمت‌ غیبت سربازان در ۲۲ بهمن ماه (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سردار موسی کمالی در گفت‌وگو با ایسنا، دراین باره گفت: مدت‌ها قبل با تصمیم‌ستاد کل نیروهای مسلح مقرر شد تا اضافه خدمت‌های ناشی از غیبت تمامی مشمولانی که تا ۲۲ بهمن‌ماه امسال برگه اعزام به خدمت خود را دریافت کنند بخشیده شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۹ بهمن ۹۶: تسهیلات خدمت سربازی برای افراد فعال در شرکت‌های دانش بنیان (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ سید محمد صاحبکار خراسانی رئیس مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان یکی از مسائل اصلی در شرکت های دانش بنیان را حفظ و به کارگیری نیروهای توانمند عنوان کرد و گفت: در این رابطه موضوع انجام خدمت سربازی برای افراد اصلی مشغول در این شرکت ها مهم است؛ به‌نحوی که ممکن است با جدا شدن یک فرد اصلی، فعالیت شرکت تحت الشعاع قرار گرفته و با افت شدید مواجه شود.
عضو هیات علمی پژوهشکده مطالعات فناوری افزود: با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان و ستاد کل نیروهای مسلح، شیوه نامه‌ای با عنوان «شیونامه بهره مندی دانش آموختگان فناور از تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی» ابلاغ شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۸ بهمن ۹۶: تشریح آخرین وضعیت معافیت سربازی فرزندان ایثارگران (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در گفتگو با خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان آخرین وضعیت معافیت از خدمت سربازی فرزندا ایثارگران را تشریح کرد.
وی گفت: مطابق توافقی که با مجلس داشتیم مقرر شد در یک برنامه ۵ ساله هر سال ۲۰ هزار نفر از مزایای ایثارگری بهره مند شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۸ بهمن ۹۶: جذب و بکارگیری ۷ هزار سرباز معلم در سال تحصیلی ۹۷ (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش از درخواست جذب ۷ هزار سرباز معلم در سال تحصیلی آینده خبر داد.
علی الله‌یار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  درباره جذب سرباز معلم برای سال تحصیلی آینده اظهار کرد: با دفتر مناطق محروم ریاست جمهوری و و ستاد کل نیروهای مسلح مذاکراتی‌ داشتیم و بر این اساس درخواست ۷ هزار سرباز معلم برای سال ۹۷ داریم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۷ بهمن ۹۶: پیگیری برای استخدام جوانان مهارت آموز بعد از اتمام دوران سربازی (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سرتیپ دوم پاسدار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در گفتگو با خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛گفت: دومین مرحله آزمون مهارت آموزی کارکنان وظیفه ناجا، ارتش، سپاه و وزارت دفاع صبح شنبه(۱۴ بهمن) به صورت همزمان در ۳۱ استان کشور برگزار می شود.
وی افزود: پیش بینی می کنیم از ۷۰ هزار نفری که در این آزمون ثبت نام کرده اند، ۶۵ هزار نفر دز آزمون شرکت کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۴ بهمن ۹۶: دومین مرحله آزمون مهارتی سربازان در چهاردهم بهمن برگزار می شود (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سردار موسی کمالی در گفت‌وگو با ایسنا در این‌باره گفت: دومین مرحله‌ی آزمون سراسری مهارت‌آموزی سربازان، صبح روز شنبه چهاردهم بهمن در تمام استان‌های کشور برگزار خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۴ بهمن ۹۶:  قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگر از هفته آینده اجرا می شود (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

رییس فراکسیون ایثارگران درمجلس ازتوافق این فراکسیون با مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح برای اجرای قانون کسرخدمت فرزندان ایثارگران از هفته آینده خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲ بهمن ۹۶: فرصت بخشش اضافه خدمت مشمولان غایب سربازی تنها تا ۲۲ بهمن ماه (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ رحمان علیدوست با اشاره به اینکه مهلت بخشش اضافه خدمت مشمولان غایب رو به پایان است، اظهار داشت: مشمولان غایب تا بیست و دوم بهمن ماه امسال مهلت دارند که با تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود از بخشش اضافه خدمت بهره مند شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲ بهمن ۹۶: حقوق سربازان در مناطق محروم و امنیتی افزایش می یابد (منبع: خبرگزاری صداو سیما)

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ سردار «موسی کمالی» درباره حقوق سربازان اظهار داشت: هر سال حقوق سربازان بنا بر درصد افزایش حقوق کارکنان ، بیشتر می‌شود؛ اما به دنبال این هستیم برای سربازانی که مهارتی می‌آموزند، حق مهارت یا حق تخصص در نظر بگیریم.
وی افزود: همچنین پیگیر هستیم حقوق سربازان در مناطق محروم و امنیتی افزایش یابد که اگر منابعش تامین شود این اقدام از سال جاری انجام خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱بهمن ۹۶: ۲۰ هزار نفر در اولویت بهره‌مندی از طرح کسرخدمت سربازی ایثارگران (منبع: خبرگزاری تسنیم)

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح گفت: لیست ۲۰ هزار نفر در اولویت بهره‌مندی از کسرخدمت ایثارگری برای امسال آماده است و پس از مشورت با نمایندگان در صورت اصرار آن‌ها بر روش فعلی، اعلام شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱ بهمن ۹۶: برگزاری اولین همایش ملی مهارت‌آموزی سربازان در اردیبهشت ۹۷ (منبع: خبرگزاری مهر)

نخستین همایش ملی مهارت‌آموزی سربازان اردیبهشت ۹۷ به همت قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح برگزار می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱ بهمن ۹۶: بررسی موانع اجرای قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگر (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

رییس فراکسیون ایثارگران مجلس با انتقاد ازکارشکنی دراجرای قانون کسرخدمت فرزندان ایثارگر، گفت:‌ این مشکل در جلسه امروز فراکسیون بررسی می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱ بهمن ۹۶: نحوه اعمال مدت دوران خدمت سربازی در سوابق بیمه‌ای (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس استان تهران، به استناد قانون اصلاح تبصره ماده ۱۴ قانون کار و استفساریه قانون یادشده مصوب مجلس شورای اسلامی و آیین‌نامه اجرایی مربوطه مصوب هیأت وزیران، احتساب مدت خدمت نظام‌وظیفه و حضور داوطلبانه در جبهه تمامی مشمولان قانون تأمین اجتماعی با دارابودن شرایط مقرر قانونی امکان‌پذیر است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۹ دی ۹۶: اعلام اسامی واجدان شرایط کسرخدمت‌های جدید سربازی طی دو هفته آتی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی اعلام کرد که طی یکی دو هفته آینده نتایج افراد واجد صلاحیت برای بهره‌مندی از کسرخدمت‌های ایثارگری، آزادگی و رزمندگی اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۸ دی ۹۶: ضرورت استفاده از ظرفیت ۴۰ درصدی سربازان تحصیلکرده (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ۴۰ درصد سربازان تحصیل‌کرده هستند و فرماندهان باید بتوانند از این ظرفیت استفاده کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۸ دی ۹۶: جذب سربازان نخبه جهت انجام پروژه های تحقیقاتی (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از تفاهم‌ با معاونت علمی ریاست جمهوری برای جذب سربازان نخبه خبر داد و گفت: سایت سرباز ماهر ۲۲ بهمن‌ماه رونمایی می‌شود.
سردار موسی کمالی در حاشیه جشنواره سرباز حضرت علی‌اکبر (ع) در سالن شهید جنگروی سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس استان تهران اظهار کرد: امروز یکی از رویکردهای ما، استفاده از افراد تحصیل‌کرده از مقطع کارشناسی ارشد به بالا و به‌کارگیری نخبگان جای خدمت سربازی بوده که از آنان خواستار پروژه تحقیقاتی شدیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۷ دی ۹۶: درج ۳ ماه اضافه خدمت در پرونده مشمولان غایب خدمت سربازی (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ رحمان علیدوست معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا اظهار کرد: مشمولانی که برگ آماده به خدمت دریافت کرده اند، اما در تاریخ های تعیین شده، برای انجام خدمت سربازی خود را معرفی نکرده اند،غایب محسوب شده و سه ماه اضافه خدمت برای آنان درج خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۶ دی ۹۶: معافیت سربازی ۸۰ نفر از خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد کرمانشاه (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: ۸۰ فرزند ذکور خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه از خدمت سربازی در سال جاری معاف شدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۵ دی ۹۶: لزوم حفظ منافع باشگاه‌های خصوصی در قانون امریه فوتبالیست‌ سربازها (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو فراکسیون ورزش مجلس با تاکید بر اینکه نباید امریه شدن فوتبالیست‌های سرباز در تیم‌های نظامی به ضرر باشگاه‌های خصوصی تمام شود، گفت: باید قوانین فوتبال کشور حرفه‌ای شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۳ دی ۹۶: انتشار اسامی واجدان شرایط طرح کسر خدمت فرزندان ایثارگر (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

ستاد کل نیروهای مسلح: اسامی مشمولان طرح کسر خدمت فرزندان ایثارگران اعلام می شود تا مدارک خود را برای بررسی ارسال کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۳ دی ۹۶: شرکت ۴۰ هزار سرباز در آزمون سراسری مهارت سنجی (منبع: خبرگزاری ایرنا)

به گزارش روز شنبه ایرنا از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، «سلیمان پاک سرشت»تصریح کرد: این آزمون در ۹۳۶ حرفه مهارتی، در ۲۸۰ حوزه آزمونی در سراسر کشور برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۸ دی ۹۶: به‌کارگیری سرباز معلمان در مناطق محروم و روستایی (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از به کارگیری سرباز معلمان در آموزش و پرورش با هدف خدمت در مناطق محروم و روستایی خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 21 دی 96: کسری خدمت و امریه سربازی در انتظار نخبگان و تشکلهای اجتماعی (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون امور ساماندهی جوانان ازتفاهم با ستادکل نیروهای مسلح خبر داد وگفت:تسهیلاتی چون کسری خدمت، امریه سربازی وکسب مهارت دردوره خدمت برای نخبگان اجتماعی و تشکلهای اجتماعی در نظر گرفته شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۰ دی ۹۶: فرصت مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور برای تردد به کشور تا آخر سال (منبع: خبرگزاری میزان)

سازمان وظیفه عمومی اعلام کرد: مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور که بیش از ۸ سال غیبت دارند تنها تا پایان سال ۹۶ حق تردد به کشور را دارند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ دی ۹۶: جزئیات برگزاری نخستین آزمون مهارت سنجی سربازان (منبع: خبرگزاری ایرنا)

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از برگزاری نخستین آزمون سراسری مهارت آموزی سربازان وظیفه در روز جمعه ۲۲ دی ماه جاری در دو نوبت صبح و عصر خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ دی ۹۶: اعزام مشمولین سربازی استان کرمان به خدمت مقدس وظیفه (منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان)

صبح امروز هزار و۱۵۰نفر از مشمولین عادی، دیپلم و فوق دیپلم از سراسر استان کرمان به کلیه مراکز آموزشی کشور اعزام شدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ دی ۹۶: عدم واریز حقوق ۶ ماه اخیر سرباز معلمان (منبع: خبرگزاری فارس)

سرباز معلمان مناطق مختلف با گذشت ۶ ماه از تدریس خود در مناطق روستایی هنوز هیچ حقوقی دریافت نکرده و دفترچه درمانی ندارند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ دی ۹۶: مهلت ثبت نام در مرحله دوم پرداخت جریمه غیبت سربازی تا پایان سال (منبع: خبرگزاری ایرنا)

جانشین سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی اعلام کرد: ۵۰ هزار نفر تاکنون در مرحله دوم طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی نام نویسی کرده اند و فرصت ثبت نام در این طرح نیز تا پایان امسال خواهد بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۸ دی ۹۶: ثبت نام نزدیک به ۴۰۰ هزار نفر در طرح کسری و معافیت خدمت ایثارگران (منبع: خبرگزاری ایرنا)

جانشین سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی اعلام کرد: ۳۷۵ هزار نفر در طرح کسری و معافیت خدمت ایثارگران نام نویسی کرده اند و بررسی اولویت های این طرح آغاز شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۷ دی ۹۶: فراخوان خدمت سربازی مشمولان فوق دیپلم، دیپلم و زیر دیپلم (منبع: خبرگزاری میزان)

سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مشمولان فوق دیپلم، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم دی دریافت کرده اند را به خدمت سربازی فرا خواند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۶ دی ۹۶: اعلام میزان جریمه مشمولان غایب خدمت سربازی (منبع: خبرگزاری ایلنا)

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ گفت: میزان جریمه مشمولان غایب برای خدمت سربازی در جلسه کمیسیون مشخص شد که بر این اساس تقریباً همانند مفاد قانون بودجه سال ۹۷ خواهد بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۶ دی ۹۶: تغییر نرخ خرید جریمه غیبت سربازی در سال ۹۷ (منبع: خبرگزاری فارس)

خبر نرخ خرید جریمه غیبت سربازی در سال ۹۷ این روزها به سرتیتر اخبار تبدیل شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۶ دی ۹۶: جذب نخبگان عرصه حقوق با توافق ستاد کل نیرو‌های مسلح (منبع: خبرگزاری میزان)

قائم مقام پژوهشگاه قوه قضاییه با اشاره به امضای تفاهم نامه با ستاد کل نیروهای مسلح درباره جذب نخبگان عرصه حقوق گفت: اتفاقی که افتاد این است که از سال گذشته تا به حال یک سری افراد توانمند به پژوهشگاه قوه قضاییه معرفی شدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۳ دی ۹۶: تمدید مهلت اعزام به خدمت مشمولان طرح سرباز معلم سال ۹۷ (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا از تمدید تاریخ اعزام به خدمت برای مشمولان طرح سرباز معلم سال ۹۷ خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۲ دی ۹۶: طرح های توسعه مهارت‌آموزی و اشتغال برای سربازان و معلولان (منبع: خبرگزاری فارس)

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای فارس با اشاره به صحبت‌های رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در تسریع نام‌نویسی و اجرای طرح مهارت‌آموزی سربازان نیروهای مسلح در سطح کشور می‌گوید: این تصمیم از تصمیمات مطلوبی است که برای توسعه مهارت‌آموزی در کشور اتخاذ شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ دی ۹۶: پذیرش سرباز در هئیت علمی وزارت بهداشت (منبع: خبرگزاری مهر)

با موافقت ستاد کل نیروهای مسلح و براساس اولویت های دانشگاه های علوم پزشکی، افراد واجد شرایط سرباز هیات علمی انتخاب و برای تایید نهایی به ستاد کل نیروهای مسلح معرفی شدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۱ دی ۹۶: تمدید مهلت ثبت نام کسر خدمت‌های جدید سربازی (منبع:خبرگزاری ایسنا)

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از فرصت یک روزه به متقاضیانی که موفق به ثبت نام برای کسر خدمت‌های ایثارگری، رزمندگی و آزادگی نشده‌اند تا پایان امروز خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۱ دی ۹۶:  اعلام اسامی ۲۰ هزار فرد واجد کسر خدمت‌ تا آخر دی ماه (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با اعلام استقبال از پیشنهادهای جدید برای بهرمندی افراد بیشتر از کسرخدمت های ایثارگری، رزمندگی و آزادگی، زمان اعلام اسامی ۲۰ هزار واجد کسر خدمت‌های جدید رانیز اعلام کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ دی ۹۶: پذیرش سرباز در هئیت علمی وزارت بهداشت (منبع: خبرگزاری مهر)

با موافقت ستاد کل نیروهای مسلح و براساس اولویت های دانشگاه های علوم پزشکی، افراد واجد شرایط سرباز هیات علمی انتخاب و برای تایید نهایی به ستاد کل نیروهای مسلح معرفی شدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ دی ۹۶: امروز آخرین مهلت استفاده از کسر خدمت سربازی ایثارگران (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

مهلت ثبت نام کسر خدمت سربازی ایثارگری و جانبازی امروز به پایان می رسد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۹ دی ماه ۹۶: فردا آخرین مهلت ثبت نام در طرح کسری یا معافیت سربازی ایثارگران

سردار ابراهیم کریمی جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، با اعلام خبر فوق اظهار داشت: از ۱۰ ‌آذر که طرح ثبت‌نام معافیت و کسری خدمت فرزندان ایثارگران در سراسر کشور آغاز شده است تا این لحظه، ۳۰۵ هزار نفر ثبت‌نام کرده‌اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۶ دی ۹۶: معافیت سربازی برای یکی از فرزندان اولیای معلول (منبع: خبرگزاری فارس)

بانظر مجلس، یکی از فرزندان اولیائی که هر دو یا یکی از آن‌ها‌ و یا حداقل دو نفر از فرزندان آن‌ها معلول باشد از انجام خدمت‌وظیفه عمومی معاف می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۴ دی ۹۶: اعلام شرایط ثبت نام کسر خدمت سربازی ایثارگران (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سردار ابراهیم کریمی جانشین سازمان وظیفه عمومی با اشاره به آغاز ثبت نام متقاضیان کسرخدمت فرزندان ایثارگر از روز شنبه آینده (یازدهم آذر) اظهار کرد: با توجه به ابلاغ ستادکل نیروهای مسلح مبنی بر نحوه اجرای قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگر که در بند «د» ماده ۸۸ قانون برنامه ششم توسعه آمده، سازمان وظیفه عمومی برای تعیین اولویت استفاده از این تسهیلات، از روز شنبه آینده ثبت نام تمام ایثارگران را که شامل رزمندگان، جانبازان و آزادگان می‌شود آغاز خواهد کرد تا بر اساس اطلاعات ثبت‌شده، ۲۰ هزار نفری که دارای بالاترین اولویت بر اساس میزان ایثارگری هستند مشخص شوند، بدیهی است که انتخاب این ۲۰ هزار نفر بر اساس اطلاعات ثبت‌شده آنها خواهد بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 دی 96: 10 دی، آخرین مهلت ثبت درخواست کسر خدمت ایثارگران (منبع: خبرگزاری ایسنا)
جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: کلیه جانبازان،آزادگان و رزمندگان حتی مشمولان غایب،تا دهم دی ماه سال 96 فرصت دارند با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس + 10) نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 1  دی 96: آمار ثبت‌ نام کنندگان در طرح کسر یا معافیت خدمت سربازی ایثارگران (منبع: خبرگزاری فارس)

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا، گفت: تا این لحظه ۲۷۰ هزار نفر در طرح کسر یا معافیت خدمت سربازی ایثارگران در دفاتر پلیس + 10 در سراسر کشور ثبت‌نام کرده‌اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 1 دی 96: اعزام مشمولان سربازی لیسانس به بالا در 2 دی (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)
تاریخ اعزام مشمولان سربازی لیسانس به بالا در دی ماه از اول دی ماه به دوم دی تغییر کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 29 آذر 96: فراخوان مشمولان فارغ‌ التحصیل دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ 1 دی‌ (منبع: خبرگزاری ایسنا)
سازمان وظیفه عمومی ناجا، کلیه مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه‌ها که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم دی‌ماه 1396 هستند را به خدمت سربازی فراخواند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 آذر 96: بهره گیری از 600 سرباز معلم برای آموزش دانش‌‌ آموزان عشایر (منبع: خبرگزاری فارس)

سرپرست دفتر آموزش و پرورش عشایر کشور با بیان اینکه از 600 سرباز معلم برای آموزش دانش‌‌آموزان عشایر استفاده می‌کنیم، گفت: به ازای هر 2 هزار دانش‌آموز عشایری فقط یک مربی پرورشی وجود دارد؛ امیدوارم معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش این آمار را ببیند و چاره‌ای بیندیشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 23 آذر 96: زمان آزمون جذب سرباز مربی در اداره آموزش فنی و حرفه ای کهگیلویه وبویراحمد (منبع:تابناک کهگیلویه و بویراحمد)

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد،مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ازبرگزاری آزمون جذب سرباز مربی در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در دی ماه سال جاری خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 آذر 96: 10 دی، آخرین مهلت ثبت نام کسر خدمت فرزندان ایثارگر (منبع: خبرگزاری رکنا)

رکنا: جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی گفت: ثبت نام فرزندان ایثارگر دارای سابقه حضور در مناطق عملیاتی تا دهم دی ادامه دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 19 آذر 96: خرید قسطی سربازی برای برخی مشمولان امکانپذیر شد (منبع: تبناک)

در لایحه بودجه سال ۹۷ کل کشور آمده است به دولت اجازه داده می‌شود همه مشمولان خدمت وظیفه عمومی که بیش از هشت سال غیبت دارند را با پرداخت جریمه مدت زمان غیبت به صورت نقد و اقساطی کـه تـا پایـان سـال ۱۳۹۷ تسـویه می‌شود، معاف کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 19 آذر 96: قیمت خرید سربازی در سال 97 (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

بر اساس برنامه بودجه سال ۹۷ کشور، سربازان غایبی که بیش از ۸ سال غیبت دارند در سال آینده نیز به ازای پرداخت جریمه نقدی، معاف می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 18 آذر 96: جزئیات طرح کسر یا معافیت خدمت سربازی ایثارگران (منبع: خبرگزاری فارس)

سردار ابراهیم کریمی جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین آمار ثبت‌نام فرزندان آزادگان، جانبازان، رزمندگان و ایثارگران در طرح کسر یا معافیت خدمت سربازی ایثارگران اظهار داشت: تا این لحظه بیش از 100 هزار نفر در دفاتر پلیس + 10 ثبت نام کرده‌اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 16 آذر 96: فراخوان مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزده آذر (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)
سازمان وظیفه عمومی ناجا، همه مشمولان فوق دیپلم، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم آذرماه سال ۹۶ دریافت کرده اند، را به خدمت سربازی فراخواند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 8 آذر 96: برگزاری دوره‌ های کوتاه مدت پودمانی برای سربازان در دانشگاه علمی کاربردی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور گفت: دوره‌های کوتاه مدتی تحت عنوان پودمانی برای سربازان وظیفه در نظر گرفته شده که حدود 150 تا 300 ساعت است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 آذر 96: اعلام شرایط معافیت مشمولان غایب خدمت وظیفه عمومی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

در جریان بررسی تبصره‌های لایحه بودجه سال آینده، قرار بر این شده تا کلیه مشمولان خدمت وظیفه عمومی که بیش از هشت سال غیبت دارند،با پرداخت جریمه مدت زمان غیبت به صورت نقد و اقساطی تا پایان سال ۱۳۹۷ معاف شوند.
طبق آنچه که در قانون بودجه سال جاری وجود دارد بر اساس بند(ب) تبصره ۱۳۹۶ که برای سال بعد نیز تکرار شده است، دولت می‌تواند کلیه مشمولان خدمت وظیفه عمومی که بیش از هشت‌ سال غیبت دارند را با پرداخت جریمه مدت زمان غیبت به‌صورت نقد و اقساطی که تا پایان سال اجرای قانون بودجه تسویه می‌شود، معاف کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 6 آذر 96: شرایط بهره مندی از معافیت‌ و کسر خدمت‌ مربوط به ایثارگری (منبع: خبرگزاری ایسنا)
سردار ابراهیم کریمی در گفت‌وگو با ایسنا درباره اجرای قانون معافیت و کسر خدمت‌های مربوط به رزمندگی و ایثارگری اظهار کرد: براساس بند “د” ماده 88 قانون برنامه ششم توسعه موضوع کسر خدمت و معافیت‌های مربوط به فرزندان ایثارگران مورد توجه قرار گرفته و بر اساس آن و با موافقت ستادکل نیروهای مسلح به ازای هر یک ماه سابقه حضور در جبهه یک ماه کسر خدمت به فرزندان رزمندگان اعطا خواهد شد. همچنین به ازای هر یک درصد جانبازی و هر یک ماه اسارت نیز یک ماه کسر خدمت به فرزندان جانبازان و آزادگان داده می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 آذر 96: اعلام شرایط جدید کسر خدمت سربازی (منبع: خبرگزاری تسنیم)

سردار عبداللهی گفت: در جهان امروز با پیشرفت تکنولوژی نیاز به مهارت وجود دارد و نیروهای مسلح با توجه به فرمان آقا احساس وظیفه کرد تا کاری انجام بدهد. از توان دستگاه‌های اجرای استفاده شد و توافقات خوبی را در این زمینه صورت گرفته است. امیدواریم در چند ماه آینده این‌کار را به صورت جدی شروع کنیم.
وی ادامه داد: در ستاد کل بنا بر این شد تا به سربازانی که در مجموعه ستاد خدمت می‌کنند با آموختن یک مهارت، گواهینامه آن مهارت از طرف سازمان فنی و حرفه ای هم اعطا شود و همچنین یک مدرک تایید اخلاقی به این سربازان داده شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 آذر 96: آغاز ثبت‌ نام اولیه معافیت و کسری خدمت فرزندان ایثارگران از 11 آذر (منبع: خبرگزاری فارس)

سردار ابراهیم کریمی جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس، در خصوص ثبت‌نام اولیه معافیت و کسری خدمت فرزندان ایثارگران گفت: ثبت‌نام اولیه از شنبه آینده 11 آذر در سراسر کشور آغاز خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 30 آبان 96: آخرین جزئیات طرح معافیت و کسر خدمت فرزندان ایثارگران (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با اعلام این مطلب که ثبت‌نام اولیه طرح معافیت و کسری خدمت فرزندان ایثارگران در 10 روز اول آذر انجام می‌شود از اعلام قطعی نتایج در دی ماه خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 29 آبان 96: شرایط اعزام مشمولین شهرستان‌ های زلزله‌ زده به خدمت سربازی (منبع: خبرآنلاین)
براساس مصوبات سفر مقام معظم رهبری به مناطق زلزله‌زده، به سربازانی که به منزل یا خانواده‌های آنان بیش از 40 درصد صدمه خورده است، به مدت 3 ماه مرخصی اضطراری داده می‌شود و این مدت جزو خدمت دوره ضرورت محسوب می‌گردد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 آبان 96: پیگیری اجرای قانون کسری خدمت فرزندان ایثارگر (منبع: خبرگزاری خانه‌ ملت)

علی اکبر کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در رابطه با آخرین وضعیت قانون کسری خدمت فرزندان ایثارگران، گفت: بر اساس آخرین پیگیری های مجلس به ویژه فراکسیون ایثارگران و با توجه به جلسه دکتر لاریجانی با هیات رییسه این فراکسیون و همچنین با سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح مقرر شد سالانه حداکثر 20 هزار نفر از معافیت های مرتبط با ایثارگران بهره مند شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 آبان 96: اعزام مشمولان سربازی استان همدان در سطوح زیر دیپلم، دیپلم و بالاتر از دیپلم (منبع: خبرگزاری فارس)
سردار بخشعلی کامرانی‌صالح در حاشیه مراسم اعزام مشمولان استان همدان به خدمت سربازی، در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس اظهار کرد: امروز قریب به 600 نفر از مشمولان خدمت سربازی از آحاد شهرها و روستاهای استان را پذیرش کردیم و اعزام به 14 نقطه مراکز آموزشی در کشور انجام شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 23 آبان 96: رایزنی برای کسر از خدمت کارآفرینان مشمول سربازی (منبع: خبرگزاری ایسنا)
معاونت ساماندهی امور جوانان با اشاره به طرح‌« سرباز ـ مهارت» و برگزاری جلسه مشترک با ستاد کل نیروهای مسلح در این زمینه گفت: در این طرح نزدیک به ۲۱ نهاد درگیر هستند که امیدواریم در صورت انعقاد تفاهم نامه بتوانیم برای سمن‌های فعال در حوزه اشتغال و کارآفرینی امتیازاتی مانند کسر از خدمت و سربازی امریه را اجرا کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 22 آبان 96: تمدید تاریخ اعزام مشمولان دارای برگ آماده به خدمت آبان ماه (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان وظیفه عمومی ناجا سردار کریمی جانشین این سازمان اظهار داشت: ضمن عرض تسلیت به مردم صبور استان های کرمانشاه و ایلام و ابراز همدردی با خانواده های آسیب دیده مناطق زلزله زده، تاریخ اعزام مشمولان دارای برگ آماده به خدمت آبان ماه در استان های یادشده ، حداکثر به مدت ۳ ماه تمدید میگردد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 22 آبان 96: محرومیت‌ های قانونی سربازان غایب و فراری (منبع: خبرگزاری تسنیم)

عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی گفت: ما توقع داریم این قانون که پس از یک سال مقاومت و با اصرار و فشار نمایندگان به اجرا درمی‌آید به‌درستی انجام شود و چراکه در غیراین‌صورت مجلس به موضوع ورود خواهد کرد و به‌سمت لغو قانون قبلی می‌رویم که بر اساس آن نیروی انتظامی موظف به دستگیری سربازان غایب شده است.
به‌گفته وی در حال حاضر محرومیت‌های قانونی برای سربازان غایب و فراری از جمله ممنوعیت انجام معاملات و عدم توانایی در اخذ گذرنامه و ممنوعیت‌هایی از این دست، وجود دارد و این قانون برای حل مشکل اخذ گواهینامه برای کسانی که مشکل خدمت سربازی داشته‌اند به تصویب رسیده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 22 آبان 96: زمینه سازی اشتغال سربازان با آموزش مهارت فنی (منبع: خبرگزاری مهر)
به گزارش خبرگزاری مهر، سرتیپ دوم پاسدار موسی کمالی رئیس داره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در گفتگویی اعلام کرد: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده درخصوص رویکرد جدید خدمت سربازی، در نظر است کارکنان وظیفه در طول خدمت با گذراندن آموزش مهارت آموزی حداقل یک مهارت فنی را فراگرفته تا زمینه اشتغال آنها پس از پایان خدمت هموارتر شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 21 آبان 96: تسهیل شناسایی مشمولان غایب با اجرای ماده ۵۴ قانون بیمه شخص ثالث (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

اجرای این قانون راه دریافت گواهینامه را تسهیل می کند و مشمولان غایب نیز می توانند جهت دریافت گواهینامه اقدام کنند.
بدین ترتیب مانعی بر سر راه دریافت گواهینامه رانندگی وجود نخواهد داشت و افراد می توانند با گذراندن دوره های آموزشی و قبولی در امتحان مربوطه، گواهینامه خود را دریافت کنند.
اما در این میان شرایط برای مشمولان غایب آنقدرها هم آسان نشده است، چراکه در صورت مراجعه برای دریافت گواهینامه، اطلاعات آن‌ها به عنوان مشمول غایب در سامانه ثبت می‌شود و نیروی انتظامی به راحتی می‌تواند محل زندگی این افراد را شناسایی کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 آبان 96: تشریح جزئیات طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ قاسم اسدی ضمن تسلیت اربعین سرور وسالار شهیدان در مورد آخرین تغییرات طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی گفت: امسال آخرین سال طرح جریمه غیبت سربازی است و سال دیگر بحث پرداخت جریمه وجود نخواهد داشت؛ کسانی که تا سال ۹۶ هشت سال یا بیشتر غیبت دارند می توانند برای اطلاع از شرایط خرید خدمت سربازی به مراکز پلیس +۱۰ مراجعه کرده و برای خرید خدمت سربازی اقدام کنند.
معاون وظیفه عمومی استان کرمان اعلام کرد: از ابتدای سال ۹۵ تاکنون هفت هزار و هشت نفر برای خرید خدمت سربازی خود مراجعه و به درخواست شش هزار و ۲۸۵ نفر از آنان که واجدالشرایط طرح مذکور بوده اند رسیدگی شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 آبان 96: اخذ گواهینامه نیازمند کارت پایان خدمت و معافیت سربازی نیست (منبع: خبرگزاری میزان)

به گزارش میزان، ماده‌ی ۵۴ قانون بیمه شخص ثالث تصریح دارد نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران مکلف است ظرف مدت سه‌ماه از تاریخ لازم‌الاجراء شدن این قانون ترتیبی اتخاذ کند که امکان دسترسی به بانکهای اطلاعاتی آن نیرو در ارتباط با موضوعات مورد نیاز از قبیل مشخصات وسایل نقلیه و دارندگان آنها و گواهینامه‌های صادرشده و همچنین سوابق تخلفات و تصادفات رانندگان، از طریق سامانه‌های الکترونیکی به‌صورت برخط برای مراجع قضائی، صندوق و بیمه مرکزی فراهم شود. اخذ گواهینامه نیازمند کارت پایان خدمت و معافیت سربازی نیست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 16 آبان 96: آغاز ثبت نام متقاضیان کسرخدمت ایثارگری تا پایان آبان ماه (منبع: خبرگزاری تسنیم‌)

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با تشریح روند ثبت نام، انتخاب مشمولان، اولویت‌ها و جزئیات جدیدی از قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگران، از آغاز ثبت نام متقاضیان این قانون تا پایان آبان ماه خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 16 آبان 96: فراخوان مشمولان دارای برگ آماده خدمت به تاریخ 19 آبان (منبع: خبرگزاری مهر)
به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان وظیفه عمومی ناجا طی اطلاعیه ای اعلام کرد کلیه مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم متولد ۱۳۵۵ تا پایان آبان ۱۳۷۸ که برگ آماده خدمت در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۹ دریافت کرده اند باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 آبان 96: جذب 300 سرباز امریه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (منبع: خبرگزاری مهر)
به گزارش خبرنگار مهر، محمدجواد آذری جهرمی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: با موافقت کلی رهبر معظم انقلاب، ۳۰۰ نخبه دانشگاهی در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا دوره خدمت سربازی خود را به صورت امریه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خواهند گذراند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 آبان 96: ابلاغ مقررات اجرای قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگران (منبع: خبرگزاری تسنیم)

ستادکل نیروهای مسلح در اطلاعیه‌ای مقررات اجرایی قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگران را اعلام کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 14 آبان 96: شرایط ارائه گواهینامه بدون پایان خدمت اعلام شد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)
شرایط ارائه گواهینامه بدون پایان خدمت اعلام شد تا سردر گمی مشمولان در این زمینه برطرف شود.
دریافت گواهینامه در صورت داشتن گواهی تحصیلی بلامانع است اما در صورتی که متقاضی دریافت گواهینامه رانندگی در حال تحصیل نباشد باید برای اخذ گواهینامه وضعیت خدمتش مشخص شده باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 آبان 96: اجرایی شدن کسر خدمت فرزندان ایثارگر بعد از اربعین (منبع: خبرگزاری فارس)
احمد امیرابادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: به دنبال پیگیری‌های انجام شده و توافقات صورت گرفته با ستاد کل نیروهای مسلح، این ستاد قول داده است تا بعد از اربعین کسر خدمت فرزندان ایثارگران اجرایی شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 آبان 96: زمان اعزام به خدمت مشمولان وظیفه عمومی به ۲۳ آبان تغییر کرد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی مازندران ادامه داد: با هماهنگی به عمل آمده با نیرو‌های مسلح مشمولان فوق دیپلم، دیپلم و زیر دیپلم اعزامی آبان ماه امسال در تاریخ ۲۳ آبان ماه پذیرش می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 6 آبان 96: برگزاری دوره های مهارت آموزی برای دیپلمه های شاخه نظری مشمول خدمت سربازی (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت: دانش‌آموزان پسری که از شاخه نظری فارغ‌التحصیل می‌شوند می‌توانند ضمن گذراندن خدمت سربازی، یک مهارت را آموزش ببینند تا بتوانند پس از پایان خدمت وارد بازار کار شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 6 آبان 96: ۲۰ هزار نفر مشمول قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگر (منبع: خبرگزاری میزان)
خبرگزاری میزان- رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی گفت: ۲۰ هزار فرزند ایثارگر تا پایان سال از قانون مربوط به کسر خدمت بهره‌مند می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 آبان 96: ۲۰ سالگی، آخرین مهلت دانش آموزان جهت معافیت از سربازی (منبع: خبرگزاری مهر)

نجف حمیدزاده افزود: طبق تبصره یک ماده ۳۳ قانون خدمت وظیفه عمومی حداکثر معافیت تحصیلی برای دانش آموزان تا سن ۲۰ سالگی تمام است و مهلت معرفی آنان برای تعیین تکلیف وضعیت خدمتی حداکثر یک سال پس از فراغت از تحصیل در نظر گرفته شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 30 مهر 96: زمان اجرای مصوبه دریافت گواهینامه توسط مشمولان غایب (منبع: خبرگزاری مهر)
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح در مورد آخرین وضعیت معافیت و کسر خدمت ایثارگران و دریافت گواهینامه توسط مشمولان غایب توضیحاتی داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 27 مهر 96: خبرهای خوش برای فرزندان مشمول خدمت سربازی ایثارگران و جانبازان (منبع: خبرگزاری ایلنا)

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به جلسه مشترک رییس مجلس و رییس ستاد کل نیروهای مسلح از دستیابی به راه‌حل میانه‌ای برای اجرایی شدن قانون کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگران، جانباران و … خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 26 مهر 96: اعمال تغییرات در خصوص معافیت و کسر خدمت ایثارگران و فرزندان آنها (منبع: خبرگزاری خبرآنلاین)

اخیرا در قوانین مختلفی، تغییراتی درباره معافیت و کسر خدمت مربوط به ایثارگران و فرزندان ذکور آنها به وجود آمده. نکته اینجاست برخی از این تغییرات، هنوز ابلاغ نشده و فرزندان ایثارگران باید دقت کنند غیبت نخورند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 18 مهر 96: تأیید قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگر (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

حسن نوروزی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تأیید قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگر در جلسه مشترک رییس مجلس با رییس ستاد مسترک نیروی های مسلح،گفت: کسر خدمت فرزندان ایثارگر موضوع بند د ماده 88 قانون برنامه ششم توسعه در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت، در این بند تاکید شده فرزندان رزمندگان با سابقه حضور در جبهه به ازای هرماه حضور یک ماه کسر خدمت از نظام وظیفه داشته باشند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 18 مهر 96: حذف شرط داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت جهت اخذ گواهینامه (منبع: خبرگزاری تسنیم)

شرط داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت از سربازی برای اخذ گواهینامه رانندگی با موافقت ستادکل نیروهای مسلح حذف شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 18 مهر 96: سربازان در حال خدمت در اولویت بهره‌ مندی از تسهیلات (منبع: خبرگزاری تسنیم)

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به جلسه دیروز سرلشگر باقری و علی لاریجانی زمان اجرای توافقات این جلسه برای سربازان و اولویت‌های بهره‌مندی از تسهیلات مورد توافق در این جلسه را اعلام کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 17 مهر 96: توافقات مهم مجلس و نیروهای مسلح در خصوص سربازی فرزندان ایثارگران (منبع: خبرگزاری مهر)
در نشست لاریجانی با سردار باقری مقرر شد: ۳ توافق مهم مجلس با ستاد کل نیروهای مسلح درباره سربازان
رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست مشترک با رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ۳ توافق مهم در مورد خدمت سربازی فرزندان ایثارگران، بیمه شخص ثالث و فروش سربازی کردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 17 مهر 96: فرزندان ایثارگران در انتظار تصویب قانون معافیت سربازی (منبع: خبرگزاری خبرآنلاین)
امروز، روز سرنوشت سازی برای فرزندان ایثارگر، آزاده و جانبازی است که نزدیک به یک سال و نیم مشمول خدمت سربازی شده‌اند و در انتظار تصویب و اجرای قانونی هستند که آنان را از خدمت سربازی معاف کند. امروز قرار است علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی با سرلشگر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در این باره جلسه‌ای برگزار کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 مهر 96: بهره گیری از سربازان مشمول مقاطع فوق لیسانس و دکترا در طرح آمایش کشور (منبع: خبرگزاری ‌ایسنا)

در طرح مشترک با ستاد کل نیروهای مسلح، قصد داریم از سربازان برای آمایش کشور استفاده کنیم. سربازان مشمول در مقاطع فوق لیسانس و دکترا از روستاها در این طرح به کار گرفته خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 مهر 96: تدوین نامه حل مشکل کسر خدمت فرزندان ایثارگران (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

رئیس فراکسیون ایثارگران از تدوین نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب برای حل مشکل کسر خدمت فرزندان ایثارگران خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 3 مهر 96: ضوابط و مقررات صدور معافیت تحصیلی برای مشمولان پذیرفته شده در دانشگاه (منبع: پایگاه خبری پلیس)
گروه ناجا-معاون مشمولان و امور معافیت های سازمان وظیفه عمومی ناجا،ضوابط و مقررات صدور معافیت تحصیلی برای مشمولان پذیرفته شده دردانشگاه های داخل کشور را تشریح کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 مهر 96: تشکیل کمیته‌ پیگیری اجرای قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگران (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در خصوص عدم اجرای قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگران کمیته‌ای از اعضای ستاد کل نیروهای مسلح و دو نفر از نمایندگان نیز در حال پیگیری هستند که جلساتی را نیز برگزار کرده‌اند، گفت: در خصوص موسسات مالی نیز این موضوع به قوه قضائیه ارجاع داده شده است و طبق ماده 236 آیین‌نامه داخلی، قوه قضائیه باید نتیجه را زودتر اعلام کند ولی متأسفانه در این مواقع مشاهده کرده‌ایم که این ارسال‌های ماده 236 با تأخیر در قوه قضائیه رسیدگی شده است که اگر به نتیجه نرسد ما باید راه دیگری را برای رسیدگی به مشکلات موسسات مالی انتخاب کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 30 شهریور 96: آگهی جذب نيروی امريه در موسسه آب دانشگاه تهران

از فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی؛ موسسه آب دانشگاه تهران امریه سربازی جذب می‌کند

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


خبر 28 شهریور 96: افراد غایب و غیر غایب متولد قبل از سال ۷۲ مشمول کسرخدمت ایثارگری (منبع: خبرگزاری مهر)
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، گفت: تمامی مشمولان غایب و غیر غایب متولد ۷۲ به قبل می توانند از کسرخدمت ایثارگری بهره مند شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 28 شهریور 96: غیبت مانع بهره‌ مندی از کسر خدمت بسیج (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس سازمان وظیفه عمومی در خصوص آخرین تغییرات مربوط به کسر خدمت ایثارگری والدین و عضویت در بسیج سخن گفت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 شهریور 96: پیگیری حل مشکل اجرای قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگر (منبع: خبرگزاری خانه­ ملت)

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس با اشاره به اقدامات فراکسیون برای اجرای قانون کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر، گفت: نمایندگان مجلس در روزهای آتی نامه‌ای به رهبری برای حل موضوع ارائه خواهند کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 شهریور 96: تشریح شرایط اخذ گواهینامه توسط مشمولان غایب (منبع: خبرگزاری تسنیم)

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا راهکار در نظر گرفته شده برای اخذ گواهینامه توسط مشمولان غایب را تشریح کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 21 شهریور 96: موافقت نمایندگان با خرید خدمت سربازی فرزندان ایثارگر (منبع: خبرگزاری خانه‌ ملت)

قانون کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر که بیش از شش ماه از تصویب آن می‌گذرد همچنان به دلیل مخالفت‌های مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح اجرا نشده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 شهریور 96: برگزاری جلسه کیفی سازی و افزایش ‏مهارت‌ های فردی سربازان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

وزیر ورزش و جوانان در جلسه‌ای که به همین منظور در ستاد کل نیروهای مسلح با حضور سرلشکر باقری برگزار شد، گفت: ‏مطابق نظر رهبر معظم انقلاب و فرمانده کل قوا، این وزارتخانه آمادگی کامل برای همکاری در جهت مهارت آموزی سربازان ‏وظیفه در امور فنی ورزش، نظیر مربیگری و داوری را دارد‎

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 شهریور 96: ارائه تسهیلات ویژه به مشمولان برای شرکت در راهپیمایی اربعین (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون مشمولان و امور معافیت های سازمان وظیفه عمومی ناجا از ارائه تسهیلات ویژه به مشمولانی که قصد شرکت در راهپیمایی اربعین را دارند، خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 19 شهریور 96: معافیت سربازی ۸۰ مددجوی شادگانی بدون سرپرست خانوار (منبع: خبرگزاری مهر)

شادگان – مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شادگان گفت: ۸۰ فرزند مددجوی تحت حمایت کمیته امداد در سال گذشته از خدمت سربازی معاف شدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 19 شهریور 96: ضروررت اعلام نحوه اجرای قانون کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر (منبع: پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس تی وی به نقل از خانه ملت در خصوص تعیین تکلیف قانون کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر، گفت: ستاد کل نیروهای مسلح باید به شکل رسمی و مشخص نحوه اجرای قانون کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر را بعه مجلس اعلام کند، در حقیقت موضع ستاد کل باید اعلام گردد تا تکلیف فرزندان ایثارگر روشن شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 شهریور 96: تاکید به اجرای قانون اخذ گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت (منبع: خبرگزاری خانه‌ ملت)

رئیس فراکسیون ایثارگران با تاکید بر اجرای قانون اخذ گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت، گفت: آسیب‌های ناشی از تصادفات رانندگی با عدم ارایه گواهینامه به مشمولان سربازی افزایش می یابد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 شهریور 96: فراخوان مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ 19 شهریور (منبع: خبرگزاری مهر)

سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای کلیه مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم شهریور ماه ۱۳۹۶ را به خدمت سربازی فراخواند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 14 شهریور 96: ضرورت اجرای قانون اخذ گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت (منبع: خبرگزاری خانه‌ ملت)

عضو کمیسیون برنامه وبودجه مجلس با انتقاد از مخالفت ستاد کل با اجرای قانون اخذ گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت، گفت: این قانون به شکل مصوب باید اجرا شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 14 شهریور 96: خرید و کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر از مطالبات جامعه ایثارگران (منبع: خبرگزاری خانه‌ ملت)

امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در واکنش به مخالفت ستاد کل با اجرای قانون خرید و کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر، گفت: موضوع خرید و کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر از مطالبات جدی جامعه ایثارگران است، به همین دلیل در جریان بررسی و تصویب برنامه ششم توسعه و بودجه سال 96 تلاش شد تا حق ایثارگران ادا شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 14 شهریور 96: تشریح نتیجه جلسه حل مشکل کسری خدمت فرزندان ایثارگران (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس کمیته ویژه بررسی کسر خدمت فرزندان ایثارگران نتایج جلسه این کمیته با فرماندهان ستاد کل نیروهای مسلح را تشریح کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 14 شهریور 96: زمینه سازی افزایش بهره وری دوران خدمت سربازی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز نیروهای مسلح از برنامه های مختلف این ستاد در جهت ارتقاء مهارت آموزی در دوران خدمت خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 شهریور 96: برگزاری جلسه رسیدگی به عدم اجرای قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگران بعد از تعطیلات (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

بنا به گفته وی قرار بود جلسه فراکسیون ایثارگران با نمایندگان ستاد مشترک نیرو‌های مسلح جهت بررسی عدم اجرای قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگران جلسه صبح روز یکشنبه (12 شهریور ماه) برگزار شود ولی به دلیل تعطیلات تابستانی مجلس این جلسه برگزار نشد و به بعد از تعطیلات موکول شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 شهریور 96: اعلام نتیجه نهایی کاهش 3 ماهه مدت سربازی طی این هفته (منبع: خبرگزاری پانا)

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: وضعیت دقیق کاهش 3 ماهه مدت سربازی هنرجویانی که در دوره های مهارت آموزی شرکت داشته اند، این هفته مشخص خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 شهریور 96: امضای تفاهم نامه‌ مهارت افزایی و تسهیل اشتغال کارکنان وظیفه نیروهای مسلح (منبع: خبرگزاری ایسنا)
تفاهم نامه‌ «مهارت افزایی و تسهیل اشتغال کارکنان وظیفه نیروهای مسلح» توسط رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و وزیر کار و رفاه اجتماعی به امضا رسید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 شهریور 96: رفع بیکاری سربازان با ارتقای مهارت آنان (منبع: خبرگزاری مهر)

فرمانده قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح، گفت: با ٥ نهاد تفاهم نامه امضا کرده و یا در حال امضا هستیم تا سربازان با مهارت خود به رفع بیکاری در جامعه کمک کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 شهریور 96: ستاد کل معتقد به حذف خرید خدمت سربازی فرزندان ایثارگر (منبع: خبرگزاری فارس)

وی ادامه داد: مسئولان ستاد همچنین با قانون خرید خدمت سربازی فرزندان ایثارگر مخالفت کرده و تاکید کردند که این قانون را قبول ندارند لذا نسبت به اجرای آن اقدامی نخواهند کرد. بنابر این مخالفت‌ها به نظر می رسد ستاد اهتمامی جهت اجرای قوانین مذکور ندارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 12 شهریور 96: تاثیر داشتن مهارت در کاهش زمان خدمت سربازی (منبع: خبرگزاری پانا)

مدیر کل دفتر فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش گفت: جلساتی با مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح داشتیم و صحبتهایی مبنی بر تاثیر داشتن مهارت در کاهش زمان خدمت سربازی شده و این هفته این مباحث نهایی خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 12 شهریور 96: ابلاغ اصلاحیه قانون خدمت سربازی (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرگزاری مهر، حسن روحانی رئیس‌جمهور در نامه‌ای به وزارت کشور و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح «قانون اصلاح ماده (35) قانون خدمت وظیفه عمومی» را جهت اجرا ابلاغ کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 12 شهریور 96: تشریح وضعیت اجرایی شدن مصوبه معافیت و کسر خدمت فرزندان ایثارگران (منبع: خبرگزاری تسنیم)

سردار ابراهیم کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم با اشاره به آخرین وضعیت اجرایی شدن مصوبه مجلس شورای اسلامی در خصوص معافیت و کسر خدمت فرزندان ایثارگران اظهار کرد: در مصوبه مجلس اجرایی شدن آن به بررسی های ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص نیازمندی نیروهای مسلح کشور منوط شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: امیرمحمد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۳۹
 • کد دیدگاه: ۲۳۰۸۳۱۵

سلام،‌ من پدرم ۱۵ درصد جانبازی و ۱۳‌ماه‌ و ۶ روز جبهه دارند.
با توجه به قانون ۲۸ امتیازی بنده معاف میشم؟

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی