دانلود نمونه سوالات عمومی استخدامی آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی

اطلاعات بیشتر

استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت بحث و تبادل نظر  با سایر کارجویان در رابطه با استخدامی دستیاران ستادی به قسمت نظرات (پایین این صفحه) مراجعه کنید


جهت مشاهده تجربیات استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی سال ۱۳۹۴ اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۱ مرداد ۹۶: بخشنامه جدید سازمان اداری استخدامی درباره دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی (منبع: خبرگزاری تسنیم)

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران پویا، بر اساس بخشنامه سازمان اداری و استخدامی بنابر ماده ۴ مصوبه شورای عالی اداری در خصوص ضوابط تامین دستیاری ستادی دستگاههای اجرایی کشور و به استناد تبصره ۵ فصل دوم بخشنامه دستیاران مقامات موضوع بند د و ه ماده ۷۱ قانون مدیریت خدمات کشوری و همترازان آنها و روسای سازمانهای وابسته همتراز پست سازمانی مدیر کل و دستیاران ادارات کل ستادی و عناوین همسطح، همتراز پست سازمانی “رئیس گروه یا رئیس اداره ” از نظر برقراری و پرداخت حقوق و مزایا تعیین میگردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه ها:

*اطلاعیه اسفند 95: دعوت از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات برای انجام فرایند گزنیش

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات طی اطلاعیه ای از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی این وزارتخانه برای انجام فرایند گزینش دعوت به عمل آورد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، پیرو برگزاری آزمون استخدامی دستیاران ستادی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات در سال گذشته که بر اساس تصویب نامه شورای عالی اداری با عنوان ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور انجام شد، این وزارتخانه طی اطلاعیه ای از پذیرفته شدگان برای انجام فرایند گزینش دعوت به عمل آورد.
متن این اطلاعیه بدین شرح است:

با آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان محترم به اطلاع می رساند:

برای انجام فرایند گزینش از تاریخ 11/12/95 لغایت 14/12/95 از ساعت 9 الی 30/10 صبح با در دست داشتن مدارک ذیل به وزارت ارتباطات و فناوری – اداره کل امور اداری وپشتیبانی؛ به نشانی: تهران- خیابان شریعتی- بالاتر از خیابان هویزه – ساختمان معاونت توسعه مدیریت،هماهنگی وامور پشتیبانی (شماره 5) –ورودی7 – طبقه دوم با شماره تلفن 88114020 – 88114025 مراجعه کنند.

1- اصل شناسنامه عکس دار و تصویر تمام صفحات بهمراه تصویر شناسنامه اقراد تحت تکفل (همسر وفرزندان)
2- اصل وتصویر کارت ملی
3- اصل وتصویر دانشنامه پایان تحصیلات ویا اصل وتصویر گواهی موقت پایان تحصیلات مورد تائید وزارت علوم،تحقیقات وفناوری
4- اصل وتصویرکارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (برای برادران)
5- اصل وتصویرمدارک دال بر ایثارگری ورزمنده بودن بر اساس توضیحات دفترچه آزمون
توجه: تصویر مدارک ردیف یک تا 5 در سه سری (جهت ارائه به حراست،گزینش واموراداری)
6- عکس 4*3 (4قطعه) پشت نویسی شده (6 فقره)
7- تکمیل فرمهای: اعلام نظر حراست (دریافت فرم) /تصدی بیش از یک شغل (دریافت فرم) /رزومه (دریافت فرم)

تذکر1: به همراه داشتن اصل مدارک مربوط به هریک از بندهای قید شده برای کلیه پذیرفته شدگان الزامی است.
تذکر2: مراحل تکمیلی پس از اعلام نظر حراست وگزینش انجام می پذیرد.
تذکر3: بمنظورآشنایی بیشتر و پاسخ به سوالات پذیرفته شدگان محترم از ساعت 30/10 الی 30/11 روزهای تعین شده، نشستی با حضور مدیران حوزه نیز پیش بینی شده است.
تذکر4: عدم حضور در تاریخ مقرر بمنزله انصراف تلقی و هیچگونه مسئولیتی متوجه این وزارتخانه نخواهد بود.

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اینجا کلیک نمایید


*اطلاعیه اسفند 95: قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی وزارت دادگستری

وزارت دادگستری در خصوص زمان مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی اطلاعیه صادر کرد.
با آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان محترم به اطلاع می رساند:

برای انجام فرآیند گزینش از تاریخ ۱۰/۱۲/۱۳۹۵ لغایت ۱۱/۱۲/۱۳۹۵ با در دست داشتن مدارک ذیل به وزارت دادگستری- اداره کل امور اداری و پشتیبانی؛ به آدرس: تهران – خیابان ولیعصر بالاتر از چهارراه طالقانی، نرسیده به میدان ولی عصر وزارت دادگستری تلفن: ۸۲۲۱۱۱۰۷ مراجعه فرمایند.

۱- اصل شناسنامه عکس دار و تصویر تمامی صفحات
۲- اصل و تصویر کارت ملی
۳- اصل و تصویر آخرین دانشنامه پایان تحصیلات و یا اصل و تصویر گواهی موقت پایان تحصیلات مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
۴- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (برای برادران)
۵- عکس ۴×۳ (۶ قطعه)
۶- مدارک دال بر ایثارگری و رزمنده بودن بر اساس توضیحات دفترچه آزمون
۷- گواهی معتبر دال بر معلولین عادی از سازمان بهزیستی

تذکر: به همراه داشتن اصل مدارک مربوط به هر یک از بندهای قید شده برای کلیه پذیرفته شدگان الزامی می باشد.


* اطلاعیه جدید 20 بهمن 95: پیرو انتشار اطلاعیه مورخ 1395/7/8، بدین وسیله ضمن اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور به اطلاع می‌رساند داوطلبان پذيرفته‌شده لازم است براي اطلاع از زمان و نحوه مراجعه به دستگاههاي ذيربط در روز چهارشنبه مورخ 95/12/4 به آدرس سایت مراجعه نمایند.

برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان کلیک نمایید


*به اطلاع کلیه افراد دعوت به مصاحبه شده میرساند به منظور تکمیل پرونده، تصویرمدارک مرتبط با سوابق آموزشی، پژوهشی و تجربی خود را تا تاریخ 95/8/30 در صفحه شخصی بارگذاری نمایند. جهت ورود به صفحه شخصی خود اینجا کلیک نمایید

* به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند نتایج بررسی مدارک ارسالی از تاریخ 25/7/1395 در صفحه شخصی در سامانه قابل مشاهده می باشد. لذا داوطلبان می بایست به صفحه شخصی خود مراجعه و از نتایج بررسی مدارک مطلع شوند. در صورت ناقص بودن مدارک داوطلب موظف است مدارک اعلام شده را مجددا پیوست نماید. در صورت عدم تائید مدارک، فرد از ادامه فرآیند استخدامی محروم می گردد. ضمنا در صورت تکمیل بودن مدارک و مستندات ارسالی، مکان مصاحبه از طریق همین پورتال اطلاع رسانی خواهد شد.

* به اطلاع کلیه متقاضیان دعوت به مصاحبه شده می رساند در تاریخ های تعیین شده با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک ارسال شده از طریق همین سامانه راس ساعت 08:00 در آدرس ذیل حضور یابند.
* تاکید میگردد شروع فرآیند مصاحبه از ساعت مذکور بوده و در صورت عدم حضور فرد از ادامه فرآیند محروم خواهد شد.
* آدرس: تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان نجات الهی شمالی، کوچه زبرجد، پلاک 2 – مرکز آموزش و پژوهش توسعه و آینده نگری.


خبر 8 شهریور 95: اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص برنامه زمان بندی انجام مصاحبه و مدارک مورد نیاز برای آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور
یرو انتشار اطلاعیه مورخ 1395/6/29، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان واجد شرایط رتبه و حدنصاب آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور می رساند که براساس برنامه ریزی ها و زمان بندی های انجام گرفته شده توسط سازمان اداری و استخدامی کشور، داوطلبان فوق الذکر ضرورت دارد قبل از انجام مصاحبه در زمان های مقرر شده، مدارک مورد نیاز شامل: کارت ملی، آخرین مدرک تحصیلی، صفحه اول شناسنامه و صفحه توضیحات درصورت دارا بودن، کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دوره خدمت ضرورت برای آقایان، سوابق بیمه ای مربوط به اشتغال خود و تکمیل شده فرم رزومه (فایل فرم مذکور در ذیل این اطلاعیه می باشد) را اسکن نموده و از روز دوشنبه مورخ 1395/7/12 لغایت پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 1395/7/17 به آدرس و نشانی اینترنتی مذکور ارسال نمایند.
تبصره: داوطلبانی که اسکن مدارک خواسته شده به شرح فوق را در زمان مقرر شده به صورت الکترونیکی به آدرس مذکور ارسال ننمایند از انجام مصاحبه این داوطلبان خودداری به عمل خواهد آمد.
در خاتمه یادآور می شود داوطلبان فوق الذکر باید اصل مدارک اشاره شده در فوق را در روز و زمان مشخص شده برای انجام مصاحبه برای هر داوطلب به شرح ذیل این اطلاعیه به منظور ارائه این مدارک، همراه خود داشته باشند.

جهت دریافت فایل اسامی و فرم مربوطه اینجا کلیک نمایید


خبر 29 شهریور 95: اطلاعيه سازمان اداري و استخدامي كشور درخصوص نتايج نهايي آزمون دستياران ستادي دستگاه هاي اجرايي كشور

باعنايت به برگزاري آزمون دستياران ستادي در تاريخ 94/12/21، نتيجه بررسي وضعيت آن دسته از داوطلبان آزمون مذكور كه شرط رتبه آنان محرز نگرديده بود، در سايت سازمان سنجش آموزش كشور منتشر گرديده است .

ضمناً به اطلاع افراد واجد شرايط رتبه و حدنصاب آزمون مي رساند كه برنامه زمان بندي انجام مصاحبه استخدامي در روز دوشنبه 95/7/5 در سايت سازمان سنجش آموزش كشور درج خواهد شد.


خبر 18 مرداد 95: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دستیاران دستگاه های اجرایی کشور اسفند ماه سال 1394

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی دستیاران دستگاه های اجرایی کشور (اسفند ماه سال 1394) می‌رساند. نتایج آزمون یاد شده به صورت کارنامه برای داوطلبان در سه گروه بشرح ذیل در سایت این سازمان قابل مشاهده مي‌باشد.

1- داوطلبان فاقد شرط رتبه کشوری : برای این گروه از داوطلبان بدلیل عدم داشتن شرط رتبه كشوري لازم صرفاً کارنامه ای جهت اطلاع از وضعیت علمی در سایت قرار گرفته است.
2- داوطلبانی که بر اساس اطلاعات اعلامی، رتبه کشوری آنان مشخص نگردیده است : این گروه از داوطلبان در صورتی برای مصاحبه دعوت خواهند شد که بر اساس مفاد آگهی استخدامی منتشره، حائز شرط رتبه کشوری باشند. بنابراین برای این گروه از داوطلبان نیز کارنامه ای جهت اطلاع از وضعیت علمی در سایت قرار گرفته است. «بدیهی است این افراد در صورت داشتن شرط لازم از لحاط رتبه کشوری با در دست داشتن تاییدیه مذکور، برای تعیین وضعیت خود از روز دوشنبه مورخ 1395/06/01 لغایت چهارشنبه مورخ 1395/06/03 از ساعت 9:00 الی 15:00 به مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری واقع در تهران خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی شمالی، شماره 198 مراجعه نمایند. شایان ذکر است تاریخ مذکور به هیچ وجه قابل تمدید نبوده و در صورت عدم مراجعه داوطلب در مهلت مقرر، به منزله انصراف وی از سایر فرایند آزمون خواهد بود.»
3- داوطلبان واجد شرط رتبه کشوری : با توجه به رتبه های اعلام شده در سایت این سازمان و کسب حد نصاب نمره لازم، این گروه از داوطلبان لازم است جهت آگاهی از زمان و مکان مصاحبه و همچنین مدارک و مستندات مورد نیاز، به اطلاعيه‌اي كه در روز دوشنبه مورخ 1395/06/08 در سایت این سازمان قرار خواهد گرفت، مراجعه نمایند.


خبر 17 مرداد 95: نتایج آزمون استخدامی دستیاران ستادی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت برای شما عزیزان به اطلاع میرسانیم، نتایج آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور سال 1394 اعلام شد.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص آزمون دستياران ستادي دستگاه های اجرایی کشور (اسفند ماه سال 1394)

پیرواطلاعیه مورخ 95/03/17 این سازمان درخصوص نتایج آزمون دستياران ستادي دستگاه های اجرایی کشور در اسفند ماه سال 1394و باتوجه به اتمام زمان اعلام شده بمنظور درج اطلاعات مورد نياز در قسمت ويرايش اطلاعات (از تاريخ 95/03/18 لغايت 95/03/20)، برای داوطلبانیکه دارای حد نصاب اولیه بوده اند بدینوسیله به اطلاع می رساند، براساس درخواست و تقاضاي برخي از داوطلبان مذكور و همچنين اعلام سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور، تمهيداتي فراهم گرديده تا داوطلباني كه تاكنون موفق به وروداطلاعات خود درسایت نشده اند، بتوانند از تاريخ 95/04/01 الي 95/04/08 با مراجعه به سايت اين سازمان نسبت به درج اطلاعات خواسته شده ازقبيل رتبه كشوري، سالي كه در آزمون شركت كرده و رتبه مذکورراكسب نموده اند وعنوان گروه آزمايشي که رتبه کشوری اعلام شده را درآن کسب نموده اند در قسمت مذكور اقدام نمايند.


اعلام نتایج اولیه  آزمون استخدامی دستیاران ستادی

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم که نتایج آزمون استخدامی دستیاران ستادی اعلام شد

جهت مشاهده کارنامه آزمون دستیاران ستادی اینجا کلیک کنید


اخبار لحظه به لحظه استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی را از این قسمت دنبال کنید:
تصویب انتخاب 2 هزار دستیار ویژه برای وزرا و استانداران و مقامات (4 اسفند 95)
اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص اعلام نتایج آزمون دستیاران ستادی (17 خرداد 95)
شرایط تصدی شغل دستیار ستادی (23 اسفند 94 )
ظرفیت پذیرش در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور اعلام شد (19 اسفند 94 )
تشریح جزئیات برگزاری آزمون دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی (18 اسفند 94 )
آغاز توزیع کارت آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی (17 اسفند 94 )
توزیع کارت آزمون دستیاران دستگاه‌های اجرایی از سه‌شنبه ( 16 اسفند 94 )
ثبت نام ۶ هزار نفر در آزمون استخدامی دستیاران ستادی (17 بهمن 94 )
امروز آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی دستیاران ستادی کشور (15 بهمن 94 )
پنجشنبه آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستیاران دستگاه‌های اجرایی (14 بهمن 94 )
ثبت‌نام ۵ هزار نفر در آزمون استخدامی دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی (13 بهمن 94 )
تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستیاران ستادی (12 بهمن 94)
اعمال یک شرط در آزمون استخدامی دستیاران (11 بهمن 94 )
فردا آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستیاران دستگاه‌های اجرایی (11 بهمن 94)
دوشنبه آخرین مهلت شرکت در اولین آزمون استخدامی دستیاران ستادی (10 بهمن 94 )
آمار ثبت نام کنندگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی (7 بهمن 94)


نظر سنجي از داوطلبان آزمون دستياران ستادي دستگاه هاي اجرايي كشور اسفند ماه سال 1394

به استحضار مي رساند سازمان سنجش آموزش كشور در جهت بهبود و ارتقاء كيفي حوزه هاي برگزاري آزمون ، نياز به نظرات شما به عنوان معتبرترين منبع اخذ داده و اطلاعات براي ارزيابي حوزه ها دارد. براين اساس خواهشمند است نسبت به تکميل پرسشنامه پيوست اقدام نماييد.

جهت شرکت در نظرسنجی و تکمیل پرسشنامه اینجا کلیک کنید


خبر 22 دی 94 : دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی چه کسانی هستند؟ (منبع : خبرگزاری میزان)

به گزارش خبرنگار اجتماعی میزان، حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام این مطلب که ثبت نام اولين آزمون‌ استخدامی دستياران ستادی دستگاه‌های اجرايی،ساعت 20 امروز سه شنبه 22 دی ماه آغاز می‌شود، گفت: دستیاران ستادی افرادی هستند که دارای مدرک کارشناسی ارشد به بالا بوده و به عنوان مشاوران مدیران کل در دستگاه‌های اجرایی به اشتغال می پردازند.


آگهی استخدام دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور- اسفند 94

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور (اسفند 94) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:29

  کد دیدگاه : 1983301

  انرژی اتمیییی؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:27

   کد دیدگاه : 1989455

   سلام چرا خبری از انرژی اتمی نیست یعنی باز رفت تا سه سال دیگه؟؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:44

  کد دیدگاه : 1976069

  سلام،
  اگر کسی از انرژی اتمی خبر داره لطفا اعلام کنه. با کسی تماس گرفتن؟ اگه پذیرفته شده ها همون کارمندان سازمان هستن لطفا بگن تا ما بیخود منظر نباشیم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:12

   کد دیدگاه : 1977207

   هیچ تماسی با من نگرفتن…منم از هیچی خبر ندارم …کارمند اونجا نیستم من

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:35

  کد دیدگاه : 1969264

  سلام.از وزارت بهداشت خبر جدیدی ندارید؟ چند نفر تونستن جذب بشن؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:10

   کد دیدگاه : 1970602

   سلام. 6 نفر جذب شدند. برا بقیه هم تصمیمی برا جذب ندارند. شما پیگیری نکردند از خود وزارت خونه؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:22

    کد دیدگاه : 1986258

    اخیرا مراجعه نکردم.چطور تصمیمی برای بقیه ندارن!! افرادیکه جذب شدند حکم دستیار خوردند یا کارشناس؟

    پاسخ دهید
 • نویسنده : فائزه وصال

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:27

  کد دیدگاه : 1959479

  چطور باید اقدام کرد برای استخدام وزارت نیرو لطفا جواب منو بدید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:13

   کد دیدگاه : 1967369

   اگه آزمون بذاره باید شرکت کنی….
   اینهایی هم ک تو ازمون قبول شدن بعد سالها هنوز پا در هوان

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:53

  کد دیدگاه : 1947324

  اقا یاشار خبری از هسته ای ها نیست؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:45

  کد دیدگاه : 1930340

  سلام. من پذیرفته شده اصلی وزارت نیرو هستم. دو هفته پیش از من خواستند تقاضانامه انتقال به شرکت های تابعه را امضا کنم و بعد هم یک نامه تبدیل از دستیاری به کارشناسی دادند و متاسفانه نامه به شکلی تنظیم شده که ما درخواست چنین اقدامی نداریم و نه فشار وزارت نیرو. آیا این تبدیل پست از دستیاری به کارشناسی قانونی هست و آیا بقیه دوستان هم این فرم را امضا کردند یا نه؟ ممنون میشم از پاسخگویی.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : بابک

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:26

   کد دیدگاه : 1937097

   سلام منم جزو نفرات غیراصلی بودم.
   متن زیر دادن امضا بزنیم واسه من گم شده بود دوباره دستی نوشتم فرستادم واسه این متنش دارم .نشون میده مشکل عمده همون بحث کارشناس و دستیاره.
   بسمه تعالی
   تقاضانامه

   اینجانب فرزند به شماره شناسنامه صادره از متولد و دارای کد ملی شماره به نشانی تلفن همراه پذیرفته شده نهایی آزمون استخدامی دستیاران دستگاه های اجرایی مورخ 21/12/1394، بنا به مشکلات شخصی و نیاز به اشتغال،بدینوسیله حسب درخواست و تمایل شخصی با آگاهی و رضایت کامل تقاضای خود را مبنی بر بکارگیری و اشتغال در هریک از موسسات و شرکت های زیرمجموعه وزارت نیرو تحت عنوان کارشناس و در پست کارشناسی اعلام می نمایم تا بدین ترتیب زمینه اشتغال اینجانب فراهم گردد و همچنین خود را مکلف و متعهد به انجام کلیه امور مرتبط با شرح وظایف شغلی محوله و تعهدات و مسئولیت های مربوطه دانسته و حق هرگونه اعتراض و ادعایی را در این خصوص بر علیه وزارت نیرو و یا موسسات و شرکت های زیرمجموعه آن وزارت خانه در کلیه مراجع اداری و قضایی از خود سلب و اسقاط می نمایم.

   نام و نام خانوادگی
   امضا و اثر انگشت

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 18:12

    کد دیدگاه : 1939238

    یعنی با همه قراره اینکارو کنند؟؟
    با بقیه وزارتخونه ها؟؟
    شما همه امضا کردید؟؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : بابک

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 13:46

     کد دیدگاه : 1939940

     بله

     پاسخ دهید
    • نویسنده : بابک

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 13:46

     کد دیدگاه : 1939941

     بقیه وزارتخونه هارو نمیدونم

     پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 09:28

    کد دیدگاه : 1940715

    درود. خیلی ممنون از پاسخگویی

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:02

   کد دیدگاه : 1940890

   این برنامه رو فقط وزارت نیرو انجام داده. تقاضانامه رو نفرات اصلی امضا نکردیم ولی درخواست انتقال دادیم و به شرکت ها معرفی شدیم. تعریف دستیاری در چارت شرکت ها هم به این راحتی نیست و احتمالا کارشناس بزنند.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : فائزه وصال

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:26

   کد دیدگاه : 1959477

   چجوری وارد وزارت نیرو شدید؟؟؟الان استخدام نیرو جدید زده چجوری باید اقدام کنیم؟؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:26

  کد دیدگاه : 1908906

  نتایج هسته ای رو از کی باید پرسید؟من تماس گرفتم با انرژی اتمی گفتن نتایج رو نامه زدیم سارمان استخدامی. غریبی هم که جواب نمیده تلفنش رو

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:33

   کد دیدگاه : 1910844

   انرژی اتمی با چه شماره ای تماس گرفتید و با کی صحبت کردید؟ نپرسیدید چند نفر معرفی شدند؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 16:54

    کد دیدگاه : 1911803

    با همون خانمی که تماس گرفته بود برای مصاحبه.هیچ چیزی نگف فقط گفت نتایج مصاحبه رو نامه زدیم به سازمان

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 09:03

     کد دیدگاه : 1922874

     غریبی چرا جواب نمیده آخه؟

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 11:57

      کد دیدگاه : 1926527

      واقعا چرا جواب نمیده؟!!!

      پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 12:50

     کد دیدگاه : 1923318

     آقایون شاغل در انرژی اتمی خبر موثقی دارید، اطلاع رسانی کنید؟

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 10:09

      کد دیدگاه : 1927822

      آقا یاشار میشه برید از سازمان بپرسید ک تکلیف چیه؟

      پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:34

   کد دیدگاه : 1942159

   تشریف ببرید سازمان اداری و با مسئولان اصلی صحبت کنید وگرنه حالا حالاها همینه وضع…

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:32

    کد دیدگاه : 1943308

    ای خداااا

    پاسخ دهید
 • نویسنده : کی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:52

  کد دیدگاه : 1907217

  توی اون گروه که کسی اجازه حرف زدن نداره
  اینجا بگید از حقوق و شرایط کار
  لطفا

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 07:02

   کد دیدگاه : 1919847

   چرا کسی چیزی نمیگه؟!؟!

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:27

  کد دیدگاه : 1903135

  پس چرا نتایج هسته ای رو اعلام نمیکنن!!!
  ب جنون رسیدیم…

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:14

   کد دیدگاه : 1903534

   با غریبی تونستید صحبت کنید؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:31

    کد دیدگاه : 1904819

    من نه!

    پاسخ دهید
  • نویسنده : yashar

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:51

   کد دیدگاه : 1903581

   شما کدوم خوشه اید؟؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:30

    کد دیدگاه : 1904818

    دو

    پاسخ دهید
 • نویسنده : بابک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:44

  کد دیدگاه : 1902333

  سلام مهاجری گفت تقاضانامه امضا کنید با وجودی که اضافه ظرفیت هستید جذب می کنیم
  منم گفتم بده تبریز به شرط رفتن به تبریز منم اون تعهدنامه رو امضا کردم گفتم اگه نشد برگردون اسم من سازمان اون ها تصمیم بگیرن

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:19

   کد دیدگاه : 1903118

   شما تنها بودید یا بقیه دوستانم بودند؟ لطفادر مورد چگونگی پیگیری روند راهنمایی کنید تا منم پیگیر شم.با تشکر

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بابک

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 16:47

    کد دیدگاه : 1903344

    شما تو چه مرحله ای هستی؟کجا معرفی شدی؟اگه ستاد بودی یا جایی معرفی نشدی؟به خانم مقدر زنگ بزن 02181606116
    ببینه به اسمت تقاضانامه هست یا نه؟اگه نبود از ترکمان بپرس تکلیفت مشخص کنن.آخرش تقاضانامه میدن بهت که هرجا ما بگیم و با هر سمتی که بخوایین

    پاسخ دهید
   • نویسنده : بابک

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 09:58

    کد دیدگاه : 1905162

    سلام دوست عزیز من جواب نوشتم مثل اینکه تایید نشده یا ثبت نشده
    همه رو تنها صدا کردن اونم با یه سری ها ست.کلا اون تقاضانامه رفتن از ستاد باید پر کنی..انشالا با شایستگی دوستان پیشرفت کنن.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 16:17

     کد دیدگاه : 1909980

     سلام.از لطفتون سپاسگزارم آقای بابک.

     پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:20

  کد دیدگاه : 1899283

  باسلام
  لطفاً میشه شماره آقای قریبی(غریبی) سازمان مدیریت رو بفرستید؟
  ممنونم .
  میدونم قبلا گذاشته بودید شماره رو ولی پیداش نکردم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:51

   کد دیدگاه : 1900067

   02185352345

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:31

  کد دیدگاه : 1897516

  سلام دوستان
  کسانی هستندکه با پست دستیار استخدام شده باشند؟ من چند وقت دیگه یک سال میشه که کارشناسم. میخواستم بدونم از کجا پیگیری و اقدام کنم برای دستیار شدن؟ سازمان اداری استخدامی شرط جدیدی نذاشته که؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:08

   کد دیدگاه : 1899254

   دوست عزیز میتونم حقوق و مزایاتون رو بدونم؟
   ممنون

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:49

    کد دیدگاه : 1938209

    مثل یک کارشناس
    حکم ۱،۸۰۰ و دریافتی حدود سه تومن

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 14:02

     کد دیدگاه : 1953115

     خیلی کمه. در حال حاضر تو اداره ما به کارمندای دون پایشون بیش از 3 تومن میدن.

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 12:08

      کد دیدگاه : 1956491

      ….
      من در اولین فرصت اپلای میکنم میرم

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 14:22

       کد دیدگاه : 1956784

       من ک هرچی رزومه میفرستم ریجکت میشه ….
       صد دلار میخاد برای اپلای برای هر پوزیشن …ای واااای من

  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:53

   کد دیدگاه : 1900079

   شما برای کدوم ارگان بودید؟؟

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...