دانلود نمونه سوالات عمومی استخدامی آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی

اطلاعات بیشتر

استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت بحث و تبادل نظر  با سایر کارجویان در رابطه با استخدامی دستیاران ستادی به قسمت نظرات (پایین این صفحه) مراجعه کنید


جهت مشاهده تجربیات استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی سال ۱۳۹۴ اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۱ مرداد ۹۶: بخشنامه جدید سازمان اداری استخدامی درباره دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی (منبع: خبرگزاری تسنیم)

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران پویا، بر اساس بخشنامه سازمان اداری و استخدامی بنابر ماده ۴ مصوبه شورای عالی اداری در خصوص ضوابط تامین دستیاری ستادی دستگاههای اجرایی کشور و به استناد تبصره ۵ فصل دوم بخشنامه دستیاران مقامات موضوع بند د و ه ماده ۷۱ قانون مدیریت خدمات کشوری و همترازان آنها و روسای سازمانهای وابسته همتراز پست سازمانی مدیر کل و دستیاران ادارات کل ستادی و عناوین همسطح، همتراز پست سازمانی “رئیس گروه یا رئیس اداره ” از نظر برقراری و پرداخت حقوق و مزایا تعیین میگردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه ها:

*اطلاعیه اسفند 95: دعوت از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات برای انجام فرایند گزنیش

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات طی اطلاعیه ای از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی این وزارتخانه برای انجام فرایند گزینش دعوت به عمل آورد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، پیرو برگزاری آزمون استخدامی دستیاران ستادی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات در سال گذشته که بر اساس تصویب نامه شورای عالی اداری با عنوان ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور انجام شد، این وزارتخانه طی اطلاعیه ای از پذیرفته شدگان برای انجام فرایند گزینش دعوت به عمل آورد.
متن این اطلاعیه بدین شرح است:

با آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان محترم به اطلاع می رساند:

برای انجام فرایند گزینش از تاریخ 11/12/95 لغایت 14/12/95 از ساعت 9 الی 30/10 صبح با در دست داشتن مدارک ذیل به وزارت ارتباطات و فناوری – اداره کل امور اداری وپشتیبانی؛ به نشانی: تهران- خیابان شریعتی- بالاتر از خیابان هویزه – ساختمان معاونت توسعه مدیریت،هماهنگی وامور پشتیبانی (شماره 5) –ورودی7 – طبقه دوم با شماره تلفن 88114020 – 88114025 مراجعه کنند.

1- اصل شناسنامه عکس دار و تصویر تمام صفحات بهمراه تصویر شناسنامه اقراد تحت تکفل (همسر وفرزندان)
2- اصل وتصویر کارت ملی
3- اصل وتصویر دانشنامه پایان تحصیلات ویا اصل وتصویر گواهی موقت پایان تحصیلات مورد تائید وزارت علوم،تحقیقات وفناوری
4- اصل وتصویرکارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (برای برادران)
5- اصل وتصویرمدارک دال بر ایثارگری ورزمنده بودن بر اساس توضیحات دفترچه آزمون
توجه: تصویر مدارک ردیف یک تا 5 در سه سری (جهت ارائه به حراست،گزینش واموراداری)
6- عکس 4*3 (4قطعه) پشت نویسی شده (6 فقره)
7- تکمیل فرمهای: اعلام نظر حراست (دریافت فرم) /تصدی بیش از یک شغل (دریافت فرم) /رزومه (دریافت فرم)

تذکر1: به همراه داشتن اصل مدارک مربوط به هریک از بندهای قید شده برای کلیه پذیرفته شدگان الزامی است.
تذکر2: مراحل تکمیلی پس از اعلام نظر حراست وگزینش انجام می پذیرد.
تذکر3: بمنظورآشنایی بیشتر و پاسخ به سوالات پذیرفته شدگان محترم از ساعت 30/10 الی 30/11 روزهای تعین شده، نشستی با حضور مدیران حوزه نیز پیش بینی شده است.
تذکر4: عدم حضور در تاریخ مقرر بمنزله انصراف تلقی و هیچگونه مسئولیتی متوجه این وزارتخانه نخواهد بود.

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اینجا کلیک نمایید


*اطلاعیه اسفند 95: قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی وزارت دادگستری

وزارت دادگستری در خصوص زمان مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی اطلاعیه صادر کرد.
با آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان محترم به اطلاع می رساند:

برای انجام فرآیند گزینش از تاریخ ۱۰/۱۲/۱۳۹۵ لغایت ۱۱/۱۲/۱۳۹۵ با در دست داشتن مدارک ذیل به وزارت دادگستری- اداره کل امور اداری و پشتیبانی؛ به آدرس: تهران – خیابان ولیعصر بالاتر از چهارراه طالقانی، نرسیده به میدان ولی عصر وزارت دادگستری تلفن: ۸۲۲۱۱۱۰۷ مراجعه فرمایند.

۱- اصل شناسنامه عکس دار و تصویر تمامی صفحات
۲- اصل و تصویر کارت ملی
۳- اصل و تصویر آخرین دانشنامه پایان تحصیلات و یا اصل و تصویر گواهی موقت پایان تحصیلات مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
۴- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (برای برادران)
۵- عکس ۴×۳ (۶ قطعه)
۶- مدارک دال بر ایثارگری و رزمنده بودن بر اساس توضیحات دفترچه آزمون
۷- گواهی معتبر دال بر معلولین عادی از سازمان بهزیستی

تذکر: به همراه داشتن اصل مدارک مربوط به هر یک از بندهای قید شده برای کلیه پذیرفته شدگان الزامی می باشد.


* اطلاعیه جدید 20 بهمن 95: پیرو انتشار اطلاعیه مورخ 1395/7/8، بدین وسیله ضمن اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور به اطلاع می‌رساند داوطلبان پذيرفته‌شده لازم است براي اطلاع از زمان و نحوه مراجعه به دستگاههاي ذيربط در روز چهارشنبه مورخ 95/12/4 به آدرس سایت مراجعه نمایند.

برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان کلیک نمایید


*به اطلاع کلیه افراد دعوت به مصاحبه شده میرساند به منظور تکمیل پرونده، تصویرمدارک مرتبط با سوابق آموزشی، پژوهشی و تجربی خود را تا تاریخ 95/8/30 در صفحه شخصی بارگذاری نمایند. جهت ورود به صفحه شخصی خود اینجا کلیک نمایید

* به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند نتایج بررسی مدارک ارسالی از تاریخ 25/7/1395 در صفحه شخصی در سامانه قابل مشاهده می باشد. لذا داوطلبان می بایست به صفحه شخصی خود مراجعه و از نتایج بررسی مدارک مطلع شوند. در صورت ناقص بودن مدارک داوطلب موظف است مدارک اعلام شده را مجددا پیوست نماید. در صورت عدم تائید مدارک، فرد از ادامه فرآیند استخدامی محروم می گردد. ضمنا در صورت تکمیل بودن مدارک و مستندات ارسالی، مکان مصاحبه از طریق همین پورتال اطلاع رسانی خواهد شد.

* به اطلاع کلیه متقاضیان دعوت به مصاحبه شده می رساند در تاریخ های تعیین شده با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک ارسال شده از طریق همین سامانه راس ساعت 08:00 در آدرس ذیل حضور یابند.
* تاکید میگردد شروع فرآیند مصاحبه از ساعت مذکور بوده و در صورت عدم حضور فرد از ادامه فرآیند محروم خواهد شد.
* آدرس: تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان نجات الهی شمالی، کوچه زبرجد، پلاک 2 – مرکز آموزش و پژوهش توسعه و آینده نگری.


خبر 8 شهریور 95: اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص برنامه زمان بندی انجام مصاحبه و مدارک مورد نیاز برای آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور
یرو انتشار اطلاعیه مورخ 1395/6/29، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان واجد شرایط رتبه و حدنصاب آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور می رساند که براساس برنامه ریزی ها و زمان بندی های انجام گرفته شده توسط سازمان اداری و استخدامی کشور، داوطلبان فوق الذکر ضرورت دارد قبل از انجام مصاحبه در زمان های مقرر شده، مدارک مورد نیاز شامل: کارت ملی، آخرین مدرک تحصیلی، صفحه اول شناسنامه و صفحه توضیحات درصورت دارا بودن، کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دوره خدمت ضرورت برای آقایان، سوابق بیمه ای مربوط به اشتغال خود و تکمیل شده فرم رزومه (فایل فرم مذکور در ذیل این اطلاعیه می باشد) را اسکن نموده و از روز دوشنبه مورخ 1395/7/12 لغایت پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 1395/7/17 به آدرس و نشانی اینترنتی مذکور ارسال نمایند.
تبصره: داوطلبانی که اسکن مدارک خواسته شده به شرح فوق را در زمان مقرر شده به صورت الکترونیکی به آدرس مذکور ارسال ننمایند از انجام مصاحبه این داوطلبان خودداری به عمل خواهد آمد.
در خاتمه یادآور می شود داوطلبان فوق الذکر باید اصل مدارک اشاره شده در فوق را در روز و زمان مشخص شده برای انجام مصاحبه برای هر داوطلب به شرح ذیل این اطلاعیه به منظور ارائه این مدارک، همراه خود داشته باشند.

جهت دریافت فایل اسامی و فرم مربوطه اینجا کلیک نمایید


خبر 29 شهریور 95: اطلاعيه سازمان اداري و استخدامي كشور درخصوص نتايج نهايي آزمون دستياران ستادي دستگاه هاي اجرايي كشور

باعنايت به برگزاري آزمون دستياران ستادي در تاريخ 94/12/21، نتيجه بررسي وضعيت آن دسته از داوطلبان آزمون مذكور كه شرط رتبه آنان محرز نگرديده بود، در سايت سازمان سنجش آموزش كشور منتشر گرديده است .

ضمناً به اطلاع افراد واجد شرايط رتبه و حدنصاب آزمون مي رساند كه برنامه زمان بندي انجام مصاحبه استخدامي در روز دوشنبه 95/7/5 در سايت سازمان سنجش آموزش كشور درج خواهد شد.


خبر 18 مرداد 95: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دستیاران دستگاه های اجرایی کشور اسفند ماه سال 1394

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی دستیاران دستگاه های اجرایی کشور (اسفند ماه سال 1394) می‌رساند. نتایج آزمون یاد شده به صورت کارنامه برای داوطلبان در سه گروه بشرح ذیل در سایت این سازمان قابل مشاهده مي‌باشد.

1- داوطلبان فاقد شرط رتبه کشوری : برای این گروه از داوطلبان بدلیل عدم داشتن شرط رتبه كشوري لازم صرفاً کارنامه ای جهت اطلاع از وضعیت علمی در سایت قرار گرفته است.
2- داوطلبانی که بر اساس اطلاعات اعلامی، رتبه کشوری آنان مشخص نگردیده است : این گروه از داوطلبان در صورتی برای مصاحبه دعوت خواهند شد که بر اساس مفاد آگهی استخدامی منتشره، حائز شرط رتبه کشوری باشند. بنابراین برای این گروه از داوطلبان نیز کارنامه ای جهت اطلاع از وضعیت علمی در سایت قرار گرفته است. «بدیهی است این افراد در صورت داشتن شرط لازم از لحاط رتبه کشوری با در دست داشتن تاییدیه مذکور، برای تعیین وضعیت خود از روز دوشنبه مورخ 1395/06/01 لغایت چهارشنبه مورخ 1395/06/03 از ساعت 9:00 الی 15:00 به مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری واقع در تهران خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی شمالی، شماره 198 مراجعه نمایند. شایان ذکر است تاریخ مذکور به هیچ وجه قابل تمدید نبوده و در صورت عدم مراجعه داوطلب در مهلت مقرر، به منزله انصراف وی از سایر فرایند آزمون خواهد بود.»
3- داوطلبان واجد شرط رتبه کشوری : با توجه به رتبه های اعلام شده در سایت این سازمان و کسب حد نصاب نمره لازم، این گروه از داوطلبان لازم است جهت آگاهی از زمان و مکان مصاحبه و همچنین مدارک و مستندات مورد نیاز، به اطلاعيه‌اي كه در روز دوشنبه مورخ 1395/06/08 در سایت این سازمان قرار خواهد گرفت، مراجعه نمایند.


خبر 17 مرداد 95: نتایج آزمون استخدامی دستیاران ستادی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت برای شما عزیزان به اطلاع میرسانیم، نتایج آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور سال 1394 اعلام شد.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص آزمون دستياران ستادي دستگاه های اجرایی کشور (اسفند ماه سال 1394)

پیرواطلاعیه مورخ 95/03/17 این سازمان درخصوص نتایج آزمون دستياران ستادي دستگاه های اجرایی کشور در اسفند ماه سال 1394و باتوجه به اتمام زمان اعلام شده بمنظور درج اطلاعات مورد نياز در قسمت ويرايش اطلاعات (از تاريخ 95/03/18 لغايت 95/03/20)، برای داوطلبانیکه دارای حد نصاب اولیه بوده اند بدینوسیله به اطلاع می رساند، براساس درخواست و تقاضاي برخي از داوطلبان مذكور و همچنين اعلام سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور، تمهيداتي فراهم گرديده تا داوطلباني كه تاكنون موفق به وروداطلاعات خود درسایت نشده اند، بتوانند از تاريخ 95/04/01 الي 95/04/08 با مراجعه به سايت اين سازمان نسبت به درج اطلاعات خواسته شده ازقبيل رتبه كشوري، سالي كه در آزمون شركت كرده و رتبه مذکورراكسب نموده اند وعنوان گروه آزمايشي که رتبه کشوری اعلام شده را درآن کسب نموده اند در قسمت مذكور اقدام نمايند.


اعلام نتایج اولیه  آزمون استخدامی دستیاران ستادی

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم که نتایج آزمون استخدامی دستیاران ستادی اعلام شد

جهت مشاهده کارنامه آزمون دستیاران ستادی اینجا کلیک کنید


اخبار لحظه به لحظه استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی را از این قسمت دنبال کنید:
تصویب انتخاب 2 هزار دستیار ویژه برای وزرا و استانداران و مقامات (4 اسفند 95)
اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص اعلام نتایج آزمون دستیاران ستادی (17 خرداد 95)
شرایط تصدی شغل دستیار ستادی (23 اسفند 94 )
ظرفیت پذیرش در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور اعلام شد (19 اسفند 94 )
تشریح جزئیات برگزاری آزمون دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی (18 اسفند 94 )
آغاز توزیع کارت آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی (17 اسفند 94 )
توزیع کارت آزمون دستیاران دستگاه‌های اجرایی از سه‌شنبه ( 16 اسفند 94 )
ثبت نام ۶ هزار نفر در آزمون استخدامی دستیاران ستادی (17 بهمن 94 )
امروز آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی دستیاران ستادی کشور (15 بهمن 94 )
پنجشنبه آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستیاران دستگاه‌های اجرایی (14 بهمن 94 )
ثبت‌نام ۵ هزار نفر در آزمون استخدامی دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی (13 بهمن 94 )
تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستیاران ستادی (12 بهمن 94)
اعمال یک شرط در آزمون استخدامی دستیاران (11 بهمن 94 )
فردا آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستیاران دستگاه‌های اجرایی (11 بهمن 94)
دوشنبه آخرین مهلت شرکت در اولین آزمون استخدامی دستیاران ستادی (10 بهمن 94 )
آمار ثبت نام کنندگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی (7 بهمن 94)


نظر سنجي از داوطلبان آزمون دستياران ستادي دستگاه هاي اجرايي كشور اسفند ماه سال 1394

به استحضار مي رساند سازمان سنجش آموزش كشور در جهت بهبود و ارتقاء كيفي حوزه هاي برگزاري آزمون ، نياز به نظرات شما به عنوان معتبرترين منبع اخذ داده و اطلاعات براي ارزيابي حوزه ها دارد. براين اساس خواهشمند است نسبت به تکميل پرسشنامه پيوست اقدام نماييد.

جهت شرکت در نظرسنجی و تکمیل پرسشنامه اینجا کلیک کنید


خبر 22 دی 94 : دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی چه کسانی هستند؟ (منبع : خبرگزاری میزان)

به گزارش خبرنگار اجتماعی میزان، حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام این مطلب که ثبت نام اولين آزمون‌ استخدامی دستياران ستادی دستگاه‌های اجرايی،ساعت 20 امروز سه شنبه 22 دی ماه آغاز می‌شود، گفت: دستیاران ستادی افرادی هستند که دارای مدرک کارشناسی ارشد به بالا بوده و به عنوان مشاوران مدیران کل در دستگاه‌های اجرایی به اشتغال می پردازند.


آگهی استخدام دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور- اسفند 94

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور (اسفند 94) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : بابک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:54

  کد دیدگاه : 1875848

  سلام خدمت دوستان هسته ای.جسارت نباشه یا اینکه دخالت نباشه تو روندتون.کار ما وزارت نیرویی ها حل نشده که بخوام نصیحت کنم. اما ماده 5 تصویب نامه شورای عالی اداری و تبصره ماده 2 همون تصویب نامه سال 94 و اصلاحیه سال 96 تعیین تعداد سهمیه دستیاری رو به عهده سازمان اداری استخدامی گذاشته یعنی اگه معرفی شدید به انرژی اتمی مصاحبه جهت تعیین محل باهاتون انجام میشه نه اینکه کسی رو جذب کنن یا اینکه نکنن.اون موقع بهشون بگید اسمتون برگردونن سازمان.چون سازمان قبلا گفته بود اگه دستگاهی نمیتونه جذب کنه برگردونه نفرات که هیچ دستگاهی نتونست انجام بده چون بعد اگه بخواد جذبی و … داشته باشه با مخالفت سازمان مواجه میشه محکم بخوایید جذب همه رو.نظر شخصی و تحلیل من اینه البته!

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:26

   کد دیدگاه : 1883022

   کی گفته کار وزرات نیرویی ها حل نشده. در حال حاضر تعدادی جذب شدن و شروع به کار کردن. ظاهرا همگی هم جذب نشدن

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بابک

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 08:56

    کد دیدگاه : 1883718

    بنده 10 روز اخیر چیزی نمیگم اما ساتبا و حرارتی و توانیر و ستاد کسی سرکار نرفته بود اگه شما جذب شدی که عالیه.
    لطف کنی محل شروع به کارشونم بگی ممنون میشم.

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:02

  کد دیدگاه : 1871078

  با توجه به تعداد مصاحبه شونده ها یعنی قراره از بین 15 نفر دو نفر انتخاب بشن ولی از بین پنج نفر خوشه 1 هر 5 نفر قبول بشن؟!

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:38

   کد دیدگاه : 1872539

   احتمالا از بین ۲۱ نفر ۸ نفر بگیرن،ایشالا که همه رو بگیرن ولی از قراره معلوم سه سال دیگه میگن بیاین برای مرحله بعد،ایشالا این پست به بچه هامون میرسه!

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:17

    کد دیدگاه : 1875304

    یعنی پنج تا هسته ای یک سه تا هسته ای دو؟

    پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:15

    کد دیدگاه : 1878687

    شما از منبع معتبری خبر دارید؟

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:03

  کد دیدگاه : 1856486

  نتایج مصاحبه هسته ای مشخص شده؟کسی با غریبی صحبت کرده؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:33

   کد دیدگاه : 1857892

   نمیدونم
   فک نکنم دیگه ب غریبی مربوط باشه سازمان خودش باید نتایج رو منتشر کنه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:19

    کد دیدگاه : 1859573

    کجا منتشر کنه؟!مثل بقیه خوشه ها اعلام قبول شده نهایی به عهده سازمان استخدامی هست

    پاسخ دهید
  • نویسنده : yashar

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:47

   کد دیدگاه : 1862270

   نتایج رو فک کنم وقتی افراد قبول بشن خود انرژی اتمی بهشون زنگ بزنه و بگه … خوشه 2 که برای مهندسی شیمی ها بود که تقریبا مشخصه چون کلا 2 نفر میخواستن ولی 15 نفر متقاضی بودن که 3 نفرشون با سابقه حداقل 7-8 ساله خود انرژی اتمی بودن ….

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:08

    کد دیدگاه : 1863365

    از اون 15 نفر 6 نفر ب مصاحبه تخصصی دعوت شده بودن ک
    سه نفرشون کارمند انرژی اتمی بودن.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 11:33

     کد دیدگاه : 1864633

     اگر قرار بود حتما اون افراد رو که سابقه کاری ۵_۶ سال در انرژی اتمی دارند رو حتما جذب کنند نیازی به مصاحبه افراد دیگه نبود

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 12:53

      کد دیدگاه : 1864850

      درود بر شما،درست میفرمایین عزیز دل

      پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 21:31

     کد دیدگاه : 1866099

     البته بیشتر از 6 نفر به مصاحبه تخصصی دعوت شده بودند…

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 08:33

      کد دیدگاه : 1866976

      چند نفر؟

      پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 08:20

      کد دیدگاه : 1869481

      شش نفر هسته ای دو بودن ک چهارشنبه رفتن
      پنج نفرم هسته ای یک ک شنبه بود …

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 09:56

       کد دیدگاه : 1869628

       6 نفر از هسته ای دو هم دوشنبه رفتن

 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:00

  کد دیدگاه : 1853420

  سلام دوستان. امیدوارم حالتون خوب باشه. من پذیرفته شده نهاد هستم ولی هر چی تلاش کردم موفق نشدم ارتباطی بگیرم و دلیل تاخیر در شروع به کار بچه ها را بفهمم. لطفا اگه کسی اطلاعا دقیقی از دلایل این تاخیرها داره به اشتراک بذاره تا بقیه هم مطلع باشن. با تشکر از همه همکاران آینده.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:44

   کد دیدگاه : 1857402

   بهانه وزارتخانه ها عدم تامین بودجه این آزمون توسط سازمان اداری استخدامی هست و حاضر نیستن از محل صرفه جویی سازمانی نیروی جدید اونم دستیارستادی بدون کار و تجربه ستادی با حقوق بالا بگیرن و سنگ میندازند. ..

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:09

  کد دیدگاه : 1845149

  بچه های قبول شده انرژی اتمی میدونن که قراره بفرستنشون پژوهشگاه؟پژوهشگاه انرژی اتمی اصلا در حد و اندازه بچه های قبول شده در این آزمون نیست

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:35

   کد دیدگاه : 1845477

   حد و اندازه رو دیگه بیخیال شین. ما الان فقط هدفمون اینه تو این وضعیت آشفته کشور دستمون به جایی بند بشه و کارمند رسیمی بشیم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ت

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 07:48

    کد دیدگاه : 1845990

    توی این وضعیت اشفته بهترین کار کارمند شدن نیست…فراره مهاجرته…
    اگه کسی کارمند هسته ای بشه دیگه نمیتونه مهاجرت کنه؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 20:44

     کد دیدگاه : 1847607

     وقتی درگیر حقوق و دریافتی و حکم پایین و کار سطح پایین شدی میفهمی که باید بیخیال میشدی یا نه

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 15:06

      کد دیدگاه : 1848755

      وقتی درگیر یک شغل دیگه با کلی دردسر و عدم امنیت شغلی و حقوق پایین باشین چی دوست عزیز؟این چیزی که شما می فرمایید در شرایط نرمال هست نه الان که همه دنبال یه لقمه نون هستن

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ااا

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 18:29

       کد دیدگاه : 1849108

       همه که مثل شما نیستن. خیلی ها استخدام رسمی بودن و در این آزمون شرکت کردن. اصلا هدف این آزمون و سطح مصاحبات و …پرورش مدیران آینده بوده و یک استخدام سطح بالا همونطور که توی دفترچه هم اومده کسانی که استخدام رسمی بودن و با چندین سال سابقه هم میتونستن در این ازمون شرکت کنن و حتی سابقه کارشون امتیاز داشته . چرا؟چون نوع استخدام متفاوت بوده با بقیه استخدام ها.رتبه زیر 5000 و هزارتا شرط و شروط و یک روز تمام مصاحبه که بی سابقه بوده در استخدام ها نوید یک شغل مناسب میداده نه یک کار سطح پایین و ضعیف ترین جای یک سازمان.

    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 07:44

     کد دیدگاه : 1854396

     قطعا کسی که امکان بهتری در داخل یا خارج داشته باشه منتظر توصیه نمی مونه و اقدام میکنه
     قطعا کسی که هنوز منتظر سرنوشت این آزمونه برای خودش دلایلی داره
     قطعا کسی که بخواد جذب سازمانی بشه قبلش تحقیق میکنه

     پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:49

   کد دیدگاه : 1845530

   واقعااااا
   شما مطمینید؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:06

  کد دیدگاه : 1842700

  بچه های هسته ای خبر جدیدی ندارید؟چند نفر بودین؟چند نفر میخوان؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : sinaa

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:33

  کد دیدگاه : 1839589

  هسته ای 1 چند نفر برای مصاحبه اومده بودن؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:48

   کد دیدگاه : 1845248

   پنج

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:46

  کد دیدگاه : 1839081

  هسته ای ها نمیخایید چیزی بگید (:no:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : sinaa

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:17

   کد دیدگاه : 1839533

   چی بگیم؟مصاحبه برگزار شد و تمام!هنوز کسی مونده برای مصاحبه یا کلا تموم شد؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 10:41

    کد دیدگاه : 1840647

    شما یک هستید یا دو؟
    هسته ای دو شش نفر رفتن مصاحبه چهارشنبه
    هسته ای یک نمیدونم چند نفر رفتن

    پاسخ دهید
 • نویسنده : amirkabir

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:36

  کد دیدگاه : 1832767

  سلام به همه دوستان
  استخدام بچه های وزارت نیرو تموم شد؟ همه استخدام شدن؟
  از پارسال که برای مصاحبه دعوت کردن تا الان دیگه با من تماسی نگرفتن
  مصاحبه پارسال حذفی داشته؟
  ممنون میشم اگر یه نفر کامل توضیح بده اوضاع چه جوریه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : بابک

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:06

   کد دیدگاه : 1835917

   خبری نیست کسی سر کار نرفته شما با هین روال ادامه بده خبری شد زنگ میزنن بهتون کسی هم حذف نشده

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:27

  کد دیدگاه : 1832509

  هسته ای ها دیروز مصاحبه چطور بود؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:22

  کد دیدگاه : 1830982

  با سلام
  بچه های هسته ای چه خبر؟چندنفر میخوان کلا؟
  نمیدونین برای چه پستی میخوان و حقوقش چطوریه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:29

  کد دیدگاه : 1830788

  دوستان هسته ای امروز چند نفر رفتن مصاحبه؟
  بازهم روز دیگه ای افراد ب مصاحبه دعوت شدند؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مسعود

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:27

  کد دیدگاه : 1830633

  ظاهرا مشکل همه دستگاه ها حل شده غیر از سازمان برنامه و بودجه

  واقعا جای تاسف داره

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:33

  کد دیدگاه : 1827869

  هسته ای 1 و2 همه برای مصاحبه رفتن؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:18

  کد دیدگاه : 1827859

  مصاحبه انرژی اتمی چند نفر بودن روز 4 شنبه؟من تماس گرفتم گفتن 6 نفر دعوت شدن درسته یا بیشتر بودن؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:26

   کد دیدگاه : 1828869

   شش نفر چهارشنبه رفتن
   شش نفر هم شنبه قراره برن

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:27

   کد دیدگاه : 1828872

   چهارشنبه شش نفر رفتن مصاحبه سه نفرشون کارمند همونجا بودن

   پاسخ دهید
 • نویسنده : yashar

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:34

  کد دیدگاه : 1827502

  دوستان م. شیمی برای انرژی اتمی همه به مصاحبه رفتن؟ نحوه مصاحبه چطوری بود؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:31

   کد دیدگاه : 1827866

   شما هسته ای 2 هستید؟مصاحبه رفتید شما؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : yashar

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:49

    کد دیدگاه : 1828162

    من هسته ای 1 هستم و شنبه مصاحبه داریم که هممون 5 تاییم … هسته ای 2 اییها لطفا بگن مصاحبه چطوری بود؟؟؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 20:29

     کد دیدگاه : 1828875

     هسته ای یک چند نفرید و چند نفر ظرفیتشه؟
     هسته ای دو چند نفرن و چند نفر میخان؟

     پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:27

   کد دیدگاه : 1830784

   سوالات در مورد مهارتها سوابق و… بود و زبان انگلیسی

   پاسخ دهید
 • نویسنده : yashar

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:39

  کد دیدگاه : 1827246

  دوستان شیمی که امروز رفتن مصاحبه انرژی اتمی … مصاحبه چطوری بود؟ از 15 نفر کلا دو نفر میخوان که تازه 3 نفرشون کارمند انرژی اتمی با کلی سابقه هستند ….

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:48

  کد دیدگاه : 1825038

  دوستان انرژی هسته ای امروز با کسی تماس گرفتن؟اون شماره 8822 امروز با من تماس گرفته بود ولی گوشی من خاموش بوده.آیا دعوت به مصاحیه کردن؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:05

   کد دیدگاه : 1827124

   بله هر 12نفر ب مصاحبه تخصصی دعوت شده اند.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 08:34

    کد دیدگاه : 1827870

    همه چهارشنبه دعوت شدن؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 20:38

     کد دیدگاه : 1828888

     شش نفر چهار شنبه
     شش نفر شنبه
     نمیدونم بازم هست یا نه

     پاسخ دهید
   • نویسنده : sina

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:03

    کد دیدگاه : 1828081

    تعدا باید بیش از 12 نفر باشن حدود21 نفر باید برای مصاحبه دعوت بشن هسته ای 1 و2

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:20

   کد دیدگاه : 1829070

   شما هسته ای یک هستید یا دو؟

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...