دانلود نمونه سوالات عمومی استخدامی آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی

اطلاعات بیشتر

استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت بحث و تبادل نظر  با سایر کارجویان در رابطه با استخدامی دستیاران ستادی به قسمت نظرات (پایین این صفحه) مراجعه کنید


جهت مشاهده تجربیات استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی سال ۱۳۹۴ اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۱ مرداد ۹۶: بخشنامه جدید سازمان اداری استخدامی درباره دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی (منبع: خبرگزاری تسنیم)

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران پویا، بر اساس بخشنامه سازمان اداری و استخدامی بنابر ماده ۴ مصوبه شورای عالی اداری در خصوص ضوابط تامین دستیاری ستادی دستگاههای اجرایی کشور و به استناد تبصره ۵ فصل دوم بخشنامه دستیاران مقامات موضوع بند د و ه ماده ۷۱ قانون مدیریت خدمات کشوری و همترازان آنها و روسای سازمانهای وابسته همتراز پست سازمانی مدیر کل و دستیاران ادارات کل ستادی و عناوین همسطح، همتراز پست سازمانی “رئیس گروه یا رئیس اداره ” از نظر برقراری و پرداخت حقوق و مزایا تعیین میگردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه ها:

*اطلاعیه اسفند 95: دعوت از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات برای انجام فرایند گزنیش

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات طی اطلاعیه ای از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی این وزارتخانه برای انجام فرایند گزینش دعوت به عمل آورد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، پیرو برگزاری آزمون استخدامی دستیاران ستادی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات در سال گذشته که بر اساس تصویب نامه شورای عالی اداری با عنوان ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور انجام شد، این وزارتخانه طی اطلاعیه ای از پذیرفته شدگان برای انجام فرایند گزینش دعوت به عمل آورد.
متن این اطلاعیه بدین شرح است:

با آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان محترم به اطلاع می رساند:

برای انجام فرایند گزینش از تاریخ 11/12/95 لغایت 14/12/95 از ساعت 9 الی 30/10 صبح با در دست داشتن مدارک ذیل به وزارت ارتباطات و فناوری – اداره کل امور اداری وپشتیبانی؛ به نشانی: تهران- خیابان شریعتی- بالاتر از خیابان هویزه – ساختمان معاونت توسعه مدیریت،هماهنگی وامور پشتیبانی (شماره 5) –ورودی7 – طبقه دوم با شماره تلفن 88114020 – 88114025 مراجعه کنند.

1- اصل شناسنامه عکس دار و تصویر تمام صفحات بهمراه تصویر شناسنامه اقراد تحت تکفل (همسر وفرزندان)
2- اصل وتصویر کارت ملی
3- اصل وتصویر دانشنامه پایان تحصیلات ویا اصل وتصویر گواهی موقت پایان تحصیلات مورد تائید وزارت علوم،تحقیقات وفناوری
4- اصل وتصویرکارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (برای برادران)
5- اصل وتصویرمدارک دال بر ایثارگری ورزمنده بودن بر اساس توضیحات دفترچه آزمون
توجه: تصویر مدارک ردیف یک تا 5 در سه سری (جهت ارائه به حراست،گزینش واموراداری)
6- عکس 4*3 (4قطعه) پشت نویسی شده (6 فقره)
7- تکمیل فرمهای: اعلام نظر حراست (دریافت فرم) /تصدی بیش از یک شغل (دریافت فرم) /رزومه (دریافت فرم)

تذکر1: به همراه داشتن اصل مدارک مربوط به هریک از بندهای قید شده برای کلیه پذیرفته شدگان الزامی است.
تذکر2: مراحل تکمیلی پس از اعلام نظر حراست وگزینش انجام می پذیرد.
تذکر3: بمنظورآشنایی بیشتر و پاسخ به سوالات پذیرفته شدگان محترم از ساعت 30/10 الی 30/11 روزهای تعین شده، نشستی با حضور مدیران حوزه نیز پیش بینی شده است.
تذکر4: عدم حضور در تاریخ مقرر بمنزله انصراف تلقی و هیچگونه مسئولیتی متوجه این وزارتخانه نخواهد بود.

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اینجا کلیک نمایید


*اطلاعیه اسفند 95: قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی وزارت دادگستری

وزارت دادگستری در خصوص زمان مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی اطلاعیه صادر کرد.
با آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان محترم به اطلاع می رساند:

برای انجام فرآیند گزینش از تاریخ ۱۰/۱۲/۱۳۹۵ لغایت ۱۱/۱۲/۱۳۹۵ با در دست داشتن مدارک ذیل به وزارت دادگستری- اداره کل امور اداری و پشتیبانی؛ به آدرس: تهران – خیابان ولیعصر بالاتر از چهارراه طالقانی، نرسیده به میدان ولی عصر وزارت دادگستری تلفن: ۸۲۲۱۱۱۰۷ مراجعه فرمایند.

۱- اصل شناسنامه عکس دار و تصویر تمامی صفحات
۲- اصل و تصویر کارت ملی
۳- اصل و تصویر آخرین دانشنامه پایان تحصیلات و یا اصل و تصویر گواهی موقت پایان تحصیلات مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
۴- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (برای برادران)
۵- عکس ۴×۳ (۶ قطعه)
۶- مدارک دال بر ایثارگری و رزمنده بودن بر اساس توضیحات دفترچه آزمون
۷- گواهی معتبر دال بر معلولین عادی از سازمان بهزیستی

تذکر: به همراه داشتن اصل مدارک مربوط به هر یک از بندهای قید شده برای کلیه پذیرفته شدگان الزامی می باشد.


* اطلاعیه جدید 20 بهمن 95: پیرو انتشار اطلاعیه مورخ 1395/7/8، بدین وسیله ضمن اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور به اطلاع می‌رساند داوطلبان پذيرفته‌شده لازم است براي اطلاع از زمان و نحوه مراجعه به دستگاههاي ذيربط در روز چهارشنبه مورخ 95/12/4 به آدرس سایت مراجعه نمایند.

برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان کلیک نمایید


*به اطلاع کلیه افراد دعوت به مصاحبه شده میرساند به منظور تکمیل پرونده، تصویرمدارک مرتبط با سوابق آموزشی، پژوهشی و تجربی خود را تا تاریخ 95/8/30 در صفحه شخصی بارگذاری نمایند. جهت ورود به صفحه شخصی خود اینجا کلیک نمایید

* به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند نتایج بررسی مدارک ارسالی از تاریخ 25/7/1395 در صفحه شخصی در سامانه قابل مشاهده می باشد. لذا داوطلبان می بایست به صفحه شخصی خود مراجعه و از نتایج بررسی مدارک مطلع شوند. در صورت ناقص بودن مدارک داوطلب موظف است مدارک اعلام شده را مجددا پیوست نماید. در صورت عدم تائید مدارک، فرد از ادامه فرآیند استخدامی محروم می گردد. ضمنا در صورت تکمیل بودن مدارک و مستندات ارسالی، مکان مصاحبه از طریق همین پورتال اطلاع رسانی خواهد شد.

* به اطلاع کلیه متقاضیان دعوت به مصاحبه شده می رساند در تاریخ های تعیین شده با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک ارسال شده از طریق همین سامانه راس ساعت 08:00 در آدرس ذیل حضور یابند.
* تاکید میگردد شروع فرآیند مصاحبه از ساعت مذکور بوده و در صورت عدم حضور فرد از ادامه فرآیند محروم خواهد شد.
* آدرس: تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان نجات الهی شمالی، کوچه زبرجد، پلاک 2 – مرکز آموزش و پژوهش توسعه و آینده نگری.


خبر 8 شهریور 95: اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص برنامه زمان بندی انجام مصاحبه و مدارک مورد نیاز برای آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور
یرو انتشار اطلاعیه مورخ 1395/6/29، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان واجد شرایط رتبه و حدنصاب آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور می رساند که براساس برنامه ریزی ها و زمان بندی های انجام گرفته شده توسط سازمان اداری و استخدامی کشور، داوطلبان فوق الذکر ضرورت دارد قبل از انجام مصاحبه در زمان های مقرر شده، مدارک مورد نیاز شامل: کارت ملی، آخرین مدرک تحصیلی، صفحه اول شناسنامه و صفحه توضیحات درصورت دارا بودن، کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دوره خدمت ضرورت برای آقایان، سوابق بیمه ای مربوط به اشتغال خود و تکمیل شده فرم رزومه (فایل فرم مذکور در ذیل این اطلاعیه می باشد) را اسکن نموده و از روز دوشنبه مورخ 1395/7/12 لغایت پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 1395/7/17 به آدرس و نشانی اینترنتی مذکور ارسال نمایند.
تبصره: داوطلبانی که اسکن مدارک خواسته شده به شرح فوق را در زمان مقرر شده به صورت الکترونیکی به آدرس مذکور ارسال ننمایند از انجام مصاحبه این داوطلبان خودداری به عمل خواهد آمد.
در خاتمه یادآور می شود داوطلبان فوق الذکر باید اصل مدارک اشاره شده در فوق را در روز و زمان مشخص شده برای انجام مصاحبه برای هر داوطلب به شرح ذیل این اطلاعیه به منظور ارائه این مدارک، همراه خود داشته باشند.

جهت دریافت فایل اسامی و فرم مربوطه اینجا کلیک نمایید


خبر 29 شهریور 95: اطلاعيه سازمان اداري و استخدامي كشور درخصوص نتايج نهايي آزمون دستياران ستادي دستگاه هاي اجرايي كشور

باعنايت به برگزاري آزمون دستياران ستادي در تاريخ 94/12/21، نتيجه بررسي وضعيت آن دسته از داوطلبان آزمون مذكور كه شرط رتبه آنان محرز نگرديده بود، در سايت سازمان سنجش آموزش كشور منتشر گرديده است .

ضمناً به اطلاع افراد واجد شرايط رتبه و حدنصاب آزمون مي رساند كه برنامه زمان بندي انجام مصاحبه استخدامي در روز دوشنبه 95/7/5 در سايت سازمان سنجش آموزش كشور درج خواهد شد.


خبر 18 مرداد 95: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دستیاران دستگاه های اجرایی کشور اسفند ماه سال 1394

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی دستیاران دستگاه های اجرایی کشور (اسفند ماه سال 1394) می‌رساند. نتایج آزمون یاد شده به صورت کارنامه برای داوطلبان در سه گروه بشرح ذیل در سایت این سازمان قابل مشاهده مي‌باشد.

1- داوطلبان فاقد شرط رتبه کشوری : برای این گروه از داوطلبان بدلیل عدم داشتن شرط رتبه كشوري لازم صرفاً کارنامه ای جهت اطلاع از وضعیت علمی در سایت قرار گرفته است.
2- داوطلبانی که بر اساس اطلاعات اعلامی، رتبه کشوری آنان مشخص نگردیده است : این گروه از داوطلبان در صورتی برای مصاحبه دعوت خواهند شد که بر اساس مفاد آگهی استخدامی منتشره، حائز شرط رتبه کشوری باشند. بنابراین برای این گروه از داوطلبان نیز کارنامه ای جهت اطلاع از وضعیت علمی در سایت قرار گرفته است. «بدیهی است این افراد در صورت داشتن شرط لازم از لحاط رتبه کشوری با در دست داشتن تاییدیه مذکور، برای تعیین وضعیت خود از روز دوشنبه مورخ 1395/06/01 لغایت چهارشنبه مورخ 1395/06/03 از ساعت 9:00 الی 15:00 به مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری واقع در تهران خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی شمالی، شماره 198 مراجعه نمایند. شایان ذکر است تاریخ مذکور به هیچ وجه قابل تمدید نبوده و در صورت عدم مراجعه داوطلب در مهلت مقرر، به منزله انصراف وی از سایر فرایند آزمون خواهد بود.»
3- داوطلبان واجد شرط رتبه کشوری : با توجه به رتبه های اعلام شده در سایت این سازمان و کسب حد نصاب نمره لازم، این گروه از داوطلبان لازم است جهت آگاهی از زمان و مکان مصاحبه و همچنین مدارک و مستندات مورد نیاز، به اطلاعيه‌اي كه در روز دوشنبه مورخ 1395/06/08 در سایت این سازمان قرار خواهد گرفت، مراجعه نمایند.


خبر 17 مرداد 95: نتایج آزمون استخدامی دستیاران ستادی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت برای شما عزیزان به اطلاع میرسانیم، نتایج آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور سال 1394 اعلام شد.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص آزمون دستياران ستادي دستگاه های اجرایی کشور (اسفند ماه سال 1394)

پیرواطلاعیه مورخ 95/03/17 این سازمان درخصوص نتایج آزمون دستياران ستادي دستگاه های اجرایی کشور در اسفند ماه سال 1394و باتوجه به اتمام زمان اعلام شده بمنظور درج اطلاعات مورد نياز در قسمت ويرايش اطلاعات (از تاريخ 95/03/18 لغايت 95/03/20)، برای داوطلبانیکه دارای حد نصاب اولیه بوده اند بدینوسیله به اطلاع می رساند، براساس درخواست و تقاضاي برخي از داوطلبان مذكور و همچنين اعلام سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور، تمهيداتي فراهم گرديده تا داوطلباني كه تاكنون موفق به وروداطلاعات خود درسایت نشده اند، بتوانند از تاريخ 95/04/01 الي 95/04/08 با مراجعه به سايت اين سازمان نسبت به درج اطلاعات خواسته شده ازقبيل رتبه كشوري، سالي كه در آزمون شركت كرده و رتبه مذکورراكسب نموده اند وعنوان گروه آزمايشي که رتبه کشوری اعلام شده را درآن کسب نموده اند در قسمت مذكور اقدام نمايند.


اعلام نتایج اولیه  آزمون استخدامی دستیاران ستادی

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم که نتایج آزمون استخدامی دستیاران ستادی اعلام شد

جهت مشاهده کارنامه آزمون دستیاران ستادی اینجا کلیک کنید


اخبار لحظه به لحظه استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی را از این قسمت دنبال کنید:
تصویب انتخاب 2 هزار دستیار ویژه برای وزرا و استانداران و مقامات (4 اسفند 95)
اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص اعلام نتایج آزمون دستیاران ستادی (17 خرداد 95)
شرایط تصدی شغل دستیار ستادی (23 اسفند 94 )
ظرفیت پذیرش در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور اعلام شد (19 اسفند 94 )
تشریح جزئیات برگزاری آزمون دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی (18 اسفند 94 )
آغاز توزیع کارت آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی (17 اسفند 94 )
توزیع کارت آزمون دستیاران دستگاه‌های اجرایی از سه‌شنبه ( 16 اسفند 94 )
ثبت نام ۶ هزار نفر در آزمون استخدامی دستیاران ستادی (17 بهمن 94 )
امروز آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی دستیاران ستادی کشور (15 بهمن 94 )
پنجشنبه آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستیاران دستگاه‌های اجرایی (14 بهمن 94 )
ثبت‌نام ۵ هزار نفر در آزمون استخدامی دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی (13 بهمن 94 )
تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستیاران ستادی (12 بهمن 94)
اعمال یک شرط در آزمون استخدامی دستیاران (11 بهمن 94 )
فردا آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستیاران دستگاه‌های اجرایی (11 بهمن 94)
دوشنبه آخرین مهلت شرکت در اولین آزمون استخدامی دستیاران ستادی (10 بهمن 94 )
آمار ثبت نام کنندگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی (7 بهمن 94)


نظر سنجي از داوطلبان آزمون دستياران ستادي دستگاه هاي اجرايي كشور اسفند ماه سال 1394

به استحضار مي رساند سازمان سنجش آموزش كشور در جهت بهبود و ارتقاء كيفي حوزه هاي برگزاري آزمون ، نياز به نظرات شما به عنوان معتبرترين منبع اخذ داده و اطلاعات براي ارزيابي حوزه ها دارد. براين اساس خواهشمند است نسبت به تکميل پرسشنامه پيوست اقدام نماييد.

جهت شرکت در نظرسنجی و تکمیل پرسشنامه اینجا کلیک کنید


خبر 22 دی 94 : دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی چه کسانی هستند؟ (منبع : خبرگزاری میزان)

به گزارش خبرنگار اجتماعی میزان، حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام این مطلب که ثبت نام اولين آزمون‌ استخدامی دستياران ستادی دستگاه‌های اجرايی،ساعت 20 امروز سه شنبه 22 دی ماه آغاز می‌شود، گفت: دستیاران ستادی افرادی هستند که دارای مدرک کارشناسی ارشد به بالا بوده و به عنوان مشاوران مدیران کل در دستگاه‌های اجرایی به اشتغال می پردازند.


آگهی استخدام دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور- اسفند 94

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور (اسفند 94) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:32

  کد دیدگاه : 1680401

  مصوبه شوراي عالي اداري در خصوص ضوابط تأمين دستياران ستادي دستگاه هاي اجرايي كشور ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
  https://aro.gov.ir/Portal/View/Page.aspx?PageId=85649b22-7aea-4082-ab8c-a007bf1ee0c6&ObjectId=4d8371c8-4b52-465f-a71a-c03c08bdab8d&WebpartId=bd049a25-0305-4dfb-97e9-5af2168cfef1

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بابک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 07:42

  کد دیدگاه : 1675282

  با سلام خدمت دوستان
  به نظر من منابع انسانی وزارت نیرو دغدغه زیاد داره به بحث دستیاری نتونسته زیاد وارد بشه.چون امور اداری میگه ستاد منبع درآمدی مثل توانیر و حرارتی نداره اعتبارش از طریق معاونت برنامه ریزی اداره کل برنامه و بودجه وزارت نیرو تامین میشه.اداره کل برنامه و بودجه هم براساس آمار منابع انسانی نامین اعتبارمیکنه چیزی که معلوم هست منابع انسانی در خواست اعتبار برای نیروی جدید نداده تا برنامه و بودجه اعتبار لحاظ کنه.از طرفی اسفند سال قبلم که سازمان اداری استخدامی نامه زد معاون وزیر آقای مهاجری دستور داد تقسیم کنن افراد رو.پشت سر اون سازمان مصوبه دستیاری رو اصلاح و تامین اعتبار داد به برنامه و بودجه الانم فصل بودجه گذشته!!!!!!
  نظر شخصی من ضعف منابع انسانی وزارت نیرو هستش تمامی اتفاقات.
  غیر از سازمان هم کسی این هارو نمیتونه وادار به کار کنه.
  کسانی که در جریان استخدام دستیاری داخل ستاد هستن میگن بیایید برید با آقای انجم شعاع صحبت کنید سوالی که از دوستان باید پرسید چرا منابع انسانی از سال قبل دنبال تامین اعتبار نبود توپ میندازه تو زمین کس دیگه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:33

  کد دیدگاه : 1674088

  با سلام و تبریک سال نو.دوستان وزارت نیرو خبری نشد؟یکدست صدا نداره لطفا هماهنگ شین گروهی عمل کنیم.
  اصلا چند نفر دغدغه استخدام دارن و چند نفر در مرحله جذبن؟
  من یک نفر.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:30

  کد دیدگاه : 1674079

  با سلام و تبریک سال نو.
  دوستان وزارت نیرو خبری نشد؟لطفا هماهنگ شین پیگیری گروهی کنیم.
  اصلا چند نفر داریم که دغدغه استخدام دارن؟چندنفر تو مرحله جذبن. لطفا اعلام کنید.
  من یک نفرتعیین محل شده ولی بدون طی کردن مرحله جذبم .
  با تشکر.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:45

   کد دیدگاه : 1674304

   آب هستید یا برق؟ از جمع آب و برق ده نفری هستند که پیگیرند و کارشون پیشرفت نکرده

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 21:32

    کد دیدگاه : 1674966

    برق. آمار 10 نفر رو ازکجاداری؟ فکر نکنم کلا بیشتر 4 یا 5 نفر پیگیر باشند.(البته در جمع دوستانی که گزینش نشدند.)
    (دیگه از آقای بابک که فعال بود هم خبری نیست (:unknw:) )

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:21

  کد دیدگاه : 1672473

  باسلام
  دوستان نهاد ریاست جمهوری میشه بفرمایید چند نفرتون جذب شدید و اصلا در چه مرحله ای قرار دارید؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:29

  کد دیدگاه : 1670986

  سلام دوستان وزارت بهداشت هنور کسی هست که جذب نشده باشه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:35

   کد دیدگاه : 1672816

   سلام.من هنوز جذب نشدم. چند نفر جذب شدند؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 07:57

    کد دیدگاه : 1673885

    فکر کنم 5 نفر جذب شدن

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 15:01

     کد دیدگاه : 1674427

     پس هنوز حدود 13نفر موندیم!

     پاسخ دهید
 • نویسنده : به ندا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:03

  کد دیدگاه : 1654024

  با سلام
  ببخشید شما موفق شدید در خصوص جا به جایی اولویت ها اطلاعات کسب کنید؟ اولویت بعدی من خالی هست و می خواهم به اولویت بعدی بروم.
  البته سایر دوستان نیز در صورت اطلاع لطف کنند راهنمایی نمایند.
  متاسفانه آقای غریبی (قریبی) تلفن را جواب نمی دهند.
  با سپاس فراوان

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بابک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:40

  کد دیدگاه : 1653034

  با سلام خدمت دوستان وزارت بهداشت و انرژی اتمی و … .
  ما معرفی شده های .وزارت نیرو امروز به دفتر آقای انصاری(شماره فکس 02188546960) و دفتر دفتر آقای آقاجانی (فکس 02188546920 و تماس:02185350 میگید دفتر آقاجانی رو وصل کنه) نامه تو محتوا زیر فرستادیم شما هم بفرستید شاید روی هم فشاری به سازمان بیاد پیگیری محکم تری انجام بده.
  بسمه تعالی
  جناب آقای دکتر جمشید انصاری
  رئیس محترم سازمان امور اداری و استخدامی کشور
  با سلام
  احتراماً به استحضار میرساند، اینجانبان پذیرفتهشدگان آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی معرفی شده به وزارت نیرو، از اواخر سال 95 تا کنون پیگیر جذب و ادامه روند استخدامی در وزارتخانه مربوطه میباشیم، اما با وجود ابلاغ منابع انسانی وزارت نیرو و تقسیم پذیرفتهشدگان معاونتهای آب و برق، در چهار اداره توانیر، برق حرارتی، ساتبا و ستاد مرکزی، معاونت پشتیبانی وزارت نیرو با جذب در ستاد مرکزی به استناد عدم تامین بودجه توسط سازمان برنامه و بودجه به شدت مخالفت مینماید و در پاسخ به پیگیری اینجانبان جهت درخواست تامین اعتبار برای سال 97 نیز، سازمان اداری استخدامی را به عنوان مرجع برای پیگیری بودجه از سازمان برنامه و بودجه کشور معرفی مینمایند.
  فلذا، از آن مقام محترم استدعا داریم دستورات لازم را جهت پیگیری تامین اعتبار جذب پذیرفتهشدگان وزارت نیرو در ستاد مرکزی، صادر فرمایید.
  با تشکر
  جمعی از پذیرفته شدگان دستیاران ستادی وزارت نیرو

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بابک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:54

  کد دیدگاه : 1642342

  با سلام خدمت دوستان دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی موضوع بند 17 اصلاح نظان اداری سال 93!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  وزارتخانه های ارتباطات و بهداشت و سازمان انرژی اتمی و …. چه جوابی دادن به نامه 6 اسفند سازمان اداری استخدامی.راجع به دلیل عدم به کارگیری و محل به کارگیری………. فرصت پاسخ 15 اسفند بود
  ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ارتباطات

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:17

   کد دیدگاه : 1643401

   حتما بهونه، بودجه هست. غیر از بودجه چه دلیل دیگه ای میتونن داده باشن؟
   شما خبر نداری وزارت نیرو چه جوابی داده.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بابک

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 08:54

    کد دیدگاه : 1643604

    فعلا که خبری ندارم.اما اگه بودجه بوده باید واسه سال بعد لحاظ میکردن.بهونه خوبی نیست

    پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:45

    کد دیدگاه : 1643900

    وزارت بهداشت که اگر بودجه نداشت آزمون استخدام 10000 نفر در دانشگاههای علوم پزشکی رو اخیرا برگزار نمیکرد. بودجه فقط بهانه هست.

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:53

  کد دیدگاه : 1634177

  خانم یا آقای نهادی سابق
  لطفا خبرتونو ادیت کنین شاید ادمین محترم تایید بنماید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:47

   کد دیدگاه : 1639199

   چی شده ؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:50

  کد دیدگاه : 1634171

  سلام
  چه خبری؟
  ادمین تایید کن دیگه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : من

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:36

  کد دیدگاه : 1633684

  سلام دوستان
  لطفاً شماره آقای غریبی(قریبی) رو برا من بفرستید.
  ممنونم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:14

  کد دیدگاه : 1632450

  لطفا بذارید خبر منتشر بشه. در این بی خبری ها حتی خبر نیمه نصفه هم با ارزشه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:06

   کد دیدگاه : 1632846

   آره ، من هم كنجكاو شدم بدونم خبر چي بوده

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ارتباطات

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:27

   کد دیدگاه : 1633563

   كدوم خبر؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:49

  کد دیدگاه : 1630985

  جناب ادمین عزیز چرا نظر من رو تایید نمی کنید؟ من که جز حق چیز دیگه ای نگفتم و هدفم اطلاع رسانی است (:cry:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:32

   کد دیدگاه : 1631156

   نظرتون متاسفانه خاطرم نیست ولی در کل سعی ما بر این هست که تا جای ممکن کمترین اعمال مدیریت رو روی نظرات داشته باشیم جز مواردی که از حذفشون مطمئن باشیم.
   مثلا اخباری که روی حدس هست و یا شنیده ها و یا حتی اخباری که حساس هستند ولی از منابع موثق دریافت نشده اند و.. .

   پاسخ دهید
   • نویسنده : نهادی سابق

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 21:50

    کد دیدگاه : 1631646

    سلام مجدد خدمت دوستان و ادمین محترم
    امیدوارم اینبار نظرم خاطرتون بمونه!!!

    پاسخ دهید
    • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 00:11

     کد دیدگاه : 1631845

     این مورد طبق قوانین رسانه ای جهت تایید شدن نیاز به تایید خبر از منع موثق توسط ما داره در غیر این صورت قابل تایید نیست.

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 12:36

      کد دیدگاه : 1632312

      خبر خوب بوده است یا بد؟

      پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:39

  کد دیدگاه : 1619362

  وزارت نیرویی ها با ترکمان در مورد تقسیم افراد باقیمانده تو شرکت ها صحبت کنید. الان منتظر چی هستیم؟ ؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:40

   کد دیدگاه : 1620626

   یک دست صداندارد. آخر سال است، فعلا پیگیری نتیجه امیدبخشی ندارد.دیگه آقای بابک هم خسته شده. اگه بنده خدارو همراهی می کردیم(همه باهم) الان وضعیت خیلی بهتر بود. خانم ترکمان میگه کارمن با شما تموم شده برید پیگیر تامین اعتبار بشین. اونم که یک نفره نمیشه، باید چندنفر باهم بشیم و بریم شاید توفیقی حاصل شد.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بابک

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 00:20

    کد دیدگاه : 1620761

    من امروز با ترکمان صحبت قراره با محمدزاده صحبت کنه ستادم پخش کنن فردا از ترکمان پیگیر باشید شاید بتونیم متقاعد کنیم تقسیم کنن.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 10:42

     کد دیدگاه : 1621090

     اول سال و اخر سال نداره. تا اینجا مشخص شده اینها همین طوری برای ما کاری نمی کنند. همه باید پیگیر باشیم. تو این چند روزه باید با ترکمان صحبت کنیم.

     پاسخ دهید
  • نویسنده : ارتباطات

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:59

   کد دیدگاه : 1630475

   باز وضع وزارت نيرو خوبه. يه عده مشغول شدن.
   الان اين افرادی كه مشغول شدن رو چه حسابی انتخاب شدن؟ چرا بقيه موندن؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بابک

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:03

    کد دیدگاه : 1630683

    توانیر و برق حرارتی وضع مالیشون خوبه انجام دادن ستاد و ساتبا پول نداره(یا نمیخواد یا ….) انتخاب افراد هم با مصاحبه داخلی وزارت نیرو بوده.

    پاسخ دهید
   • نویسنده : همایون

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 20:50

    کد دیدگاه : 1631563

    مشغول نشدیم تازه کارای گزینش انجام دادیم

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:06

  کد دیدگاه : 1615411

  وزارت بهداشت
  من شنبه صبح اول وقت ساعت هشت و نیم به وزارتخانه مراجعه میکنم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:47

   کد دیدگاه : 1615686

   من هم هستم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بهداشت و درمان

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:15

    کد دیدگاه : 1617074

    دوستان کس دیگه ای نمیاد؟؟؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 15:22

     کد دیدگاه : 1619909

     مراجعه کردین؟

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 11:23

      کد دیدگاه : 1622869

      بله
      گفتن تامین اعتبار نشده

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 14:10

       کد دیدگاه : 1623226

       برای سال 97 چی؟ تامین اعتبار شده؟ اصلا اینا پیگیر اعتبار هستند؟
       یک آزمون سالم برگزار شد که از هفت خان رستم رد شدیم حالا بهانه میارن تامین اعتبار نشده!!!

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...