اطلاعات بیشتر

معرفی شغل بهیار و کمک بهیار حرفه ای و پرستار حرفه ای

m0svgmppcexy1ogdegcw.png

ایران استخدام: سایت ایران استخدام در این صفحه اطلاعات مفیدی در رابطه با “معرفی شغل بهیار و کمک بهیار حرفه ای و پرستار حرفه ای” خدمت آن دسته از عزیزان علامند به این شغل ارائه نموده است، امید است مورد پسند شما واقع شود.
توجه! کاربران گرامی، مجموعه مباحث آشنایی با رشته های شغلی و تحصیلی در سایت ایران استخدام جهت آشنایی کلی با مباحث کلی و پیرامون هر رشته شغلی و یا تحصیلی توسط گروه نویسندگان ایران استخدام تهیه، تنظیم و ارسال میگردند. به خاطر داشته باشیم که وظایف شغلی و شرایط احراز و تعاریف مختلف به کار برده شده در این مباحث میتواند به صورت نسبی از سازمانی به سازمان دیگر و از موسسه ای به موسسه دیگر متفاوت باشد.


عنوان شغل: بهیار و کمک بهیار حرفه ای و پرستار حرفه ای

توضیحات شغل
مراقبت از افراد بیمار، مصدومان، معلولان و افرادی که دوران نقاهت خود را پشت سر می گذارند، در بیمارستان ها، مراکز نگهداری از سالمندان، کلینیک ها، منازل شخصی، گروهی، و سایر مراکز. فعالیت تحت نظارت یک پرستار حرفه ای ثبت شده. داشتن مجوز فعالیت ضروری می باشد.

 

دانش ها :

پزشکی و دندانپزشکی : شامل آشنایی با اطلاعات و فنون مورد نیاز برای تشخیص طبی و درمان جراحت ها، بیماری ها و آسیب های انسانی، و افراد ناقص الخلقه می باشد. اطلاعات یادشده علائم بیماری، راهکارهای درمانی، خصوصیات و واکنش های داروها و راهکارهای مراقبت بهداشتی پیشگیرانه را در بر می گیرد.

خدمات مشتریان و پرسنل : دانش اصول و فرایندهای خدمت رسانی به مشتریان و پرسنل؛ شامل ارزیابی و سنجش نیاز مشتری، شناخت و بکارگیری استانداردهای کیفیت – در خدمات و ارزیابی رضایت مشتری.

روان شناسی : شامل شناخت رفتار و عملکرد انسانی، تفاوتهای فردی در زمینه توانایی ها، شخصیت، علائق، یادگیری و انگیزش، روشهای مطالعات روانشناختی، و نیز سنجش و درمان اختلالات رفتاری ـ عاطفی می شود.

زبان فارسی : شناخت ساختار و محتوای زبان فارسی، از جمله معانی و املای واژگان و قواعد ترکیب و دستور زبان

مشاوره و درمان : شامل شناخت اصول، روشها و رویه های مناسب برای تشخیص عیوب، درمان آنها، توانبخشی معلولین جسمی و ذهنی، و نیز مشاوره و راهنمایی مسیر شغلی افراد می شود.

 

مهارت ها :

گوش دادن فعالانه : توجه کامل به آنچه که مردم می گویند، وقت گذاشتن برای درک نکات مطرح شده، پرسیدن سوالات مناسب، قطع نکردن سخن دیگران در زمان نامناسب.

سخن ورزی : سخن گفتن با دیگران برای انتقال کارآمد اطلاعات.

فهم مکتوبات : درک جملات و پاراگراف های نوشته شده در گزارش های مرتبط با کار

تفکر انتقادی : استفاده از منطق و استدلال برای شناخت نقاط ضعف و قوت راهکارهای جایگزین یا رویکردهای مطرح شده در مواجهه با مسائل

هماهنگی : تنظیم اقدامات خود به فراخور فعالیت های دیگران

جهت دهی به خدمات : جستجوی فعال روشهای کمک به مردم

 

توانمندی ها :

درک شفاهی : توانایی شنیدن و فهم اطلاعات و نظرات گوینده از خلال واژه ها و جملات

شمّ مسأله یابی : توانایی کشف وجود اشکال؛ این توانایی مستلزم حل مسأله نیست، بلکه تنها کشف وجود مشکل است.

بیان واضح : توانایی واضح صحبت کردن به گونه ای که دیگران بتوانند آن را بفهمند.

بیان شفاهی : توانایی انتقال اطلاعات و نظرات در گفتگوها به گونه ای که دیگران بتوانند آنها را درک کنند.

تشخیص گفتار : توانایی تشخیص و درک گفتار دیگران

درک نوشتاری : توانایی خواندن و درک اطلاعات و نظرات مکتوب.

 

فعالیتهای حرفه :

کمک و توجه به دیگران : ارائه ی کمک شخصی، مراقبت پزشکی، حمایت عاطفی و دیگر مراقبت های فردی به همکاران، مشتریان یا بیماران

کسب اطلاعات : مشاهده، دریافت یا هر روش دیگر کسب اطلاعات از تمام منابع اطلاعاتی مناسب

مستندسازی و ثبت اطلاعات : ورود اطلاعات، نسخه برداری، ثبت، ذخیره سازی یا نگه داری اطلاعات در اشکال نوشتاری، الکترونیکی یا مغناطیسی

ایجاد ارتباط با سرپرست، همقطاران یا زیردستان : تأمین اطلاعات برای زیردستان، همکاران و سرپرستان از طریق تلفن، گزارش ها و فرم های نوشتاری، پست الکترونیکی یا ارتباط فردی

تصمیم گیری و حل مسائل : تجزیه و تحلیل اطلاعات و ارزیابی نتایج جهت گزینش بهترین راهکار و حل مسائل

شناسایی اهداف، اقدامات و رویدادها : شناسایی اطلاعات از طریق طبقه بندی، ارزیابی و سنجش، و تشخیص تفاوتها یا تشابهات و نیز تشخیص تغییراتشان در شرایط یا وقایع مختلف

 

شرح کار :

تماس با دیگران : این شغل تا چه اندازه نیازمند تماس داشتن (تماس رودررو، تلفنی یا روشهای دیگر) با دیگران است؟

قرارگرفتن در معرض عوامل بیماری زا یا سرایت بیماری : این شغل تا چه حد نیازمند قرارگرفتن در معرض عوامل بیماری زا یا سرایت بیماری است؟

مذاکرات رودررو : این شغل تا چه حد نیازمند مذاکره رودررو یا گروهی با مردم است؟

تناوب یا تکرار تصمیم گیری : تناوب تعداد تصمیم گیری کارکنان که بر افراد، منابع مالی و یا اعتبار و شهرت سازمان تأثیر می گذارد، چقدر است؟

تلفن : در شغل تا چه حد باید مکالمات تلفنی صورت بگیرد؟

کار با گروه یا تیم : در شغل مربوطه تا چه حد کار با دیگران در قالب گروه یا تیم اهمیت دارد؟

 

علایق :

اجتماعی : شغل های اجتماعی اغلب شامل کار با مردم، تعامل با آنها و آموزش آنها است. این شغل ها اغلب متضمن کمک و یا خدمات رسانی به دیگران است.

واقع گرایی : واقعگرایی شغلی در اغلب مواقع شامل فعالیت هایی است که مسائل و راه حل های عملی را دربر می گیرد. این امور غالباً با گیاهان، حیوانات و مواد موجود در جهان واقعی (همچون چوب، ابزارها و ماشین آلات) مرتبط است. اغلب شغل ها مستلزم کار در خارج بوده و کمتر با کارهای کاغذی یا کار در مجاورت دیگران مرتبط هستند.

متعارف : شغل هایی که قاعده مند شده و مستلزم پیروی از روش های جا افتاده و فعالیت های عادی شده هستند؛ سر و کار فرد بیشتر با اطلاعات مفصل و داده های دقیق است تا نظرات شخصی.

پژوهشگرانه : شغل های پژوهشگرانه غالباً شامل کار با ایده ها است و نیازمند تفکر بسیار زیادی است. این شغل ها می تواند شامل جستجوی حقایق و کشف راه حل مسائل به صورت ذهنی باشد

تجاری : شغل های تجاری دربردارنده راه اندازی و اجرای پروژه ها است. و می تواند رهبری و هدایت افراد و تصمیم سازی های متعدد را در بر بگیرد. گاهی اوقات این شغل ها نیازمند مواجهه با ریسک بوده و اغلب با کسب و کار در ارتباط هستند.

هنری : شغل های هنری به کرّات مستلزم کار با شکل ها، طرح ها و الگو ها است. این شغل ها اغلب نیازمند خودابرازی بوده و کار در آنها مقیّد به قواعد سفت و سخت نیست.

 

سبک کار :

قابل اعتماد بودن : شغل نیازمند اعتماد، مسئولیت پذیری و عمل به تعهدات است.

صداقت و درستکاری : شغل نیازمند درستکاری و توجه به مسائل اخلاقی است.

توجه به جزئیات : شغل نیازمند داشتن دقت درباره جزئیات و انجام وظایف کاری است.

کنترل شخصی : شغل نیازمند حفظ آرامش و خویشتن داری، کنترل خشم و جلوگیری از رفتارهای پرخاشگرانه حتی در شرایط بسیار مشکل است.

دغدغه خاطر برای دیگران : شغل نیازمند توجه به نیازها و احساسات دیگران، فهمیده بودن و داشتن روحیه کمک است.

همکاری : شغل نیازمند داشتن روحیه خوش با دیگران و به تصویر کشیدن نگرش همکاری و پاک طینتی است.

 

ارزشهای شغل :

ارتباطات : مشاغلی که این ارزش شغلی را برآورده می سازند، برای کارکنان امکان خدمت رسانی به دیگران و کار با همکاران در یک محیط دوستانه و غیررقابتی را به وجود می آورند. نیازهای متناسب با این ارزش عبارتند از: همکاری، ارزشهای اخلاقی و خدمات اجتماعی.

پشتیبانی : مشاغلی که این ارزش شغلی را برآورده می سازند، مدیریت پشتیبانی که بتواند پشت کارکنان بایستد را ارائه می دهند. نیازهای متناسب با این ارزش شغلی عبارتند از: سیاستهای سازمانی، نظارت بر ارتباطات انسانی و نظارت فنی.

موفقیت : مشاغلی که این ارزش شغلی را برآورده می سازند، مشاغلی نتیجه گرا هستند که به کارکنان اجازه می دهند از قوی ترین توانمندی هایشان استفاده کرده و از شغل شان احساس رضایت کنند. نیازهای متناسب با این ارزش عبارتند از نیاز به استفاده از توانمندی ها و دستیابی به موفقیت است.

استقلال (به عنوان ارزش) : مشاغلی که این ارزش شغلی را برآورده می سازند، برای کارکنان امکان تصمیم گیری شخصی و کار براساس تمایلاتشان را فراهم می کنند. نیازهای متناسب با این ارزش شامل خلاقیت، پاسخگویی و خودکار بودن است.

شرایط کاری : مشاغلی که این ارزش شغلی را برآورده می سازند، قادرند برای کارکنان امنیت شغلی و شرایط کاری مناسب را به وجود بیاورند. نیازهای متناسب با این ارزش شغلی عبارتند از: فعالیت، حقوق و مزایا، استقلال، امنیت و شرایط کاری

شناخت : مشاغلی که این ارزش شغلی را بر برآورده می سازند، امکان پیشرفت، پتانسیل لازم برای رهبری و اعتبار مناسب را به وجود می آورند. نیازهای متناسب با این ارزش عبارتند از: نیاز به پیشرفت، برخورداری از اختیار، شناخت و موقعیت اجتماعی مناسب.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : سوگند ق

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:49

  کد دیدگاه : 2319862

  سلام من ترم ۲ بهداشتم من‌ چطوری میتونم یه بهداری واسه خودم راه اندازی کنم ؟واسه ارشد چی باید بخونم ؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حسن اکبری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:40

  کد دیدگاه : 2131432

  آیا درشته به یاری می توانم ادامه تحصیل دهم با دیپلم بهیاری

  پاسخ دهید
 • نویسنده : خ هاشمی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:47

  کد دیدگاه : 2055682

  علاقه دارم دربیمارستان ب عنوان کمک بهیار یا کمک پرستار کار کنم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان هفت (حامد مهرنوش)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:50

   کد دیدگاه : 2055686

   با سلام
   دوست گرامی ما (سایت ایران استخدام) منتشر کننده ی آگهی های استخدامی سراسر کشور هستیم.
   جهت جستجوی سایر موقعیت های شغلی مرتبط با شغل و استان مورد نظر خود اینجا کلیک کنید
   موفق باشید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:27

    کد دیدگاه : 2307689

    من نهم هستم
    علاقه زیادی به پرستاری دارم ولی نمی دونم چی کار باید بکنم میشه کمکم کنین

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 21:12

     کد دیدگاه : 2346483

     سلام من نهمم رشته بهیاری رو خیلی دوس دارم نمیدونم باید چیکار کنم

     پاسخ دهید
 • نویسنده : samaneh.akbari

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:53

  کد دیدگاه : 1979096

  سلام.وقتتون بخير.من پشت كنكوري هستم. امسال مدرك كمك پرستاري ميگيرم. ميخواستم بپرسم تو كنكور تجربي سال بعد اگه رشته بهياريم انتخاب كنم چند درصد احتمال قبولي تو رشته پرستاريو دارم.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : mahsa.nazari

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:59

  کد دیدگاه : 1949773

  سلام.خسته نباشید.من متولد سال 77هستم.دیپلم تجربی دارم.میخاستم بدونم که ایا راهی هست که بتونیم جایی درس بخونیم و مدرک معتبربهیاری بگیریم تا بریم سرکار.یا فقط باید همون سال اول دبیرستان اقدام کنیم.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.خیلی مهمه.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : khatereh

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:25

  کد دیدگاه : 1932257

  اسم رشته کمک پرستاریه نه بهیاری البته اکثرا به بهیاری میشناسنش زیر نظر یه پرستار کار میکنین اسمش روشه کمک پرستاری دورش یکسالس باید جهاد دانشگاهی بری برای ثبت نام

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهناز

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:49

  کد دیدگاه : 1929812

  سلام تا دهم بخونی بعد بری بهیاری میشه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد گودرزی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:00

  کد دیدگاه : 1848548

  سلام من میخام رشته بختیاری بخونم ارزش داره

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امیر مهران

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:32

  کد دیدگاه : 1782649

  عرضه سلام وخسته نباشید من میخواهم برای بعیاری ثبت نام کنم باید چه رشته ای را انتخاب کنم؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:13

  کد دیدگاه : 1613282

  سلام من دختری 30ساله هستم با داشتن مدرک تحصیلی دیپلم تجربی میتوانم برای بهیاری ثبت نام بکنم?

  پاسخ دهید
  • نویسنده : زارع

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:01

   کد دیدگاه : 1778125

   بله میتونین

   پاسخ دهید
   • نویسنده : مهناز

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 09:48

    کد دیدگاه : 1929810

    سلام با تحصیلات دهم و یازدهم هم میشه رفت بهیاری ولی دیپلم نداشته باشم؟

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:11

  کد دیدگاه : 1514782

  سلام ببخشین کنکور بهیاری چ رتبه ای لازمه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پرستوسهرابی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:18

  کد دیدگاه : 1372109

  من کنکور تجربی دادم بهیاران مجاز شدم ایا مربوط ب خود رشته تجربیه یا جداگانه س

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مینا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:51

  کد دیدگاه : 1111062

  سلام من میخوام رشته به یاری بخونم لطفا در موردش برام توضیح بدین و بگین حقوقش چطوره و در چه شهر هایی این رشته وجود داره و چه رتبه ای هم لازمه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فاطمه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:29

  کد دیدگاه : 1069415

  برای انتخاب رشته در دبیرستان چی؟ رشته خوبیه؟ لطفاً توضیح بدید.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مجتبب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:33

   کد دیدگاه : 1080486

   امور اداری

   پاسخ دهید
  • نویسنده : آرمان پادروند

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:19

   کد دیدگاه : 1729110

   سلام تجربی

   پاسخ دهید
 • نویسنده : نفس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:25

  کد دیدگاه : 889015

  درمورد رشته بهیاری بیشتر بگین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:32

   کد دیدگاه : 900155

   شغل بهیاری منسوخ شده دیگه چیزی به اسم بهیاری وجود نداره

   پاسخ دهید
   • نویسنده : نادیا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:17

    کد دیدگاه : 930070

    نخیر کی گفته بهیاری دیگه وجود نداره من خودم دارم رشته بهیاری رو میخونم 😮

    پاسخ دهید
    • نویسنده : آرام

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 06:40

     کد دیدگاه : 954268

     سلام ببخشید شما چ طوری وارد این رشته شدید ؟ آیا الان جز نیروهای ناجا هم محسوب میشید؟

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 03:23

      کد دیدگاه : 1050958

      بله

      پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 09:40

     کد دیدگاه : 984453

     سلام مبشه یه توضیحی راجبش بدین چجوریه

     پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 03:26

     کد دیدگاه : 1004716

     میشه راجبش توضیح بدید که چطور وارد این رشته شدین؟؟ کنکور جدا داره؟؟ چطوره 8)

     پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 15:35

     کد دیدگاه : 1008190

     سلام،چن وقته این بهیاری میخونید و چن دوره هستش؟

     پاسخ دهید
    • نویسنده : mehdi

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 12:20

     کد دیدگاه : 1063687

     استخدامی هم داره

     پاسخ دهید
     • نویسنده : جواد

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 12:16

      کد دیدگاه : 1491614

      سلام میخوام بهیاربشم باید چیکارکنم

      پاسخ دهید
    • نویسنده : عماد

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 21:40

     کد دیدگاه : 1081318

     سلام..الان ارزش داره اگه بخونیم؟

     پاسخ دهید
    • نویسنده : همنا

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 12:43

     کد دیدگاه : 1338490

     من میخوام رشته بهیاری بخونم رشته خوبیه آیا

     پاسخ دهید
     • نویسنده : امید

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 17:22

      کد دیدگاه : 1872645

      می دونیدشغل بهیاری بدون کنکور چه طوری است؟

      پاسخ دهید
    • نویسنده : سارا

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 02:07

     کد دیدگاه : 1483731

     عزيزم ميشه ب منم توضيح بدي منم ميخوام بهيار بشم بايد چي بخونم،چيكار كنم؟؟؟؟؟!!!!!!!!??‍♀️

     پاسخ دهید
    • نویسنده : نگین

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 04:17

     کد دیدگاه : 2132707

     سلام ببخشید من کلاس نهمم و امسال میخوام انتخاب رشته کنم من علاقه زیادی ب پرستاری دارم ب همین دلیل میخوام برم بهیاری حالا میخوام شما راهنماییم کنید ک رشته بهیاری خوبه یا ن و ی توضیح هم دربارش بدید ک چجوریع

     پاسخ دهید
   • نویسنده : رضا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 08:37

    کد دیدگاه : 2033715

    چراهنوز وجود داره همدان شهرستان تویسرکان هرساله آزمون برگزار میکن

    پاسخ دهید
  • نویسنده : زهرا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:31

   کد دیدگاه : 1056361

   منم میخوام رشته بهیاری بخونم 😉 😉

   پاسخ دهید
   • نویسنده : mehdi

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:38

    کد دیدگاه : 1063728

    استخدامی هم داره

    پاسخ دهید
    • نویسنده : نیلوفر

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 03:01

     کد دیدگاه : 1485035

     والامنم مدارکموگذاشتم بیمارستان جواب نیومده واس استخدام (:unknw:)

     پاسخ دهید
   • نویسنده : mehdiseilvr

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:39

    کد دیدگاه : 1063731

    زهرا خانوم

    پاسخ دهید
 • نویسنده : مرتضی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:12

  کد دیدگاه : 735922

  سلام در مورد موقعیت شغلی در ایران و حقوق اون صحبت کنید لطفا

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد صادق

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:58

  کد دیدگاه : 647914

  من میخواستم روش وار شدن و حقوق و رشته های آن را بفهمم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ستاره از سیستان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:20

   کد دیدگاه : 2095334

   سلام من دوست دارم در رشته بهیاری شرکت کنم باید چ کتاب هایی را بخوانم من کلاس نهم هستم وبم کمک شما عزیزان نیاز دارم خیلی متشکر میشم♡

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:59

  کد دیدگاه : 573185

  😳

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:50

   کد دیدگاه : 1546889

   متن دیدگاه خود را وارد کنیدسلام ایا تو قم هم قبول میکنن من ازاین طریق مخواهم جراح بشمچون شنیدم که ازاین طریق راحت تر میتونیم تو بیمارستان لستخدام شیم

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...