جزئیات بیشتر در مورد خبر

 اعلام ظرفیت پذیرش در دوره‌های کاردانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار تحصیلی اینجا کلیک نمایید


خبر 30 تیر 98: آغاز توزیع کارت آزمون کاردانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای از 8 مرداد

سخنگوی سازمان سنجش: توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیر دولتی سال ۹۸ از ۸ مرداد آغاز می‌شود

توزیع کارت آزمون کاردانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای از ۸ مردادسخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: داوطلبان باید با مراجعه به سایت اینترنتی این سازمان از کارت ورود به جلسه آزمون نسخه چاپی (پرینت) تهیه کنند.
حسین توکلی افزود: ۱۱۲ هزار و ۱۹۴ داوطلب برای پذیرش در دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای نام نویسی کرده اند.
وی گفت: پذیرش در ۳۰ کدرشته امتحانی این دوره‌ها بر اساس سوابق تحصیلی (معدل دیپلم) و پذیرش در ۹ کدرشته امتحانی با آزمون است.
توکلی افزود: ۸۵ هزار و ۴۷۳ داوطلب برای پذیرش در دوره‌های با آزمون نام نویسی کرده اند که از این تعداد ۳۶ هزار و ۲۸۲ نفر زن و ۴۹ هزار و ۱۹۱ نفر مرد هستند.
وی گفت: آزمون دوره‌های با آزمون جمعه ۱۱ مرداد در ۱۶۳ شهرستان و ۲۷۱ حوزه امتحانی برگزار می‌شود.
توکلی افزود: داوطلبان علاقه‌مند به شرکت در گزینش دوره‌های بدون آزمون می‌توانند از دوشنبه ۷ مرداد تا جمعه ۱۱ مرداد به سایت اینترنتی سازمان سنجش مراجعه و در این دوره‌ها نام نویسی کنند.
وی گفت: ظرفیت پذیرش در دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی ۲۵۵ هزار و ۶۰۸ نفر است.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...