جزئیات بیشتر در مورد خبر

اجرای آزمایشی  ارائه رفاه کارت های یک میلیون تومانی به بازنشستگان

جهت ورود به صفحه  اخبار و جزئیات وام بازنشستگان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار مربوط به بازنشستگان اینجا کلیک نمایید


خبر 24 تیر 97: آغاز ثبت نام وام 5 میلیون تومانی برای بازنشستگان از مهرماه امسال

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: این صندوق در تلاش است تا خدمات رفاهی بیشتری به بازنشستگان تحت پوشش ارائه کند که از آن جمله افزایش سقف و تعداد وام، سفرهای سیاحتی و زیارتی، توسعه خانه های امید و جشنواره ورزشی در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری، جمشید تقی زاده با حضور در برنامه روی خط خبر شبکه خبر اظهار داشت: اولین اقدام در زمینه افزایش و بهبود خدمات رفاهی بازنشستگان کشوری اختصاص ۲۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار است که تعداد وام ۳۰۰ هزار نفر در گذشته بوده ولی الان تبدیل شده به ۴۰۰ هزار نفر و مبلغ وام نیز از ۴ میلیون تومان به ۵ میلیون تومان افزایش یافته است که از مهرماه انجام خواهد شد.

تقی زاده ادامه داد: در حال حاضر ۸۵ درصد عزیزان بازنشسته از وام چهار میلیون تومانی بهره مند شدند و سعی می کنیم عزیزان باقی مانده هم از این وام بهره مند شوند و از مهرماه امسال نسبت به ثبت نام جدید و پرداخت وام ۵ میلیون تومانی به بازنشستگان اقدام کنیم.

وی گفت: تلاش صندوق بازنشستگی کشوری بر طرف کردن نیازهای بازنشستگان تحت پوشش تا حد امکان است. قرار است این ۴۰۰ هزار نفر با منابع بانک صادرات وام بگیرند اما تلاش می‌کنیم منابع دیگری نیز تعریف کنیم تا بازنشستگانی که نیاز به وام دارند بتوانند از تسهیلات استفاده کرده و نیاز آنها برطرف شود.

تقی زاده تصریح کرد: اولویت نخست با بازنشستگانی است که تاکنون وام دریافت نکردند اما ممکن است موارد بسیار ضروری وجود داشته باشد که بازنشسته نیازمند دریافت مجدد وام باشد، ما هم تلاش می کنیم تا پرداخت وام به این عزیزان انجام شود.

وی با اشاره به جزئیات پرداخت تسهیلات وام ضروری به بازنشستگان کشوری گفت: این وام با کارمزد ۴ درصد و در اقساط ۳۶ ماهه پرداخت می شود اما سعی ما این است که برای اینکه مشکلی برای بازنشستگان ایجاد نشود در صورت امکان تعداد اقساط را افزایش دهیم.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ارائه خدمات سفر به بازنشستگان تحت پوشش گفت: صندوق بازنشستگی کشوری برنامه های ویژه ای را در این حوزه تعریف کرده با این مضمون که “در خانه نمانیم”، بر اساس آن تلاش می‌کنیم تسهیلات مختلفی را برای این که بازنشستگان در خانه هایشان نمانند اجرایی کنیم که یکی از این سیاست ها و برنامه ها تسهیلات سفر است.

تقی زاده افزود: در حوزه سفرها در گذشته تنها چند استان وجود داشت که بازنشستگان امکان سفر به این استان ها را داشتند ولی در دوره جدید تلاش کردیم سقف سفر های زیارتی سیاحتی و همچنین عتبات عالیات افزایش پیدا کند.

وی ادامه داد: همچنین تعداد نفرات برای سفرها را از ۱۰۰ هزار نفر به ۲۰۰ هزار نفر در دوره جدید افزایش دادیم. مبلغ این تسهیلات نیز از ۶۶۰ هزار تومان به ۷۴۰ هزار تومان افزایش یافت. همچنین از آنجایی که تلاش داریم کانون های بازنشستگی و تشکیلات رسمی بازنشستگان را مورد توجه قرار داده و فعالیت‌ها و برنامه‌های مختلف را به آنها واگذار کنیم در این حوزه نیز استان ها و کانون ها را درگیر می کنیم. اما تا زمان شکل گیری این تشکل ها به صورت رسمی ، صندوق بازنشستگی کشوری به همراه مدیریت های استانی انجام امور سفر را بر عهده خواهد داشت.

تقی زاده تاکید کرد: در حال حاضر همه ی ۳۱ استان کشور برای انجام سفرها مورد توجه قرار گرفته اند. بازنشستگان تأکید داشتند که سفرها را خودشان انتخاب کنند و صندوق تنها هزینه پرداخت کند این نیز راهکاری برای انجام سفرهای بازنشستگی است و به همین دلیل اداره کل فرهنگی و اجتماعی صندوق به دنبال تعیین روش های متنوع برای این موضوع است.

وی با بیان اینکه رضایت بازنشستگان اولویت اصلی صندوق بازنشستگی کشوری است اظهار داشت: در صورتی که رضایت خاطر بازنشستگان در سفرها تامین نشود، پرداخت هزینه و انجام چنین برنامه‌هایی اصولاً دلیل موجهی نخواهد داشت، بنابراین حتما رضایت بازنشستگان در این زمینه مد نظر ما است.

وی گفت: تا یک ماه آینده برنامه های سفرهای سیاحتی و زیارتی ابلاغ خواهد شد که حاوی خبرهای خوش برای بازنشستگان تحت پوشش ما خواهد بود.

تقی زاده با اشاره به اینکه علاوه بر افزایش سقف و اعتبارات سفر برنامه های دیگری نیز برای کسب رضایت خاطر بازنشستگان دیده شده است گفت: زمینه های دیگری نیز فراهم شده است؛ از جمله هتل های ایرانگردی و جهانگردی که مدیریت آن با صندوق بازنشستگی کشوری است، به ارائه تخفیف ۵۰ درصدی اسکان و ۱۵ درصد تخفیف رستوران در هتل های این شرکت به بازنشستگان تا سقف ۵ نفر و در هر زمان که خواستند اقدام کرده است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه اخیراً چهل و هفتمین خانه امید در استان کهگیلویه و بویر احمد عملیات آن آغاز شده است گفت: بر اساس سیاست‌های موجود تلاش می کنیم تا همه بازنشستگان و کانون های بازنشستگی در خانه امید متمرکز شده و فعالیت کنند و از خدمات مختلف شامل آموزشی، ورزشی، فرهنگی، پیشگیری از آلزایمر، پزشکی، درمانی و سایر خدماتی که ارائه می شود استفاده کنند.

تقی زاده با بیان اینکه تلاش می‌کنیم تا همه دستگاه ها و وزارتخانه ها درگیر اجرای این سیاست ها شوند گفت: پیشنهاد ما به هیات دولت این بود که دستور دهند که هر آنچه شاغلین در دستگاه های اجرایی خدمات دریافت می‌کنند بازنشستگان نیز از این خدمات بهره‌مند شوند. لازم است که به همین دلیل از رئیس‌جمهور و جناب دکتر نوبخت تشکر کنم که قرار است این اتفاق میمون و مبارک به زودی خواهد افتاد.

وی با اشاره به اجرای پایلوت ۵۰ هزار نفری برای ارائه رفاه کارت های یک میلیون تومانی به بازنشستگان کشوری گفت: امیدوارم پس از اجرای آزمایشی این طرح، شارژ رفاه کارت برای همه بازنشستگان در کل کشور به مبلغ یک تا یک و نیم میلیون تومان فراهم شود. پیش بینی ما این است که در این زمینه تا مهرماه امسال خبر های خوبی را برای بازنشستگان اعلام کنیم.

منبع: سایت صندوق بازنشستگی کشوری


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : عبدالخالق زاهدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:32

  کد دیدگاه : 2109642

  با تشکر از اینکه بفکر باز نشسته ها هستید عرض کنم حقوق بنده آ 600 هزار تومان خانمم مریض است خودم سرتان پروستات دارم بیشتر هزینه ها بیمه تکمیلی نمیده دارو بیمه نیست با ای حقوق باید چه کار کنم اگر ممکن است با آزمایشگاه ها قرار داد ببندید نیاز مبرم به وام دارم بعضی از برادران باز نشسته د وحقوق دریافت میکنند نیازی به وام 5 ملیونی ندارند اول شامل آنها میشود اگر تحقیق نیاز بشود عادلانه تر است اسکان مسافرت برای وزارت بهداشت وجود ندارد …..لااقل فرهنگی ها مدرسه اسکان تابستان دارند ولی ما هیچ جا نداریم درد دل وپیش نهاد زیاد است مزاحم نمیشوم چون خودتان بهتر از من میدانید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : یحیی پورسالاری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:35

  کد دیدگاه : 1972882

  وام

  پاسخ دهید
 • نویسنده : جهان زیررییسیان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:33

  کد دیدگاه : 1961411

  باسلام ازتوجه مدیرعامل محترم صندوق به بازنشستگان محروم از امتیازات ممنونم سوال داشتم خدمتتون عنوان کردید چندهزار میلیارد وام پنج ملیونی تصویب شده بری چهارصدهزارنفر قرعه کشی وام هیچ مشکلی را حل نمیکند مثلا همسرم دیسک کمروگردن دارد وباید حتما عمل کند وام من مرحله چهاره بااین اوصاف.. بعدا وام بدرد چه میخوره بهرحال باید برنامه ریزی اصولی بشود اگر چندملیون تصویب شده قرعه کشی مشکلی راحل نمیکنه ممنونم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مرتضی عندلیب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:22

  کد دیدگاه : 1955385

  سلام به بازنشتگان تامین اجتماعی کی وام میدید من دارم تو این گرونی جهاز میدم و وام میخوام چه کنم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:08

  کد دیدگاه : 1953390

  ثبت نام وام ۵ میلیون تومانی

  پاسخ دهید
  • نویسنده : جاوید عسگری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:13

   کد دیدگاه : 2003240

   وام ۵ میلیونی کی زمان ثبت نام میشه ؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : معصومه یونسی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:44

  کد دیدگاه : 1953191

  ثبت نام وام پنج میلیونی از, چه تاریخی و تا کی ادامه دارد

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان هفت (حامد مهرنوش)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:53

   کد دیدگاه : 1953221

   ثبت نام اینترنتی وام ضروری ۵ میلیون تومانی بازنشستگان کشوری، از اول شهریور ماه همزمان با هفته دولت به مدت یک ماه (۳۱ شهریور) در سایت صندوق بازنشستگی کشوری آغاز شد که در صورت افزایش تعداد متقاضیان نسبت به تعداد تسهیلات ارائه شده، پرداخت وام به صورت قرعه کشی انجام خواهد شد.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:26

  کد دیدگاه : 1942934

  لطفا وام ضروری به افرادی بدهید که حقوق کمتر از دومیلیون دارند

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهسا کهتری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:13

  کد دیدگاه : 1940167

  باسلام، من از مستئمری بگیر تامین اجتماعی هستم لطفا راهنمایی بفرمایید چگونه و از چه طریق باید برای وام پنج میلیون تومنی ثبت نام بکنم هیچ درگاهی برای ثبت نام وجود نداره. با تشکر
  پاسخ دهید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پرویززینالزاده

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:54

   کد دیدگاه : 1951132

   باسلام امروزرفتم بانک رفاه برای وام5میلیونی گفتندبایدپول به حساب بگذاری بعداز5ماه5برابروام بگیری.ایااین اسمش وام دادنه.پول نداریم که میخواهیم وام بگبریم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : جمشیدامکانیان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:23

  کد دیدگاه : 1939444

  نیاز به این وام دارم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ولی نوروزی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:22

  کد دیدگاه : 1932815

  باسلام، من از مستئمری بگیر تامین اجتماعی هستم لطفا راهنمایی بفرمایید چگونه و از چه طریق باید برای وام پنج میلیون تومنی ثبت نام بکنم هیچ درگاهی برای ثبت نام وجود نداره. با تشکر

  پاسخ دهید
  • نویسنده : عبدالعلی مولائی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:45

   کد دیدگاه : 1951266

   وام ضروری چه تاریخ بایدثبت نام کنیم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : اسحاق خلیلی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 04:44

  کد دیدگاه : 1929556

  سلام بنده کارشناس بازنشسته هستم ۱۰درصد به حقوق کارشناس بازنشیته اضافه شد ما اولا سهم بزرگی درسازمان داشتیم ضمن خدمت مطالعه برای قبولیدانشگاه که کاری بسیار مشکل باداشتن زن وفرزند وقبولی در دانشگاه ونتایج بعدازان که تا ساعت ۱۴٫۳۰دقیقه اداره ازانجا گرسنه بسوی دانشگاه تا۹شب ضمنا شرکت دردورهای ضمن خدمت اداره هم بوده ازبنده تععد گرفتن بعد خقوق که یکدهم خدمتم دیپلم بودم ۳۴میلیون ریال برابر حقوق کارگر تامبن اجتمایی …. خلیلی کارشنلس بازنشیته

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد تقی دلشاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:28

  کد دیدگاه : 1920208

  درمورد وام ۵ میلیون کسانی در سال ۹۶ در بهمن ماه بازنشست شدم هرچی به سایت بازنشستگی میروم خطا میدهد من بای چکار کنم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : کیوان سروری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:50

  کد دیدگاه : 1916497

  سلام خوبی درخواست وام 5 مییلیونی

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ف @ک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:10

  کد دیدگاه : 1915278

  باسلام به مستمری بگیران هم لطفامثل بازنشستگان وام بدیدماکارت وخریدکالای ایرانی نمیخواهیم به پول نقدنیازداریم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : شهلا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:20

  کد دیدگاه : 1911945

  سلام ایا مستمری بگیران میتوانند از این وام استفاده کنن

  پاسخ دهید
  • نویسنده : Mergen sehneh

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:38

   کد دیدگاه : 1962175

   O

   پاسخ دهید
 • نویسنده : فاطمی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:20

  کد دیدگاه : 1909714

  باسلام مدارک لازم برای وام ۵ میلیونی بازنشستگان تامین اجتماعی اعلام نماییدوچگونه بایدثبت نام کنیم.توروخدا راهنمایی کنید.نیازشدیدبه این وام دارم با تشکر

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان هفت (حامد مهرنوش)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:27

   کد دیدگاه : 1909726

   جهت ثبت نام وام ضروری بازنشستگان اینجا کلیک نمایید.
   http://cspf.ir/Loan97/LoanRegisteration97/Default.aspx
   البته تا جایی که ما اطلاع داریم این وام برای بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری هست…باز خودتان لطفاٌ امتحان کنید و حتماٌ اطلاع بگیرید…

   پاسخ دهید
 • نویسنده : علی گلوانی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:16

  کد دیدگاه : 1902881

  لینک ثبت نام رو کی میزارین

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مسعود فرضعلی پو

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:03

  کد دیدگاه : 1901242

  عزیران مدارک لازم جهت ثبت نام وام پنج میلیونی بازنشستگان تامین اجتماعی را اعلام نکرده اید که با خود داشته باشیم تا کنون از وام یا تسهیلاتی استفاده نشده ممنون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مسعود

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:57

  کد دیدگاه : 1898303

  لطفا اخبار صندوق بازنشستگی کشوری و تامین اجتماعی را جدا کنید تا به
  بفهمیم
  همسان سازی را بیشتر توضیح دهید

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...