آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

آگهی آزمون سردفتری (مشورتی)

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۱۵,۵۹۶ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۴ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

آزمون سردفتری


 ثبت نام آزمون کتبی جذب دفتریاری – 5 اسفند 98

با عنایت به اینکه آزمون کتبی جذب دفتریاری، روز جمعه مورخ 1398/12/23 رأس ساعت 9 صبح در مرکز آموزش علمی کاربردی کانون سردفتران و دفتریاران واقع در تهران به نشانی: خیابان ولی عصر (عج)، بعد از پل شهید همت، نرسیده به میدان ونک، جنب ساختمان خورشید، پلاک 2530 برگزار خواهد شد، لذا افرادی که در اجرای ماده 3 قانون دفاتر اسناد رسمی و کانون سردفتران و دفتریاران از ناحیه سران دفاتر اسناد رسمی به عنوان دفتریار اول یا دفتریار دوم معرفی شده اند، لازم است از تاریخ 98/12/5 لغایت 98/12/10 با مراجعه به درگاه الکترونیکی مؤسسه معین اداره نسبت به ثبت نام و دریافت کد رهگیری اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 9 دی 98: اصلاح تعرفه حق التحریر دفاتر اسناد رسمی (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس شورای عالی کانون ها و جوامع سردفتری از اصلاح تعرفه حق التحریر اسناد رسمی خبر داد و گفت: امیدواریم با اخذ تدابیر لازم، کمترین فشار به مردم تحمیل شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 6 دی 98: تسهیل صدور مجوز دفاتر سردفتری (منبع: خبرگزاری تسنیم)

 سی و سومین نشست هیئت مقررات‌زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب‌و‌کار به‌ریاست وزیر امور اقتصادی و دارایی و با حضور نمایندگان تشکل‌های بخش خصوصی با موضوع «رفع انحصار از مجوز سردفتری و تأسیس داروخانه» مصوب شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 12 آذر 98: اعلام اسامی و زمان و مکان مصاحبه اختبار پذیرفته شدگان سردفتری استان های بوشهر و فارس (منبع: سایت سازمان ثبت اسناد و املاک)

بدینوسیله به اطلاع کلیه اسامی مندرج در لیست پذیرفته شدگان آزمون سردفتری دفاتر اسناد رسمی استان ( لیست پیوست اطلاعیه) می رساند جلسات اختبار در روز 4 شنبه در مورخه 13 آذر راس ساعت 8 الی 14 به نشانی خیابان میرزای شیرازی شرقی ( قصر دشت) نبش کوچه 3 کانون سردفتران و دفتریاران برگزار میگردد.
1- کلیه پذیرفته شدگان موظف هستند که در تاریخ و ساعت مقرر در محل مذکور همراه با مدارک ذیل حاضر گردند و عدم حضور به منزله انصراف می باشد
2.همراه داشتن مدارک ذیل هنگام مراجعه الزامی است
فتوکپی مدرک تحصیلی
فتوکپی هر دو طرف کارت پایان خدمت ( ویژه آقایان)
فتوکپی گواهینامه icdl در صورت وجود
دو قطعه عکس3.4
فتوکپی کارت ملی پشت و رو
فتوکپی تمام صفحات شناسنامه به همراه پوشه و گیره
اصل کارت شناسایی معتبر( کارت ملی و شناسنامه)

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید

خبر 12 آذر 98: اعلام اسامی و زمان و مکان مصاحبه اختبار پذیرفته شدگان سردفتری استان کهگیلویه و بویراحمد (منبع: سایت سازمان ثبت اسناد و املاک)

بدینوسیله به اطلاع کلیه اسامی مندرج در لیست پذیرفته شدگان آزمون سردفتری دفاتر اسناد رسمی استان ( لیست پیوست اطلاعیه) می رساند جلسات اختبار در روز 4 شنبه در مورخه 13 آذر راس ساعت 16 الی 20 به نشانی خیابان میرزای شیرازی شرقی ( قصر دشت) نبش کوچه 3 کانون سردفتران و دفتریاران برگزار میگردد.
1.کلیه پذیرفته شدگان موظف هستند که در تاریخ و ساعت مقرر در محل مذکور همراه با مدارک ذیل حاضر گردند و عدم حضور به منزله انصراف می باشد
2.همراه داشتن مدارک ذیل هنگام مراجعه الزامی است
فتوکپی مدرک تحصیلی
فتوکپی هر دو طرف کارت پایان خدمت ( ویژه آقایان)
فتوکپی گواهینامه icdl در صورت وجود
دو قطعه عکس3.4
فتوکپی کارت ملی پشت و رو
فتوکپی تمام صفحات شناسنامه به همراه پوشه و گیره
اصل کارت شناسایی معتبر( کارت ملی و شناسنامه)

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید

خبر 21 مهر 98: آزمون سردفتری ابطال نمی ‌شود (منبع: خبرگزاری فارس)

پس از فراز و نشیب‌های فراوان بر سر اینکه آیا آزمون سردفتری سال ۹۷ باطل خواهد شد یا خیر، دیوان عدالت اداری به این دعواها پایان داد و شکایت سازمان بازرسی و جمعی از شرکت‌کنندگان را وارد ندانست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 3 شهریور 98: لغو دستور توقف جذب پذیرفته‌شدگان آزمون سردفتری سال 97

دستور توقف فرایند مصاحبه و جذب پذیرفته‌شدگان آزمون سردفتری سال ۹۷ که پیشتر از سوی یکی از شعب دیوان عدالت اداری صادر شده بود، لغو شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 مرداد 98: دستور موقت دیوان عدالت اداری جهت توقف فرآیند مصاحبه پذیرفته‌ شدگان آزمون سردفتری

شعبه دیوان عدالت اداری با صدور دستور موقت مبنی بر توقف فرایند مصاحبه و جذب پذیرفته‌شدگان آزمون سردفتری ۹۷ موافقت کرد. به گزارش اختبار، این قرار در پی شکایت برخی معترضان به نتیجه آزمون سردفتری اسناد رسمی روز ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ و با عنایت به گزارش سازمان بازرسی کل کشور درباره این آزمون صادر شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 16 مرداد 98: آغاز مرحله اختبار شفاهی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون سردفتری (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرنگار مهر ذبیح‌الله خدائیان امروز در حاشیه مراسم تکریم و معارفه روسای جدید و پیشین دادگستری استان تهران درباره آزمون سردفتری سال 1397 گفت:بر اساس نتایج اعلامی، در حال اختبار شفاهی پذیرفته‌شدگان هستیم و هیئتی را به مشهد فرستادیم که افراد شرق کشور را اختبار کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 تیر 98: عدم وجود تخلف در آزمون سردفتری 97 (منبع: خبرگزاری تسنیم)

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می‌گوید در جریان بررسی روند آزمون سردفتری ۹۷، با تخلفی که منجر به ابطال این آزمون شود، برخورد نکرده است. به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، آزمون سردفتری اسناد رسمی تیرماه سال 97 پس از وقفه‌ای 11ساله برگزار شد ولی همزمان با اعلام نتایج، موج گسترده اعتراضات به نحوه برگزاری و اعلام نتایج به‌راه افتاد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 19 تیر 98: احتمال ابطال آزمون سردفتری 97 (منبع: خبرگزاری تسنیم)

رئیس سازمان بازرسی کل کشور از ارسال گزارش بررسی تخلفات در آزمون سردفتری ۹۷ به دیوان عدالت اداری خبر داد و گفت: این مرجع قضایی باید درباره مقصران و ابطال این آزمون نظر دهد. به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، آزمون سردفتری اسناد رسمی تیرماه سال 97 پس از وقفه‌ای 11ساله برگزار شد ولی همزمان با اعلام نتایج، موج گسترده اعتراضات به نحوه برگزاری و اعلام نتایج به‌راه افتاد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 14 تیر 98: تشریح آخرین جزئیات آزمون سردفتری توسط معاون رییس قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون رییس قوه قضاییه در باره آخرین وضعیت پذیرفته شدگان آزمون سردفتری گفت: به ما اعلام شده که گزینش اکثر پذیرفته شدگان انجام شده است. قرار بود با راه اندازی ۹۶۵ دفتر اسناد رسمی جدید بعد از برگزاری آزمون سردفتری اسناد رسمی سال گذشته، تعداد قابل توجهی در این دفاتر مشغول به کار شوند. بر اساس اعلام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، تصمیم بر آن بود که نتایج این آزمون حداکثر ظرف مدت دو ماه به اطلاع شرکت کنندگان برسد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 17 بهمن 97: آخرین وضعیت آزمون سردفتری اسناد رسمی سال 97 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

احمد تویسرکانی در گفت‌وگو با ایسنا در رابطه با آخرین وضعیت آزمون سردفتری اسناد رسمی سال ۹۷ که پس از سال‌های طولانی با حواشی بسیار زیادی برگزار شد و اعتراضات زیادی را به همراه داشت، گفت: ما طبق قانون این آزمون را برگزار کردیم. شکایاتی هم انجام شد که بررسی کردیم و مراجع مختلف نیز رسیدگی کردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 16 مهر 97: اعلام اسامی افراد مجاز به ورود مرحله مصاحبه تخصصی به ترتیب استان ها (منبع: سایت سازمان اسناد و املاک کشور)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم; اسامی افراد مجاز به ورود مرحله مصاحبه تخصصی آزمون سردفتری به ترتیب استان ها اعلام شد.

جهت مشاهده لیست اسامی اینجا کلیک نمایید

خبر 14 مهر 97: اعلام نتایج آزمون کتبی سردفتری اسناد رسمی در سال 97 (منبع: سایت سازمان اسناد و املاک کشور)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتیجه مرحله کتبی آزمون سردفتری اسناد رسمی سال 1397 اعلام شد.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


آگهی انتخاب سردفتر اسناد رسمی منتشر شد – 11 اردیبهشت 97

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در نظر دارد براساس ماده 5 قانون دفاتر اسناد رسمی و کانون سردفتران و دفتریاران برای مناطقی که نیاز به تأسیس دفتر اسناد رسمی دارند، از بین متقاضیان واجد شرایط زیر از طریق آزمون کتبی و اختبار، سردفتر اسناد رسمی انتخاب نماید.

داوطلبان واجد شرایط می توانند از تاریخ 1397/2/17 لغایت 1397/2/27 با مراجعه به سایت اینترنتی به نشانی سازمان ثبت اسناد و املاک اقدام به ثبت نام نمایند.
* داوطلبین در زمان ثبت نام الزاماً باید واجد شرایط ذیل باشند:
1 – تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
2- التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران .
3- داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت سربازی در زمان ثبت نام آزمون (برای آقایان).
4- نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی باشد.
5- نداشتن محکومیت انفصال دائم از خدمات دولتی یا قضائی یا وکالت دادگستری یا محکومیت انفصال موقت از خدمات مذکور در مدت انفصال یا تعلیق.
6- داوطلبین باید به تشخیص پزشکی قانونی از سلامتی، تندرستی و توانائیهای جسمی متناسب و لازم برای انجام امور سردفتری برخوردار بوده و به هیچ یک از انواع مواد مخدر اعتیاد نداشته باشند.
7- مطابق ماده 15 قانون دفاتر اسناد رسمی متقاضیان نباید به شغل قضاوت، وکالت دادگستری، عضویت در مؤسسه دولتی و وابسته به دولت و شهرداریها، عضویت در هیأت مدیره و مدیریت عامل شرکتهای تجاری و بانکها یا مؤسسات بیمه و مؤسسات دولتی و یا وابسته به دولت اشتغال داشته باشند.
8- مطابق حدنصاب سنی مذکور در ماده 9 قانون دفاتر اسناد رسمی متولدین 1348/1/30 لغایت 1374/4/29 مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون خواهند بود.
9- مدرک کارشناسی و بالاتر حقوق قضائی، علوم ثبتی، حقوق ثبت اسناد و املاک، حقوق سردفتراسناد رسمی، منقول از دانشکده الهیات یا دانشکده سابق معقول و منقول و یا کارشناسی و بالاتر در رشته الهیات و معارف اسلامی با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی از دانشگاهها و مراکز آموزش عالی معتبر مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری.
تذکرمهّم : افراد دارای مدرک تحصیلی معادل مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون نمی باشند.

توجه مهم:

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام آزمون سردفتری اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات آزمون سردفتری فایلهای PDF زیر را مطالعه نمایید:
جهت دانلود فایل تعداد سردفتران مورد نیاز به تفکیک استانها اینجا کلیک نمایید

به جهت رفاه حال آن دسته از داوطلبانی که موفق به تکمیل مراحل ثبت نام خود نشده اند میرساند کسانی که واریز وجه ثبت نام داشته اند میتوانند پس از اتمام مهلت قانونی نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام نمایند.

توجه مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده شرایط آگهی در سایت اصلی سازمان ثبت اسناد و املاک اینجا کلیک نمایید

لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون سردفتری
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنیداگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: رضا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۱۵
 • کد دیدگاه: ۲۸۴۹۱۷۸

سلام من لیست دومی بودم و امروز تماس گرفتم و گفتن رد شدی و رقیبم که نفر سوم بود قبول شده. بنظر شما با توجه به نمره کتبی من بالاتر بوده آیا میشه از طریق دیوان عدالت اداری شکایت کرد ؟ چه راه حلی به ذهنتون میرسه. لطفا جواب بدید

پاسخ دهید
 • نویسنده: سلام
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۳۳
 • کد دیدگاه: ۲۸۴۹۳۵۹

سلام
میشه لطفا بگین با چه شماره ای تماس گرفتین؟
ما که هرچی زنگ میزنیم کسی پاسخگو نیس
به همون شماره خانوم مزلقانی و شماره قبلش زنگ میزنم ولی فایده نداره
شماام به همین شماره ها زنگ زدین؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۱۹
 • کد دیدگاه: ۲۸۴۸۸۲۴

دوستان
اگر تصدی دفتر خانه ای بلاتصدی ای رو که دفتریار داره رو به ما بدن، دفتریارش به ما تحمیل میشه؟ نمیشه قبول نکرد دفتر خانه رو؟ یا دفتریار رو؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۳۱
 • کد دیدگاه: ۲۸۴۸۳۸۷

دوستان
اگر تصدی دفتر خانه ای بلاتصدی ای رو که دفتری از داره رو به ما بدن، دفتریارش به ما تحمیل میشه؟ نمیشه قبول نکرد دفتر خانه رو؟ یا دفتر یار رو؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۱۴
 • کد دیدگاه: ۲۸۴۷۶۲۲

سلام من قبولی لیست دومی هستم که تاییده حفاظت هم تو پرونده ام دارم.ولی متاسفانه هنوز نامه ام بدست استان نرسیده.خواستم بپرسم از دوستان رقابتی کسی نامه اش رفته استان و برای کاراموزی معرفی شده یا نه ؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۲۷
 • کد دیدگاه: ۲۸۴۷۶۴۶

سلام دوست عزیز منم مثل شماهستم. به دلیل این تعطیلیا و نیروهای کم ا دارات یکم طول میکشه ولی گفتن بعد از 20

پاسخ دهید
 • نویسنده: قبولی ۲
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۲۸
 • کد دیدگاه: ۲۸۴۷۷۳۰

منم امروز زنگ زدم به استان مربوطه گفتند لیست رو هنوز برای ما نفرستادند

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی