آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

آگهی آزمون سردفتری (مشورتی)

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۱۴,۵۸۰ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۳ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

آزمون سردفتری


خبر 9 دی 98: اصلاح تعرفه حق التحریر دفاتر اسناد رسمی (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس شورای عالی کانون ها و جوامع سردفتری از اصلاح تعرفه حق التحریر اسناد رسمی خبر داد و گفت: امیدواریم با اخذ تدابیر لازم، کمترین فشار به مردم تحمیل شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 6 دی 98: تسهیل صدور مجوز دفاتر سردفتری (منبع: خبرگزاری تسنیم)

 سی و سومین نشست هیئت مقررات‌زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب‌و‌کار به‌ریاست وزیر امور اقتصادی و دارایی و با حضور نمایندگان تشکل‌های بخش خصوصی با موضوع «رفع انحصار از مجوز سردفتری و تأسیس داروخانه» مصوب شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 12 آذر 98: اعلام اسامی و زمان و مکان مصاحبه اختبار پذیرفته شدگان سردفتری استان های بوشهر و فارس (منبع: سایت سازمان ثبت اسناد و املاک)

بدینوسیله به اطلاع کلیه اسامی مندرج در لیست پذیرفته شدگان آزمون سردفتری دفاتر اسناد رسمی استان ( لیست پیوست اطلاعیه) می رساند جلسات اختبار در روز 4 شنبه در مورخه 13 آذر راس ساعت 8 الی 14 به نشانی خیابان میرزای شیرازی شرقی ( قصر دشت) نبش کوچه 3 کانون سردفتران و دفتریاران برگزار میگردد.
1- کلیه پذیرفته شدگان موظف هستند که در تاریخ و ساعت مقرر در محل مذکور همراه با مدارک ذیل حاضر گردند و عدم حضور به منزله انصراف می باشد
2.همراه داشتن مدارک ذیل هنگام مراجعه الزامی است
فتوکپی مدرک تحصیلی
فتوکپی هر دو طرف کارت پایان خدمت ( ویژه آقایان)
فتوکپی گواهینامه icdl در صورت وجود
دو قطعه عکس3.4
فتوکپی کارت ملی پشت و رو
فتوکپی تمام صفحات شناسنامه به همراه پوشه و گیره
اصل کارت شناسایی معتبر( کارت ملی و شناسنامه)

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید

خبر 12 آذر 98: اعلام اسامی و زمان و مکان مصاحبه اختبار پذیرفته شدگان سردفتری استان کهگیلویه و بویراحمد (منبع: سایت سازمان ثبت اسناد و املاک)

بدینوسیله به اطلاع کلیه اسامی مندرج در لیست پذیرفته شدگان آزمون سردفتری دفاتر اسناد رسمی استان ( لیست پیوست اطلاعیه) می رساند جلسات اختبار در روز 4 شنبه در مورخه 13 آذر راس ساعت 16 الی 20 به نشانی خیابان میرزای شیرازی شرقی ( قصر دشت) نبش کوچه 3 کانون سردفتران و دفتریاران برگزار میگردد.
1.کلیه پذیرفته شدگان موظف هستند که در تاریخ و ساعت مقرر در محل مذکور همراه با مدارک ذیل حاضر گردند و عدم حضور به منزله انصراف می باشد
2.همراه داشتن مدارک ذیل هنگام مراجعه الزامی است
فتوکپی مدرک تحصیلی
فتوکپی هر دو طرف کارت پایان خدمت ( ویژه آقایان)
فتوکپی گواهینامه icdl در صورت وجود
دو قطعه عکس3.4
فتوکپی کارت ملی پشت و رو
فتوکپی تمام صفحات شناسنامه به همراه پوشه و گیره
اصل کارت شناسایی معتبر( کارت ملی و شناسنامه)

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید

خبر 21 مهر 98: آزمون سردفتری ابطال نمی ‌شود (منبع: خبرگزاری فارس)

پس از فراز و نشیب‌های فراوان بر سر اینکه آیا آزمون سردفتری سال ۹۷ باطل خواهد شد یا خیر، دیوان عدالت اداری به این دعواها پایان داد و شکایت سازمان بازرسی و جمعی از شرکت‌کنندگان را وارد ندانست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 3 شهریور 98: لغو دستور توقف جذب پذیرفته‌شدگان آزمون سردفتری سال 97

دستور توقف فرایند مصاحبه و جذب پذیرفته‌شدگان آزمون سردفتری سال ۹۷ که پیشتر از سوی یکی از شعب دیوان عدالت اداری صادر شده بود، لغو شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 مرداد 98: دستور موقت دیوان عدالت اداری جهت توقف فرآیند مصاحبه پذیرفته‌ شدگان آزمون سردفتری

شعبه دیوان عدالت اداری با صدور دستور موقت مبنی بر توقف فرایند مصاحبه و جذب پذیرفته‌شدگان آزمون سردفتری ۹۷ موافقت کرد. به گزارش اختبار، این قرار در پی شکایت برخی معترضان به نتیجه آزمون سردفتری اسناد رسمی روز ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ و با عنایت به گزارش سازمان بازرسی کل کشور درباره این آزمون صادر شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 16 مرداد 98: آغاز مرحله اختبار شفاهی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون سردفتری (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرنگار مهر ذبیح‌الله خدائیان امروز در حاشیه مراسم تکریم و معارفه روسای جدید و پیشین دادگستری استان تهران درباره آزمون سردفتری سال 1397 گفت:بر اساس نتایج اعلامی، در حال اختبار شفاهی پذیرفته‌شدگان هستیم و هیئتی را به مشهد فرستادیم که افراد شرق کشور را اختبار کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 تیر 98: عدم وجود تخلف در آزمون سردفتری 97 (منبع: خبرگزاری تسنیم)

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می‌گوید در جریان بررسی روند آزمون سردفتری ۹۷، با تخلفی که منجر به ابطال این آزمون شود، برخورد نکرده است. به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، آزمون سردفتری اسناد رسمی تیرماه سال 97 پس از وقفه‌ای 11ساله برگزار شد ولی همزمان با اعلام نتایج، موج گسترده اعتراضات به نحوه برگزاری و اعلام نتایج به‌راه افتاد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 19 تیر 98: احتمال ابطال آزمون سردفتری 97 (منبع: خبرگزاری تسنیم)

رئیس سازمان بازرسی کل کشور از ارسال گزارش بررسی تخلفات در آزمون سردفتری ۹۷ به دیوان عدالت اداری خبر داد و گفت: این مرجع قضایی باید درباره مقصران و ابطال این آزمون نظر دهد. به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، آزمون سردفتری اسناد رسمی تیرماه سال 97 پس از وقفه‌ای 11ساله برگزار شد ولی همزمان با اعلام نتایج، موج گسترده اعتراضات به نحوه برگزاری و اعلام نتایج به‌راه افتاد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 14 تیر 98: تشریح آخرین جزئیات آزمون سردفتری توسط معاون رییس قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون رییس قوه قضاییه در باره آخرین وضعیت پذیرفته شدگان آزمون سردفتری گفت: به ما اعلام شده که گزینش اکثر پذیرفته شدگان انجام شده است. قرار بود با راه اندازی ۹۶۵ دفتر اسناد رسمی جدید بعد از برگزاری آزمون سردفتری اسناد رسمی سال گذشته، تعداد قابل توجهی در این دفاتر مشغول به کار شوند. بر اساس اعلام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، تصمیم بر آن بود که نتایج این آزمون حداکثر ظرف مدت دو ماه به اطلاع شرکت کنندگان برسد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 17 بهمن 97: آخرین وضعیت آزمون سردفتری اسناد رسمی سال 97 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

احمد تویسرکانی در گفت‌وگو با ایسنا در رابطه با آخرین وضعیت آزمون سردفتری اسناد رسمی سال ۹۷ که پس از سال‌های طولانی با حواشی بسیار زیادی برگزار شد و اعتراضات زیادی را به همراه داشت، گفت: ما طبق قانون این آزمون را برگزار کردیم. شکایاتی هم انجام شد که بررسی کردیم و مراجع مختلف نیز رسیدگی کردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 16 مهر 97: اعلام اسامی افراد مجاز به ورود مرحله مصاحبه تخصصی به ترتیب استان ها (منبع: سایت سازمان اسناد و املاک کشور)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم; اسامی افراد مجاز به ورود مرحله مصاحبه تخصصی آزمون سردفتری به ترتیب استان ها اعلام شد.

جهت مشاهده لیست اسامی اینجا کلیک نمایید

خبر 14 مهر 97: اعلام نتایج آزمون کتبی سردفتری اسناد رسمی در سال 97 (منبع: سایت سازمان اسناد و املاک کشور)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتیجه مرحله کتبی آزمون سردفتری اسناد رسمی سال 1397 اعلام شد.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


آگهی انتخاب سردفتر اسناد رسمی منتشر شد – 11 اردیبهشت 97

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در نظر دارد براساس ماده 5 قانون دفاتر اسناد رسمی و کانون سردفتران و دفتریاران برای مناطقی که نیاز به تأسیس دفتر اسناد رسمی دارند، از بین متقاضیان واجد شرایط زیر از طریق آزمون کتبی و اختبار، سردفتر اسناد رسمی انتخاب نماید.

داوطلبان واجد شرایط می توانند از تاریخ 1397/2/17 لغایت 1397/2/27 با مراجعه به سایت اینترنتی به نشانی سازمان ثبت اسناد و املاک اقدام به ثبت نام نمایند.
* داوطلبین در زمان ثبت نام الزاماً باید واجد شرایط ذیل باشند:
1 – تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
2- التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران .
3- داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت سربازی در زمان ثبت نام آزمون (برای آقایان).
4- نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی باشد.
5- نداشتن محکومیت انفصال دائم از خدمات دولتی یا قضائی یا وکالت دادگستری یا محکومیت انفصال موقت از خدمات مذکور در مدت انفصال یا تعلیق.
6- داوطلبین باید به تشخیص پزشکی قانونی از سلامتی، تندرستی و توانائیهای جسمی متناسب و لازم برای انجام امور سردفتری برخوردار بوده و به هیچ یک از انواع مواد مخدر اعتیاد نداشته باشند.
7- مطابق ماده 15 قانون دفاتر اسناد رسمی متقاضیان نباید به شغل قضاوت، وکالت دادگستری، عضویت در مؤسسه دولتی و وابسته به دولت و شهرداریها، عضویت در هیأت مدیره و مدیریت عامل شرکتهای تجاری و بانکها یا مؤسسات بیمه و مؤسسات دولتی و یا وابسته به دولت اشتغال داشته باشند.
8- مطابق حدنصاب سنی مذکور در ماده 9 قانون دفاتر اسناد رسمی متولدین 1348/1/30 لغایت 1374/4/29 مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون خواهند بود.
9- مدرک کارشناسی و بالاتر حقوق قضائی، علوم ثبتی، حقوق ثبت اسناد و املاک، حقوق سردفتراسناد رسمی، منقول از دانشکده الهیات یا دانشکده سابق معقول و منقول و یا کارشناسی و بالاتر در رشته الهیات و معارف اسلامی با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی از دانشگاهها و مراکز آموزش عالی معتبر مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری.
تذکرمهّم : افراد دارای مدرک تحصیلی معادل مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون نمی باشند.

توجه مهم:

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام آزمون سردفتری اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات آزمون سردفتری فایلهای PDF زیر را مطالعه نمایید:
جهت دانلود فایل تعداد سردفتران مورد نیاز به تفکیک استانها اینجا کلیک نمایید

به جهت رفاه حال آن دسته از داوطلبانی که موفق به تکمیل مراحل ثبت نام خود نشده اند میرساند کسانی که واریز وجه ثبت نام داشته اند میتوانند پس از اتمام مهلت قانونی نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام نمایند.

توجه مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده شرایط آگهی در سایت اصلی سازمان ثبت اسناد و املاک اینجا کلیک نمایید

لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون سردفتری
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنیداگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۲۶
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۶۶۷۹

ادمین محترم لطفا نظر من در پاسخ به خانم دنیارو تایید کنید

پاسخ دهید
 • نویسنده: admin (علی احمدزاده)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۳۷
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۶۶۹۷

چند نظر در پاسخ ایشون تایید شد، چند نظر دیگر هم تند بودند که تایید نشد
لطفا خودتون بررسی بفرمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۲۰
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۶۷۹۱

نظراتی که تند نبود هم بصورت خنده دار قلع و قمع شد

پاسخ دهید
 • نویسنده: admin (علی احمدزاده)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۳۱
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۶۸۹۲

مثلا این نظرتون رو میفرمایید؟!
آی کیو ها همه در حد تیم‌ملی 😀

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۱۷
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۶۵۰۴

سلام دوستان
امروز کسی مصاحبه نداشته
خدا نکنه من سردفتر بشم تلافی همه ی این استرس ها واذیتاشونو سرشون در میارم
این خط/اینم نشون@ (:diablo:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۵۷
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۶۲۲۷

خانم دنیا این که اشتباهی اسمتون جز قبولی اومده درحالی که قبول نشده بودید حقی برای شما ایجاد نمیکنه مگر اثبات ضرر در این مدت و جبران مادی ان از طریق سازمان اشتباهی که صورت گر فته رو ما نباید تاوانش بدیم و مصاحبه ما با شما بیفته و در ضمن هدف تغییر شغل هیچ ربطی به درامد نداره و البته اگه داشته باشه هم بازم هیچ ایرادی بهش وارد نیست من کارمندم شغلم دوست ندارم و زحمت کشیدم تا سردفتری قبول بشم پس هیچ عقل و عدالتی نمیتونه بگه حق با کسیه که نمر ش از من کمتر بوده انگیزه های شخصی هر فرد هم به خودش ربط داره مهم نمره است نه انگیزه. دوستان شاغل دیگه مثل من اعتراضشون به اجرای احکام بفرستن. ممنون

پاسخ دهید
 • نویسنده: دنیا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۰۰
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۶۱۳۳

در پاسخ به دوست یا دوستان ناشناسی که فرمودند استدلال باید قانونی باشه؛عرض میکنم که
اولا:حق مکتسبه یک اصل مسلم قانونی است.ما بعد از انجام اختبار و کسب نمره قبولی در مصاحبه،صاحب حقی شدیم به نام حق مکتسبه و این که اداره بعد از اون برای ما رقیب اعلام کرده،با این اصل در تضاده
دوم:دوست عزیزی که فرمودین وکیل هستین و درآمدتون خوب نیست،من به شما کاملا حق میدم.روی صحبت من با کارمندان محترمی است که خدا رو شکر درآمد ثابت و قطعی در آخر هر ماه دارند و هدفشون از شرکت در این آزمون افزایش درآمد بوده.
من خودم به شخصه اگه همچین امکانی باشه،حاضرم برم جای اون رقیب کارمندم تو اداره مشغول بشم و اون بره دفترخونه باز کنه.
موید باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: احمد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۳۳
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۶۱۹۹

دوست عزیز، حق محاسبه ای که به صورت غیر قانونی و نادرست ایجاد شده مشروع نیست و نمیشه بش استناد کنی، از این جهت غیر قانونی بوده که ابتدا و به ناحق یه سری افراد رو حذف کردن و برخلاف قانون هم بوده است.
البته من خودم کارمند نیستم ولی وقتی استدلال میکنید باید درست باشه

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۵۹
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۶۳۹۹

دوست عزیز .اگر استدلالتون حق مکتسبه است که این حق(با توجه به بالاتر بودن نمره کتبی شاغلین)قبل از شما متعلق به ما شاغلین بود که به ناحق حذف شدیم.
وچون سازمان اشتباه کرده شما خودتون رو محق بدونین.
حق مکتسبه در جایی هست که حق منشا صحیح و قانونی داشته باشه.و خودتون هم میدونید که ما نمره بالاتری داشتیم.
بخدا ما هم راضی نیستیم که بعد از یکسال و نیم شما رو رد کنن.بهترین راه این است که بچه ها رو جایگزین سردفتران منفصل و…کنند.
و شما هم به ما حق بدین که ما هم زحمت زیادی کشیدیم و قبول شدیم و انصاف و عدالت نیست که حق ما تضییع بشه و.(ضمنا اکثر بچه های شاغل وکلایی هستن که درامد خوبی ندارن یا علاقه به شغلشون ندارن)

پاسخ دهید
 • نویسنده: دنیا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۳۳
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۶۹۵۵

دوست عزیز جواب شما رو در کامنتهای دیگه عرض کردم.
موید باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۰۰
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۶۴۰۲

شما جز استان های اولی بودین که مصاحبه دادین؟
شما هم اعلام نتیجه نشدین؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: قبولی سردفتری
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۱۲
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۶۴۳۲

سلام
با فرمایش شما در بند یک مخالفم.
حق مکتسب باید قابل احترام و مشروع باشد تا قابل دفاع باشد.حقی که ناشی از حذف فرد رقیب که حائز نمره بالاتر هست،بنا به تصمیم و برداشت ناصحیح یک سازمان باشد صرفا بعلت رابطه استخدامی با دولت هیچ احترامی ندارد نه در قانون و نه در دستگاه قضا ونه وجدانا و اخلاقا.
پذیرش حق مکتسبه خلاف حق شرعی و قانونی کارمند حذف شده هست.
بنده حتی موقعی که دعوای معترضین بالا گرفته بود مخالف استناد به حق مکتسبه قبولی در آزمون کتبی بودم چون دعوای معترضین اصولا بر سر همین حقی بود که برخی از مابه ادعای اونها به ناحق بدست آوردیم.
ولی بند دوم فرمایشان بسیار عاقلانه و بجا هست.
موفق باشید.

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۲۸
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۶۴۶۰

واینکه در اکثر حوزه ها اختبار بعد از رای دیوان انجام شد . خود من به شخصه با رقیبم که بدون درنظر گرفتن من اسمش اعلام شد با هم رفتیم مصاحبه. اصلا فکر کنم همه ی حوزه ها اینطوری بود.بنابراین بعد از اختبار حقی رو بدست آوردین که قبلش از دست داده بودید!

پاسخ دهید
 • نویسنده: دنیا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۳۸
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۶۹۵۹

دوست عزیز اصلا فکر نکنین که همه حوزه ها اینطوری بوده.چون استانهای اول اختبارشون انجام شده بود و بعد موقع اعلام نتایج اسمش در لیست آورده نشد به خاطر اضافه شدن شاغلین.
متوجه جمله دوم شما نشدم.
بعد از اختبار حقی رو به دست آوردیم که قبلش از دست داده بودیم؟!
اگه حق از دست رفته بود که دیگه مصاحبه ای هم انجام نمیشد که!
موفق باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۸:۱۳
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۷۰۴۲

همانطور که دوستان فرمودند حق مکتسبه باید قانونی و شرعی بدست آورده باشید اما قانونی نیست برای اینکه طبق دستورالعمل های موجود سازمان باید دوبرابر ظرفیت به مصاحبه دعوت کنه اون هم نه براساس رتبه بندی بلکه براساس کسب حدنصاب صراحتا بگم سازمان طبق دستورالعمل ها باید دوبرابر ظرفیت به مصاحبه دعوت کنه گرچه برای شما به عنوان رقیب ناخوشایند اما این قانون میگه والسلام

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۳۹
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۶۰۹۵

اگر قرار بر رقابتی بودن برخی مصاحبه ها است.
نمره ها که مشخص هست.
چطور اعلام نتایج نمیشه؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۸:۳۴
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۵۳۶۶

وقتی یه کارمند به عنوان قبولی اعلام شده چرا نفر قبلی حذف نمیکنند ؟یا سازمان درست حسابی دوبرابرظرفیت انجام بده یا نفرات قبلی حذف کنه

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۱۶
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۶۴۴۲

دوست عزیز ناراحت نباش همونطور که گفتم دیرو زود داره ولی سوخت و سوز نداره. قانون با ماست.

پاسخ دهید
 • نویسنده: حمید
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۱۴
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۴۸۲۸

خانم هانی ، اسم هانی پسرونه است فکر کنم ها !!! هانیه دخترونه اس بگذریم ، شما هم انشاالله موفق باشید ، قبول دارم استرس و…. من خودم هنوز تکلیفم مشخص نیست و خیلیا دیگه چیزی برا بحث نداریم ، اما 80 درصد بقیه رفتن برا کاراموزی و خرید وسایل و استعلام وحتی ابلاغ ، هیچ خبری نیست نه برا من ، من…. .برای خودشون بحث کنن شاید ماهم چیزی یادگرفتیم ، ارتباط حقوقی چه مجازی چه حتی غیر مجازی ضعیفه ، نتیجش میشه اون فردی که دکتر شهبازی میگفت نمیدونست قانون مسئولیت مدنی اصلا وجود داره

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۳۶
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۶۰۸۴

اقا حمید شما هم روز مصاحبه اتاق گزینش رفتید؟
که هنوز نتیجه بهتون اعلام نشده.

پاسخ دهید
 • نویسنده: حمید
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۲۳
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۶۴۵۵

بله دوست عزیز

پاسخ دهید
 • نویسنده: هانی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۰۸
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۶۱۴۸

لطفا دقت کن دراسامی من از اول نامم هانی بوده که میتونی توصفحات قبل ببینی.. حمید=حمیده…هانی=هانیه…مهدی=مهدیه…. برخی اسامی هم مشترکند بین آقایون وخانما مثل عزت اشرف نصرت و….قبل ازهرچیز حمید آقا هرکس باید به خودش متکی باشه که خودش بره یادبگیره من خودم تا سه ماه پیش از سردفتری هیچی نمیدونستم که خدا کمکم کرد رفتم دفترخونه ای و اگرچه پولی به من نمیدهند ولی از لحاظ یادگیری محیطی فوق العاده بوده است برایم…وتاحدودی به صورت عملی آشناشده ام….

پاسخ دهید
 • نویسنده: حمید
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۲۱
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۶۴۵۰

حرف شما متین و استقبالم کردم از کامنت قبلیتون ، اما خانم هانی من چند ساله، گذشته از دانشگاه، حقوق میخونم و کارمم بوده اما هنوزم چیزی نمیدونم حقوق دریاست بعضی چیزهارو تا بحث نکنی نمیشه اوناییم که تو کتاب خوندین با بحث هم تثبیت میشه تو ذهن هم باجوانبش اشنا میشیم ، در ضمن تو عرف کشور ما بله خیلی اسمها دو طرفه اس ولی اصل عربیش بر اساس اصول عربی هانی مذکره

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۰۳
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۴۳۳۲

واقعا متوجه نشدید؟؟!!!!!! خب منظورش اینه الان بهش اعلام کردن قبوله

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۰۲
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۴۳۳۰

دوست عزیز نصف بیشتر این بندگان خدا یه جای دیگه هم قبول شدن و خودشون تو این سایت اعلام کردن پس همچین بیکار هم نیستن برن دنبال وکالت قضاوت دادگشتری و اموزش پرورشی ک قبول شدن .

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۲۷
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۴۴۹۶

ادمین محترم چرا نظر من نصفه زدید جوری ک انگار منظورم کارمندای قبول شده است. من منظورم اون دسته رقبایی هستن که به اشتباه تو لیست اول قبول شده اعلام شدن و الان مدعی شدن

پاسخ دهید
 • نویسنده: admin (علی احمدزاده)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۵۳
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۴۷۹۰

بنده شیفت صبح در بخش تایید حضور نداشتم و سایر همکاران بودند.
در هر صورت ویرایش ها از سر اجبار هست و برای خود ما هم منفعتی نداند منتها باید اصول و شرایطی رو رعایت کنیم برای جلوگیری از پیش آمد مشکل.
در صورت نیاز به ویرایش باید اصول اعلامی ما رعایت شوند و احتمالا به دلیل حجم کارها همکارمون دقت کافی در ویرایش صحیح رو نداشته اند. از این بابت از شما پوزش میخواهیم..

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۵۲
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۴۸۷۶

خواهش میکنم. ممنون از پاسخگویی شما

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۴۰
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۴۷۶۶

ببخشید شما این آمار و از کجا آوردید که میگید نصفشون جایی دیگه قبول شدند؟نصف یعنی۵۰درصد که خیلی هست

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۲۹
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۴۱۷۸

علی اقا حال شمارو درک میکنم منم تو دوهفته اماده شدم اما استرس نگیرید راحت باشید پایه دانشتون کمک میکنه. سوالایی ک تو همین سایت با دقت بخونید خدا کمکتون میکنه منم ک قتم کم بود ولی مصاحبم الحمدالله خوب بود تونستم پاسخگو باشم انشالله خدا به ماکمک کنه

پاسخ دهید
 • نویسنده: حمید
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۰۸
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۴۰۳۶

خانم یا اقای هانی ، مشکل امثال من اینه وقتی یک قدم تو زندگی عقب میریم دیگه جلو و اینده رو نمیبینیم وقتی ام خدا نکنه یک قدم جلو بریم دیگه به پشتمون و گذشته نگاه نمیکنیم، هنوز من ندیدم که سردفترا بیان باهم تبادل اطلاعات کنن در هر زمینه ای…

پاسخ دهید
 • نویسنده: ali
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۲۷
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۳۹۷۳

با سلام
چند نکته پیرامون ازمون سردفتری
ازمون با تمام حواشی و حرف و حدیث های پیرامونش برگزار شد
کلی اعتراض و شکایت به دیوان و…
افسردگی و نا امیدی و نگاههای سنگین اطرافیان بعد از رد شدن تو ازمون که این خودش یکی داستان است پر اب چشم که اینجا مجال گفتن نیست
حالا بعد از اینهمه مکافات اینهمه رنج و مرارت اینهمه بلا و مصیبت ، بعد از گذشت تقریبا یکسال و نیم از این ماجراها سازمان ثبت میاد زنگ میزنه به من میگه شما جزو قبول شده هایی هفته بعد مصاحبه داری….فکرشو بکنید بعد از یکسال و خورده ای که شما همه چیو فراموش کردی کلا دور درس و کتاب اومدی خط کشیدی ، دیگه الان که ادرس ثبت اسناد محلتم از یادت رفته میگن بیا هفته بعد مصاحبه داری .. اخه مصاحبه ای که یه هفته مهلت بیشتر نداشته باشی با اونی که یه سال تمام خونده و امده س …واقعا چه معنی میتونه داشته باشه…تازه همه چی داشت فراموشمون میشد با میخان داغ دل مونو تازه کنن………….

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۵۳
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۴۰۱۷

سلام برادر گرامی جای تعجب ندارد احتمالا به خیلی های دیگه هم زنگ بزنند برای شما کی زنگ زدند.الحمدلله رب العالمین

پاسخ دهید
 • نویسنده: م.م
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۱۲
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۴۱۴۳

به هر کسی که زنگ نمی زنن.!!!
به من گفتن شما بالاترین نمره کتبی تو حوزه خودت داشتی.(نمره ام ۸۰ بود)
بعد از امتحان مطمئن بودم قبول میشم.شب اعلام نتایج ۱۰۰ بار کد ملی رو وارد کردم.برام غیرقابل باور بود که رد شدم.
و حالا اومدن مصاحبه رو رقابتی کردن.

پاسخ دهید
 • نویسنده: ر.س
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۴۹
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۴۲۱۲

ببخشید شما بالخره رد شدید یا قبول شدید؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۴۳
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۴۹۴۸

من جزو شاغلین بودم که دو ماه پیش بهم گفتن قبول شدی و اسمم تو لیست اولیه نبود.
و الان مصاحبه من رقابتی بود با نفری که قبلا به عنوان قبولی اعلام شد.و نتیجه نهایی هنوز اعلام نشده.

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۰۴
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۴۲۳۵

باتوجه به پیگیری های صورت گرفته ارطریق مجاری قانونی مستند به قوانین ان شاالله به زودی زنگ میزنند

پاسخ دهید
 • نویسنده: دوست
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۱۵
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۴۲۵۳

برادر گرامی به همه زنگ نمی زنند، کسانی که شاغل بودند و حذف شدند صرفا اضافه شدند، در ثانی به طور قطع مصاحبه تا ۷ بهمن هستش. قرار نیست به همه زنگ بزنند.

پاسخ دهید
 • نویسنده: م.م
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۵۶
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۴۹۶۷

درسته.فقط شاغلین حذف شده بودن.که به همه شاغلین که بالاترین نمره کتبی داشتن تماس گرفتن و مصاحبه ها هم انجام شده.
دیگه مصاحبه ها تا چند روز دیگه تموم میشه.و جدیدا هم با کسی تماس نگرفتن

 • نویسنده: م.م
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۴۷
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۴۹۵۶

من که یک ماه پیش مصاحبه رفتم.
دیگه جدیدا که به کسی زنگ نمیزنن.

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۵۳
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۴۲۲۱

سلام.خدا نکنه داغ دلتون تازه بشه.شما که خدا رو شکر سر کار هستید.این بندگان خدا که یک سال و نیم منتظرند چی؟تازه اینا سر کاری هم ندارن

پاسخ دهید
 • نویسنده: هانی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۱۷
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۴۴۷۳

(هانی اسم پسرونه هست!!!)حمید آقا ان شاءالله موفق باشید…هدف من البته نوعی تشویق به تبادل نظرات هست …ولی به نظر من نباید کلی نظر داد و اعتقاد دارم که رمق وحس بچه ها تو این دوسال گرفته شده که گاهی شیرینی بعضی خبرهای خوش هم برای ما جذاب نیست. مثلا ببینید پارسال بعد اعلام نتایج رویه مشارکت بچه ها دراین سایت چقدر بالا بود…..

پاسخ دهید
 • نویسنده: عادل
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۸:۵۸
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۵۳۹۳

بله قطعا فردي كه با وجود همه مسائل كاري و خانواده و فرزند درس ميخونه ،زحمت بسيار زيادي كشيده و خانواده هم مشقت زيادي براي همراهي با اون تا اين آزمون رو بگذرونه حق بيشتر و بايد به كساني داد كه در آزمون كتبي نمره بالاتري و داشتن ضمن اينكه فرصت محدود يك هفته براي مصاحبه حضوري كافي نبود

پاسخ دهید
 • نویسنده: ........
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۱۹
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۳۶۱۶

سلام دوستان
مصاحبه کل کشور کی تموم میشه دوستان گیلانی آیا باهاشون تماس گرفتن برا ۷م بهمن؟ و امروز کدوم استان مصاحبه داشتن لطفاهر کس اطلاعی داره بگه…

ممنون

پاسخ دهید
 • نویسنده: دوست
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۱۲
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۳۸۸۵

تا ۷ بهمن مصاحبه هست.

پاسخ دهید
 • نویسنده: هانی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۴۱
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۳۴۶۶

آفرین به این فعالیت دوستان!!؟بابا کاری کنید چرخ این صفحه بچرخه؟یعنی هیچ سوژه ای نیست؟مصاحبه؛گزینش؛کارآموزی؛ابلاغ؛وسایل دفترخونه؛محل انتخاب دفترخونه؛وسایل دفترخونه؛انتخاب کارمند ودفتریار؛راهکار شروع خوب در محل کار؛راهکار افزایش درآمد؛مدیریت مشتری مداری وخدمات دهی مناسب؛نکات کاربردی دفترخونه؛نحوه ارتباط با ادارات مثل شهرداری و مالیات و…..
.

پاسخ دهید
 • نویسنده: مریم
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۴۵
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۶۲۱۸

با سلام به دوستان
لطفا کسی اگه در مورد گرفتن وام برای دایر کردن دفتر اطلاعی داره بگه
در سالیان پیش کانون برخی استان ها ،به یکی از بانک ها نامه می داد ،که به قبولی وامی جهت خرید ،اجاره دفتر بدند ،الان نمی دند! رویه به چه شکلیه!؟
چطور میشه وام گرفت ،من از بانک ها پرسیدم گفتند برا تجهیزات می دند
لطفا کسی اگه اطلاع جدید داره ،اونو در اختیار ما هم بزاره ،ممنون

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۷:۰۱
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۱۸۸۱

سلام ادمین محترم شما نظر ات درمورد سازمان رو به راحتی تایید میکنید هرکس اد عا میکنه زنگ زد ه این گفتن اون گبتن و… مشکلی نیست ولی ما کارمندا تا از دیو ان و درخواست پیگیری اجرای رای میگیم تایید نمیکنید

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۴۵
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۱۲۴۳

سلام ادمین چرا انقدر کم کارید ما به امید خبری روزی صدبار میایم‌اینجا.چرا نظرات بچه هارو نمیذارید.چرا نظر من رو که کلی تایپ کردم‌نذاشتید.توروخدا مارو اذیت نکنید

پاسخ دهید
 • نویسنده: admin (علی احمدزاده)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۱۸
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۱۶۲۳

دوست عزیز
برخی از نظرات خاص که صحبت شما پای چند سازمان رو به میون میاره حساس هستند، اینطور نیتس که کسی چیزی رو بگه و بعد هیچ کسی کاری باهاش نداشته باشه. پیگیری میکنند، جویا میشند، ادعا میکنند، طرف حساب همه اینها ما هستیم، ساده ترین مدلش پیگیری شما در خصوص نظر تایید نشدتون هست، سازمانها هم همینطور، ممکن هست در خصوص نظرات ارسالی در صفحه استخدامیشون پیگیر باشند و ما باید پاسخگو باشیم. بنابراین برخی از نظرات نیاز به بررسی دقیقتری دارند برای تایید که ممکن هست زمان بیشتری رو ببره.

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۵۱
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۱۶۸۷

ممنون ولی نظری که مبتنی بر قانون و حق و نظر مرجع قانونی هست دیگه چه پیگیری ای؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: admin (علی احمدزاده)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۲۸
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۱۷۵۳

عرض کردم که نیاز به بررسی دقیق تر است. ما به خودی خود که از همه قوانین و شرایط و اخبار مطلع نیستیم

پاسخ دهید
 • نویسنده: کاتب العدل اتی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۱۷
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۳۱۹۲

احسنت موافقم باادمین عزیز جناب احمدزاده بزرگوار

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۲۹
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۱۶۴۶

نظرتون راجع به چی بود؟رقابتی ها یا …

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۲۲
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۱۷۳۷

نه رقابتیا که هنوز مشخص نشده.راجع به عدم‌اجرای درست رای دیوان عدالت

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۱۷
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۲۵۴۰

راه حلی دارین؟
بنظرتون باید چکار کرد؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۰۵
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۲۷۷۸

اگر ادمین تایید کنه بنده به شخصه اولا در مرکز ارتباطات مردمی قوه قضاییه گزارش مطرح کردم.دوم‌اینکه تو سایت سازمان بازرسی که خودش شاکی بوده گزارشی در مورد عدم‌اجرای درست رای دیوان دادم.اگر کسی بتونه حضوری به دیوان عدالت بره واین موضوع رو گزارش کنه که خیلی بهتره.بخصوص اوناییکه شکایت کرده بودند برند و پیگیر اجرای درست رایشون در اجرای احکام‌ دیوان بشند وگزارش عدم‌اجرای درست رای رو بدن. عزیزان کارمند و وکیلی که رتبه ی اول کتبی بودید و بعدا اعلام شدید اگر ما اختبار رو خوب داده باشیم و مشکل گزینشی نداشته باشیم و حداقل نمره ی قبولی رو بیاریم قبولی ما دیرو زود داره ولی سوخت و سوز نداره.به فرض اینکه رقیبان غیرواقعیمون رو انتخاب کنند باز هم با شکایت به دیوان موفق میشیم

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۱۰
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۳۳۹۷

ممنون.ان شاالله که این دفعه دیگه حقمون ضایع نکنن.

 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۱۸
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۳۵۲۷

انشالله.ولی همونطوریکه میدونید حق گرفتنیه نه دادنی

 • نویسنده: دنیا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۵۹
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۳۵۹۴

سلام به همگی دوستان.
در جواب این بزرگواران و همگی شاغلان محترمی که در این آزمون به عنوان پذیرفته شده معرفی شدند:
نکته اول اینکه من و امثال بنده که به قول شما رقیبان غیرواقعی هستیم،اصلا با شما طرف حساب نیستیم و مقصر اصلی این وضعیت رو خود سازمان میدونیم که باعث شد نزدیک دو سال از عمرمون تلف بشه و موقعیتهای استخدامی زیادی رو از دست بدیم.
نکته دوم:این حرف رو میزنم چون خودم یک بار این کار رو کردم و با اینکه در یک آزمون استخدامی به ناحق حذف شده بودم،چون میدونستم اگر اعتراض کنم اونی که با دلخوشی و هزار امید به جای من رفته سرکار،باید ترک کار کنه،دنبال اعتراضم نرفتم.چون اعتقاد دارم که در کنار عدالت،باید انصاف و مروت هم داشت.و شک ندارم اگر من در موقعیت شما بودم و میدیدم رقیب غیرواقعیم دو ساله به امید این کار بیکار نشسته خونه و خودم هم که کار دارم،انصراف میدادم.
نکته سوم:به نظر من راه حل این قضیه، جذب تمامی افرادی هست که مصاحبه دادن تا راه اعتراضات بسته بشه.از طرفی با افزایش تعرفه ها سردفتران فعلی هم معترض نخواهند بود.
موفق باشید.

 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۲۰
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۴۱۶۱

حرفتون کاملا درسته.

 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۴۰
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۴۸۵۵

دوست عزیز به نام دنیا .شما به عنوان یک فرد حقوقی استدلالتون باید قانونی و محکمه پسند باشه

 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۴۵
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۴۸۶۴

در ادامه هم بگم دوست عزیز به نام‌دنیا خیلی از ما هم اسممون فقط شاغل هست خود بنده با مدرک وکالت و ارشد حقوق دوسه ساله بخاطر وضعیکه تو وکالت بوجود آوردند غیرفعال هستم بطوریکه مدتی یه جا اپراتور بودم ولی اسما شاغل محسوب میشم.

 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۱۲
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۲۷۸۹

دوست عزیز راه حل رو گفتم ولی شاید ادمین تایید نکنه در صفحات قبل در دو مورد راه حل ارائه دادم با صبوری بگردید پیدا میکنید هم اولی هم دومی سومی هم در مورد سازمانی که خودش شاکی بوده

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۵۴
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۳۱۴۸

۲۴۳ و۲۴۴

پاسخ دهید
 • نویسنده: سینا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۰۲
 • کد دیدگاه: ۲۷۳۹۶۹۵

سلام دوستان.خداروخوش نمیادکسی الکی دیگران رو نگران کنه تواین وضعیت من خودم جواب حفاظتم نیومده جواب حفاظت معمولا3یا4ماه طول میکشه خودسازمان ب من گفت و چه بسا تکلیف رقیب دارها زودتر ازما که جواب حفاظتمون نیومده معلوم بشه که همینطورم هست.ای کاش رقیب داشتم ولی منتظرحفاظت نبودم.چه بسا فردی که رقیب داره جواب حفاظتش زودترازما اومده باشه وفقط منتظرتصمیم سازمان باشه.بهرحال بخاطرمشغله دیرجواب دادم.جای نگرانی نیست انشالله درست میشه

پاسخ دهید
 • نویسنده: دوست
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۱۲
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۰۰۰۷

آقا سینا شما روز مصاحبه، علاوه بر مصاحبه گزینش هم شدید؟ میخوام بدونم جواب حفاظت همون نامه تاییدیه گزینش هست؟ آخه یه عده بعد مصاحبه یا قبلش گزینش نشدند.

پاسخ دهید
 • نویسنده: سینا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۰۸
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۱۸۰۵

سلام.بله من رواختبارگزینش شدم.و اینکه نامه حفاظت ربطی به نظر گزینش نداره ولی یه جورایی اون گزینش باعث تاخیر دراعلام جواب حفاظت ماشده واینکه به نطر میادما بعد گزینش تازه رفتیم برای حفاظت وهرموقع جواب حفاظت اومدبرای گزینش ومثبت بود گزینش تصمیم نهایی رومیگیره وبه ما نامه میده انشاءلله.نگران نباشید انگشت شماازکل کشور ردشدن

پاسخ دهید
 • نویسنده: دوست
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۴۶
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۰۰۹۸

من همین الان زنگ زدم. خانومه گفتند ک همون ربطش به گزینشه، یه عده از بچه ها ک گزینش شدند باید نامه اونها از حفاظت بیاد. زمان بر هستش چون چندتا مرجع هستند ک بررسی می کنند، شانس یکی شاید دو هفته ای اومد. یه ماهه ….گفتم بعد از ۷ بهمن حفاظت شروع به بررسی می کنند؟ گفتند خیر الان هم دارند کارشون رو میکنند.
دوستان نگران نباشید.

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی