اطلاعات بیشتر

آزمون سردفتری

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید


خبر 1 خرداد 97: فرصت تکمیل ثبت نام آزمون سردفتری سال 97 (منبع: سایت سازمان ثبت اسناد و املاک)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛  به جهت رفاه حال آن دسته از داوطلبانی که موفق به تکمیل مراحل ثبت نام خود نشده اند میرساند کسانی که واریز وجه ثبت نام داشته اند میتوانند پس از اتمام مهلت قانونی نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام نمایند.

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون سردفتری عضو کانال تلگرام ایران استخدام شوید


خبر 27 اردیبهشت 97: تمدید مهلت ثبت نام آزمون سردفتری سال 97 (منبع: سایت سازمان ثبت اسناد و املاک)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ مهلت ثبت نام  آزمون سردفتری سال 97 تا 31 اردیبهشت ماه تمدید شد.


خبر 23 اردیبهشت 97: تغییر لیست ظرفیت مورد پذیرش آگهی انتخاب سردفتر اسناد رسمی سال 97 (منبع: سایت سازمان ثبت اسناد و املاک)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم؛ لیست جدید تعداد سردفتران مورد نیاز (به تفکیک استانها) آگهی انتخاب سردفتر اسناد رسمی سال 97 به همین صفحه اضافه شد.

جهت دانلود فایل تعداد سردفتران مورد نیاز به تفکیک استانها اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه های آگهی انتخاب سردفتر اسناد رسمی سال 97:

*داشتن یکی از شرایط بند های 9 تا 14 آگهی آزمون برای ثبت نام کافی میباشد.
*داوطلبینی که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق و یا علوم قضائی میباشند میتوانند در آزمون ثبت نام کنند.
*دانشجویان ترم آخر نمی توانند ثبت نام کنند.
*ایثارگران محترم از شرط سنی ثبت نام آزمون معاف هستند


آگهی انتخاب سردفتر اسناد رسمی منتشر شد – 11 اردیبهشت 97

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در نظر دارد براساس ماده 5 قانون دفاتر اسناد رسمی و کانون سردفتران و دفتریاران برای مناطقی که نیاز به تأسیس دفتر اسناد رسمی دارند، از بین متقاضیان واجد شرایط زیر از طریق آزمون کتبی و اختبار، سردفتر اسناد رسمی انتخاب نماید.

داوطلبان واجد شرایط می توانند از تاریخ 1397/2/17 لغایت 1397/2/27 با مراجعه به سایت اینترنتی به نشانی سازمان ثبت اسناد و املاک اقدام به ثبت نام نمایند.
* داوطلبین در زمان ثبت نام الزاماً باید واجد شرایط ذیل باشند:
1 – تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
2- التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران .
3- داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت سربازی در زمان ثبت نام آزمون (برای آقایان).
4- نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی باشد.
5- نداشتن محکومیت انفصال دائم از خدمات دولتی یا قضائی یا وکالت دادگستری یا محکومیت انفصال موقت از خدمات مذکور در مدت انفصال یا تعلیق.
6- داوطلبین باید به تشخیص پزشکی قانونی از سلامتی، تندرستی و توانائیهای جسمی متناسب و لازم برای انجام امور سردفتری برخوردار بوده و به هیچ یک از انواع مواد مخدر اعتیاد نداشته باشند.
7- مطابق ماده 15 قانون دفاتر اسناد رسمی متقاضیان نباید به شغل قضاوت، وکالت دادگستری، عضویت در مؤسسه دولتی و وابسته به دولت و شهرداریها، عضویت در هیأت مدیره و مدیریت عامل شرکتهای تجاری و بانکها یا مؤسسات بیمه و مؤسسات دولتی و یا وابسته به دولت اشتغال داشته باشند.
8- مطابق حدنصاب سنی مذکور در ماده 9 قانون دفاتر اسناد رسمی متولدین 1348/1/30 لغایت 1374/4/29 مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون خواهند بود.
9- مدرک کارشناسی و بالاتر حقوق قضائی، علوم ثبتی، حقوق ثبت اسناد و املاک، حقوق سردفتراسناد رسمی، منقول از دانشکده الهیات یا دانشکده سابق معقول و منقول و یا کارشناسی و بالاتر در رشته الهیات و معارف اسلامی با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی از دانشگاهها و مراکز آموزش عالی معتبر مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری.
تذکرمهّم : افراد دارای مدرک تحصیلی معادل مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون نمی باشند.
10- داشتن مدرک کارشناسی کلیه رشته ها با سه سال تمام سابقه دفتریاری.
11- دفتریاران اول با مدرک تحصیلی دیپلم کامل متوسطه بشرط داشتن هفت سال سابقه دفتریاری اول.

12-داشتن مدرک تحصیلی حوزوی حداقل سطح دو و بالاتر از حوزه های مدیریت علمیه قم، اصفهان و خراسان رضوی ( برای طلاب شیعه ) و یا دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران و شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ( برای اهل تسنن)
13-دارندگان تصدیق اجتهاد از مراجع مسلم.
14-دارندگان مدرک افتاء از مراجع مسلم اهل سنت که به تائید رئیس قوه قضائیه رسیده باشد.
مواد امتحاني:
عبارت است از: 1- ادبيات فارسي ( با ضریب 2) 2- عربي ( با ضریب 1) 3- حقوق ثبت ( با ضریب 3) 4- حقوق مدنی( با ضریب 3) 5- حقوق جزاء ( با ضریب 2) 6- حقوق تجارت( با ضریب 2) 7- احکام شرعی( با ضریب 2) 8- قانون و آئین نامه های دفاتر اسناد رسمی( با ضریب 3) 9- اطلاعات عمومی و هوش ( با ضریب 1)
نحوه ثبت نام :
متقاضيان درصــورت واجد شــرايط بودن مي توانند با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان اسناد و املاک کشور نسبت به انجام ثبت نام اینترنتی و اخذ شماره رهگیری به نحو ذیل اقدام نمایند:
1-ثبت نام در سایت مذکور از تاریخ 1397/2/17 لغایت1397/2/27 .
2-اسکن عکس پرسنلی 4×3، با عرض 150 و ارتفاع 200 پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر 200 کیلو بایت.

3- هزینه برگزاری آزمون به مبلغ 600/000 ریال می باشد که صرفاً از طریق سامانه قابل پرداخت و لازم است داوطلبان شماره رهگیری پرداختی خود را جهت پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه نزد خویش نگهداری نمایند.
تذکرات مهّم :
– قبل از واریز وجه ثبت نام لازم است متقاضیان از انطباق شرایط خود با مفاد این آگهی اطمینان حاصل نمایند . بدیهی است هزینه واریزی ثبت نام به هیچ وجه برگشت داده نمی شود .
– شماره کد رهگیری قبض واریزی را در قسمت مربوط به تائید پرداخت وجه ثبت نام، عیناً وارد نمائید.
– با توجه به اینکه کلیه اطلاعات مربوط به آزمون و تکمیل پرونده از طریق ارسال پیامک به تلفن همراه یا به نشانی پست الکترونیکی اعلامی ارسال خواهد شد، لذامتقاضیان موظفند بندهای 14 و 15 تقاضانامه را با دقت تکمیل نمایند. بدیهی است عواقب ناشی از عدم تکمیل بندهای مزبور متوجه متقاضی خواهد بود.
– ثبت نام زمانی کامل بوده که داوطلب با استفاده از کد رهگیری به صفحه مشاهده و چاپ اطلاعات مراجعه و پس از اطمینان از صحت اطلاعات مندرج در فرم تقاضای شرکت در آزمون را چاپ و نزد خود نگهداری کنند .
تاریخ و محل برگزاری آزمون و نحوه توزیع کارت :
– آزمون کتبی در تاریخ 1397/4/29 برگزار خواهد شد.

– محل برگــزاری آزمون همزمان با توزیع کارت ورود به جلسه طی اطلاعیه های منتشره در سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به اطلاع داوطلبین خواهد رسید.
اسامی پذیرفته شدگان آزمون کتبی، حداکثر ظرف دو ماه پس از برگزاری آزمون در سایت سازمان ثبت اسناد و املاک اعلام خواهد شد و به مدت 20 روز قابل دسترسی خواهد بود قبولشدگان می بایست حداکثر 20 روز از تاریخ اعلام نتیجه تصویر مصدق مدارک مشروحه ذیل را از طریق پست پیشتاز به صندوق پستی 1136934611 ارسال نمایند.
1- تصویر مدرک تحصيلي مطلوب.(مندرج در شرایط اختصاصی)
2- تصویر دو طرف کارت ملی .
3- تصویر تمام صفحات شناسنامه .
4- تصویر دو طرف کارت پايان خدمت سربازی يا معافيت دائم از خدمت نظام وظیفه عمومی(برای آقایان).
5- شش قطعه عکس (4× 3) رنگی زمینه سفید پشت نویسی شده.
6- گواهینامه مهارتهای هفتگانه کامپیوتر( ICDL)
تذکّرات خیلی مهّم :
1)ایثارگران ( جانبازان حداقل ده درصد (%10)، آزادگان با حداقل سه ماه سابقه اسارت و رزمندگان با داشتن حداقل شش ماه سابقه حضور در جبهه، فرزندان و همسران شهدا، فرزندان و همسران جانبازان بیست و پنج
درصد (25%)و بالاتر، فرزندان و همسران آزادگان و فرزندان رزمندگان دارای حداقل دوازده ماه سابقه حضورداوطلبانه در جبهه از اولویت مقرر و امتیازات مربوطه برخودار خواهند بود. مشمولین این بند ضروری است
گواهی مربوطه و کارت ایثارگری را از مراجع ذیصلاح حسب مورد ( بنیاد جانبازان انقلاب اسلامی استان، ستاد رسیدگی به امور آزادگان، بنیاد شهید انقلاب اسلامی ) تا قبل از برگزاری آزمون اخذ نمایند. همچنین در زمان ثبت نام آزمون گزینه سهمیه ایثارگری خود را در بند مربوط درج نمایند. در غیر اینصورت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور هیچگونه مسئولیتی جهت اعمال سهمیه ایشان ندارد.
2) سران دفاتر اسناد رسمي و ازدواج و طلاق مادام که در این سمت اشتغال دارند حق شرکت در آزمون مذکور را نخواهند داشت.
3) هرمتقاضي حق انتخاب یک محل را دارد و لازم است نام و کد محل مورد تقاضا را در فرم تقاضانامه ثبت نام اینترنتی درج نمایند.
4) داوطلبان باید محل مورد تقاضا را طبق اعلام نيازهاي ذکر شده در آگهي از جهات مختلف مورد بررسي قرار داده و انتخاب نمايند پس از ثبت نام، تغيير محل مورد تقاضا به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود.
5) ثبت نام و شرکت در آزمون و احراز نمره کتبی ایجاد حقی برای متقاضی نمی نماید بدیهی است پذیرش نهایی بعد از انجام اختبار شفاهی و گزینش با احرازصلاحيت داوطلب براي تصدی سردفتري اسناد رسمی مطابق مقررات به تشخيص سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خواهد بود.

6) متقاضيان در صورت اعلام قبولی برای محل انتخابی در زمان ثبت نام حق درخواست تغییر محل را تحت هیچ عنوان نخواهند داشت.
7) صدور ابلاغ سردفتری منوط به طی دوره کارآموزی و احراز صلاحیت عملی داوطلب خواهد بود.
8) چنانچه در هر مرحله از آزمون تا صدور ابلاغ و پس از آن خلاف اظهارات و مدارک ارسالی از سوی داوطلبان اثبات گردد، از فهرست داوطلبان یا پذیرفته شدگان حذف و در صورت صدور ابلاغ نیز لغو ابلاغ خواهند شد.
سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

به جهت رفاه حال آن دسته از داوطلبانی که موفق به تکمیل مراحل ثبت نام خود نشده اند میرساند کسانی که واریز وجه ثبت نام داشته اند میتوانند پس از اتمام مهلت قانونی نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام نمایند.

جهت دانلود فایل تعداد سردفتران مورد نیاز به تفکیک استانها اینجا کلیک نمایید

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون سردفتری عضو کانال تلگرام ایران استخدام شوید


خبر 29 فروردین 97: اعلام جزییات آزمون سردفتری اسناد رسمی تا هفته آینده (منبع: خبرگزاری ایسنا)

تویسرکانی خبر داد: جزییات برگزاری آزمون سردفتری اسناد رسمی تا هفته آینده مشخص می‌شود

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۵ بهمن ۹۶: آزمون سردفتری اسناد رسمی به زودی برگزار می شود (منبع: خبرگزاری ایسنا)

احمد تویسرکانی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه یکی از اقدامات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور توسعه دفاتر اسناد رسمی بوده است، گفت: طی ۱۰ سال اخیر هیچ آزمونی از سوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار نشده بود، اما با توجه به بررسی‌های صورت گرفته و انجام مقدماتی، ان‌شاءالله با برگزاری آزمون قصد داریم حدود ۱۰۰۰ دفترخانه اسناد رسمی را در کشور افزایش دهیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 21 مرداد 96: آزمون سردفتری امسال برگزار نمی‌ شود (منبع: خبرگزاری ایلنا)

رییس کانون سردفتران و دفتریاران اعلام کرد که برگزاری آزمون سردفتری با سازمان ثبت اسناد و املاک کل کشور است و تا جایی که اطلاع دارد، این آزمون امسال برگزار نخواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 1 آبان 95: بررسی برگزاری آزمون سردفتری در کمیسیون خاص (منبع: خبرگزاری مهر)
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از بررسی برگزاری آزمون سردفتری در کمیسیون تخصصی این سازمان خبر داد و گفت: درآینده ای نزدیک نتایج این بررسی اعلام می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


آگهی آزمون سردفتری – سال 94:

جهت مشاهده متن آگهی آزمون سردفتری (سال 94) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : نادیا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:23

  کد دیدگاه : 1737449

  بچه ها! می گن کل قانون تجارت عوض شده، باید نسخۀ جدید رو بخونیم.
  شما خبر موثقی دارید که این خبر درسته یا نه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : تمنا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:36

  کد دیدگاه : 1737225

  سلام ازشهرکرد کسی اینجا هس که ثبتنام کرده باشه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ارش

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:01

  کد دیدگاه : 1737180

  سلام کسی میدونه قانون تجارت جدید رو باید بخونیم یا قبلی رو؟میگن اصلاحیه خورده و تغییراتی داشته

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:16

   کد دیدگاه : 1737435

   هنوز تصویب نشده .

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:15

  کد دیدگاه : 1736654

  سلام چطور شماره پیگیری بگیرم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : زینب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:50

   کد دیدگاه : 1736727

   سلام .مگه وقت ثبت نام هنوز تموم نشده؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : اکرم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:26

  کد دیدگاه : 1736505

  شما در قسمت شرایط اعلام کرده بودید افرادی که تحت استخدام ارگانهای دولتی مثل شهرداری باشند نمیتوانند شرکت کنند در صورتیکه من میشناسم افرادی را که با این شرایط شرکت کرده اند.
  چرا دقیق و با نظارت بیشتری روی افراد ثبت نامی تمرکز نمیکنید که حق دیگران ضایع نشود
  یکنفر یک بار در آزمون استخدام شهرداری آزمون داده قبول شده و الان سر کار باز تو این مسیله هم خودشو قاطی میکنه بدون اینکه فکر کنه با این کار حق دو نفر رو ضایع کرده شماهم که هیچ رسیدگی نمیکنید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : زینب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:09

   کد دیدگاه : 1736646

   سلام عزیزم.اینایی که کارمند هستند میتونند ثبت نام کنند در صورت قبولی باید از کار قبلیشون استفعا بدهند درسته حق ۲نفر رو ضایع کرده ولی برای ثبت نام مشکلی ندارند.شما بخونید انشالله که قبول بشید اون یه نفر هم جای کسی رو تنگ نمیکنه رقابت خیلی بالاست .

   پاسخ دهید
  • نویسنده : زینب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:13

   کد دیدگاه : 1736650

   من خودمم شاکی بودم چرا کارمندان و وکلا و اساتید دانشگاه و…میتونن ثبت نام کنند اونا با اطلاعات بالاشون نسبت به ماها که فقط دانشجو بوده ایم خیلی جلوترن ولی یه مشاور صحبت میکرد گفت بیشتر این وکلا و اساتید اونطور که شما فکر میکنید اطلاعات بالایی ندارند و با وجود مشغله فکری و کاری وقت درس خوندن ندارند پس انشالله خودمون موفق تریم .

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:11

   کد دیدگاه : 1736762

   دوست عزیز نگران نباشید در صورت قبولی باید یکی رو انتخاب کنن .هرچند فکر نمیکنم با یه بوم دو هوا به جایی رسید.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : حمیده

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:56

  کد دیدگاه : 1736266

  سلام بچه ها چن روزه نت ندارم برا همینه که کم پیدام منم ثبت نام کردم…اما فقط مدنی جزوه شهبازی رو تقریبا تموم کردم…فقط اگه قانون یار ثبت چتر دانش و بگیرم برا اون قانون ایین نامه های دفاتر اسناد…کافیه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : زینب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:53

   کد دیدگاه : 1736472

   سلام گلم خسته نباشی.قانون دفاتر اسناد رو باید بخونی .خود قانون ثبت رو هم باید بخونی.حالا اگه قانون یار رو بخونی ممکنه ماده های ثبت هم داخلش باشه.چون من شهری رو که خوندم خیلی از ماده های قانون ثبت داخل همین کتابه بود ولی خب همش رو که نیست باید قانونش رو هم بخونی.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : زینب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:55

   کد دیدگاه : 1736476

   حمیده جان شما برا کدوم حوزه ثبت نام کردی؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : زینب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:12

  کد دیدگاه : 1736053

  سلام نازنین خانم.خسته نباشی چیا خوندی؟من امروز نظم کاتوزیان رو شروع کردم خیلی کند میخونم منابع هم که زیاده سردرگم شدم.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : نازنین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:18

   کد دیدگاه : 1736378

   سلاام زینب جان.من دارم همزمان نظم کاتوزیان تجارت فرحناکیان و ثبت شهریو میخونم از هرکدوم یکم خوندم.واقعا منابع صقیله و پرحجم.اما خب هرچی برسی بخونی خوبه.بعدم کارای خونه و……بقیه شپ میسپرم دست خدا.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : زینب

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 09:49

    کد دیدگاه : 1736460

    موفق باشی گلم.بنظرت همزمان چند تا کتابو باهم بخونیم بهتره یا یکی رو تموم کنیم بعد بریم سراغ بعدی؟؟

    پاسخ دهید
   • نویسنده : زینب

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 10:29

    کد دیدگاه : 1736508

    نازنین خانم شما لارستان زدین دیگه؟چن نفر میخواد؟

    پاسخ دهید
   • نویسنده : زینب

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:13

    کد دیدگاه : 1736567

    نازنین جون شما لارستان رو انتخاب کردی؟چند نفر میخواد؟

    پاسخ دهید
  • نویسنده : حزب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:28

   کد دیدگاه : 1737460

   سلام ، آجی خسته نباشید،بنظرم خب میخونی انشالله ک موفق بشی ، برا کدوم حوزه ثبت نام کردی، (:heart:) (:heart:)

   پاسخ دهید
 • نویسنده : کارمند پنج (شریف زاده)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:00

  کد دیدگاه : 1735284

  خبر 1 خرداد 97: فرصت تکمیل ثبت نام آزمون سردفتری سال 97 (منبع: سایت سازمان ثبت اسناد و املاک)
  ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ به جهت رفاه حال آن دسته از داوطلبانی که موفق به تکمیل مراحل ثبت نام خود نشده اند میرساند کسانی که واریز وجه ثبت نام داشته اند میتوانند پس از اتمام مهلت قانونی نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام نمایند.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فرهام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:14

  کد دیدگاه : 1735045

  بچه لطفابگیدبراادبیات وقانونوآیین نامه دفاتراسنادرسمی چی خوبه آدم بخونه ممنون میشم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ارش خاصی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:42

   کد دیدگاه : 1735108

   مجموعه سوالات طبقه بندی شده موضوعی حقوق ثبت دکتر صبور فتحی کتاب خوبیه تست همراه پاسخ تشریحی

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ندا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:12

  کد دیدگاه : 1735039

  سلام بچه ها
  کتابی هست که همه‌ی قوانین و آیین نامه های ثبتی و دفترخانه ای رو توش داشته باشه؟
  یعنی کتاب جامعی هست که برای درس “قانون و آیین نامه های دفاتر اسناد رسمی” بخونیم؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : دنیا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:09

   کد دیدگاه : 1735177

   سلام.کتاب قوانین و مقررات ثبتی(ثبت اسناد و املاک،ثبت احوال،ثبت شرکتها،ثبت علائم و اختراعات،دفاتر اسناد رسممی) از مجموعه قوانین دیدآور،تدوین جهانگیر منصور
   مطمئن نیستم،ولی فکر کنم کتاب جامعی باشه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:49

   کد دیدگاه : 1735455

   دوست عزیز من خودم چند بار دیدم که بچه ها درجواب کسانی که دنبال منابع بودن کتابهایی رو معرفی کردن به قول معروف میگن العاقل فی الاشاره ؛ کتاب غلامرضا شهری رو شما باید به عنوان کتاب مرجع و اصلی دست بگیرید ؛ بعدش شما نیاز به یه کتاب کمک آموزشی دارین که احتمالا اسم موسسات رو میشناسین به سایتهاشون مراجعه کنید و بخشی از کتاب رو دانلود کنید که فهرستش حتما شاملش میشه خودتون آنالیز کنید ببینید که کدوم کتاب بیشتر مباحث رو پوشش داده به عنوان راهنمایی چند تا رو براتون میگم در نهایت انتخاب با خودتونه ؛ کمک حافظه دور اندیشان حقوق ثبت ( موجود در سایت دوراندیشان ) ؛ قانون یار حقوق ثبت چتر دانش ( موجود در سایت چتر دانش) ؛ مجموعه قوانین دست نویس حقوق ثبت ( موجود در سایت کمک آزمون ) و موسسات دیگه . به خدا جور دیگه نمیتونم شما و بقیه دوستانی که انتظار دارن منابع مطالعاتی معرفی کنیم رو راهنمایی کنم ؛ من خودم چتر دانش دارم تقریبا تمام قوانین توش هست .

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:52

   کد دیدگاه : 1735460

   در ضمن یه توصیه به دوستانی که همش میگن فلان و دانلود کردم به شخصه نمیدونم چطور میخواین بخونیدش شما نیاز دارین که کنار قانون یادداشت برداری کنید بهتره دنبال کتابچه قانون باشید.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : فرهام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:11

  کد دیدگاه : 1735033

  من خودم ازمتن قوانین شروع به خوندن کردم.یه جزوه مربوط به حقوق ثبت توسایت حق وحق جو هست سی ودوصفحه است رایگانه دانلودش کنید.بااین عنوان تومرورگرتون بنویسیدنکات مهم وکلیدی حقوق ثبت.باورکنیدمن کتاب حقوق ثبت غلام رضاشهری روخوندم برام یکم گیج کننده بود ولی این جزوه خیلی روون وخوب توضیح داده.طوریه که بهترین نکاتوبهت آموزش میده وبهتر آدم میفهمه.بچه هاکتاب غلام رضاشهری خیلی آدمودرگیرمیکنه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فرهام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:00

  کد دیدگاه : 1735001

  براقانون وآیین نامه دفاتراسنادرسمی چی خوبه بخونم.من تواینترنت یه چیزی پیداکردم مربوط به سال ۵۴واصلاحات بعدازآن .به نظرتون چطوره اکثراهم ماده قانونه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : نریمان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 02:58

  کد دیدگاه : 1734408

  دوستان این منابع عالیه
  جزا قانون یار چتردانش
  تجارت مختصر دکتر توکلی یا ساده ساز دکتر فرحناکیان
  مدنی دکتر بیات
  حقوق ثبت دکتر شهری
  ادبیات ؛؛مرور و جمع بندی در24ساعت مهروماه
  عربی ایادفیلی
  احکام شرعی؛رساله امام

  پاسخ دهید
  • نویسنده : نازنین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:29

   کد دیدگاه : 1735079

   سلام ممنون از اینک منابعتون رو گغتین.ان شاالع موفق باشین

   پاسخ دهید
 • نویسنده : تمنا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:25

  کد دیدگاه : 1734269

  سلام بچه ها
  من برا مدنی جزوه شهبازی و تست شهبازی
  تجارت ساده ساز فرحناکیان
  جزا ساده سازنورمحمد صبری
  ثبت کتاب غلامرضا شهری

  لطف میکنید نظر بدید واسه منابعم بخصوص جزا و تجارت
  کتاب های اردبیلی رو هم دارم برا جزا ولی زمان زیادی میخواد مطالعه کردنشون اگه لطف کنید جوابمو بدید ممنون میشم

  شما چه حوضه ای رو انتخاب کردید؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:30

   کد دیدگاه : 1734353

   تجارت و جزا به شرط خوب خوندن کافیه.
   بعد از غلامرضا شهری کمک آموزشی هم بخون مثل کمک حافظه دوراندیشان .

   پاسخ دهید
  • نویسنده : نریمان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 02:53

   کد دیدگاه : 1734405

   سلام
   منابع خوبی انتخاب نکردید
   برای تجارت مختصر دکتر توکلی
   جزا هم قانون یار چتردانش

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مرضیه غالب زاده

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:37

  کد دیدگاه : 1734200

  سلام.بنده خرید کردم ولی زمان ثبت آزمون سردفتران مشکل وجود دارد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حزب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:20

  کد دیدگاه : 1734166

  درود بر شما آجی زینب ، ممنونم ،خودم همین را دانلود کردم خواستم ک مطمئن بشم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : زینب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:06

   کد دیدگاه : 1734241

   خواهش میکنم .

   پاسخ دهید
 • نویسنده : حزب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:18

  کد دیدگاه : 1734160

  ممنونم آجی نازنین ،دست درد نکنه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : گل بهار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:58

  کد دیدگاه : 1734111

  سلام دوستان.بنظرتون کسی که سهمیه داره بخونه قبول میشه؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حزب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:43

  کد دیدگاه : 1734093

  دوستان عزیز ، میگم ک دقیقا قانون و ایین نامه های اسناد رسمی چند تا ماده هست

  پاسخ دهید
  • نویسنده : زینب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:56

   کد دیدگاه : 1734108

   من خودمم دانلود کردم ۱۴۲ماده هست قانون ثبت اسناد و املاک.دیگه نمیدونم کاملش همینه یانه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:33

   کد دیدگاه : 1734356

   دوست عزیز یه کتابچه قانون ثبت همراه با آیین نامه ها رو از کتابفروشی تهیه کنید ؛ کتابفروشیهای اینترنتی هم هستن ماه رمضونی از خونه بیرون نرید ….. با دانلود کردن از رو گوشی خوندن که نشد .

   پاسخ دهید
 • نویسنده : نازنین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:40

  کد دیدگاه : 1734087

  دوستای خوبم شما قانون و ایین نامه های دفاتر اسناد رسمی رو از چ منبعی میخونین برای احکام چی معرفی میکنین.ممنون میشم همه تون بگین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : حزب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:51

   کد دیدگاه : 1734218

   آجی ،احکام ،رساله آموزشی امام خمینی را بخون

   پاسخ دهید
   • نویسنده : نازنین

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:58

    کد دیدگاه : 1734995

    سلام ممنون از پاسختون.انشالع موفق باشین

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ارش خاصی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:34

   کد دیدگاه : 1735094

   سلام دوباره
   دیروز پاسخ دادم نمیدونم مدیر تایید کرد یا نه….ایین نامه اجرای مفاد اسناد رسمی لازم الاجرا و طرز رسیدگی به شکایت از عملیات اجرایی مصوب 1387 بخونید..تو اینترنت هست حدودا 25 صفحه میشه تقریبا 150 تا 200 ماده هست اما مهمترین مباحثش تا ماده صدو چهل تای اولشه…میتونید دانلود کنید و پرینت بگیرید

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...