اطلاعات بیشتر

آزمون سردفتری

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید


خبر 23 تیر 97: توزیع کارت آزمون انتخاب سردفتر اسناد رسمی سال 97 (منبع: سایت سازمان ثبت اسناد و املاک)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سردفتری اسناد رسمی سال 97 فعال شد.

گفتنی است آزمون سردفتری اسناد رسمی روز جمعه مورخ 1397/4/29 به نشانی مندرج در کارت ورود به جلسه برگزار می گردد.

جهت دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)


خبر 23 اردیبهشت 97: تغییر لیست ظرفیت مورد پذیرش آگهی انتخاب سردفتر اسناد رسمی سال 97 (منبع: سایت سازمان ثبت اسناد و املاک)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم؛ لیست جدید تعداد سردفتران مورد نیاز (به تفکیک استانها) آگهی انتخاب سردفتر اسناد رسمی سال 97 به همین صفحه اضافه شد.

جهت دانلود فایل تعداد سردفتران مورد نیاز به تفکیک استانها اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه های آگهی انتخاب سردفتر اسناد رسمی سال 97:

*داشتن یکی از شرایط بند های 9 تا 14 آگهی آزمون برای ثبت نام کافی میباشد.
*داوطلبینی که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق و یا علوم قضائی میباشند میتوانند در آزمون ثبت نام کنند.
*دانشجویان ترم آخر نمی توانند ثبت نام کنند.
*ایثارگران محترم از شرط سنی ثبت نام آزمون معاف هستند


آگهی انتخاب سردفتر اسناد رسمی منتشر شد – 11 اردیبهشت 97

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در نظر دارد براساس ماده 5 قانون دفاتر اسناد رسمی و کانون سردفتران و دفتریاران برای مناطقی که نیاز به تأسیس دفتر اسناد رسمی دارند، از بین متقاضیان واجد شرایط زیر از طریق آزمون کتبی و اختبار، سردفتر اسناد رسمی انتخاب نماید.

داوطلبان واجد شرایط می توانند از تاریخ 1397/2/17 لغایت 1397/2/27 با مراجعه به سایت اینترنتی به نشانی سازمان ثبت اسناد و املاک اقدام به ثبت نام نمایند.
* داوطلبین در زمان ثبت نام الزاماً باید واجد شرایط ذیل باشند:
1 – تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
2- التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران .
3- داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت سربازی در زمان ثبت نام آزمون (برای آقایان).
4- نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی باشد.
5- نداشتن محکومیت انفصال دائم از خدمات دولتی یا قضائی یا وکالت دادگستری یا محکومیت انفصال موقت از خدمات مذکور در مدت انفصال یا تعلیق.
6- داوطلبین باید به تشخیص پزشکی قانونی از سلامتی، تندرستی و توانائیهای جسمی متناسب و لازم برای انجام امور سردفتری برخوردار بوده و به هیچ یک از انواع مواد مخدر اعتیاد نداشته باشند.
7- مطابق ماده 15 قانون دفاتر اسناد رسمی متقاضیان نباید به شغل قضاوت، وکالت دادگستری، عضویت در مؤسسه دولتی و وابسته به دولت و شهرداریها، عضویت در هیأت مدیره و مدیریت عامل شرکتهای تجاری و بانکها یا مؤسسات بیمه و مؤسسات دولتی و یا وابسته به دولت اشتغال داشته باشند.
8- مطابق حدنصاب سنی مذکور در ماده 9 قانون دفاتر اسناد رسمی متولدین 1348/1/30 لغایت 1374/4/29 مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون خواهند بود.
9- مدرک کارشناسی و بالاتر حقوق قضائی، علوم ثبتی، حقوق ثبت اسناد و املاک، حقوق سردفتراسناد رسمی، منقول از دانشکده الهیات یا دانشکده سابق معقول و منقول و یا کارشناسی و بالاتر در رشته الهیات و معارف اسلامی با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی از دانشگاهها و مراکز آموزش عالی معتبر مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری.
تذکرمهّم : افراد دارای مدرک تحصیلی معادل مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون نمی باشند.
10- داشتن مدرک کارشناسی کلیه رشته ها با سه سال تمام سابقه دفتریاری.
11- دفتریاران اول با مدرک تحصیلی دیپلم کامل متوسطه بشرط داشتن هفت سال سابقه دفتریاری اول.

12-داشتن مدرک تحصیلی حوزوی حداقل سطح دو و بالاتر از حوزه های مدیریت علمیه قم، اصفهان و خراسان رضوی ( برای طلاب شیعه ) و یا دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران و شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ( برای اهل تسنن)
13-دارندگان تصدیق اجتهاد از مراجع مسلم.
14-دارندگان مدرک افتاء از مراجع مسلم اهل سنت که به تائید رئیس قوه قضائیه رسیده باشد.
مواد امتحاني:
عبارت است از: 1- ادبيات فارسي ( با ضریب 2) 2- عربي ( با ضریب 1) 3- حقوق ثبت ( با ضریب 3) 4- حقوق مدنی( با ضریب 3) 5- حقوق جزاء ( با ضریب 2) 6- حقوق تجارت( با ضریب 2) 7- احکام شرعی( با ضریب 2) 8- قانون و آئین نامه های دفاتر اسناد رسمی( با ضریب 3) 9- اطلاعات عمومی و هوش ( با ضریب 1)
نحوه ثبت نام :
متقاضيان درصــورت واجد شــرايط بودن مي توانند با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان اسناد و املاک کشور نسبت به انجام ثبت نام اینترنتی و اخذ شماره رهگیری به نحو ذیل اقدام نمایند:
1-ثبت نام در سایت مذکور از تاریخ 1397/2/17 لغایت1397/2/27 .
2-اسکن عکس پرسنلی 4×3، با عرض 150 و ارتفاع 200 پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر 200 کیلو بایت.

3- هزینه برگزاری آزمون به مبلغ 600/000 ریال می باشد که صرفاً از طریق سامانه قابل پرداخت و لازم است داوطلبان شماره رهگیری پرداختی خود را جهت پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه نزد خویش نگهداری نمایند.
تذکرات مهّم :
– قبل از واریز وجه ثبت نام لازم است متقاضیان از انطباق شرایط خود با مفاد این آگهی اطمینان حاصل نمایند . بدیهی است هزینه واریزی ثبت نام به هیچ وجه برگشت داده نمی شود .
– شماره کد رهگیری قبض واریزی را در قسمت مربوط به تائید پرداخت وجه ثبت نام، عیناً وارد نمائید.
– با توجه به اینکه کلیه اطلاعات مربوط به آزمون و تکمیل پرونده از طریق ارسال پیامک به تلفن همراه یا به نشانی پست الکترونیکی اعلامی ارسال خواهد شد، لذامتقاضیان موظفند بندهای 14 و 15 تقاضانامه را با دقت تکمیل نمایند. بدیهی است عواقب ناشی از عدم تکمیل بندهای مزبور متوجه متقاضی خواهد بود.
– ثبت نام زمانی کامل بوده که داوطلب با استفاده از کد رهگیری به صفحه مشاهده و چاپ اطلاعات مراجعه و پس از اطمینان از صحت اطلاعات مندرج در فرم تقاضای شرکت در آزمون را چاپ و نزد خود نگهداری کنند .
تاریخ و محل برگزاری آزمون و نحوه توزیع کارت :
– آزمون کتبی در تاریخ 1397/4/29 برگزار خواهد شد.

– محل برگــزاری آزمون همزمان با توزیع کارت ورود به جلسه طی اطلاعیه های منتشره در سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به اطلاع داوطلبین خواهد رسید.
اسامی پذیرفته شدگان آزمون کتبی، حداکثر ظرف دو ماه پس از برگزاری آزمون در سایت سازمان ثبت اسناد و املاک اعلام خواهد شد و به مدت 20 روز قابل دسترسی خواهد بود قبولشدگان می بایست حداکثر 20 روز از تاریخ اعلام نتیجه تصویر مصدق مدارک مشروحه ذیل را از طریق پست پیشتاز به صندوق پستی 1136934611 ارسال نمایند.
1- تصویر مدرک تحصيلي مطلوب.(مندرج در شرایط اختصاصی)
2- تصویر دو طرف کارت ملی .
3- تصویر تمام صفحات شناسنامه .
4- تصویر دو طرف کارت پايان خدمت سربازی يا معافيت دائم از خدمت نظام وظیفه عمومی(برای آقایان).
5- شش قطعه عکس (4× 3) رنگی زمینه سفید پشت نویسی شده.
6- گواهینامه مهارتهای هفتگانه کامپیوتر( ICDL)
تذکّرات خیلی مهّم :
1)ایثارگران ( جانبازان حداقل ده درصد (%10)، آزادگان با حداقل سه ماه سابقه اسارت و رزمندگان با داشتن حداقل شش ماه سابقه حضور در جبهه، فرزندان و همسران شهدا، فرزندان و همسران جانبازان بیست و پنج
درصد (25%)و بالاتر، فرزندان و همسران آزادگان و فرزندان رزمندگان دارای حداقل دوازده ماه سابقه حضورداوطلبانه در جبهه از اولویت مقرر و امتیازات مربوطه برخودار خواهند بود. مشمولین این بند ضروری است
گواهی مربوطه و کارت ایثارگری را از مراجع ذیصلاح حسب مورد ( بنیاد جانبازان انقلاب اسلامی استان، ستاد رسیدگی به امور آزادگان، بنیاد شهید انقلاب اسلامی ) تا قبل از برگزاری آزمون اخذ نمایند. همچنین در زمان ثبت نام آزمون گزینه سهمیه ایثارگری خود را در بند مربوط درج نمایند. در غیر اینصورت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور هیچگونه مسئولیتی جهت اعمال سهمیه ایشان ندارد.
2) سران دفاتر اسناد رسمي و ازدواج و طلاق مادام که در این سمت اشتغال دارند حق شرکت در آزمون مذکور را نخواهند داشت.
3) هرمتقاضي حق انتخاب یک محل را دارد و لازم است نام و کد محل مورد تقاضا را در فرم تقاضانامه ثبت نام اینترنتی درج نمایند.
4) داوطلبان باید محل مورد تقاضا را طبق اعلام نيازهاي ذکر شده در آگهي از جهات مختلف مورد بررسي قرار داده و انتخاب نمايند پس از ثبت نام، تغيير محل مورد تقاضا به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود.
5) ثبت نام و شرکت در آزمون و احراز نمره کتبی ایجاد حقی برای متقاضی نمی نماید بدیهی است پذیرش نهایی بعد از انجام اختبار شفاهی و گزینش با احرازصلاحيت داوطلب براي تصدی سردفتري اسناد رسمی مطابق مقررات به تشخيص سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خواهد بود.

6) متقاضيان در صورت اعلام قبولی برای محل انتخابی در زمان ثبت نام حق درخواست تغییر محل را تحت هیچ عنوان نخواهند داشت.
7) صدور ابلاغ سردفتری منوط به طی دوره کارآموزی و احراز صلاحیت عملی داوطلب خواهد بود.
8) چنانچه در هر مرحله از آزمون تا صدور ابلاغ و پس از آن خلاف اظهارات و مدارک ارسالی از سوی داوطلبان اثبات گردد، از فهرست داوطلبان یا پذیرفته شدگان حذف و در صورت صدور ابلاغ نیز لغو ابلاغ خواهند شد.
سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

به جهت رفاه حال آن دسته از داوطلبانی که موفق به تکمیل مراحل ثبت نام خود نشده اند میرساند کسانی که واریز وجه ثبت نام داشته اند میتوانند پس از اتمام مهلت قانونی نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام نمایند.

جهت دانلود فایل تعداد سردفتران مورد نیاز به تفکیک استانها اینجا کلیک نمایید

توجه:
مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است. شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده شرایط آگهی در سایت اصلی سازمان ثبت اسناد و املاک اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)


خبر 29 فروردین 97: اعلام جزییات آزمون سردفتری اسناد رسمی تا هفته آینده (منبع: خبرگزاری ایسنا)

تویسرکانی خبر داد: جزییات برگزاری آزمون سردفتری اسناد رسمی تا هفته آینده مشخص می‌شود

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۵ بهمن ۹۶: آزمون سردفتری اسناد رسمی به زودی برگزار می شود (منبع: خبرگزاری ایسنا)

احمد تویسرکانی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه یکی از اقدامات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور توسعه دفاتر اسناد رسمی بوده است، گفت: طی ۱۰ سال اخیر هیچ آزمونی از سوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار نشده بود، اما با توجه به بررسی‌های صورت گرفته و انجام مقدماتی، ان‌شاءالله با برگزاری آزمون قصد داریم حدود ۱۰۰۰ دفترخانه اسناد رسمی را در کشور افزایش دهیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 21 مرداد 96: آزمون سردفتری امسال برگزار نمی‌ شود (منبع: خبرگزاری ایلنا)

رییس کانون سردفتران و دفتریاران اعلام کرد که برگزاری آزمون سردفتری با سازمان ثبت اسناد و املاک کل کشور است و تا جایی که اطلاع دارد، این آزمون امسال برگزار نخواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 1 آبان 95: بررسی برگزاری آزمون سردفتری در کمیسیون خاص (منبع: خبرگزاری مهر)
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از بررسی برگزاری آزمون سردفتری در کمیسیون تخصصی این سازمان خبر داد و گفت: درآینده ای نزدیک نتایج این بررسی اعلام می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


آگهی آزمون سردفتری – سال 94:

جهت مشاهده متن آگهی آزمون سردفتری (سال 94) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : مرتضی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:09

  کد دیدگاه : 1814711

  بچه ها به درصدا گوش نکنید،شماها کار خودتون کنید و به داشته هاتون ایمان داشته باشید.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : رحیمی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:14

  کد دیدگاه : 1814532

  سلام دوستان خدا قوت خسته نباشید منم این آزمون و شرکت کردم نمیدونم رقیب های من تو همون شهرانتخابی هستند یا کل استان لرستان؟ممنون میشم اگه کسی اطلاع دقیقی داره جواب بده

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سونیا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:18

   کد دیدگاه : 1814634

   سلام همون شهر خودتون

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:06

   کد دیدگاه : 1814705

   همون حوزه ای که انتخاب کردین.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:51

  کد دیدگاه : 1814142

  سلام از بچه ها تهران کسی هست؟
  محل برگزاری ازمون کدوم دانشگاه هست لطفا راهنمایی کنید.
  حوزه اقایون منظورمه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : آرام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:04

  کد دیدگاه : 1814048

  سلام دوستان خسته نباشید
  به امید موفقیت تک تک عزیزان

  بچه ها اگه بین دوتا گزینه شک داشته باشید شماها ریسک میکنید میزنید یا بیخیالش میشید؟

  بعد دوستان میدونید نمره منفی چه طور محاسبه میشه مثل روال آزمون های دیگه هست ؟

  و اینکه اگه یه نفر توی دو تا از درس هاش پایش قوی باشه و در حد ۹۰ درصد بزنه و بقیه رو در حد ۲۰ یا ۳۰ درصد بزنه احتمال داره قبول بشه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:48

   کد دیدگاه : 1814131

   من ثبت و تجارت و مدنی رو تسلط دارم که خودش چهارتا درس میزنم بالای هشتاد تا نود درصد.احکام هم فک کنم پنجاه تا بزنم.اطلاعات عمومی هم پنجاه جزا و ادبیات در حد سی درصد.عربی اصلا نمیزنم.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : تابی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 17:13

    کد دیدگاه : 1814290

    انشالله

    پاسخ دهید
   • نویسنده : anita

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 17:23

    کد دیدگاه : 1814300

    (:shock:)

    پاسخ دهید
    • نویسنده : تابی

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 18:31

     کد دیدگاه : 1814386

     چی شده (:unknw:)

     پاسخ دهید
     • نویسنده : anita

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 20:35

      کد دیدگاه : 1814562

      هیچی گف درصدامو ایقد میزنم تعجب کردم 😀

      پاسخ دهید
   • نویسنده : تمنا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 17:47

    کد دیدگاه : 1814335

    من ثبت و مدنی تسلطم خوبه تجارت و جزا شاید ۵۰درصد احکام هم تا حدودی از ادبیات میترسم بنظرم سخته عربی سفید میدارم

    اگه بجای ادبیات زبان خارجه بود کمتر استرس داشتم (:cry:)

    پاسخ دهید
   • نویسنده : هعی..

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:24

    کد دیدگاه : 1814459

    منم چون ارشد ثبت دارم فک کنم دو تا ثبت رو صد بزنم

    مدنیمم در حد 80 هست چون تو قضاوت 87 زدم
    جزا 66
    تجارتم دو ساله وکالت 100 زدم پشت سرهم
    الان از بیکاری یک ماهه فقط کلاس احکام و عربی و ادبیات نوشتم اینهارو کار میکنم
    تا چه قبول افتد

    پاسخ دهید
    • نویسنده : سونیا

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 20:45

     کد دیدگاه : 1814578

     ماشالله به همه تون (:heart:) مث اینکه سر جلسه نرم بهتره 😀

     پاسخ دهید
    • نویسنده : نازنین

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 21:02

     کد دیدگاه : 1814605

     احسنت برشما…. (:big_boss:) انشالع که موفق بشین .توی وکالت بااین درصدا قبول شدین یا نه؟

     پاسخ دهید
  • نویسنده : تمنا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:43

   کد دیدگاه : 1814331

   بچه ها دکتر مظاهر نامداری تو کانالش تله های تستی رو توضیح داد۹

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سونیا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:12

    کد دیدگاه : 1814447

    من کانالشو ندارم (:sorry:)

    پاسخ دهید
   • نویسنده : Ehsan

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 20:47

    کد دیدگاه : 1814583

    بله منم گوش دادم واااقعا عالی بود (:good:)
    فایل pdf مواد مهمشم خوبه

    پاسخ دهید
 • نویسنده : فاطمه...

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:48

  کد دیدگاه : 1813699

  سلام کسی از کرج هست ؟
  دوستان میدونید حوضه امتحانی کرج کجاست؟ تهارانه یا کرجه؟
  من واسه مادرم میخوام هموز کارتشو پرینت نگرفتیم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : تمنا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:37

   کد دیدگاه : 1814007

   تهران

   پاسخ دهید
 • نویسنده : الهام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:18

  کد دیدگاه : 1813567

  سلام بچه های هرمزگان اعلام حضور کنن هرکس کجارو انتخاب کرده؟!

  پاسخ دهید
 • نویسنده : تمنا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:09

  کد دیدگاه : 1813307

  بچه ها بنظرتون هر درس رو حداقل باید چند درصد بزنیم؟؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سالم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:49

   کد دیدگاه : 1813523

   حداقل یا همه 60 یا بعضی بالای 70 و بعضی زیر 50
   ولی میانگین 9 درس باید بالای 60 باشه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : الهام

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:20

   کد دیدگاه : 1813571

   بستگی به سختی و آسونی سوال داره که معمولا سوال آسون میدن همه میتونن جواب بدن میانگین نمرتون بالای 65 باید باشه حداقل اگه تو حوزتون البته شانس بیارین سهمیه دار کسی نباشه …

   پاسخ دهید
   • نویسنده : مرتضی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:25

    کد دیدگاه : 1813771

    اینجوری نیست که حد نصاب مشخصی داشته باشه،بستگی به ضریب نمرات رقیبا داره که تو اون حوزه انتخابی با هم رقابت میکنن.

    پاسخ دهید
 • نویسنده : نازنین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:43

  کد دیدگاه : 1812641

  سلام به همه ی دوستای گلم خداقوت.بیاین اونایی ک ازمونتون شیراز هست بگین حوزه ی انتخابیتون کجان.حداقل یه امار دستمون بیاد

  پاسخ دهید
  • نویسنده : حمیده

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:27

   کد دیدگاه : 1813041

   سلام نازنین جون خسته نباشی..خیلی دیده نمیشدی..حتما داشتی بکوب میخوندی،من که خدا رو شکر ازمونم مشهده ..ده دقیقه راهه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : Ehsan

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:06

   کد دیدگاه : 1813112

   سلام نازنین خانوم
   حوزه انتخابیم من که بوشهر هستش
   محل آزمونمم شیراز (:yes:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : آزاده

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:41

    کد دیدگاه : 1813910

    سلام عزیزم
    شما خود بوشهرو زدی؟
    من دلوار زدم حوزه م شیرازه. موسسه آموزشی پاسارگاد

    پاسخ دهید
    • نویسنده : Ehsan

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 14:22

     کد دیدگاه : 1813984

     سلام آزاده خانوم
     واقعا؟؟؟ (:rofl:)
     اوه اوه پ رقیبم شمایی 😀
     من ریسک نکردم بوشهرو نزدم دلوار رو زدم (:yes:)
     حوزه منم شیراز-دانشکده مهندسی 2 هستش

     پاسخ دهید
  • نویسنده : رُمَیصا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 06:25

   کد دیدگاه : 1813402

   سلام نازنین خانم
   توی نظرات قبلی هم دوستان سوال شما رو پرسیدن،،من دانشکده علوم 3 واقع در چهار راه ادبیات هستم،بقیه دوستان هم دانشگاه صنعتی شیراز،دانشگاه ارم بخش الهیات هستن
   شما کجایین (:victory:)

   پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:34

   کد دیدگاه : 1813899

   من اصفهان رو انتخاب کردم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : تابی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:05

  کد دیدگاه : 1812485

  بچه ها یه سوال من داشتم توی سایتا دنبال دوره ای سی دل ال با مدت کوتاه و قیمت کم میگشتم همینطوری الکی یه سایتی رو زدم نوشته بود آموزش مجازی زیر نظر ارشاد و اینا… بعد پشتیبانیش اومد کلی راهنمایی کرد و در اخر گفت معتبره و اگه فردا آزمون بدی دو هفته دیگه مدرک میدیم و مجازیه امتحانش به نظرتون معتبره واسه سازمان؟ اخه 270 تومن پولشه میترسم بخورن و یه ابم روش یا اینکه یه مدرک چرتو پرت بدن که واسه گذاشتن لب طاقچه هم ارزش نداشته باشه، کسی تا حالا تجربه این مدل دوره ها رو داشته؟ ازادش حدود 400 پولشه و سه ماه طول میکشه. حسین اقای سردفتر بعد از این، شما که همه چیزو بلدی بیا اینم بگو مرسی 😀

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مهتاب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:35

   کد دیدگاه : 1812628

   بنظرمن مجازی فایده نداره …یکم پول بیشتر میدی مدرک از فنی وحرفه ای میگیری که همه جامعتبره…فک کنم زودتر هم بشه گرفت من 5 سال پیش کلاساروفشرده رفتم وآزموناهم سریع شرکت کردم قبول شدم
   ..درسته گرونتره ولی ارزششو داره…شاید اونم خوب باشه اما فنی حرفه ای ی چیزدیگست باید درباره اون سایت ومدرکشم تحقیق کنید الکی که نمیشه (:punish:)

   پاسخ دهید
  • نویسنده : مهتاب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:37

   کد دیدگاه : 1812634

   من تجربه دارم چون خودم مدرک iso و msp رو تازه حضوری گرفتم ولی بعدا فهمیدم مدرکش معتبر نیست بااینکه طرف استاد بود (:dash:)

   پاسخ دهید
  • نویسنده : زینب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:18

   کد دیدگاه : 1812699

   عزیزم من بودم این کار رو نمیکردم ریسکه ممکنه به قول خودتون مدرکش ارزش نداشته باشه چه برای سازمان چه ارگانهای دیگه.همون حضوری برو بهتره.اعلام نتایج طول میکشه بنظر من وقت هست برای گرفتن مدرک .موفق باشی عزیزم 🌷🌷🌷

   پاسخ دهید
  • نویسنده : حسین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:36

   کد دیدگاه : 1812738

   سلام دوست عزیز
   بنده مدتی رو بعنوان مربی دوره تکمیلیicdlکار کردم و بهتون قول میدم این سایت و مراکز مجازی صرفا کلاهبردار هستن
   واسه دریافت مدرکicdlیا همون مدارک هفتگانه شما باید توی مراکز اموزش مجاز زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور آموزش ببینید
   آمورش حداقل۲ماه طول میکشه که باید جمعا قریب۱۸۰ساعت آموزشی رو طی کنید و دوبار ازتون آزمون میگیرن هم تستی هم عملی هم توی آموزشگاه هم بصورت جامع توی مراکز فنی و حرفه ای شهرتون
   توصیه من به شما اینه تشریف ببرین مراکز معتبر شهرتون که حتما وجود دارن اونجا ثبتنام کنید و انشالله اگر قبول شدین بهتون گواهی مقدماتی درحال آموزش میدن
   نگران نباشید

   پاسخ دهید
  • نویسنده : تمنا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:42

   کد دیدگاه : 1812742

   من از آموزشگاه پرسیدم گفتم دورش دو ماهه بعد ازمونش یک هفته طول میکشه که آموزشگاه مدرک بده ولی مدرک فنی حرفه ای معلوم نیست کی بیاد گفت دادگستری مدرک آموزشگاه رو قبول میکنه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : مهتاب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:52

   کد دیدگاه : 1812834

   اوا من کلی توضیح دادم پس چرا تائید نشد (:cry:) امیدوارم بیاد

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مهتاب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:11

  کد دیدگاه : 1812363

  اراکیایی که زیر آب هستید بیاید اعلام حضور کنید ببینم (:bravo:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مرتضی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:54

   کد دیدگاه : 1812564

   بچه های اراک الان از زیر آب نمیان بیرون وقتی میری امتحان بدی میبینی مثل سیل دارن میان اونجا (:mosking:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : زینب

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 18:23

    کد دیدگاه : 1812708

    😂😂😂دقیقا.وای من میترسم برم اهواز با سیل عظیم جمعیت روبرو بشم همونجا غش کنم 😂😂😂
    دراینصورت فرار رو بر قرار ترجیح میدم (:laugh1:)

    پاسخ دهید
   • نویسنده : مهتاب

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:57

    کد دیدگاه : 1812844

    وای اقا مرتضی تعداد انقد زیاده که تو دوتادانشگاه برگزار میشه دیگ فکرشو بکن نگم برات توضیح طولانی بدم ادمین میکشم بس که میام اینجا کامنت میزارم…معتاد شدم هر ی ساعت ی بار چک میکنم (:cry:)

    پاسخ دهید
    • نویسنده : مرتضی

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 21:49

     کد دیدگاه : 1812993

     مهتاب خانم مگه اراک همه دانشگاه سردشت نیستن؟

     پاسخ دهید
     • نویسنده : مهتاب

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 23:01

      کد دیدگاه : 1813099

      ن متاسفانه من فک کردم آقایون دانشگاه سردشت و خانومها دانشگاه میدون شریعتی…و حالا فهمیدم ی سری خانومها هم سردشتن پس نتیجه این میشه که تعداد زیاده که دوجا برگزار شده…من داشگاه اراک علوم انسانی شریعتی هستم (:cry:)

      پاسخ دهید
      • نویسنده : مرتضی

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 00:10

       کد دیدگاه : 1813233

       تعداد که زیاده چون حوزه دو سه تا استان انداختن اراک‌.

  • نویسنده : نازنین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:46

   کد دیدگاه : 1812646

   سلام مهتاب جونم خداقوت عزیزم تو و زینب جون میناب خانم اقا حسین انیتا وتمناجون ماشاله خیلی پر انرژی هستین ادم با وجود شما احساس خستگی نمیکنه انشاله که قبول بشین همگی بریم ابادان دعوت زینب خانم فلافل بخوریم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : مهتاب

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:55

    کد دیدگاه : 1812841

    عزیز دلم ممنون از اینهمه محبتت که داری ومهربونی …ان شالله هرجی خدا بخواد من هیچوقت رو ی چیز گیر نمیدم تلاش میکنم شد شد نشدم نشد…اره من کلا عادت ندارم اخلاق خشک داشته باشم شیرین عقل نیسما (:laugh1:) کلا دوس دارم تو هر چیزی باانرژی باشم (:kiss:) وگرن من بچه مظلومی هستم الکی مثلا

    پاسخ دهید
   • نویسنده : زینب

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:11

    کد دیدگاه : 1813122

    ای جااانم خدا از دهنت بشنوه اگه قبول بشم فلافل که هیچی یه جشن مفصل میگیرم همتونو دعوت میکنم جشن سردفتران اسناد رسمی ۹۷ (:mosking:) (:mosking:)
    همیشه خودمو تصور میکنم توی دفترم مشغول کارم با یه تابلو بزرگ آبی که روش اسم و فامیلمو نوشته سردر دفترم نصب شده 😂😂😂😂
    بچه ها اینارو محض شوخی و خنده میگم که نزدیک امتحان روحیتون عوض بشه وگرنه من کجا و قبولی کجااااا😂😂😂

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 15:46

     کد دیدگاه : 1814129

     خخخخ عزیزم تنها نیستی.منم مث خودتم توهم زدم بیشتر از تو تازه تو فکر انتخاب دفتریارمم هستم خخخ

     پاسخ دهید
     • نویسنده : زینب

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 17:27

      کد دیدگاه : 1814306

      😂😂😂😂😂

      پاسخ دهید
  • نویسنده : زینب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:20

   کد دیدگاه : 1812705

   زیر اب خفه شدن که، فک نکنم دیگه بتونن بیان بالا😂😂😂😂

   پاسخ دهید
   • نویسنده : مهتاب

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:55

    کد دیدگاه : 1812842

    (:sarcastic:) سخت جونن

    پاسخ دهید
    • نویسنده : زینب

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 00:45

     کد دیدگاه : 1813275

     (:bomb:) (:bomb:) (:bomb:) (:bomb:) بمب بنداز وسطشون فرار کن مهتاب 😂😂

     پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:38

  کد دیدگاه : 1811916

  تولد امام رضا نزدیک امیدوارم به حق این شب وروزای عزیز هرکس زحمت کشیده وحقش هست موفق بشه .آمین.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:58

   کد دیدگاه : 1812081

   ان شاءالله شما و همه ی دوستان بتونن موفق باشن مخصوصا کسایی که مجبورن شرایط جابجایی واسه امتحان رو هم توی این گرما تحمل کنن .

   پاسخ دهید
  • نویسنده : زینب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:32

   کد دیدگاه : 1812146

   انشالله به امید موفقیت همه دوستان خوبم.امام رضا خودت کمکمون کن❤❤❤

   پاسخ دهید
 • نویسنده : تمنا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:58

  کد دیدگاه : 1811257

  بادروس عمومی چه کنم (:cry:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : anita

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:17

   کد دیدگاه : 1811284

   منم حتی کتاباشونو نخریدم (:wacko:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : زینب

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 00:08

    کد دیدگاه : 1811365

    منم نخریدم (:punish:)
    😂😂😂😂😂

    پاسخ دهید
    • نویسنده : anita

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 09:39

     کد دیدگاه : 1811692

     حالا چکار کنیم؟ (:cry:)

     پاسخ دهید
     • نویسنده : زینب

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 10:41

      کد دیدگاه : 1811796

      هیچی عزیزم نگاه سوالا کنید اگر چیزی بلد بودید بزنید اگرم نه فاتحه شو بخونید برید😂😂

      پاسخ دهید
      • نویسنده : مهتاب

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 15:12

       کد دیدگاه : 1812366

       پیشنهاد بسیار عالی دادی همین کارا رو میکنیم بیکاریم دیگ (:laugh1:)

      • نویسنده : زینب

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 17:42

       کد دیدگاه : 1812637

       خب مهتاب جون بنظرت توی زمان باقیمانده میشه کتابای عمومی رو خوند؟دیگه پیشنهاد از این بهتر نداریم😂😂😂😂

 • نویسنده : مهتاب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:38

  کد دیدگاه : 1811138

  اصلا کاری به این آزمون نداشته باشید مدرک Icdl رو حتما بگیرید چون واقعا لازمه تسلط به کامپیوترو آفیس

  پاسخ دهید
  • نویسنده : عمران

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 04:05

   کد دیدگاه : 1811548

   آخرش آزمون تهرانه فقط یا اهوازم برگزار میشه؟؟؟؟؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : مهتاب

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 08:45

    کد دیدگاه : 1811637

    اهواز هم هست کارت آزمونتونو بگیرید ببینید حوزتون کجاست با گوشی هم میشه دید

    پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...