اطلاعات بیشتر

استخدام سازمان بازرسی کل کشور

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید


آزمون برگزار شد:
آزمون استخدام سازمان بازرسی كل كشور در روز جمعه مورخ 96/10/08 با موفقیت برگزار شد.
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم که تمامی اخبار مرتبط با این آزمون از جمله اخبار مربوط به اعلام نتایج در همین مبحث اطلاع رسانی خواهد شد.
داوطلبان عزیز میتوانند اطلاعات و تجارب خود را در رابطه با نحوه ی برگزاری آزمون استخدامی‌ و مصاحبه و گزینش در همین صفحه اعلام نمایند.


خبر 5 دی 96: توزیع کارت آزمون استخدام سازمان بازرسی كل كشور

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ هم اکنون لینک دریافت کارت آزمون استخدام سازمان بازرسی كل كشور فعال شد.

جهت دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی سازمان بازرسی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید


خبر 3 دی 96: اطلاعيه سازمان بازرسي كل كشور درباره‌ تاريخ پرينت كارت جديد، محل رفع نقص كارت و زمان‌ برگزاري آزمون ورودی برای تعیین سطح توان علمی ـ تخصصی متقاضیان همکاری با سازمان بازرسی کل کشور در سال 1396
پيرو اطلاعيه مورخ 96/09/30 درخصوص لغو آزمون مذكور بدليل خطرات ناشي از زمين لرزه، بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي شركت در آزمون ورودی برای تعیین سطح توان علمی ـ تخصصی متقاضیان همکاری با  سازمان بازرسی کل کشور در سال 1396 مي‌رساند كه مقرر گرديد اين آزمون در بعدازظهر روز جمعه مورخ 96/10/08 منحصراً در شهر تهران برگزار گردد.
فرآيند برگزاري آزمون از ساعت 13:00 بعدازظهر آغاز و درهاي ورود به جلسه امتحان نيم ساعت قبل از شروع فرآيند بسته خواهد شد، لذا كليه داوطلبان مي‌بايست قبل از بسته شدن درهاي ورودي در محل حوزه امتحاني خود حاضر باشند.
الف‌ – نحوه‌ و زمان پرينت كارت جديد شركت در آزمون
لينك مربوط به كارت جديد و برگ راهنماي شركت در آزمون از روز سه‌شنبه مورخ 96/10/05 بر روي پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش کشور قرار مي‌گيرد و متقاضیان مي‌توانند با وارد كردن اطلاعات ثبت نامي (نام، نام‌خانوادگي، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرينت کارت شركت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعيين شده بر روي کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. چنانچه داوطلبي موفق به پرينت كارت شركت در آزمون خود نمي‌شود، لازم است به نماينده سازمان سنجش آموزش كشور مستقر در باجه رفع نقص به شرح جدول بند «ج» ذيل مراجعه و نسبت به دريافت اطلاعات مربوط به ثبت نام خود اقدام نمايد. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.
ب‌ – درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغايرتي مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زير اقدام نمايند:
1ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در بندهاي 1 ،2 ،4 ، 5 و 6 (شامل نام خانوادگي، نام، تاريخ تولد، شماره شناسنامه و كد ملي ) كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند، ضروري است از كارت شركت در آزمون كپي تهيه و صحيح مورد يا موارد اختلاف را با خط خوانا و بدون قلم خوردگي در بالاي مورد يا موارد مذكور در روي فتوكپي كارت ورودي تهيه شده با خودكار قرمز بنويسيد و مطابق ساعت، تاريخ و آدرس اعلام شده در بند «ج» به نماينده سازمان سنجش آموزش كشور مستقر در باجه‌ي رفع نقص مراجعه نمايند.
2-در صورتي كه نسبت به بند 3 (جنس) معترض مي باشيد، ضروري است مطابق ساعت، تاريخ و آدرس اعلام شده در بند «ج» به نماينده سازمان سنجش آموزش كشور مستقر در باجه‌ي رفع نقص مراجعه نمايند.
3- چنانچه كارت شركت در آزمون داوطلب فاقد عكس مي باشد و يا چنانچه عكس روي كارت وي داراي اشكالاتي از جمله؛ فاقد مهر، واضح نبودن عكس و يا اشتباه عكس مي باشد ضروري است ضمن همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون، 2 قطعه عكس 4 ×3 و كارت ملي يا شناسنامه عكسدار مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «ج» به نماينده سازمان سنجش آموزش كشور مستقر در باجه‌ي رفع نقص حوزه مربوطه تا روز قبل از برگزاري آزمون مراجعه نمايند و موضوع را پيگيري نموده تا مشكل برطرف گردد، بديهي است در غير اين صورت فرد به عنوان متخلف تلقي مي‌گردد. ضمناً ساير اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام كه توسط خود داوطلب تكميل گرديده، در نظر گرفته شده است.
تذكر: داوطلبان براي آگاهي بيشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنماي شركت در آزمون كه بر روي سايت فوق قرار دارد پرينت تهيه و نسبت به مطالعه دقيق آن اقدام نمايند.
ج – آدرس و محل‌ رفع نقص كارت شركت در آزمون
نماينده سازمان سنجش آموزش كشور در روز پنجشنبه 96/10/07 صبح از ساعت 8:30 الي 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 الي 17:00 در باجه‌ي رفع نقص در دانشكده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره واقع در: تهران، خيابان انقلاب، ميدان فردوسي (به سمت ميدان انقلاب)، بن بست شاهرود مستقر خواهد شد.
د‍ ـ تذكرهاي‌ مهم‌
1- كارتهاي شركت در آزمون پرينت شده قبلي براي آزمون مورخ 96/09/30 از درجه اعتبار ساقط مي‌باشد و داوطلبان مي‌بايست نسبت به پرينت مجدد كارت شركت در آزمون اقدام نمايند.
2-در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون‌، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار الزامي است.
3- شروع فرآيند برگزاري آزمون بعدازظهر از ساعت‌ 13:00 (سيزده‌) مي‌باشد.
4- در ورودي ِحوزه هاي امتحاني آزمون رأس‌ ساعت‌ 12:30 (دوازده وسي دقيقه) ظهر بسته خواهد شد. لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهاي ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحاني حاضر باشند.
5- هر داوطلب براي حضور در جلسه آزمون بايد علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار، چند مداد سياه نرم پررنگ، مداد تراش، مداد پاكن و يك سنجاق و يا سوزن به همراه داشته باشد.
6- داوطلبان بايد از آوردن وسايل اضافي از جمله كيف دستي، ساك دستي، پيجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، كتاب، ماشين‌حساب، هرگونه نُت و يادداشت و نظاير آن و همچنين وسايل شخصي به جلسه آزمون اكيداً خودداري نمايند. بديهي است كه به همراه داشتن هر كدام از وسايل مندرج در اين بند به عنوان تقلب و تخلف تلقي و با داوطلبان ذيربط براساس قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري رفتار خواهد شد.


خبر 30 آذر 96: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره لغو برگزاری آزمون سازمان بازرسی کل کشور در روز پنجشنبه مورخ 1396/09/30
با توجه به تعطیلی روز پنجشنبه مورخ 96/09/30  آزمون سازمان بازرسی کل کشور که قرار بود در این روز برگزار شود لغو گردید. تاریخ جدید برگزاری این آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد.


خبر 30 آذر 96: اطلاعيه سازمان بازرسی كل كشور در رابطه با تاريخ برگزاري آزمون ورودی

پيرو اطلاعيه مورخ 96/09/30 درخصوص لغو برگزاري آزمون فوق در روز پنجشنبه مورخ 96/09/30 به دليل خطرات ناشي از وقوع زلزله، بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي شركت در آزمون مي‌رساند كه آزمون مذكور در بعدازظهر روز جمعه مورخ 96/10/8 منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد.

لازم به توضيح است اطلاعات تكميلي درخصوص زمان و نحوه پرينت كارت جديد شركت در آزمون در اطلاعيه‌اي كه در روز يكشنبه مورخ 96/10/3 در پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور منتشر مي‌شود، درج خواهد شد.

سازمان بازرسي كل كشور


خبر 30 آذر 96: تعویق آزمون استخدام سازمان بازرسی كل كشور سال 96
در پی رخداد زلزله شب گذشته تهران، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: برگزاری ازمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور امروز لغو شد و زمان برگزاری این آزمون متعاقبا اعلام می شود.
به گزارش ایلنا، پیش از این مقرر شده بود آزمون ورودی برای تعیین سطح توان علمی ـ تخصصی متقاضیان همکاری با سازمان بازرسی کل کشور در سال ۹۶ صبح امروز پنجشنبه مورخ 96/09/30 منحصراً در شهر تهران برگزار ‌شده و فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۳۰ صبح آغاز  شود.


جذب سرباز امریه در سازمان بازرسی کل کشور- 28 آذر 96

سازمان بازرسی کل کشور در نظر دارد به منظور توسعه منابع انسانی و جذب متخصصان کارآمد در مقاطع تحصیلی فوق لیسانس و بالاتر در رشته­‌ها و تخصص‌های«مالی، حسابداری، بانکداری، بیمه، امور مالیاتی، گمرک، فناوری اطلاعات و حقوق» از بین داوطلبان مرد واجد شرایط  به‌صورت امریه خدمت سربازی در مراکز استان‌ها  و تهران دعوت به همکاری می‌نماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه درخصوص مواد آزمون ورودی برای تعیین سطح توان علمی ـ تخصصی متقاضیان واجد شرایط همکاری با سازمان بازرسی کل کشور
پیرو اطلاع رسانی قبلی در قالب پیامک (SMS) به متقاضیان محترم واجد شرایط، بدین وسیله به اطلاع می‌رساند مواد آزمون مذکور در دو بخش استعداد شغلی و تخصصی در قالب فایل PDF (پیوست همین اطلاعیه) قابل مشاهده می‌باشد.

تذکر مهم: استفاده از ماشین حساب، کتاب قانون، جزوه، نشریه، هرگونه وسایل ارتباطی و غیره برای تمامی تخصص های شش گانه (عمران. بیمه، امور گمرکی و مناطق آزاد، بانک، امور مالیاتی، امور مالی و حسابداری) و استعداد شغلی ممنوع است.

جهت مشاهده فایل اعلام مواد آزمون اینجا کلیک نمایید


استخدام سازمان بازرسی کل کشور – 7 شهریور 96

سازمان بازرسی کل کشور در نظر دارد به‌منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز از بین متقاضیان مرد دارای شرایط ذیل، به‌صورت «قراردادی تمام‌وقت» یا «مأمور به خدمت» در مراکز استان‌ها و تهران دعوت به همکاری ‌نماید.

ردیف تخصص‌های مورد نیاز:
1 امور مالی و حسابداری با حداقل 5 سال سابقه مفید (ترجیحاً در امور حسابرسی، تجزیه‌وتحلیل صورت‌های مالی و حسابداری دولتی)
2 امور بانکی با حداقل 5 سال سابقه در بخش‌های مختلف بانکی (ارزی، ریالی، ارزیابی طرح‌ها و…)
3 امور بیمه‌ای دارای حداقل 5 سال سابقه مفید و مرتبط (ترجیحاً مالی بیمه‌ای و ارزیابی)
4 امور مالیاتی دارای حداقل 5 سال سابقه مفید در حوزه تخصصی مالیات (ترجیحاً در امور مالیات بر عملکرد، مالیات بر ارزش‌افزوده)
5 امور گمرکی و مناطق آزاد با حداقل 5 سال سابقه مفید در حوزه تخصصی گمرک (با گرایش تعیین ارزش، ترخیص کالا و ارزیابی)
6 عمران دارای حداقل 5 سال سابقه مفید در حوزه متره و برآورد، پیمان و رسیدگی، نظارت و بررسی صورت وضعیت‌ها …

شرایط تحصیلی:

ــ دارای مدرک تحصیلی فوق‌لیسانس و بالاتر با حداقل معدل 15.

ــ دارندگان مدرک تحصیلی دکتری تخصصی در اولویت قرار دارند.

متقاضیان محترم موارد زیر را به‌دقت مطالعه نموده و بر اساس آن اقدام نمایند.

ــ تکمیل فرم ثبت‌نام و الصاق رزومه کاری

ــ از داوطلبان واجد شرایط بر اساس نیاز و اولویت‌های سازمان به‌مرور برای انجام مصاحبه اولیه و دریافت مدارک از طریق پیامک (SMS) دعوت به‌عمل می‌آید.

ــ تکمیل فرم ثبت‌نام، اخذ مدارک از متقاضی، دعوت و انجام مصاحبه هیچ حقی را برای وی ایجاد نخواهد کرد.

ــ در صورت لزوم آزمون کتبی و تخصصی لازم نیز به عمل خواهد آمد.

ــ از تماس تلفنی با این سازمان به‌منظور پیگیری فرآیند درخواست همکاری خودداری گردد.

کاربران گرامی به اطلاع میرسانیم مهلت ثبت نام به اتمام رسیده است.


جهت مشاهده تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی سازمان بازرسی کل کشور سال ۱۳۹۵ اینجا کلیک نمایید


آگهی استخدام سازمان بازرسی کل کشور – سال 95:

جهت مشاهده آگهی استخدام سازمان بازرسی کل کشور (سال 95) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : بانکی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:25

  کد دیدگاه : 1695166

  سلام به همه دوستان،بنده هم یه ساعت یه سر می زنم ولی مثل اینکه حسابدار محترم یا تو این صفحه نیستن که نظرات دوستان رو بخونن یا ..‌..انشا اله که خیر،باز لا اقل رشته عمران بیمه بانکی یه اعلام حضور میکنن و پیام میزارن.موفق باشید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : علی رضا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:31

   کد دیدگاه : 1695863

   سلام دوستان
   حرف واس گفتن زیاده
   هنوز نتیجه مصاحبه رو نگفتن به من
   فقط تا میتونید حسابداری دولتی و قانون محاسبات بخونید
   با اعتماد بنفس و تیپ رسمی حاضر بشین
   دعا میکنم براتون

   پاسخ دهید
   • نویسنده : امید

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 08:04

    کد دیدگاه : 1695913

    ممنون اقا علیرضا،میشه لطف کنید بگید پروسه مصاحبه به چه نحوی برگزار شد؟چه زمانی تماس گرفتن ،چی گفتن،چند نفر بودید وچقدر زمان بود،خیلی سوال تو ذهن دوستان هست،لطف میکنید اگه با جزییات بگید

    پاسخ دهید
 • نویسنده : عمرانی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:33

  کد دیدگاه : 1694374

  واقعا دم بچه های مالی و حسابداری گرم، خیلی خوب راهنمایی کردین، رو سفید باشین، بچه ها لایک کنین سربلند شن

  پاسخ دهید
  • نویسنده : بيمه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:47

   کد دیدگاه : 1694912

   دقيقاً من روزي چندبار ميام اينجا سر ميزنم كه ببينم دوستاني كه مصاحبه رفتن يه توضيحاتي بدن ولي دريغ از يه راهنمايي… واقعاً روسفيد باشيد…

   پاسخ دهید
  • نویسنده : سلام

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:45

   کد دیدگاه : 1695056

   دوستان حسابدار دمتون گرم!

   پاسخ دهید
 • نویسنده : فرشاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:45

  کد دیدگاه : 1694114

  از دوستانی که مصاحبه رو پشت سر گذاشتن بگن چه روندی رو طی کردن، سوالات چی پرسیدن و مصاحبه کننده ها چند نفر بودن؟ نتیجه مصاحبه مشخص شد؟ مراحل بعدی چیه؟ دوستانی که مصاحبه رفتن لطفا اطلاع بدن…

  پاسخ دهید
  • نویسنده : عمرانی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:06

   کد دیدگاه : 1694200

   دوستان عزیزی که دعوت شدند به مصاحبه لطفا از مراحل گذرانده شده، سوالات، مراحل استخدام و تاریخ دعوت دیگر قبول شده ها و هر اطلاعات دیگری که دارند توضیح بدهند. ممنونم.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:44

  کد دیدگاه : 1694033

  سلام
  از ادمین های محترم ممنونم. واقعا از دیشب حالم بد شده بود تا اینکه این پیامها رو خوندم و آروم شدم. سخته با هزار تا گرفتاری و مکافات یه آزمون بسیار مفهومی و دشوار با اون همه داوطلب رو قبول شی و با پول قرض گرفته شده، از شهرستان سه بار به تهران مراجعه کنی و خبر دار شی که به مصاحبه دعوت نمیشوی!
  امیدوار باقی میمانیم (:ok:) .

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سعید

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:50

   کد دیدگاه : 1694180

   با سلام
   بقیه بچه‌ها هم اکثرا همین شرایط شما رو دارن.
   بی خبری و انتظار کشیدن آدم رو داغون میکنه.
   اینکه نمیدونی چه خبره و اصلا قراره چی بشه.
   دوستان عمراتی خواهشا اگه خبری شد، یه اطلاع رسانی کوچیکی انجام بدید.
   ممنون و آرزوی موفقیت برای همه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : عمرانی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:22

    کد دیدگاه : 1694601

    دوستان عمران خبری شد خبر بدید.

    پاسخ دهید
 • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:40

  کد دیدگاه : 1693662

  دوستان لطفا از اسم بردن از مسئولین سازمان مروبطه در بخش نظرات خودداری بفرمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:27

  کد دیدگاه : 1693644

  عزیزان طبق تماسی که صورت گرفت موضوع دعوت به مصاحبه ها تایید و اعلام شد کم کم در حال انجام هست.
  ضمناً طبق اعلام مسئولین مربوطه لطفا و حتما از به کار بردن نام مسئولین سازمانی در این بخش خودداری کنید. این موضوع خیلی مورد اهمیت هست عزیزان و در زبان ساده رعایت بفرمایید تا نه برای ما نه شما دردسر ایجاد نشه.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حسن

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:47

  کد دیدگاه : 1693588

  از مدیر محترم سایت تقاضا داریم خودشون پیگیری کنن ببینن قضیه دعوت به مصاحبه ها چطوری هس، سازمان بازرسی اطلاع رسانی نمیکنه، دوستانی هم که رفتن کم لطفی میکنن، کسایی هم که دعوت نشدن سردرگم هستن.
  خواهش میکنیم هر چه زودتر پیگیری کنین.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:34

   کد دیدگاه : 1693655

   تماس گرفته شد و اعلام شد روند دعوت به مصاحبه شروع شده، کم کم. یعنی هنوز ادامه خواهد داشت و صبور باشید..

   پاسخ دهید
   • نویسنده : Civil

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:14

    کد دیدگاه : 1693716

    ممنون بابت پیگیری شما.
    دوستان توقع زیادی ندارن و فقط کسایی که با هزار تا مشکل که در امتحان قبول شدن و لیاقت علمی خودشون رو نشون دادن، حداقل انتظارشون اینه که به مصاحبه دعوت بشن.
    بچه ها اگه استرس نداشته باشن، اینجور پیگیر نمیشن.
    ممنون که بچه ها رو میفهمید و کمکشون میکنید.

    پاسخ دهید
 • نویسنده : حمید رضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:39

  کد دیدگاه : 1693579

  با سلام
  دوستان پیرو بررسی های بعمل آمده دعوت به مصاحبه ها از رشته های حسابداری شروع شده و ظرف دو ماه آینده ، به مرور زمان شامل سایر رشته ها نیز خواهد شد. لیکن با توجه به محدودیت ها امکان دعوت به مصاحبه همه دوستان طی یک هفته نخواهد بود.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بيمه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:16

  کد دیدگاه : 1693552

  دوستاني كه رفتيد مصاحبه بفرمائيد روند مصاحبه چطور بود؟ سوالات چي بودن؟ يكي از دوستان فرموده سوالات شخصيتي بودن، اگه ميشه شفاف سازي كنيد منظورشون چي بوده؟ ممنون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بانکی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:08

  کد دیدگاه : 1693536

  از دوستان بانکی کسی هست که جهت دعوت به مصاحبه باهاش تماس گرفته شده باشه؟خبری از شروع فرایند مصاحبه برای این گروه شده؟دوستان یعنی از ۳۰نفری که از کل کشور جهت ارایه مدارک قبل از عید به سازمان رفتن،کسی تو این صفحه نیست که لا اقل یه پیامی بده؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : حمید رضا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:20

   کد دیدگاه : 1693982

   سلام
   دوست عزیز رشته بانکی هنوز شروع نشده.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : امید

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 18:22

    کد دیدگاه : 1694217

    سلام .ممنون از اطلاع رسانی شما.تشکر

    پاسخ دهید
 • نویسنده : سعید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 02:04

  کد دیدگاه : 1693342

  با سلام
  از دوستانی که باهاشون تماس گرفته شده واسه مصاحبه، خواهش میکنم اطلاع بدن که چه رشته ای بودن.
  آیا روز مصاحبه، کسی از رشته عمران بوده یا نه؟؟؟؟؟؟
  دوستان عمرانی که حداقل یه پیغام ساده هم نمیذارن که فقط در حد اطلاع رسانی واسه بقیه هم رشته هاشون باشه. ممنون

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...