اطلاعات بیشتر

استخدام سازمان بازرسی کل کشور

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید


آزمون برگزار شد:
آزمون استخدام سازمان بازرسی كل كشور در روز جمعه مورخ 96/10/08 با موفقیت برگزار شد.
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم که تمامی اخبار مرتبط با این آزمون از جمله اخبار مربوط به اعلام نتایج در همین مبحث اطلاع رسانی خواهد شد.
داوطلبان عزیز میتوانند اطلاعات و تجارب خود را در رابطه با نحوه ی برگزاری آزمون استخدامی‌ و مصاحبه و گزینش در همین صفحه اعلام نمایند.


خبر 5 دی 96: توزیع کارت آزمون استخدام سازمان بازرسی كل كشور

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ هم اکنون لینک دریافت کارت آزمون استخدام سازمان بازرسی كل كشور فعال شد.

جهت دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی سازمان بازرسی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید


خبر 3 دی 96: اطلاعيه سازمان بازرسي كل كشور درباره‌ تاريخ پرينت كارت جديد، محل رفع نقص كارت و زمان‌ برگزاري آزمون ورودی برای تعیین سطح توان علمی ـ تخصصی متقاضیان همکاری با سازمان بازرسی کل کشور در سال 1396
پيرو اطلاعيه مورخ 96/09/30 درخصوص لغو آزمون مذكور بدليل خطرات ناشي از زمين لرزه، بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي شركت در آزمون ورودی برای تعیین سطح توان علمی ـ تخصصی متقاضیان همکاری با  سازمان بازرسی کل کشور در سال 1396 مي‌رساند كه مقرر گرديد اين آزمون در بعدازظهر روز جمعه مورخ 96/10/08 منحصراً در شهر تهران برگزار گردد.
فرآيند برگزاري آزمون از ساعت 13:00 بعدازظهر آغاز و درهاي ورود به جلسه امتحان نيم ساعت قبل از شروع فرآيند بسته خواهد شد، لذا كليه داوطلبان مي‌بايست قبل از بسته شدن درهاي ورودي در محل حوزه امتحاني خود حاضر باشند.
الف‌ – نحوه‌ و زمان پرينت كارت جديد شركت در آزمون
لينك مربوط به كارت جديد و برگ راهنماي شركت در آزمون از روز سه‌شنبه مورخ 96/10/05 بر روي پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش کشور قرار مي‌گيرد و متقاضیان مي‌توانند با وارد كردن اطلاعات ثبت نامي (نام، نام‌خانوادگي، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرينت کارت شركت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعيين شده بر روي کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. چنانچه داوطلبي موفق به پرينت كارت شركت در آزمون خود نمي‌شود، لازم است به نماينده سازمان سنجش آموزش كشور مستقر در باجه رفع نقص به شرح جدول بند «ج» ذيل مراجعه و نسبت به دريافت اطلاعات مربوط به ثبت نام خود اقدام نمايد. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.
ب‌ – درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغايرتي مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زير اقدام نمايند:
1ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در بندهاي 1 ،2 ،4 ، 5 و 6 (شامل نام خانوادگي، نام، تاريخ تولد، شماره شناسنامه و كد ملي ) كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند، ضروري است از كارت شركت در آزمون كپي تهيه و صحيح مورد يا موارد اختلاف را با خط خوانا و بدون قلم خوردگي در بالاي مورد يا موارد مذكور در روي فتوكپي كارت ورودي تهيه شده با خودكار قرمز بنويسيد و مطابق ساعت، تاريخ و آدرس اعلام شده در بند «ج» به نماينده سازمان سنجش آموزش كشور مستقر در باجه‌ي رفع نقص مراجعه نمايند.
2-در صورتي كه نسبت به بند 3 (جنس) معترض مي باشيد، ضروري است مطابق ساعت، تاريخ و آدرس اعلام شده در بند «ج» به نماينده سازمان سنجش آموزش كشور مستقر در باجه‌ي رفع نقص مراجعه نمايند.
3- چنانچه كارت شركت در آزمون داوطلب فاقد عكس مي باشد و يا چنانچه عكس روي كارت وي داراي اشكالاتي از جمله؛ فاقد مهر، واضح نبودن عكس و يا اشتباه عكس مي باشد ضروري است ضمن همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون، 2 قطعه عكس 4 ×3 و كارت ملي يا شناسنامه عكسدار مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «ج» به نماينده سازمان سنجش آموزش كشور مستقر در باجه‌ي رفع نقص حوزه مربوطه تا روز قبل از برگزاري آزمون مراجعه نمايند و موضوع را پيگيري نموده تا مشكل برطرف گردد، بديهي است در غير اين صورت فرد به عنوان متخلف تلقي مي‌گردد. ضمناً ساير اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام كه توسط خود داوطلب تكميل گرديده، در نظر گرفته شده است.
تذكر: داوطلبان براي آگاهي بيشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنماي شركت در آزمون كه بر روي سايت فوق قرار دارد پرينت تهيه و نسبت به مطالعه دقيق آن اقدام نمايند.
ج – آدرس و محل‌ رفع نقص كارت شركت در آزمون
نماينده سازمان سنجش آموزش كشور در روز پنجشنبه 96/10/07 صبح از ساعت 8:30 الي 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 الي 17:00 در باجه‌ي رفع نقص در دانشكده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره واقع در: تهران، خيابان انقلاب، ميدان فردوسي (به سمت ميدان انقلاب)، بن بست شاهرود مستقر خواهد شد.
د‍ ـ تذكرهاي‌ مهم‌
1- كارتهاي شركت در آزمون پرينت شده قبلي براي آزمون مورخ 96/09/30 از درجه اعتبار ساقط مي‌باشد و داوطلبان مي‌بايست نسبت به پرينت مجدد كارت شركت در آزمون اقدام نمايند.
2-در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون‌، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار الزامي است.
3- شروع فرآيند برگزاري آزمون بعدازظهر از ساعت‌ 13:00 (سيزده‌) مي‌باشد.
4- در ورودي ِحوزه هاي امتحاني آزمون رأس‌ ساعت‌ 12:30 (دوازده وسي دقيقه) ظهر بسته خواهد شد. لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهاي ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحاني حاضر باشند.
5- هر داوطلب براي حضور در جلسه آزمون بايد علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار، چند مداد سياه نرم پررنگ، مداد تراش، مداد پاكن و يك سنجاق و يا سوزن به همراه داشته باشد.
6- داوطلبان بايد از آوردن وسايل اضافي از جمله كيف دستي، ساك دستي، پيجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، كتاب، ماشين‌حساب، هرگونه نُت و يادداشت و نظاير آن و همچنين وسايل شخصي به جلسه آزمون اكيداً خودداري نمايند. بديهي است كه به همراه داشتن هر كدام از وسايل مندرج در اين بند به عنوان تقلب و تخلف تلقي و با داوطلبان ذيربط براساس قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري رفتار خواهد شد.


خبر 30 آذر 96: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره لغو برگزاری آزمون سازمان بازرسی کل کشور در روز پنجشنبه مورخ 1396/09/30
با توجه به تعطیلی روز پنجشنبه مورخ 96/09/30  آزمون سازمان بازرسی کل کشور که قرار بود در این روز برگزار شود لغو گردید. تاریخ جدید برگزاری این آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد.


خبر 30 آذر 96: اطلاعيه سازمان بازرسی كل كشور در رابطه با تاريخ برگزاري آزمون ورودی

پيرو اطلاعيه مورخ 96/09/30 درخصوص لغو برگزاري آزمون فوق در روز پنجشنبه مورخ 96/09/30 به دليل خطرات ناشي از وقوع زلزله، بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي شركت در آزمون مي‌رساند كه آزمون مذكور در بعدازظهر روز جمعه مورخ 96/10/8 منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد.

لازم به توضيح است اطلاعات تكميلي درخصوص زمان و نحوه پرينت كارت جديد شركت در آزمون در اطلاعيه‌اي كه در روز يكشنبه مورخ 96/10/3 در پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور منتشر مي‌شود، درج خواهد شد.

سازمان بازرسي كل كشور


خبر 30 آذر 96: تعویق آزمون استخدام سازمان بازرسی كل كشور سال 96
در پی رخداد زلزله شب گذشته تهران، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: برگزاری ازمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور امروز لغو شد و زمان برگزاری این آزمون متعاقبا اعلام می شود.
به گزارش ایلنا، پیش از این مقرر شده بود آزمون ورودی برای تعیین سطح توان علمی ـ تخصصی متقاضیان همکاری با سازمان بازرسی کل کشور در سال ۹۶ صبح امروز پنجشنبه مورخ 96/09/30 منحصراً در شهر تهران برگزار ‌شده و فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۳۰ صبح آغاز  شود.


جذب سرباز امریه در سازمان بازرسی کل کشور- 28 آذر 96

سازمان بازرسی کل کشور در نظر دارد به منظور توسعه منابع انسانی و جذب متخصصان کارآمد در مقاطع تحصیلی فوق لیسانس و بالاتر در رشته­‌ها و تخصص‌های«مالی، حسابداری، بانکداری، بیمه، امور مالیاتی، گمرک، فناوری اطلاعات و حقوق» از بین داوطلبان مرد واجد شرایط  به‌صورت امریه خدمت سربازی در مراکز استان‌ها  و تهران دعوت به همکاری می‌نماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه درخصوص مواد آزمون ورودی برای تعیین سطح توان علمی ـ تخصصی متقاضیان واجد شرایط همکاری با سازمان بازرسی کل کشور
پیرو اطلاع رسانی قبلی در قالب پیامک (SMS) به متقاضیان محترم واجد شرایط، بدین وسیله به اطلاع می‌رساند مواد آزمون مذکور در دو بخش استعداد شغلی و تخصصی در قالب فایل PDF (پیوست همین اطلاعیه) قابل مشاهده می‌باشد.

تذکر مهم: استفاده از ماشین حساب، کتاب قانون، جزوه، نشریه، هرگونه وسایل ارتباطی و غیره برای تمامی تخصص های شش گانه (عمران. بیمه، امور گمرکی و مناطق آزاد، بانک، امور مالیاتی، امور مالی و حسابداری) و استعداد شغلی ممنوع است.

جهت مشاهده فایل اعلام مواد آزمون اینجا کلیک نمایید


استخدام سازمان بازرسی کل کشور – 7 شهریور 96

سازمان بازرسی کل کشور در نظر دارد به‌منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز از بین متقاضیان مرد دارای شرایط ذیل، به‌صورت «قراردادی تمام‌وقت» یا «مأمور به خدمت» در مراکز استان‌ها و تهران دعوت به همکاری ‌نماید.

ردیف تخصص‌های مورد نیاز:
1 امور مالی و حسابداری با حداقل 5 سال سابقه مفید (ترجیحاً در امور حسابرسی، تجزیه‌وتحلیل صورت‌های مالی و حسابداری دولتی)
2 امور بانکی با حداقل 5 سال سابقه در بخش‌های مختلف بانکی (ارزی، ریالی، ارزیابی طرح‌ها و…)
3 امور بیمه‌ای دارای حداقل 5 سال سابقه مفید و مرتبط (ترجیحاً مالی بیمه‌ای و ارزیابی)
4 امور مالیاتی دارای حداقل 5 سال سابقه مفید در حوزه تخصصی مالیات (ترجیحاً در امور مالیات بر عملکرد، مالیات بر ارزش‌افزوده)
5 امور گمرکی و مناطق آزاد با حداقل 5 سال سابقه مفید در حوزه تخصصی گمرک (با گرایش تعیین ارزش، ترخیص کالا و ارزیابی)
6 عمران دارای حداقل 5 سال سابقه مفید در حوزه متره و برآورد، پیمان و رسیدگی، نظارت و بررسی صورت وضعیت‌ها …

شرایط تحصیلی:

ــ دارای مدرک تحصیلی فوق‌لیسانس و بالاتر با حداقل معدل 15.

ــ دارندگان مدرک تحصیلی دکتری تخصصی در اولویت قرار دارند.

متقاضیان محترم موارد زیر را به‌دقت مطالعه نموده و بر اساس آن اقدام نمایند.

ــ تکمیل فرم ثبت‌نام و الصاق رزومه کاری

ــ از داوطلبان واجد شرایط بر اساس نیاز و اولویت‌های سازمان به‌مرور برای انجام مصاحبه اولیه و دریافت مدارک از طریق پیامک (SMS) دعوت به‌عمل می‌آید.

ــ تکمیل فرم ثبت‌نام، اخذ مدارک از متقاضی، دعوت و انجام مصاحبه هیچ حقی را برای وی ایجاد نخواهد کرد.

ــ در صورت لزوم آزمون کتبی و تخصصی لازم نیز به عمل خواهد آمد.

ــ از تماس تلفنی با این سازمان به‌منظور پیگیری فرآیند درخواست همکاری خودداری گردد.

کاربران گرامی به اطلاع میرسانیم مهلت ثبت نام به اتمام رسیده است.


جهت مشاهده تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی سازمان بازرسی کل کشور سال ۱۳۹۵ اینجا کلیک نمایید


آگهی استخدام سازمان بازرسی کل کشور – سال 95:

جهت مشاهده آگهی استخدام سازمان بازرسی کل کشور (سال 95) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : دوستی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:15

  کد دیدگاه : 2088994

  حداقل نمیگن کی نوبتمون میشه.یک ماه دیگه؟ دو ماه دیگه؟ میگن باهاتون تماس میگیریم.تکلیفمون هر چه زوتر معلوم بشه بهتره تا فقط منتظر ظهور امام زمان (عج) بمونیم و نه انتظار چیز دیگه.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بیمه 5

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:17

  کد دیدگاه : 2087439

  سلام دوستان کسی نیست تهران باشه بره ی سری به سازمان بزنه ببینه چی میگن .

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بيمه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:46

  کد دیدگاه : 2086785

  سلام به همه منتظران كمسيون، چرا هيچ خبري نميشه؟ اين انتظار طولاني ديگه واقعاً غيرقابل تحمل شده 🙁

  پاسخ دهید
 • نویسنده : منتظر51

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:47

  کد دیدگاه : 2074848

  سلام دوستان لطفا اگر کسی اطلاع داره که مصاحبه کی شروع مشه اطلاع رسانی کنه .ممنون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بيمه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:57

  کد دیدگاه : 2074744

  سلام دوستان، اين هفته كسي دعوت به كمسيون نشده؟ (:search:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:24

  کد دیدگاه : 2068142

  یک سوال داشتم نتایج آزمون 30-09-96 که به خاطر زلزله عقب افتاد کجا در کدام سایت اعلام شد؟ اگر کسی خبر داره ممنون میشم جواب بده گروه عمران

  پاسخ دهید
  • نویسنده : بيمه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:24

   کد دیدگاه : 2069168

   جايي اعلام نشد دوست عزيز، با قبول شدگان جهت تكميل مدارك تماس گرفتن و مصاحبه ها هم در حال انجامه، در ضمن مصاحبه عمران هم تموم شده (:mda:)

   پاسخ دهید
 • نویسنده : بانکی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:06

  کد دیدگاه : 2064750

  سلام دوستان
  آیا کسی اطلاع داره که از سایر دوستان گروه بانکی (به جز گروه اول ) دعوت به مصاحبه شده یا نه ؟
  یا قرار نیست به این زودی دعوت بشه ؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : بانکی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:03

   کد دیدگاه : 2073385

   سلام دوست عزیز من تو گروه اول بودم که مصاحبه شدیم از گروه بانک که حدود۱۳ نفر بودیم
   تا چندروز پیش که خبر داریم هنوز همه مصاحبه ها انجام نشده بود
   قطعا همه رو دعوت به مصاحبه میکنن

   پاسخ دهید
 • نویسنده : گمرک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:57

  کد دیدگاه : 2063410

  با سلام. کسی خبر داره گروه گمرک رفتن واسه مصاحبه یا نه؟؟؟چندتا دیگه از گروهها موندن؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بیمه 3

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:54

  کد دیدگاه : 2061526

  با سلام و احترام
  طی تماس تلفنی که با سازمان داشتیم در خصوص رشته بیمه گفتن هنوز زمان مصاحبه معلوم نیست و شروع نشده و خودمون تماس میگیریم.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : بیمه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:29

   کد دیدگاه : 2061572

   سپاس بخاطر تماس و اطلاع رسانیتون، من هرچی تماس میگیرم کسی جواب نمیده

   پاسخ دهید
 • نویسنده : بیمه ۵۵

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:38

  کد دیدگاه : 2060822

  خبر جدیدی نیست؟ (:bravo:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مهمان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:24

   کد دیدگاه : 2061152

   ظاهرا خبری نیست، البته ظاهرا، چون خبری هم باشه کسی اعلام نمیکنه، از مسؤلین سازمان بازرسی خواهش میکنیم محض رضای خدا اطلاع رسانی کنند

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سهراب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:56

  کد دیدگاه : 2060201

  توضیحاتی در خصوص نوع استخدام به استناد آگهی دعوت به همکاری توسط سازمان بازرسی :
  به‌صورت «قراردادی تمام‌وقت» یا «مأمور به خدمت» در مراکز استان‌ها و تهران دعوت به همکاری ‌نماید.این متن شامل ماده 3 قانون قانون تشکیل سازمان بازرسی کل کشور (1393/7/15) است .تفسیرش یعنی :سازمان هر وقت بخواهد عذر کارمند استخدامی را میخاد دست کارمند هم به هیچ بجایی بند نیست یعنی : کارمندان رسمی و پیمانی مامور بعد از اتمام ماموریت بر می گردندد به دستگاهی که ازش مامور اومدن و برای کارمندان قراداد کار معین شرطشون اینه که از کار قبلی استعفا دهند یعنی در صورت قطع همکاری از سوی سازمان بازرسی دیگر نمی توانند به دستگاهی که قبلا در آن خدمت می کردند رجوع کنند .

  پاسخ دهید
  • نویسنده : بانکی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:34

   کد دیدگاه : 2061169

   باسلام
   دوست. عزیز بنظرم یکم سیاه نمایی هست اینطور گفتن
   خوب همون‌طور که خودشون گفتن قرارداد یکساله می‌بندن موقع جذب مثل اکثر جاها
   الان دیگه استخدام رسمی سی ساله بندرت سازمانها دارن
   و وقتی این همه فرآیند جذب طول می‌کشه و برای آموزش نیروهاشون انرژی و پول خرج میشه لزومی ندارد عذر نیرو رو بخوان مگر موارد خاص مثل اختلاس و …

   پاسخ دهید
  • نویسنده : بيمه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:38

   کد دیدگاه : 2061456

   ما همون قرارداد تمام وقت را قبول داريم (:cool:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سهراب

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 08:50

    کد دیدگاه : 2063405

    بله درست می فرمایید قرارداد داریم تا قرارداد ..قرارداد تمام وقت با قرداد کار معین خیلی فرق داره .قرداد تمام وقت با سازمان بازرسی بسته مکیشه ولی قرداد کار معین برا یکارمند در سامانه کارمند ایران شناسه صادر میشه و درجه اعتبارش زیاده حقوق و مزایاش فرق میکنه .تا جایی که اطلاع پیدا کردم اخیرا با افرادی که قبول شدن قرار داد بستن با حقوق دو میلیون و سیصد هزار با مدرک فوق لیسانس .حدود چهار صد تومن آیتم حق بازرسی و یا یه همچین چیزی میدن که این رقم در مقایسه با رقم قرارداد سازمانهای دیگه تفاوتی نداره هیچ کمتر هم هست . .نوع قراردی که میبندد از محل ماده 3 هست که اعتبارش به مراتب از قرداد کار معین کمتره .اخبار حاکی از اینه که طی چند سال اخیر تبدیل وضعیتی در سازمان صورت نگرفته و آخرین تبدیل وضعیت مبوط میشه به طرح مهر آفرین که با توجه به ساستهای اتخاذ شده توسط دولت و سازمان امور اداری و استخدامی کشور و تلاش برای دایمی کردن قانون خدمات کشوری تقریبا احتمال تبدیل وضعیت در آینده، نزدیک به صفر هست .

    پاسخ دهید
    • نویسنده : جواد

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 19:38

     کد دیدگاه : 2064699

     سلام این‌میزان حقوق که تقریبا خیلی کمه!
     من جایی که الان هستم ماهی ۵ میلیون می گیرم

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 14:44

      کد دیدگاه : 2087289

      فکر نمیکردم حقوق سازمان انقد باشه

      پاسخ دهید
 • نویسنده : گمرکی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:36

  کد دیدگاه : 2055555

  جناب آقای احمدزاده، ادمین محترم لطفا پیگیری کنید، دوستان زیادی هستن که حدود یک سال هست که منتظرند.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : منتظر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:17

  کد دیدگاه : 2052453

  ظاهرا هیچ خبری نیست و همچنان باید منتظر بمونیم، دوستانی که مراحل مصاحبه رو گذرانده اند در مورد مراحل بعدی لطفا اطلاع رسانی کنید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : منتظر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:53

  کد دیدگاه : 2050426

  ادمین محترم سایت، جناب آقای مهندس احمدزاده خواهشا پیگیری کنید، یک سال گذشت و ما همچنان منتظریم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان دو (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:10

   کد دیدگاه : 2050441

   سلام لطفا فردا جهت پیگیری یاد اوری کنید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بيمه

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 08:45

    کد دیدگاه : 2051337

    سلام، يادآوري جهت پيگيري (:sorry:)

    پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...