اطلاعات بیشتر

آیین‌نامه استخدام قهرمانان ورزشی در دولت در حال تصویب است

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سید مناف هاشمی پیش از ظهر امروز در نشست با مسئولان و روسای هیئت‌های ورزشی گیلان در اداره کل ورزش و جوانان گیلان با بیان اینکه:  آیین‌نامه استخدام قهرمانان ورزشی در دولت را در دست تصویب دانست و یادآور شد: این آیین‌نامه با امضای دولت وارد مجلس شود ضمن اینکه آیین‌نامه اشتغال بخش خصوصی در رشته‌های تربیت بدنی برای عملیاتی شدن تحویل مجلس داده شد.
هاشمی با اشاره به اینکه امیدواریم سال آینده با اصلاحات رضایت‌مندی داشته باشیم، از تعیین تکلیف وضعیت استخدامی ۹۶۰ نفر نیروهای ورزش و جوانان استان‌های کشور که در آزمون سال‌های گذشته قبول شده بودند، خبر داد.
وی خاطرنشان کرد: مجوز جدید تعداد ۱۰۰ نفر دیگر گرفته شد که امیدواریم نیروهای شایسته در حوزه‌های مختلف ورزش کشور را داشته باشیم.
معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان وزیر ورزش و جوانان در پایان گیلان را در بسیاری از رشته‌های رزمی، توپی، کشتی، وزنه‌برداری و… صاحب مقام در کشور خواند و یادآور شد: تا پایان امسال بیش از یک‌میلیارد تومان برای طرح‌های عمرانی ورزش گیلان کمک می‌شود.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...