جزئیات بیشتر در مورد خبر

تعیین تکلیف استخدام مربیان پیش‌ دبستانی و حق التدریسی

جهت ورود به صفحه اخبار استخدام مربیان پیش دبستانی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید


خبر 11 خرداد 98: ابلاغ دستورالعمل اجرایی استخدام مربیان پیش ‌دبستانی بعد از تصویب دولت

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: دستورالعمل اجرایی استخدام مربیان پیش‌دبستانی باید در هیأت دولت مصوب شده و سپس به استان‌ها ابلاغ شود.

سید حمایت میرزاده عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در واکنش به درخواست مخاطبان این خبرگزاری در سامانه «فارس من» مبنی بر اینکه «نیروهای پیش‌دبستانی را استخدام کنید»، اظهار کرد: برای حق‌التدریسی‌ها، مربیان پیش‌دبستانی‌های قبل از سال ۹۱ و آموزشیاران نهضتی سوادآموزی قبل از سال ۹۲ بارها پیگیری‌هایی را انجام داده‌ایم؛.

وی ادامه داد: مجلس در زمینه تصویب قوانین مربوط به استخدام مربیان پیش‌دبستانی ورود کرده و دولت نیز موظف است که دستورالعمل اجرایی را تهیه کند.

میرزاده اضافه کرد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تا جایی که اطلاع دارم، ‌اکنون دستورالعمل ابلاغی به استان‌ها از طریق آموزش و پرورش به هیأت دولت ارجاع شده است.

وی افزود:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ این دستورالعمل باید از طریق هیأت دولت مصوب، سپس به استان‌ها ابلاغ شود که بعد از آن تکلیف مربیان پیش‌دبستانی روشن خواهد شد.

میرزاده بیان کرد: موارد مربوط به مربیان پیش‌دبستانی، معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت در یک دستورالعمل جای خواهند گرفت که در آن تکلیف مشخص می‌شود و همه باید منتظر باشند تا مصوبه هیأت دولت ابلاغ شود.

منبع: خبرگزاری فارس


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : عشق معلمی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:28

  کد دیدگاه : 2478847

  سلام خواهش میکنم منو راهنمایی کنید.من دانشجوی ارشد حسابداری هستم در یک ارگانی شاغل هستم حقوقش حدودا یک میلیون تومان هست وبیمه هسیتم اما استخدام نیستیم هر چهار سال ممکنه هییت مدیره عوض بشه وما رو اخراج کنن یکی از بستگان من دوازده سال مربی پیش دبستانی بوده بیمه نیست وحقوقش بستگی به تعداد دانش آموزانش دارد ینی یک سال ممکنه 1 تومن یک سال ممکنه 200تومن بگیره امسال حق التدریس شده وجاش خالی شده به نظر شما ارزش دارد من جایگزین او شوم یا نه لطفا راهنمایی کنید از طرفی عشق معلم شدن دارم از طرفی با این شرایط اقتصادی نمیتوانم ده سال منتظر استخدام بمانم چه کارکنم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : شفیعی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 07:42

  کد دیدگاه : 2389221

  سلام این استخدامی مربی های پیش شامل مربی های پیش دبستانی تحت نطر بهزیستی میشه یا نه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : 😊

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:55

  کد دیدگاه : 2339692

  اینکه گفتن مربیان پیش دبستانی قبل از91یعنی چی؟!یعنی بقیه اصلافکراستخدامی روازسرشون بیرون کنن😂 خیلی ازمربیای اون سالهااصلامدرکشون دیپلم یاغیرمرتبط بوده این بی انصافیه که بعضیامدرکشون مرتبطه اماسابقه کم دارن استخدام نشن.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:09

  کد دیدگاه : 2335359

  باسلام دوستان عزیز با نماینده ها تماس بگیرید وپیگیرهای لازم را انجام دهید تا باکمک خداوند متعال کارمان درست بشه به امید استخدامی تمامی خدمت گذاران نظام تعلیم وتربیت (:victory:) (:victory:) (:victory:) (:victory:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : م

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 04:58

  کد دیدگاه : 2333488

  سلام بنده مشمول استخدام آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی ام
  دانشجوی کارشناسی هستم دهم تیر ماه امتحاناتم تموم میشه و مدرکم میشه معادل کاردانی باید برای شرکت در آزمون مدرک فوق دیپلم ارائه کنم یا نه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : نازنین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:02

  کد دیدگاه : 2333328

  سلام آقای دوستی . من سال ۸۸ دو نفر سواد آموز داشتم.و از سال ۹۲ تا الان هم فعالم . آیا استخدامی شامل من میشه.
  با تشکر از دلگرمی شما.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:49

  کد دیدگاه : 2333079

  سلام اقای دوستی
  خبری در مورد تک دوره ایهای غیر فعال ندارید؟؟ امکانش هست امسال دوباره آزمون جهاد برگزار کنند؟؟ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:29

  کد دیدگاه : 2332892

  اقای دوستی منم جزء مشمولین هستم ولی از اداره پرسیدم گفتن برای هر ۴ گروه آزمون میخوان بگیرن و هر کس آزمون قبول بشه اول مهر استخدام میشه .آزمون برای چهار گروه توی تابستان برگزار میشه .کارگزینی اداره مون گفتن برای ما استان جلسه گذاشته و این موضوع آزمون برای ۴ گروه رو مطرح کردن. قطعا وزارتخونه میخواد افرادی ریزش کنن با آزمون.
  آقای دوستی تا چه حد راست میگن اداره ؟

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...