جزئیات بیشتر در مورد خبر

آموزش 1000 سرباز در سیستان و بلوچستان در قالب طرح سرباز مهارت

جهت ورود به صفحه اخبار نظام وظیفه و معافیت خدمت سربازی اینجا کلیک نمایید


خبر 14 خرداد 98: اجرای طرح سرباز مهارت در سیستان و بلوچستان

رئیس جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان گفت: در قالب طرح “سرباز مهارت” تعداد ۱۰۰۰ سرباز را در این استان آموزش خواهیم داد.

به گزارش ایسنا، دکتر منصور تاجری افزود: در قالب طرح سرباز مهارت تعداد یک هزار سرباز نیروهای مسلح استان(سپاه، نیروی انتظامی، ارتش و مرزبانی) دوره‌های مهارت‌های عمومی حوزه کارآفرینی، اشتغال و مهارت‌های زندگی را به همت جهاد دانشگاهی واحد استان فرا خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه این سربازان در این دوره‌ها مهارت‌های کاربردی و اساسی را می‌آموزند، ادامه داد: آموزش سربازان برای یادگیری مهارت‌های اشتغال و کارآفرینی و مهارت‌های زندگی می‌تواند در ایجاد شرایط مناسب زندگی این نسل مفید به فایده واقع شود.

رئیس جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان گفت: در قالب این طرح دوره‌های آموزشی مهارت‌های عمومی اشتغال و مهارت‌های عمومی زندگی به ۱۰۰۰ نفر از سربازان وظیفه نیروهای مسلح در محل پادگان‌ها و مراکز آموزش نظامی استان ارائه خواهد شد.

دکتر تاجری آشنایی با اصول رزومه نویسی و مصاحبه شغلی، آشنایی با مراکز و برنامه‌های حمایتی کسب و کارها، آشنایی با مراحل راه اندازی کسب و کارهای خرد، کلیات آشنایی با زندگی شغلی، آشنایی با آمادگی و برنامه ریزی شغلی، آشنایی با قوانین و مقررات کسب و کار و آشنایی با مهارت‌های بازاریابی و فروش را از اهم سرفصل‌های دوره مهارت‌های عمومی حوزه اشتغال و کارآفرینی این طرح دانست.

وی آشنایی با مهارت‌های مدیریت هیجان و مقابله با استرس، آشنایی با مهارت‌های تصمیم گیری و مدیریت زمان، مهارت‌های خود آگاهی، آشنایی با مهارت‌های ارتباط موثرو روابط بین فردی، آشنایی با مهارت‌های تفکر انتقادی، آشنایی با مهارت‌های همدلی، آشنایی با مبانی ازدواج آشنایی با مهارت‌هایی تفکر خلاق وحل مسئله را نیز سرفصل‌های دوره آشنایی با مهارت‌های زندگی عنوان کرد.

رئیس جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: این طرح با همکاری اداره کل ورزش و جوانان، جهاددانشگاهی و انجمن پیشگامان عصر نوین اجرایی می‌شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...