جزئیات بیشتر در مورد خبر

اختصاص 177 سهمیه به خراسان جنوبی در آزمون استخدامی پیمانی 97

جهت ورود به صفحه استخدام آموزش و پرورش خراسان جنوبی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید


خبر 6 آبان 97: احتمال برگزاری آزمون استخدام آموزش و پرورش در دی یا بهمن سال جاری

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: تعداد سهمیه اختصاص یافته اولیه به استان در آزمون استخدامی پیمانی سال 97، 177 نفر بوده است.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، محمد علی واقعی صبح امروز در نشست مشترک شورای معاونین اداره کل با مدیران آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق اظهار کرد: از این تعداد 85 نفر زن و مابقی مرد می باشند .

وی با اشاره به انجام مراحل معرفی افراد برای انجام آزمایشات پارکلینیکی، گواهی عدم سوء پیشینه، سپردن تعهد محضری و تکمیل پرونده استخدامی، تصریح کرد: به منظور مهارت آموزی پذیرفته شدگان دوره ی آموزشی یکساله در نظر گرفته شده است که پیش بینی می شود، از 19 آبان ماه آغاز شود.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، اضافه کرد: داوطلبان به منظور ثبت نام و شرکت در دوره یکساله مهارت آموزی از طریق پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی تهران انجام می شود.

واقعی با بیان این که افراد جذب شده برای مناطق تابعه استان جذب شده اند، یاد آور شد: ابلاغ تدریس و حکم استخدام پیمانی آنها از مهرماه سال 1398 و پس از گذراندن دوره مهارت آموزی یکساله و موفقیت در آزمون جامع اصلح صادر می شود.

دبیر شورای آموزش و پرورش خراسان جنوبی، از پذیرفته شدن 46 نفر در رشته های مهارتی، خبر داد و افزود: در خصوص برگزاری آزمون استخدامی جدید، با توجه به اعلام معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش موضوع در حال پیگیری است.

وی در ادامه ابراز داشت: در صورت دریافت مجوزها از طریق سازمان مدیریت و برنامه ریزی و سازمان امور اداری و استخدامی کشور، دی یا بهمن ماه سال جاری موضوع از طریق انتشار آگهی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور اطلاع رسانی می شود.

منبع: پورتال مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...