دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی

اطلاعات بیشتر

  آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی


جهت مشاهده نمونه کارنامه های آزمون استخدامی فراگیر ششم سال 97 اینجا کلیک نمایید


خبر 28 خرداد 98: مجوز استخدام 50 هزار نفر در وزارتخانه های آموزش و پرورش و بهداشت صادر شد (منبع: خبرگزاری فارس)

رئيس سازمان اداري و استخدامی كشور گفت: امسال برای وزارت آموزش و پرورش تا امروز حدود ۴۰ هزارمجوز صادر شده است و ما ده هزار مجوز استخدامی هم برای وزارت بهداشت و درمان در حال صدور داريم.

جمشید انصاری در گردهمایی روسای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌ها با اشاره به شرایط کشور در حوزه اقتصاد، اظهار داشت: شرایط ما، یک شرایط عادی نیست و در شرایط غیرعادی امکان تحقق بخش قابل توجهی از منابع درآمدی کشور آن طور که در سال‌های قبل محقق می‌شد، وجود ندارد. بنابراین اقتضا می‌کند که ما اقدامات خاصی را در دستور کار قرار دهیم تا کشور را از این شرایط دشوار با گرفتاری و مشکلات کمتری عبور دهیم.

جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود اصل دفترچه سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی (تمامی سالها) اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدام دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

خبر 28 خرداد 98:  اطلاعیه زمان مصاحبه آزمون استخدام سازمان تعزیرات حکومتی (منبع: سازمان تعزیرات حکومتی)

اداره کل منابع انسانی سازمان تعزیرات حکومتی با صدور اطلاعیه ای شرایط ثبت نام پذیرفته شدگان این سازمان در ششمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی را اعلام کرد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 28 خرداد 98: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه آزمون استخدامی وزارت ورزش و جوانان (منبع: سایت وزارت ورزش و جوانان)

 برنامه زمان بندی مصاحبه تخصصی معرفی‌ شدگان ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی، وزارت ورزش و جوانان اعلام گردید.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 27 خرداد 98: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه آزمون استخدامی آب و فاضلاب شهری (منبع: سایت شرکت آب و فاضلاب)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ آن دسته از داوطلبین استخدامی که تطبیق مدراک ایشان مورد تایید قرار گرفته است به منظور حضور در مصاحبه های استخدامی ارائه اصل و تصویر مدارک اعلام شده در آگهی ضروری میباشد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 27 خرداد 98: اطلاعیه زمان مصاحبه  آزمون استخدامی روزنامه رسمی کشور (منبع: سایت روزنامه رسمی کشور)

 زمان برگزاری مصاحبه معرفی شدگان 3 برابر ظرفیت ششمین آزمون استخدامی پیمانی روزنامه رسمی کشور روز دوشنبه 98/04/03 در ساختمان روزنامه رسمی کشور واقع در خیابان وحدت اسلامی ـ خیابان بهشت می باشد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 27 خرداد 98: اعلام اسامی ذخیره و زمانبندی مصاحبه معرفی شدگان آزمون استخدامی سازمان حفاظت محیط زیست (منبع: سازمان حفاظت محیط زیست)

سازمان محیط زیست با صدور اطلاعیه ‌ای اسامی،زمان مصاحبه و تعیین صلاحیت معرفی شدگان آزمون استخدامی این سازمان را اعلام کرد. لازم به ذکر است، ساعت مراجعه برای انجام مصاحبه از ساعت 8:30 لغایت 13 است.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 26 خرداد 98: اطلاعیه زمان و نحوه مصاحبه آزمون استخدام اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی (منبع: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی)

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در بخش وضعیت داوطلب ، عبارت « شما برای مصاحبه استخدامی معرفی شده اید» درج شده، لازم است از روز چهارشنبه 29 خرداد ماه جاری به پایگاه اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت اطلاع دقیق از زمان و مکان مصاحبه مراجعه کنند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 25 خرداد 98: اطلاعیه نتایج مرحله بررسی مدارک و اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی سال 97 (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)

به اطلاع داوطلبان معـرفی شده چند برابر ظرفيت مرحله بررسی مدارک ششمين امتحان مشتـرك فراگير دستگاه‌هـاي اجرايي كشور مي‌رساند، نتايج بررسی مدارک توسط دستگاههای اجرائی (به استثناء سازمان امور مالیاتی کشور)، از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ بر روي پايگاه اطلاع‌رساني مركز آزمون جهاد دانشگاهي قابل مشاهده مي‌باشد. ضروری است داوطلبان با استفاده از كدملي و كد رهگيري با ورود به قسمت پروفايل خود، از نتیجه بررسی مدارک و وضعیت نهایی خود مطلع گردند.
برای آن دسته از داوطلباني كه در بخش وضعيت داوطلب، عبارت «شما براي مصاحبه استخدامی معرفي شده اید» درج گردیده است، لازم است از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ تا روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ با مراجعه به پایگـاه اطلاع‌رسانی دستگاه اجرايي مورد تقاضاي خود، از زمان و مكان مصاحبه استخدامی مشخص شده، مطلع شوند.

جهت مشاهده متن اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 25 خرداد 98: اطلاعیه زمان مصاحبه آزمون استخدام سازمان امور مالیاتی (منبع: سایت سازمان امور مالیاتی)

بدینوسیله به اطلاع کلیه معرفی شدگان مرحله اول آزمون استخدامی مورخ 97/12/17 سازمان امور مالیاتی کشور می رساند : بررسی مدارک معرفی شدگان مرحله اول آزمون و انطباق آن با شرایط آگهی استخدامی ششمین آزمون مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور در حال انجام می باشد ، بدیهی است پس از اتمام بررسی مدارک و ورود اطلاعات در پرتال جهاد دانشگاهی و دریافت لیست اسامی تایید شدگان جهت معرفی به مصاحبه تخصصی از جهاد دانشگاهی ، زمان و مکان مصاحبه تخصصی متعاقبا در نیمه دوم تیر ماه سال 1398 اعلام خواهد شد.

خبر 23 خرداد 98: استخدام 35 هزار نفر در دستگاه های اجرایی در تابستان 98 (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان و خبرگزاری تسنیم)

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان امور استخدامی و اداری کشور گفت: امسال حدود ۳۵ هزار نفر در دستگاه‌های اجرایی کشور از طریق آزمون استخدامی جذب می‌شوند.
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، جمشید انصاری معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان امور استخدامی و اداری کشور در حاشیه نشست شورای ادارای سیستان و بلوچستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همه ساله در ۲ نوبت تابستان و زمستان آزمون استخدامی برای دستگاه‌های اجرایی کشور برگزار می‌شود که بخش قابل توجهی از نیرو‌ها با توجه به نوع فعالیت ۲ دستگاه اجرایی مهم «آموزش و پرورش و بهداشت و درمان» در تابستان جذب دستگاه‌ها می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 18 خرداد 98: اعلام زمان و مکان مصاحبه آزمون استخدام سازمان محیط زیست (منبع: خبرگزاری میزان)

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، به اطلاع تمام معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون مورخ ۱۷ اسفند ۹۷ می‌رساند زمان و مکان مصاحبه تا پایان هفته جاری اعلام می‌شود.

پذیرفته شدگان باید به سایت سازمان حفاظت محیط زیست مراجعه کنند تا در صورت وجود اخبار جدید از آن مطلع و بر اساس آن عمل شود.

خبر 12 خرداد 98: قبولی نیمی از فارغ التحصیلان پیام نوردر آزمون استخدامی فراگیر (منبع: خبرگزاری ایرنا)

رئیس دانشگاه پیام نور استان ایلام گفت: حدود نیمی از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و همچنین قبول شدگان کنکور سراسری کارشناسی ارشد از فارغ التحصیلان این دانشگاه هستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 10 خرداد 98: نحوه زمان ‌بندی جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: تامین منابع جهت جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی انجام شده است اما درباره زمانبندی جذب این نیروها، خود دستگاه ها باید تصمیم‌گیری کنند.

جمشید انصاری در گفت و گو با خبرنگار مهر در خصوص آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های دولتی اظهار داشت: کارهای مربوط به نتایج آزمون استخدامی انجام شده و مابقی مسائل همچون جذب نیرو بستگی به خود دستگاه دارد.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور افزود: برای همه دستگاه‌هایی که آزمون استخدامی داشته‌اند تأمین منابع جهت جذب انجام شده است.

وی ادامه داد: مراحلی همچون مصاحبه و گزینش و انجام سایر مراحل کار باید توسط خود دستگاه‌ها انجام شود.

انصاری در پاسخ به این سوال که آیا تا پایان سال جذب نیرو انجام می‌شود، گفت: دستگاه‌های مربوطه که آزمون برای آنها برگزار شد خودشان باید در این رابطه تصمیم بگیرند.

خبر 6 خرداد 98: سازمان امور اداری و استخدامی متولی انتخاب نهاد برگزار کننده آزمون فراگیر (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه سازمان امور اداری و استخدامی متولی انتخاب نهاد برگزار کننده آزمون استخدامی است، گفت: اگر سازمان اموراداری و استخدامی آن را به ما واگذار کند، این کار را انجام می‌دهیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

انتشار آگهی استخدامی دستگاه های اجرایی در سال 98 طی بهار و پاییز (منبع: خبرگزاری ایرنا)

رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: با توجه به اینکه هدف کوچک سازی دولت را مجلس طبق ماده 28 قانون برنامه تکلیف کرده است، متناسب با خروجی ها دولت هر ساله تعدادی نیروی جدید استخدام می کند که بطور معمول بین 40 تا 45 هزار نفر است.

جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود اصل دفترچه سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی (تمامی سالها) اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدام دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: نتایج ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام به اطلاع داوطلبان ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور می‌رساند، کارنامه نتایج اولیه آزمون بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قابل مشاهده می‌باشد و داوطلبان با استفاده از کدملی و کد رهگیری پس از ورود به قسمت، پروفایل به کارنامه خود دسترسی خواهند داشت.
*شایان ذکر است آن دسته از دواطلبانی که در بخش وضعیت داوطلب مندرج در کارنامه آنان، عبارت «شما برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می‌شوید» را ملاحظه می‌کنند، می‌توانند از روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ با مراجعه به وب سایت اینترنتی دستگاه اجرایی مورد تقاضای خود، از مدارک مورد نیاز، زمان و مکان مراجعه جهت بررسی مدارک مطلع شوند.

دانلود فایل اطلاعيه در خصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفيت ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نمونه کارنامه های آزمون استخدامی فراگیر ششم سال 97 اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

اخبار انجام سایر مراحل ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را از این قسمت دنبال کنید:

+
 اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری (کلیک نمایید)

+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک كشور (کلیک نمایید)
اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی (کلیک نمایید)

+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (کلیک نمایید)
+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی سازمان حفاظت محیط زیست (کلیک نمایید)
+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی سازمان هدفمندی یارانه ها (کلیک نمایید)
اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران (کلیک نمایید)

+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی شركت های آب و فاضلاب (کلیک نمایید)
+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی سازمان تعزیرات حکومتی (کلیک نمایید)
+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی روزنامه رسمی کشور (کلیک نمایید)
+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی وزارت ورزش و جوانان (کلیک نمایید)

+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی (کلیک نمایید)
+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی وزارت صنایع و معادن (کلیک نمایید)
+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی سازمان امور اراضی (کلیک نمایید)
+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی مرکز اورژانس تهران (کلیک نمایید)
+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی دیوان عدالت اداری (کلیک نمایید)
+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی سازمان بهزیستی (کلیک نمایید)
+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی سازمان شیلات (کلیک نمایید)
اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی خبرگزاری ایرنا (کلیک نمایید)
+ اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی بانک ملی (کلیک نمایید)


اخبار لحظه به لحظه استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی را از این قسمت دنبال کنید:

ارائه توضیحات پیرامون آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی (18 اسفند 97)
اعلام جزئیات برگزاری ششمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در استان ها (17 اسفند 97)
آخرین اخبار از آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (15 اسفند 97)
استرداد هزینه ثبت نام ناموفق 14 هزار داوطلب آزمون استخدام دستگاههای اجرایی (23 بهمن 97)
خبر برگزاری هفتمین آزمون استخدام سراسری دستگاه های اجرایی در بهار 98 (16 بهمن 97)
اطلاعیه جهاد دانشگاهی در خصوص داوطلبان ایثارگر 25 درصد ششمین آزمون فراگیر (15 بهمن 97)
عدم تمدید مهلت ثبت نام ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی (9 بهمن 97)
شرایط اعمال مدرک تحصیلی بالاتر در ششمین آزمون استخدام فراگیر (5 بهمن 97)
اصلاحات و اضافات ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (3 بهمن 97)
عدم دخالت دستگاه های اجرایی در طراحی سوالات آزمون استخدامی (30 دی 97)
تشریح جزئیات برگزاری ششمین آزمون استخدامی (30 دی 97)


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید

 آگهی استخدام ششمین دستگاههای اجرایی کشور – خرداد 97

جهت مشاهده شرایط آزمون فراگیر استخدامی (دی سال 97) اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به مبحث اخبار و اطلاعیه های ششمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی اینجا کلیک نمایید

.

 آگهی استخدام پنجمین دستگاههای اجرایی کشور – خرداد 97

جهت مشاهده شرایط آزمون فراگیر استخدامی (خرداد سال 97) اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به مبحث اخبار و اطلاعیه های پنجمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی اینجا کلیک نمایید

.

آگهی استخدام چهارمین دستگاههای اجرایی کشور – خرداد 96

جهت مشاهده شرایط آزمون فراگیر استخدامی (خرداد سال 96) اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به مبحث اخبار و اطلاعیه های چهارمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی اینجا کلیک نمایید

.

 آگهی استخدام سومین دستگاههای اجرایی کشور  – شهریور 95

جهت مشاهده شرایط آزمون فراگیر استخدامی (شهریور سال 95) اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به مبحث اخبار و اطلاعیه های سومین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی اینجا کلیک نمایید

.

 آگهی استخدام دومین دستگاههای اجرایی کشور – اسفند 94

جهت مشاهده شرایط آزمون فراگیر استخدامی (اسفند سال 94) اینجا کلیک نمایید

.

 آگهی استخدام اولین دستگاههای اجرایی کشور – اردیبهشت 94

جهت مشاهده شرایط آزمون فراگیر استخدامی (اردیبهشت سال 94) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:51

  کد دیدگاه : 2127545

  سلام
  دوستان کسی میدونه با مدرک آموزش محور ارشد (پایان نامه ندادن فقط درس پاس کردن میشع) تو آزمون استخدامی شرکت کرد؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : اموزش محور

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:52

   کد دیدگاه : 2127745

   صد درصد میتونی مانعی نیست،
   پایان نامه هیچ ارزشی نداره

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:35

   کد دیدگاه : 2127809

   چرا نشه؟آموزش محور کاملا معتبره مدرکش و هیچ مشکلی نداره.توی دفترچه هم هیچ مدرکی رو استثنا نکرده.با این مدرک هم میشه استخدام شد هم توی دانشگاه تدریس کرد

   پاسخ دهید
  • نویسنده : احمد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:45

   کد دیدگاه : 2128068

   بی ارزش تر از پایان نامه وجود نداره هم نمرش در معدل از سال 95 حذف شده و هم وقتت رو می گیره

   پاسخ دهید
 • نویسنده : به ادمین ها

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:58

  کد دیدگاه : 2127251

  چقدر این ایران استخدامی ها خوبن (:heart:)

  یه جای دیگه تبادل نظر میکردم ؛ نظر تائید نشه خیلیا میگن ادمین چرا نظرمو تائید نکردی و.‌‌..؟
  ایران استخدام با صبر و حوصله جوابتو میده
  بهشون میگم چرا نظرمو تائید نکردی (همینم تایید نکرد که هیچ؛ کامنت اولیه راهم حذف کردند)
  نظرم هم کاملا محترمانه بود؛حتی یه لینک سایت راهم تائید نکردند
  خلاصه قدر این ادمین ها را بدونین (:heart:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:20

   کد دیدگاه : 2127373

   سپاس از لطف شما.
   با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

   پاسخ دهید
  • نویسنده : احمد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:39

   کد دیدگاه : 2127421

   کاملا موافقم. اونجا هر چی می نوشتیم تایید نمی شد اما ایران استخدام تایید می کنه با اینکه اونجا خیلی محترمانه می نوشتیم

   پاسخ دهید
  • نویسنده : دنیا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:33

   کد دیدگاه : 2127711

   با همه ی احترامی که برای اینجا قائل هستم اما متاسفانه نصف کامنت های منو بدون دلیل خاصی و بدون اینکه نامی از جایی برده باشم تایید نمیکنن دوستان. هر چند شک دارم همین نظرم هم تایید بشه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 00:53

    کد دیدگاه : 2128282

    لطفاً مجدد بررسی نمایید، ممکن است نظر تایید شده باشد و شما متوجه نشده باشید، و یا با تأخیر زمانی غیر معمول از سمت ما تأیید شده است و الان قابل مشاهده باشد و در خصوص برخی از موارد جهت تایید لطفا صبورتر باشید. عدم تایید زودهنگام لزوماً به معنی حذف نیست گاها نیاز به بررسی در سطح بالاتر مدیریتی دارد.

    در صورت اطمینان کامل از عدم تایید ممکن است:
    1- یا از بابت رعایت قوانین ایران استخدام و رسانه ها مشکلی موجود بوده است.
    2- و یا مشکلی در ارسال نظر از سمت سیستم شما و یا اینترنت بوده است که نظر به صورت کلی به دست ما نرسیده است.
    لطفا در ابتدا قوانین سایت را بررسی نمایید و در صورتی که مطمئن هستید از رعایت قوانین و عدم تأیید نظر خود، لطفاً نظرتان را مجدداً برای ما ارسال بفرمایید.
    جهت مطالعه قوانین ایران استخدام اینجا کلیک کنید

    – به صورت کلی نظرات کاربران در صورت رعایت قوانین و نبود مشکل از نظر ما نکته قوت و امتیاز ویژه سایت ایران استخدام می باشند و خود ما از این موضوع استقبال میکنیم و تلاش بسیار زیادی داریم تا حد توان کمترین ویرایش و یا حذفی را داشته باشیم.
    موفق باشید

    پاسخ دهید
   • نویسنده : سلام

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:39

    کد دیدگاه : 2129248

    احسنت….

    پاسخ دهید
  • نویسنده : به شما

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:38

   کد دیدگاه : 2127870

   البته ادمینای این سایت یک پوئن مثبت دیگر هم دارند اونم اینه دستی در ویرایش پیام دارند. (:sarcastic:)
   جدای از مزاح بالا، ویرایش پیام برای پیامهاییست که قوانین سایت رو نقض میکنند.
   بهرحال ما هم خداقوت میگیم.
   آرزوی موفقیت روز افزون برای این مجموعه….

   پاسخ دهید
   • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 00:40

    کد دیدگاه : 2128267

    تسکر از شما. آرزوی موفقیت متقابل داریم براتون. سعی میشه اگر مقدور باشه از طریق ویرایش هم که شده حداقل حذفی رو داشته باشیم

    پاسخ دهید
    • نویسنده : سجاد

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 21:39

     کد دیدگاه : 2132348

     پیام منتشر نشه بهتره اینه که ویرایش بشه…این چه کاریه آخه! کمی حرفه ای باشید

     پاسخ دهید
     • نویسنده : پشتیبان دو (مریم احمدی)

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 22:17

      کد دیدگاه : 2132409

      قوانینی که برای ما تعریف کردند، امکان تایید کل کامنت های مشکل زا رو نمیده

      پاسخ دهید
 • نویسنده : M.R

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:46

  کد دیدگاه : 2126818

  یه تشکر ویژه و خسته نباشید دارم خدمت ادمین های محترم سایت وزین ایران استخدام که با صبر و حوصله جواب بچه ها رو میدن. واقعا درجه یکید (:bye:)
  یاشیاسیز (:heart:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:06

   کد دیدگاه : 2126988

   سپاس از لطف شما.
   با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:55

  کد دیدگاه : 2126593

  سلام ادمین جان خبری از این آزمون نکبت نداری ؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:21

   کد دیدگاه : 2126655

   به قول اون خانم کوچولوی اینستاگرام اعصابتونو کنتولول کنید مهدی عزیز 🙂
   خبر هم خواهد شد ان شاءالله. تا بوده همین بوده با کندی و زمانهای مختلف و اخبار مختلف ولی در نهایت ان شاءالله خیر هست.
   از این فرصتها حتما استفاده کنید برای مطالعه و کسب آمادگی چون فاصله بین آگهی و آزمون معمولا کم هست ولی این فواصل قبل از آزمون خیلی مناسب هستند برای مطالعه.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 02:03

    کد دیدگاه : 2126931

    آدمین دوستت داریم (:heart:)
    ممنون که انرژی مثبت میدید

    (:kiss:)

    پاسخ دهید
    • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 12:42

     کد دیدگاه : 2127309

     خواهش میکنم.
     آرزوی موفقیت.

     پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:08

  کد دیدگاه : 2126513

  دوستان کسی اینجا هست که مدرک نسخه خوانی یا نرس یا نرس دندانپزشکی گرفته باشه؟!

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:05

   کد دیدگاه : 2127838

   اره من نسخه خونی دارم مدرکشو

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ....

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:17

    کد دیدگاه : 2129078

    بازار کارش چطوره دوست عزیز؟!
    باید حتما اشنا داشته باشی؟!

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ....

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 19:17

     کد دیدگاه : 2129079

     البته نرس دندان پزشکی

     پاسخ دهید
 • نویسنده : آرش

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:22

  کد دیدگاه : 2126221

  سلام، ادمین محترم تو سایت تون منابع و نمونه سوال تخصصی (نه عمومی) برای رشته های سازمان جنگلها و مراتع پوشش ندادین، اجازه میدین من لینک یه گروه تلگرامی یا ادرس یه وبلاگ جهت استفاده متقاضیان آزمون این سازمان رو اینجا بزارم؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:39

   کد دیدگاه : 2126341

   خودتون میتونید اینجا بنویسید و بیانشون کنید ولی لینک به وبلاگ و گروه متاسفانه امکانش نیست آرش عزیز

   پاسخ دهید
  • نویسنده : فاطیما

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:00

   کد دیدگاه : 2126606

   ادمین عزیز لطفا اجازه بدین بذارن لینک رو…کار خیلیا راه میفته، اینجا خیلی سخته

   پاسخ دهید
   • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:12

    کد دیدگاه : 2126633

    میتونند مطالب رو اینجا قرار بدهند دوست عزیز ، امکان ارسال لیسنک به صورت خودکار توسط سیستم نیست ولی مطالب رو میتونید منتقل کنید برای هم از طریق این قسمت

    پاسخ دهید
    • نویسنده : آرش

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 08:31

     کد دیدگاه : 2128381

     سلام فایل پی دی اف درسی میشه از طریق سایت شما بدست دوستانمان برسونیم؟

     پاسخ دهید
     • نویسنده : پشتیبان دو (مریم احمدی)

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 10:21

      کد دیدگاه : 2128454

      سلام لینک هاتون و جهت بررسی لطفا ارسال بفرمایید

      پاسخ دهید
 • نویسنده : فقه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:22

  کد دیدگاه : 2126112

  سلام دوستان لطفا کسی هست اینجاآزمونای قبل تعزیرات آزمون داده باشه؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فاطیما

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:55

  کد دیدگاه : 2125947

  شمال هستم، جنگلداری جزوات نمیرانیان، و جنگلداری فقهی، بنظر من کافیه، اقتصاد تو منابع آزمون استخدامی چهارم نبود… اگه ششمی باشه باید همون ارسطو سعید رو خوند…

  پاسخ دهید
  • نویسنده : آرش

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:09

   کد دیدگاه : 2126194

   اجتماعی و اقتصادی جنگل و مرتع و آبخیزداری هم جز منابع بوده ، در ضمن کتاب مبانی جنگلداری دکتر حسن زاد برای جنگلداری فکر کنم مهمتر باشه تا جزوه نمیرانیان اما کتابش تو بازار کم هست
   جزوه نمیرانیان و فقهی بصورت پی دی اف دارین؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : فاطیما

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 21:58

    کد دیدگاه : 2126599

    نه متاسفانه، جزوه کاغذیش رو دارم فقط، هیچوقت نخوندم کتاب حسن زادو، نه واسه آزمون کارشناسی، نه ارشد… همون دوتا به اندازه کافی پوشش میداد

    پاسخ دهید
  • نویسنده : حامد مریمی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:31

   کد دیدگاه : 2126236

   خیلی ممنونم فاطیما خانوم,من رشتم مرتع و آبخیزداری بوده, این جزوات که فرمودید از کجا میتونم تهیه کنم؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : فاطیما

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:02

    کد دیدگاه : 2126616

    خواهش میکنم، همه ش کتابه، به جز جزوه جنگلداری نمیرانیان و فقهی، که باید بگردین بین بچه های جنگلداری بینید کی داره، اگر هم نتونستین پیدا کنید کتاب جنگلداری حسن زادو بخونید

    پاسخ دهید
   • نویسنده : فاطیما

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:37

    کد دیدگاه : 2126684

    جزوه ها رو باید ببینید بین بچه های رشته جنگلداری ، کی داره… کدوم شهرید؟

    پاسخ دهید
 • نویسنده : حامد مریمی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:14

  کد دیدگاه : 2125727

  سلام دوستان,کسی میدونه سازمان جنگلها و مراتع آخرین بار کی استخدامی داشته؟(دنبال منابع و دروس تخصصی برای آزمون هستم).ممنون میشم جواب بدید.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : فاطیما

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:47

   کد دیدگاه : 2125926

   من فقط میدونم تو چهارمین آزمون استخدامی استان البرز دو سه نفر کارشناس جنگل و مرتع جذب میکرده، تو اون دفترچه، دروس آزمون اینا بود: جنگلشناسی، اکولوژی، آماربرداری، جنگلداری، بهره برداری جنگل و مرتع

   پاسخ دهید
  • نویسنده : آرش

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:25

   کد دیدگاه : 2126226

   شما کدوم شهرین؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:42

  کد دیدگاه : 2125397

  اومدن دفترچه و ثبت نام آزمون که اینجور باشه وای به حال اعلام نتایج.مسولان برگزاری آزمون حداقل یه زحمتی به خودشون بدن لیست نهاییه دستگاههارو اعلام بفرمایند که همه تکلیفشون مشخص بشه.بار اول هست که چنین بی برنامه هستن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:47

  کد دیدگاه : 2125287

  تست هوش:مجموع سه عدد زوج طبیعی متوالی ۲۴ می باشد.عدد کوچک تر کدام است؟
  ۱)۶ ۲)۱۲ ۳)۸ ۴)۱۰

  لطفا جواب رو با راه حل بگویید.ممنون

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:03

   کد دیدگاه : 2125321

   6

   پاسخ دهید
  • نویسنده : حسن‌

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:15

   کد دیدگاه : 2125343

   ‌پاسخ‌۶.‌چون‌‌‌‌جمع‌۶‌و‌۸‌و۱۰‌‌برابر‌با‌۲۴‌است‌و‌کوچکترین‌عدد‌‌‌میشود‌۶.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : به شما

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:21

   کد دیدگاه : 2125351

   اعداد طبیعی 1و2و3و4و…..
   متوالی = پشت سرهم
   اعداد طبیعی زوج متوالی2و4و6و8و10و12و….
   مجموع 6+8+ 10=24
   ج=کوچکترین 6=گزینه1

   پاسخ دهید
  • نویسنده : مکانیک

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:24

   کد دیدگاه : 2125358

   (x)+(x+2)+(x+4)=24
   3x+6=24
   x=6
   6, 8, 10

   پاسخ دهید
  • نویسنده : صیادی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:51

   کد دیدگاه : 2125421

   6+8+10=24 عدد کوچکتر هم 6 می باشد

   پاسخ دهید
  • نویسنده : میلاد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:48

   کد دیدگاه : 2126156

   بابا میشه ۷ خوب حساب سه عدد متوالی میشه ۷ و ۸ و ۹ که کوچکترین عدد میشه ۷

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:50

    کد دیدگاه : 2126358

    آقا میلاد تحصیلاتتون چیه؟از کی تا حالا 7 و9 شده اعداد زوج؟اصلا 7 تو گزینه ها هست؟

    پاسخ دهید
  • نویسنده : دانشمند برق

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:51

   کد دیدگاه : 2127243

   این سوال برای استخدامی زیادی راحته! از اینا نمیدن!

   پاسخ دهید
 • نویسنده : اکبر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:42

  کد دیدگاه : 2124384

  سلام خدمت دوستان لطفا اگر کسی اطلاعی داره یه راهنمایی هم به من بکنه آیا این دستگاه های اجرایی که قرار آزمون داشته باشن از دیپلم هم برمیدارن آخه من تازه خدمتم تموم کردم خودمم دیپلم نظری دارم 21 سالمه از تبریزم لطفا یه مشورتی بدین بهم تو این شرایط جامعه واقعا کار پیدا کردن خیلی سخت شده (:boredom:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:15

   کد دیدگاه : 2124694

   مشخص نیست فعلا دوست عزیز

   پاسخ دهید
  • نویسنده : طاهری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:55

   کد دیدگاه : 2125571

   اره دیپلم میخان؛ به احتمال خیلی زیاد سن هم میخوره
   قبلا که تو لینک جهاد دانشگاهی واسه دیپلم سرچ کردم .محیط بان آورد

   پاسخ دهید
 • نویسنده : آسمان عمران

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:16

  کد دیدگاه : 2123803

  هر چی ازمون فراگیر ششم بیفته عقب تر احتمال اینکه اموزش پرورش و وزارت نیرو هم ازمون داشته باشند زیاده اگه بیفته بعد عید قطعا وزارت نیرو هم اضافه میشه پس هر چی صلاحه ان شاالله

  پاسخ دهید
  • نویسنده : یعقوب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:08

   کد دیدگاه : 2124307

   خو ایکه بدتر شد…
   اجرایی رو الان بزنن
   بعدا هم در آزمون نیرو و آموزش پرورش شرکت میکنیم
   اگه همشو لاپپبا هم بزنن فقط یه جا میتونی شرکت کنی

   پاسخ دهید
   • نویسنده : آسمان عمران

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 01:25

    کد دیدگاه : 2125029

    وزارت نیرو و اموزش پرورش اگر این ازمون نباشند به صورت جدا برگزار نمیکنند

    پاسخ دهید
  • نویسنده : سروش

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:10

   کد دیدگاه : 2124916

   از استانداری ها برای شرکت های تابعه وزارت نیرو نامه ای برای اعلام نیاز ارسال شده. پس حتما وزارت نیرو هم در همین آزمون جذب نیرو خواهد داشت.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : آسمان عمران

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 01:26

    کد دیدگاه : 2125030

    چقدر از این که گفتید اطمینان دارید؟
    من تماس گرفتم گفتند بعد از عیده احتمالا

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 21:14

     کد دیدگاه : 2126524

     شما میخونید ؟
     اگه بعد عید باشه که فکر کنم الان شروع کنیم خسته بشیم
     چکار کنیم پس؟

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ‌‌ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 10:35

      کد دیدگاه : 2127127

      ‌سلام.‌‌نترسید‌قبل‌عید‌ازمونشه‌‌‌‌‌دوست‌عزیز.

      پاسخ دهید
   • نویسنده : .............

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 09:00

    کد دیدگاه : 2125163

    پس در این صورت هنوز هنوزا این آزمون برگزار نخواهد شد با توجه ب اینک بسیار لاکپشتی کار میکنن

    پاسخ دهید
   • نویسنده : آسمان عمران

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 09:30

    کد دیدگاه : 2125193

    چقدر مطمینید
    من تماس گرفتم گفتن اگه نباشیم میره برای بعد از عید

    پاسخ دهید
 • نویسنده : نسیم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:29

  کد دیدگاه : 2123585

  سلام دوستان
  لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
  من تحصیل کارشناسیم سه و نیم سال بوده
  الان ک کنکور سراسری برداشته شده امتحانش و بر اساس سوابق تحصیلی شده
  میشه بر اساس سوابق تحصیلی هم کنکور ثبت نام کرد دوباره هم استخدامی امتحان داد؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : س.ن

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:40

   کد دیدگاه : 2123608

   الان کنکور کلا برداشته شده ؟؟؟؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : نسیم

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:37

    کد دیدگاه : 2123730

    بله برداشته شده بر سال ۹۸

    پاسخ دهید
  • نویسنده : فقه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:16

   کد دیدگاه : 2124083

   دوست عزیزازطریق کنکورکه نمیتونیدواردسازمان استخدامی بشیدحداقل۲۲به بالاسن تونه تازه مدرک لیسانسم که دارین بعیده قبول کنن ولی شانستون روامتحان کنین.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:50

  کد دیدگاه : 2123421

  سلام .بچه ها لطفا خبر جدید در مورد آزمون استخدامی بدید .

  پاسخ دهید
 • نویسنده : IT

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:51

  کد دیدگاه : 2123195

  سلام به همگی..دوستان یه سوال..من مدرک ارشد IT دارم تو دانشگاه گرایش شبکه خوندم اما تو مدرکم نوشته شد کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات ..از طریق آموزش دانشگاه پیگیر شدم گفتن گرایش شما داخلی هستش و دانشگاه با عنوان مهندسی فناوری اطلاعات دانشجو گرفته..ریزنمراتم رو دادن گفتن میتونی با این ثابت کنی شبکه خوندی..حالا من باید با چه گرایشی تو آزمون ها ثبت نام کنم؟ ممنون از همگی

  پاسخ دهید
 • نویسنده : طاهری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:17

  کد دیدگاه : 2123161

  بچه ها زنگ زدم جهاد ،بهم گفتن درحال تدارک ازمون هستیم و فعلا منتظر دفترچه بمونین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سرنوشت

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:35

   کد دیدگاه : 2123406

   دم شما گرم.ولی اگه زمان برگزاری آزمونا مثل سراسری و ارشد مشخص می بود چه خوب می شد. اونوقت دیگه لازم نبود هر روز وقت تلف کنیم بریم تو سایت و به این ور و اون ور زنگ بزنیم.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : به طاهری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:11

   کد دیدگاه : 2124067

   شما با کجا تماس گرفتین؟ اخه با قسمت اموزش تماس گرفتم گفتن اطلاعی نداریم.یعنی امکانش هس قبل عید برگزار بشه؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : طاهری

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 18:09

    کد دیدگاه : 2124191

    من زنگ زدم روابط عمومی جهاد دانشگاهی اون حرفو زدن، اخرش دید که زیاد اصرار میکنم یه شماره داد که گف مربوط به آزمونه .
    شماره را میذارم شما هم زنگ بزنین حداقل به فکر اطلاعیه دوم باشن
    02166971357

    پاسخ دهید
   • نویسنده : طاهری

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:17

    کد دیدگاه : 2124697

    ادمین چرا نظرمو تائید نکردین؟ (:blush:)

    پاسخ دهید
  • نویسنده : سرنوشت

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:52

   کد دیدگاه : 2124268

   بیخیال دوستان.دقت اگه کرده باشین تا 10 بهمن که تو اطلاعیه زدن چیزی نمونده.نهایتش اون روز دفترچه میاد .اینقد صبر هم روش.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : شبنم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:43

  کد دیدگاه : 2123070

  زمان ثبت نام کی هست

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان دو (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:36

   کد دیدگاه : 2123310

   سلام
   دوست عزیز در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص شرایط مورد نظر منتشر نشده است.
   شما میتوانید در همین سایت (ایران استخدام) پیگیر آخرین اخبار مربوطه طی آینده باشید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : نام

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:32

    کد دیدگاه : 2123492

    اعضای گروه
    از خود ادمین مطلع تر هستند
    ادمین ادبیات شماها هم مثل مسیولین هست
    منتظر باشید، پیگیر باشید، و غیره
    شماها که این سایت رو مدیریت میکنید با بیشتر تلاش کنید و خبر کسب کنید و خبرها که غیر موثق هست جلوش بنویسید غیر موثق و یا غیر رسمی همه متوجه میشن

    پاسخ دهید
    • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 15:50

     کد دیدگاه : 2123870

     یعنی میفرمایید زمانی که خود مسئولین هنوز تصمیمی نگرفتند و تاریخی اعلام میشه و محقق نمیشه ما چون مسئول این سایت هستیم آگاه باشیم که مسئول مربوطه در آینده چه تصمیمی رو خواهند گرفت؟ ادبیات ما هم مثل مسئولین هست؟! یعنی مارو بالاتر اونها میدونید بابت اینکه زمانی تعیین بشه و اعلام بشه خدمتتون؟ ممنون از لطفتون ولی باید عارض باشم خدمتتون که رسانه آینه اتفاقات هست، تصمیم گیر در خصوص اتفاقات و زمان بندی ها نیست.

     پاسخ دهید
 • نویسنده : به ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:29

  کد دیدگاه : 2122973

  ممنون از اینکه بهم روحیه دادین یعنی کسی بوده که با عینک هم پذیرفته شده در مراحل معاینات

  پاسخ دهید
 • نویسنده : گندم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:24

  کد دیدگاه : 2122963

  سلام من الان این اطلاعیه رو دیدم . ثبت نام کی هست ؟ مشخص شده ؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان دو (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:33

   کد دیدگاه : 2122982

   سلام
   دوست عزیز در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص شرایط مورد نظر منتشر نشده است.
   شما میتوانید در همین سایت (ایران استخدام) پیگیر آخرین اخبار مربوطه طی آینده باشید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
  • نویسنده : سمیرا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:09

   کد دیدگاه : 2126390

   جاهای دیگه هم سر بزنین

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...