آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

اخبار استخدام قوه قضاییه – سال 92

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
  • ارسال کننده: (کارمند پنج)
جزئیات بیشتر در مورد خبر

اخبار استخدام قوه قضاییه در سال 92

جهت مشاهده اخبار جدید استخدامی قوه قضاییه اینجا کلیک نمایید


خبر 2 اردیبهشت 93: اطلاعیه دادگستری خراسان رضوی در مورد مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی
بدینوسیله فهرست پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه مورخ 92/11/11جهت انجام مصاحبه بانضمام زمان برگزاری آن به شرح لیست پیوست اعلام می­گردد. از پذیرفته شدگان دعوت می شود با همراه داشتن مدارک ذیل در تاریخ و ساعت مشخص شده به دادگستری کل استان خراسان رضوی به آدرس: مشهد خیابان ساجدی، بین ساجدی 7 و9، طبقه دوم اداره استخدام مدیریت امور اداری و نیروی انسانی مراجعه نمایند. لازم به ذکر است همراه داشتن اصل و سه سری کپی یک رو در برگه A4از مدارک ذیل الزامی می باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 16 فروردین 93: اطلاعیه تکمیل پرونده استخدامی‌ کادر اداری دادگستری خراسان شمالی

پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری دادگستری استان خراسان شمالی می توانند از تاریخ 16 فروردین ماه 93 به مدت یک هفته قبل از ساعت 10 صبح با در دست داشتن مدارک ذیل جهت تشکیل پرونده به امور اداری دادگستری کل استان واقع دربلوار 42 متری – سایت اداری مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 11 فروردین 93: زمان تشکیل پرونده پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی دادگستری فارس

پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری دادگستری استان فارس بایستی از تاریخ 16  فروردین ماه 93 در مهلت 2 هفته با در دست داشتن مدارک ذیل جهت تشکیل پرونده به اداره استخدام  دادگستری کل استان فارس واقع درشیراز، میدان شهداء (شهرداری)، دادگستری کل استان فارس مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 1 بهمن ۹۲: دریافت کارت ورود به جلسه آزمون قوه قضاییه

ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه شرکت کنندگان در آزمون استخدامی قوه قضاییه (دادگستری) ، متقاضیان میتوانند برای دریافت کارت ورود به جلسه از تاریخ یکم بهمن ماه ۱۳۹۲ الی دهم بهمن ماه ۱۳۹۲ اقدام نمایند.

توجه: با توجه به ایجاد تغییرات توسط بخش فنی، قسمت دیدگاه ها برای دقایق محدودی بسته می باشد.


لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی