اطلاعات بیشتر

اخبار استخدام جمعیت هلال احمر

جهت مشاهده اخبار استخدام جمعیت هلال احمر اینجا کلیک کنید


مجوز استخدام در جمعیت هلال احمر نهایی شده است (منبع: www.rcs.ir)

دکتر گرجی به جایگاه روابط عمومی در شعب استانی و شهرستانی اشاره کرد و گفت: در مرحله اول استخدام یک نفر و در مراحل بعدی ٢ تا سه نفر به نیروهای روابط عمومی اضافه خواهند شد.

وی با بیان اینکه مجوز استخدام در جمعیت هلال احمر نهایی شده است و ٥٠ درصد ظرفیت شعب و پایگاه های هلال احمر استخدام می شوند، اظهارداشت: کسانی که درجه ایثار دارند و ١٠ تا ١٥ سال به شکل داوطلبانه در جمعیت هلال احمر فعالیت کرده اند، به شکل موردی و بدون آزمون استخدامی جذب تیم های واکنش سریع می شوند.


خبر 25 اردیبهشت 95 : استخدام 14نفر درجمعیت هلال احمر استان کهگیلویه وبویراحمد (منبع : خبرگزاری برنا)

اولین یادواره شهدای هلال احمر استان درسال 93با حضور معاون فرهنگی هلال احمر کشور برگزار شد که به تبع آن دومین یادواره شهدای هلال احمر استان قبل ازبرگزاری اجلاسیه سرداران شهید کهگیلویه وبویراحمد در یاسوج برگزار خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 18 اردیبهشت 95 : استخدام 750 نیرو در هلال احمر كشور (منبع : خبرگزاری ایرنا)

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر كشور از برگزاری آزمون استخدامی این نهاد به منظور جذب 750 نفر در سال جاری خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 15 اردیبهشت 95 : سلامت‌یاران استخدام بیمارستان‌ها نمی‌شوند (منبع : خبرگزاری فارس)

دبیرکل جمعیت هلال‌احمر گفت: بیش از 1500 نفر در زمینه سلامت‌یار آموزش‌های لازم را دیده‌اند و در این زمینه باید توجه داشت که با اجرای طرح سلامت‌یار نمی‌خواهیم داوطلبان هلال‌احمر را استخدام بیمارستان کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 7 اردیبهشت 95 : استخدام‌ها در هلال احمر از میان نیروهای فعال خواهد بود (منبع : خبرگزاری ایسنا)

رئیس جمعیت هلال احمر با بیان اینکه مقرر شده تا کشور را به چند “کلان منطقه” تقسیم کنیم، در عین حال شرایط جذب و استخدام نیروها در سال جاری را تشریح کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 11 فروردین 95 : اختصاص امتیاز ویژه در آزمون استخدامی هلال احمر (منبع : پایگاه اطلاع رسانی دولت)

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: به دنبال راهکاری هستیم تا نیروهای واکنش سریع با یک امتیاز ویژه نسبت به سایر نیروهای عملیاتی در آزمون استخدامی شرکت کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 10 فروردین 95: استخدام 14نیرو در جمعیت هلال‌احمر استان (منبع: باشگاه خبرنگاران)

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان کهگیلویه و بویراحمد 14 سهمیه استخدامی به جمعیت هلال‌احمر استان خبر داد.
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج،مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در شهرستان‌ها و پایگاه‌های امداد و نجات کهگیلویه و بویراحمد مشکل کمبود نیروی انسانی وجود دارد، اظهار کرد: تعداد مجوز استخدام در سطح استان 14 نفر است .
و ی متذکر شد: در این آزمون استخدامی برای شهرستان چرام که جمعیت هلال‌احمر نوپایی دارد 4 نفر سهمیه استخدامی در نظر گرفته شده است.

این مسئول تصریح کرد: بین امدادگران و اعضای فعال هلال‌احمر آزمون استخدامی برگزار خواهد شد که شرکت کنندگان در آزمون شرکت کرده و مشغول به کار خواهند شد.

مثنوی با تأکید بر این مطلب که هنوز شرایط احراز اعلام نشده است، افزود: با توجه به پست‌هایی که در جمعیت نیاز داریم، هم بحث مدارک مربوط به امداد و نجات و هم مدارک تحصیلی علوم اجتماعی احتمالا مورد نیاز باشد.

وی افزود: به جهت اینکه قرار است کل آزمون جمعیت هلال‌احمر در سطح کشور از طریق سازمان سنجش برگزار شود، منتظر هستیم شرایط احراز مورد نیاز اعلام شده تا به اطلاع امدادگران و اعضای فعال هلال‌احمر برسانیم.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری این آزمون استخدامی در سال 95 خبر داد و متذکر شد: امیدواریم با برگزاری این آزمون استخدامی، مشکل کمبود نیرو در شهرستان‌ها به خصوص شهرستان چرام، رفع شود.


خبر 2 فروردین 95 : استخدام 700 نفر در جمعیت هلال احمر در سال 95 (منبع : خبرگزاری مهر)

 رئیس جمعیت هلال احمر کشور گفت: توسعه و تقویت مراکز توانبخشی و رسیدگی به مسائل بهداشتی حاشیه شهر ها از اولویت های این جمعیت در سال جاری است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

 اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...