جزئیات بیشتر در مورد خبر

فراخوان استخدامی و اخبار مربوط به نخبگان و استعداد های درخشان


ضمن آرزوی سلامتی سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما عزیزان، به اطلاع میرسانیم که تمامی اخبار مربوط به اشتغال نخبگان و استعداد های برتر کشور  در این صفحه خدمت شما عزیزان اطلاع رسانی خواهد شد.

کپی برداری از سبک و محتوا برای سایت های تابعه ایران استخدام، مجاز است!


خبر 24 خرداد 97: ضرورت استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های نخبگان در حوزه کارفرینی و اشتغال (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی با تاکید بر این که نخبگان کارآفرین می‌توانند نقش بسزایی در تحقق شعار سال داشته باشند، خاطرنشان کرد: توجه به حوزه کارفرینی و تشویق برای تشکیل استارت آپ‌های موفق می‌تواند اشتغال نخبگان را رونق دهد، چرا که امروزه در کشور استارت‌آپ‌هایی وجود دارند که ارزشی بیش از 2 هزار میلیارد ریال دارند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 6 خرداد 97: در اولویت قرار داشتن جذب نخبگان در دستگاه های اجرایی استان خوزستان (منبع: خبرگزاری ایرنا)

رییس بنیاد نخبگان خوزستان گفت: جذب نخبگان و افراد مستعد برتر در دستگاه های اجرایی دولتی و خصوصی به ویژه صنایع در اولویت این بنیاد بوده، و در حال اجراست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 31 اردیبهشت 97: لزوم فراهم کردن زمینه حضور فارغ‌التحصیلان و نخبگان جوان در دانشگاه‌ها (منبع: خبرگزاری ایسنا)

قائم مقام وزیر علوم با تاکید بر اینکه وزارت علوم در زمینه اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاهی مسئول است،گفت: باید زمینه حضور فارغ‌التحصیلان و نخبگان جوان در دانشگاه‌ها فراهم شود تا ضمن ممانعت از مهاجرت و ایجاد اشتغال برای این افراد، شاهد نوعی تحرک،‌نشاط و پویایی در دانشگاه‌ها باشیم.

دکتر عبدالرضا باقری در گفت و گو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب به سیاست وزارت علوم در زمینه بازنشستگی اساتید دانشگاه‌ها اشاره کرد و افزود: با توجه به آمار بالای فارغ‌التحصیلان دانشگاهی بخصوص در دوره‌های دکتری دانشگاه‌های سطح یک که امروزه شغلی برای آن‌ها وجود ندارد، وزارت علوم به عنوان متولی آموزش عالی در تامین و ایجاد شغل برای این افراد، مسئول است و دولت نیز باید برای اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاهی کمک کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 21 دی 96: کسری خدمت و امریه سربازی در انتظار نخبگان و تشکلهای اجتماعی (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون امور ساماندهی جوانان ازتفاهم با ستادکل نیروهای مسلح خبر داد وگفت:تسهیلاتی چون کسری خدمت، امریه سربازی وکسب مهارت دردوره خدمت برای نخبگان اجتماعی و تشکلهای اجتماعی در نظر گرفته شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۶ دی ۹۶: جذب نخبگان عرصه حقوق با توافق ستاد کل نیرو‌های مسلح (منبع: خبرگزاری میزان)

قائم مقام پژوهشگاه قوه قضاییه با اشاره به امضای تفاهم نامه با ستاد کل نیروهای مسلح درباره جذب نخبگان عرصه حقوق گفت: اتفاقی که افتاد این است که از سال گذشته تا به حال یک سری افراد توانمند به پژوهشگاه قوه قضاییه معرفی شدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۲ دی ۹۶: تدوین آیین نامه جذب نخبگان در دانشگاه آزاد اسلامی تا هفته آینده (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: آیین نامه جذب نخبگان در دانشگاه آزاد اسلامی ظرف هفته آینده نهایی خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 آبان 96: جذب 300 سرباز امریه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (منبع: خبرگزاری مهر)
به گزارش خبرنگار مهر، محمدجواد آذری جهرمی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: با موافقت کلی رهبر معظم انقلاب، ۳۰۰ نخبه دانشگاهی در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا دوره خدمت سربازی خود را به صورت امریه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خواهند گذراند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 9 مرداد 96: فراخوان شناسایی نخبگان قضایی شورا‌های حل اختلاف استان تهران (منبع: خبرگزاری میزان)

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، اداره آموزش، تحقیق وپژوهش شورای حل اختلاف استان تهران به منظور شناسایی و تکریم نخبگان قضایی شورا‌های حل اختلاف فراخوانی در قالب ” شناسایی نخبگان قضایی شورا‌ها ” با رعایت معیار‌های ذیل تدوین و از این طریق و با مسئولیت سرپرستان مجتمع‌ها ابلاغ می‌کند؛ لذا شایسته است ضمن نظارت شایسته و انتخاب افراد برتر، اسامی مذکور را به آن اداره ارسال کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 10 خرداد 96: به زودی حدود ۲۰۰ نخبه در دانشگاه آزاد جذب می شوند (منبع: خبرگزاری مهر)

سرپرست دانشگاه آزاد گفت: برنامه داریم به زودی حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ نخبه را در دانشگاه آزاد جذب کنیم. این نخبگان ابتدا از دانشگاه آزاد و در مراحل بعدی از خارج از دانشگاه جذب می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 1 خرداد 96: برنامه اصلی دانشگاه آزاد جذب نخبگان است (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون پارلمانی دانشگاه آزاد گفت: بودجه پژوهشی این دانشگاه افزایش یافته است که هدف از این افزایش، جذب نخبگان در این دانشگاه است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۶ اردیبهشت ۹۶: اهمیت نفش نخبگان و افزایش ظرفیت پذیرش پژوهشگران (منبع:خبرگزاری ایسنا)

توجه به نخبگان و افزایش ظرفیت پذیرش پژوهشگران از جمله درخواست‌های جامعه علمی از دولت آتی است؛ به گونه‌ای که به گفته یکی از محققان حوزه دریا در حال حاضر بسیاری از نخبگان کشور به دلیل نبود شغل از کشور مهاجرت می‌کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۶ اردیبهشت ۹۶: تسهیلات نظام وظیفه برای فعالان شرکتهای دانش‌بنیان (منبع:خبرگزاری تسنیم)

دست‌اندرکاران حوزه علم‌وفناوری علاوه بر تمامی تسهیلات معافیتهای مالیاتی و گمرکی، استقرار در پارکهای علم‌وفناوری و مشوقهای دیگری نیز برای نیروهای دانشی از جمله تسهیلات نظام وظیفه در نظر گرفته است؛ اما چند درصد نخبگان از خدمت وظیفه معاف هستند

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 14 فروردین 96: دانشگاه ها‌، نهاد زمینه سازی اشتغال نخبگان (منبع: خبرگزاری دانشجو)

مسعود برومند، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، گفت: اسناد بالادستی کشور در حوزه علم و فناوری بر راهبرد ایجاد اقتصاد دانش بنیان تاکید دارد. از مشخصه های این نوع اقتصاد سیستمی بودن آن است. ایجاد سیستم های منسجم، همسو و کامل می تواند کسب ثروت و رفاه عمومی در کشور را از دانش و فناوری تضمین نماید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 14 شهریور 94: اختصاص ۳۰درصد مجوزهای استخدام اعضای هیات علمی به نخبگان (خبرگزاری مهر)

اعضای کمیسیون نخبگان و آینده نگاری علم و نوآوری«اختصاص حداقل ۳۰ درصد از مجوزهای استخدام اعضای هیات علمی دستگاه ها به نخبگان» را پیشنهاد دادند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 31 مرداد 94: تدوین لایحه بکارگیری نخبگان در برنامه ششم توسعه (منبع:خبرگزاری ایرنا)

بخش آخر مواد پیشنهادی بنیاد ملی نخبگان در رابطه با برنامه ششم توسعه در جلسه 27 کمیسیون نخبگان و آینده نگاری علم و نوآوری دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و پیشنهاد تدوین لایحه قانونی اشتغال استعدادهای برتر در همین راستا مطرح شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 31 مرداد 94: ظرفیت پذیرش بدون آزمون دانشجویان نمونه (منبع:خبرگزاری مهر)
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: امسال به دانشگاهها ابلاغ شده است که دانشگاههای تیپ یک ۲۰ درصد و دانشگاههای تیپ دو ۱۰ درصد نخبگان را بدون آزمون در مقاطع بالاتر پذیرش کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 17 مرداد 94: معافیت نخبگان از مصاحبه استخدام های دولتی (منبع: خبرگزاری مهر)

قائم مقام بنیاد ملی نخبگان گفت: طرح های مختلفی برای اشتغال زایی نخبگان از جمله اولویت استخدام در سازمان ها و نهادها، جذب هیات علمی دانشگاه های دولتی و آزاد در نظر داریم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 8 مرداد 94: جذب ۲۶۱ نخبه در سازمان بازرسی (منبع: خبرگزاری مهر) 
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: از سال گذشته تا امروز ۲۶۱ نخبه دانشگاه‌های معتبر کشور جذب سازمان شده که حداقل معدل‌ آنها ۱۷ بوده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


اخبار مربوط به بهمن 93

استخدام نخبگان و استعدادهای برتر در شهرداری ها

استخدام نخبگان و استعدادهای برتر در صنایع ارتباطی آوا

استخدام نخبگان واستعداد های برتر در شرکت آریوژن زیست دارو


آرشیو اخبار:

شروع فعالیت سایت جذب نخبگان خارج از کشور

طرح شهید تهرانی برای اشتغال نخبگان

اعطای وام ۱۰ میلیونی برای نخبگان در جهت اشتغالزاییاگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...