جزئیات بیشتر در مورد خبر

اخبار تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی شهرداریها

لینک های مفید و مرتبط
اخبار تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی به قراردادی اخبار تبدیل وضعیت نیروهای شهرداری ها
   اخبار تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی      اخبار استخدام شهرداری های کشور   

خبر ۱۰ بهمن ۹۶: پیگیری اصلاح دستورالعمل آزمون تبدیل وضعیت نیروهای شهرداری (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرنگار مهر، حمید بادامی نجات ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران در خصوص دستورالعمل اخیر سازمان دهیاری و شهرداریهای کشور در خصوص تبدیل وضعیت و برگزاری آزمون استخدامی این نیروها اظهار کرد: با توجه به اینکه نیروهای متخصص زیادی در شهرداریهای کشور چندین سال است که به صورت شرکتی فعالیت دارند باید این نیروها تبدیل وضعیت شده و در آزمون استخدامی شرکت داده شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۷ بهمن ۹۶: برگزاری آزمون استخدامی جهت تبدیل وضعیت کارکنان قرارداری شهرداری های زنجان (منبع: خبرگزاری ایرنا)

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری زنجان گفت: آزمون استخدامی تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی شهرداری های این استان که از اسفند سال گذشته در دستور کار قرار دارد، به صورت متمرکز ۲۵ اسفند امسال برگزار می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 5 دی 96: رفع مشکلات شهرداری ها در حوزه منابع انسانی و تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

در این جلسه قلی الله قلی‌زاده نماینده کلیبر و هوراند،‌ جواد کاظم نسب نماینده اهواز، باوی، حمیدیه و کارون، ذبیح نیکفر نماینده لاهیجان، سیاهکل، رودبنه، دیلمان و پیرکوه،‌ سیدمحمد جواد ابطحی نماینده خمینی‌شهر و یوسف داودی نماینده سراب در مجلس شورای اسلامی و تنی چند از شهرداران و روسای شوراهای حوزه های انتخابیه مسائل و مشکلات مربوط به شهرداری ها و مدیریت شهری را بیان نمودند که برخی از آنها عبارت بود از: کمک به ساماندهی پسماندها، رفع مشکلات شهرداری ها در حوزه منابع انسانی و تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی، کمک به تقویت زیرساختهای گردشگری شهری و روستایی، حمایت از شهرداری های کم جمعیت، تامین ماشین آلات خدماتی و قیر مورد نیاز شهرداری ها.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 16 آبان 96: ثبت نام بیش از 300 نیرو در آزمون تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری همدان (منبع: خبرگزاری مهر)
همدان-رئیس کمیسیون نظارت، حقوقی و اداری شورای شهر همدان بر جذب حداکثری نیروهای شهرداری و تبدیل وضعیت آنها تاکید کرد و گفت: ۳۲۹ نفر از نیروهای شهرداری برای آزمون تبدیل وضعیت ثبت نام کردند.
به گزارش خبرنگار مهر، سید مسعود عسگریان ظهر سه شنبه در جلسه کمیسیون نظارت، حقوقی و اداری شورای شهر همدان که با موضوع آزمون تبدیل وضعیت نیروهای شهرداری و بررسی مشاغل سخت و زیان آور، افزود: برگزاری آزمون تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری از طریق سازمان سنجش در ۳۸ رشته شغلی برگزار می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 12 مرداد 96: فعالیت ۱۰۰ هزار نفر از پرسنل شهرداری‌ها به صورت قراردادی (منبع: شبکه اطلاع رسانی راه دانا)

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور از فعالیت ۱۰۰ هزار نفر از پرسنل شهرداری‌ها به صورت قراردادی خبر داد و گفت: برای تعیین و تکلیف این افراد، آزمون استخدامی در اواخر مهرماه توسط سازمان سنجش برگزار می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 10 مرداد 96: اعلام نتایج اولیه آزمون تبدیل وضعیت استخدامی شهرداری‌های آذربایجان شرقی

دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای، نتایج اولیه مرحله بررسی مدارک داوطلبان آزمون تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای قراردادی شهرداری‌های استان و لیست داوطلبان حائز شرایط و فاقد شرایط ورود به این آزمون را اعلام کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 تیر 96: برگزاری آزمون تبديل وضعيت استخدامی شهرداری های گلستان در آینده ای نزدیک (منبع: خبرگزاری ایسنا)

آزمون تبديل وضعيت استخدامی شهرداری های استان گلستان بزودی برگزار می شود
مدیرکل دفتر امورشهری وشوراهای استانداری گفت: آزمون تبديل وضعيت استخدامي شهرداري های استان تحت نظارت سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور بزودی همزمان با کل کشور در استان نیز برگزار خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 29 خرداد 96:  تبدیل وضعیت 50 هزار نیروی انسانی قراردادی شهرداری‌های کشور (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از تبدیل وضعیت حداکثر 50 هزار نیروی انسانی قراردادی شهرداری‌های سراسر کشور در اواخر تیرماه سال جاری خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 29 خرداد 96: تشریح جزئیات استخدامی شهرداری‌ های کشور در اواخر تیر ماه (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسن‌آبادی در نشست خبری با اشاره به اینکه حوزه منابع انسانی شهرداری‌های کشور حدود ۳۰۰ هزار نفر را در بر می‌گیرد گفت: از این تعداد ۷۰ هزار نفر مربوط به شهرداری تهران و ۲۳۰ هزار نفر مربوط به سایر شهرداری‌ها می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 23 خرداد 96:  تبدیل وضعیت کارکنان قرارداری مطابق با آئین نامه استخدامی شهرداری (منبع: خبرگزاری ایرنا)

هاشمی تشکری گفت: در سال 1394 از سوی سازمان امور استخدامی و اداری کشور با تعیین شروطی از قبیل برگزاری آزمون رقابتی، تامین اعتبار، گزینش، وجود پست های بلاتصدی و تایید شورای اداری شهرداری مجوز استخدام پنج هزار نفر به شهرداری داده شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 5 خرداد 96: شروع ثبت نام تبديل وضعيت کارکنان قراردادي شهرداري‏هاي استان مرکزی

استانداري مرکزی براي تبديل وضعيت کارکنان قراردادي شهرداري‏هاي استان، براساس مجوز شماره 986720 مورخ 6/11/95 سازمان امور اداري و استخدامي کشور (طي نامه شماره 59740 مورخ 27/11/95 سازمان شهرداري‏ها و دهياري‏هاي کشور)، افراد واجد شرايط را پس از ثبت نام اوليه، اخذ و بررسي مدارک و مستندات لازم از طريق سنجش دانش، مهارتهاي حرفه‏ اي، هوش، سرعت، دقت و استعداد يادگيري، طبق «دستورالعمل تبديل وضعيت استخدامي کارکنان قراردادي شهرداريها» به صورت پيماني تبديل وضعيت مي نمايد.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 خرداد 96: شروع پیش ثبت نام آزمون تبدیل وضعیت نیروهای شاغل درشهرداری‌های گیلان

با توجه به دستورالعمل وضعیت استخدامی کارکنان شاغل شهرداری ها و مجوز شماره 986720 مورخ 6/ 11/ 1395 سازمان امور اداری و استخدامی کشور و نامه شماره  4303  مورخ 12/ 2/ 1396 رئیس محترم سازمان شهرداری ها و دهیاری‌های  کشور پیش ثبت نام  از داطلبین آزمون  تبدیل وضع نیروهای شاغل شهرداری‌ها به پیمانی  از  تاریخ 24/ 2/ 1396  از طریق سایت استانداری گیلان انجام می‌گیرد که زمان و مکان آزمون ازطریق همین سایت  متعاقبا” اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید


خبر 16 اردیبهشت 96: اعلام جزئیات آزمون تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی شهرداری‏ها (منبع:خبرگزاری ایسنا)

مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور از ابلاغ رشته های شغلی، شرایط احراز تحصیلی و منابع و مواد سوالات تخصصی و کاربردی آزمون تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی شهرداری‏ها و همچنین تاریخ شروع ثبت نام کارکنان شهرداریهای کشور خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 28 فروردین 96: تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی شهرداری های خراسان شمالی (منبع: خبرگزاری مهر)

بجنورد- مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان شمالی از تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی شهرداری‌های استان از طریق برگزاری آزمون خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 18 فروردین 96: موافقت دولت با تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی شهرداری ها (منبع:خبرگزاری انرژی نیوز)

همزمان با موافقت دولت با تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی شهرداری‌ها و صدور مجوز از سوی وزارت کشور، موضوع تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی صنعت نفت فعلا منتفی شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۸ فروردین ۹۶: تبدیل وضعیت استخدامی ۲ هزار نفر در شهرداری تبریز (منبع:خبرگزاری فارس)

سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری تبریز گفت: ورود ۲ هزار نیروی جدید به شهرداری تبریز نه صحت دارد و نه امکان‌پذیر است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 14 فروردین 96: پیگیری روند تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری تهران (منبع: گروه اقتصاد شهری)

گروه اقتصاد شهری: معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه اقدامات باقیمانده در مسیر اجرای 3 سیاست شهردار تهران درخصوص کارکنان ( امنیت شغلی ، مسکن و درمان ) با جدیت در سال 96 انجام می شود، گفت: با اعلام نتایج دومین مرحله آزمون تبدیل وضعیت استخدامی از سوی سازمان سنجش ، مراحل تکمیل تبدیل وضعیت همکاران انجام خواهد شد .

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۸ اسفند ۹۵: زمان آزمون تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان شهرداری تهران (منبع: ایسنا)

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران از برگزاری دومین مرحله آزمون تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان قراردادی به ثابت ازمایشی شهرداری تهران در ٢۶ اسفند ماه خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 14 اسفند 95: شهرداری برای جذب نیرو نیازمند تایید شورای شهر است (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نایب رئیس مجمع نمایندگان تهران در خصوص وضعیت استخدام‌ در شهرداری‌ها، گفت: در هر مجموعه ای ساختار پرسنلی و اداری باید با اهداف و ماموریت‌ها تناسب داشته باشد، در واقع امکانات و اموالی که در اختیار دستگاه‌هایی چون شهرداری است امانتی از سوی مردم است که نباید آنها بر حسب سلیقه شخصی، ذائقه و نگاه خاص صرف شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


برگزاری آزمون تغییر وضعیت استخدامی کارکنان شهرداری تهران (منبع: خبرگزاری میزان)

سید جعفر تشکری هاشمی گفت: برگزاری آزمون تغییر وضعیت استخدامی در راستای فراهم کردن زمینه تبدیل وضعیت استخدامی تعداد ۵ هزار نفر از کارکنان قراردادی تحت پوشش شرکت خدمات اداری شهر و مؤسسه هادیان شهر در سال ۱۳۹۵ با اخذ مجوزهای لازم از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به کارمند ثابت صورت می گیرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 آذر 95: برگزاری آزمون تغییر وضعیت استخدامی کارکنان شهرداری تهران؛ به زودی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران از برگزاری آزمون تغییر وضعیت استخدامی کارکنان این سازمان در سال 95 خبر داد و گفت: متقاضیان واجد شرایط از بیستم تا بیست و پنجم آذر فرصت دارند تا به سامانه سازمان سنجش جهت ارسال مدارک و ثبت نام مراجعه کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر در صفحه استخدام شهرداری تهران اینجا کلیک نمایید


خبر 14 شهریور 95 : تعیین وضعیت استخدامی شهرداران خاتمه خدمت یافته با تصویب لایحه استخدامی (منبع : خبرگزاری ایسنا)

مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: در صورت تصویب لایحه استخدامی شهرداری ها در مجلس شورای اسلامی ضمن ایجاد شفافیت در این حوزه، امکان تعیین وضعیت استخدامی بیش از صد هزار نفر از کارکنان خدوم شهرداری های سراسر کشور و تعداد زیادی از شهرداران خاتمه خدمت یافته فراهم خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 3 شهریور 95 :وضعیت استخدامی شهرداران و کارکنان تعیین تکلیف شود (منبع : خبرگزاری میزان)

عضو فراکسیون مدیریت شهری مجلس شورای اسلامی گفت: باید هرجه سریع‌تر لایحه‌ای که دولت قرار است به مجلس ارائه شود و وضعیت استخدامی شهرداران و کارکنان آن معلوم و مشخص شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۸ فروردین ۹۵ : تبدیل وضعیت ۲۰۰ نیروی قراردادی در شهرداری شیراز (منبع : خبرگزاری فارس)

معاون برنامه‌ریزی شهردار شیراز از استخدام یک‌هزار و ۱۰۰ نیرو در شهرداری این شهر و تبدیل وضعیت ۲۰۰ نیروی قراردادی شاغل طی ماه‌های آتی خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 11 بهمن 94: تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی شهرداری‌ها (منبع: خبرگزاری ایلنا)

به گزارش ایلنا، مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: ۵۰ هزار تن از کارکنان قراردادی شهرداری های سراسر کشور با مجوز دولت، تبدیل وضعیت می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...