جزئیات بیشتر در مورد خبر

 تخصیص مجوز جذب از سال 92 تا 96 به وزارت بهداشت

جهت ورود به صفحه استخدام وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید


خبر 30 خرداد 97: اختصاص حدود ۲ هزار مجوز جذب استاد به وزارت بهداشت

رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تخصیص ۱۹۰۴ مجوز جذب از سال ۹۲ تا ۹۶ به این وزارتخانه خبرداد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هیات عالی جذب اعضای هیات علمی شورای عالی انقلاب فرهنگی، جلسه ۲۱۰ هیات عالی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی، در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.
در ابتدای جلسه رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گزارشی از تخصیص ۱۹۰۴ مجوز جذب از سال ۹۲ تا ۹۶ به این وزارتخانه ارائه داد.
وی یادآورشد: بیشترین زمان ارسال پرونده در ماه های ۷و۸و۹ بعد از فراخوان است و تقریبا ظرف مدت یک سال پرونده ها در هیات مرکزی جذب بسته می شود.
وی تاکید کرد: درهیات مرکزی جذب در فاصله زمانی ۱۴ تا ۲۸ روز به پرونده ها رسیدگی می شود و ازسال ۹۶ پرونده را به صورت فیزیکی نمی پذیریم.
در ادامه، محمد علی کی نژاد رئیس هیات عالی جذب افزود: تقویم زمانی هر ترم ارائه شده و به دانشگاه ها اطلاع داده شود که از فراخوان بهمن ۹۶ به بعد، پرونده فیزیکی پذیرفته نمی شود و باید دانشگاه ها به صورت الکترونیکی اطلاعات را ثبت کنند.
وی ادامه داد: همچنین دانشگاه ها در شهریور ۹۷ اعلام نیاز خود را مانند دانشگاه های وزارت علوم در سامانه بارگذاری کنند تا هیات مرکزی جذب وزارت بهداشت اقدامات لازم را برای اخذ مجوز ازسازمان امور استخدامی انجام دهد.
در ادامه اعضای جلسه بر لزوم تصمیم گیری در خصوص متقاضیان، صرفا در هیات اجرایی جذب تاکید کردند.
در این جلسه اعضای پیشنهادی هیات مرکزی جذب وزارت علوم طرح و بررسی شد و تصویب اعضای این هیات به جلسه آتی هیات عالی جذب موکول شد.
در پایان جلسه تعدادی از اعضای هیات‌های اجرایی و کارگروه صلاحیت عمومی دانشگاه علوم پزشکی فسا، دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، دانشگاه علوم پزشکی کرمان، دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، علوم پزشکی جندی شاپور، دانشگاه صنعتی اصفهان، استانی اصفهان، دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول، دانشگاه حکیم سبزواری، دانشگاه صنعتی شیراز، دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری موفق به کسب رای اعضای هیات عالی جذب شدند.

منبع: خبرگزاری مهر


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...