جزئیات بیشتر در مورد خبر

بهره مندی بیش از 54 هزار از خدمات مختلف کمیته امداد

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار پرداخت وام اشتغال به مددجویان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار اشتغال مددجویان اینجا کلیک نمایید


خبر 23 اردیبهشت 98: اختصاص 522 فقره تسهیلات اشتغال‌ به مددجویان زنجانی

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 522 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال‌، کارگشایی و مسکن به مددجویان کمیته امداد، توسط صندوق امداد ولایت استان پرداخت ‌شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، هدایت صفری صبح امروز در جمع مجریان طرح‌های اشتغال اظهار کرد: یکی از موضوعات مهم و قابل توجه کمیته امداد در حمایت از جامعه هدف اشتغالزایی برای آنها است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با بیان اینکه سال گذشته در راستای اشتغالزایی مددجویان برای 2 هزار مددجو طرح اجرا شد، تصریح کرد: این مددجویان خودکفا شده و از چرخه حمایتی این نهاد خارج شدند.

وی با اشاره به اینکه در راستای اشتغالزایی مددجویان از ظرفیت خیرین و همچنین صندوق ولایت استان نیز بهره گرفته شده است، افزود: در همین راستا از ابتدای امسال تاکنون 522 فقر تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال‌، کارگشایی و مسکن به مددجویان کمیته امداد استان زنجان توسط صندوق امداد ولایت استان پرداخت ‌شده است.

صفری با بیان اینکه در حال حاضر 54 هزار و 961 نفر از خدمات مختلف کمیته امداد استان زنجان در بخش‌های مختلف بهره‌مندند، افزود: از برنامه‌های مهم کمیته امداد اشتغالزایی برای جامعه هدف و زمینه‌سازی برای استقلال اقتصادی و معیشتی گروه‌های مختلف مددجویی این نهاد است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با بیان اینکه سال گذشته با همکاری بانک‌های عامل و صندوق امداد ولایت 2 هزار و 402 فقره وام اشتغال با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد و 800 میلیون تومان پرداخت شده است، افزود: برای سال جدید نیز برنامه‌ریزی برای بیش از 4 هزار فرصت شغلی به شرط تامین منابع پیش‌بینی شده است.

منبع: خبرگزاری فارس


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...