جزئیات بیشتر در مورد خبر

جذب بیشترین نیروی جدید در آموزش و پرورش بوشهر

جهت ورود به صفحه اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزش و پرورش بوشهر اینجا کلیک نمایید


خبر 21 مهر 97: اخذ مجوز 945 ردیف استخدامی در تربیت معلم و 529 ردیف استخدامی آزاد بوشهر

معاون پژوهشی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: این اداره کل در سال جاری با یکهزار و 474 ردیف استخدامی در حال ثبت نام در صدر جدول جذب نیرو در میان استان های کشور قرار دارد.
به گزارش ایرنا، ناصر غلامی روز شنبه در نشست فراگیران دوره آموزشی ضمن خدمت آموزگاران مقطع ابتدایی شهرستان دشتی افزود: یکی از موفقیت های اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر در سال جاری اخذ مجوز 945 ردیف استخدامی در پردیس تربیت معلم و 529 ردیف استخدامی آزاد است.
وی اضافه کرد: در پردیس 70 درصد و در استخدام آزاد نیز 57 درصد استخدامی ها عملی شده است و این تعداد مجوز، نشان از کمبود شدید نیروی ما نسبت به دیگر استان ها نیست.
غلامی در باره شهرستان دشتی بیان کرد: این شهرستان دارای سابقه تاریخی درخشانی در تربیت عالمانی فرهیخته و شاعران و ادیبان بنام در سطح استان بوشهر است.
وی اضافه کرد: معلمان شهرستان دشتی میراث دار آن نسل ها هستند که اکنون وظیفه ای جز تربیت نسلی دانا و توانا ندارند و با شرکت در این دوره ها می خواهند توانایی خود را افزایش دهند.
غلامی به موفقیت های چهار ساله اخیر آموزش و پرورش دشتی در ارتقای قبولی کنکور اشاره کرد و ادامه داد: افرادی که امسال در دانشگاه قبول شده اند حاصل تلاش 12 ساله و همکاران قبل از ما بوده اند و بی انصافی است این موفقیت بزرگ را منحصربه نام خود بنامیم .
مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتی گفت: دوره آموزشی ضمن خدمت آموزگاران مقطع ابتدایی شهرستان دشتی با حضور مدرسان مطرح کشوری برگزار شد.
احمد طیبیان مجرد افزود: در این دوره آموزشی 300 نفر از آموزگاران دولتی، غیر دولتی و حق التدریس مقطع ابتدایی حضور دارند.
وی اضافه کرد: 34 ساعت ضمن خدمت برای هر نفر در نظر گرفته شده است و در این مدت سه روزه فراگیران با کتاب های جدید التالیف ابتدایی و تدریس آن آشنا خواهند شد.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتی بیان کرد: همه مدارس شهری و روستاهای پرجمعیت این شهرستان با امکانات الکترونیک، هوشمند سازی شده اند و معلمان باید بتوانند از این گونه امکانات در امر یادگیری و یاددهی استفاده بهینه کنند.
شهرستان دشتی با 86 هزار نفر جمعیت در 80 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.

منبع: خبرگزاری ایرنا


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...