جزئیات بیشتر در مورد خبر

تلاش برای پرداخت معوقات فرهنگیان قبل از مهرماه

جهت ورود به صفحه اخبار حقوق و دستمزد فرهنگیان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه آخرین اخبار معلمان و فرهنگیان اینجا کلیک نمایید


خبر 30 تیر 98: ادامه تلاش‌ ها برای به صفر رساندن معوقات فرهنگیان

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش از مدیران استان‌ها خواست تا روی املاک تمرکز کنند تا درآمدهای پایدار برای آموزش و پرورش ایجاد کنند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین علی عسکری در گردهمایی مشترک رابطان امور مجلس ادارات کل آموزش وپرورش استان‌ها و حوزه ستادی که در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزارشد، اظهار کرد: سند تحول براساس آموزه های دینی خط سیری را به ما نشان می دهد که همان فلسفه آموزش وپرورش است.

وی افزود: تحولی که قرار است انجام شود از نوع مادی نیست بلکه تحولی از نوع بنیادین دینی و معرفتی و مبتنی بر فلسفه آموزش و پرورش است.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: تلاش‌ها برای به صفر رساندن معوقات ادامه دارد، آنچه برای ما مهم است، ابتدا سند تحول و سپس رتبه بندی معلمان است.

وی افزود: با تلاش نمایندگان مجلس ردیف حقوقی برای نظام رتبه بندی مشخص شد و تلاش می کنیم تا قبل از مهر۹۸ اقدام موثری در پرداخت معوقات و مطالبات صورت بگیرد اما در دراز مدت نیازمند مجلسی هستیم تا قوانین لازمه را مصوب کنند تا شاهد انباشت مطالبات نباشیم.

وی ادامه داد: مجلس هم قانونگذاری و هم کار نظارت را انجام می دهد لذا در بعد نظارت باید رسیدگی کنند.

معاون حقوقی و امور مجلس اظهارکرد: در بسیاری از زمینه ها مجلس همکاری خوبی با آموزش و پرورش دارد لذا هر پیشنهادی به مجلس ارائه شود برای تصویبش تلاش می کند.

وی اذعان کرد: بخشنامه تعامل براساس دستورالعمل معاون پارلمانی رئیس جمهور تهیه و تدوین شده تا به زودی به مراجع ذی ربط ارسال شود.

وی بر ضرورت تجمیع مکاتبات بین آموزش و پرورش و نمایندگان مجلس تاکید کرد و گفت: کلیه مکاتبات انجام شده مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد تا مکاتبات غیر ضابطه مند مشخص شود.

به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش وپرورش، حجت الاسلام والمسلمین عسکری ادامه داد: در حال احصای برخی امور هستیم از جمله امور مربوط به صندوق ذخیره فرهنگیان، سرپرست وزارت آموزش و پرورش خواهان واریز سود صندوق ذخیره فرهنگیان به حساب معلمان است و معتقداست هر استان باید مجتمعی داشته باشد.

وی گفت: استان ها باید روی املاک متمرکز شوند و درآمدهای پایدار ایجاد کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : رسول قادری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:14

  کد دیدگاه : 2498948

  باسلام و خسته نباشید، تشکر فراوان بخاطر اینکه امکان ارتباط و پرسش و پاسخ برای همه ایجاد کرده اید.
  چرا همه اداره جات و سازمان ها در پرداخت کمک یا همان( پاداش ازدواج) بلافاصله حداکثر یک ماه پس از عقد، ب حساب کارمندان مشمول پرداخت میشود، اما متاسفانه آموزش وپرورش هنوز پس از دو سال ضمن اخذ همه مدارک مد نظر، تنها جوابشان تأمین نشدن بودجه است. آیا اصلا این مورد ذکر شده جزو معوقات و مطالبات فرهنگیان محسوب می‌شود یا خیر ؟ ممنون و سپاسگزارم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی عظیمی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:53

  کد دیدگاه : 2418343

  سلام لطفا تا اول مهر جهت پرداخت اضافه تدریس معلمان تلاش کنید چرا اینقدر تاخیر هست در پرداخت معوقات فرهنگیان مگه ما گناه کردیم نگذاشتیم کلاس ها بدون معلم بماند حالا سال تحصیلی تمام شد و تابستان هم در حال گذشتن است و مهر به زودی میرسد اما هیچ خبری نیست از پول اضافه تدریس تا حداقل با این پول یه سفر بریم و خستگی از تن به در کنیم اجر شما به خدا اگه برای فرهنگیان کاری کنید زودتر پرداخت شود

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...