جزئیات بیشتر در مورد خبر

وجود انواع مختلف برای بیمه تکمیلی معلمان و فرهنگیان

جهت ورود به صفحه آخرین اخبار معلمان و فرهنگیان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار بیمه کارمندان و کارگران اینجا کلیک نمایید


خبر 16 آذر 97: ارائه بسته های پیشنهادی بیمه تکمیلی فرهنگیان طی هفته جاری

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش از ارائه دو بسته پیشنهادی برای بیمه تکمیلی فرهنگیان در هفته آینده خبر داد.
ارائه ۲ بسته پیشنهادی بیمه تکمیلی فرهنگیان در هفته آینده

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، علی الهیار ترکمن در بازدید از امکانات آموزشی شهرستان دهاقان گفت: آموزش و پرورش از مشکلات ساختاری رنج می‌برد که در گذشته مورد توجه قرار نگرفته است و اگر امروز این مشکلات رفع نشوند نسل‌های مدیریت آینده هم با مشکلات بیشتری مواجه خواهند شد.

معاون توسعه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از بی‌توجهی به توسعه کمی آموزش و پرورش انتقاد کرد و افزود: افزایش چشمگیر دانش‌آموزان در اوایل دهه ۶۰ تا پایان دهه ۷۰ ادامه یافت و از ۹ میلیون نفر به ۱۹ میلیون دانش‌آموز رسید و در آن زمان هیچ الگویی برای توسعه کمی آموزش و پرورش پیش‌بینی نشده بود که اگر این اتفاق رخ می‌داد، همه چیز متوازن و متعادل بود.

وی ادامه داد: صرف ساخت مدرسه به هر شکل و تأمین نیرو به هر شکل کافی نیست و در سال ۱۳۷۰ آموزش و پرورش ۴۰ هزار نفر را استخدام کرد که اصلاً نیاز نبود. استخدام باید با نرم متوازن استان‌ها توزیع شود؛ مثلاً در جایی برای هفت دانش آموز یک معلم و در جایی دیگر برای ۴۰ دانش آموز یک معلم داریم.

الهیار ترکمن گفت: در سال ۱۴۲۰ به ۱۶ میلیون نفر دانش‌آموز می‌رسیم. ما الگوی توسعه کمی نداشتیم و از ابتدای سال ۸۰ که تنظیم جمعیت مطرح شد جمعیت کاهش یافت، اما برنامه‌ای برای به‌روز کردن فعالیت‌ها نداشتیم و در دهه ۸۰ به ۱۱ میلیون نفر هم رسیدیم و باز هیچ اقدامی برای بازسازی فرایند‌ها نداشتیم و در سال ۱۴۲۰ به ۱۶ میلیون نفر دانش‌آموز می‌رسیم و بعد دوباره با کاهش مواجه می‌شویم.

معاون توسعه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: علت و معلول‌ها باید مشخص شوند، ما سال‌ها معلول‌درمانی کردیم و اصل ریشه پا برجاست و در این فرصت سه ساله باید تلاش کنیم نگاه علمی در آموزش و پرورش ایجاد کنیم، زیرا این دستگاه شایسته بهتر از این است و باید رو به بهبودی برویم تا گرفتار روزمرگی نشویم.
الهیار ترکمن از ارائه دو گزینه برای بیمه فرهنگیان خبر داد و گفت: برای بیمه تکمیلی معلمان انواع مختلفی را تعریف کرده‌ایم که این نوع بیمه از ۲۰ هزار تومان تا ۵۰۰ هزار تومان در ماه خواهد بود، با همه شرکت‌های بیمه جلسه گذاشتیم. هفته آینده بیمه تکمیلی اعمال می‌شود و دو گزینه را به فرهنگیان ارائه می‌دهیم تا یکی از ۲ گزینه انتخاب شود.

منبع: خبرگزاری میزان


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...