جزئیات بیشتر در مورد خبر

ایجاد اشتغال برای مددجویان بهره‌مند از خدمت معافیت سربازی

جهت ورود به صفحه اخبار نظام وظیفه و معافیت خدمت سربازی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار اشتغال مددجویان اینجا کلیک نمایید


خبر 11 خرداد 98: ارائه تسهیلات سربازی به 134 مددجوی زنجانی

۱۳۴ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در قالب معافیت سربازی، انتقال به نزدیک‌ترین یگان به محل سکونت و کاهش تعرفه خدمت سربازی در سال گذشته بهره‌مند شده‌اند.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه راهبرد این نهاد در حوزه خدمت‌رسانی به جامعه هدف، زمینه‌سازی برای خوداتکایی و توانمندسازی آن‌ها است، گفت: یکی از خدمات مؤثر کمیته امداد در حوزه توانمندسازی جامعه هدف ارائه تسهیلات معافیت خدمت سربازی برای مددجویان مشمول دریافت این خدمت است.

وی بابیان اینکه ۱۳۴ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در سال گذشته از تسهیلات سربازی این نهاد بهره‌مند شده اند، افزود: این تسهیلات در قالب معافیت سربازی، انتقال به نزدیک‌ترین یگان محل سکونت و کاهش تعرفه خدمت سربازی به مددجویان مشمول ارائه شده است.

صفری با اشاره به اینکه ۶۸ مددجوی مشمول خدمت سربازی با هدف کمک به خانواده با معرفی کمیته امداد استان زنجان به نزدیک‌ترین یگان به محل سکونت خود منتقل‌شده‌اند ادامه داد: براساس آمار‌های موجود ۶۶ مددجوی تحت حمایت این نهاد نیز از معافیت سربازی و کاهش تعرفه خدمت سربازی در سال گذشته استفاده کرده اند.

وی همچنین ادامه داد: برنامه‌ریزی‌شده است با ایجاد اشتغال برای مددجویان بهره‌مند از خدمت معافیت سربازی زمینه توانمندسازی آن‌ها از این طریق فراهم شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...