جزئیات بیشتر در مورد خبر

استخدام بیش از یک هزار نیروی نهضت سوادآموزی در خراسان شمالی

جهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید


خبر 17 مرداد 98: استخدام آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی بعد از برگزاری آزمون

معاون سواد‌آموزی اداره کل آموزش‌وپرورش خراسان رضوی از جذب ۱ هزار و ۷۰۰ نفر از نیروهای این سازمان خبر داد و گفت: آن دسته از نیروهایی که مشمول استخدام می‌شوند، پرونده‌هایشان تکمیل شده است.

مصطفی اسدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس از مشهد، از تعیین و تکلیف نیروهای نهضت سوادآموزی خبر داد و گفت: طبق بخشنامه‌ای که از وزارت آمده است کلیه آموزش دهندگانی که بعد از سال ۹۲ استمرار داشته‌اند و قبل سال ۹۲ یک دوره حداقل با این سازمان همکاری داشته‌اند به‌صورت حق‌التدریس و با امتیازبندی که انجام می‌شود برابر نیاز استان به‌کار گرفته می‌شوند.

معاون سواد‌آموزی اداره کل آموزش‌وپرورش خراسان رضوی ادامه داد: یک هزار و ۷۰۰ نفر به این شکل جذب می‌شوند و آن دسته از عزیزانی که مشمول استخدام هستند پرونده‌هایشان تکمیل شده و منتظر هستیم از وزارت برای تایید بیایند.

وی ادامه داد: بعد از تایید وزارت این آموزشیاران در آزمون داخلی شرکت می‌کنند و بعد از موفقیت در این آزمون جهت استخدام به‌وسیله کارگروه توسعه نیروی انسانی برابر ظرفیت شهرستان‌ها تقسیم‌بندی انجام می‌شود.

اسدی درباره تبصره ۱۰ ماده ۱۷ توضیح داد و گفت: کسانی که دو دوره قبل از سال ۹۲ کلاس داشته‌اند و هم‌اکنون هم استمرار داشته‌اند، شامل حال بحث استخدام می‌شوند اما کسانی که قبل سال ۹۲ یک دوره و اکنون نیز استمرار دارند، شامل حال حق‌التدریس می‌شوند.

معاون سواد‌آموزی اداره کل آموزش‌وپرورش خراسان رضوی تاکید کرد: در حال رایزنی هستیم تا کسانی که یک سال قبل از سال ۹۲ یک دوره کلاس داشته‌اند و استمرار شامل حالشان می‌شود را جزو مشمولین استخدام بیاوریم.

منبع: خبرگزاری فارس


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : جعفری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:06

  کد دیدگاه : 2460342

  سلام من سال 86 سربازمعلم بودم یه کلاس مقدماتی داشتم که نصفش بعد خدمتم تموم کردم،،،این طرح شامل ماهم میشه،،،،اقای دوستی جواب میدین بیزحمت (:yess:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : زینب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:52

  کد دیدگاه : 2457339

  سلام آقای دوستی.امروز اداره به من زنگ زدن گفتن فرم براگزینش پرکنم ولی گفتنن برا استخدام نیس برا ادامه همکاری هس واینکه حقوق امسالو واریز کنن.ممن قبل 92وبعد 92سابقه داشتم خواهش میکنم جواب بدید گزینش برا استخدام هس یا برا حقوق

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:43

   کد دیدگاه : 2457735

   بعد ۹۲ چه سالهایی داشتی؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:57

  کد دیدگاه : 2453585

  عید همه دوستان پرتلاش به ویژه دو دوره ای قطع همکاری مبارک..‌روزگارتان به زیبایی گلستان ابراهیم ..‌

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:38

   کد دیدگاه : 2454158

   🕋

   پاسخ دهید
 • نویسنده : نیما

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:24

  کد دیدگاه : 2453106

  بچه های ورودی ۹۲ماها تا کی باید صبر کنیم.. نه اینور قانونیم نه اون طرف.. پس میخاین چیکار کنین با بیکاری همش دارن بازنشسته ها رو میگیرن پس جوونا چی میشن دیگه سواد اموزم نیست باید بشینن تو خونه در و دیوار نگاه کنن سرشون سفید بشه به چه قیمتی اخه.. مگه ماها دل نداریم ؟ انصافتون کجاست ؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:50

  کد دیدگاه : 2452624

  همکاران دو دوره ای در اولویت استخدام پیمانی هستندتبریک به زحمتکشان همیشگی… راهتان پررهرو

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:19

   کد دیدگاه : 2452919

   سلام جریان چی ھست کسی میدونہ بیشتر توضیح بدہ

   پاسخ دهید
 • نویسنده : زابل

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:20

  کد دیدگاه : 2452556

  خبر 19 مرداد 98: استخدام 10 تا 13 هزار نیرو از معلمان حق‌التدریس‌ و آموزشیاران نهضت

  سرپرست وزارت آموزش وپرورش با اعلام اینکه با ۱۶ مدیر متخلف مدارس دولتی برخورد شد و ۱۵ نفر عزل شدند،گفت: شعار ما این است که اول مهر هیچ کلاس درسی بدون معلم نباشد و بخاری نفتی و کلاس درس خشتی نداشته باشیم.

  سرپرست وزارت آموزش و پرورش همچنین گفت: 80درصد معلمان آموزش‌های ضمن خدمت را دریافت و تا 15 شهریور به 100 درصد می‌رسد و دو هزار پروژه در قالب 10 هزار کلاس درس اول مهر افتتاح می‌شود و 1400 مدرسه در سیل آسیب دیدند و 270 مدرسه کامل تخریب و ساخت مدارس سه تا 5 کلاس شروع شده و اول مهر آماده می‌شوند و مابقی تا آخر سال تحویل می‌شوند .اعلام کردم اول مهر پایان مدارس خشتی و گلی را جشن می‌گیریم ابتدا گفتم به جز سیستان و بلوچستان ولی دست‌کم از 400 مدرسه خشتی 160 تعداد در سیستان بود و با خیران و کارشناسان سه روز به سیستان می‌رویم تا در آنجا نیز پایان مدارس خشتی را داشته باشیم و همچنین اول مهر پایان مدارس نفتی را داریم و 24 هزار کلاس درس با هزینه 300 میلیارد تومان با بخاری هوشمند جایگزین و اگر علمک گاز نرفته باشد بخاری تابشی جایگزین می‌شود.

  حسینی تصریح کرد: شعار ما این است که اول مهر هیچ کلاسی بدون معلم نباشد، اول مهر 60 هزار معلم بازنشسته و ورودی‌های ما در مجموع 20هزار نفر خواهد بود و تلاش می‌کنیم 10 تا 13 هزار نیرو از معلمان حق‌التدریس‌ و آموزشیاران نهضت تبدیل وضعیت استخدامی شوند و 5 هزار نیروی خدماتی هم جذب خواهیم کرد.

  وی گفت: برای جبران کمبود معلم 15هزار معلم بازنشسته استمرار خدمت خواهند داشت و آموزشیاران نهضت در قالب حق‌التدریس جذب می‌شوند، همچنین تدریس معاونان را به تعداد 10 هزار نفر خواهیم داشت، و 3هزار نفر سرباز معلم وارد آموزش و پرورش می‌شوند، 16 هزار دانش‌آموز نیز طرح خرید خدمات آموزشی قرار می‌گیرند و امسال درس آمادگی دفاعی را هم در قالب خرید خدمات به سپاه می دهیم و تا اول مهر 100 هزار نفر معلم تمام وقت می‌شوند، همچنین دو میلیون و 480هزار را از طریق حق‌التدریس شاغلان جبران خواهیم کرد؛ تا پایان مرداد صدور ابلاغ معلمان انجام می‌شود و در 20 تا 25 شهریور انتقال اضطراری معلمان را داریم.

  سرپرست وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه علت تأخیر در نشست خبری‌ام با رسانه‌ها این بود که در دانشگاه فرهنگیان تدریس می‌کردم و از زمانی که به بنده سرپرستی وزارت را پیشنهاد کردند تا زمانی که این کار انجام شد دو روز طول کشید و وقتی که آمدم اوج کار آموزش و پرورش بود، گفت: برای کار عمیق باید یکبار از صدر تا ذیل وزارتخانه را بررسی می‌کردم و با تمام معاونان و مدیران تک به تک جلسه گذاشتم و به تمام آنها تأکید کردم همیشه رسانه‌ها را دعوت کنند.

  سرپرست وزارت آموزش و پرورش در ادامه گفت: درباره معلم تمام وقت توضیح روشن داده‌ام ما در برنامه ریزی اجرایی باید واقع گرایانه عمل کنیم یا آرمانگرایانه؟ واقعیت این است اول مهر 40 هزار معلم کم دارم و آرمانی این است که این تعداد معلم از دانشگاه فرهنگیان فارغ التحصیل شوند اما واقعیت این است که فقط 20 هزار نفر از این دانشگاه فارغ التحصیل می‌شوند در این شرایط باید چه کار کنیم؟ یکی از روشها این است که از معلم با مهارت که خودش تمایل دارد 6 ساعت اضافه‌تر کار کند و 500 تا 700 هزار تومان به حقوقش اضافه می‌شود، استفاده کنیم.

  حسینی با تاکید بر اینکه ردیف مالی که برای رتبه بندی اختصاص می‌یابد با حق‌التدریس‌ها متفاوت است، افزود: دو هزار میلیارد تومان اعتبار رتبه‌بندی را دریافت کرده‌ایم و می‌پذیرم که این آن رتبه‌بندی آرمانی نیست، رتبه‌بندی باید به صورت لایحه به مجلس ارسال شود و این کار را انجام می‌دهیم. آخرین کار کرد رتبه‌بندی افزایش حقوق است و اصل آن افزایش انگیزه است، پول آن را به حساب آورده‌ایم و می‌خواهیم توزیع کنیم و بودجه‌ای که باید به حق التدریس می‌دادیم الان به معلمانی می‌دهیم که می‌خواهند عضو معلم تمام وقت شوند.

  حسینی ادامه داد: در شرایطی که دولت با جنگ اقتصادی تمام‌عیار مواجه است پاداش پایان خدمت را در دو مرحله در ماه‌های مرداد و شهریور واریز می‌کنیم که قبلاً در سه مرحله پرداخت می‌شد.

  240میلیارد تومان از حق‌التدریس شاغلان کارسازی شده است

  وی گفت: 240میلیارد حق‌التدریس شاغلان کارسازی شده و به دست آوردن اعتبارات بسیار دشوار است و 50 درصد بدهی خرید خدمات و معلمان خارج از کشور‌ نیز تامین شده است، البته این حق معلمان است که باید قبلاً داده می‌شد و در طول تاریخ آموزش و پرورش 20 هزار‌ میلیارد تومان مطالبات معلمان تلنبار شده است و نظام باید یکبار آن را پرداخت کند.

  سرپرست وزارت آموزش و پرورش اضافه کرد: صندوق ذخیره مربوط به معلمان است و در سال 1402 سود آن به 6 هزار میلیارد تومان می‌رسد و گفته‌ایم سهام شرکت‌های سودده را به معلمان بدهند و همه چیز این صندوق باید برای معلمان باشد و ارزش افزوده املاک نیز محاسبه شود.

  منبع: خبرگزاری تسنیم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهلا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:14

  کد دیدگاه : 2452542

  آقا محمد پس تکلیف ما ۹۲و بعد اون چی میشه ؟ چرا برای ما تصمیمی نمیگیرن…

  سابقه ما که بیشتره.مدرک لیسانس دارم دانشگاه روزانه سراسری رشته ادبیات. آزمون جهاد دانشگاهیم قبول شدم.. (:cry:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:42

  کد دیدگاه : 2452469

  سلام اقای دوستی عزیز ما امروز پرونده هامون رفته تهران وقتی شهرستان بفرسته تهران تایید میکنه ؟
  و اینکه سابقه رشته دست شهرستانه که فرستاده یاهمون تهران

  پاسخ دهید
 • نویسنده : اسرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:10

  کد دیدگاه : 2452404

  من الان زنگ زدم اداره کل استان گفتن پروندها توکارگزینی هست براساس رشته و سابقه مدرک …و نیاز منطقه حق التدریس میشن یه عده بتون خبر میدن (:gamer4:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:40

   کد دیدگاه : 2452465

   شما کدوم استان هستید؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:49

    کد دیدگاه : 2452483

    نگفتی شما کدام استان هستی

    پاسخ دهید
    • نویسنده : اسرا

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 14:15

     کد دیدگاه : 2452546

     لرستان

     پاسخ دهید
     • نویسنده : m

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 23:36

      کد دیدگاه : 2458690

      سلام دوست عزیزشما که از لرستان هستی نپرسیدید که بعد92چی اونا هم حق التدریس میشن هر کجا که نیرو کم داشته باشن

      پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:45

  کد دیدگاه : 2452363

  همکاران ما اموزشدهندها حق وتدریس میشیم تا بخواییم پیمانی بشیم مدتی حقی میشیم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : اسرا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:13

   کد دیدگاه : 2452410

   بزار حق التدریس بشیم بقیشم معلوم میشه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:47

   کد دیدگاه : 2452480

   آقا محمد قطع همکاریا چی اونم هم اولویت جذب قرار گرفتن؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : محمد

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:10

    کد دیدگاه : 2452533

    برا هردوگروه مستمرلحاظ شد هم دودوره ای هم تک دوره ای

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:59

  کد دیدگاه : 2452278

  یعنی از اموزش دهندهای نهضت کسی حق التدریس نمیشه…ای خدا

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:58

  کد دیدگاه : 2452277

  پس اموزش دهندها چی میشن؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:46

  کد دیدگاه : 2452250

  آقا محمد این مال حق التدریسهایت فقط یا آموزش دهندها هم ؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:43

  کد دیدگاه : 2452244

  13هزار سهمیه که چیزی نیست که هم حق التدریسا هستن هم بقیه…الان 36000حقالتدریس داره کار میکنه …کلا کم کم جذب میشیم…چون سهمیه کمه برا امسال

  پاسخ دهید
 • نویسنده : نرگس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:38

  کد دیدگاه : 2452227

  الهی به توکل نام اعظمت…بسم الله
  عزیزان امروز وقتی دعای عرفه رو زمزمه کردین به یاد همه مریض ها. گرفتارها.. اوناییکه مشکلات خسته شون کرده الی الخصوص برای ما که ورودی ۹۲و بعد اون هستیم دعا کنید به حق این روزها که در خونه ی خدا باز میشه دری به روی همه
  جوونای بیکار افسرده باز بشه. الهی آمین.
  پیشاپیش عید سعید قربان بر شما مبارک. (:bravo:) (:curtsey:) (:curtsey:)

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...