دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش

اطلاعات بیشتر

اخبار استخدامی آموزش و پرورش خوزستان


جهت مشاهده صفحه جامع استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید


خبر 24 تیر 98: پیگیری ردیف استخدامی ویژه آموزش و پرورش خوزستان (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرگزاری فارس، هرچند وجود بیش از یک میلیون دانش آموز در خوزستان از جمله ظرفیت‌های این استان به شمار می‌آید اما در سال‌های گذشته کمبود 10 هزار معلم برای آموزش این دانش آموزان بیشتر به چشم آمده است. با شروع تب و تاب آغاز سال تحصیلی جدید موضوع کمبود 10 هزار معلم در خوزستان دوباره به صدر اخبار آمده است و برنامه‌های مختلفی برای جبران این کمبود عنوان شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 10 تیر 98: صدور مجوز استخدام 2 هزار و 840 معلم در آموزش و پرورش خوزستان (منبع: خبرگزاری ایرنا)

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: مجوز جذب ۲ هزار و ۸۴۰ معلم در خوزستان از سوی وزارت آموزش و پرورش به استان صادر شده است. مهدی رفیعی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: از این تعداد یک هزار و ۸۴۰ نفر از دانش آموختگان دانشگاه تربیت معلم و یک هزار نفراز ماده ۲۸ (جذب نیرو از دانش آموختگان تمامی دانشگاه ها) هستند که در سال تحصیلی جدید استخدام خواهند شد.

جهت دانلود بسته ویژه اصل سوالات استخدامی آموزش و پرورش (همراه پاسخنامه تستی و تشریحی) اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب آموزشی 7 درس عمومی استخدامی (به همراه سوالات 96) اینجا کلیک نمایید
 جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی و عمومی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 3 تیر 98: ضرورت ضابطه مندی جذب نیروی حق التدریس در خوزستان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

استاندار خوزستان گفت: جذب نیروهای حق التدریس در آموزش و پرورش خوزستان با طبق ضوابط و قوانین انجام شود تا حق و حقوق جوانان با استعداد ضایع نشود. به گزارش ایرنا غلامرضا شریعتی روز دوشنبه در شورای آموزش وپرورش خوزستان در سرسرای استانداری بیان کرد: برای جبران کمبود معلم در آموزش و پرورش خوزستان باید از نیروهای با استعداد استان با در نظر گرفتن ضوابط و شرایط قانونمند استفاده کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 3 تیر 98: کمبود بیش از 16 هزار نیرو در آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به کمبود ۱۶ هزار و ۷۰۰ نیرو در آموزش و پرورش، گفت: کمبود نیروی انسانی برای آموزش و پرورش یک ابرچالش است و باید برای آن تدابیری اندیشیده شود. برای مهرماه نیز باید از امروز به فکر جذب نیرو باشیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 3 تیر 98: کاهش 42 درصدی درخواست فرهنگیان خوزستان برای انتقال (منبع: خبرگزاری مهر)

استاندار خوزستان از کاهش ۴۲ درصدی درخواست های نقل و انتقال خارج از استان فرهنگیان خوزستانی در سال جاری خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا شریعتی پیش از ظهر امروز دوشنبه در حاشیه جلسه شورای آموزش و پرورش اظهار کرد: بهبود وضعیت نیروی انسانی آموزش و پرورش خوزستان به عنوان یک اولویت از طریق بسترسازی برای جذب و به کارگیری نیروهای خرید خدمات و حق التدریس دنبال می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 27 خرداد 98: جزئیات پذیرش 166 پرونده استخدام در آموزش و پرورش شادگان (منبع: خبرگزاری برنا)

مدیر آموزش و پرورش شهرستان شادگان از پذیرش 166 پرونده استخدام در آموزش و پرورش شادگان خبر داد. عزیز مقدم امروز در گفت و گو با خبرنگار برنا در شادگان با اعلام این خبر اظهار کرد: 166 پرونده استخدام در آموزش و پرورش شادگان پذیرش شد که از این تعداد 72 پرونده سرباز معلم و 93 پرونده آموزش یار و آموزش دهنده سواد آموزی را شامل می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 8 خرداد 98: مواد آزمون طرح خرید خدمات آموزشی اعلام شد (منبع: آموزش و پرورش خوزستان)

مواد آزمون برای رشته های مورد نیاز در طرح خرید خدمات آموزشی در آموزش و پرورش خوزستان اعلام شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، مواد آزمون برای رشته های مورد نیاز در طرح خرید خدمات آموزشی در آموزش و پرورش خوزستان اعلام شد.
آموزش و پرورش خوزستان در ۶۳ رشته مورد نیاز که جدول این رشته ها در بهمن ماه سال ۹۷ منتشر شد، ۵ هزار نفر را به عنوان نیروی خرید خدمات آموزشی به کار می گیرد و داوطلبان شرکت در این آزمون می توانند بر اساس مواد آزمونی اعلام شده که در فایل پی دی اف به پیوست ارسال شده است، برای شرکت در آزمون آمادگی علمی لازم را به دست آورند.
در اطلاعیه های بعدی جزئیات، ساز و کار و‌ زمان برگزاری آزمون اعلام می شود.

جهت مشاهده مواد آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 24 بهمن 97: اعلام رشته‌های مورد نیاز برای جذب نیرو در آموزش و پرورش خوزستان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با بیان اینکه در آموزش و پرورش استان سالانه چهار هزار نفر بازنشسته می‌شوند، گفت: در خوزستان با کمبود ۱۵ هزار نیرو مواجه هستیم.  اظهار کرد: در فایلی که در پورتال آموزش و پرورش خوزستان قرار داده شده است، رشته‌های مورد نیاز که شامل ۶۳ رشته هستند مشخص شده‌اند که پس از برگزاری آزمون، نیروهای مورد نیاز خود را از این طریق به کار خواهیم گرفت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 29 آذر 97: پیگیری جذب 800 نفر در آموزش و پرورش دزفول (منبع: خبرگزاری ایرنا)

مدیر آموزش و پرورش دزفول بیان کرد: امسال 800 تا یکهزار نفر از نیروهای آموزش و پرورش به دلیل بازنشستگی، مهاجرت و دیگر مشکلات کاهش یافت که این موضوع باعث افزودن 17 هزار و 500 ساعت اضافه کار به دیگر فرهنگیان شد.
وی افزود: مشکل کمبود نیرو با مسئولان استانی، نماینده دزفول و دیگر مسئولان شهری مطرح و جذب 800 نفر در آموزش و پرورش دزفول از طریق وزارتخانه پیگیری شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 آبان 97: اخذ مجوز جذب 800 نیرو در آموزش و پرورش دزفول (منبع: خبرگزاری ایرنا)

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به کمبود نیرو در آموزش و پرورش دزفول پیگیری های فراوانی برای جذب نیرو با وزیر آموزش و پرورش انجام شد که نتیجه این پیگیری ها اخذ مجوز جذب 800 نفر در دزفول است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

28 مرداد 97: لزوم جذب نیرو در آموزش و پرورش هندیجان خوزستان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

آموزش‌وپرورش هندیجان یکی از محروم‌ترین ادارات استان خوزستان است که در چند سال اخیر کمبود نیرو در آن سبب ایجاد مشکلاتی در مدارس هندیجان شده و لازم است استخدام‌های بومی در این شهر برای تأمین نیروی مدارس آغاز شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندر هندیجان، در چند سال اخیر اداره آموزش‌وپرورش هندیجان نیروهای خدماتی، راننده و بعضاً دبیر رسمی نتوانسته در مدارس خود به‌ کارگیری کند و این ‌یک مشکل بزرگ برای مجموعه آموزش‌ و پرورش هندیجان است که نیاز است با همکاری مسئولان استانی رفع شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 20 مرداد 97: کمبود 936 نیروی آموزشی و خدماتی در شهرستان شادگان (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سرپرست فرمانداری شادگان گفت: کمبود نیروی انسانی و خدماتی متخصص معضلی بر سر راه آموزش و پرورش شادگان است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز،سعید حاجیان سرپرست فرمانداری شادگان بیان داشت: برای سال جدید تحصیلی طبق آمار اعلامی با کمبود ۹۳۶ نیروی آموزشی و خدماتی در شهرستان شادگان روبرو هستیم.

وی افزود: از مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان انتظار می رود در استخدام های جدید آموزش و پرورش بر اساس آزمون، سنوات خدمت و یا هر نوع شیوه استخدامی دیگر، آموزش و پرورش شهرستان شادگان را در اولویت قرار دهند و توجه ویژه ای به این شهرستان داشته باشند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 27 تیر 97: لزوم اختصاص سهمیه ویژه برای استخدام در آموزش و پرورش خوزستان (منبع: سایت آموزش و پرورش)

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از بازنشستگی 2 هزار و 800 فرهنگی خوزستانی در سال جاری، کمبود 7 هزار و 200 معلم در مدارس استان و لزوم اختصاص سهمیه ویژه استخدامی به آموزش و پرورش خوزستان خبر داد.

در سال جاری 2 هزار و 800 معلم در خوزستان بازنشسته خواهند شد که این اتفاق روند ساماندهی نیروی انسانی را بسیار دشوار کرده است. لذا در کوتاه مدت می بایست از طریق اختصاص سهمیه ویژه استخدامی نسبت به تامین نیروی انسانی مورد نیاز استان اقدام شود. به همین منظور سازمان امور اداری و استخدامی کشور شایسته است به صورت ویژه به استان خوزستان توجه داشته باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 5 خرداد 97: اسخدام 86 نفر نیروی جدید در آزمون آموزش و پرورش شهرستان آبادان

شهرستان آبادان در همه مقاطع تحصیلی برای سال تحصیلی جدید ۳۰۰ معلم کمبود دارد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز آبادان،مدیر اداره آموزش و پرورش آبادان در نشست خبری با اصحاب رسانه به کمبود نیروی آموزشی اشاره کرد و گفت:قرار است در آزمون ورودی این اداره امسال ۸۶ نفر جذب شوند و بقیه کلاس های خالی را از طریق سرباز معلم،دانشگاه تربیت معلم و ورودی های انتقالی پر کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


آزمون استخدامی فراگیر و آموزش و پرورش – 23 اردیبهشت 97

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ امکان ثبت نام پنجمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی و آموزش و پرورش در سامانه سنجش در روز 23 اردیبهشت 97 فعال شد، لطفا بعد از مطالعه دفترچه راهنما و شرایط استخدام در صورت دارا بودن شرایط  ذکر شده در دفترچه، اقدام به خرید کارت اعتباری و ثبت نام نمایید.

>شرايط عمومي داوطلبان

1 – داشتن تابعیت ایران

2 – اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکي از ادیان شناخته شده در قانون اساسي جمهوری اسلامي ایران

3 – التزام به قانون اساسي جمهوری اسلامي ایران

4 – انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانوني برای مردان

5 – داشتن سلامت جسماني و رواني و توانایي برای انجام کاری که استخدام مي شوند.

6 – عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

7 – نداشتن سابقه محکومیت جزایي موثر

8 – عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایي توسط آراء مراجع قضایي و ذی صلاح

9 – به استناد قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان، داوطلبان استخدام نباید جزو نیروهای بازخرید خدمت دستگاه های اجرایي باشند.

10 – به استناد ماده 94 قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازماني، کارکناني که تصدی یکي از پست های سازماني در هر یک از دستگاه های اجرایي را به صورت رسمي یا پیماني دارا مي باشند، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترک فراگیر، در زمان معرفي به گزینش برای سیر مراحل استخدام، نباید جزو مستخدمین رسمي یا پیماني سایر دستگاه های اجرایي باشند.

11 – داشتن حداکثر سي سال (30) برای مدارک فوق دیپلم، حداکثر سي و پنج (35) سال برای مدارک تحصیلي لیسانس، حداکثر چهل (40) سال برای مدرک تحصیلي فوق لیسانس و حداکثر چهل و پنج (45) سال برای مدارک دکتری.

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید


خبر 4 اردیبهشت 97: جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش خوزستان 

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: بیش از 400 نفر از دارندگان مدرک کارشناسی به صورت سرباز معلم در آموزش و پرورش خوزستان جذب می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 28 فروردین 97: خبر برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش خوزستان در سال 97  (منبع: خبرگزاری فارس)

دیرکل آموزش و پروش استان خوزستان گفت: از طریق آزمون استخدامی آموزش و پرورش چیزی حدود یک هزارو 200 نفر جذب آموزش و پروش می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : صایب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:03

  کد دیدگاه : 2391490

  میشه یکی بگه خرید خدمات یعنی چی؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بهاره

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:03

  کد دیدگاه : 2383681

  سلام بچه ها
  کامپیوتر بهبهان کسی اینجا هست؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : رویا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:04

  کد دیدگاه : 2377452

  سلام،دوستان سوالات عمومی رو ازکجا گیر بیارم،متلا کسی ک سوالا پیش شرکت کرده از کدوم منابع استفاده کرده؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : رویا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:44

  کد دیدگاه : 2376678

  سلام دوستام من ترم اخرم هنوز چند واحد دارم،ایا میتونم ثبت نام کنم با معدل کل یا نه؟واینکه کسی که قبول شدن منابع ازمون دبیری زبان،واسه روش تدریس چه منبعی رو بخونیم؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:08

   کد دیدگاه : 2380426

   سلام باید فارغ التحصیل شده باشید که بتونید شرکت کنید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : عاطفه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:52

  کد دیدگاه : 2365061

  سلام از مهارت آموز ۹۷ دزفول کسی باهاشون تماس نگرفته که کجا افتاده یا برنامه تدریسش چیه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : نیلو

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:29

  کد دیدگاه : 2362035

  دوستای زبانی میشه منابع تخصصیتونو معرفی کنید.برای روش تحقیق و روش تدریس.مرسی (:bravo:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : نکته

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:34

  کد دیدگاه : 2359818

  برای بحث خرید خدماتی خوزستان آموزش و پرورش میشه از استانهای دیگه مثل اصفهان هم شرکت کرد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : شقایق

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 04:21

  کد دیدگاه : 2358213

  ببخشید آزمون دستگاه های فراگیر آموزش و پرورش با آزمون خرید خدمات آموزش و پرورش یکجا برگزار میشه؟سال پیش منظورمه با هم برگزار شد ادمین عزیز میشه جواب بدید مرسی

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فرناز

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:53

  کد دیدگاه : 2357934

  سلام آزمون استخدامی آموزش پرورش خوزستان جدا از آزمون استخدامی کل کشور برگزار میشه؟بعد رشته مهندسی نفت جز رشته های استخدامی هست؟منظورم 63رشته هست که گفتن متوجه نشدم خوندمش مدیر سایت اگه میشه جواب بدین سپاسگزارم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:15

   کد دیدگاه : 2357972

   فعلا باید منتظر اعلام رسمی و قطعی شزرایط باشید
   فکر نمیکنم ازمون جدا برگزار بشه حداقل سابقه قبلی نداشت در سالهای اخیر

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مژده

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:06

  کد دیدگاه : 2357577

  سلام. ثبت نامش شروع شده؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:07

   کد دیدگاه : 2357581

   سلام
   دوست عزیز در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص شرایط مورد نظر منتشر نشده است.
   شما میتوانید در همین سایت (ایران استخدام) پیگیر آخرین اخبار مربوطه طی آینده باشید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : Azin

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:00

  کد دیدگاه : 2336231

  من رشته ام زبانه چی بخونم کتابی که از انتشارات های دیگه است مثلا مدرسان یا چیز دیگه؟موندم اخه اون سال کتابامو خوندم یه دونه هم ازشون نیوردن..؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : رویا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:46

   کد دیدگاه : 2376681

   اذین جان،من سال اول که میخام شرکت کنم شما کدوم کتابا رو خوندین که قبول نشدین؟منم مثل شما نمیدونم کدوم کتاب منبع دروسه!

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سارا میر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:46

  کد دیدگاه : 2335334

  با سلام
  من ارشد حقوق جزا دارم
  میتونید بگید بهترین منبع و عمومی و اختصاصی
  رو برای رشنه فلسفه و دین و زندگی رو بهم معرفی کنید خواهشا و در خصوص خرید خدمتی توضیح بدید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:00

  کد دیدگاه : 2333578

  سلام
  مگه مجلس امسال خرید خدماتا ممنوع نکرده و این که دیگه آموزش وپرورش نمی تونه نیرو به عنوان خرید خدمات بگیره پس چرا الان آ پ خوزستان داره نیرو جذب میکنه ؟آیا قانون یاجدیدی اومده ؟ممنون میشم اگه اطلاعاتی راجب خرید خدمات امسال دارید جواب بدید خیلی مهم برام .

  پاسخ دهید
 • نویسنده : نجات مرعزاری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:52

  کد دیدگاه : 2333244

  لطفاً سایت استخدامی سرایداری رو برام بفرستید با کمال تشکر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بنفشه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:51

  کد دیدگاه : 2331080

  باسلام وقت بخیر ..
  ممکنه الان جواب بدهید چون ممکنه ازاینجا که خارج شدم دگه نتوانم برگردم وجواب سوالمو ببینم ..سوالم اینکه اگه ممکنه نشانه سایت جهت ثبت نام خرید خدمات اموزشی بفرستید؟؟؟ باسپاس

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان هفت (زارعی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:28

   کد دیدگاه : 2331166

   با سلام
   کاربر گرامی، فقط یک اطلاعیه در مورد “مواد آزمون طرح خرید خدمات آموزشی” منتشر شده است که در بالای همین صفحه می توانید مطالعه کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : نرگس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:12

    کد دیدگاه : 2387792

    مگه فرق میکنن با ماده ی ۲۸؟از کجا باید دانلودشون کنم؟

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 03:02

  کد دیدگاه : 2328245

  یعنی استان خوزستان قراره همه نیروهای موردنیازشو به صورت خرید خدمات به کار بگیره؟

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...