دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش

اطلاعات بیشتر

اخبار استخدامی آموزش و پرورش خوزستان

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت مشورت و تبادل نظر در رابطه با آزمون استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اطلاعیه های استانی استخدامی آموزش و پرورش خوزستان اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش
دانلود بسته ویژه اصل سوالات آزمون های استخدامی آموزش و پرورش معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
برای قبولی در آزمون استخدام آموزش و پرورش چه بخوانیم؟  نمونه کارنامه های آزمون استخدامی آموزش و پرورش
تجربیات کارجویان از گزینش و مصاحبه آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
جهت مشاهده صفحه آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی کشور اینجا کلیک نمایید
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید

خبر 31 شهریور 97: زمانبندی مصاحبه گزینش داوطلبان آزمون استخدامی پیمانی 97 اعلام شد

رئیس هسته گزینش آموزش و پرورش خوزستان گفت: ساز وکار مراجعه داوطلبان آزمون استخدامی پیمانی 97 اعلام شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، جواد عباسی ظهر امروز شنبه 31 شهریورماه 97 در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی اظهار کرد: داوطلبان نهایی پذیرفته شده در آزمون استخدامی پیمانی 97 وزارت آموزش و پرورش می توانند بر اساس جدول زمانبندی اعلامی به پردیس علی ابن مهزیار دانشگاه فرهنگیان خوزستان به آدرس اهواز، پیچ استادیوم، جنب مسجد آذربایجانی ها، خیابان شهید کتبی مراجعه کنند.

                                                      برنامه مصاحبه خواهران
روز تاریخ حرف اول نام خانوادگی
سه شنبه 03/07/97 الف تا ج
چهارشنبه 04/07/97 چ تا س
پنج شنبه 05/07/97 ش تا ک
جمعه 06/07/97 گ تا ی
شنبه 07/07/97 سایر موارد
برنامه مصاحبه برادران
روز تاریخ حرف اول نام خانوادگی
یکشنبه 08/07/97 الف تا ث
دوشنبه 09/07/97 ج تا ر
سه شنبه 10/07/97 ز تا ق
چهارشنبه 11/07/97 ک تا ی
پنج شنبه 12/07/97 سایر موارد

خبر 31 شهریور 97: اطلاعيه انجام ساير مراحل پذيرفته شدگان يك برابر ظرفيت آزمون استخدام آموزش و پرورش استان خوزستان (منبع: اداره کل آموزش و پرورش خوزستان)
زمانبندی روند تشکیل پرونده استخدامی، اخذ گواهی عدو سوء پیشینه، معاینات پزشکی و گزینش اعلام شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان در این اطلاعیه آمده است:

به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۹۷ می رساند به منظور تشکیل پرونده استخدامی ، انجام مراحل اخذ گواهی عدم سوء پیشینه ، معاینات پزشکی و گزینش و آمادگی جهت شرکت در دوره مهارت آموزی با به همراه داشتن مدارک زیر

از روز یکشنبه اول مهر تا چهارشنبه چهارم مهر* به ادارات آموزش و پرورش محل قبولی خود مراجعه نمایند.

۱-اصل شناسنامه و کارت ملی و تصویر تمام صفحات

۲- ۶ قطعه عکس جدید پشت نویسی شده

۳-تصویر کارنامه نهایی قبولی

۴- ارائه اصل و تصویر مدرک تحصیلی که متقاضی بر اساس آن در آزمون شرکت نموده است

۵- ارائه کارت پایان خدمت یا معافیت ( ویژه آقایان )

پذیرفته شدگان الزاما فقط در محل پذیرفته شده مندرج در کارنامه قبولی حضور یافته و در صورت وجود مغایرت به کارشناسی استخدام اداره کل مراجعه نمایند

پس از تشکیل پرونده و اخذ همه مدارک و مستندات مربوطه معرفینامه جهت اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و انجام معاینات و آزمایشات پزشکی بدو استخدام اقدام گردد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)


خبر 26 شهریور 97: اعلام زمان معرفی به سایر مراحل استخدام داوطلبان راه یافته به مرحله یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1397 سهمیه استان خوزستان (منبع: اداره کل آموزش و پرورش خوزستان)

نتایج نهایی پذیرفته شدگان نهایی پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال 1397 برای سیر سایر مراحل استخدام پیمانی اعلام شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، در این اطلاعیه آمده است:

باعنایت به برگزاری آزمون استخدام پیمانی سال 1397 وزارت آموزش و پرورش (موضوع مجوز شماره 1667207 مورخ 96/11/10 سازمان اداری و استخدامی کشور) درخصوص نتایج یک برابر ظرفیت آزمون مزبور اعلام می دارد؛ پذیرفته شدگان مکلفند به منظور طی سایر مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش)، گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره مهارت آموزی) به شرح ذیل اقدام نمایند. ضمناً داوطلبانی که درخصوص نتایج نهایی آزمون سوالاتی دارند، می توانند ازطریق بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org اقدام نمایند.

قبول شدگان یک برابر ظرفیت جهت پیگیری امور مربوط به استخدام خود به ادارات امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان مراجعه و راهنمایی لازم را دریافت نمایند.

پذیرفته شدگان قبل از مراجعه به هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش استان محل استخدام سهمیه خدمتی اقدامات ذیل را به عمل آورند.

درصورت عدم تحویل فرم اطلاعات فردی و مدارک درخواست شده درمرحله مصاحبه استخدامی ضرورت دارد پس از چاپ فرم اطلاعات فردی از سایت دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش به نشانی: www.gozinesh.medu.ir، نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه تصویرکلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی (حداکثر به مدت 48 ساعت از تاریخ انتشار اسامی)، به وسیله پست پیشتاز به آدرس هسته های گزینش استان محل خدمت خود، ارسال و یا به صورت حضوری تحویل نمایند. لازم می باشد درتکمیل فرم اطلاعات فردی دقت کافی معمول گردد. بدیهی است مسئولیت هرگونه نقص و نارسایی درتکمیل فرم به عهده فرد خواهد بود.

– عدم تکمیل فرم مربوط و یا عدم ارسال به موقع آن به هسته گزینش استان محل خدمت، به منزله انصراف از استخدام تلقی می گردد.

معاینات پزشکی (تکمیلی) آزمایشات پاراکلینیکی و تشکیل پرونده استخدامی افراد واجد شرایط معرفی شده به اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت همزمان با بررسی صلاحیت های عمومی صورت می پذیرد. براین اساس داوطلب واجد شرایط پس از انتشار اسامی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور ضمن حضور در امور اداری ادارات کل آموزش و پرورش استان سهمیه خدمتی، نسبت به اخذ معرفی نامه جهت گواهی عدم سوءپیشینه و… به منظور تشکیل پرونده استخدامی با رعایت سایر قوانین و مقررات مربوط در زمان مقرر اقدام نمایند.

توضیح: چنانچه به هر دلیلی صلاحیت عمومی فرد پذیرفته شده مورد تأیید قرار نگیرد انجام معاینات پزشکی و سوءپیشینه هیچگونه حقی برای استخدام فرد پذیرفته شده ایجاد نخواهد کرد.

درصورت تأیید صلاحیت های عمومی، انجام آزمایشات، معاینات پزشکی و … پذیرفته شدگان نهایی مکلفند به منظور شرکت در دوره یکساله مهارت آموزی به اطلاعیه ای که به همین منظور حداقل یک ماه پس از انتشار اسامی، در پورتال وزارت آموزش و پرورش به نشانی: www.medu.ir درج خواهد شد، مراجعه نمایند.

براساس برنامه ریزی های انجام گرفته و زمان بعدی پیش بینی شده، مقرر است دوره یکساله مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون مزبور یک هفته پس از اعلام نتایج بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش) آغاز گردد. لذا شایسته است داوطلبان پذیرفته شده آمادگی های لازم جهت ثبت نام و حضور در دوره یاد شده را معمول نمایند.


خبر 3 شهریور 97: اطلاعیه های جذب دانشگاه فرهنگیان در استان خوزستان (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

مدیر آموزش و پرورش دزفول از پذیرش مدارک ۱۲۰ نفر از پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در دزفول خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، عبدالمحمد جرجانی، مدیر آموزش و پرورش دزفول گفت: به محض اعلام اسامی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان از سوی سازمان سنجش، کارگروه ویژه گزینش مدیریت آموزش و پرورش دزفول بلافاصله تشکیل جلسه داد تا در راستای پاسخگویی به مراجعین محترم تصمیمات جدی اندیشیده شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 28 مرداد 97: لزوم جذب نیرو در آموزش و پرورش هندیجان خوزستان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

آموزش‌وپرورش هندیجان یکی از محروم‌ترین ادارات استان خوزستان است که در چند سال اخیر کمبود نیرو در آن سبب ایجاد مشکلاتی در مدارس هندیجان شده و لازم است استخدام‌های بومی در این شهر برای تأمین نیروی مدارس آغاز شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندر هندیجان، در چند سال اخیر اداره آموزش‌وپرورش هندیجان نیروهای خدماتی، راننده و بعضاً دبیر رسمی نتوانسته در مدارس خود به‌ کارگیری کند و این ‌یک مشکل بزرگ برای مجموعه آموزش‌ و پرورش هندیجان است که نیاز است با همکاری مسئولان استانی رفع شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 مرداد 97: کمبود 936 نیروی آموزشی و خدماتی در شهرستان شادگان (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سرپرست فرمانداری شادگان گفت: کمبود نیروی انسانی و خدماتی متخصص معضلی بر سر راه آموزش و پرورش شادگان است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز،سعید حاجیان سرپرست فرمانداری شادگان بیان داشت: برای سال جدید تحصیلی طبق آمار اعلامی با کمبود ۹۳۶ نیروی آموزشی و خدماتی در شهرستان شادگان روبرو هستیم.

وی افزود: از مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان انتظار می رود در استخدام های جدید آموزش و پرورش بر اساس آزمون، سنوات خدمت و یا هر نوع شیوه استخدامی دیگر، آموزش و پرورش شهرستان شادگان را در اولویت قرار دهند و توجه ویژه ای به این شهرستان داشته باشند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 14 مرداد 97: اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش خوزستان (منبع: سایت پردیس حضرت رسول اکرم اهواز)

جدول زمان بندی برگزاری مصاحبه ی (داوطلبان مرد) آزمون استخدام معلمان پیمانی آموزش و پرورش سال 1397 (سهمیه استان خوزستان) اعلام شد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 14 مرداد 97: اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش خوزستان (منبع: سایت پردیس فاطمه الزهرا اهواز)

روز و تاریخ برگزاری مصاحبه (داوطلبان دختر) پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش سهمیه استان خوزستان اعلام شد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 14 مرداد 97: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورش خوزستان (منبع: سایت آموزش و پرورش خوزستان)

زمانبندی تحویل مدارک و مستندات داوطلبان معرفی شده سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی سال 97 سهمیه استان خوزستان اعلام شد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 13 مرداد 97: اعلام زمان آغاز فرآیند مصاحبه پذیرفته‌ شدگان استخدامی آموزش و پرورش خوزستان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

حرج چلداوی در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان با بیان اینکه مرحله مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ماده 28 قانون خدمات کشوری از 15 مردادماه آغاز می‌شود و تا 29 مردادماه ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: یک هزار پذیرفته شده مرحله اول این آزمون باید جهت انجام فرآیند پذیرش، تحویل مدارک و معاینات درمانی از روز دوشنبه (15 مرداد) به سالن امام سجاد (ع) اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان مراجعه کنند. برنامه زمان‌بندی مراجعات متعاقبا اعلام خواهد شد.


خبر 27 تیر 97: لزوم اختصاص سهمیه ویژه برای استخدام در آموزش و پرورش خوزستان (منبع: سایت آموزش و پرورش)

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از بازنشستگی 2 هزار و 800 فرهنگی خوزستانی در سال جاری، کمبود 7 هزار و 200 معلم در مدارس استان و لزوم اختصاص سهمیه ویژه استخدامی به آموزش و پرورش خوزستان خبر داد.

در سال جاری 2 هزار و 800 معلم در خوزستان بازنشسته خواهند شد که این اتفاق روند ساماندهی نیروی انسانی را بسیار دشوار کرده است. لذا در کوتاه مدت می بایست از طریق اختصاص سهمیه ویژه استخدامی نسبت به تامین نیروی انسانی مورد نیاز استان اقدام شود. به همین منظور سازمان امور اداری و استخدامی کشور شایسته است به صورت ویژه به استان خوزستان توجه داشته باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 5 خرداد 97: اسخدام 86 نفر نیروی جدید در آزمون آموزش و پرورش شهرستان آبادان

شهرستان آبادان در همه مقاطع تحصیلی برای سال تحصیلی جدید ۳۰۰ معلم کمبود دارد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز آبادان،مدیر اداره آموزش و پرورش آبادان در نشست خبری با اصحاب رسانه به کمبود نیروی آموزشی اشاره کرد و گفت:قرار است در آزمون ورودی این اداره امسال ۸۶ نفر جذب شوند و بقیه کلاس های خالی را از طریق سرباز معلم،دانشگاه تربیت معلم و ورودی های انتقالی پر کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


آزمون استخدامی فراگیر و آموزش و پرورش:

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ امکان ثبت نام پنجمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی و آموزش و پرورش در سامانه سنجش در روز 23 اردیبهشت 97 فعال شد، لطفا بعد از مطالعه دفترچه راهنما و شرایط استخدام در صورت دارا بودن شرایط  ذکر شده در دفترچه، اقدام به خرید کارت اعتباری و ثبت نام نمایید.

شرايط عمومي داوطلبان

1 – داشتن تابعیت ایران

2 – اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکي از ادیان شناخته شده در قانون اساسي جمهوری اسلامي ایران

3 – التزام به قانون اساسي جمهوری اسلامي ایران

4 – انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانوني برای مردان

5 – داشتن سلامت جسماني و رواني و توانایي برای انجام کاری که استخدام مي شوند.

6 – عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

7 – نداشتن سابقه محکومیت جزایي موثر

8 – عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایي توسط آراء مراجع قضایي و ذی صلاح

9 – به استناد قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان، داوطلبان استخدام نباید جزو نیروهای بازخرید خدمت دستگاه های اجرایي باشند.

10 – به استناد ماده 94 قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازماني، کارکناني که تصدی یکي از پست های سازماني در هر یک از دستگاه های اجرایي را به صورت رسمي یا پیماني دارا مي باشند، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترک فراگیر، در زمان معرفي به گزینش برای سیر مراحل استخدام، نباید جزو مستخدمین رسمي یا پیماني سایر دستگاه های اجرایي باشند.

11 – داشتن حداکثر سي سال (30) برای مدارک فوق دیپلم، حداکثر سي و پنج (35) سال برای مدارک تحصیلي لیسانس، حداکثر چهل (40) سال برای مدرک تحصیلي فوق لیسانس و حداکثر چهل و پنج (45) سال برای مدارک دکتری.

جهت دانلود بسته ویژه تمام سوالات استخدامی آموزش و پرورش (همراه پاسخنامه تستی و تشریحی) اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب آموزشی 7 درس عمومی استخدامی (به همراه سوالات 96) اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه اصل سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

جهت مطالعه شرایط ثبت نام در آزمون استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)


خبر 4 اردیبهشت 97: جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش خوزستان 

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: بیش از 400 نفر از دارندگان مدرک کارشناسی به صورت سرباز معلم در آموزش و پرورش خوزستان جذب می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 28 فروردین 97: خبر برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش خوزستان در سال 97  (منبع: خبرگزاری فارس)

دیرکل آموزش و پروش استان خوزستان گفت: از طریق آزمون استخدامی آموزش و پرورش چیزی حدود یک هزارو 200 نفر جذب آموزش و پروش می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 6 اسفند 96: جبران مشکلات ناشی از تعطیلی مدارس با تفویض اختیار به معلمان و مدیران (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: بهترین راه برای جبران تعطیلی مدارس به دلیل گرد و غبار تفویض اختیار به مدیران و معلمان است تا بر اساس نیازهای درسی دانش آموزان ساعات درسی را تغییر دهند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 6 اسفند 96: ایجاد انگیزه برای معلمان خوزستانی با به‌کارگیری فرزندان فرهنگیان (منبع: خبرگزاری فارس)

مدیرکل آموزش‌وپرورش خوزستان گفت: به‌کارگیری فرزندان فرهنگیان به‌عنوان مربی پیش‌دبستانی و رایگان شدن تحصیل فرزندان فرهنگیان در مدارس دولتی و خاص در راستای ایجاد انگیزه در معلمان خوزستانی انجام‌شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 1 اسفند 96: لغو تعطیلی مدارس خوزستان در روزهای پنجشنبه برای جبران عقب‌ماندگی تحصیلی (منبع: خبرگزاری فارس)

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان خوزستان گفت: درصدد هستیم با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته بتوانیم پنج‌شنبه‌ها را حداقل تا پایان سال به‌منظور جبران عقب‌ماندگی تحصیلی دانش آموزان فعال کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 بهمن 96: اعلام جزئیات دوره مهارت آموزی استخدامی آموزش و پرورش خوزستان (منبع: سایت دانشگاه فرهنگیان خوزستان)

محل آموزش و تاریخ شروع دوره مهارت آموزان پذیرفته شده دانشگاه فرهنگیان استان خوزستان اعلام گردید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 بهمن 96: تحصیل فرزندان فرهنگیان درمدارس دولتی و خاص رایگان شد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، محمد تقی زاده، مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: با پیگیری های آموزش و پرورش خوزستان و درخواست استاندار ، به دستور وزیر آموزش و پرورش، ثبت نام فرزندان فرهنگیان در سال تحصیلی 97-96 در کلیه مدارس دولتی و خاص نظیر استعدادهای درخشان، نمونه دولتی ، شاهد ، دولتی عادی و هیات امنایی رایگان شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 بهمن 96: جزئیات سپردن تعهد محضری پذیرفته شدگان استخدامی آموزش و پرورش خوزستان (منبع: سایت اداره روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان)
رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش خوزستان از اعلام جزئیات سپردن تعهد محضری قبول شدگان نهایی آزمون استخدامی پیمانی 96 خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 آذر 96: جبران کمبود نیرو با جذب دو هزار نفر در آموزش و پرورش خوزستان (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرنگار مهر، محمد تقی زاده  پیش از ظهر امروز در شورای آموزش و پرورش استان خوزستان با حضور وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: اختصاص سهمیه استخدام دو هزار نفر نیروی انسانی لیسانس و بالاتر ویژه خوزستان از جمله اقدامات انجام شده ای بود که با توجه به کمبود نیروی انسانی در استان برای اولین بار صورت گرفت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 آذر 96: اعلام زمانبندی مصاحبه گزینش پذیرفته شدگان استخدامی آموزش و پرورش خوزستان

مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش خوزستان گفت: برنامه زمانبندی مصاحبه گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش خوزستان در سال 96 اعلام شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 21 مهر 96: زمانبندی مصاحبه داوطلبان آزمون استخدامی پیمانی 96 اعلام شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، زمانبندی مصاحبه داوطلبان آزمون استخدامی پیمانی 96  به صورت اطلاعیه ای اعلام شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 21 مهر 96: زمانبندی بررسی مدارک داوطلبان آزمون استخدامی اعلام شد

قابل توجه داوطلبان معرفی شده سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی سال 96 سهمیه استان خوزستان
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، زمانبندی تحویل مستندات و بررسی مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی پیمانی 96 به صورت اطلاعیه ای اعلام شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 مهر 96: اعلام زمانبندی بررسی مدارک داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش خوزستان

برنامه اعلام زمابندی بررسی مدارک داوطلبان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی 96 دستگاه های اجرایی
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، با توجه به اعلام نتایج آزمون استخدامی پیمانی 96 (ماده 28 قانون خدمات کشوری) متعاقباً برنامه زمانبندی بررسی مدارک و مصاحبه اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 3 مهر 96: کمبود ۴۵۰ معلم در مقطع ابتدایی و سایر مقاطع آموزش و پرورش آبادان (منبع: خبرگزاری مهر)

آبادان – رئیس اداره آموزش و پرورش آبادان از کمبود ۴۵۰ معلم در مقطع ابتدایی و سایر مقاطع خبر داد و گفت: از این تعداد ۲۵۰ نفر مربوط به مقطع ابتدایی و ۲۰۰ نفر در سایر مقاطع تحصیلی است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 شهریور 96: سهم یک درصدی دزفول از استخدام معلمان جدید (منبع: خبرگزاری ایرنا)

دزفول – ایرنا – مدیر آموزش و پرورش دزفول گفت: این شهرستان در مقطع ابتدایی با کمبود 142 معلم مواجه است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 11 شهریور 96: کمبود حدود 300 نیرو در آموزش و پرورش ایذه (منبع: خبرگزاری ایسنا)
مدیر اداره آموزش و پرورش ایذه با اشاره به تحصیل نزدیک به 32 هزار و 500 دانش‌آموز در این شهرستان در سال گذشته، گفت: حدود سه هزار و 200 معلم در ایذه فعالیت می‌کنند و با توجه به تعداد دانش‌آموزان ما در شهرستان با کمبود حدود 300 نیروی انسانی مواجه هستیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 17 مرداد 96: کمبود نیرو در آموزش و پرورش شوشتر (منبع: خبرگزاری فارس)
رئیس آموزش و پرورش شوشتر با اشاره به جذب نیرو به صورت خريد خدمت در شهرستان گفت: کمبود نیروی انسانی بزرگترین چالش آموزش و پرورش شهرستان به‌شمار می آید و اگر این مشکل حل نشود سال تحصیلی آینده با بحران جدی روبه‌رو خواهیم شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 3 مرداد 96: تبدیل وضعیت مربیان حق التدریسی به پیمانی در خوزستان (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرنگار مهر، محمد رشیدی عصر امروز سه شنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات آموزش فنی و حرفه ای خوزستان در محل مرکز آموزشی خوارزمی اهواز با تبریک ۶ مرداد روز آموزش های فنی و حرفه ای اظهار کرد: در زمینه تبدیل وضعیت مربیان حق التدریسی به پیمانی طبق سیاست گذاری های انجام شده ۱۵۱ نفر را در برنامه کاری قرار دادیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۶ اردیبهشت ۹۶: کمبود ۵۰۰ نیروی آموزگار در آموزش و پرورش شادگان (منبع:خبرگزاری مهر)

شادگان – معاون فرماندار شادگان گفت: در مقاطع مختلف تحصیلی ابتدایی و متوسطه، طبق چارت سازمانی با کمبود ۵۰۰ آموزگار در این شهرستان روبرو هستیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 26 فروردین 96: استخدام هزار و 494 نیرو در آموزش و پرورش خوزستان
برای سال تحصیلی 98-97 یک هزار و 494 نفر نیروی پیمانی به استخدام آموزش و پرورش خوزستان در می آیند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : معارف

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:44

  کد دیدگاه : 1986918

  هووووووووووووو
  اهووووووی
  کسی نیست (:shout:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : معارف

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:45

  کد دیدگاه : 1985283

  خوزستان. که خیلی وقته کارهاشو انجام داده پس چرا اسامی پذیرفته شدگان نهایی رو اعلان نمی کنه؟؟؟ (:shout:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:25

  کد دیدگاه : 1982781

  دوستان خوزستانی با چه شماره ای تماس بگیرم که نمره اخرین فرد قبولی در رشته خودم رو بپرسم؟ خیلی برام مهمه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : خوزستان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:16

   کد دیدگاه : 1982900

   تلفنی نمیگن.تشریف ببرین اداره کل پیش آقای مظفری بهتون میگه.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:03

    کد دیدگاه : 1983131

    برام مقدور نیست متاسفانه

    ممنون از پاسخگوییتون

    پاسخ دهید
  • نویسنده : معارف دز

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:32

   کد دیدگاه : 1983388

   سلام
   برو اداره اموزش و پرورش شهری ک قبول شدی اون جا لیست همه رو دارن
   لیست رو تو هر شهری تو اداره اموزش و پرورش می زنن ولی الان دیگ ب احتمال زیاد برداشتنش ولی خودشون لیست رو دارن ، قسمت کارگزینی برو

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:21

    کد دیدگاه : 1983944

    متشکرم

    پاسخ دهید
 • نویسنده : یوسف خادمعلی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:25

  کد دیدگاه : 1982645

  با سلام خدمت ادمین کسی میدونه کسایی که رفتن گزینش جوابشون کی میاد از کی دوره شرو میشه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : mah

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:54

  کد دیدگاه : 1981919

  دوستان خواهشا برای کسی تحقیقات اومدن.. یا به معرفاتون زنگ زدن..؟؟؟
  برای من هیچ کدام انجام نشده

  پاسخ دهید
  • نویسنده : جواب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:41

   کد دیدگاه : 1982084

   به معرفا زنگ زدن
   تقریبا اکثر شهرستانا اینجور بوده

   پاسخ دهید
  • نویسنده : مهتاب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:59

   کد دیدگاه : 1982111

   به معرفا من که زنگ نزدن
   تحقیقات که اگه اومدن کسی چیزی نگفت به من

   پاسخ دهید
  • نویسنده : فقط خدا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:06

   کد دیدگاه : 1982468

   برای من اومدن از همسایمون پرسیدن

   پاسخ دهید
  • نویسنده : توکل

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:36

   کد دیدگاه : 1982672

   دوست عزیز گزینش خوزستان ۱۲ ام که تموم شد و نهایتا تا یک هفته بعدش به معرفا زنگ زدن، شما برید گزینش محل خدمتتون پیگیر باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سمیه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:33

  کد دیدگاه : 1980292

  چقد اینجا سوت و کورِ

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ستار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:46

   کد دیدگاه : 1981045

   هااا😠

   پاسخ دهید
 • نویسنده : هنرآموز حسابدار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:43

  کد دیدگاه : 1980172

  سلام دوستان اینجا کسی هست که هنر آموز حسابداری شادگان قبول شده باشه؟؟؟؟؟
  جواب این سوال خیلی برای من حیاتی هستش چون اگه بفهمم ظرفیت اش پر شده با خیال راحت واسه ازمون بعدی میخونم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : هنرآموز حسابدار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:46

   کد دیدگاه : 1980175

   یا حداقل کسی مطمئن ام کنه که ظرفیت هنرآموز حسابداری پر شده چون اداره کل هم پاسخ درستی نمیده فقط میگن درخواست تکمیل ظرفیت دادیم

   پاسخ دهید
  • نویسنده : جواب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:14

   کد دیدگاه : 1980946

   سلام
   فقط یک نفر خانم حسابدار شادگان دیدم زمان چک کردن اسامی که به شهرستان فرستاده شده…

   پاسخ دهید
   • نویسنده : هنرآموز حسابدار

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:44

    کد دیدگاه : 1981038

    ممنون دوست عزیز
    پس کلا دیگه ناامید شدم ان شاءالله واسه آزمون بعدی من که امسال با فاصله کم از حدنصاب قبول نشدم (:fool:)

    پاسخ دهید
 • نویسنده : فاطمه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:13

  کد دیدگاه : 1976660

  بچه های خوزستان کسی نرفته آموزش پرورش بپرسه ک جوابای گزینش کی میاد؟ آیه همه استانها باهم اعلام میشن؟اخه خیلی از استانها هنوز گزینششون مونده

  پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:40

  کد دیدگاه : 1974930

  سلام کسی از بچه های خرمشهر ابادان تعهد محضری داده یا هنوز خبری نیست؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : توکل

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:40

   کد دیدگاه : 1975320

   تعهد فلا خبری نیست، هر مدارکی اماده کردید تحویل بدید، سو پیشینه هم ممکنه تا ۴۵ روز طول بکشه مخصوصا ابادان خودشون گفتن پس نگران نباشید

   پاسخ دهید
  • نویسنده : فقط خدا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:42

   کد دیدگاه : 1975392

   نه هنوز خبری نیست

   پاسخ دهید
 • نویسنده : نیک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:10

  کد دیدگاه : 1974379

  سلام دوستان من الان 15 روز هست که اقدام کردم برای عدم سوءپیشینه و انگشت نگاری انجام دادم خرمشهر. هنوز جوابش نیومده آیا برای شما هم همینطور بود و طول کشید و طبیعیه یا باید پیگیری کرد؟؟ لطفا جواب بدید نگرانم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : فقط خدا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:43

   کد دیدگاه : 1974591

   دوستم من معرفی نامه گرفتم برای شیراز بهم گفتن جواب سوءپیشینه حداقل بعده دو هفته کاری میاد نیاز به پیگیری نداره حتی یک نفر آ پ خرمشهر به من گفت ممکنه تا یک ماه هم آماده نشه…فقط یه سوال شما آزمایشات را تحویل دادید؟؟من جواب آزمایشات رو گرفتم منتظرم ج سوءپیشینه بیاید باهم پستش کنم اما میترسم دیر بشه شما در این زمینه اطلاعی دارید؟؟؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:27

    کد دیدگاه : 1974686

    من دزفول دادم برام یه هفته بعد اومد حالا جاهایه دیگه ممکنه فرق کنه ولی یه پیگیری کنید

    پاسخ دهید
  • نویسنده : کیاناااا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 02:22

   کد دیدگاه : 1976862

   من بعد چهارروز رفتم از پست تحویلش گرفتم بردم دادگاه تاییدش کردن و خودم بردمش اموزش پرورش تحویلش دادم..حوصله نداشتم منتظر پست بمونم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : معارف

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:28

  کد دیدگاه : 1971793

  توی اطلاعیه استان خوزستان مورخ ۲۶شهریورماه نوشتهدرصورت تأیید صلاحیت های عمومی، انجام آزمایشات، معاینات پزشکی و … پذیرفته شدگان نهایی مکلفند به منظور شرکت در دوره یکساله مهارت آموزی به اطلاعیه ای که به همین منظور حداقل یک ماه پس از انتشار اسامی، در پورتال وزارت آموزش و پرورش به نشانی: http://www.medu.ir درج خواهد شد، مراجعه نمایند.
  این یعنی به زودی نتایج قطعی اعلام میشند

  پاسخ دهید
 • نویسنده : معارف

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:49

  کد دیدگاه : 1971682

  دوستان خوزستانی کسی از دوره اموزشی خبری نداره؟؟؟؟؟
  که کجا و چه مدت طول میکشه؟؟؟؟؟
  خواهشا اگه کسی اطلاعی داره مارو مستفیض کنه لطفا (:good:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : دبیر زبان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:49

  کد دیدگاه : 1970571

  دوستان اگر کسی رفته برای فرم تعهد محضری، لطف میکنه شماره بخشنامه ش رو اینجا بنویسه. من گرفتم ولی هنوز اصلاحیه اش رو نگرفته بودن گفتند بعدها اطلاع میدند.
  ممنون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : معارف دزفول

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:34

  کد دیدگاه : 1969828

  دزفولیا کسی رفته تعهد محضری بده؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : کیاناااا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:14

  کد دیدگاه : 1968897

  سلام.برای تحقیقات فقط میرن دانشگاه یا از دوستان و همسایه ها هم پرسیدن؟؟؟چرا برای من فقط از دانشگاه پرسیدن؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : معارف دزفول

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:08

   کد دیدگاه : 1969783

   من فقط از معرفام پرسیدن اونم زنگ زدن نیومدن.شما از کجا میدونی از دانشگاه تحقیق کردن؟؟؟؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : کیاناااا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 21:04

    کد دیدگاه : 1969874

    رفته بودم دانشگاه ..یکی از بچه های اموزش گفت بهم

    پاسخ دهید
 • نویسنده : خداروشکر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:24

  کد دیدگاه : 1967653

  بچه ها خوزستان پنج شنبه گزینشش تموم شده کسی نمیدونه جوابهایی نهایی کی میاد؟؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مهتاب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:24

   کد دیدگاه : 1967920

   فعلا خبری نیست

   پاسخ دهید
 • نویسنده : رایا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:56

  کد دیدگاه : 1964459

  بهت کارت سلامت میدن کارت روی همون پرونده پزشکی میذارن پشت کارت دو قسمت داره یکیش بلامانع است یعنی شما از سلامت کامل برا تدریس برخوردارید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:23

  کد دیدگاه : 1964036

  سلام از کجا بفهمیم که مرحله پزشکی مارا تایید کردندو منع استخدامی نداریم؟؟؟

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...