آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام آموزش و پرورش بوشهر

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۲۰۹۱ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

اخبار استخدامی آموزش و پرورش بوشهر

جهت مشاهده صفحه جامع استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید


خبر 30 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی جدید مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش هرمزگان (غایبین) (منبع: سایت آموزش و پرورش بوشهر)

با توجه به نقص مدارک و یا غیبت برخی از متقاضیان در مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی چند برابر ظرفیت وزارت آموزش و پرورش پیمانی سال 1399، مدیریت منابع انسانی و امور اداری معاونت پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان بوشهر، سومین اطلاعیه خود به شرح زیر صادر کرد:
به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی که غائب بوده و افرادی که پرونده آنان درمرحله اول بررسی دارای نقص مدارک بوده، به منظور تحویل مدارک و مستندات و مصاحبه بر اساس جدول زمان بندی زیر به آدرس بوشهر، خیابان جهاد سازندگی، پشت سینما بهمن، پردیس علامه طباطبایی مراجعه نمایند.
تذکر مهم: عدم حضور به منزله انصراف تلقی شده و پس از زمان مشخص شده حق هیچ گونه اعتراضی وجود نخواهد داشت.
شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۰۲
رشته های نظری :
آموزگار ابتدایی، آموزگار استثنایی، دبیری ادبیات فارسی، الهیات و معارف اسلامی، تاریخ، تربیت بدنی، زبان انگلیسی، جغرافیا، ریاضی، شیمی، عربی، علوم اجتماعی، علوم تجربی، علوم زیستی، فلسفه، فیزیک، مراقب سلامت، مربی امور تربیتی مدارس، مشاور واحد آموزشی، هنر
یک شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۰۳
رشته های فنی:
دبیری حرفه و فن، هنرآموز الکتروتکنیک، تاسیسات، حسابداری، صنایع فلزی، طراحی و دوخت، کامپیوتر، گرافیک، مکانیک خودرو، نقشه کشی عمومی و معماری

خبر 19 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش بوشهر (منبع: سایت آموزش و پرورش بوشهر)

با توجه به اعلام نتیجه آزمون استخدامی چند برابر ظرفیت وزارت آموزش و پرورش پیمانی سال 1399 توسط سازمان سنجش کشور، مدیریت منابع انسانی و امور اداری معاونت پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان بوشهر، سومین اطلاعیه خود به شرح ذیل صادر کرد:
به اطلاعیه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش می رساند جهت تشکیل پرونده و انجام مصاحبه تخصصی بر اساس جدول زمان بندی زیر از روز دوشنبه 18/ 11/ 99 تا روز شنبه 2/ 12/ 99 از ساعت 8 صبح تا ساعت 16 به آدرس : بوشهر- خیابان جهاد سازندگی- پشت سینما بهمن- پردیس علامه طباطبایی مراجعه نمایند.
تذکر مهم : پذیرش افراد در غیر از روزهای تعیین شده به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.

ردیفرشته پذیرشروز و تاریخ مراجعهبر اساس شهرستان/منطقه پذیرفته شده
1آموزگار ابتداییدوشنبه20/ 11/ 99بوشهر و تنگستان
2آموزگار ابتداییسه شنبه21/ 11/ 99دشتستان (به جز شبانکاره)
3آموزگار ابتداییپنج شنبه23/ 11/ 99جم، عسلویه، کنگان
4آموزگار ابتداییجمعه24/ 11/ 99دشتی، دیر
5آموزگار ابتداییشنبه25/ 11/ 99گناوه، دیلم ، منطقه شبانکاره
6دبیری ادبیات فارسی، ریاضی، زبان انگلیسی، شیمییک شنبه26/ 11/ 99تمام شهرستان ها و مناطق
7دبیری عربی، علوم اجتماعی، علوم تجربی ، زیست شناسی، فلسفه، فیزیک، جغرافیادوشنبه27/ 11/ 99تمام شهرستان ها و مناطق
8دبیری تاریخ، حرفه و فن (کار و فناوری) ، معارف اسلامی ، هنرسه شنبه28/ 11/ 99تمام شهرستان ها و مناطق
9مراقب سلامت، مربی امور تربیتی مدارس، مشاوره واحد آموزشیچهارشنبه29/ 11/ 99تمام شهرستان ها و مناطق
10هنرآموز الکتروتکنیک، تأسیسات، حسابداری، صنایع فلزی، طراحی و دوخت، کامپیوترپنج شنبه30/ 11/ 99تمام شهرستان ها و مناطق
11دبیر تربیت بدنی، هنرآموزگرافیک، مکانیک خودرو، نقشه کشی و معماریجمعه1/ 12/ 99تمام شهرستان ها و مناطق
12غائبینشنبه2/ 11/ 99تمام شهرستان ها و مناطق

خبر 18 بهمن 99: اطلاعیه مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش بوشهر (منبع: سایت آموزش و پرورش بوشهر)

با توجه به اعلام نتیجه آزمون استخدامی چند برابر ظرفیت وزارت آموزش و پرورش پیمانی سال 1399 توسط سازمان سنجش کشور، مدیریت منابع انسانی و امور اداری معاونت پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان بوشهر، دومین اطلاعیه خود به شرح ذیل صادر کرد:
بسمه تعالی
با توجه به اعلام نتیجه معرفی شدگان آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش در هشتمین آزمون متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور(دی ماه ۱۳۹۹) توسط سازمان سنجش، به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت این آزمون می رساند به منظور تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و انجام مصاحبه با توجه به جدول زمان بندی که در اطلاعیه شماره ۳ به زودی اعلام خواهد شد، با در دست داشتن مدارک زیر به آدرس بوشهر، خیابان جهاد کشاورزی، پشت سینما بهمن، پردیس علامه طباطبایی مراجعه نمایند‌.
با توجه به شیوع ویروس کرونا، به داوطلبان توصیه می شود ضمن همراه داشتن مواد ضد عفونی کننده و استفاده از ماسک در تمام مراحل انجام مصاحبه استخدامی، نکات بهداشتی را نیز به طور کامل و دقیق رعایت نموده و از آوردن همراه به محل بررسی مدارک و مصاحبه جداً خودداری شود.
مدارک مورد نیاز:
۱. اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات (2 سری)
۲. اصل کارت ملی و تصویر پشت و رو (2 سری)
۳. اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد شغل محل انتخابی) و تصویر آن (یک برگ)
۴. اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (ویژه برادران) (یک برگ)
۵. عکس تمام رخ ۴×۳ تهیه شده در سال جاری (۶ قطعه)
۶. تصویر کارنامه قبولی آزمون استخدامی
۷. تکمیل دقیق نمونه برگ اطلاعات فردی (پیوست شماره 1)
۸. اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برای داوطلبانی که از سهمیه ایثارگری ۲۵ درصد (جانبازان، همسر و فرزندان شهدا، همسر و فرزندان جانبازان ۲۵درصد و بالاتر، همسر و فرزندان آزادگان دارای یک سال و بالای یک سال، خواهر و برادر شهید) و ۵ درصد (فرزندان جانبازان زیر ۲۵ درصد و فرزند آزادگان کمنر از یک سال اسارت) استفاده نموده اند.
۹. اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از نهاد و یگان اعزام کننده برای استفاده کنندگان از سهمیه رزمنده، فرزند و همسر رزمنده (۵ درصد ایثارگری)
مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از :
الف. معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح
ب. معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی
ج۰ معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت کشاورزی در مورد جهادگران
۱۰. اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از سازمان بهزیستی استان برای معلولین
۱۱. افرادی که سوابق خدمت غیر رسمی در دستگاه های اجرایی از تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ به بعد دارند، لازم است سوابق خدمت غیر رسمی و تمام وقت خود را با قید پرداخت از اعتبارات دولتی طی نامه رسمی از دستگاه مورد نظر با درج تاریخ ابتدا و انتها برای واحد پذیرش ارائه نمایند‌.
۱۲. فرم معرفی نامه از بنیاد نخبگان جهت متقاضیان استفاده از امتیاز نخبگان
۱۳. اصل مدرک مربوط به حافظان قرآن (درجه ۱ تا ۳) با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور (صرفاً برای رشته های دبیری معارف و مربی امور تربیتی مدارس)
۱۴. گواهی های مربوط به سوابق آموزشی، پژوهشی، نرم افزارها و دانش کامپیوتر بر مبنای گواهی رسمی و معتبر با توجه به نمون برگ شماره ۶_ه (پیوست شماره 2)
۱۵. آن دسته از معرفی شدگان مرحله بررسی مدارک که از امتیاز بومی شهرستان بند مربوط به احراز سابقه ۱۰ سال محل سکونت استفاده نموده اند، لازم است جهت تایید اطلاعات خود اظهاری مبنی بربومی شهرستاتی، فرم استشهاد محلی موضوع بخشنامه ۳۶۹۴۸۸ مورخ27/ 7/99 سازمان اداری و استخدامی کشور را تکمیل نموده و پس از تایید مراجع مربوط، در هنگام مراجعه به محل بررسی مدارک، همراه داشته باشند. در صورت عدم ارائه مدرک بومی، امتیاز بومی لغو و از نمره مکتسبه کسر خواهد شد. (پیوست شماره 3)
۱۶. داشتن گواهی تحصیلی در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوط، برای آن دسته از معرفی شدگان مرحله بررسی مدارک که از امتیاز بومی شهرستانی به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ۱۰ سال محل سکونت استفاده می نمایند، مشروط به ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهر مورد تقاضا
تذکر مهم :َ
مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسی مدارک، مصاحبه و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از فرایند آزمون مشترک فراگیر، مصاحبه و استخدام محرز شود، داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم صادره لغو و بلااثر می شود.

جهت دانلود پیوست شماره 1 اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود پیوست شماره 2 اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود پیوست شماره 3 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده اطلاعیه شماره 1 اینجا کلیک نمایید

خبر 13 بهمن 99: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش بوشهر (منبع: سایت آموزش و پرورش بوشهر)

با توجه به اعلام نتیجه آزمون استخدامی چند برابر ظرفیت وزارت آموزش و پرورش پیمانی سال 1399 توسط سازمان سنجش کشور، مدارک لازم برای مرحله مصاحبه اعلام شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر، متن اطلاعیه صادر شده توسط مدیریت منابع انسانی و امور اداری معاونت پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان به شرح ذیل است:
بسمه تعالی
با توجه به اعلام نتیجه آزمون استخدامی چند برابر ظرفیت وزارت آموزش و پرورش پیمانی سال 1399 توسط سازمان سنجش کشور، به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون می رساند که جدول زمان بندی، مکان و مدارک مورد نیاز جهت انجام بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و مصاحبه علمی، آگاهی به زودی از طریق پورتال اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر اطلاع رسانی خواهد شد.
مدارک لازم:
1.عکس 4*3 (شش قطعه)
2.اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات شناسنامه (دو برگ)
3. اصل کارت ملی و تصویر پشت و رو (دو برگ)
4. اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (ویژه آقایان) دو برگ
5. اصل دانشنامه یا گواهی موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد شغل – محل انتخابی) و تصویر آن دو برگ
6. اصل معرفی نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولین)
7. اصل معرفی نامه رسمی از اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برای کسانی که از سهمیه ایثارگران 25 درصد و 5 درصد استفاده کرده اند.
8. اصل سوابق خدمت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی از تاریخ 22 بهمن 1357 به بعد که حقوق ایشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است. (جهت محاسبه کسر سن داوطلب)
9. پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه از سایت سازمان سنجش)
10. دریافت “فرم اطلاعات فردی” از پرتال دبیرخانه هیأت دبیرخانه گزینش و تکمیل دقیق و تحویل آن در زمان مراجعه جهت مصاحبه
11. تکمیل فرم مبنی بر بومی بودن و تأییدیه آن (دریافت از سایت سازمان سنجش)
12. گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات 1 تا 3 از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظین در مشاغل دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس)
تذکر : به همراه نداشتن مدارک مورد نیاز به منزله عدم پذیرش خواهد بود.

خبر 12 دی 99: زمان اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مشخص شد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی دهه اول بهمن ۹۹ اعلام می‌شود. فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره فرآیند برگزاری هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، گفت: طبق مصوبه ۲۹ آذر سال ۹۹ ستاد ملی مدیریت کرونا، هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در راستای جذب و استخدام نیروی مورد نیاز ۸۱ دستگاه اجرایی در ۲۴۰ شغل برای جذب و استخدام ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر در دو نوبت برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 آبان 99: معلمان حق التدریس بوشهر جذب آموزش و پرورش می‌شوند (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: تمام معلمان حق التدریس استان بوشهر در سه مرحله و در ماه‎های آذر، بهمن و ابتدای سال ۱۴۰۰ با فراگیری آموزش‌ها در دانشگاه فرهنگیان، جذب آموزش و پرورش استان می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


آگهی هشتمین آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی (آموزش و پرورش) – 20 شهریور 99

با توجه به مجوزهاي صادره از سوي سازمان اداري و استخدامي كشور و در اجراي ماده (44 (قانون مديريت خدمات كشوري و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی براي استخدام افراد در دستگاههاي اجرايي منضم به بخشنامه هاي شماره 9757/93/200 مورخ 1393/07/19 و اصلاحيه آن به شماره 1172660 مورخ 1396/02/26 سازمان مذكور و به منظور تأمين نيروي انساني مورد نياز در دستگاههاي اجرايي كشور، شرايط و ضوابط عمومي و اختصاصي براي استخدام در هشتمين امتحان مشترك فراگير دستگاههاي اجرايي كشور به شرح زير اعلام ميگردد:
مهلت ثبت نام تا 29 شهریور ماه می باشد.

> شرايط عمومي داوطلبان

1 .داشتن تابعيت ايران؛
2 .اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران؛
3 .التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران؛
4 .انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت قانوني براي مردان؛
5 .داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام ميشوند؛
6 .عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر؛
7 .نداشتن سابقه محكوميت جزايي موثر؛
8 .عدم وجود هرگونه ممنوعيت استخدام در دستگاههاي اجرايي توسط آراء مراجع قضايي و ذيصلاح؛
9 .داوطلبان استخدام نبايد جزء نيروهاي بازخريد خدمت دستگاههاي اجرايي و همچنين بازنشسته باشند؛
10 .به استناد ماده (94) قانون مديريت خدمات كشوري و ماده واحده قانون ممنوعيت تصدي بيش از يك شغل و پست سازماني، كاركناني كه تصدي يكي از پستهاي سازماني در هر يك از دستگاههاي اجرايي را به صورت رسمي يا پيماني دارا ميباشند، پس از پذيرفته شدن در امتحان مشترك فراگير در زمان استخدام، نبايد جزء مستخدمين رسمي يا پيماني ساير دستگاههاي اجرايي باشند. تبصره: مسئوليت قبول يا عدم قبول استعفاي پذيرفته شده نهايي بر اساس قوانين و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرايي، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پيماني و يا صدور حكم كارگزيني، به عهده داوطلب پذيرفته شده آزمون ميباشد.
11 .داشتن حداقل بيست (20) سال تمام و حداكثر بيست و پنج (25) سال براي دارندگان مدارك تحصيلي ديپلم، حداكثر سي سال (30) براي دارندگان مدارك تحصيلي فوق ديپلم، حداكثر سي و پنج (35) سال براي دارندگان مدارك تحصيلي ليسانس، حداكثر چهل (40 (سال براي دارندگان مدارك تحصيلي فوق ليسانس و حداكثر چهل پنج (45) سال براي دارندگان مدارك تحصيلي دكتري
تبصره 1: جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بيست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان يك سال اسارت و بالاتر، از شرط حداكثر سن معاف مي باشند.

> شرایط اختصاصی وزارت آموزش وپرورش

طي دوره يكساله مهارت آموزي توسط پذيرفته شدگان با رعايت شرايط و ضوابط ذيل: – به استناد مجوزهاي مجوز شماره 93167 مورخ 1399/02/31 و 151610 مورخ 1398/3/27 و160491 مورخ 1398/4/1 سازمان اداري و استخدامي كشور و مفاد ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگيان، پذيرفتهشدگان استخدام پيماني مشاغل آموزشي در آموزش و پرورش، ملزم به گذراندن دوره يكساله مهارت آموزي (اين دوره شامل مجموعه اي از دروس تربيتي، تخصصي و كارورزي (نظري، مهارتي) است كه براي دانش آموختگان رشته هاي مختلف دانشگاهي و حوزوي پذيرفته شده در آزمونهاي استخدامي آموزش و پرورش برابر آيين نامه خاص خود برگزار ميشود)، در دانشگاه فرهنگيان (رشته هاي شغلي دبير، آموزگار، مربي امور تربيتي، مشاور، مراقب سلامت) و دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي (رشته شغلي هنرآموز) ، بدون دريافت حقوق و مزايا بوده و صدور حكم استخدامي منوط به كسب موفقيت در دوره مذكور ميباشد.
– مهارت آموزاني كه ازحضور در كلاس درس، امتحانات مواد درسي خودداري نمايند به عنوان انصراف از ادامه روند استخدام تلقي شده و مشمول پرداخت هزينه هاي دوره آموزشي و خسارتهاي وارده خواهند بود.
– بخشي از هزينه هاي برگزاري دوره يكساله مهارت آموزي (خدمات آموزشي و رفاهي) برعهده داوطلب خواهد بود و چنانچه هريك از پذيرفته شدگان در طول برگزاري دوره يكساله مهارت آموزي از ادامه تحصيل و اشتغال منصرف شوند، وزارت آموزش و پرورش ميتواند به تشخيص خود نسبت به محاسبه و اخذ هزينه هاي مربوط اقدام نمايد.
شرايط، ضوابط و نحوه ثبت نام در دوره يكساله مهارت آموزي بعد از قبولي نهايي و تأييد صلاحيت هاي عمومي توسط گزينش، از سوي دانشگاههاي مجري دوره يكساله مهارت آموزي (دانشگاه فرهنگيان و دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي) اعلام خواهد شد. رعايت ضوابط و مقررات اعلام شده از سوي دانشگاه مجري دوره مزبور، الزامي ميباشد. پذيرفته شدگان نهايي رشته هاي شغلي هنرآموز جهت اطلاع از نحوه ثبت نام و شركت يكساله مهارت آموزي ميبايست از طريق پايگاه اطلاعرساني دانشگاه تربيت دبير شهيدرجايي و پذيرفته شدگان نهايي رشته هاي شغلي آموزگار، دبير، مراقب سلامت، مشاور، مربي امور تربيتي نيز از طريق پايگاه اطلاع رساني دانشگاه فرهنگيان موضوع را پيگيري نمايند.
– مدت دوره يكساله مهارتآموزي جزء سنوات خدمتي محسوب نخواهد شد و صرفاً به عنوان شرط استخدام پيماني در آموزش و پرورش ميباشد. گواهي پايان دوره مهارت آموزي داراي ارزش براي ادامه تحصيل در مقاطع بالاتر در دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي نمي باشد.
– محل مهارت آموزي دوره يكساله، براساس شغل محل پس از اعلام نتايج قطعي تعيين خواهد شد.
– تغيير محل مهارت آموزي، صرفاً در صورت وجود شغل، با رعايت جنسيت از طريق دانشگاه فرهنگيان مورد بررسي قرار خواهد گرفت.
– مهارت آموزان در زمان ثبت نام در مراكز مجري دوره يكساله مهارت آموزي ملزم به ارائه مدرك روخواني و روانخواني قرآن كريم و مدرك ICDL ميباشند، در غيراينصورت بايد تعهد نمايند كه قبل از دوره يكساله مهارت آموزي، مدارك مزبور را ارائه نمايند.
– دانشگاههاي مجري دوره مهارت آموزي، مسئوليتي در قبال اسكان و تغذيه مهارت آموزان ندارند در صورت وجود امكانات و تقاضاي افراد، ارائه خدمات با اخذ هزينه مربوط امكان پذير خواهد بود.
– پذيرفته شدگان شغل محل هاي آموزش و پرورش عشايري؛ بعد از گذراندن دوره يكساله مهارت آموزي و موفقيت در آزمون، جهت تعيين محل خدمت در اختيار اداره كل آموزش و پرورش استان مربوط قرار خواهند گرفت.

جهت مشاهده مواد امتحانی و دفترچه راهنمای آزمون به لینک های زیر (باکس قرمز رنگ) مراجعه نمایید 

توجه مهم:
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 99 بخش های زیر را مطالعه نمایید:
+ جهت دانلود دفترچه آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول مواد امتحانی آزمون استخدام فراگیر اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول کد و نام رشته و شهرستان اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول شغل محل های وزارت آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود جدول انطباق رشته یا گرایش های شغلی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


اخبار استخدام آموزش و پرورش بوشهر را از این قسمت دنبال کنید:

اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ درباره‌ تاریخ‌ ثبت‌ نام‌ و شرکت در‌ هشتمین آزمون استخدام فراگیر دستگاههای اجرایی کشور (6 شهریور 99)
خبر استخدام 570 نیروی جدید نیرو در آموزش و پرورش بوشهر (18 خرداد 99)
بازنشستگی بیش از 200 هزار معلم تا سال 1402 (29 تیر 99)
+
 کمبود مربی پرورشی را از طریق نیروهای حق التدریس تامین می کنیم (8 اسفند 98)

+ دعوت به مصاحبه از 535 نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش در بوشهر (30 دی 98)
تعداد کم پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی به نسبت سهمیه آموزش و پرورش بوشهر (18 دی 98)
+ استخدام 85 نفر از آموزش دهندگان سوادآموزی در بوشهر (8 دی 98)
+ تامین نیروی انسانی آموزش و پرورش بوشهر از دانشگاه فرهنگیان (20 آذر 98)
+ نیاز به دبیر متخصص در مناطق آموزشی استان بوشهر (9 آذر 98)
658 نفر از فرهنگیان بوشهر بازنشسته می‌باشند (19 آبان 98)
پرداخت 240 میلیارد ریال وام ضروری به فرهنگیان بوشهر (30 مهر 98)
+ افزایش 40 درصدی پذیرش دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر (23 مهر 98)
+ حذف امتیاز بومی گزینی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش بوشهر (7 مهر 98)
+ نحوه جبران کمبود نیروی آموزش و پرورش بوشهر (2 شهریور 98)
786 نفر در آموزش و پرورش استان بوشهر استخدام می ‌شوند (6 مرداد 98)
+ کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش بوشهر (1 مرداد 98)
جبران کمبود معلم با خرید خدمت در استان بوشهر (29 تیر 98)
+ لزوم جبران کمبود 2500 نفر نیروی انسانی آموزش و پرورش بوشهر (22 تیر 98)
+ بومی‌ سازی نیروی انسانی آموزش و پرورش عسلویه ( 5 تیر 98)
+ اعلام شرایط ثبت نام متقاضیان حق التدریسی در آموزش و پرورش بوشهر (13 اردیبهشت 98)
+ سهمیه 284 نفری آموزش و پرورش بوشهر در تکمیل ظرفیت آزمون سراسری (22 آبان 97)
3 هزار معلم در آموزش و پرورش بوشهر جذب شدند (19 آبان 97)
+ آغاز انجام مراحل استخدام پذیرفته شدگان نهایی آموزش و پرورش استان بوشهر (5 آبان 97)
جذب دانشجو معلمان برای جبران کمبود معلم در بوشهر (24 مهر 97)
+ اخذ مجوز 945 ردیف استخدامی در تربیت معلم و 529 ردیف استخدامی آزاد بوشهر (21 مهر 97)
+ لزوم جذب 2 هزار معلم در آموزش و پرورش بوشهر (22 شهریور 97)
+ افزایش ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان در استان بوشهر (10 شهریور 97)
ارائه گواهینامه صلاحیت حرفه‌ای معتبر به آموزشیاران نهضت سوادآموزی در بوشهر (27 مرداد 97)
+ انجام مراحل جذب و استخدام  530 نفر در آموزش و پرورش استان بوشهر (18 مرداد 97)
+ آغاز مصاحبه پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش بوشهر از 15 مرداد (14 مرداد 97)
شرایط عمومی استخدام آموزش و پرورش استان بوشهر اعلام شد (23 اردیبهشت 97)
کمبود 1400 معلم در آموزش و پرورش استان بوشهر برای سال تحصیلی آینده (16 اردیبهشت 97)
+ اختصاص نصف سهمیه های استخدام آموزش و پرورش بوشهر به مقطع ابتدائی (10 اردیبهشت 97)
+ خبر استخدام بیش از پانصد نفر در آزمون جدید آموزش و پرورش بوشهر (23 فروردین 97)
+
جذب 537 نفر در آموزش و پرورش استان بوشهر (19 فروردین 97)


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامیزمان آزمون استخدامیکارت آزمون استخدامینتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامیراهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامیدانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسیدمعرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: الهی به امید تو
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۴۲
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۶۳۰۲

سلام کسی خبر داره نتیجه تقریبا کی میاد؟ویه سوال دیگه اینکه هر استان اونایی که قبول شدن ومصاحبه دادن این همه پرونده را میفرستن تهران یا از طریق سیستم فقط اسامی را میفرستن که اونجا نتایج قبولی اعلام بشه؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: Fateme
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۲۳
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۷۲۳۲

سلام همون روز مصاحبه که پرسیدیم گفتن 20نتیجه ها میاد … فرم ها رو میفرستن تهران بررسی میشه نتیجه رو میزنن رو سایت

پاسخ دهید
 • نویسنده: الهی به امید تو
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۵۰
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۱۸۷۷

سلام دوبرابر ظرفیت

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۳۲
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۰۸۲۰

بچهاکسی نمیدونه کلا چندبرابرظرفیت دعوت شدیم ب مصاحبه تو کل استان

پاسخ دهید
 • نویسنده: پرنیان
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۷:۱۳
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۲۶۴۷

تک ظرفیتی ها آزاد سه برابر بود

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۰۲
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۲۶۹۹

بعضی جاها دو برابر ظرفیت و بعضی جاها سه برابر ظرفیت

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۵۶
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۳۳۴۷

بعضی جاهاک انگار یک ونیم برابرم نبود

پاسخ دهید
 • نویسنده: الهی به امید تو
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۲۴
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۲۷۳۳

سلام امروز مصاحبه تموم میشه،دوستان کسی اطلاع داره کی نتایج را اعلام میکنن؟کسی میدونه مصاحبه آخرین استان کی تموم میشه؟یعنی قبل از عید نتایج را اعلام میکنن؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: آزاده
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۳۶
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۳۱۹۴

تا یکشنبه برای غايبين وقت گذاشتن
آموزش و پرورش اصفهان گفته بود احتمالا تا آخر اسفند اعلام بشه

پاسخ دهید
 • نویسنده: Omidvar
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۴۰
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۲۵۱۳

سلام وقت بخیر
آزمون استخدامی باز هم برگزار میشه؟
در چه تاریخی؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۰۶
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۲۶۰۵

سلام
دوست عزیز در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص شرایط مورد نظر منتشر نشده است.
شما میتوانید در همین سایت (ایران استخدام) پیگیر آخرین اخبار مربوطه طی آینده باشید.
موفق باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: پری
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۳۹
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۲۳۸۸

بچه ها کسی تربیت بدنی گناوه جانبازی۲۵ درصد زن قبول شده؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: شششش
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۸:۳۷
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۱۰۷۴

کاربر الهی ب امید تو من زیاد از سعد آباد ندیدم همه میگفتن حدنصاب سعد آباد بالا بود امسال. اکثرا ابپخشی بودن حدنصابشونم۱۴بود

پاسخ دهید
 • نویسنده: الهی به امید تو
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۳۵
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۰۹۶۲

سلام دوستان،امشب شب آرزوهاست،امیدوارم خدا به حق این شب عزیز آرزوی همه را برآورده کنه آرزوی منم قبولی نهایی تواین آزمونه برآورده کنه ان شاالله،التماس دعا

پاسخ دهید
 • نویسنده: علی صالحی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۳۵
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۰۶۴۶

دوستان مدريک icdl از من رو قبول نکردند..کسي هست که تحويل داده باشه و امتياز گرفته باشه؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: Fateme
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۴۷
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۰۹۱۰

خیر از کسی تحویل نگرفتن

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی