• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۳/۰۴
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام آکادمی زبان هفت اقلیم

استخدام آکادمی زبان هفت اقلیم

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی های استخدام آکادمی زبان هفت اقلیم


لینک های مرتبط:

شرکت های معتبر | اپلیکیشن استخدام | جستجوی شغل | لیست مشاغل | لیست استانها | کانال تلگرام | اینستاگرام
جهت عضویت در سامانه اطلاع رسان آگهی های استخدام کشور از طریق پیامک و ایمیل اینجا کلیک نمایید


جهت مشاهده آگهی های استخدام آکادمی زبان هفت اقلیم به آرشيو زير مراجعه نماييد:
۰۶ خرداد ۱۴۰۱
استخدام چند ردیف شغلی در آکادمی زبان هفت اقلیم در اصفهان

آکادمی زبان هفت اقلیم در راستای تکمیل کادر خود در اصفهان از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 مدرس خانم و آقا با حداقل 21 سال سن و برای آموزش زبان انگلیسی برای تمام سنین بصورت حق التدریس و برای کلاسهای حضوری و آنلاین . دارا بودن اسپیکینگ خوب و دانش مناسب در بخش گرامر و لغت،خلاقیت،انعطاف پذیری و شکیبایی از پارامترهای مورد نیاز برای همکاریست. اولویت با علاقمندان ساکن شهر اصفهان می باشد. حداقل زمان آزادبرای همکاری عصر روزهای زوج یا فرد ازساعت 15:30 تا 21 می با...

مشاهده بیشتر
۰۴ خرداد ۱۴۰۱
استخدام پشتیبان تلفنی خانم برای آکادمی زبان هفت اقلیم در اصفهان

آکادمی زبان هفت اقلیم در راستای تکمیل کادر خود در اصفهان از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز پشتیبان تلفنی خانم آشنا به زبان انگلیسی فن بیان و روابط عمومی بالا شکیبا و منعطف عصرها 16:30 الی 20:30 متقاضیان واجد شرایط می توانند با کلیک روی لینک تکمیل فرم استخدام، با انتخاب شغل مورد نظرشان رزومه خود را ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۴ خرداد ۱۴۰۱
استخدام کارشناس شبکه های مجازی (ادمین) در آکادمی زبان هفت اقلیم

آکادمی زبان هفت اقلیم در راستای تکمیل کادر خود در اصفهان از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس شبکه های مجازی و یا ادمین حرفه ای خانم و آقا توانمند در تولید محتوا آشنا به زبان انگلیسی و الگوریتم های اینستاگرام خلاق و به روز دارای سابقه فعالیت مرتبط، متقاضیان واجد شرایط می توانند با کلیک روی لینک تکمیل فرم استخدام، با انتخاب شغل مورد نظرشان رزومه خود را ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۴ خرداد ۱۴۰۱
استخدام مدرس زبان انگلیسی در آکادمی زبان هفت اقلیم

آکادمی زبان هفت اقلیم در راستای تکمیل کادر خود در اصفهان از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز مدرس خانم و آقا با حداقل 21 سال سن و برای آموزش زبان انگلیسی برای تمام سنین بصورت حق التدریس و برای کلاسهای حضوری و آنلاین . دارا بودن اسپیکینگ خوب و دانش مناسب در بخش گرامر و لغت،خلاقیت،انعطاف پذیری و شکیبایی از پارامترهای مورد نیاز برای همکاریست. اولویت با علاقمندان ساکن شهر اصفهان می باشد. حداقل زمان آزادبرای همکاری عصر روزهای زوج یا فرد ازساعت 15:30 تا 21 می باشد. در...

مشاهده بیشتر
۲۵ اسفند ۱۴۰۰
استخدام سه ردیف شغلی در آکادمی زبان هفت اقلیم در اصفهان

استخدام آکادمی زبان هفت اقلیم آکادمی زبان هفت اقلیم در راستای تکمیل کادر خود در اصفهان از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 مدرس انگلیسی خانمها و آقایان حتما حداقل تایم بعداز ظهر روزهای فرد یا زوج از ساعت 16 تا 21 برای همکاری احتمالی پس از بررسی ها ،باید آزاد باشد تایم صبح در اولویت دوم انتخاب و برای عزیزانی است که عصرها هم با آکادمی ما همکاری دارند. حداقل سن 21 سال توانمند به صحبت به زبان انگلیسی علاقمند به تدریس تدریس برای تمام سطوح و تمام سنین امکانپذی...

مشاهده بیشتر
۰۷ اسفند ۱۴۰۰
استخدام پشتیبان تلفنی خانم بصورت نیمه وقت در آکادمی زبان هفت اقلیم

استخدام آکادمی زبان هفت اقلیم آکادمی زبان هفت اقلیم در راستای تکمیل کادر خود در اصفهان از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز پشتیبان تلفنی خانم با حداقل سن 20سال بصورت نیمه وقت عصرها16 تا20 با توانایی صحبت به زبان انگلیسی در حد متوسط و با روابط عمومی بالا متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۷ اسفند ۱۴۰۰
استخدام منشی خانم برای آکادمی زبان هفت اقلیم در اصفهان

استخدام آکادمی زبان هفت اقلیم آکادمی زبان هفت اقلیم در راستای تکمیل کادر خود در اصفهان از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز منشی خانم بصورت تمام وقت صبح 8تا12 و عصر 16تا20 با حداقل سن 21 سال منضبط و منظم باروابط عمومی بالا و آشنا به کار با کامپیوتر لطفا در یک ویدیوی حداکثر 2 دقیقه ای خود (رزومه خود) را معرفی نموده و آنرا واتساپ فرمایید. متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۷ اسفند ۱۴۰۰
استخدام مدرس انگلیسی برای آکادمی زبان هفت اقلیم در اصفهان

استخدام آکادمی زبان هفت اقلیم آکادمی زبان هفت اقلیم در راستای تکمیل کادر خود در اصفهان از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز مدرس انگلیسی خانمها و آقایان علاقمند به تدریس، حتما حداقل تایم بعداز ظهر روزهای فرد یا زوج از ساعت 16 تا 21 برای همکاری احتمالی پس از بررسی ها ،باید آزاد باشد تایم صبح در اولویت دوم انتخاب و برای عزیزانی است که عصرها هم با آکادمی ما همکاری دارند. حداقل سن 21 سال توانمند به صحبت به زبان انگلیسی علاقمند به تدریس تدریس برای تمام سطوح و تمام س...

مشاهده بیشتر
۱۹ دی ۱۴۰۰
استخدام معلم زبان انگلیسی و نیروی پشتیبان در آکادمی زبان هفت اقلیم

آگهی استخدام آکادمی زبان هفت اقلیم آکادمی زبان هفت اقلیم (گروه آموزشی دکتر اینگیلیش) با 15 سال تجربه آموزشگاهی، برای تمامی سنین از خانمها و آقایان عزیز از سراسر کشور دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 معلم زبان انگلیسی جهت تدریس مکالمه انگلیسی بصورت آنلاین حداقل سن 21 مسلط به مکالمه زبان انگلیسی بصورت حق التدریس نیمه وقت و تمام وقت 2 پشتیبانی تلفنی و آنلاین - 3 کارشناس تولید محتوا - متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ اعلام شده ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۴ مهر ۱۳۹۹
استخدام دو ردیف شغلی در آکادمی زبان هفت اقلیم

آکادمی زبان هفت اقلیم واقع در اصفهان جهت تکمیل کادر خود به مدرس زبان انگلیسی بصورت آنلاین در تمامی مقاطع، اپراتور و پشتیبان تلفنی آشنا به زبان انگلیسی نیازمند است. متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره درج شده تماس حاصل فرمایند.

مشاهده بیشتر
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی