• بروزرسانی ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام استانداری اصفهان

استخدام استانداری اصفهان

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۹ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

استخدام استانداری اصفهان


خبر 4 اردیبهشت 1400: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام استانداری اصفهان (منبع: سایت استانداری اصفهان)

پیرو اطلاعیه مورخ ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ در خصوص بارگذاری مدارک جهت بررسی اولیه، خواهشمند است ضمن مشاهده و اطلاع از تاریخ و ساعت مصاحبه خود (فایل پیوست)، در روز و زمان مقرر به همراه اصل مدارک سوابق آموزشی و پژوهشی خود جهت انجام مصاحبه در محل مؤسسه بال اندیشه واقع در اصفهان – خیابان شریعتی – بعد از اورژانس بیمارستان شریعتی – کوی شماره یک (شهید حسینی)- انتهای کوچه پلاک ۲۶ طبقه ۲ (تلفن مؤسسه: ۹-۳۶۲۹۴۱۴۸-۰۳۱) حضور بهم رسانید. 
نکات قابل توجه: 
1- با توجه به زمانبندی صورت گرفته حضور رأس ساعت مقرر الزامی است. 
2- عدم حضور جنابعالی رأس زمان مقرر به منزله انصراف شما از آزمون استخدامی مربوطه می باشد.
3- رعایت نکات بهداشتی از جمله استفاده از ماسک ضروری می باشد.
4- همراه داشتن اصل مدارک هویتی الزامی است.
5- صرفاً امکان حضور فرد مصاحبه شونده در محل مؤسسه امکانپذیر می باشد و از ورود سایر افراد خودداری بعمل می آید.

 جهت مشاهده جدول زمانبندی مصاحبه اینجا کلیک نمایید


خبر 30 فروردین 1400: اطلاعیه بررسی مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام استانداری اصفهان (منبع: سایت استانداری اصفهان)

 پیرو اطلاعیه مورخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۸  در خصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفیت هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور ، به اطلاع می رساند ، کلیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی استانداری اصفهان (درمرحله دعوت به مصاحبه) می بایست در صورتی که مدارک و مستندات رسمی سوابق آموزشی و پژوهشی (به شرح موارد زیر) را دارا می باشند ، حداکثر تا ساعت ۲۴ روز جمعه مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ تصویر مدارک را به صورت فایل PDF درآورده و همه را در قالب یک فایل فشرده (ZIP یا RAR) به آدرس ایمیل Baleandisheh@hotmail.com  جهت بررسی ارسال نمایند.
۱- برگزیدگان علمی دانشجویی رتبه های اول تا سوم مقاطع تحصیلی میان دانشجویان هم رشته و هم ورودی.
۲- برگزیدگان رتبه های اول تا سوم المپیاد های علمی دانشجویی
۳- مقالات علمی-پژوهشی شامل:
الف-نشریات داخلی معتبر با رتبه علمی و پژوهشی و رتبه علمی ترویجی با دارا بودن مشخصات گواهی پذیرش مقاله ، اصل مقاله چاپ شده در فصلنامه معتبر به علاوه کپی از صفحه اول فصلنامه مربوطه که درجه علمی و پژوهشی مجله بر اساس رای کمسیون وزارت علوم ، تحقیقات وفناوری و اعضای هیات تحریریه و مدیر مسئول  سردبیر در آن دقیقا" مشخص شده باشد.
ب-نشریات علمی خارجی نیز براساس مستندات شامل نام نشریه و سال چاپ و اصل مقاله و گواهی پذیرش اول و پذیرش دوم که اصلاحات مقاله در آن مشخص باشد.
ج-مقالات چاپ شده در همایش های ملی وبین المللی نمایه شده در ISCو CIVILICA
۳-تالیف وترجمه کتاب شامل مجله کتاب وصفحه اول که صفحات شناسنامه ای کتاب دقیقا" درآن وجود داشته باشد از قبیل سال انتشار، ناشر ، فیپا ، شابک و.....
۴-گواهینامه های معتبر کسب مقام در المپیاد های علمی ، جشنواره های معتبرعلمی(خوارزمی ، جوان خوارزمی ، رازی و فارابی) و فناوری ، هنری ، فرهنگی وادبی ، دینی ، رسانه ، کودکان و نوجوانان ، زنان ، دولت و نهادها ، سینمایی .
۵-مدارک زبان شامل IELTS  ، (CBT ، PBT، IBI ) TOFEL ، TOLIMO و MSRT .
۶-مدارک مهارتهای هفتگانه (ICDL) یا نرم افزارهای تخصصی دیگر.
ضمنا" داوطلب بایستی اصل مدارک مذکور را در روز مصاحبه جهت بررسی و تطبیق ، به کمیته مصاحبه ارائه نماید.


خبر 28 فروردین 1400: اطلاعیه شاخصهای سنجش و ارزیابی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام استانداری اصفهان (منبع: سایت استانداری اصفهان)

پیرو اطلاعیه مورخ ۱۴۰۰/۱/۲۵ در خصوص اعلام اسامی چند برابرظرفیت هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور، به اطلاع پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی استانداری اصفهان (در مرحله دعوت به مصاحبه) می‌رساند:
برنامه زمانبندی انجام مصاحبه به محض اعلام اسامی نهایی از سوی سازمان سنجش آموزش کشور و وزارت کشور، در سایت استانداری قرار خواهد گرفت.
لذا موضوع را صرفاً از طریق سایت استانداری پیگیری نموده و از تماس‌های مکرر خودداری نمائید.
ضمنا جدول شاخص‌های سنجش و ارزیابی مصاحبه استخدامی، جهت اطلاع پذیرفته‌شدگان محترم به پیوست می‌باشد که لازم است مدارک و مستندات، در روز مصاحبه استخدامی ارائه گردد.

جهت دانلود جدول شاخص‌های سنجش و ارزیابی مصاحبه استخدامی اینجا کلیک نمایید


خبر 20 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدام استانداری اصفهان (منبع: سایت استانداری اصفهان)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اصفهان ، درویشی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری ضمن تبریک به افراد مجاز اعلام کرد پیرو اطلاعیه قبلی در خصوص انتشار نتایج آزمون کتبی و اعلام داوطلبین مجاز به منظور طی مراحل بعدی، اسامی افراد مذکور در ذیل این خبر درج گردیده است.
دکتر درویشی افزود: کلیه افراد ذکر شده در نتایج، می بایست از تاریخ 1399/11/25 از درب اصلی استانداری واقع در میدان امام حسین(ع) ،خیابان باغ گلدسته ، استانداری اصفهان به محل دریافت و رسیدگی به مدارک مراجعه نمایند.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گفت : در این بخش از فرایند، ضمن اطلاع رسانی به مجموعه مشمول و ذینفعان، کلیه مدارک براساس مندرجات آگهی از داوطلبان پذیرفته شده مرحله اول دریافت خواهد گردید.سپس اعتبار سنجی مدارک بر اساس مصادیق مورد اذعان و قوانین و مقررات صورت می پذیرد.
وی اضافه کرد: نتایج بررسی مدارک به منظور امتیاز بندی جدید و اعلام چند برابر ظرفیت جهت مصاحبه در سایت سازمان سنجش درج و ثبت خواهد گردید.
دکتر درویشی خاطر نشان کرد: استانداری اصفهان دارای 78 سهمیه استخدامی بود که تا کنون 203 نفر از طرف سازمان سنجش و آموزش کشور به عنوان مجاز مرحله اول معرفی گردیدند.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تاکید کرد: کلیه داوطلبان پذیرفته شده مرحله اول حتماً به وب سایت استانداری به منظور آگاهی از ادامه روند و اطلاعیه ها مراجعه مستمر داشته باشند و محل رسمی درج آگهی ها جهت اطلاع رسانی، وب سایتهای رسمی وزارت کشور و استانداری ها خواهد بود و مسولیت عدم پیگیری، بر عهده داوطلبان خواهد بود. بدیهی است عدم مراجعه در موعد مقرر به مفهوم انصراف قطعی داوطلبان از ادامه فرایند استخدام خواهد بود.
دکتر درویشی اضافه کرد: چهار اقدام اصلی اطلاع رسانی، اخذ مدارک، اعتبار سنجی و ثبت اقدامات در سایت سازمان سنجش به عنوان محور گام اول است که بعد از اعلام قطعی نتایج از طرف سازمان سنجش فرآیند اعلام زمانبندی مصاحبه آغاز خواهد شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بر مطالعه دقیق آگهی های مندرج در وب سایت وزارت کشور و استانداری تاکید نمود و اشاره کرد، تمامی مندرجات وبسایتهای رسمی وزارتخانه و استانداری ملاک عمل خواهد بود لذا، داوطلبان قبل از مراجعه مندرجات انتشار یافته از مبادی مذکور را به دقت مطالعه نمایند و به منظور صیانت از سلامت و رعایت پروتکلها از مراجعه چند باره و خارج از زمانبندی پرهیز نمایند.
آدرس محل مراجعه داوطلبان :
اصفهان – میدان امام حسین (ع)- خیابان باغ گلدسته - استانداری اصفهان – اداره کل امور اداری و مالی – اداره امور اداری و رفاه استانداری
مدارک مورد نیاز : (لطفاً کلیه مدارک بصورت کامل و خوانا داخل پوشه تحویل شود(
۳ قطعه عکس ۴*۳ تمام رخ پشت نویسی شده که در سال جاری گرفته شده باشد.
اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن؛
اصل شناسنامه و تصویر از تمامی صفحات آن؛
اصل مدرک تحصیلی (گواهینامه موقت یا دانشنامه) در مقطع تحصیلی پذیرفته شده در امتحان مشترک ممهور به مهر دانشگاه و تصویر آن؛
اصل کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم قانونی و تصویر آن(برای آقایان)؛
اصل کارت شناسایی ایثارگری یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران و مراجع ذیصلاح (برای مشمولین سهمیه ایثارگران بر اساس بند ب صفحه ۱ دفترچه راهنمای ثبت‌نام امتحان مشترک دستگاه‌های اجرائی کشور)؛
اصل مدارک و معرفی نامه از سازمان بهزیستی کشوریا استان (برای معلولین)؛
ارایه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذی ربط برای اصلاح حداکثر سن مقرر (براساس تبصره ۲ صفحه ۲ دفترچه راهنمای ثبت‌نام امتحان مشترک دستگاه‌های اجرائی کشور)؛
ارایه مدرک مربوط به امتیاز حافظان قرآن (با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان تبلیغات اسلامی)؛
ارایه مدرک برای استفاده از اولویت بومی شهرستانی. (مطابقت اطلاعات شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا، ارائه استشهاد محلی و سایر اطلاعات مندرج در اطلاعیه مورخ 1399/7/27 سازمان سنجش آموزش کشور- فایل پیوست)
استانداری می‌تواند حسب مورد نسبت به دریافت سایر مستندات مورد نیاز، اقدام لازم را به عمل آورد و داوطلبان لیست مدارک تحویلی خود را امضا و تحویل نمایند.
تذکرات مهم:
تحویل مدارک از تاریخ 1399/11/25 شروع وافراد براساس تاریخ های معین شده پذیرش می‌شوند و این روند در تاریخ 1399/11/29 خاتمه می یابد . لذا عدم مراجعه وتحویل مدارک توسط داوطلب در مهلت مقرر به منزله انصراف قطعی از سایر مراحل استخدامی تلقی می‌گردد.
برای افرادی که بنا به دلایل موجه در موعد مقرر مراجعه نکنند ویا برای اخذ گواهی های مورد نیاز از دستگاه های ذیربط نیاز به زمان بیشتری از 1399/11/29 داشته باشند، فرصت محدودی که در وب سایت استانداری اطلاع رسانی خواهد شد، اعلام می‌گردد.
مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام‌شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسی مدارک، مصاحبه و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان مشترک فراگیر، مسابقه و جذب، محرز شود داوطلب به ‌اشتباه یا به‌ عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.
از جمله مواردی که موجب حذف داوطلب می شودعبارتند از:
الف: عدم قرار گرفتن در محدوده سن قانونی اعلام شده
ب: عدم تطابق زمان صدور گواهی موقت تحصیلی یا مدرک دانشنامه با شرایط اعلام شده
ج: عدم تطابق تاریخ صدور کارت معافیت دائم و یا تاریخ پایان خدمت با شرایط اعلام شده
د: عدم ارائه مستندات مربوط به سهمیه معرفی شده
5. از جمله مواردی که منجر به تغییر نمره داوطلب می‌شود و ممکن است منتج به تغییر وضعیت داوطلب گردد.
الف : عدم ارائه مستندات دال بر بومی بودن
ب : ارائه مستندات دال بر حافظ قرآن بودن

بخشنامه بومی-استشهاد محلی
زمانبندی مراجعه پذیرفه شدگان مرحله اول آزمون استخدامی

آگهی آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی (آموزش و پرورش) در سال 99 - 20 شهریور 99

با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی كشور و در اجرای ماده (44 (قانون مدیریت خدمات كشوری و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاههای اجرایی منضم به بخشنامه های شماره 9757/93/200 مورخ 1393/07/19 و اصلاحیه آن به شماره 1172660 مورخ 1396/02/26 سازمان مذكور و بهمنظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاههای اجرایی كشور، شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی برای استخدام در هشتمین امتحان مشترك فراگیر دستگاههای اجرایی كشور به شرح زیر اعلام میگردد:
مهلت ثبت نام تا 29 شهریور ماه می باشد.

> بخش دوم: شرایط عمومی داوطلبان

1 .داشتن تابعیت ایران؛
2 .اعتقاد به دین مبین اسلام یا یكی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
3 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
4 .انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان؛
5 .داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام كاری كه استخدام میشوند؛
6 .عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر؛
7 .نداشتن سابقه محكومیت جزایی موثر؛
8 .عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح؛
9 .داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی و همچنین بازنشسته باشند؛
10 .به استناد ماده (94) قانون مدیریت خدمات كشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یك شغل و پست سازمانی، كاركنانی كه تصدی یكی از پستهای سازمانی در هر یك از دستگاههای اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا میباشند، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترك فراگیر در زمان استخدام، نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاههای اجرایی باشند. تبصره: مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفته شده نهایی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پیمانی و یا صدور حكم كارگزینی، به عهده داوطلب پذیرفتهشده آزمون میباشد.
11 .داشتن حداقل بیست (20) سال تمام و حداكثر بیست و پنج (25) سال برای دارندگان مدارك تحصیلی دیپلم، حداكثر سی سال (30) برای دارندگان مدارك تحصیلی فوق دیپلم، حداكثر سی و پنج (35) سال برای دارندگان مدارك تحصیلی لیسانس، حداكثر چهل (40 (سال برای دارندگان مدارك تحصیلی فوق لیسانس و حداكثر چهل پنج (45) سال برای دارندگان مدارك تحصیلی دكتری
تبصره 1: جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یك سال اسارت و بالاتر، از شرط حداكثر سن معاف می باشند.
تبصره 2: موارد ذیل به شرط ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذیربط، به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
- پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال؛ - داوطلبانی كه در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نمودهاند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشكی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها؛
- میزان مدت خدمت ضرورت؛
- داوطلبانی كه به صورت غیررسمی و تماموقت در وزارتخانه ها و موسسات و شركتهای دولتی، بانكها و شركتهای تحت پوشش آنها، شركتهای بیمه های دولتی، شهرداریها و موسسات و شركتهای دولتی كه شمول قانون بر آنها مستلزم ذكر نام است، موسسات و شركتهای ملی و مصادره شده كه به نحوی از بودجه و كمك دولت استفاده میكنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شركتهای تحت پوشش آنها از تاریخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.
تذكر: ملاك عمل در خصوص تاریخ فراغت از تحصیل، تاریخ فارغ التحصیلی مندرج در متن گواهینامه موقت یا دانشنامه، و در ارتباط با اتمام خدمت دوره ضرورت (تاریخ مندرج در قسمت خاتمه خدمت، كارت پایان خدمت) و همچنین در خصوص معافیت دائم (تاریخ مندرج در قسمت صدور كارت معافیت دائم)، آخرین روز ثبت نام امتحان مشترك فراگیر (29/ 06/ 1399) میباشد؛ ملاك عمل برای محاسبه سن افراد، اولین روز ثبت نام امتحان مشترك فراگیر (20/ 06/ 1399) میباشد

> بخش سوم : مواد آزمون

الف- آزمون عمومی
مواد آزمون عمومی عبارتند از:
1 .فنّاوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه L.D.C.I)؛
2 .ریاضی و آمار مقدماتی؛
3 .زبان و ادبیات فارسی؛
4 .معارف اسلامی*
5 .زبان انگلیسی ـ عمومی؛
6 .اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی؛
7 .هوش و توانمندی های عمومی؛ تبصره: اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوال های معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مكتسبه این داوطلبان، بر اساس مجموع تراز شده سایر سوالهای آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.
ب- آزمون تخصصی: 
مواد آزمون تخصصی برای هر یك از مشاغل در جدول شماره 1 مشخص شده است.
تذكر: كلیه سوالات مواد آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهار گزینهای با ضریب یك (1 (می باشند. ضمناً به ازای هر پاسخ اشتباه به سوالات، یك سوم نمره منفی در نظر گرفته خواهد شد.


  لینک های مفید و مرتبط  
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
    راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی    کتاب نمونه سوالات استخدامی ایران استخدام 
     درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی      دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی 
   سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید           معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام 
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=26136
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi
نظرات کاربران 1k