جزئیات بیشتر در مورد خبر

استخدام مرکز فوریت های پزشکی

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان،به اطلاع می رسانیم که تمامی اخبار مرتبط با استخدام اورژانس کشور در طی هر سال در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.


خبر 21 اسفند 96: خبر جذب تکنسین اورژانس زن در سال 97 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

به گزارش ایسنا، دکتر سیدحسن هاشمی در مراسم افتتاح همزمان ۱۱۵ پروژه اورژانس پیش بیمارستانی گفت: امروز آقای دکتر کولیوند خبر خوشی را به ما داد که در سال آینده شاهد حضور بانوان در اورژانس به عنوان تکنسین و با لباس اورژانس خواهیم بود و امیدوارم این موضوع هر چه زودتر انجام شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 3 بهمن 96: جذب نیرو در اورژانس کشور؛ بزودی (منبع: خبرگزاری ایسنا)
سرپرست اورژانس کشور با اشاره به کمبود نیرو در مجموعه اورژانس کشور، گفت: بزودی چندهزار نیرو جذب اورژانس می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 21 آبان 96: کمبود ۱۵هزار نیرو در پایگاه‌ های اورژانس کشور (منبع: خبرگزاری مهر)
رئیس سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه درحال حاضر حدود ۱۵هزار نیرو در پایگاه‌های موجود کم داریم و حدود ۶۰۰ پایگاه از برنامه پنجم توسعه عقب هستیم که باید این پایگاه‌ها را ایجاد کنیم، عنوان کرد: نیازهای که از دولت مجلس شورای اسلامی داریم حمایت‌های مالی و بودجه‌ای است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 1 مهر 96: کمبود حداقل 10 هزار نیرو در اورژانس کشور (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سرپرست سازمان اورژانس کشور در مورد نیاز پرسنلی اورژانس گفت: ما نزدیک به 10 هزار نفر کمبود پرسنل داریم که امیدواریم با کمک دولت و مجلس بتوانیم آن را جبران کنیم. به هر حال اورژانس پیش بیمارستانی و بیمارستانی یک تکلیف حاکمیتی هستند و باید در زمینه تامین نیرو و آموزش مستمر آنها فعالیت کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 30 شهریور 96: کمبود نیروی تکنسین اورژانس در کشور (منبع: خبرگزاری میزان)

وی افزود: در حال حاضر ۱۴ هزار نیروی عملیاتی در کشور مشغول به کار هستند در حالی‌که دچار کمبود ۳۰ هزار نیرو در این زمینه هستیم؛ بنابراین این تعداد از نیرو‌ها به دلیل حجم بالای کار خود یا از انجام کامل وظیفه خود سرباز زده و یا به علت افزایش خستگی فعالیت آن‌ها با میزان خطای بالایی همراه است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 11 مرداد 96: کمک دولت به اورژانس برای جبران کمبود نیرو لازم است (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس اورژانس کشور با تاکید بر لزوم کمک دولت به اورژانس برای جبران کمبود نیرو، از افتتاح دو بالگرد ویژه اورژانس تا سه هفته آینده خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲ تیر ۹۶: کمبود نیروی انسانی اورژانس در کشور (منبع: خبرگزاری ایسنا)

وزیر بهداشت با تاکید بر لزوم حضور نیروی انسانی پایدار در اورژانس کشور گفت: ما در زمینه نیروی انسانی اورژانس با کمبود حداقل ۷۰۰۰ نیرو مواجهیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 3 تیر 96: ضرورت رفع کمبود نیروی انسانی در اورژانس (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بررفع کمبود نیروی انسانی دراورژانس، گفت: بازنگری جدی در تعاریف خدمات اورژانس پیش بیمارستانی برای کاهش میزان مرگ و میرباید صورت گیرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 1 خرداد 96: اجرای طرح همیار اورژانس (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سرپرست سازمان اورژانس کشور، ایجاد پایگاه‌های آموزشی استاندارد برای آموزش عملیاتی تکنسین‌های اورژانس را از برنامه‌های سازمان اورژانس کشور عنوان کرد و گفت: افراد در پایگاه‌های آموزشی علاوه بر آشنایی نزدیک با خدمات اورژانس، از نظر عملیاتی نیز ارتقاء پیدا می‌کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۶ اردیبهشت ۹۶: مشکل کمبود نیرو در اورژانس اردبیل (منبع:خبرگزاری مهر)

اردبیل – فرماندار اردبیل با تأکید به کمبود نیرو در اورژانس‌های بیمارستانی شهر اردبیل گفت: عملکرد اورژانس به دلیل محدودیت نیروی انسانی مقبول نیست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 22 اسفند 95: کمبود 7 هزار نیروی اورژانس و نبود وجود مجوز استخدام (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سيدحسن قاضى زاده هاشمى وزير بهداشت در مراسم افتتاح ٥ پايگاه هوايى اورژانس همزمان در پنج شهر با ويديو كنفرانس که در اين وزارتخانه صورت گرفت، با تبريك پيشاپيش سال نو و آرزوى سلامتى براى ملت شريف ايران گفت: اميدواريم سال ٩٦ سالى آرام براى كشور باشد البته آرزوى زيادى است زيرا ابتداى سال شاهد انتخابات هستيم كه اغلب پرالتهاب بوده و متاسفانه سبك ما نيز مثل كشورهاى غربى شده و در فضاى انتخابات بيشتر حرف مى زنيم و شاهد مولفه هاى غيراخلاقى هستيم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 17 آذر 95: استخدام ۳۸۰۰ نیرو اورژانس کشور (منبع: خبرگزاری مهر)

رییس اورژانس پیش‌بیمارستانی بااشاره به استخدام ۳۸۰۰نیروی تحصیلکرده در سال جاری دراورژانس کشور گفت: امیدواریم با استقرار ایستگاه های امدادی درمراکز صعب العبورعدالت رادر امدادرسانی رعایت کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 5 آبان 95: استخدام 3800 نفر در اورژانس پیش‌‌بیمارستانی (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس اورژانس کشور با اشاره به جذب 3800 نفر و استخدام آنها در اورژانس پیش‌بیمارستانی کشور گفت: آموزش همگانی برای افزایش سطح اطلاعات مردم را در دستور کار قرار داده‌ایم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 28 شهریور 95: پیگیری استخدام ۴ هزار نفر در اورژانس (منبع: خبرگزاری میزان)

سخنگوی وزارت بهداشت با تاکید بر پیگیری استخدام ۴ هزار نیروی جدید برای جبران کمبود نیروی انسانی اورژانس ۱۱۵ کشور، از مدیران اورژانس خواست که تا با توجه به اینکه بیشترین آمار تلفات جاده ای کشور در مسیرها و جاده های فرعی کشور رخ می دهد، این موضوع را نیز مد نظر داشته باشند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 28 شهریور 95: دریافت مجوز استخدام اورژانس پیش بیمارستانی (منبع : خبرگزاری ایسنا)

معاون درمان وزیر بهداشت ضمن اشاره به برخی مشکلات اورژانس پیش بیمارستانی در کشور از دریافت مجوز استخدام برای ۴۰۰۰ نفر در اورژانس پیش بیمارستانی خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 24 مرداد 95 : امسال 93 نفر در مرکز فوریت‌های پزشکی همدان استخدام می شوند  (منبع : خبرگزاری برنا)

معصومی از جذب نیرو در سال جاری در مرکز فوریت‌های پزشکی خبر داد و گفت: امسال ۹۳ نفر از طریق آزمون جذب خدمات پیش بیمارستانی خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 14 مرداد 95 : جذب 3 هزار و 800 نفر نیروی امدادی در آزمون استخدامی  (منبع : خبرگزاری فارس)

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی با اشاره به آمار پایگاه‌های اورژانس کشور گفت: در این راستا 2 هزار و 200 پایگاه امدادی فعال است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 4 مرداد 95 : استخدام 3400 نفر در اورژانس کشور  (منبع : خبرگزاری فارس)

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گفت: تماس‌های تلفنی که با هدف ایجاد مزاحمت با اورژانس 115 برقرار می‌شد در سال‌های اخیر به 30 درصد کاهش یافته است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 9 تیر 95 : مجوز جذب نیرو برای پایگاه‌های اورژانس قرچک صادر شد (منبع : خبرگزاری فارس)

فرماندار شهرستان قرچک گفت: طبق پیگیری‌های به‌عمل آمده و رایزنی‌های صورت گرفته با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مجوز جذب نیرو برای پایگاه‌های اورژانس قرچک صادر شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 26 اردیبهشت 95 : استخدام 50 نیروی جدید در مرکز فوریت های پزشکی کرمانشاه (منبع : خبرگزاری ایرنا)

 رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کرمانشاه گفت: در آزمون استخدامی وزارت بهداشت که احتمالا در خرداد ماه امسال برگزار خواهد شد، حدود ۵۰ نفر سهمیه استخدامی مرکز فوریت های پزشکی استان است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 21 اردیبهشت 95 : استخدام ۳۴۰۰ نفر در مراکز فوریت‌های پزشکی کشور (منبع : خبرگزاری فارس)

 رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور از استخدام ۳ هزار و ۴۰۰ نفر در مراکز فوریت‌های پزشکی خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 9 اسفند 94 : استخدام 4 هزار تکنسین در سال آینده (منبع : خبرگزاری ایرنا)

رئیس اورژانس کشور از پیگیری وزارت بهداشت برای استخدام چهار هزار تکنسین در سال آینده و خرید 1600 آمبولانس نو برای ناوگان اورژانس کشور خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 28 مهر 94: قول مساعد سازمان مدیریت برای استخدام چهار هزار نفر در اورژانس کشور

امین صابری نیا روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار سلامت ایرنا، افزود: با توجه به کمبود شدید نیرو در اورژانس کشور، چندی پیش نامه ای با امضای قائم مقام وزیر بهداشت به سازمان مدیریت و برنامه ریزی ارسال شد و قرار شد بخشی از مجوزهای استخدامی دولت برای جذب 4 تا 5 هزار نفر نیروی جدید در سازمان اورژانس کشور در نظر گرفته شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 18 تیر 94:کمبود 7 هزار نیرو در اورژانس 

رئیس اورژانس کشور درباره عدم ارائه مرخصی به پرسنل اورژانس، خطاب به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور بار دیگر کمبود هفت هزار نیرو در اورژانس را یادآوری کرد و گفت: مرخصی اورژانسی‌ها برابر با تعطیلی پایگاه و حذف ۱۴ ماموریت در روز است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 19 اردیبهشت 94: استخدام ۷ هزار نفردر اورژانس کشور

دکتر میعادی‌فر با اشاره به استخدام بیش از ۷ هزار نفر در امسال توسط اورژانس کشور عنوان کرد: ما در این زمینه با کسری جدی نیرو مواجه هستیم که امیدواریم بتوانیم مجوزهای لازم را برای استخدام این تعداد نیرو را اخذ کنیم و اگر در این زمینه موفق نباشیم سعی می‌کنیم تا خدمات مورد نیاز را از طریق خرید خدمت از بخش خصوصی به مردم ارائه کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر فروردین 94: استخدام مرکز اورژانس تهران سال ۹۴اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : سعید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:57

  کد دیدگاه : 1648177

  سلام من 6سال شده تو پایگاهای جاده ای هلال احمربه عنوان راننده شیفت میدم.هرچی هم مدرک عمومی وتخصصی داشته گرفتم .کاردانی وکارشناسی امداد وسوانح رو هم گرفتم .گواهینامه رانندگی پایه یکم وموتور سیکلت رو هم گرفتم .بیش از 500بار هم مراجعه کردم یا گفتن نیرو نمیخوایم یا هم فوریت میخوایم .ومتاسفانه اخرم هیچی دیگه.یعنی واقعا حتی اپراتور یاراننده هم نمیتونم وایستم و…اگه راهنمایی کنید ممنونم میشم ؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : z.gh

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:48

  کد دیدگاه : 1574270

  سلام.دوستانی که مایلند برای استخدام های آینده سن کارشناسی تا 35 سال افزایش یابد به دفتر ریاست جمهوری و رهبری و نمایندگان شهر خود و سازمان اسخدامی کشور زنگ بزنند تا وقت هست و آگهی آزمونی نیامده این درخواست و درخواست هایی که برای شرط معدل یا نظیر آن را در شرایط دفترچه ترتیب اثر بدهند.لطفا همه هماهنگ همکاری بفرمایید.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امیر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:23

  کد دیدگاه : 1573210

  سلام من امیرهستم فوق دیپلم دارم رشته تربیت بدنی دوست دارم توارژانس کارکنم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی عزیزی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:12

  کد دیدگاه : 1533494

  سلام من دیپلم تجربی دارم دوره انجمن های پرستاری، فوریت های پزشکی خوندم ایا با این مدرک کار گیرم میاد اگه کسی این مدرکو داره منو راهنمایی کنه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد حسین کلهری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:51

  کد دیدگاه : 1443691

  سلام من زیر دیپلمم به اورژانسی خیلی علاقه دا رم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : علی عزیزی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:13

   کد دیدگاه : 1533496

   سلام خب باید بری دوره فوریت های پزشکی یا پرستاری بخونی

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محمدزمان جلالی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:58

  کد دیدگاه : 1385744

  با سلام من دارای مدرک فوریت‌های‌پزشکی هستم ‌کجا‌میتواتم کار پیدا کنم ‌در سنندج

  پاسخ دهید
 • نویسنده : شقایق

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:40

  کد دیدگاه : 1335183

  با سلام ،من ودوستانی که در دانشگاه علمی کاربردی رشته مدیریت عملیات امداد و نجات و امداد سوانح خواندیم همه بیکاریم باوجودی که نیرو ی انسانی در اورژانس و پرستار در بیمارستان کمبود دارن از رشته های امداد و نجات و امداد وسوانح استفاده نمی‌کنند اصلا در استخدامی علی وزارت بهداشت این رشته ها تعریف نشده اند کسانی که بهیاری خواندن با دیپلم جذب میشوند ولی کسانی که رشته های امداد مرتبط خوندن جذب نمیشن اگه تک و توکی استخدام بااین رشته ها هم باشه جنس پذیرشش فقط مرد هست پس تکلیف خانمهایی که این رشته ها رو خوندن چی میشه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حسین شکوه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 07:15

  کد دیدگاه : 1331423

  با:سلام دارای گواهیناما پ2 متاهل 35سال جویای کار
  باتشکر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:45

  کد دیدگاه : 1326417

  سلام خسته نباشید من مدرک فوریت های پزشکی تزریق از جهاد دانشگاه دارم باید از کجا برا کار شروع کنم؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:48

   کد دیدگاه : 1341558

   سلام خوب هستین منم همین شرایطودارم نمیدونم چکارکنم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : عبدالرضابالازاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:36

  کد دیدگاه : 1116996

  باسلام‌من‌پنج‌ساله‌راننده‌اژانس‌هستم‌باگواهینامه‌پایه‌دوم‌بامدرک‌تحصیلی‌سوم‌راهنمایی‌علاقه‌دارم‌راننده‌اورژانس‌باشم،دررانندگی‌هم‌مهارت‌وعلاقه‌زیادی‌دارم،باتشکر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهيار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:08

  کد دیدگاه : 1010863

  سلام
  خسته نباشيد
  ببخشيد الان اگهي استخدام اوژانس شماره اي براي اطلاع از رشته ها نزاشته .ميشه راهنمايي کنيد .
  ممنون از سايت خوبتون .

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:25

   کد دیدگاه : 1010889

   چنین اطلاعاتی متاسفانه ارائه نشده است دوست عزیز.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : باران

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:53

  کد دیدگاه : 1010673

  سلام رشته هافقط باید مرتبط باشه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:50

  کد دیدگاه : 970883

  سلام ۲۹سالمه دوره تزریقات و پزشک یاری پیشرفته رو دیدیم و مدرک بین المللی دارم و شدیدا جویای کار هستم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:53

   کد دیدگاه : 970890

   با سلام
   دوست گرامی، ایران استخدام منتشر کننده اخبار و آگهی های استخدامی است، لطفاً جهت ارتباط با کارفرمایان با اطلاعات تماس ثبت شده در متن آگهی تماس حاصل نمایید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : نیرو کی میگیرن

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 01:15

    کد دیدگاه : 1331298

    سلام نیرو کی میگیرن

    پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...