منقضی شده [ مهلت نمایش این آگهی در ایران استخدام به پایان رسید ]

اطلاعات بیشتر

استخدام شرکت آرمان گلدشت

شرکت آرمان گلدشت (بقاء) جهت تکمیل و افزایش کادر فروش خود در مشهد (استان خراسان رضوی) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

(سبد کالایی دفتر پخش شعبه مشهد صنایع غذایی بقاء)

((محصولات تولیدی صنایع غذایی بقاء آبلیمو، مربا، سرکه، خیارشور، ترشی، زیتون، رب، فریزر و زباله)- لبنیات کوهساران (دوغ، ماست، شیر و …) و محصولات بهداشتی پوزی دستمال مرطوب و دستمال آرایشی بهداشتی)

ردیف عنوان شغلی جنسیت تعداد نفرات تحصیلات شرایط و مزایا
1 بازاریاب مویرگی آقا/خانم 5 دیپلم و بالاتر کلیه پذیرفته شدگان از حقوق و مزایای قانونی آخر ماه (جمعا 20000000 ریال) و آخر سال (عیدی پاداش، پایان کار و مانده مرخصی و …) + پورسانت+ پاداش+ بیمه تامین اجتماعی (از اولین روز شروع به کار ) و بیمه تکمیلی و حضور رایگان در کلاس های آموزش فروش و بازاریابی برخوردار خواهند شد.حداقل درآمد بازاریاب 2/500/000 تومان افزایش درآمد تا 2 برابرکلیه مراجعین حتما دارای سابقه مرتبط و دارای ضامن معتبر باشند.
2 بازاریاب عمده آقا/خانم 2 دیپلم و بالاتر

متقاضیان می توانند با همراه داشتن یک قطعه عکس با هماهنگی قبلی از طریق تماس تلفنی از ساعت 10 الی 16 به آدرس اعلام شده مراجعه کنند و یا رزومه خود را ارسال نمایند.

(آخرین روز مراجعه جهت مصاحبه روز پنجشنبه 98/2/12 می باشد.)اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...