دانلود نمونه سوالات استخدامی

اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام بانک تجارت

جهت ورود به صفحه اصلی استخدامی بانک تجارت اینجا کلیک کنید


آزمون استخدامی بانک تجارتجهت مشاهده تجربیات گزینش استخدامی بانک تجارت در سال ۱۳۹۳ اینجا کلیک نمایید


پیگیری ایران استخدام: (به تاریخ 26 مرداد 94)

ضمن آرزوی موفقیت برای یکایک شما کاربران گرامی، طبق درخواست های مکرر شما عزیزان و روال سایت ایران استخدام در پیگیری و کسب اخبار موثق در استخدامی سازمانهای مختلف در جهت دوری از شایعات، تماسی از سمت ایران استخدام با بخش مربوطه در بانک تجارت گرفته شد.

و ضمن تشکر از لطف و اهمیتی که مسئول مربوطه در پاسخگویی به سوالات ما (از سمت شما) داشته اند، اطلاعات کسب شده در رابطه با زمانهای تقریبی مراحل باقی مانده استخدامی بانک تجارت به شرح زیر است:

زمان تقریبی/احتمالی جهت پایان مرحله مصاحبه و اعلام نتایج اواسط الی اواخر شهریور ماه می باشد.

پس از پایان مرحله مذکور اسامی به کارگزینی ارسال خواهد شد که حدود 45 روز زمان خواهد برد، و در پی آن بررسی ها و مراحل مربوط به معاینات و..

ان شاءالله در صورت پیمودن روند بر طبق پیش بینی های انجام گرفته و نبود وقفه ای خاص، میتوان امیدوار بود به شروع به کار عزیزان در آذرماه ۹۴.

*متذکر میشویم که زمانهای اعلامی به صورت احتمالی و در جهت اطلاع رسانی در حد ممکن خدمت شما کارجویان گرامی و کاستن از سردرگمی شما عزیزان در بین شایعات موجود بوده است و سعی شده تا حد ممکن تمام جوانب جهت اعلام آنها سنجیده شود، اما مسئولیتی از بابت حاصل شدن تک تک موارد طبق زمانبدی اعلام شده بر دوش مسئول مربوطه و یا سایت ایران استخدام نخواهد بود.

با آرزوی موفقیت – ایران استخدام


خبر 31 اردیبهشت 94: نتایج آزمون استخدامی بانک تجارت اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان محترم به اطلاع میرساند نتایج آزمون استخدامی بانک تجارت سال 1394 اعلام شد.

داوطلبان عزیز می توانند با وارد کردن کد ملی خود از نتیجه آزمون مطلع شوند.

جهت مشاهده نتیجه آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر 17 اردیبهشت 94: زمان اعلام نتایج استخدامی

ایران استخدام: طبق درخواست شما کاربران گرامی و تماس همکاران ما در سایت ایران استخدام با چند بخش مربوطه در رابطه با زمان احتمالی اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک تجارت، در مجموع طبق اخبار حاصله زمان احتمالی اعلام نتایج  پایان ماه جاری می باشد اما قطعیتی در اعلام نتایج در بازه زمانی اعلام شده مذکور موجود نیست، و طبق گفته مسئول مربوطه، در حال حاضر در حال بررسی موضوع نمرات پایین تر از حدنصاب  تعیین شده ی گروهی از داوطلبین می باشند.

با آرزوی موفقیت، ایران استخدام


برگزاری آزمون:

ایران استخدام: آزمون استخدامی بانک تجارت امروز جمعه مورخ 1394/1/28 برگزار خواهد شد. هرگونه اخبار بیشتر در همین رابطه از جمله اخبار مربوط به اعلام نتایج استخدامی بانک تجارت در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما همراهان گرامی، ایران استخدام


دریافت کارت ورود به جلسه:

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم که امکان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک تجارت فراهم شد:

جهت دریافت کارت ورود به جلسه اینجا کلیک کنید


مهلت ثبت نام پایان پذیرفت
دريافت كارت ورود به جلسه : کلیه متقاضیان واجد شرایط می بایست در روزهای دوشنبه مورخ 1394/1/24 و سه شنبه مورخ 1394/1/25 (به مدت ۲روز) با مراجعه به سایت استخدام بانک به نشانی فوق از کارت ورود به جلسه آزمون خود یک نسخه چاپی تهیه و نزد خود جهت حضور در جلسه آزمون نگهداری نمایند .
زمان و محل برگزاری آزمون: روز جمعه مورخ 1394/1/28 و محل آن نیز در کارت ورود به جلسه (چاپی) درج خواهد شد .

جهت دانلود دفترجه سوالات استخدامی سال 86 بانک تجارت (مخصوص رشته های تخصصی) اینجا کلیک کنید


استخدام بانک تجارت- سال 93

بانک تجارت با استعانت از خداوند متعال و با راهبرد مشتری مداری در نظر دارد به منظور ارائه خدمات بهینه بانکی به مشتريان و تکمیل کادر اجرائی شعب در سمت متصدی امور بانکی (مسئول دریافت و پرداخت-تحویلدار) بر اساس ضوابط و مقررات و آیین نامه استخدامی بانک، از بين متقاضيان مرد و زن واجد شرايط در مقطع تحصيلی «ليسانس» به شرح جدول ذیل، نيروی انسانی مورد نياز خود را پس از کسب موفقيت در آزمون کتبی علمی، آزمون روانشناختی، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزينش و معاينات پزشکی، با انعقاد «قراردادکار با مدت معین و بیمه درمان و بازنشستگی تأمین اجتماعی » استخدام نماید.

 برای مشاهده جدول نیروهای مورد نیاز براساس شهر محل خدمت و جنسیت اینجا کلیک کنید

الف-رشته و گرایشهای تحصیلی مورد پذیرش در مقطع کارشناسی (دانشگاه هاي مورد تأیید وزارت علوم تحقیقات و فناوري):

رشته گرایش
حسابداری کلیه گرایشها
علوم اقتصادی اقتصاد، پول وبانکداری،نظری، بازرگانی، صنعتی، بین الملل، اقتصادسنجی، اسلامی
مدیریت اموربانکی، امور شعب، مالی، بازرگانی، دولتی، صنعتی، اجرائی
مهندسی صنایع

ب-شرايط ورودي عمومي و اختصاصی :
1) تابعيت ايران و متعهد بودن به نظام جمهوري اسلامي
2) تدين به دين مبين اسلام و يا يكي از اديان رسمي كشور مصرح در قانون اساسي
3) عدم سوء پيشينه كيفري منتج به محروميت ازحقوق اجتماعي و همچنین عدم اشتهار و محکومیت به فساد اخلاقی
4) عدم سابقه وابستگي يا عضويت در احزاب و گروه هاي سياسي معارض با نظام جمهوري اسلامي ايران
5) عدم اعتياد به دخانيات، مواد مخدر و روان گردان
6) عدم اشتغال (رسمي، پيماني) و تعهد خدمت به دستگاه هاي دولتي،خصوصي، مراكز آموزشي ونهادهاي انقلاب اسلامي
7) داشتن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي دائمي يا معافيت دائم پیش از مورخ 1394/01/28(داوطلبان ذكور)

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی و عمومی آزمون استخدامی‌بانک تجارت اینجا کلیک نمایید

تبصره: برای دارندگان کارت معافیت پزشکی درصورت قبولی درمراحل سنجش، تایید پزشک معتمد بانک در مورد توانایی انجام کار الزامی است .
توجه: به تقاضای داوطلبانی که دارای کارت یا برگ معافیت موقت تحت هر عنوان هستند به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.
8) تندرستي وتوانايي كامل جسمي، روحي و اخلاقي جهت انجام فعاليتهاي شغلي بانكي(به تأييدپزشك معتمد بانك)
9) نداشتن منع استخدامي به موجب آراءمراجع قضايي ذيصلاح
10) حداکثر سن 28سال تمام (متولدین 1366/01/28 به بعد) می باشد
11) حداقل معدل کل در مقطع تحصیلی لیسانس در کلیه رشته ها و گرایش ها 14تمام می باشد.
نکته مهم: تاريخ فراغت از تحصيل داوطلبان مي بايست پیش از مورخ 1394/01/28باشد .
12) متقاضیان باید بومی و ساکن استان و شهر مورد تقاضا باشند
تبصره1: به شخصي اطلاق می گرددکه دارای حداقل یک شرط از چهارشرط ذیل باشد:
محل تولد وي شهر مورد تقاضا باشد
حداقل در سه سال گذشته به طور پیوسته در شهرمورد تقاضا ساكن بوده باشد.(با ارائه مدرک معتبرسند مالکیت یا اجاره نامه با کد رهگیری)
داوطلب استخدامی حداقل چهار(4) سال از سنوات تحصیلی(ابتدائی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را بصورت متوالی و متناوب در شهر محل مورد تقاضا طی کرده باشد.
داوطلب ، پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار(4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.(پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.)
تبصره2: متقاضيان، فقط در شهر مورد تقاضا مطابق جدول نيازها بکارگيري خواهند گرديد. از پذيرفته شدگان تعهدی مبنی بر عدم درخواست جابجائی (انتقال)به استانهای ديگر به مدت 10 سال اخذ خواهد شد .
تبصره 3: درصورت نیاز، پذیرفته شدگان در طول مدت خدمت مطابق با مقررات داخلی بانک به سایر شهرهاي استان مربوطه انتقال یافته و هیچگونه اعتراضی از سوي پذیرفته شدگان موردقبول نخواهد بود.
13) عدم اشتغال به تحصيل در دانشگاهها و مراکز آموزش عالي (موکداً اعلام مي گردد چنانچه در مراحل استخدامي مشخص شود داوطلبي اشتغال به تحصيل دارد ادامه مراحل استخدامي وي منتفي خواهد شد)
ج – مواد آزمون
مواد آزمون استخدامی شامل دروس : معارف اسلامي، ادبيات ونگارش اداری، زبان انگلیسی عمومي، اطلاعات عمومي، مهارتهای ICDL ، هوش و استعداد تحصیلی ( GMAT) و سوالات تخصصی رشته تحصیلی می باشد.

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی و عمومی آزمون استخدامی‌بانک تجارت اینجا کلیک نمایید

د- تذكرات مهم
صرفاً فارغ التحصیلان رشته و گرایش هاي تحصيلي مندرج در جدول فوق، می توانند در فرآيند استخدامي شرکت نمایند و پذیرش دیگر رشته ها یا گرایش ها امکان پذیر نمی باشد .
استخدام در بانك مستلزم دارا بودن شرايط عمومي و اختصاصي وهمچنين قبولي در آزمون، مصاحبه، معاينات پزشكي و تأئيد گزينش بانك مي باشد .ليكن ثبت نام،ارائه مدارک و شرکت در هر يك از مراحل فوق هیچگونه تعهدی را براي بانك جهت استخدام ایجاد نمی نماید.
چنانچه خلاف هریک از شرایط اشاره شده در آگهی استخدام در مورد هریک از داوطلبان به اثبات برسد، ويا متقاضی با مدرک تحصیلی بالاتر در آزمون شرکت نماید از استخدام و اشتغال بكار وی ممانعت بعمل آمده و حتي در صورت استخدام اقدامات لازم جهت قطع رابطه استخدامی انجام خواهد شد.
مسئولیت هرگونه اشتباه دراطلاعات ارسالی یا تفسیر اشتباه شرایط اعلام شده در آگهی، با متقاضی می باشد.
تبصره:ازآنجاکه ازنفرات برتردرمرحله آزمون کتبی جهت شرکت در مصاحبه استخدامی دعوت بعمل می آید لذا مقتضی است داوطلبان دقت لازم را در خصوص درج تلفن های ضروری تماس در فرم تقاضای ثبت نام مبذول نمایند .
بدیهی است در صورتی که در هر مرحله مشخص گردد ، تاریخ فارغ التحصیلی،پایان یا معافیت از خدمت داوطلب در زمان ثبت نام ، بعد از تاریخ مذکور بوده است تخلف محسوب گرديده واز استخدام و اشتغال بكار وی ممانعت بعمل خواهد آمد.
هـ – نحوه ثبت نام- هزینه ثبت نام – دریافت کدرهگیری- مهلت ثبت نام – دریافت کارت ورود به جلسه آزمون- زمان و محل برگزاری آزمون
نحوه ثبت نام: صرفاً از طریق سایت اینترنتی بانك تجارت انجام می پذیرد و داوطلبان می بایست ابتدا به سایت بانک تجارت به آدرس www.tejaratbank.ir مراجعه و پس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط استخدام (درصورت دارا بودن شرایط) نسبت به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایند .
توجه:کلیه متقاضیان استخدام می بایست ضمن تکميل مشخصات و فرم تقاضانامه الکترونيکی در سايت فوق الذکر اقدام به اسکن عکس خود با شرایط ذیل می باشند:
* فايل عکس بايد با فرمت JPEG (پسوند jpg يا jpeg) باشد
* اندازه فايل عکس بايد بيشتر از 200 پيکسل عرض و 300 پيکسل ارتفاع و کمتر از 300 پيکسل عرض و 400 پيکسل ارتفاع باشد
* فايل تصويري بايد واضح و مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه يا هر گونه لکه باشد.
* حاشيه هاي زايد اطراف عکس را در صورت وجود با نرم افزارهاي ويرايش تصوير حذف شده باشد
* در صورتي که عکس شما داراي چرخش 90 يا 180 درجه باشد بايد قبل از ارسال در نرم افزارهاي ويرايش تصوير آنرااصلاح نماييد
هزينه ثبت نام : داوطلبان می بایست مبلغ 400/000 ( چهارصدهزار ریال) را به عنوان هزینه شرکت در آزمون از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام ( با داشتن الزامات آن همانند CVV2 و رمز دوم کارت بانكهاي عضو شتاب) پرداخت نمایند .
توجه : هزینه شرکت در آزمون به هیچ وجه مسترد نخواهد شد
دريافت كد رهگيري : کلیه متقاضیان می بایست نسبت به ثبت اطلاعات و ارسال موفق آن اطمینان حاصل نموده و پس از اخذ کد رهگیری،آن را جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نزد خود نگهداری نمایند .
مهلت ثبت نام : از روز شنبه مورخ 1393/11/18 لغایت پایان روز دوشنبه مورخ 1393/11/27 میباشد (مهلت مذکور قابل تمدید نمی باشد).

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی و عمومی آزمون استخدامی‌بانک تجارت اینجا کلیک نمایید 

دريافت كارت ورود به جلسه : کلیه متقاضیان واجد شرایط می بایست در روزهای دوشنبه مورخ 1394/1/24 و سه شنبه مورخ 1394/1/25 (به مدت ۲روز) با مراجعه به سایت استخدام بانک به نشانی فوق از کارت ورود به جلسه آزمون خود یک نسخه چاپی تهیه و نزد خود جهت حضور در جلسه آزمون نگهداری نمایند .
تبصره: کلیه متقاضیان واجد شرایط لازم است در روز آزمون ،کارت چاپی ورود به جلسه و کارت ملی خود را به همراه داشته باشند .
زمان و محل برگزاری آزمون: روز جمعه مورخ 1394/1/28 و محل آن نیز در کارت ورود به جلسه (چاپی) درج خواهد شد .
توجه: ثبت نام صرفا از طریق سایت بانک صورت می پذیرد. به درخواست ها و یا مدارک ارسالی از طریق پست و يا مراجعه حضوري هیچگونه ترتیب اثری داده نشده و تعهدی نیز برای بانک ایجاد نخواهد کرد .

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی و عمومی آزمون استخدامی‌بانک تجارت اینجا کلیک نمایید اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...