اطلاعات بیشتر

اخبار استخدام و جذب نیرو در بانک توسعه تعاون

جهت دانلود نمونه سوالات بانک توسعه تعاون کلیک نمایید


  آرشیو آگهی‌های استخدامی‌گذشته بانک توسعه تعاون:

خبر 9 مهر ۹۲ : بانک توسعه تعاون و ۵۰۰ استخدام

مدیرعامل بانک توسعه تعاون کل اشتغالزایی ایجاد شده از زمان تاسیس بانک تا پایان مرداد سال جاری را بیش از ۱۰۵ هزار و ۵۰۸ نفر شغل ذکر کرد.
ماشاء الله عظیمی در گفت وگو با خبرنگار تعاون و اشتغال ایسنا، افزود: از این میزان اشتغال ایجادی سهم اشتغال سال ۹۱ بیش از ۳۹ هزار و ۷۴۹ نفر و سهم سال ۹۲ از ابتدای سال تا پایان مرداد ماه ۲۱ هزار نفر بوده است.
وی همچنین حفظ اشتغال موجود در سال جاری را بیش از ۲۳ هزار و ۴۸۰ نفر ذکر کرد و گفت: این رقم در سال گذشته ۴۶ هزار و ۳۱۵ نفر بوده است.
رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون در عین حال کل تسهیلات اعتباری پرداختی به تعاونگران از ابتدای تاسیس بانک تا پایان تیرماه امسال را ۳۱ هزار و ۱۹ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: سهم سال ۹۲ طی ۵ ماهه امسال بیش از ۵۵۰ میلیارد تومان بوده که این رقم در مقایسه با سال قبل که حدود ۳۰۰ میلیارد تومان بود، بیش از ۷۰ درصد رشد را نشان می دهد.
عظیمی در عین حال از رشد ۴۵ درصدی پرداخت تسهیلات بانک در سال ۹۲ خبر داد و گفت: بانک توسعه تعاون به لحاظ پرداخت تسهیلات نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۵ درصد رشد داشته است.
وی در ادامه به طرح‌های تعاونی‌ها اشاره کرد و گفت:طی هماهنگی‌های صورت گرفته با صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری بخش تعاون، بسیاری از مشکلات وثیقه تعاونی‌ها حل شده و طرح‌های تعاونی برای دریافت تسهیلات به بانکها معرفی شده‌اند.
به گفته مدیرعامل بانک توسعه تعاون نزدیک به ۴۰ درصد منابع بانک به بخش کشاورزی و ۷۰ درصد تسهیلات به بخش صنعت اختصاص یافته است.
عظیمی تاکید کرد: بیشتر طرح‌های تعاونی مصوب صندوق توسعه ملی با عاملیت بانک توسعه تعاون بوده و امسال نیز عاملیت صندوق توسعه ملی در بحث ریالی را متعهد شده‌ایم.
وی درباره افزایش شعب بانک نیز، گفت: امسال برنامه‌ای برای توسعه و افزایش شعب نداریم و در صورت تصمیم به توسعه شعب باید مجوز بانک مرکزی را بگیریم.


خبر 7 مهر 92: استخدام پانصد فرزند شهید در بانک توسعه تعاون | سال 92

جهت مشاهده جزئیات این خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 14 شهریور ۹۲: بانک توسعه و تعاون ۲۰ هزار و ۹۷۹ شغل در سال ۹۲

مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره بانک توسعه تعاون با اشاره به اینکه این بانک تنها بانک تخصصی بخش تعاون است اظهار داشت: بانک توسعه تعاون از ابتدای سال ۹۲ تا کنون برای ۲۰ هزار و ۹۷۹ نفر شغل ایجاد کرده است.

ماشاالله عظیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه این بانک بر اساس سیاست‌های ابلاغی اصل ۴۴قانون اساسی تنها بانک دولتی است که مجاز به ارائه تسهیلات به بخش دولتی نبوده  و صرفاً به بخش غیر دولتی خدمات ارائه می دهد بیان کرد: بانک توسعه تعاون از بدو تأسیس در مرداد ماه ۸۸ تا پایان مرداد ماه ۹۲ برای بیش از ۱۰۵ هزار و ۵۰۸ نفر ایجاد شغل نموده است.
وی ادامه داد: این میزان اشتغال ایجادی به ترتیب سهم سال ۸۸افزون بر ۸ هزار و ۵۴۳ نفر و سال ۸۹,بالغ بر ۱۳هزار و ۹۹۹نفر و سال ۹۰ نزدیک به ۲۲هزار و ۲۳۸نفر بوده است.
عظیمی با بیان اینکه میزان شغل ایجادی در سال ۹۱ بیش از ۳۹هزار و ۷۴۹ نفربوده است افزود: این سهم در سال ۹۲ از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد ماه بالغ بر ۲۰ هزار و ۹۷۹ نفر است.
مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره بانک توسعه تعاون اظهار داشت: همچنین بانک توسعه تعاون در همین مدت زمان برای بیش از ۱۶۶ هزار و ۳۶۰نفر حفظ اشتغال نموده است.
وی بیان کرد: از این میزان حفظ اشتغال به ترتیب سهم سال ۸۸ افزون بر ۲۰ هزار و ۴۲۴ نفر, سال ۸۹ بالغ بر ۲۸هزار و ۵۹۷نفر, سال ۹۰نزدیک به ۴۷ هزار و ۵۴۴ نفر و در سال ۹۱ این میزان به بیش از ۴۶ هزار و ۳۱۵ نفر و سهم سال ۹۲ از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد ماه بالغ بر ۲۳هزار و ۴۸۰نفر است.


 جهت دانلود نمونه سوالات بانک توسعه تعاون کلیک نمایید

سایت ایران استخدام در نظر دارد تمامی‌ اخبار و آگهی‌های استخدامی‌ مرتبط با بانک توسعه تعاون در طی هر سال را در این صفحه به اطلاع شما عزیزان برساند.

جهت مشاهده شرایط استخدام در بانک توسعه تعاون (اخذ شده از آخرین اگهی استخدامی‌مربوطه) اینجا کلیک نمایید

تمامی‌اخبار در رابطه با استخدام  بانک توسعه تعاون در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.

شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود ، با ما همراه باشید

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما – سایت ایران استخداماگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : صدف

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:14

  کد دیدگاه : 762305

  سلام میخواستم بدونم ایا بانک توسعه تعاون در سال 95 نیرو میخواد با نه ؟ لطفا اطلاع رسانی کنید که ما منتظر اگهی استخدامش باشیم یا خیر سپاسگذارم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ی تبریزی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:30

  کد دیدگاه : 715275

  ادمین جان استخدام تو سال جدید نداره این بانک لطفا اگه اطلاعی دارین بگین از انتظار کشیدن خسته شدم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:47

   کد دیدگاه : 715297

   نه دوست عزیز در این حصوص اطلاعاتی منتشر نکرده اند

   پاسخ دهید
 • نویسنده : M

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:59

  کد دیدگاه : 694139

  طبق قانون اساسی کشور داشتن معافیت پزشکی مانعی برای استخدام نیست.

  قانون عدم ممنوعیت استخدام دارندگان معافیت پزشکی
  ‌ماده واحده – استخدام افراد دارای معافیت پزشکی درصورتیکه واجد شرایط مورد احتیاج دستگاه مربوطه باشند بلامانع است.
  ‌تبصره – کلیه وزارتخانه‌ها ، مؤسسات و شرکتهای دولتی، بانکها، شهرداریها و سازمانها و موسساتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است‌موظفند مواردی را که مانع استخدام می‌باشد قبلا اعلام نمایند.
  ‌تاریخ تصویب ۱۳۷۷٫۲٫۲۳

  ‌تاریخ تایید شورای نگهبان۱۳۷۷٫۲٫۳۰

  اگرچه قانون به صراحت اعلام کرده که استخدام افرادی که معافیت پزشکی گرفته اند بلا مانع است و فقط در موارد خاص مصادیق شرایطی که مانع استخدام است باید اعلام شود اما هر روز شاهد درج آگهی‌های استخدامی‌مراکز دولتی، نیمه دولتی، بانک‌ها و مراکز خصوصی هستیم که اعلام می‌کنند :«الزامی‌است که متقاضیان، کارت پایان خدمت یا معافیت غیر پزشکی داشته باشند»

  این به آن معناست که این افراد از حق طبیعی شان برای استخدام محروم خواهند بود و گزینه‌های بالقوه استخدامشان به طرز چشم گیری کاهش خواهد یافت.
  اما این که کارفرما، همه دارندگان معافیت‌های پزشکی را از تصاحب آن شغل محروم کند، با معیار عقل و قانون همخوانی ندارد، زیرا احتمال دارد مثلا فردی با توجه به نابینایی یک چشم، از انجام خدمت سربازی معاف شده باشد، اما برای کار در یک بانک، بسیار توانمند و موفق باشد.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : دلشکسته

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:20

  کد دیدگاه : 134231

  سلام آدمین عزیزمن بی صبرانه منتظراستخدام این بانک هستم چون رشته مومیپذیره ولی اصلأازسال 91تاحالااستخدامی نداشته فقط توخبراش میزان اشتغال زده مگه جوردیگه ای هم نیرومیگیرن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:08

  کد دیدگاه : 133080

  کاش این بانک هم استخدامی بزنه.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:30

  کد دیدگاه : 80810

  با سلام و تشکر از مطالبتون مخصوصا این این یانک و این بخش کامل و مفید بود .خدا خیرتون بده …..

  ….
  …. شما و سایتتون بی نظیرید…..

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:47

   کد دیدگاه : 80817

   تشکر از لطف شما علی گرامی

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:31

  کد دیدگاه : 76769

  اصل مطلب بگین قصد استخدام دارید؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حجت الله

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:13

  کد دیدگاه : 29716

  باسلام برای جانبازان ورزمندگان شرایط سنی لازم است یامعاف هستن منتظرجواب شما هستم باتشکر

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:17

   کد دیدگاه : 967835

   لطفأیکی صداموحرفاموگوش کنه خواهشأحداکثرسن وبرالیسانسابیشترکنیدبراسمت بانکداری لااقل بشه ۳۱سال بخدامادهه شصتیاهمچنان داریم میسوزیم.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : bab

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:50

  کد دیدگاه : 27173

  سلام این امار و ارقام چه ربطی به استخدام دارد

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...