دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک سپه

اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام بانک سپه

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید


جهت دانلود نمونه سوالات چهارمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی (ارسالی کاربران) اینجا کلیک کنید
جهت دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی بانک سپه اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده صفحه پرسش های متداول در خصوص آزمون استخدامی بانک سپه اینجا کلیک نمایید


آزمون استخدامی بانک سپهجهت مشاهده تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی بانک سپه سال 1396 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی بانک سپه سال 1393 اینجا کلیک نمایید


منابع رایگان پیشنهادی ایران استخدام جهت آمادگی در مصاحبه

آزمون استخدامی بانک سپه

قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران    مسئله حجاب(شهید مطهری)  
اصول عقايد اخلاق اسلامی (شهید دستغیب)
ولایت فقیه (امام خمینی(ره))  راز نماز (آقای قرائتی)   
لیست رویداد های مهم گلچین مهمترین سوالات گزینش
وصیت نامه حضرت امام خمینی(ره) آرشیو تجربیات کاربران ایران استخدام
تجربیات اولین آزمون دستگاه های اجرایی جزوه ویژه ایران استخدام
تجربیات دومین آزمون دستگاه های اجرایی  تکنیک های مصاحبه استخدامی
سوالات مصاحبه روانشناسی توصیه های ایران استخدام (بزودی)
تاثیر مهارت‌های فردی در مصاحبه شغلی جزوه آموزشی چگونه استخدام شویم؟
در مصاحبه های استخدامی چه لباسی مناسب تر است؟ تکنیک های مصاحبه استخدامی از زبان محمدرضا شعبانعلی
تجربیات گزینش استخدامی بانک سپه در سال 1396 تجربیات گزینش استخدامی بانک سپه در سال ۱۳۹۳

خبر 12 اسفند 96: اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی بانک سپه 
بدینوسیله به اطلاع داوطلبان معرفی شده به مرحله مصاحبه چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (بانک سپه) می رساند: کارنامه داوطلبان شرکت کننده در مصاحبه استخدامی بانک سپه برروی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است.
با توجه به برنامه ریزی به عمل آمده، از پذیرفته شدگان به میزان یک برابر ظرفیت پذیرش برای انجام مراحل بعدی استخدام دعوت به عمل خواهد آمد. لذا از داوطلبان تقاضا می شود از تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به ادارات مرکزی و مدیریت های شعب مناطق این بانک در استان ها خودداری نمایند.
تذکر مهم: با عنایت به این که یکی از شروط اختصاصی متقاضیان شغل متصدی امور انتظامی، قبولی در آزمون آمادگی جسمانی به تأیید بانک می باشد، لذا ادامه مراحل استخدامی این دسته از داوطلبان منوط به کسب موفقیت در آزمون مذکور خواهد بود.

جهت اطلاع از آخرین اخبار چهارمین استخدامی دستگاه های اجرایی عضو کانال تلگرام ایران استخدام شوید


خبر 9 اسفند 96: اطلاعيه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتايج چهارمين آزمون استخدامي متمركز دستگاه هاي اجرايي كشور مورخ 96/6/3
با توجه به برگزاري چهارمين آزمون استخدامي مشترك فراگير دستگاه هاي اجرايي كشور در تاريخ 96/06/03، نتایج نهايي آزمون استخدامی مربوط به استانداري استان البرز، اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان البرز، اداره كل منابع طبيعي استان البرز، اداره كل راه و شهرسازي استان البرز، اداره كل تعاون، كار و امور اجتماعي استان البرز، اداره كل صنعت، معدن و تجارت استان البرز، بانك سپه، سازمان بنادر و كشتيراني، سازمان حسابرسي، سازمان دامپزشكي كشور و وزارت امور اقتصادي و دارايي اعلام مي گردد ، براين اساس داوطلبان لازم است براي اطلاع از انجام ساير مراحل استخدامي از روز شنبه 96/12/12 به سايت اينترنتي دستگاه اجرايي ذيربط مراجعه نمايند.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار چهارمین استخدامی دستگاه های اجرایی عضو کانال تلگرام ایران استخدام شوید


خبر 29 آذر 96: اعلام زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام بانک سپه     
داوطلبان معرفی شده به مرحله مصاحبه چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (بانک سپه): لطفاً برای اطلاع از برنامه زمان بندی و آدرس محل های مصاحبه استخدامی در تهران و شهرستان ها، شماره پرونده یا کد ملی 10 رقمی (به صورت کامل و بدون خط تیره) خود را در قسمت زیر وارد نمایید.
ضمناً برای احراز هویت داوطلبان همراه داشتن کارت ملی یا شناسنامه و همچنین کارنامه اعلام نتایج مرحله دوم در روز مصاحبه الزامی است.
حضور داوطلبان نیم ساعت قبل از زمان شروع مصاحبه، در محل اعلام شده ضروری می باشد.

جهت مشاهده زمانبندی مصاحبه اینجا کلیک نمایید


خبر آبان 96: محل و برنامه زمانبندی شده برای انجام مصاحبه استخدامی
بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس نتایج مندرج درکارنامه منتشره در تاریخ 5 مهرماه 1396 سازمان سنجش آموزش کشور، جهت بررسی مدارک به این بانک مراجعه کرده و مدارک و اطلاعات خوداظهاری آنها بررسی و تأیید گردیده می‌رساند؛ براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک، نتایج مربوط به معرفی‌شدگان دو برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه برروی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و اطلاعیه های بعدی این بانک که در همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع و اقدام لازم معمول نمایند.
تذکر مهم: شایان ذکر است داوطلبانی که در اعلام نتایج مرحله اول (سه برابر ظرفیت برای ارائه مدارک استخدامی) در رتبه سوم شغل محل قرار گرفته بودند، با توجه به معرفی 2 برابر ظرفیت برای انجام مصاحبه استخدامی، در عداد معرفی شدگان اخیر قرار نگرفته اند.
لازم به ذکر است مدارک استخدامی مورد نیاز برای ارائه از سوی داوطلبان استخدام در بانک سپه برای بررسی و تطبیق آن با شرایط آگهی استخدامی اعلام شد لطفا از طریق لینک زیر دانلود نمایید.
توجه: بدینوسیله به اطلاع داوطلبان معرفی شده به مرحله مصاحبه چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (بانک سپه) می رساند، برنامه زمان بندی و آدرس محل مصاحبه استخدامی، به زودی اعلام خواهد شد.

جهت دریافت فایل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


کارنامه معرفی شدگان به مصاحبه چهارمین آزمون استخدامی متمركز دستگاه‌های اجرايی

خبر ۱۴ آبان ۹۶: اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص اعلام اسامي چندبرابر ظرفيت چهارمين آزمون استخدامی متمركز دستگاههای اجرايی كشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

* واحد پاسخگويي غيرحضوري چهارمين آزمون استخدامي متمركز دستگاههاي اجرايي كشور سال ۱۳۹۶ منحصراً در رابطه با كارنامه آزمون براي كليه داوطلبان آماده پاسخگويي به سؤالات مي باشد. لذا داوطلبان در صورت نياز مي توانند سؤالات خود را در خصوص مندرجات كارنامه حداكثر تا تاريخ ۹۶/۰۸/۲۵ با بخش پاسخگويي اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور يا با تماس تلفني در ساعات اداري با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پيش شماره ۰۲۱ در ميان بگذارند واز مراجعه حضوري به اين سازمان اكيداً خودداري نمايند. بديهي است پاسخگويي به مكاتباتي كه بعد از تاريخ ۹۶/۰۸/۲۵ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص انجام مصاحبه استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید


خبر 15 مهر 96: اطلاعیه پيرامون چهارمين نتایج امتحان مشترك فراگير دستگاه های اجرایی سال 96

با توجه به سؤالات برخي از داوطلبان در خصوص درج عبارت «داوطلب گرامي با توجه به نمره مكتسبه در آزمون علي‌رغم كسب حد نصاب نمره لازم، بدليل محدوديت سهميه پذيرش، در رقابت با ساير داوطلبان در اولويت معرفي براي بررسي مدارك قرار نگرفته‌‌ايد.» در كارنامه آنان، به اطلاع مي‌رساند:

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 5 مهر 96: راهنمای دعوت به همکاری از طریق چهارمین آزمون استخدامی متمرکز بر روی سایت بانک سپه قرار گرفت

پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه: براساس اعلام سازمان اداری و استخدامی کشور، نتایج اولیه چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور که در تاریخ 96.6.03 برگزار شد، در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به میزان چند برابر ظرفیت اعلام شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، برنامه زمان بندی، محل و تاریخ مراجعه برای تحویل مدارک برای داوطلبان استخدامی شغل-محل های بانک سپه بر روی سایت این بانک درج شده است.
شایان ذکر است داوطلبان استخدام بر اساس استان محل مورد تقاضا و برنامه زمان بندی شده، می بایست با در دست داشتن کارنامه چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور، نسبت به تحویل مدارک استخدامی اعلامی اقدام نمایند.
ضمناً چنانچه داوطلبان مدارک استخدامی مورد نظر را در زمان تعیین شده تحویل ندهند، به منزله انصراف داوطلبان از ادامه مراحل استخدامی در بانک سپه تلقی خواهد شد.


خبر 5 مهر 96: اعلام زمان تحویل مدارک معرفی شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام بانک سپه

شرکت کنندگان در شغل محل‌های بانک سپه باید به این نکات توجه داشته باشند:
بدینوسیله به اطلاع معرفی شدگان سه برابر ظرفیت بانک سپه میرساند: به منظور ارائه مدارک مورد نیاز و اطلاع از برنامه زمانبندی، از روز چهارشنبه مورخ 5 / 7 / 1396 به آدرس سایت این بانک مراجعه نمایند.
محل و برنامه زمانبندی شده برای تحویل مدارک از سوی داوطلبان استخدام
داوطلبان استخدام بر اساس استان محل مورد تقاضا و برنامه زمان بندی شده می بایست با در دست داشتن کارنامه چهارمین آزمون استخدامی مترکز دستگاه های اجرایی کشور، نسبت به ارائه مدارک استخدامی خود اقدام نمایند.
بدیهی است عدم ارائه مدارک استخدامی از سوی داوطلبان در زمان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه مراحل استخدامی تلقی خواهد شد و حق هیچ گونه اعتراضی ندارند

جهت دانلود برنامه زمان بندی، محل و تاریخ مراجعه – استان تهران اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود برنامه زمان بندی، محل و تاریخ مراجعه – سایر استان ها اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود مدارک استخدامی مورد نیاز برای ارائه از سوی داوطلبان استخدام در بانک سپه اینجا کلیک نمایید


خبر 5 مهر 96: نتایج چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی اعلام شد 

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی در روز 4 مهر 96 اعلام شد.

بدين وسيله به اطلاع آن دسته از داوطلباني كه در چهارمين آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ 96/06/03 شرکت نموده‌اند می‌رساند كارنامه نتايج اولیه سه برابر ظرفيت داوطلبان در سايت سازمان‌سنجش آموزش كشور قرار گرفته است.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود اطلاعيه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامي سه برابر ظرفيت اینجا کلیک نمایید


چهارمین آزمون استخدام دستگاه های اجرایی کشور – 29 خرداد 96

به حول و قوه الهی و به منظور تامین سرمایه انسانی متخصص و متعهد مورد نیاز و فراهم نمودن شرایط مناسب و متناسب براي داوطلبان استخدام و در راستاي بهینه سازي فرآیند استخدام دستگاه های اجرایی کشور، شرایط و ضبواط چهارمین آزمون استخدامی فراگیر (شهریور ماه 1396) به شرح زیر اعلام میگردد:

شرایط عمومی استخدام:

– داﺷﺘﻦ ﺗﺎﺑﻌﯿﺖ اﯾﺮان
– اﻋﺘﻘﺎد ﺑﻪ دﯾﻦ ﻣﺒﯿﻦ اﺳﻼم ﯾﺎ ﯾﮑﯽ از ادﯾﺎن ﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪه در ﻗﺎﻧﻮن اﺳﺎﺳﯽ ﺟﻤﻬﻮری اﺳﻼﻣﯽ اﯾﺮان
– اﻟﺘﺰام ﺑﻪ ﻗﺎﻧﻮن اﺳﺎﺳﯽ ﺟﻤﻬﻮری اﺳﻼﻣﯽ اﯾﺮان
– اﻧﺠﺎم ﺧﺪﻣﺖ دوره ﺿﺮورت ﯾﺎ ﻣﻌﺎﻓﯿﺖ ﻗﺎﻧﻮﻧﯽ (برای آقایان)
تذکر: ﻣﻼک ﻋﻤﻞ ﺑﺮای اراﺋﻪ ﮐﺎرت ﭘﺎﯾﺎن ﺧﺪﻣﺖ و ﯾﺎ ﻣﻌﺎﻓﯿﺖ داﺋﻢ، زﻣﺎن ﺑﺮﮔﺰاری آزﻣﻮن (96/6/3) می‌باشد.
– داﺷﺘﻦ ﺳﻼﻣﺖ ﺟﺴﻤﺎﻧﯽ و رواﻧﯽ و ﺗﻮاﻧﺎﯾﯽ ﺑﺮای اﻧﺠﺎم ﮐﺎری ﮐﻪ اﺳﺘﺨﺪام ﻣﯽﺷﻮﻧﺪ.
تذکر: در ﺻﻮرت ﻋﺪم ﺗﺎﯾﯿﺪ ﺗﻮاﻧﺎﯾﯽ داوﻃﻠﺒﺎن اﺳﺘﺨﺪام ﺗﻮﺳﻂ دﺳﺘﮕﺎه ﻣﺮﺑﻮﻃﻪ در ﻣﺮﺣﻠﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ اﺳﺘﺨﺪاﻣﯽ و ﯾﺎ ﻣﻌﺎﯾﻨﻪ ﭘﺰﺷﮑﯽ، ﻣﺮﺟﻊ رﺳﯿﺪﮔﯽ ﺑﻪ اﻋﺘﺮاض داوﻃﻠﺒﺎن، ﺷﻮرای ﭘﺰﺷﮑﯽ ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷﮑﯽ اﺳﺘﺎن ﻣﺮﺑﻮﻃﻪ (ﻣﺤﻞ ﺧﺪﻣﺖ) ﻣﯽﺑﺎﺷﺪ.
– عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
– نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
– ﻋﺪم وﺟﻮد ﻫﺮﮔﻮﻧﻪ ﻣﻤﻨﻮﻋﯿﺖ اﺳﺘﺨﺪام در دﺳﺘﮕﺎهﻫﺎی اﺟﺮاﯾﯽ ﺗﻮﺳﻂ آراء ﻣﺮاﺟﻊ ﻗﻀﺎﯾﯽ و ذﯾﺼﻼح
– ﻋﺪم وﺟﻮد ﻫﺮﮔﻮﻧﻪ راﺑﻄﻪ اﺳﺘﺨﺪاﻣﯽ رﺳﻤﯽ، ﺛﺎﺑﺖ و ﯾﺎ ﭘﯿﻤﺎﻧﯽ ﺑﺎ دﺳﺘﮕﺎهﻫﺎی اﺟﺮاﯾﯽ در زﻣﺎن ﺛﺒﺖﻧﺎم
تذکر: داوﻃﻠﺒﺎن اﺳﺘﺨﺪام، ﻧﺒﺎﯾﺴﺘﯽ ﺟﺰو ﻧﯿﺮوﻫﺎی ﺑﺎزﺧﺮﯾﺪ ﺧﺪﻣﺖ و ﯾﺎ ﺑﺎزﻧﺸﺴﺘﻪ دﺳﺘﮕﺎهﻫﺎی اﺟﺮاﯾﯽ ﺑﺎﺷﻨﺪ.
– داﺷﺘﻦ ﻣﺪرک (رﺷﺘﻪ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ و ﮔﺮاﯾﺶ) ﺑﺎ ﻣﻘﻄﻊ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ اﻋﻼم ﺷﺪه در دﻓﺘﺮﭼﻪ راﻫﻨﻤﺎی ﺛﺒﺖﻧﺎم
تذکر ۱: داوﻃﻠﺒﺎن ﺻﺮﻓﺎً در ﺻﻮرﺗﯽ ﻣﯽﺗﻮاﻧﻨﺪ در اﯾﻦ آزﻣﻮن ﺛﺒﺖﻧﺎم ﻧﻤﺎﯾﻨﺪ ﮐﻪ رﺷﺘﻪ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ، ﮔﺮاﯾﺶ و ﻣﻘﻄﻊ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ آﻧﺎن ﺑﺎ ﻋﻨﻮان رﺷﺘﻪ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ، ﮔﺮاﯾﺶ و ﻣﻘﻄﻊ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ ﻣﻨﺪرج در ﺷﺮاﯾﻂ اﺣﺮاز ﻣﺸﺎﻏﻞ اﯾﻦ دﻓﺘﺮﭼﻪ راﻫﻨﻤﺎی ﺛﺒﺖﻧﺎم ﻣﻄﺎﺑﻘﺖ داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ. و ﻋﻨﻮان رﺷﺘﻪ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ و ﮔﺮاﯾﺶ ﺑﺎﯾﺪ در ﻣﺘﻦ ﮔﻮاﻫﯿﻨﺎﻣﻪ ﻣﻮﻗﺖ ﯾﺎ داﻧﺸﻨﺎﻣﻪ درج ﺷﺪه ﺑﺎﺷﺪ. در ﻏﯿﺮ اﯾﻨﺼﻮرت ﺣﺬف ﺧﻮاﻫﻨﺪ ﺷﺪ.
تذکر ۲: ﻣﻼک ﻋﻤﻞ ﺑﺮای ﻣﺤﺎﺳﺒﻪ ﺗﺎرﯾﺦ ﮔﻮاﻫﯽ ﻓﺮاﻏﺖ از ﺗﺤﺼﯿﻞ و ﮐﺎرت ﭘﺎﯾﺎن ﺧﺪﻣﺖ زﻣﺎن ﺑﺮﮔﺰاری آزﻣﻮن (96/6/3) می‌باشد. ﻣﻼک ﻓﺮاﻏﺖ از ﺗﺤﺼﯿﻞ ﺗﺎرﯾﺦ ﻣﻨﺪرج در ﮔﻮاﻫﯿﻨﺎﻣﻪ ﻣﻮﻗﺖ ﯾﺎ داﻧﺸﻨﺎﻣﻪ ﻣﯽﺑﺎﺷﺪ.
– داشتن حداقل بیست (۲۰) سال تمام و حداکثر سن (۳۰) سال تمام برای مدارک تحصیلی دیپلم (از 66/3/29 به بعد) و حداکثر سی و پنج (۳۵) سال تمام برای مدارک فوق دیپلم و لیسانس (از 61/3/29 به بعد) و حداکثر چهل (۴۰) سال تمام برای مدارک تحصیلی فوق لیسانس و دکتری (از 56/3/29 به بعد).
تذکر: ملاک ﻋﻤﻞ ﺑﺮای ﻣﺤﺎﺳﺒﻪ ﺳﻦ اﻓﺮاد، اوﻟﯿﻦ روز ﺛﺒﺖ ﻧﺎم (96/3/29) می‌باشد.
تبصره: ﻣﻮارد ذﯾﻞ ﺑﻪ ﺷﺮط اراﺋﻪ ﺗﺄﯾﯿﺪﯾﻪﻫﺎی ﻣﻌﺘﺒﺮ، ﺑﻪ ﺣﺪاﮐﺜﺮ ﺳﻦ ﻣﻘﺮر اﺿﺎﻓﻪ ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ:
– ﺟﺎﻧﺒﺎزان، آزادﮔﺎن، ﻓﺮزﻧﺪان و ﻫﻤﺴﺮان ﺷﻬﺪا، ﻓﺮزﻧﺪان و ﻫﻤﺴﺮان ﺟﺎﻧﺒﺎزان ۲۵ درﺻﺪ ﺑﻪ ﺑﺎﻻ و ﻓﺮزﻧﺪان و ﻫﻤﺴﺮ آزادﮔﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺣﺪاﻗﻞ ﯾﮏ ﺳﺎل و ﺑﺎﻻﺗﺮ ﺳﺎﺑﻘﻪ اﺳﺎرت دارﻧﺪ، و رزﻣﻨﺪﮔﺎن ﺑﺎ ﺳﺎﺑﻘﻪ ﺣﺪاﻗﻞ ﺷﺶ ﻣﺎه ﺣﻀﻮر داوﻃﻠﺒﺎﻧﻪ اﺧﺘﯿﺎری در ﺟﺒﻬﻪ از ﺷﺮط ﺣﺪاﮐﺜﺮ ﺳﻦ ﻣﻌﺎف ﻣﯽﺑﺎﺷﻨﺪ.
– اﻓﺮاد ﺧﺎﻧﻮاده ﻣﻌﻈﻢ ﺷﻬﺪا (ﺷﺎﻣﻞ ﭘﺪر، ﻣﺎدر، ﺧﻮاﻫﺮ و ﺑﺮادر) ﺗﺎ ﻣﯿﺰان ۵ سال.
– رزﻣﻨﺪﮔﺎن ﮐﻤﺘﺮ از ﺷﺶ ﻣﺎه ﺳﺎﺑﻘﻪ ﺣﻀﻮر داوﻃﻠﺒﺎﻧﻪ در ﺟﺒﻬﻪ، ﺑﻪ ﻣﯿﺰان ﻣﺪت ﺣﻀﻮر داوﻃﻠﺒﺎﻧﻪ در ﺟﺒﻬﻪ .
– داوﻃﻠﺒﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺻﻮرت ﻏﯿﺮ رﺳﻤﯽ و ﺗﻤﺎم وﻗﺖ در وزارﺗﺨﺎﻧﻪﻫﺎ و ﻣﻮﺳﺴﺎت و ﺷﺮﮐﺖﻫﺎی دوﻟﺘﯽ، ﺑﺎﻧﮏﻫﺎ و ﺷﺮﮐﺖﻫﺎی ﺗﺤﺖ ﭘﻮﺷﺶ آنﻫﺎ، ﺷﺮﮐﺖﻫﺎی ﺑﯿﻤﻪﻫﺎی دوﻟﺘﯽ، ﺷﻬﺮداریﻫﺎ و ﻣﻮﺳﺴﺎت و ﺷﺮﮐﺖﻫﺎی دوﻟﺘﯽ ﮐﻪ ﺷﻤﻮل ﻗﺎﻧﻮن ﺑﺮ آنﻫﺎ ﻣﺴﺘﻠﺰم ذﮐﺮ ﻧﺎم اﺳﺖ، ﻣﻮﺳﺴﺎت و ﺷﺮﮐﺖﻫﺎی ﻣﻠﯽ و ﻣﺼﺎدره ﺷﺪه ﮐﻪ ﺑﻪ ﻧﺤﻮی از ﺑﻮدﺟﻪ و ﮐﻤﮏ دوﻟﺖ اﺳﺘﻔﺎده ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ، ﻧﻬﺎدﻫﺎی اﻧﻘﻼب اﺳﻼﻣﯽ و ﺷﺮﮐﺖﻫﺎی ﺗﺤﺖ ﭘﻮﺷﺶ آنﻫﺎ از ﺗﺎریخ 57/11/22 ﺑﻪ ﺧﺪﻣﺖ اﺷﺘﻐﺎل داﺷﺘﻪاﻧﺪ، ﺑﻪ ﻣﯿﺰان ﻣﺪت ﺧﺪﻣﺖ ﻏﯿﺮ رﺳﻤﯽ آﻧﻬﺎ.
– ﻣﺪت ﺧﺪﻣﺖ ﺿﺮورت ﺑﻪ ﺷﺮط ﺣﺪاﮐﺜﺮ ﺳﻦ ﻣﻘﺮر در آﮔﻬﯽ اﺳﺘﺨﺪاﻣﯽ اﺿﺎﻓﻪ ﻣﯽﺷﻮد.

+جهت دانلود فایل pdf شرایط اختصاصی استخدام بانک سپه اینجا کلیک نمایید
+
جهت دانلود جدول شماره 2 کد و نام استان نام و کد شهرستان اینجا کلیک نمایید

+جهت دانلود جدول شماره 1 کد و عناوین شغلی و مواد آزمون هر یک از آنها اینجا کلیک نمایید
+جهت دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههاي اجرایی اینجا کلیک نمایید
+جهت مشاهده شرایط عمومی و اختصاصی چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی اینجا کلیک کنید

جهت مشاهده متن کامل آگهی چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی اینجا کلیک کنید

مهلت ثبت نام این آزمون پایان پذیرفته است

جهت دانلود بسته ویژه نمونه سوالات آزمونهای استخدامی سالهای گذشته اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات 95)
جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود عین دفترچه سوالات آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار چهارمین استخدامی دستگاه های اجرایی عضو کانال تلگرام ایران استخدام شوید

جهت ورود به صفحه چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
نمونه کارنامه های شرکت کنندگان آزمونهای استخدامی دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدامی بانک سپه
آخرین آگهی های استخدام بانک ها کتاب نمونه سوالات استخدامی ایران استخدام
 گلچین مهمترین سوالات استخدامی مصاحبه حضوری
برای قبولی در آزمون استخدامی چه بخوانیم؟ تجربیات کارجویان از گزینش و مصاحبه آزمون های استخدامی
بسته ویژه نمونه سوالات آزمونهای استخدامی سالهای گذشته(به همراه سوالات 95) دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی بانک سپه
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی بانک سپه عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید

آگهی استخدام بانک سپه – سال 93:

جهت مشاهده متن آگهی استخدام بانک سپه (سال 93) اینجا کلیک کنیداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : بهار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:53

  کد دیدگاه : 1536287

  سلام دوستان من هم امروز مصاحبه داشتم فعلا که به نظرم خوب بوده البته باید دید رقیبام چطور بودن انشاا..که هر چی خیره پیش بیاد ،و بعد هم از تمام دوستانی که از همون روز اول مصاحبه تجربه هاشون رو به اشتزاک گذاشتن واقعا سپاسگزارم و براشون آرزوی موفقیت و سلامتی در تمام مراحل دارم .سوالات من هم همش روانشناسی بود به جز یک تخصصی که تفاوت ربا و سود بود البته هر چی توضیح میدادم متقاعد نمیشدن اخر نفهمیدم متقاعد شدن یا منصرف شدن?
  ۱-مشتری عصببانی بیاد بانک چطور برخورد میکنی
  ۲-رئیس کار غیر قانونی بخواد
  ۳-اگه کار مهمی پیش بیاد زنگ بزنن بری خونه و ریس اجازه نده چیکار میکنی و ریس هم کلا منعطف نیست
  ۴-اگه همسرت با کارت موافق نباشه و بعد از چندسال ما تو رو بفرستیم یک شهر دیگه چیکار میکنی
  ۵-با توجه به پایبندی به اعتقادات ایا کار درستیه که تو بانک کار کنی و با نامحرم صحبت و خنده داشته باشی
  ۶-کسری و اضافه صندوق
  ۷-هدیه قبول میکنی از مشتری
  ۸-برنامه ات برای بازاریابی و تعریف بازاریابی
  ببخشید همینها یادم مونده البته شاید خیلی به کارتون نیاد و بیشتر مصاحبه ها تموم شده باشه ولی چون خودم استفاده کردم بر خودم لازم دونستم بیام بگم.
  در رابطه با استرس هم من خودم اولش خیلی استرس داشتم ولی بعدش دیگه خیلی راحت میشیم اصلا گذر زمان رو حس نمیکنیم .
  انشاا..همگی موفق باشیم .

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس ;-)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:46

   کد دیدگاه : 1536388

   خب الحمدالله که راضی بودین. بهار جان ان شاءالله همیشه خوشحال و موفق باشی .. (:heart:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بهار

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:57

    کد دیدگاه : 1536402

    ممنون عزیزم هم چنین شما البته اثرات دعاهای خوب شما دوستان عزیز بوده .

    پاسخ دهید
  • نویسنده : حسین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:11

   کد دیدگاه : 1536427

   به سلامتی بهار خانوم. دیدین اصلا سخت نبود (:mosking:)

   در مورد اون سوال سود و ربا هم احتمالا هدفشون این بود که شما بگین بانک های کشور ربا انجام میدن یا نه؟ (:secret:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بهار

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:40

    کد دیدگاه : 1536591

    ممنون،اره واقعا هر چند هنوز هم باورم نمیشه تموم شده?میگفت تو یک کارمند بانک توضیح بده مردم همه میگن بانک ربا خواره حالا تو شفاف سازی کن هر چی گفتم و گفت نه فرقی نداره

    پاسخ دهید
  • نویسنده : نسترن

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:02

   کد دیدگاه : 1536514

   موفق باشی عزیزم.?

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بهار

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:42

    کد دیدگاه : 1536595

    ممنون،انشاا..شما هم موفق باشید

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:12

   کد دیدگاه : 1536536

   خدارو شکر…
   ایشاالله از نتیجه هم راضی باشید…

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بهار

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 18:24

    کد دیدگاه : 1536850

    ممنون عزیزم،انشاا..که همینطور باشه ،انشاا..اگه صلاح باشه هممون همینجا خبر قبولیمون رو بگیم.

    پاسخ دهید
 • نویسنده : Mahdi

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:15

  کد دیدگاه : 1536217

  ادمین جان اون رزومه ای ک پر میکنیم اگ تاریخ فراغت رو اشتباه بنویسیم
  چ مشکلی پیش میاد ؟؟؟
  من تاریخ فراغت از دیپلم رو اشتباه نوشتم این امتیاز منفیه برای من؟ یعنی اون رزومه رو اگ بفرستن تهران و اونا بفهمن من اشتباه نوشتم تاریخ رو چی میشه؟
  چون من موقع پر کردن فرم گفتم تاریخ دقیق یادم نیست و گفتن موردی نداره

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:38

   کد دیدگاه : 1536256

   اگر شرایط آگهی رو در این خصوص در هر صورت رعایت بفرمایید معمولا مشکلی نیست.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : Mahdi

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:47

    کد دیدگاه : 1536272

    چ شرایطی رو ؟؟؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 15:17

     کد دیدگاه : 1536542

     واسه کسایی که با دیپلم شرکت کردن باید تاریخ فراغت از تحصیلشون مطابق شرایط دفترچه استخدام باشه….
     ظاهرا شما برای بانکدار شرکت کردین… که در این صورت تاریخ دیپلم مهم نیست چون اصلا مدرکش رو تحویل نگرفتن که بخوان مطابقت بدن، در ثانی انجامش ضرورتی نداره.

     پاسخ دهید
  • نویسنده : مهیا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:09

   کد دیدگاه : 1536324

   ببخشید من میخوام فراگیر پنجم هر وقت آزمونش اومد ثبت نام کنم، وقتی قبول شدیم واسه مصاحبه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رو میخوان ازمون؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : نسترن

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:02

    کد دیدگاه : 1536512

    برای مصاحبه بانک سپه که از ما فقط مدرکی که باهاش ثبت نام کرده بودیم‌ رو گرفتن.

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:48

  کد دیدگاه : 1536166

  #نمونه_سوال_حقوق_اساسی
  #نمونه_سوال_اطلاعات_عمومی
  لینک فایل
  http://www.up.iranjoman.com/images/h4kz1cqsbmekp9f0x5h.pdf

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس ;-)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:27

   کد دیدگاه : 1536239

   ممنون گلم.. دست شما درد نکنه. (:heart:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:25

    کد دیدگاه : 1536563

    خواهش می کنم
    سر شما درد نکنه. (:heart:)

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:12

   کد دیدگاه : 1536330

   سوال اطلاعات عمومی فراگیر ۴ گروه چهارم
   ✔ در نظام تفکیک قوای نسبی، حاکمیت مردم در قوه ی مجریه چگونه محقق می شود؟
   ۱) به طور غیرمستقیم
   ۲) به طور مستقیم
   ۳) با رای عمومی مردم به رئیس دولت
   ۴) با رای نخبگان به رئیس دولت

   ?با توضیحاتی که داده شد به نظر شما گزینه ی درست کدومه؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : حسین.

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:55

    کد دیدگاه : 1536399

    بدون درنظر گرفتن اطلاعات قبلی و اطلاعاتی که شما گذاشتین جواب میدم. انشالله درست باشه ابرومون نره?
    نسبی=غیرمستقیم

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس ;-)

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 15:05

     کد دیدگاه : 1536519

     فکر کنم جواب شما درسته.. تفکیک نسبی قوا میشه پارلمانی و دخالت مردم غیر مستقیم هست.

     پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 15:23

     کد دیدگاه : 1536557

     جواب درستو نمی دونم
     گفتم بذارم ببینم میشه به نتیجه واحد رسید..
     پس یه زحمت بکشید توضیحات آخرشو بخونید ببینیم حفظ می شه یا نه
     البته این بار دلیلش رو هم بیارید
     (:yes:)

     پاسخ دهید
     • نویسنده : حسین.

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 22:24

      کد دیدگاه : 1537190

      گفته حاکمیت مردم در قوه مجریه چگونه محقق می شود.منظورش اینه نظر و خواست مردم بدون واسطه انجام میشه یا نه، با واسطه و با استفاده از نماینده انجام میشه. که چون رئیس جمهور نماینده مردم برای تحقق خواست اوناس، پس جواب غیر مستقیم صحیحه.
      یه جور دیگه هم میشه جواب داد. گزینه دو و سه مفهوم یکسانی دارن، گزینه چهار هم که کاملا بی ربطه و نخبگان نقشی ندارن. پس جواب میشه گزینه یک

      پاسخ دهید
     • نویسنده : حسین.

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 01:49

      کد دیدگاه : 1537381

      البته شایدم منظورش از طریق نمایندگان مجلس باشه نه رئیس جمهور که بازم جواب گزینه اوله

      پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 12:32

      کد دیدگاه : 1537876

      فکر کنم برداشتتون از مستقیم و غیر مستقیم مورد داشته باشه
      درسته رئیس جمهور به نمایندگی از مردم اعمال قوه مجریه رو انجام میده
      ولی وقتی مردم رئیس جمهور رو انتخاب کنن و رئیس جمهور راسا دولت رو تشکیل میده میشه دخالت مستقیم مردم ( مثل نظام ریاستی) اما اگه مردم رئیس جمهور رو انتخاب کنن بعد رئیس جمهور، نخست وزیر ( رئیس دولت) رو برای تشکیل کابینه معرفی کنه و نخست وزیر هیات دولتو تشکیل بده میشه دخالت غیرمستقیم مردم
      چون رئیس جمهور ( رئیس کشور) که انتخاب مردم بوده دولت تشکیل نداده بلکه محول کرده به نخست وزیر.
      تو گزینه هام از کلمه رئیس دولت استفاده کرده نه رئیس جمهور

      پاسخ دهید
      • نویسنده : حسین.

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 14:16

       کد دیدگاه : 1538068

       رئیس دولت یعنی نخست وزیر؟ تو تفکیک قوای نسبی مگه نخست وزیر داریم؟ (:fool:)

     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 15:04

      کد دیدگاه : 1538148

      تفکیک قوا دو نوعه
      مطلق: تو نظام ریاستی که رئیس جمهور داریم و خودش دولتو تشکیل میده احتیاج به تائید پارلمان هم نیست، مثل آمریکا
      نسبی: تو نظام پارلمانی که نخست وزیر داریم ممکنه رئیس جمهور هم داشته باشیم

      مثل نظام انتخاباتی عراق که پارلمانی یا همون تفکیک قوای نسبیه
      مردم به نمایندگان مجلس رای میدن بعد مجلس رییس جمهور و نخست وزیر رو تعیین می کنه و نخست وزیر باید کابینه رو به مجلس معرفی کنه..اینجا نخست وزیر رئیس دولت محسوب میشه.
      منظور سوال از تفکیک قوای نسبی یه چنین نظام انتخاباتی هست. واسه همین تو گزینه ها از عبارت رییس دولت استفاده کرده نه رئیس جمهور
      تو کشور خودمون هم قبل از بازنگری قانون اساسی سال ۶۸ مردم به رئیس جمهور رای میدادن بعد رئیس جمهور ، نخست وزیر رو مسئول تشکیل کابینه می کرد اینجا نخست وزیر رئیس دولت محسوب میشد. (:unknw:)
      واسه همین میگیم نظام انتخاباتی فعلی کشور ما نیم ریاستی _ نیم پارلمانیه که منظور طراح سوال نبوده.

      پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 15:43

     کد دیدگاه : 1536599

     گزینه ۲ و ۳ که ردن
     اگه تو گزینه ۴ به جای “نخبگان” از لفظ” نمایندگان ” استفاده می کرد می تونست درست باشه
     منم گزینه یکو درست می دونم.

     پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس ;-)

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:59

    کد دیدگاه : 1536404

    فکر کنم گزینه 2. رئیس جمهور که رئیس قوه مجریه هست به مدت محدود با رای مستقیم مردم انتخاب میشه.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 15:24

     کد دیدگاه : 1536559

     خانم معلم (:acute:)
     شمام توضیحات آخر جزوه رو نخوندی (:acute:)

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس ;-)

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 15:53

      کد دیدگاه : 1536619

      (:cry:) نه نخوندم.. ی دور سرسری نگاه کردم . بعد که جواب دادم خوندم ،دیدم اشتباه گفتم. (:vava:)
      حالا خط کش بیارم!؟
      (:mosking:)

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 16:12

       کد دیدگاه : 1536654

       (:sarcastic:)
       این بار تخفیف میدم ولی دفعه بعد..
       (:acute:)

  • نویسنده : حسین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:23

   کد دیدگاه : 1536348

   بسیار عالی. دستتون درد نکنه (:victory:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:26

    کد دیدگاه : 1536564

    خواهش می کنم?

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:50

  کد دیدگاه : 1535795

  باسلام خدمت ادمین عزیز
  جناب من هرچی سعی میکنم کارنامه مرحله دوم که به مصاحبه دعوت شدم رو پیدا کنم نمیشه.فقط همون کارنامه اولی که گفته بود شما حدنصاب رسوندین اما دعوت به مصاحبه نمیشد میاد بالا اگه ممکنه لینک کارنامه جدیدو بزارید ممنون میشم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:08

   کد دیدگاه : 1535954

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:37

    کد دیدگاه : 1536139

    ممنون ادمین عزیز
    اما بازم مثل قبلا هسش مشخصاتو ک میدیم باز نمیکنه میگه کارنامه نیس.مجبوریم کارنامه اولیه و اون برگه ک تاریخ مصاحبه رو اعلام کردن باخودمون ببریم

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 12:09

     کد دیدگاه : 1536207

     سلام
     من الان امتحان کردم کارنامه دوم رو میده،
     زبان کیبورد رو بذارید رو انگلیسی یا با یه مرورگر دیگه امتحان کنین.

     پاسخ دهید
  • نویسنده : فاطمه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:30

   کد دیدگاه : 1535975

   دقيقا همينجوره،مشكل من هم هست،ادمين لطفا پيگيري كنيد،باتشكر

   پاسخ دهید
  • نویسنده : محسن

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:56

   کد دیدگاه : 1536401

   من همون کارنامه ی اولیو بردم البته اصلا نخواستن ازم نه کارت ملی نه چیز دیگه هیچی

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ن

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:44

   کد دیدگاه : 1536486

   برا دوستانی ک در مرحله دوم ارائه مدارک انجام دادن،کارنامه مرحله دوم صادر نمیشه،فقط همون کارنامه اولیه رو ببریدهیچ مشکلی پیش نمیاد

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ارس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:12

  کد دیدگاه : 1535544

  باسلام
  دوستان حتما بین شما هم کسی هست که ارشد داره و با کارشناسی قبول شده لطفا اگه کسی این شرایطو داره پاسخ بده روز مصاحبه بگیم ارشد داریم؟؟؟ مشکلی پیش نمیاد؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : نازنین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:47

   کد دیدگاه : 1536723

   سلام دوست عزیز
   بله من هم شرایطم به این شکل بود
   موردی نداره بانک سپه بر خلاف سایر بانک ها به این مورد حساس نیست…نگران نباش دوست عزیز…خیره ان شالله

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ارس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 20:29

    کد دیدگاه : 1537010

    ممنون دوست گرامی
    ب امید موفقیت همه دوستان

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس ;-)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:40

  کد دیدگاه : 1535509

  ناشناس جان..می تونم از شما بپرسم شما برای قبولی بانک روزی چند ساعت مطالعه داشتین!؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:24

   کد دیدگاه : 1535557

   کل روزای مطالعه ۴۵ روز ( از ۲۰ تیر)
   قبلنا گفته بودم ببینم یادم میاد
   از ۲۰ تیر تا ۳ مرداد، مدیریت مالی روزی تقریبا ۴۰صفحه شاید ۳ ساعت مفیدِ مفید( که نتونستم تمومش کنم)
   از ۴ مرداد تا حدود ۱۷ مرداد خرد و کلان روزی شاید بین ۴ تا ۵ ساعت
   اون وسطا اصول حسابداری
   از ۱۸ مرداد تا ۲۵ شروع کردم مرورشون رو روزی بین ۵ تا ۷ ساعت
   ( از ۲۰ تا ۲۵ مرداد مالیه و بودجه که خیلی سریع پیش میرفت وقت کمی هم می گرفت
   مرور هم با سرعت جلو می رفت چون من تستایی رو که دور اول غلط زده باشم علامت می زنم که فقط همونارو مجدد بخونم با مرور خلاصه نویسی از فرمولا)
   از ۲۵ مرداد تا ۲ شهریور که باید مبانی سازمان مقیمی و عمومی ها رو می خوندم تقریبا بین ۹ تا ۱۰ ساعت در روز

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس ;-)

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 00:07

    کد دیدگاه : 1535761

    ممنون عزیزم.. خیلی لطف کردی.
    شما قبل آزمون حتما از قبل مطالعه داشتی، مگه نه !؟؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 07:49

     کد دیدگاه : 1535896

     خواهش می کنم عزیزم…
     مبانی سازمان دکتر مقیمی رو یه دور واسه فراگیر ۳ خونده بودم.
     برای رشته ی ما، مدیریت مالی و اقتصاد خرد و کلان جزو منابع کنکور ارشده، و برا ارشدم خونده بودمشون
     طبیعیه که ما رو مفاهیم این دوتا کتاب تسلط نسبی داریم، با یه مرور همراهِ تست زنی آماده میشیم.
     در مورد مالیه و بودجه اوایل سال یه فایل پاورپوینت خونده بودم که یه زمینه ی اولیه ازش داشته باشم کلا درس سختی نیست حتما متوجه شدی درصدای بچه ها تو این درس خیلی بالا بوده.
     اما اصول حسابداری…. که یه مقدار می ترسیدم ازش ( اونقدر که دفترچه تخصصی رو از آخر به اول زدم و از ۸۰ دقیقه وقت آزمون ۶۰ دقیقه واسه چهار تا درس گذاشتم ۲۰ دقیقه واسه اصول حسابداری، یه تست دیگه رو هم ازش حل کرده بودم که وقت تموم شد نشد علامت بزنم مراقب با عجله رسید بالا سرم?) چون تسلط نداشتم روش، اقبال با ما بود که سوالاش آسون اومد وگرنه من به ۳۰ درصد راضی بودم نه ۴۶ درصد!

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس ;-)

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 09:45

      کد دیدگاه : 1535997

      درسته..
      به غیر از خردو کلان و پول و ارز(که از درس های کارشناسی ما بود) مدیریت مالی و مبانی سازمان و اولین بار بود که می خوندم. درس اصول و برای فراگیر 3 خونده بودم، اما انقدر درس های جدید وقتمو می گرفت که نمی تونستم برا این درس ها وقت بیشتری بذارم.
      ممنون از راهنماییت عزیزم

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 10:17

       کد دیدگاه : 1536034

       خواهش می کنم عزیزم….
       شما الان منابع پایه رو تقریبا مطالعه داشتی
       مطمئنم فصل برداشت نزدیکه…به امید خدا آزمون بعدی از نتیجه خیلی خیلی راضی باشی
       یه چیز تو این مایه ها (:beach:)
       (:beach:)

      • نویسنده : ناشناس ;-)

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 11:56

       کد دیدگاه : 1536181

       ان شاءالله، ان شاءالله.. ممنون عزیزم از دلگرمیت (:heart:)
       چطور برای بعضی ها معجزه میشه، کاش برای من هم میشد از این خوندن خوندن ها نجات پیدا می کردم.. (:fool:)
       و به بقیه امورات زندگیم میرسیدم.

     • نویسنده : ناشناس ;-)

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 10:27

      کد دیدگاه : 1536045

      درس مالیه ی طوریه، نمی تونم خوب پیش برم. نمیدونم بخاطر سبک نوشتاریش اینجوریه یا نوع مباحثش!!! نمی تونم مطالبش و بفهمم. (:fool:)

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 12:22

       کد دیدگاه : 1536233

       کدوم صفحه نامفهوم هست عزیزم؟ بگو شاید کمکی ازمون بربیاد.

      • نویسنده : ناشناس ;-)

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 14:05

       کد دیدگاه : 1536410

       ممنون جااانم..
       هنوز فصل اولم.. وظیفه تخصیصی، توزیعی و تثبیتی دولت توضیحاتش قابل فهم نیست. شاید به این خاطره که برای اولین بار می خونمش.

      • نویسنده : حسین

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 14:16

       کد دیدگاه : 1536441

       دور اول فقط بخونید و رد بشین. وقتی تست ها رو میزنید متوجه میشین که خیلی از مطالب رو یاد گرفتین.
       دور سوم به بعد، هم به مطالب کتاب هم به تمامی تست ها تسلط پیدا میکنید. مطالب مالیه مدرسان یه مقدار زیاده، بهتره بگیم کامله. من با خوندن این کتاب به راحتی به سوالات آزمون های پایان ترم پیام نور جواب میدادم. یه جورایی سوالاتش در حد سرگرمی بودن (:sarcastic:)

      • نویسنده : ناشناس ;-)

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 15:57

       کد دیدگاه : 1536624

       ممنون حسین آقا.. حرف تون کاملا درسته.

      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 16:33

       کد دیدگاه : 1536691

       واسه اینکه همیشه تو ذهنمون بمونه بهتره رو مثالاش تمرکز کنیم
       مثلا وظایف تخصیصی:
       یه جاهایی سرمایه گذاری کلان احتیاجه که بخش خصوصی چنین منابع مالی در اختیار نداره( فرضا کشتی سازی، فولاد، استخراج معادن) یا اساسا این طرح ها به خاطر نداشتن سود جذابیتی واسه بخش خصوصی نداره چون همش هزینه ست( مثلا حفاظت از محیط زیست) اما بااااااید انجام بشه… اینجور جاها دولت منابعی رو که در اختیار داره(مالی و غیرمالی) به این فعالیتها اختصاص میده( وظیفه ی تخصیصی)
       وظایف توزیعی :
       یارانه ای که دولت به خانوارها پرداخت می کنه برای عادلانه کردن توزیع درآمد( وظیفه توزیعی)
       وظیفه تثبیتی:
       استفاده دولت از ابزارهایی که در اختیار داره مثل بودجه واسه تثبیت اقتصاد( وظیفه تثبیتی)
       احساس می کنم دل نمیدی به درس (:acute:)
       اگرنه اینایی که گفتم اگه واسه من درسه واسه شما خاطره ست (:mosking:)
       انگیزه خیلی مهمه، قبل از اینکه سراغ کتاب بری، خودت رو از نظر روحی آماده کن، خودم همیشه وقتی خوشحال باشم به شدت حافظم تقویت میشه، برعکس وقتی ناراحتم هیچ چیز تو مغزم نمیره (:fool:)

      • نویسنده : ناشناس ;-)

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 19:38

       کد دیدگاه : 1536949

       دقیقا همینه.. حواسم جمع نیست. پخش و پلاست.. همه جا هست الا درس.. می خونم اما تمرکز ندارم. ذهنم زود خسته میشه.. شبیه گونی که پر از خرت و پرت هست و به زور بخوای چیزی و توش جا بدی (:mosking:) مثال از این بهتر نمی تونستم بزنم.
       شاید به این خاطره که درس و دیر شروع می کنم.
       انقدر که دوس دارم کار خوب بگیرم انگیزه ام برا خوندن کمه.. انقدر که شماها بهم گفتین اومدم سراغ کتاب.. اما از روند درس خوندنم راضی نیستم. (:mda:)

      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 21:55

       کد دیدگاه : 1537145

       دیگه داری یه کاری می کنی تکلیف شب بدم بهت (:big_boss:)
       خانم معلم نیاز نیس زیاد وقت بذاری، کم باشه ولی مفید، همین مالیه و بودجه روزی ۵ صفحه بخونی ظرف ۵۰ روز تموم میشه، حالا به من بگو ۵ صفحه چقد زمان میبره!!!!
       کم، شایدم خیلی کم،
       وسواس فکریو بذار کنار، فکرتو این ور اون ور نفرست، از فردا قرار ما هر روز ۵ صفحه سرِ ۵۰ روز باید تمومش کرده باشی… بگو باشه (:victory:)

      • نویسنده : ناشناس ;-)

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 22:48

       کد دیدگاه : 1537222

       فکر کنم باید خط کش به دست بشی (:mosking:)
       نه والا.. چشمممم خانم معلم جانم (:heart:)

     • نویسنده : حسین.

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 01:00

      کد دیدگاه : 1537359

      شما قبولی طهورا خانوم 🙂 با این درصدایی که از شما دیدم شانس قبولیتون ۹۹ درصده (:mosking:) از همین الان خودتون رو‌ واسه عقیدتی اماده کنید?

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 12:40

       کد دیدگاه : 1537890

       ممنون…
       حقیقتش اگه زمان اعلام نتایج به کلمه ی “پذیرفته نشده اید” بر بخورم خیلی تعجب می کنم.
       اختلاف نمرم با نفر بعد بیش از یه حدنصابه!
       اما کار دنیا دست خداست باید دید قسمت هر بنده ای رو کجا در نظر میگیره.

     • نویسنده : حسین.

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 14:24

      کد دیدگاه : 1538081

      با این اختلاف نمره ای که گفتین شک نکنید قبولید. خدا هم‌واسه بنده ش بهترین ها رو میخواد. اگه تا حالا چندتا آزمون رو قبول‌نشدین بخاطر این بوده که اینجا قبول بشین که جزو بهترین گزینه هاس. شما از همه نظر لیاقت قبول شدن رو دارید. (:yes:) از کامنت ها و رفتارتون تو‌همین سایت میشه به این موضوع پی برد 🙂

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 16:16

       کد دیدگاه : 1538256

       ممنون از لطف شما برادر گرامی?
       ایشالله برای شمام بهترین مصلحت ها رقم بخوره?

 • نویسنده : خاطره بانکی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:01

  کد دیدگاه : 1535478

  چند روز بیشتر به پایان سال نمانده بود.
  شعبه بسیار شلوغ بود و همه همکاران حسابی خسته شده بودند. خصوصا اینکه یکی از همکارهای با تجربه رو به شعبه دیگری منتقل کرده و یک همکار جدید بدون سابقه کاری برایمان فرستاده بودند.
  بعد از چند روز قرار شد به طور مستقل شروع به کار کند و باجه کنار دست من انتخاب شد. مجبور بودم ضمن پذیرش مشتری و انجام کارهای آنها ، به سوال های همکار تازه وارد هم پاسخ دهم.
  چند روزی گذشت و خیلی سریع راه افتاد.
  ساعت کاری رو به اتمام بود که متوجه شدم همکارمان ، با اضطراب در حال جستجوی کشوهایش است و مرتب پول های مانده اش را جمع می زند. وقتی دلیلش را سوال کردم متوجه شدم مبلغ 40.000.000 ریال کسری دارد. اول از همه سراغ صندوقش رفتم. فکر می کردم در جمع زدن آنها اشتباه کرده ، اما همه چیز درست بود و جمع نهایی پول های موجود، کسری رو تائید می کرد. صورتش قرمز شده بود. دیگه نتونست جلوی خودش رو بگیره و زد زیر گریه… دیگر همکاران هم متوجه موضوع شدند.
  بلافاصله سراغ سندها رفتم. متاسفانه درستی موجودی صندوق رو در هیچ ساعت زمانی خاصی کنترل نکرده بود. به همین دلیل مجبور بودیم کلیه اسناد رو کنترل کنیم. سندها داشت به انتها می رسید و همه بچه ها ناامید شده بودند…ناگهان

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس ;-)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:23

   کد دیدگاه : 1535720

   ااااااا طهورا.. ادامه اش چی شد!!!!!؟
   دلم برا کارمند بیچاره سوخت ، گناه داشت (:cry:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 07:54

    کد دیدگاه : 1535901

    (:mosking:)
    خدارو شکر ختم به خیر شد…
    ادامه…
    ناگهان چشمم به چکی با همین مبلغ خورد. وقتی چک رو نشانش دادم و از او درباره نحوه عملکردش سوال کردم ، مثل برق از جا پرید. همانطور که اشک هاش رو پاک می کرد گفت : خودشه .
    گویا در قبال آن چک، یک فقره چک بین بانکی صادر کرده بود و بعد از تحویل چک به مشتری، همان مبلغ را هم به صورت نقدی به او داده بود.
    وقت رو تلف نکردم و با بانکی که چک برایش صادر شده بود تماس گرفتم و موضوع رو با یکی از مسئولین شعبه در میان گذاشتم. خوشبختانه به دلیل بعد مسافتی بین شعبه ما و شعبه مقصد ، هنوز چک پرداخت نگردیده بود. قرار شد در صورت مراجعه مشتری به آن شعبه مطلب را به وی اطلاع دهند.
    بعد از گذشت حدود نیم ساعت یکی از همکاران شعبه مقصد تماس گرفت و گفت با مشتری صحبت کرده اند و وی دریافت وجه اضافی را پذیرفته بود. گویا مشتری هم متوجه اشتباه همکار ما نشده بود. آدرس محل کار همان مشتری رو گرفتم و با توجه به اینکه همکار تازه وارد ما خانم بود مجبور شدم خودم برای دریافت پول به آنجا بروم…
    خوشبختانه کسری صندوق همکارمان در آن روز برطرف شد و این مساله تجربه ای شد برای همه ما….

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس ;-)

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 09:38

     کد دیدگاه : 1535995

     الهیییییی.. خب خداروشکر. از اشک هاش پیدا بود کارمند خانمه.. (:mosking:)

     پاسخ دهید
  • نویسنده : حسین.

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:44

   کد دیدگاه : 1535739

   ادامشو میدونم، باحاله (:mosking:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 07:55

    کد دیدگاه : 1535902

    پس شما هم دست نوشته هاشو خوندین (:don-t_mention:)

    پاسخ دهید
    • نویسنده : حسین

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 13:19

     کد دیدگاه : 1536343

     بله، چند وقت پیش که چندتا از این دست نوشته ها گذاشته بودین از سر کنجکاوی رفتم سرچ زدم و پیداشون کردم (:mail:)

     پاسخ دهید
 • نویسنده : به بهار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:57

  کد دیدگاه : 1535476

  بهار برات آرزوی موفقیت می کنم. ان شاالله فردا راضی و خوشحال از مصاحبه ات برگردی..

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس;-)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:40

  کد دیدگاه : 1535050

  سلام.. ظهر روز تعطیل تون بخیررررر (:bye:)

  امروز سایت کمی آروم شد..

  پاسخ دهید
  • نویسنده : حسین.

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:11

   کد دیدگاه : 1535198

   سلام، روز شما هم بخیر
   خوب روز جمعه س و همه دارن استراحت میکنن. (نه اینکه ۶ روز دیگه شدیدا مشغول کار کردنیم?)

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:14

   کد دیدگاه : 1535202

   سلام
   عاقبتتون به خیر (:hi:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس ;-)

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:40

    کد دیدگاه : 1535233

    منو شناختین!؟ (:secret:)

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 15:49

     کد دیدگاه : 1535299

     (:blum:)
     شما؟ ?

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس ;-)

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 16:29

      کد دیدگاه : 1535328

      شناختیم!!!!؟ (:mosking:)

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ناشناس ;-)

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 16:35

       کد دیدگاه : 1535332

       دیگه می خوام با این اسم کامنت بذارم.

      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 17:21

       کد دیدگاه : 1535382

       (:mosking:)
       بسیار هم عالی (:yes:)

   • نویسنده : ناشناس ;-)

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:42

    کد دیدگاه : 1535235

    منو شناختین!؟ (:secret:)

    پاسخ دهید
 • نویسنده : فااطمه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:30

  کد دیدگاه : 1534443

  بچه ها کسی هست جوابمو این سوالات اطلاعات عمومی که ناشناس میذاره جوابشو از کجا باید بگیریم؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سدنا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:31

   کد دیدگاه : 1534507

   عزیزم جواب سوالات هم پایین کامنت ها داده شده.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محسن

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:18

  کد دیدگاه : 1534424

  دوستان کسی از زمان اعلام نتایج اطلاعی نداره؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:55

   کد دیدگاه : 1534596

   نه متاسفانه، باید صبر کرد روالش طی شه…

   پاسخ دهید
 • نویسنده : op

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:34

  کد دیدگاه : 1534381

  کسایی که به مصاحبه رفتین دیدشان نسبت به ارشدا چطوره ایا تو فرم بنویسیم و بگیم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:11

   کد دیدگاه : 1534699

   من داخل فرم ننوشتم . ولی ازم سوال کردن بعد از لیسانس چرا نرفتی ارشد بگیری منم راستشو گفتم که ارشد دارم و با کارشناسی ثبت نام کردم .

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:20

  کد دیدگاه : 1534124

  به نام حق

  ۱۷) اصل ۷۹ قانون اساسی، برقراری حکومت نظامی را ممنوع می نماید. این اصل متضمن کدام هدف قانون اساسی است؟

  ? حاکمیت ملی
  ? برقراری امنیت
  ? تضمین آزادی های عمومی
  ? برقراری وضعیت اضطراری

  ۱۸) مبنای اصل هشتم قانون اساسی در امر به معروف و نهی از منکر چیست؟

  ? مسئولیت همگانی
  ? کارآمدی سیاسی نظام
  ? مشارکت شهروندان در امور عمومی
  ? تعلیم آموزش عمومی

  ۱۹) شوراهای اسلامی شهر و روستا تابع کدام یک از قوا می باشند؟

  ? قوه مقننه
  ? قوه قضائیه
  ? قوه مجریه
  ? ذیل هیچ یک از قوا قرار ندارد.

  ۲۰) در نظام ریاستی …….در مقابل پارلمان مسئول هستند.

  ? وزراء مشترکا
  ? رئیس جمهور و وزرا
  ? وزراء به طور انفرادی
  ? رئیس جمهور

  ✔پاسخ

  ۱۷) تضمین آزادی های عمومی
  ۱۸) مسئولیت همگانی
  ۱۹) ذیل هیچ یک از قوا قرار ندارد.
  ۲۰) رئیس جمهور

  پی نوشت؛
  تو فراگیر ۴ یه سوال از نظام ریاستی اومده بود در مورد حد نصاب لازم برای استیضاح وزرا در نظام ریاستی توسط پارلمان که جواب این طور بود
  ?در نظام ریاستی نمی توان وزرا را استیضاح کرد.

  #نمونه_سوال_حقوق_اساسی
  #نمونه سوال_اطلاعات_عمومی

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سدنا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:25

   کد دیدگاه : 1534303

   متشکرم..
   دقیقااااااااا.. همین سوال بود، خوب شد اشاره کردی!!
   طهورا.. مبحث نظام ریاستی تو جزوه بود!؟ من ندیدم.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 18:07

    کد دیدگاه : 1534349

    خواهش می کنم..
    صفحه ۶ جزوه زیر عنوان ” تفکیک قوا” مختصر توضیح داده
    ولی جزئیات دیگه ای هم داره…یه خلاصه ای ازش میذارم.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : سدنا

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 18:59

     کد دیدگاه : 1534404

     خیلی ممنون..

     پاسخ دهید
    • نویسنده : باران

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 19:21

     کد دیدگاه : 1534430

     طهورا جان میشه بپرسم جزوه ای ک گفتی اسمش چیه و میشه از نت دانلود کرد؟

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 21:31

      کد دیدگاه : 1534564

      جزوه حقوق اساسی از علیرضا باشرف که زحمت پیدا کردنش رو سدنا کشید.
      آره میشه دانلود کرد، جزوه ی جمع و جوریه.
      ۶۶ صفحه ست.

      پاسخ دهید
      • نویسنده : باران

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 22:38

       کد دیدگاه : 1534657

       ممنونم از هر دوی شما دوستای خوبم …
       میدونین دارم ب چی فکر میکنم این ک این دو صفحه من هی سوال پرسیدم از شما بزرگواران..
       دو روز دیگه همه معترضم میشن (:sorry:) (:unknw:)

      • نویسنده : سدنا

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 22:57

       کد دیدگاه : 1534684

       خواهش می کنم..
       نه عزیزم.. بچه ها انقدر خوبن با اینکه من جز سپه هایی نیستم این مدت بهم لطف داشتن و تحملم کردن..
       از این بابت نگران نباش.. ما برای کمک به همدیگه اینجا هستیم.

   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 21:43

    کد دیدگاه : 1534578

    سدنا سادات یادت هست واسه فراگیر ۴ ما سوالات عمومی گروه چندم رو جواب دادیم؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : سدنا

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 21:54

     کد دیدگاه : 1534594

     جاااانم..
     نه فداتشم، خاطرم نیست شرمنده..
     اوندفعه خواستم سوالات و بگیرم، دیدم گروه بندیه. اما نمیدونستم کدوم گروه بود که امتحان داده بودیم، بی خیالش شدم. (:mosking:)

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 22:32

      کد دیدگاه : 1534648

      الان داشتم سوالای گروه سوم رو نگاه می کردم مشابه سوالای ماست،
      فقط من مطمئنم عزل و نصب رئیس دیوان محاسبات رو تو سوالا داشتیم،همه هست این یکی نیست فقط (:mosking:)
      انصافا سوالای سختی از حقوق اساسی میدن، واسه گروه فنی رو هم نگاه کردم اونام سخت بود (:dash:)

      پاسخ دهید
      • نویسنده : سدنا

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 22:48

       کد دیدگاه : 1534669

       (:mosking:)
       واقعا!؟ چرا انقدر سوالات سخت میدن..
       طهورا من هیچکدوم از نمونه سوالات آزمونها رو ندارم (:cry:)
       من سوال نظام یادم بود و ی سوال هم فکر کنم حدود اختیارات مجلس شورا اسلامی بود که بچه ها می گفتن در تمام امور کشور می تونه دخالت کنه.

      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 08:32

       کد دیدگاه : 1534882

       سخت میدن که کسی نتونه بزنه حتما?
       دفترچه هایی که بچه ها فرستادن هست توی سایت حتما نگاه کن.
       الان مطمئن شدم همون گروه ۳ بودیم، سوال دیوان محاسبات واسه مالیه بود نه اطلاعات عمومی?
       با این حساب تو تمام آزمونا تا الان فیکس ۳ تا سوال از حقوق اساسی اومده..
       این سوالو حدود اختیارات مجلسو یادم نمیاد (:fool:)

     • نویسنده : باران

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 22:45

      کد دیدگاه : 1534666

      سدنا جان ساداتی ؟؟؟
      خوش بحالت ??
      التماس دعا

      پاسخ دهید
      • نویسنده : سدنا

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 22:59

       کد دیدگاه : 1534687

       بله باران جان..(:yes:)
       ممنونم.. (:heart:)
       محتاجیم به دعا

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:19

  کد دیدگاه : 1534123

  ۳
  ۲
  ۱
  آزمایش می شه
  خب به سلامتی میشه نظر فرستاد (:yes:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : نازنین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:36

  کد دیدگاه : 1534040

  کاش به امید خدا قسمت بشه هممون قبول شیم من روز مصاحبه که رفتم انگار خیلی نیرو میخواستن به دونفر از بچهایی که قبول نشده بودن زنگ زده بودن بیان مصاحبه…خدا کنه قسمت شه بریم…شرکت های خصوصی خیلی داغونن به خدا

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:54

   کد دیدگاه : 1534254

   ایشالله همین طور باشه
   روز مصاحبه منم متوجه شدم به شدت نیروی جدید نیاز دارن خصوصا شهرای کوچیک

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:32

  کد دیدگاه : 1533627

  شرمنده برادر بزرگوار، اینجور احساس می کنم تو محظور انداختم تون…
  باور کنید منظورم فقط یه صفحه ( شایدم نصف صفحه) بود اونم فقط چند تا نکته ی مهم از جام جهانی…
  فرمودید” زمان بر” ترسیدم گفتم نکنه وقت بزارید واسه جزوه ۳۰_۴۰ صفحه ای..
  خودتون رو درگیر نکنید.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : حسین.

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:14

   کد دیدگاه : 1533782

   این چه حرفیه، دشمنتون شرمنده. نگران نباشید کل مطالب ورزشی ایرانم بخوام جمع کنم در حد ۳۰_۴۰ صفحه نمیشه(:mosking:) یه سری اطلاعات در مورد جام جهانی فوتبال، المپیک، و افتخارات فردی ورزشکارهای ایرانی استخراج میکنم که فکر نکنم از چهار پنج صفحه بیشتر بشه. کلا فرد ورزش دوستی هستم و این کار اصلا اذیتم نمیکنه. (:big_boss:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سدنا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 09:35

    کد دیدگاه : 1533961

    سلام..
    حسین آقا.. حق با طهوراست، ما شوخی کردیم نمی خواستیم باعث زحمت شما بشیم. ما “احتمال ” دادیم شاید سوال ورزشی هم مطرح بشه..

    خانم معلم و شما که ان شاءاللههههه بانک قبول میشین و راحت میشین از هر چه آزمونه.. میمونم من که همون حقوق و هم درست جواب بدم خیلیه!!

    پاسخ دهید
    • نویسنده : حسین.

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 10:25

     کد دیدگاه : 1534027

     سلام سدنا خانوم. اصلا زحمتی نیس. چهار صفحه مطلب میخوام جمع کنم دیگه? انشالله مفید واقع بشه و یه دعایی هم پشت سرمون باشه. (:yes:)
     ممنونم. انشالله همه کسانی که زحمت کشیدن نتیجه بگیرن. شما هم قطعا جزو قبولی های دور بعد هستین، این خط _ اینم نشون (:rtfm:) البته جناب نشون یه مقدار عصبانی هستن?

     پاسخ دهید
     • نویسنده : سدنا

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 16:35

      کد دیدگاه : 1534222

      ممنون از شما.. لطف می کنید.
      ان شاءالله.. تا خدا چی بخواد.
      معلومه اعصاب نداره..(:mosking:)

      پاسخ دهید
 • نویسنده : باران

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:49

  کد دیدگاه : 1533554

  سلام سدنا عزیز و طهورای عزیز
  خیلی خوشحال میشم وقتی میبینم دوستانی هستن ک در فضای مجازی اینقد بهم کمک میکنن و بفکر هم هستن ..
  مهر هر دوی شما بدجوری ندیده ب دلم افتاده و واقعا ب مهربانی شما غبطه میخورم (:ok:) ماشاالله ب هر دوی شما (:kiss:)
  از حسین آقا هم خیلی ممنونم ک تا جایی ک میدونن ب همه دوستان راهنمایی میکنن..
  التماس دعا دارم از همه ی خوبان این صفحه (:heart:) ???

  پاسخ دهید
  • نویسنده : حسین.

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:20

   کد دیدگاه : 1533594

   خواهش میکنم. کمترین کاریه که میتونم انجام بدم.
   محتاجیم به دعا، انشالله همه نتیجه خوبی بگیریم

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:45

   کد دیدگاه : 1533649

   سلام باران عزیز⚘
   مهربانی از شماست
   محتاجیم به دعا?
   آرزوی روزهای شیرین و آرام برای شما دوست عزیزم.⚘

   پاسخ دهید
  • نویسنده : سدنا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:22

   کد دیدگاه : 1533939

   سلام گلم.. خوبی از خود شماست و ان شاءالله همیشه خوشحال باشی. (:heart:)

   دیروز خواستم برات کامنت بذارم که ببینم درس و شروع کردی یا نه.. (:unknw:)

   طهورا دوست و رفیق بی نظیری هست..
   همه شماها خوب و مهربون هستین و من از شماها یاد می گیرم.
   موفق باشی عزیزم..

   پاسخ دهید
   • نویسنده : باران

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 10:57

    کد دیدگاه : 1534074

    ممنون سدنای عزیز..همین طور شما عزیزم
    والا درس خوندن شروع کردم البته بیشتر در حد برنامه ریزی (:secret:)
    تئوری میخونم خیلی یه جوریه یا من نمیدونم چ جوری بخونم ..
    فقط میدونم باید متن بلند بخونم چون وقتی آرووم میخونم فکرم میره این ور و اونور ..و میخوام هر چند صفحه ک خوندم خلاصه نویسی کنم
    و یه چیز دیگه وقتی کتاب با اون همه حجم نگاه میکنم وحشت میکنم ..
    من متاهلم و همسرم هر دو هفته میاد خونه و یه شهر دیگه ست …
    برا همین دو هفته میتونم خوب بخونم اگه اراده داشته باشم (:victory:)
    ولی دو هفته بعدش ساعت مطالعه ام پایین میاد ..
    شما چطور میخونی ؟با برنامه ریزی ؟
    من درس های تخصصی تئوری و خرد و کلان گذاشتم بخونم
    عمومی هم معارف،کامیپوتر ،ادبیات و اطلاعات عمومی
    موفق باشی دوست مهربانم (:heart:)

    پاسخ دهید
    • نویسنده : سدنا

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 16:12

     کد دیدگاه : 1534195

     ممنونم از محبتت عزیزم.. (:heart:)
     دو هفته هم زمان خوبیه!!
     درس تئوری سخت هست، نه اینکه فهمش سخت باشه مطالب و نکاتش زیاد هست و حفظ کردن سخته..
     اما در مورد برنامه ریزی.. تا آزمونی نیاد برنامه خاصی ندارم، درس کلان و تئوری و مالیه و معارف و که جدید خریدم و تا حالا نخوندم و دارم می خونم. زیاد خوب پیش نمیرم اما خب بهتر از هیچی نخوندنه!!
     میدونی کی با جدیت می خونم!؟؟ دو هفته مونده به امتحان.. روز آخر تا آخر شب می خونم. (:mosking:)
     الان که فرصت دارم تنبلی می کنم.
     باران جان ی پیشنهاد دارم .. به جای اینکه روی درس تئوری انقدر وقت بذاری، مالیه عمومی بخون.
     هم نسبت به تئوری راحت تر و هم میشه تو آزمونها درصد بیشتری زد.
     اگه باز سوالی هست در خدمتم.
     موفق باشی عزیزم

     پاسخ دهید
     • نویسنده : باران

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 19:15

      کد دیدگاه : 1534421

      چ جالب سدنا جان..
      منم کلا همین مدلی ام تا دو هفته نزدیک ب آزمون نشه درست و حسابی نمی خونم اما تصمیم گرفتم روشم عوض کنم چون اینجوری نمیشه قبول شد ..
      شما هم سدنا جان سعی کن درست و حسابی بشینی بخونی ک ان شاءالله ازمون بعدی قبول بشیم ..
      در مورد درس تئوری‌ همونجور ک میدونی فعلا مهم شده و منبع آزمون ها شده و باید خونده بشه ..
      مالیه چی میخونی سدنا جان؟کتاب های پیام نور خوبه؟
      من پول و بانکداری دارم نمیدونم اونم بخونم جزو منابع هست یا نه؟؟
      بازم ممنون از وقتی ک میذاری و جواب میدی (:heart:)

      پاسخ دهید
      • نویسنده : سدنا

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 21:05

       کد دیدگاه : 1534541

       درسته.. هر جور خودت صلاح میدونی عزیزم!!
       بله، پیام نور هم شنیدم خیلی خوبه. من مدرسان خریدم .
       تو هر آزمونی، درس های تخصصی خاصی معرفی می کنن، نمیشه با اطمینان گفت که فلان کتاب حتما جز آزمون هست یا نه!
       پول و بانکداری هم فقط جز موارد آزمون بانک بود.
       خواهش می کنم گلم

     • نویسنده : باران

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 22:34

      کد دیدگاه : 1534651

      ممنونم سدنا جان ..
      خیلی بهم کمک کردی ..
      موفق باشی عزیزم ..

      پاسخ دهید
      • نویسنده : سدنا

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 22:51

       کد دیدگاه : 1534673

       خواهش می کنم..
       خیلی ممنون.. شما هم همینطور عزیزم

   • نویسنده : باران

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:01

    کد دیدگاه : 1534081

    و یه چیز دیگه صد درصد طهورای عزیز خیلی مهربان و دلسوزن
    مهربانی طهورا جان من یاد یکی از دوستای صمیمی ام میندازه ک همین قدر خوب و مهربونن ..
    همیشه در سلامت و شادی باشین دوستان خوبم ???

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 16:51

     کد دیدگاه : 1534246

     ممنون از محبتت⚘
     خوبی و مهربونی از شماست باران جان
     همچنین سلامتی و شادی برای شما???
     دیگه فضا خیلی عاطفی شد (:cry:)

     پاسخ دهید
     • نویسنده : باران

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 19:19

      کد دیدگاه : 1534426

      ممنون عزیزم
      در مورد فضا عاطفی هم خوب اومدی طهورا جان ??? (:curtsey:)

      پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:37

    کد دیدگاه : 1534138

    این تعریف ها رو زودتر بگید دیگه
    نمی گید آدم بهش احتیاج داره (:sarcastic:)
    (:sarcastic:)
    شوخی میکنم (:gamer4:)

    ، دیگه باید برم تو افق محو شم، خجالت میکشه آدم (:sorry:)

    پاسخ دهید
    • نویسنده : سدنا

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 16:30

     کد دیدگاه : 1534215

     خب اگه اینجوریه، چرا تو از من تعریف نکردی، نمیگی منم احتیاج دارم (:punish:)
     (:sarcastic:)

     چرا خجالت عزیزم، حقیقت و گفتم. (:boast:)

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 16:45

      کد دیدگاه : 1534239

      شما که احتیاج به تعریف نداری (:don-t_mention:)
      اینقدر ماه ی که حد نداره
      اینم تعریف ?
      اِ بپّا نیفته
      .
      .
      .
      هندونه ها رو میگم?
      شوخی می کنم عزیزم
      شما که یه دونه ای
      از محبتت هست که همه رو خوب می بینی (:angel:)

      پاسخ دهید
      • نویسنده : سدنا

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 17:18

       کد دیدگاه : 1534295

       طهوراااا.. هندونه های شب یلدا رو بهم دادی.. (:punish:)
       اااا همش افتاد و شکست (:mosking:)

       شوخی کردم ..
       ممنون از خانمی و بزرگواریت (:heart:)

 • نویسنده : مهدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:02

  کد دیدگاه : 1532390

  سلام بچه ها فکر کنم همگی دیگه مصاحبه رفتن .بنطرتون کی زمان اعلام نتایج مصاحبه رو اعلام میکنن?

  پاسخ دهید
  • نویسنده : حسین.

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:02

   کد دیدگاه : 1532480

   هنوز تموم نشده. دو سه روز دیگه مونده.
   بنظر من اوایل اسفند جواب مصاحبه میاد

   پاسخ دهید
  • نویسنده : بهار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:59

   کد دیدگاه : 1533172

   نه هنوز ،من شنبه دارم خدا بخیر بگذرونه ،دوستان خوب این پیج واسم دعا کنید که مصاحبه خوب و رضایت بخشی داشته باشم که قلب همتون پاک و صافه مخصوصا سدنا خانوم التماس دعا دارم ،و نتیجه رو واگذار میکنم به خدا.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سدنا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 21:02

    کد دیدگاه : 1533379

    سلام.. ان شاءالله به خوبی و رضایت قلبی می گذره، نگران نباش.
    نظر لطف شماست.. چشم عزیزم حتما. محتاجم به دعا
    ان شاءالله موفق باشید

    پاسخ دهید
    • نویسنده : بهار

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 22:07

     کد دیدگاه : 1533486

     ممنون عزیزم دعاهاتون مایه دلگرمی من هست انشاا..شما هم در تمام مراحل زندگی موفق باشید و عاقبت به خیر بشید

     پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 21:42

    کد دیدگاه : 1533437

    به امید خدا سراسر به آرامش و خیر سپری بشه برات….و راضی باشی بهار جان?

    پاسخ دهید
    • نویسنده : بهار

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 22:08

     کد دیدگاه : 1533487

     ممنون انشاا..شما هم موفق باشید و هر چه بهترین هست و مصلحت هست نصیبتون بشه.

     پاسخ دهید
   • نویسنده : حسین.

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:17

    کد دیدگاه : 1533589

    اصلا نگران نباشید. مصاحبه راحت تر از چیزیه که تصورشو میکنید. فقط‌رو اعتماد بنفستون کار کنید. انشالله که بهترین نتیجه رو میگیرین

    پاسخ دهید
    • نویسنده : بهار

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 00:40

     کد دیدگاه : 1533736

     ممنون بابت حرفهای آرامش دهندتون،انشاا..که همینطور باشه و شما همیشه موفق و سلامت باشید.

     پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:42

  کد دیدگاه : 1532360

  به نام حق

  ۱۲) از جمله وجوه افتراق طرح های فوری با عادی چیست؟

  ? رسیدگی به طرح های فوری یک شوری و طرح های عادی دو شوری.
  ? طرح های فوری نیاز به تائید شورای نگهبان ندارد ولی در طرح های عادی تائید شورای نگهبان ضروری است.
  ? در طرح های یک فوریتی حضور کلیه ی اعضای شورای نگهبان در شور مجلس الزامی است ولی در طرح های عادی چنین الزامی وجود ندارد.
  ? موضوع فوریت طرح باید در کمیسیون مجلس تصویب شود در حالی که طرح های عادی را فقط جلسه علنی مجلس تصویب می کند.

  ۱۳) در کدام مورد رئیس جمهور مکلف است برای هیئت وزیران از مجلس تقاضای رای اعتماد کند؟

  ? در صورت تغییر نیمی از هیئت وزیران
  ? در هنگام بروز مسائل مورد اختلاف در هیئت وزیران
  ? در صورت تغییر مجلس
  ? در صورت استیضاح رئیس جمهور توسط مجلس

  ۱۴) مطابق قانون اساسی حل اختلاف بین دستگاه های دولتی که نیاز به تفسیر یا تغییر قوانین نداشته باشد در صلاحیت چه مرجعی است؟

  ? رئیس جمهور
  ? تصمیم هیئت وزیران به پیشنهاد رئیس جمهور
  ? تصمیم رئیس جمهور به پیشنهاد معاون اول
  ? تصمیم مجلس شورای اسلامی به پیشنهاد هیئت وزیران

  ۱۵) کدام یک از اختیارات رئیس قوه قضائیه طبق قانون اساسی قابل تفویض نمی باشد؟

  ? اختیارات تام مالی
  ? اختیارات تام اداری
  ? اختیارات استخدامی غیر قضات
  ? اختیارات استخدامی قضات

  ۱۶) در کدام مورد حضور اعضای شورای نگهبان در مجلس شورای اسلامی ضروری و لازم است؟

  ? در همه ی موارد جهت تسریع در کار و اظهار نظر به موقع.
  ? در جلسه ایراد سوگند ریاست جمهوری.
  ? وقتی طرح یا لایحه ای فوری در دستور کار مجلس قرار گیرد.
  ? در جلسه ی رسیدگی به انتخاب نمایندگان مجلس در شورای نظارتی صدا و سیما.

  ✔ پاسخ

  ۱۲) رسیدگی به طرح های فوری یک شوری و طرح های عادی دو شوری
  ۱۳) در صورت تغییر نیمی از هیئت وزیران
  ۱۴) تصمیم هیئت وزیران به پیشنهاد رئیس جمهور
  ۱۵) اختیارات استخدامی قضات
  ۱۶) وقتی طرح یا لایحه ای فوری در دستور کار مجلس قرار گیرد.

  پی نوشت:
  در مورد فوریت طرح ها و نحوه رسیدگی به طرح های عادی و فوری تو جزوه ۶۶ صفحه ای توضیح داده.

  #نمونه_سوال_اطلاعات_عمومی
  #نمونه_سوال_حقوق_اساسی

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سدنا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:50

   کد دیدگاه : 1532453

   ممنونم.. (:heart:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:49

    کد دیدگاه : 1532558

    خواهش می کنم??
    خانم معلم، من الان شما رو حین درس خوندن تصور می کنما…گولم نزنی یه وقت! (:mosking:)

    پاسخ دهید
    • نویسنده : سدنا

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 13:34

     کد دیدگاه : 1532625

     (:sarcastic:)
     نه خانم معلم، من با شما صادقم.. امروز کمی کسالت داشتم نتونستم بخونم. عذرم را بپذیرید.. (:cry:)

     نه ورزشی چرا!؟ هر چند من دیگه عادت کردم به اینکه هر چی که می خونم ، ازش سوال نیاد و غافلگیر شم. (:mosking:)

     طهورا این سوالات آزمونهاست!؟

     خانم معلم محبت کن اطلاعات ورزشی هم برامون بذار..

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 14:13

      کد دیدگاه : 1532689

      ما به صداقت شما اعتماد کامل داریم (:yes:)
      ایشالله رفع کسالت بشه با قدرت ادامه بدیم (:bb:)
      البته این شکلک بیشتر شبیه پهلوان پنبه ست (:sarcastic:)
      این یکی (:yess:) اراده ش قوی تر به نظر میاد
      دو تا منبع سوال دارم
      ✔ درس حقوق اساسی آزمون ارشد حقوق
      ✔ سوالات حقوق اساسی۲ پیام نور رشته حقوق
      میتونم جزوه ش کنم بدم بهت ولی می ترسم نخونی?
      یه بار که المپیک رو گذرونده بودیم کیمیا علیزاده رو سوال داده بودن بازم سوال ورزشی بوده
      این بارم احتمال هست از جام جهانی بدن.
      مسئولیت سوال ورزشی هم تفویض شد (:yes:)

      پاسخ دهید
      • نویسنده : سدنا

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 14:56

       کد دیدگاه : 1532760

       ممنونم از محبت شما (:heart:)

       ان شاءالله..
       چشم (:yess:)

       طهورا من بیشتر شبیه همون پهلون پنبه ام(:mosking:)

       عالیه.. دست شما درد نکنه!!

       بعید هم نیست.. به هر حال از شما سپاسگزارم . (:bye:)

      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 17:30

       کد دیدگاه : 1533018

       (:mosking:)
       خواهش می کنم
       (:bye:)

  • نویسنده : حسین.

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:09

   کد دیدگاه : 1532491

   ممنون بابت سوالات. انتخاب سوالات واقعا هوشمندانه س. (:yes:)
   طهورا خانوم شما قوه قضاییه هم امتحان داده بودین؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:54

    کد دیدگاه : 1532569

    خواهش می کنم?
    نه شرایط شرکت نداشتم.
    حدس من اینه که فراگیر ۵ دیگه نوبت سوال ورزشی باشه?
    با توجه به در پیش بودن جام جهانی و قهرمانی جهان تیم وزنه بردای مون برای اولین بار….
    نزدیک آزمون باید یه خلاصه ی طراح سوال پسند از اتفاقات ورزشی تهیه کنید که حتما ازش سوال بیاد.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : حسین.

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 16:13

     کد دیدگاه : 1532890

     اینکه شرایط شرکت نداشتین به نفعتون شد، چون قوه قضاییه واقعا باب میل خیلی از ماها نیست، خودم بالاجبار شرکت کردم. (:aggressive:)
     تاجایی که یادمه دو سه تا سوال ورزشی تو ازمون های مختلف اومده، معمولا هم سوالات واضح و راحت بودن طوری که حتی خانوما هم میتونستن جواب بدن. فقط یه موضوعی، به سدنا خانوم گفتین تهیه جزوه تفویض شد، به چه کسی تفویض شد؟ (:vava:)

     پاسخ دهید
     • نویسنده : سدنا

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 16:57

      کد دیدگاه : 1532966

      اینطور که پیداست به شما.. (:mosking:)
      چون شما سکوت کرده بودین، من نپرسیدم که به کی واگذار شد.

      پاسخ دهید
      • نویسنده : حسین.

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 17:25

       کد دیدگاه : 1533009

       منننننن؟ (:shock:) آخه این جور سوالات منبع و‌کتاب مشخصی نداره، چطوری جزوه تهیه کنم؟ (:mda:) رحم کنید?

      • نویسنده : سدنا

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 18:44

       کد دیدگاه : 1533141

       (:sarcastic:)
       (:sarcastic:)
       خانم معلم سخت گیرن..
       کاریش نمیشه کرد جز قبول مسئولیت!!

     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 17:37

      کد دیدگاه : 1533028

      (:yes:)
      به شما واگذار شد دیگه (:unknw:)
      مختصر باشه کفایت می کنه (:don-t_mention:)
      واقعا ساده بودن ولی همون هارو هم خیلی از خانوما تا حالا نشنیده بودن (:vava:)
      من اگه جای طراح بودم هم گروهی های ایران رو سوال میدادم (:mail:)

      پاسخ دهید
      • نویسنده : حسین

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 22:47

       کد دیدگاه : 1533552

       چشم سعی میکنم مطالب مختلف رو جمع آوری کنم و در قالب یه جزوه جمع و جور اینجا قرار بدم. فقط یه مقدار زمان بره.

     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 19:06

      کد دیدگاه : 1533183

      منظورم در حد یه صفحه نهایت دو صفحه بود، خلاصه ی خلاصه (:yes:)

      پاسخ دهید
      • نویسنده : سدنا

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 19:49

       کد دیدگاه : 1533264

       بله.. همینقدر کفایت می کنه (:good:)

  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:46

   کد دیدگاه : 1532551

   نکته:
   شورای نگهبان به عنوان مفسر قانون اساسی، عبارت “حضور اعضای شورای نگهبان ” رو حضور اکثریت اعضا تفسیر کرده و نه کلیه ی اعضا….
   ضمن اینکه حضور اعضای شورای نگهبان تو مراسم تحلیف ریاست جمهوری رو هم صرفا الزام تشریفاتی تعریف کرده.

   #نمونه_سوال_حقوق_اساسی
   #نمونه_سوال_اطلاعات_عمومی

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سدنا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:35

  کد دیدگاه : 1532350

  سلاااام..

  الهی اونقدر بخندید که صدای خنده هاتون بشه زیباترین موسیقی کائنات..

  الهی اونقدر پر بشید که سرریزش همه مردم دنیا رو سیراب کنه..

  الهی روزیتون اونقدر زیاد بشه که امیدی باشید برای رسوندن روزی خیلیا ..

  الهی همیشه بهترین افکار به سراغ تون بیان و درست ترین تصمیمات رو بگیرید..

  الهی اونقدر غرق خوشبختی بشید که تا عمق بی انتهای رضایت برسید..

  الهی همیشه تن تون سالم باشه و عاقبت به خیر بشید..

  الهی که همیشه بهترین حال ممکن رو داشته باشید..

  الهی که خدا همیشه هواتونو داشته باشه..

  الهی آمیییییییییییییین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : طهورا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:07

   کد دیدگاه : 1532396

   ⚘⚘⚘⚘⚘
   ممنون از دعاهای خوبت
   ⚘⚘⚘⚘⚘
   برای شمام همین طور سدنای عزیز
   الهی آمین⚘

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سدنا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:53

    کد دیدگاه : 1532459

    خواهش می کنم..

    الهی آمییین.. متشکرم.

    پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...