دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک سپه

اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام بانک سپه

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید


جهت دانلود نمونه سوالات چهارمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی (ارسالی کاربران) اینجا کلیک کنید
جهت دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی بانک سپه اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده صفحه پرسش های متداول در خصوص آزمون استخدامی بانک سپه اینجا کلیک نمایید


آزمون استخدامی بانک سپهجهت مشاهده تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی بانک سپه سال 1396 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی بانک سپه سال 1393 اینجا کلیک نمایید


منابع رایگان پیشنهادی ایران استخدام جهت آمادگی در مصاحبه

آزمون استخدامی بانک سپه

قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران    مسئله حجاب(شهید مطهری)  
اصول عقايد اخلاق اسلامی (شهید دستغیب)
ولایت فقیه (امام خمینی(ره))  راز نماز (آقای قرائتی)   
لیست رویداد های مهم گلچین مهمترین سوالات گزینش
وصیت نامه حضرت امام خمینی(ره) آرشیو تجربیات کاربران ایران استخدام
تجربیات اولین آزمون دستگاه های اجرایی جزوه ویژه ایران استخدام
تجربیات دومین آزمون دستگاه های اجرایی  تکنیک های مصاحبه استخدامی
سوالات مصاحبه روانشناسی توصیه های ایران استخدام (بزودی)
تاثیر مهارت‌های فردی در مصاحبه شغلی جزوه آموزشی چگونه استخدام شویم؟
در مصاحبه های استخدامی چه لباسی مناسب تر است؟ تکنیک های مصاحبه استخدامی از زبان محمدرضا شعبانعلی
تجربیات گزینش استخدامی بانک سپه در سال 1396 تجربیات گزینش استخدامی بانک سپه در سال ۱۳۹۳

خبر 12 اسفند 96: اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی بانک سپه 
بدینوسیله به اطلاع داوطلبان معرفی شده به مرحله مصاحبه چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (بانک سپه) می رساند: کارنامه داوطلبان شرکت کننده در مصاحبه استخدامی بانک سپه برروی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است.
با توجه به برنامه ریزی به عمل آمده، از پذیرفته شدگان به میزان یک برابر ظرفیت پذیرش برای انجام مراحل بعدی استخدام دعوت به عمل خواهد آمد. لذا از داوطلبان تقاضا می شود از تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به ادارات مرکزی و مدیریت های شعب مناطق این بانک در استان ها خودداری نمایند.
تذکر مهم: با عنایت به این که یکی از شروط اختصاصی متقاضیان شغل متصدی امور انتظامی، قبولی در آزمون آمادگی جسمانی به تأیید بانک می باشد، لذا ادامه مراحل استخدامی این دسته از داوطلبان منوط به کسب موفقیت در آزمون مذکور خواهد بود.

جهت اطلاع از آخرین اخبار چهارمین استخدامی دستگاه های اجرایی عضو کانال تلگرام ایران استخدام شوید


خبر 9 اسفند 96: اطلاعيه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتايج چهارمين آزمون استخدامي متمركز دستگاه هاي اجرايي كشور مورخ 96/6/3
با توجه به برگزاري چهارمين آزمون استخدامي مشترك فراگير دستگاه هاي اجرايي كشور در تاريخ 96/06/03، نتایج نهايي آزمون استخدامی مربوط به استانداري استان البرز، اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان البرز، اداره كل منابع طبيعي استان البرز، اداره كل راه و شهرسازي استان البرز، اداره كل تعاون، كار و امور اجتماعي استان البرز، اداره كل صنعت، معدن و تجارت استان البرز، بانك سپه، سازمان بنادر و كشتيراني، سازمان حسابرسي، سازمان دامپزشكي كشور و وزارت امور اقتصادي و دارايي اعلام مي گردد ، براين اساس داوطلبان لازم است براي اطلاع از انجام ساير مراحل استخدامي از روز شنبه 96/12/12 به سايت اينترنتي دستگاه اجرايي ذيربط مراجعه نمايند.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار چهارمین استخدامی دستگاه های اجرایی عضو کانال تلگرام ایران استخدام شوید


خبر 29 آذر 96: اعلام زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام بانک سپه     
داوطلبان معرفی شده به مرحله مصاحبه چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (بانک سپه): لطفاً برای اطلاع از برنامه زمان بندی و آدرس محل های مصاحبه استخدامی در تهران و شهرستان ها، شماره پرونده یا کد ملی 10 رقمی (به صورت کامل و بدون خط تیره) خود را در قسمت زیر وارد نمایید.
ضمناً برای احراز هویت داوطلبان همراه داشتن کارت ملی یا شناسنامه و همچنین کارنامه اعلام نتایج مرحله دوم در روز مصاحبه الزامی است.
حضور داوطلبان نیم ساعت قبل از زمان شروع مصاحبه، در محل اعلام شده ضروری می باشد.

جهت مشاهده زمانبندی مصاحبه اینجا کلیک نمایید


خبر آبان 96: محل و برنامه زمانبندی شده برای انجام مصاحبه استخدامی
بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس نتایج مندرج درکارنامه منتشره در تاریخ 5 مهرماه 1396 سازمان سنجش آموزش کشور، جهت بررسی مدارک به این بانک مراجعه کرده و مدارک و اطلاعات خوداظهاری آنها بررسی و تأیید گردیده می‌رساند؛ براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک، نتایج مربوط به معرفی‌شدگان دو برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه برروی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و اطلاعیه های بعدی این بانک که در همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع و اقدام لازم معمول نمایند.
تذکر مهم: شایان ذکر است داوطلبانی که در اعلام نتایج مرحله اول (سه برابر ظرفیت برای ارائه مدارک استخدامی) در رتبه سوم شغل محل قرار گرفته بودند، با توجه به معرفی 2 برابر ظرفیت برای انجام مصاحبه استخدامی، در عداد معرفی شدگان اخیر قرار نگرفته اند.
لازم به ذکر است مدارک استخدامی مورد نیاز برای ارائه از سوی داوطلبان استخدام در بانک سپه برای بررسی و تطبیق آن با شرایط آگهی استخدامی اعلام شد لطفا از طریق لینک زیر دانلود نمایید.
توجه: بدینوسیله به اطلاع داوطلبان معرفی شده به مرحله مصاحبه چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (بانک سپه) می رساند، برنامه زمان بندی و آدرس محل مصاحبه استخدامی، به زودی اعلام خواهد شد.

جهت دریافت فایل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


کارنامه معرفی شدگان به مصاحبه چهارمین آزمون استخدامی متمركز دستگاه‌های اجرايی

خبر ۱۴ آبان ۹۶: اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص اعلام اسامي چندبرابر ظرفيت چهارمين آزمون استخدامی متمركز دستگاههای اجرايی كشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

* واحد پاسخگويي غيرحضوري چهارمين آزمون استخدامي متمركز دستگاههاي اجرايي كشور سال ۱۳۹۶ منحصراً در رابطه با كارنامه آزمون براي كليه داوطلبان آماده پاسخگويي به سؤالات مي باشد. لذا داوطلبان در صورت نياز مي توانند سؤالات خود را در خصوص مندرجات كارنامه حداكثر تا تاريخ ۹۶/۰۸/۲۵ با بخش پاسخگويي اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور يا با تماس تلفني در ساعات اداري با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پيش شماره ۰۲۱ در ميان بگذارند واز مراجعه حضوري به اين سازمان اكيداً خودداري نمايند. بديهي است پاسخگويي به مكاتباتي كه بعد از تاريخ ۹۶/۰۸/۲۵ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص انجام مصاحبه استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید


خبر 15 مهر 96: اطلاعیه پيرامون چهارمين نتایج امتحان مشترك فراگير دستگاه های اجرایی سال 96

با توجه به سؤالات برخي از داوطلبان در خصوص درج عبارت «داوطلب گرامي با توجه به نمره مكتسبه در آزمون علي‌رغم كسب حد نصاب نمره لازم، بدليل محدوديت سهميه پذيرش، در رقابت با ساير داوطلبان در اولويت معرفي براي بررسي مدارك قرار نگرفته‌‌ايد.» در كارنامه آنان، به اطلاع مي‌رساند:

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 5 مهر 96: راهنمای دعوت به همکاری از طریق چهارمین آزمون استخدامی متمرکز بر روی سایت بانک سپه قرار گرفت

پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه: براساس اعلام سازمان اداری و استخدامی کشور، نتایج اولیه چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور که در تاریخ 96.6.03 برگزار شد، در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به میزان چند برابر ظرفیت اعلام شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، برنامه زمان بندی، محل و تاریخ مراجعه برای تحویل مدارک برای داوطلبان استخدامی شغل-محل های بانک سپه بر روی سایت این بانک درج شده است.
شایان ذکر است داوطلبان استخدام بر اساس استان محل مورد تقاضا و برنامه زمان بندی شده، می بایست با در دست داشتن کارنامه چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور، نسبت به تحویل مدارک استخدامی اعلامی اقدام نمایند.
ضمناً چنانچه داوطلبان مدارک استخدامی مورد نظر را در زمان تعیین شده تحویل ندهند، به منزله انصراف داوطلبان از ادامه مراحل استخدامی در بانک سپه تلقی خواهد شد.


خبر 5 مهر 96: اعلام زمان تحویل مدارک معرفی شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام بانک سپه

شرکت کنندگان در شغل محل‌های بانک سپه باید به این نکات توجه داشته باشند:
بدینوسیله به اطلاع معرفی شدگان سه برابر ظرفیت بانک سپه میرساند: به منظور ارائه مدارک مورد نیاز و اطلاع از برنامه زمانبندی، از روز چهارشنبه مورخ 5 / 7 / 1396 به آدرس سایت این بانک مراجعه نمایند.
محل و برنامه زمانبندی شده برای تحویل مدارک از سوی داوطلبان استخدام
داوطلبان استخدام بر اساس استان محل مورد تقاضا و برنامه زمان بندی شده می بایست با در دست داشتن کارنامه چهارمین آزمون استخدامی مترکز دستگاه های اجرایی کشور، نسبت به ارائه مدارک استخدامی خود اقدام نمایند.
بدیهی است عدم ارائه مدارک استخدامی از سوی داوطلبان در زمان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه مراحل استخدامی تلقی خواهد شد و حق هیچ گونه اعتراضی ندارند

جهت دانلود برنامه زمان بندی، محل و تاریخ مراجعه – استان تهران اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود برنامه زمان بندی، محل و تاریخ مراجعه – سایر استان ها اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود مدارک استخدامی مورد نیاز برای ارائه از سوی داوطلبان استخدام در بانک سپه اینجا کلیک نمایید


خبر 5 مهر 96: نتایج چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی اعلام شد 

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی در روز 4 مهر 96 اعلام شد.

بدين وسيله به اطلاع آن دسته از داوطلباني كه در چهارمين آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ 96/06/03 شرکت نموده‌اند می‌رساند كارنامه نتايج اولیه سه برابر ظرفيت داوطلبان در سايت سازمان‌سنجش آموزش كشور قرار گرفته است.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود اطلاعيه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامي سه برابر ظرفيت اینجا کلیک نمایید


چهارمین آزمون استخدام دستگاه های اجرایی کشور – 29 خرداد 96

به حول و قوه الهی و به منظور تامین سرمایه انسانی متخصص و متعهد مورد نیاز و فراهم نمودن شرایط مناسب و متناسب براي داوطلبان استخدام و در راستاي بهینه سازي فرآیند استخدام دستگاه های اجرایی کشور، شرایط و ضبواط چهارمین آزمون استخدامی فراگیر (شهریور ماه 1396) به شرح زیر اعلام میگردد:

شرایط عمومی استخدام:

– داﺷﺘﻦ ﺗﺎﺑﻌﯿﺖ اﯾﺮان
– اﻋﺘﻘﺎد ﺑﻪ دﯾﻦ ﻣﺒﯿﻦ اﺳﻼم ﯾﺎ ﯾﮑﯽ از ادﯾﺎن ﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪه در ﻗﺎﻧﻮن اﺳﺎﺳﯽ ﺟﻤﻬﻮری اﺳﻼﻣﯽ اﯾﺮان
– اﻟﺘﺰام ﺑﻪ ﻗﺎﻧﻮن اﺳﺎﺳﯽ ﺟﻤﻬﻮری اﺳﻼﻣﯽ اﯾﺮان
– اﻧﺠﺎم ﺧﺪﻣﺖ دوره ﺿﺮورت ﯾﺎ ﻣﻌﺎﻓﯿﺖ ﻗﺎﻧﻮﻧﯽ (برای آقایان)
تذکر: ﻣﻼک ﻋﻤﻞ ﺑﺮای اراﺋﻪ ﮐﺎرت ﭘﺎﯾﺎن ﺧﺪﻣﺖ و ﯾﺎ ﻣﻌﺎﻓﯿﺖ داﺋﻢ، زﻣﺎن ﺑﺮﮔﺰاری آزﻣﻮن (96/6/3) می‌باشد.
– داﺷﺘﻦ ﺳﻼﻣﺖ ﺟﺴﻤﺎﻧﯽ و رواﻧﯽ و ﺗﻮاﻧﺎﯾﯽ ﺑﺮای اﻧﺠﺎم ﮐﺎری ﮐﻪ اﺳﺘﺨﺪام ﻣﯽﺷﻮﻧﺪ.
تذکر: در ﺻﻮرت ﻋﺪم ﺗﺎﯾﯿﺪ ﺗﻮاﻧﺎﯾﯽ داوﻃﻠﺒﺎن اﺳﺘﺨﺪام ﺗﻮﺳﻂ دﺳﺘﮕﺎه ﻣﺮﺑﻮﻃﻪ در ﻣﺮﺣﻠﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ اﺳﺘﺨﺪاﻣﯽ و ﯾﺎ ﻣﻌﺎﯾﻨﻪ ﭘﺰﺷﮑﯽ، ﻣﺮﺟﻊ رﺳﯿﺪﮔﯽ ﺑﻪ اﻋﺘﺮاض داوﻃﻠﺒﺎن، ﺷﻮرای ﭘﺰﺷﮑﯽ ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷﮑﯽ اﺳﺘﺎن ﻣﺮﺑﻮﻃﻪ (ﻣﺤﻞ ﺧﺪﻣﺖ) ﻣﯽﺑﺎﺷﺪ.
– عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
– نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
– ﻋﺪم وﺟﻮد ﻫﺮﮔﻮﻧﻪ ﻣﻤﻨﻮﻋﯿﺖ اﺳﺘﺨﺪام در دﺳﺘﮕﺎهﻫﺎی اﺟﺮاﯾﯽ ﺗﻮﺳﻂ آراء ﻣﺮاﺟﻊ ﻗﻀﺎﯾﯽ و ذﯾﺼﻼح
– ﻋﺪم وﺟﻮد ﻫﺮﮔﻮﻧﻪ راﺑﻄﻪ اﺳﺘﺨﺪاﻣﯽ رﺳﻤﯽ، ﺛﺎﺑﺖ و ﯾﺎ ﭘﯿﻤﺎﻧﯽ ﺑﺎ دﺳﺘﮕﺎهﻫﺎی اﺟﺮاﯾﯽ در زﻣﺎن ﺛﺒﺖﻧﺎم
تذکر: داوﻃﻠﺒﺎن اﺳﺘﺨﺪام، ﻧﺒﺎﯾﺴﺘﯽ ﺟﺰو ﻧﯿﺮوﻫﺎی ﺑﺎزﺧﺮﯾﺪ ﺧﺪﻣﺖ و ﯾﺎ ﺑﺎزﻧﺸﺴﺘﻪ دﺳﺘﮕﺎهﻫﺎی اﺟﺮاﯾﯽ ﺑﺎﺷﻨﺪ.
– داﺷﺘﻦ ﻣﺪرک (رﺷﺘﻪ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ و ﮔﺮاﯾﺶ) ﺑﺎ ﻣﻘﻄﻊ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ اﻋﻼم ﺷﺪه در دﻓﺘﺮﭼﻪ راﻫﻨﻤﺎی ﺛﺒﺖﻧﺎم
تذکر ۱: داوﻃﻠﺒﺎن ﺻﺮﻓﺎً در ﺻﻮرﺗﯽ ﻣﯽﺗﻮاﻧﻨﺪ در اﯾﻦ آزﻣﻮن ﺛﺒﺖﻧﺎم ﻧﻤﺎﯾﻨﺪ ﮐﻪ رﺷﺘﻪ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ، ﮔﺮاﯾﺶ و ﻣﻘﻄﻊ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ آﻧﺎن ﺑﺎ ﻋﻨﻮان رﺷﺘﻪ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ، ﮔﺮاﯾﺶ و ﻣﻘﻄﻊ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ ﻣﻨﺪرج در ﺷﺮاﯾﻂ اﺣﺮاز ﻣﺸﺎﻏﻞ اﯾﻦ دﻓﺘﺮﭼﻪ راﻫﻨﻤﺎی ﺛﺒﺖﻧﺎم ﻣﻄﺎﺑﻘﺖ داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ. و ﻋﻨﻮان رﺷﺘﻪ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ و ﮔﺮاﯾﺶ ﺑﺎﯾﺪ در ﻣﺘﻦ ﮔﻮاﻫﯿﻨﺎﻣﻪ ﻣﻮﻗﺖ ﯾﺎ داﻧﺸﻨﺎﻣﻪ درج ﺷﺪه ﺑﺎﺷﺪ. در ﻏﯿﺮ اﯾﻨﺼﻮرت ﺣﺬف ﺧﻮاﻫﻨﺪ ﺷﺪ.
تذکر ۲: ﻣﻼک ﻋﻤﻞ ﺑﺮای ﻣﺤﺎﺳﺒﻪ ﺗﺎرﯾﺦ ﮔﻮاﻫﯽ ﻓﺮاﻏﺖ از ﺗﺤﺼﯿﻞ و ﮐﺎرت ﭘﺎﯾﺎن ﺧﺪﻣﺖ زﻣﺎن ﺑﺮﮔﺰاری آزﻣﻮن (96/6/3) می‌باشد. ﻣﻼک ﻓﺮاﻏﺖ از ﺗﺤﺼﯿﻞ ﺗﺎرﯾﺦ ﻣﻨﺪرج در ﮔﻮاﻫﯿﻨﺎﻣﻪ ﻣﻮﻗﺖ ﯾﺎ داﻧﺸﻨﺎﻣﻪ ﻣﯽﺑﺎﺷﺪ.
– داشتن حداقل بیست (۲۰) سال تمام و حداکثر سن (۳۰) سال تمام برای مدارک تحصیلی دیپلم (از 66/3/29 به بعد) و حداکثر سی و پنج (۳۵) سال تمام برای مدارک فوق دیپلم و لیسانس (از 61/3/29 به بعد) و حداکثر چهل (۴۰) سال تمام برای مدارک تحصیلی فوق لیسانس و دکتری (از 56/3/29 به بعد).
تذکر: ملاک ﻋﻤﻞ ﺑﺮای ﻣﺤﺎﺳﺒﻪ ﺳﻦ اﻓﺮاد، اوﻟﯿﻦ روز ﺛﺒﺖ ﻧﺎم (96/3/29) می‌باشد.
تبصره: ﻣﻮارد ذﯾﻞ ﺑﻪ ﺷﺮط اراﺋﻪ ﺗﺄﯾﯿﺪﯾﻪﻫﺎی ﻣﻌﺘﺒﺮ، ﺑﻪ ﺣﺪاﮐﺜﺮ ﺳﻦ ﻣﻘﺮر اﺿﺎﻓﻪ ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ:
– ﺟﺎﻧﺒﺎزان، آزادﮔﺎن، ﻓﺮزﻧﺪان و ﻫﻤﺴﺮان ﺷﻬﺪا، ﻓﺮزﻧﺪان و ﻫﻤﺴﺮان ﺟﺎﻧﺒﺎزان ۲۵ درﺻﺪ ﺑﻪ ﺑﺎﻻ و ﻓﺮزﻧﺪان و ﻫﻤﺴﺮ آزادﮔﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺣﺪاﻗﻞ ﯾﮏ ﺳﺎل و ﺑﺎﻻﺗﺮ ﺳﺎﺑﻘﻪ اﺳﺎرت دارﻧﺪ، و رزﻣﻨﺪﮔﺎن ﺑﺎ ﺳﺎﺑﻘﻪ ﺣﺪاﻗﻞ ﺷﺶ ﻣﺎه ﺣﻀﻮر داوﻃﻠﺒﺎﻧﻪ اﺧﺘﯿﺎری در ﺟﺒﻬﻪ از ﺷﺮط ﺣﺪاﮐﺜﺮ ﺳﻦ ﻣﻌﺎف ﻣﯽﺑﺎﺷﻨﺪ.
– اﻓﺮاد ﺧﺎﻧﻮاده ﻣﻌﻈﻢ ﺷﻬﺪا (ﺷﺎﻣﻞ ﭘﺪر، ﻣﺎدر، ﺧﻮاﻫﺮ و ﺑﺮادر) ﺗﺎ ﻣﯿﺰان ۵ سال.
– رزﻣﻨﺪﮔﺎن ﮐﻤﺘﺮ از ﺷﺶ ﻣﺎه ﺳﺎﺑﻘﻪ ﺣﻀﻮر داوﻃﻠﺒﺎﻧﻪ در ﺟﺒﻬﻪ، ﺑﻪ ﻣﯿﺰان ﻣﺪت ﺣﻀﻮر داوﻃﻠﺒﺎﻧﻪ در ﺟﺒﻬﻪ .
– داوﻃﻠﺒﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺻﻮرت ﻏﯿﺮ رﺳﻤﯽ و ﺗﻤﺎم وﻗﺖ در وزارﺗﺨﺎﻧﻪﻫﺎ و ﻣﻮﺳﺴﺎت و ﺷﺮﮐﺖﻫﺎی دوﻟﺘﯽ، ﺑﺎﻧﮏﻫﺎ و ﺷﺮﮐﺖﻫﺎی ﺗﺤﺖ ﭘﻮﺷﺶ آنﻫﺎ، ﺷﺮﮐﺖﻫﺎی ﺑﯿﻤﻪﻫﺎی دوﻟﺘﯽ، ﺷﻬﺮداریﻫﺎ و ﻣﻮﺳﺴﺎت و ﺷﺮﮐﺖﻫﺎی دوﻟﺘﯽ ﮐﻪ ﺷﻤﻮل ﻗﺎﻧﻮن ﺑﺮ آنﻫﺎ ﻣﺴﺘﻠﺰم ذﮐﺮ ﻧﺎم اﺳﺖ، ﻣﻮﺳﺴﺎت و ﺷﺮﮐﺖﻫﺎی ﻣﻠﯽ و ﻣﺼﺎدره ﺷﺪه ﮐﻪ ﺑﻪ ﻧﺤﻮی از ﺑﻮدﺟﻪ و ﮐﻤﮏ دوﻟﺖ اﺳﺘﻔﺎده ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ، ﻧﻬﺎدﻫﺎی اﻧﻘﻼب اﺳﻼﻣﯽ و ﺷﺮﮐﺖﻫﺎی ﺗﺤﺖ ﭘﻮﺷﺶ آنﻫﺎ از ﺗﺎریخ 57/11/22 ﺑﻪ ﺧﺪﻣﺖ اﺷﺘﻐﺎل داﺷﺘﻪاﻧﺪ، ﺑﻪ ﻣﯿﺰان ﻣﺪت ﺧﺪﻣﺖ ﻏﯿﺮ رﺳﻤﯽ آﻧﻬﺎ.
– ﻣﺪت ﺧﺪﻣﺖ ﺿﺮورت ﺑﻪ ﺷﺮط ﺣﺪاﮐﺜﺮ ﺳﻦ ﻣﻘﺮر در آﮔﻬﯽ اﺳﺘﺨﺪاﻣﯽ اﺿﺎﻓﻪ ﻣﯽﺷﻮد.

+جهت دانلود فایل pdf شرایط اختصاصی استخدام بانک سپه اینجا کلیک نمایید
+
جهت دانلود جدول شماره 2 کد و نام استان نام و کد شهرستان اینجا کلیک نمایید

+جهت دانلود جدول شماره 1 کد و عناوین شغلی و مواد آزمون هر یک از آنها اینجا کلیک نمایید
+جهت دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههاي اجرایی اینجا کلیک نمایید
+جهت مشاهده شرایط عمومی و اختصاصی چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی اینجا کلیک کنید

جهت مشاهده متن کامل آگهی چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی اینجا کلیک کنید

مهلت ثبت نام این آزمون پایان پذیرفته است

جهت دانلود بسته ویژه نمونه سوالات آزمونهای استخدامی سالهای گذشته اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات 95)
جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود عین دفترچه سوالات آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار چهارمین استخدامی دستگاه های اجرایی عضو کانال تلگرام ایران استخدام شوید

جهت ورود به صفحه چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
نمونه کارنامه های شرکت کنندگان آزمونهای استخدامی دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدامی بانک سپه
آخرین آگهی های استخدام بانک ها کتاب نمونه سوالات استخدامی ایران استخدام
 گلچین مهمترین سوالات استخدامی مصاحبه حضوری
برای قبولی در آزمون استخدامی چه بخوانیم؟ تجربیات کارجویان از گزینش و مصاحبه آزمون های استخدامی
بسته ویژه نمونه سوالات آزمونهای استخدامی سالهای گذشته(به همراه سوالات 95) دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی بانک سپه
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی بانک سپه عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید

آگهی استخدام بانک سپه – سال 93:

جهت مشاهده متن آگهی استخدام بانک سپه (سال 93) اینجا کلیک کنیداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : مهیا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:36

  کد دیدگاه : 1543474

  سلام دوستان سابقه کاری یک مزیت محسوب میشه تو مصاحبه ی بانک ها یا براشون فرقی نمیکنه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : حسین.

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:50

   کد دیدگاه : 1543614

   بله میتونه تاثیرگذار باشه مخصوصا اگه مرتبط با پول و بانک باشه. در هر صورت عنوانش کنید، چیزی از دست نمیدین

   پاسخ دهید
 • نویسنده : وحید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:36

  کد دیدگاه : 1543352

  سلام . دوستان عزیز تقریبا دوهفته پیش نتایج ارزیابی مصاحبه به سازمان سنجش ارسال شده و منتظر تایید نتایج از طرف سنجش و سازمان اداری و استخدامی هستیم تا نتیجه را اعلام کنند . پیشاپیش به یک سوم افراد که نمره برتر دارند تبریک گفته و برای دو سوم افرادی که به نحو رتبه را احراز نکردند آرزوی موفقیت در آزمونهای دیگر دارم . البته بعضا نفرات ذخیره بر اثر کنار رفتن نفرات برتر امکان ادامه مراحل برایشان مقدر میشود . لذا امید و توکل به خدا باید داشته باشیم .پیروز باشید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : حسین.

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:53

   کد دیدگاه : 1543623

   سلام دوست عزیز. دو هفته قبل که اوایل روند اجرای مصاحبه ها بود، چطوری نتایج ارسال شده؟ در بهترین حالت نتایج مصاحبه ها به تهران فرستاده شده، اونا باید چک کنن و بعد تایید بفرستن واسه سنجش. حرفتون منطقی نیست اصلا.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : بهار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:10

   کد دیدگاه : 1543657

   دو هفته پیش چطور امکان داره وقتی مصاحبه ها تازه تموم شده؟؟ 🙁

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:28

   کد دیدگاه : 1543685

   مطمئنین صفحه رو اشتباهی نیومدین؟?

   پاسخ دهید
 • نویسنده : بهار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:26

  کد دیدگاه : 1542230

  سلام به همگی ،دوستان من روز به روز داره ته دلم خالی میشه 🙁 احساس میکنم اون خوشحالی بعد مصاحبه فقط واسه تموم شدن و خلاص شدن از مصاحبه بوده و میتونستم خیلی خیلی بهتر ظاهر بشم???

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:08

   کد دیدگاه : 1542444

   منم همین حس دارم . خیلی نگرانم .اصلا خواب به چشمام نمیاد . کاش زودتر نتایج اعلام میشد

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بهار

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:18

    کد دیدگاه : 1542558

    من هم یک مقدار که تنها میشم ذهنم کلا میره سمت مصاحبه و نتیجه و حتی صبح ها هم که از خواب بیدار میشم همش با فکر مصاحبه بیدار میشم،از یک طرف میگم خدایا هر چی صلاحه باز یکدفعه میگم خدایا اگه قبول نشم یعنی زحمت این چندماهه ام کلا هیچ میشه ،ولی باز میگم توکلم به خودش که یک ذره قلبم آروم میشه.

    پاسخ دهید
  • نویسنده : حسین.

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:03

   کد دیدگاه : 1542632

   سلام. این حسو اکثر ماها داریم. حالا یکی کمتر یکی بیشتر. خیلی هم ربطی به عملکردمون تو مصاحبه نداره، به هر حال چندین ماه تلاش کردیم، استرس تحمل کردیم و واقعا سخته خدایی نکرده قبول نشیم. ولی اینم باید در نظر بگیریم که این راهیه که از اول باهاش اشنایی داشتیم و میدونستیم تهش ممکنه تلخی باشه.
   خودم سعی کردم خیلی بهش فکر نکنم و واسه ازمون های بعدی اماده بشم. قطعا خدا نتیجه تلاش بنده هاش رو میده.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بهار

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:43

    کد دیدگاه : 1542722

    آره باید واقع بین باشیم بالاخره یک تعداد حذف خواهیم شد ولی خوب واقعا سخته کنار اومدن باهاش چون به نظر من یک موقعیت خیلی خوبی هست چیزی که من مدتهاس آرزوش رو دارم .

    پاسخ دهید
    • نویسنده : حسین

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 11:01

     کد دیدگاه : 1543270

     انشالله نتیجه دلخواهتون رو میگیرین. (:yes:)

     پاسخ دهید
     • نویسنده : بهار

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 14:47

      کد دیدگاه : 1543713

      ممنون انشاا..واسه شما هم همینطور باشه.

      پاسخ دهید
  • نویسنده : امید

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:37

   کد دیدگاه : 1543354

   آره بخدا منم دیوونه شدم
   هر بار فکر لحظه ای رو میکنم که نتیجه رو میبینم تپش قلب میگیرم
   همش میگم کاش استخدامی جدید بیاد خودمو مشغول کنم انقدر درگیر این نتیجه نشم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بهار

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:53

    کد دیدگاه : 1543720

    فقط باید توکل به خدا داشته باشیم و سعی کنیم خودمون رو سرگرم کنیم ،انشاا..که خیره

    پاسخ دهید
 • نویسنده : حسین.

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:41

  کد دیدگاه : 1540924

  بچه ها اینجا رو‌ کلا‌ ول نکنید، خونه اولمون اینجاس ها (:mosking:)
  چقدر منتظر اعلام نتایج ازمون قوه قضایه م. خیلی کنجکاوم ببینم درصدام چطور بوده، مخصوصا تئوری?
  ازمون بانک مرکزی رو بد ندادم ولی بعیده قبول شم. اگه سوالات تئوری اونقدر سخت نبود احتمالا میتونستم قبول شم. یادمه موقع خوندن سوالات تئوری از هر ۱۰ تا سوال یکیش بنظرم آشنا میومد?? واقعا افتضاح بود.
  امروز داشتم به زمان اعلام نتایج مصاحبه سپه فکر میکردم دیدم ضربان قلبم تند تر شد، همون لحظه از خدا خواستم موقع دیدن نتیجه سکته نزنم فقط? قبول هم نشدم ایراد نداره، حداقل بتونم واسه ازمونای بعد بخونم?

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:28

   کد دیدگاه : 1541061

   فعلا هستیم توی دو تا صفحه توپ می زنیم…
   احتمالا واسه قوه قضائیه درصد تخصصی رو یه جا بزنن نه به تفکیک درس…
   سالای قبل واسه تامین اجتماعیم که درسا با هم بودن بدون اینکه جدا شده باشن، یه درصد واسه کل تخصصی اعلام کرده بودن.
   نتیجتا عملکردتون تو درس تئوری گم میشه (:yes:)

   پاسخ دهید
  • نویسنده : سعید

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:13

   کد دیدگاه : 1541423

   اینجا خونه ی امیدمونه (:mosking:) ////ان شالله هیچ مسلمون پرتلاشی نا امید نشه (:acute:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : حسین.

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:58

    کد دیدگاه : 1541523

    انشالله انشالله. واقعا همه کسایی که مجاز به مصاحبه شدن لیاقت قبول شدن رو دارن.

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:16

   کد دیدگاه : 1541426

   مطمئنم آزمون قوه رو قبول میشین،
   عمومی که خوب زدین، تخصصیم سوالای تئوریش انصافا سخت بود، باز مبانی سازمانو میشد زد ولی رفتارو منابع غریب بودن.
   از این لحاظ شرایط همه یکسانه…
   ظرفیت شهرتونم که خوبه…
   شرایط قبولی جمله مهیاست (:victory:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : حسین.

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:04

    کد دیدگاه : 1541532

    ممنونم، باید دید خدا چی میخواد.
    آره مبانی سازمانش یه مقدار بهتر بود. همون چندتایی که زدم از مبانی بود.

    کار تو‌ محیطی که مشکلات و بدبختی های مردم اونجا باشه واقعا سخته. مثل همین قوه قضاییه، بیمارستان و کلانتری. ولی چاره ای نیس، متاسفانه حق انتخاب زیادی نداریم. شرایط زندگی طوریه که نمیشه مدت زیادی بیکار موند.

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:53

   کد دیدگاه : 1541993

   سلام حسین جان
   آدم با امید به اینده زندس.منم چنتا آزمون قبول شدمو مصاحبه رد شدم.اما ازمون استاداریا ک دوسال پیش برگزارشد قبول شدیم مصاحبه رفتیم و پزشکی و اینا فقط مونده شدوع بکار کنیم.سپه هم که امید زیادی دارم برا قبولی .قوه قضاییه هم خوب بود ولی ازمون علوم پزشکی سخت بود حالا منتظریم جواب این دوتاهم بیاد.باس از شکست پله بسازیم برا رسیدن ب موفقیت.امیدوارم همه بچه هایی ک واقعا میشینن و میخونن نتیجه بگیرن چون جو جامعه جوری هسش ک اکثرا میگن چیزی تو استخدامی نیس ولی ما باس ثابت کنیم هست

   پاسخ دهید
   • نویسنده : حسین

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 18:14

    کد دیدگاه : 1542117

    سلام عزیز.

    بله کاملا درسته. آزمون سپه اولین آزمون استخدامیم بوده چون خدمتم امسال تموم شده. راستش جزو بهترین گزینه هاس، هم به کار بانکی علاقه دارم و هم تو شهر خودمه. قبولی تو این آزمون میتونه بار بزرگی از دوشم برداره. ولی همون طور که شما گفتی شکست مقدمه س واسه پیروزی و موفقیت. حتی اگه اینجا قبول نشم دست از تلاش برنمیدارم، این همه سال درس خوندیم که به این نقطه برسیم و الان باید حداکثر تلاشمون رو انجام بدیم (:victory:)

    در مورد جوی که در مورد ازمون های استخدامی وجود داره هم باهاتون موافقم. اتفاقا همین دیروز تو فضای مجازی با یکی از دوستان صحبت میکردم و از برنامه م واسه شرکت تو آزمون استخدامی میگفتم (نگفتم سپه رو قبول شدم) دقیقا جمله ای که بهم گفت اینه: تو خواب ببینی (:sarcastic:)
    متاسفانه جو اطرافمون اکثر مثبت نیست. بجای روحیه دادن و تشویق کردن فقط موج منفی میفرستن. هرچند شخصا هیچوقت این مسائل واسم مهم نبوده و انگیزه هم گرفتم (:mosking:)

    پاسخ دهید
  • نویسنده : بهار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:28

   کد دیدگاه : 1542232

   من هم خیلی دوست دارم ببینم چیکار کردم هر چند فقط یک هفته وقت گذاشتم چون به امید این بودم که تئوری و مالیه رو واسه بانک سپه خوندم ولی سر جلسه برق سه فاز گرفتم سوالات رو دیدم کلا فک کنم ۲۰تا تخصصی زدم عمومی ها رو تقریبا خوب زدم .

   پاسخ دهید
   • نویسنده : حسین.

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 20:19

    کد دیدگاه : 1542337

    دقیقا تخصصی ها سخت بود. اول تئوری بعدش مالیه. از بودجه که راحت تر بود هیچ سوالی نداده بودن.
    حقوق اداری آسون بود، روانشناسی هم که اصلا نخوندم. بعیده کسی این درسو خونده باشه اصلا. فکر کنم با درصد ۴۰ عمومی و ۱۵ تخصصی بشه قبول شد?

    پاسخ دهید
    • نویسنده : بهار

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 22:13

     کد دیدگاه : 1542546

     من هم روانشناسی رو کلا کنار گذاشته بودم که مثلا برای درسهای دیگه جبران کنم که اولا دیدم سوالات همه با هم هست احیانا در اون وسطها روانشناسی رو هم زده باشم (:laugh1:)

     پاسخ دهید
     • نویسنده : حسین.

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 23:05

      کد دیدگاه : 1542642

      تشخیص سوالات روانشناسی از رفتار سازمانی سخت بود واقعا (:mosking:)
      انشالله هرچی خیره پیش بیاد?

      پاسخ دهید
      • نویسنده : بهار

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 23:25

       کد دیدگاه : 1542685

       انشاا…که همینطور باشه واقعا حیفه این همه جوون در انتظار هستیم و همه باامید و آرزوهای بسیار انشاا..خدا بهترینها رو برامون در نظر بگیره .آمین

 • نویسنده : سایه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:28

  کد دیدگاه : 1540821

  سلام
  به رسم تشکر بابت همه چیزهایی که این مدت از این وبسایت بدست آوردم تصمیم گرفتم من هم سوالات روز مصاحبه رو اینجا ثبت کنم تا انشالله نفرات بعدی بتونن استفاده کنن (:mail:)
  اول اینکه بگم نوع برخورد کارمندها ، مصاحبه کننده ها و بطور کل جو مصاحبه خصوصا در مقایسه با مصاحبه قبلی که من جای دیگه ای داشتم خیلی خوووب بود. و اصلا سعی نمی کردن به آدم استرس وارد کنن (:beach:)
  ما پنج نفر بودیم اول هر کدوم پشت یه سیستم نشستیم و 60 دقیقه وقت داشتیم که به یه تست شخصیت شناسی 260 سوالی جواب بدیم بعد از اون به ترتیب وارد اتاق مصاحبه میشدیم.
  من نفر اخر بودم . وارد اتاق که شدم چهار نفر نشسته بودن که بعد از نشستن من خودشونو معرفی کردن( یک نفر رییس کل شعب، نفر بعد معاون و دو نفر بعدی اگر اشتباه نکنم از حراست) . (:boast:)
  اول از من خواستن خودمو معرفی کنم… که من اسم و فامیل مدرک ،معدل ، محل تولد و زندگیمو گفتم . بعد سوالها شروع شد: (:gamer4:)
  1- بنظر شما کاهش نرخ بهره بانکی چقدر میتونه در اوضاع اقتصادی و شرایط بانکی موثر باشه؟
  **** خب یکی از عوامل تعیین کننده نرخ بهره بانکی نرخ تورمه و قطعا تعیین نرخ بهره بصورت کاملا دستوری و کمتر از نرخ تورم انگیزه سپرده گذاران بانکی رو پایین میاره و اینجوری منابع بانکی کم میشه، هرچند بالا بودن نرخ بهره هم انگیزه سرمایه گذاری رو کم میکنه بنابر این بدون کنترل نرخ تورم کاهش دستوری نرخ بهره نمیتونه خیلی کمک کننده باشه.

  2- الان با اینکه دولت دستور داده نرخ بهره بانکی باید پایین بیاد اما همچنان بعضی از بانکها هنوز به طرقی بهره بالا میدن بنظر شما دلیلش چیه؟
  جواب من: والا من کوچیکتر از اون هستم که در این موارد بخوام صاحب نظر باشم ولیکن همون طور که عرض کردم اقتصاد مسیر خودش رو طی میکنه، کاهش دستوری نرخ بهره در کنار بالا بودن نرخ تورم موجب عدم انگیزه سپرده گذاری در بانک و طبعا کاهش منابع بانکی میشه بنابراین بانکها برابر جلوگیری از ضرر بیشتر با تغییر در برخی محاسبات همچنان نرخ بهره رو بالا نگه میدارن

  3- رییس شعب: شما اقتصاد خوندید و واقعا در تحلیل توانمندید همین الان من لذت بردم از تحلیل شما ولی باید بدونید توی این کار شرایط پیشرفت زیادی وجود نداره و نهایتا رییس شعبه میشید آیا این شرایط کاری با ایده آل شما مطابقت داره؟
  جواب من: قبل از هرچیز باید عرض کنم شما لطف دارید و فرمایشتون نشون دهنده نظر لطف شماست. در مورد نوع کار هم باید عرض کنم فارغ التحصیلان رشته اقتصاد باید در سه حوزه قوی باشن 1- تحلیل2- امور مالی3- امور اداری. قطعا کارهای بانکی مربوط به رشته تحصیلی بنده بوده و تمامی ما از ابتدا باید خودمون رو برای کار در این شرایط کاری آماده کنیم .

  4- خب فکر نمی کنید کار بانکی با ایده آل و رویاهای کاری شما فاصله داره و شاید شما رو ارضا نکنه از نظر روحی؟
  جواب من: فرمایش شما در مورد یکنواختی کار بانکی صحیحه ولیکن قانون مندی و نظم شرایط کاری از یک طرف و نیاز این کار به داشتن روابط عمومی با روحیه ی اجتماعی بودن بنده سازگاره چون شخصا از کارهای اداری که شخص از صبح تا عصر باید توی یک اتاق تنها بشینه و هیچ ارتباطی با افراد مختلف نداشته باشه خیلی خوشم نمیاد

  5-سوال: فعالیت های علمی و پژوهشی خاصی انجام دادید؟
  جواب: بله از دوره کارشناسی فعالیت های پژوهشی انجام میدادم. بطور مثال در اون دوره تونستم به کمک سایر دوستان انجمن علمی اقتصاد رو در دانشگاه ثبت کنم و بعد از اون هر سال در هفته پژوهش سعی کردیم با برگذاری نمایشگاه و همایش و چاپ مقاله های کوتاه در زمینه های اقتصادی دانش اقتصادی سایر دانشجویان رو افزایش بدیم
  6-اسم پایان نامه ارشدت چیه؟
  جواب….
  7-سوال: مقاله هم داری؟ چنتا؟
  بله یک مقاله علمی پژوهشی یک ISI و چهارتا همایش
  استاد راهنمات کی بود؟
  جواب من : آقای …

  8- در مقالاتت هم بهتون کمک کردن؟
  بله همچنان هم داریم روی یک مقاله جدید کار میکنیم

  9- شما ارشد دارید ولی این کار در حد کار یک دیپلمه است مشکلی ندارید؟
  جواب من: خیر به هیچ وجه

  10 ممکنه رییس شما از شما مدرک پایین تر باشه مثلا دیپلمه باشه
  جواب من: خب در عوض قطعا چندین برابر من ایشون تجربه دارن، ما فقط دروسی رو بصورت اکادمیک خوندیم ولیکن ایشون بصورت عملی تجربه کردن

  11-: اگر یک نفر که میشناسیدش و میدونید سمت داره با شما تماس بگیره و از شما بخواد سند مالی یک مشتری رو براش بفرستید چکار میکنید؟
  ***خب من باید از مافوق خودم دستور بگیرم

  12-خب ایشونم رییس هستن
  جوال من: بله اما مافوق من رییس شعبه است ضمن اینکه دستور باید کتبی باشه نه تلفنی

  13- آیا سابقه کار دارید؟
  بله یک سال و نیم در یک شرکت …. کار میکردم و در حال حاضر مشغول به تدریس در دانشگاه هستم که البته در صورت قبولی قطعا اولویت اول بنده بانک خواهد بود

  14-چرا از اون شرکت اومدید بیرون؟
  خب اون شرکت خصوصی بود و قطعا امنیت شغلی شرکت های خصوصی خیلی بالا نیست ولیکن با توجه به اینکه تا حدودی به شغل بانکداری شبیه بود ترجیح دادم برای مدتی با انجام کار در اون شرکت تجربه خودمو بالا ببرم

  15-:بنظر شما بازاریابی مهمتره یا حفظ مشتری؟
  هردوشون مهمه . در واقع حفظ مشتری برای نگهداشتن شرایط موجود لازمه ولی برای پیشرفت در بازار رقابتی کافی نیست و نیاز به بازاریابی هست

  16-تعداد شعب بانک سپه بنظرتون زیاده یا کم نسبت به بقیه بانکها

  جواب من: بنظرم نسبت به یکسری از بانکها کمتره حداقل من کمتر دیدم شعب بانک سپه رو

  17- خب این بنظرتون حسنه یا عیب؟
  جواب من: بنظر من حسنه
  18- چرا؟
  چون با شرایط فعلی بانکداری ، زیاد بودن شعب فقط میزان هزینه های ثابت رو افزایش میده

  19-بانک سپه رو بعنوان بانک ارتشی میشناسن چرا؟
  چون اولین بار سرمایه اش از محل وجوه صنوق بازنشستگی ارتش تهیه شد و خدمات مربوط به ارتش رو انجام میداد ولیکن الان بعنوان بانکهای تجاری محسوب میشه

  20-: چجوری فعالیت تجاری میکنه؟
  والا حقیقتش من در مورد ریز فعالیت های بانک سپه اطلاعات خاصی ندارم

  21کاربانکی محدود به ساعات مشخصیه؟ کلا عملیات بانکی آنلاین هستش ولی کار بانکدار ها در شعب بله

  22-چطور جلب مشتری میکنی؟ با حسن رفتار و آرامش

  23-داری کار یک مشتری رو انجام میدی یباره یک مشتری دیگه میاد و خیلی هم عجله داره چکار میکنی؟
  اگر بتونم کار هر دو رو با هم انجام میدم

  24-چجوری؟ مثلا همزمان که میخوام حساب مشتری اول رو چک کنم پرینت حساب مشتری دوم رو انجام میدم اما اگر کارهاشون به این شکل قابل انجام نباشه با آرامش ازشون مخوام کمی صبر کنن و سعی میکنم بصورت جزیی راهنماییشون کنم

  25-: اگر مشتری براش توضیح بدی ولی متوجه نشه چکار میکنی؟
  دوباره براش توضیح میدم
  تا کی؟
  دو سه بار براش توضیح میدم و اگر متوجه نشد از همکارم میخوام راهنماییشون کنه
  اینجا آقای معاون با یه لحن کاملا مهربانانه گفت در این شرایط باید فرد بخوایید بهرییس شعبه یا معاون مراجعه کنه. 🙂
  بعد هم هر چهارتاشون بلند شدن و ازم تشکر کردن منم بابت وقتی که در اختیارم گذاشته بودن ازشون تشکر کردم و برگشتم خااانه
  ____________________________
  نمیدونم چقدر جوابام صحیح و اصولی بوده ولی در هرحال خواستم این تجربه رو با شما هم به اشتراک بگذارم
  ادمین جان میدونم از پر حرفیم سر شما هم درد گرفت دیگه ببخشید (:pardon:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:14

   کد دیدگاه : 1540949

   تشکر از شما دوست عزیز.
   آرزوی موفقیت

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سایه

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 08:12

    کد دیدگاه : 1542948

    سپاس از شما که همیشه دلسوزانه برای ما وقت میذارید

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:22

   کد دیدگاه : 1541053

   ممنون، دقیق و مفصل ?
   ایشالله از حاصلش راضی باشین.
   یه نکته کوچیک جسارتا اضافه کنم
   تست شخصیتش تست نئو ۲۴۰ سوالی بود.
   موفق باشین‌.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سایه

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 08:18

    کد دیدگاه : 1542955

    خواهش میکنم
    مرسی از تذکرتون والا تعدادش دقیق یادم نبود (:pardon:)

    پاسخ دهید
  • نویسنده : حسین.

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:20

   کد دیدگاه : 1541123

   بسیار هم عالی. جواباتون واقعا سنجیده و مناسب بودن. انشالله نتیجه زحماتتون رو‌میگیرین (:victory:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سایه

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 08:21

    کد دیدگاه : 1542959

    مرسی
    امیدوارم شما هم موفق باشید

    پاسخ دهید
 • نویسنده : M5

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:43

  کد دیدگاه : 1540100

  سلام
  چرا اینجا سوال میپرسیم کسی جواب نمیده؟؟ واقعا یعنی جوابشو نمیدونن!!؟؟ والا همه چی رو که میبینیم همه بلدن!!
  هیشکی نمیدونه بانک سپه برای ارشد سهمیه دار تهران دوبرابر به مصاحبه دعوت کردن یا سه برابر!؟!؟
  و اینکه از کجا بفهمیم نفر اولی هستیم؟؟ آخه یه سریا گفتن تو کارنامه زده بود مشخص بود…آخه چجوری!!؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:29

   کد دیدگاه : 1540201

   سلام دوست عزیز
   باور کنید اگه من ارشد تهران سهمیه بودم جواب میدادم، حتما کسی با این شرایط تو این صفحه نیست واسه همین سوالتون بی جواب می مونه.
   در مورد نفر اول بودن، فقط بچه هایی که حدنصاب رو مشخص کردن و بالاترین نوع بومی رو داشتن می تونن مطمئن باشن نفر اول هستن، مابقی رو نمیشه با قطعیت گفت.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:38

   کد دیدگاه : 1540225

   بچه های آزاد از همون روشی که گفته شد می تونن بفهمن اول ن، ولی چون ایثارگران سهمیه ۲۵ درصد از کسب حدنصاب معاف هستن از روی کارنامه نمیشه رتبه ی یک بودنو فهمید.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : M5

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 20:18

    کد دیدگاه : 1540429

    خیلی ممنونم دوست عزیز

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 20:53

     کد دیدگاه : 1540489

     خواهش می کنم
     آرزوی موفقیت.

     پاسخ دهید
 • نویسنده : حسین.

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:36

  کد دیدگاه : 1539370

  طهورا خانوم منتظر سوالات حقوق اساسی هستیم (:yes:) جواب سوال قبلی هم مشخص نشدا

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:13

   کد دیدگاه : 1539468

   سه نفری که نظر دادیم شامل شما، خانم معلم و خودم به اتفاق رو گزینه ی غیرمستقیم نظر داشتیم،
   کفایت مذاکرات رو اعلام می کنم (:yes:)
   با لینک صفحه ای که مدیر معرفی کردن، از اینجا متفرق میشیم، ادامه ی حقوق اساسی (:yes:) و سایر تبادل نظر ها در صفحه مربوطه دنبال میشه (:yes:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : حسین.

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:46

    کد دیدگاه : 1539550

    این لینکی که ادمین گذاشته خیلی شلوغه (:shock:)

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 13:04

     کد دیدگاه : 1539591

     شلوغ!!!؟
     صفحه نظراتش رو ۱۳ مونده (:unknw:)
     شاید چون نظرات مفید بالاش اضافه شده تصور کردید شلوغه?

     پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 16:51

     کد دیدگاه : 1539988

     البته قراره ما بریم شلوغش کنیم (:sarcastic:)

     پاسخ دهید
     • نویسنده : سدنا

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 17:53

      کد دیدگاه : 1540129

      (:gamer4:)

      پاسخ دهید
   • نویسنده : سدنا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:32

    کد دیدگاه : 1539660

    سلام خانم معلم..
    ااااااا از اینجا بریم !؟؟؟؟
    آخه من همین پیج و دوس دارم. (:cry:)

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 13:47

     کد دیدگاه : 1539696

     (:sarcastic:)
     مثل اینکه یه رای گیری دیگه باید بذاریم (:mail:)

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 15:00

      کد دیدگاه : 1539793

      (:mosking:)
      باشه هر چی شما بفرمایید .. ممکنه اینجا بخاطر کامنت های طولانیم باعث مزاحمت بچه ها بشم. اون پیج خلوته، فکر کنم اونجا فقط ما خودمون باشیم. (:don-t_mention:)

      پاسخ دهید
      • نویسنده : سدنا

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 15:35

       کد دیدگاه : 1539853

       خانم معلم..
       کی اسباب کشی کنم به پیج جدید!؟؟ 🙂

      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 16:40

       کد دیدگاه : 1539961

       منم دوست داشتم همین جا بمونیم ولی خب به همون دلیلی که گفتی ممکنه واسه بقیه خوشایند نباشه،
       سری بعدی سوالای حقوق اساسی رو اونجا میذارم…
       (:sarcastic:)
       صبر کن منم ساک مو بردارم (:mail:)

      • نویسنده : سدنا

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 17:21

       کد دیدگاه : 1540052

       (:mosking:)
       چشم خانم معلم.. بدو منتظرم

    • نویسنده : باران * ب سدنا*

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 14:08

     کد دیدگاه : 1539724

     سلام سدنا جان ..خوبی
     ادمین محترم گفتن بهتره..نه اینکه حتما بریم اون صفحه ..
     ب نظر منم بهتره ..چون اونجا دوستان دیگه هم میتونن از نطراتمون استفاده کنن ..
     و اینجا هم ممکن دوستانی ک سپه قبول شده باشن نیاز داشته باشن ب مطلبی زود دسترسی پیدا کنن و اینجوری این صفحه شلوغ میشه و باعث ناراحتی براشون بشه ..

     پاسخ دهید
     • نویسنده : سدنا

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 15:33

      کد دیدگاه : 1539847

      سلام عزیزم.. الحمدلله. شما خوبی!؟؟
      همینطوره.. چشم
      منم دوس ندارم باعث مزاحمت بچه ها باشم.

      پاسخ دهید
      • نویسنده : باران

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 18:31

       کد دیدگاه : 1540204

       ممنون عزیزم .
       چشمت منور به نور خدا خواهر گلم .
       منم اینجا دوست دارم ولی اونور فکر میکنم بیشتر بتونیم بهم راهنمایی کنیم..
       حسین آقا شما هم حتما بیایین اون صفحه..
       از تجربیاتتون استفاده کنیم (:ok:)
       من ک تقریبا ب خوندن کامنت های با انرژی شما عادت کردم ..ماشاالله بهتون (:good:)
       و سپاس ویژه از طهورا خانم عزیز ک زحمت سوالات حقوق اساسی میکشن .. (:heart:)

 • نویسنده : باران

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:16

  کد دیدگاه : 1539327

  سلام ادمین بزرگوار .خدا قوت
  یه سوال داشتم
  امکانش هست یه صفحه جدا ایجاد کنید تا ماهایی ک میخواییم آماده بشیم برای آزمون های بعدی اونجا تبادل کنیم ؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : باران

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:14

  کد دیدگاه : 1539319

  سلام حسین آقا
  ممنون از لطفی ک کردین و مصاحبه تون گذاشتین برای استفاده دوستان در استخدامی های آینده…
  یه سوال داشتم این مصاحبه ک انجام دادین تخصصی بوده ؟؟
  عقیدتی هنوز انجام ندادین؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : حسین.

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:44

   کد دیدگاه : 1539546

   سلام. خواهش میکنم.
   بله این مصاحبه تخصصی، روانشناسی بود. اگه به خواست خدا از این مرحله هم به سلامت عبور کنیم، مرحله بعد مصاحبه عقیدتی و سیاسیه. (:victory:)
   مرحله آزمون و مصاحبه تخصصی، روانشناسی ۹۹٪ راه قبولیه. اون یک درصد هم بخاطر اتفاقات غیر منتظره کنار گذاشتم? ممکنه فردی که قبول شده تو تحقیقات محلی رد بشه. دور از جون جمع ممکنه طرف از نظر اخلاقی مشکل داشته باشه یا سابقه دزدی و جرم های دیگه ای داشته باشه. یا شایدم تو مرحله آخر که آزمایشات پزشکیه به علت داشتن بیماری های خاص رد بشه.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : باران

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:12

    کد دیدگاه : 1539730

    بازم ممنونم .
    ان شاءالله ک تا آخرین مرحله موفق باشین حسین آقا..

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 07:56

  کد دیدگاه : 1539074

  سلام بچه ها
  میگم به نظرتون حالا که قراره بیکاری رفع بشه و استخدامی ها رو بالا ببرن
  اگه همه مون زنگ بزنیم تهران خواهش کنیم ظرفیتها رو بالا ببرن، کاری نمیکنن
  منظورم اینه که مثلا نفرات دوم رو ببرن سرکار
  چون طبق گفته بچه ها شعبه ها نیرو میخان ولی مرکز نمیزاره نیرو بگیرم
  بانک سپه هم هرچند سال یه بار استخدامی میده حالا چی میشه معادل ظرفیت چند سال پیش رو، الان استخدام
  صرفا یه اظهار نظره،میدونم خیلی منطقی نیست خواستم نظرات شما رو هم بدونم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 07:57

   کد دیدگاه : 1539077

   معادل ظرفیت چند سال پیش رو ،الان استخدام کنه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : علی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:58

   کد دیدگاه : 1539118

   پشت همه این مسائل در دولت برنامه ریزی و ردیف بودجه هست و بعیده کاری بکنند

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس ;-)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:09

  کد دیدگاه : 1538333

  خانم معلم.. شما کتاب حسابداری میانه دکتر شکراله خواجوی و دکتر ابراهیمی خوندی!؟؟؟ یکی از بچه ها معرفی کرده بود خریدم. تا حالا نخوندم..
  نمیدونم شما تایید می کنید که بخونمش و براش وقت بذارم یا نه!؟
  کتاب پر از توضیحاته..
  کتابهای حسابداری مثل کتاب مدرسان باید باشه درسنامه بعد تست. نه اینکه پر از نوشته باشه..

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:01

   کد دیدگاه : 1538434

   منم اسمشو شنیدم( ایضا تعریفشو)
   اگه حسابداری رو تا سطح میانه خونده بودم باید ۱۰۰ می زدم (:mosking:)
   صاحب نظران و کارشناسان امر باید در موردش نظر بدن، من حسابداری رو در حد اصول ۱و ۲ بلدم عزیزم ( همونم ناقص)… (:vava:)
   حالا چرا از اصول گذشتی رفتی سراغ میانه؟?

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس ;-)

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:37

    کد دیدگاه : 1538559

    منم همینطور..
    نه.. کتابش رو قبلا خریدم، خواستم بخونم که فرصت نشد.مباحثش شبیه اصول هست با مثال های کم..مبحث جدیدی نداره.
    تو آزمون مالیاتی عنوان منبع آزمون “حسابداری عمومی” بود و من اصول1،2 خوندم. که از اصول 3 هم سوال داده بودن. بعد امتحان بچه ها گفتن عمومی با اصول فرق می کنه و باید نوروش می خوندی نه مدرسان!
    کتاب اصولی که دارم برای کاردانی به کارشناسی هست.
    کتاب نوروش قیااااااااامته..خدایا رحم کن (:cry:) حتما دیدی!!دو جلدی هست.
    هر کتابی و باید بخونیم الا درس های تخصصی خودمون و..
    خواستم کتاب خواجوی و بخونم فعلا براش وقت نمیذارم.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : حسین.

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 21:02

     کد دیدگاه : 1538709

     سدنا خانوم‌ یه پیشنهاد دارم براتون. الان درس هایی که مطمئن هستید تو امتحان میاد رو بخونید. مثل تئوری، اقتصاد و مالیه بودجه+ دروس عمومی. دروسی مثل مالی و حسابداری رو‌فعلا نخونید تا وقتی موارد امتحانی شغلی که میخواین امتحان بدین مشخص بشه.
     یه نصیحت برادرانه هم دارم (:mosking:) نیاز نیس واسه هر درس چندتا کتاب بخونید. مثلا واسه حسابداری همون کتاب مدرسان رو‌بخونید کافیه. ما قرار نیس به همه سوالات جواب بدیم. حتی اگه بلد هم باشیم زمان آزمون انقدر کمه که فرصت نمیشه.

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس ;-)

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 23:05

      کد دیدگاه : 1538852

      ممنونم حسین آقا از پیشنهادتون.
      چشممم..
      هنوز نخوندمش، اما خواستم نظر دوستان رو درباره این کتاب بدونم.
      حق با شماست، درس تئوری خودش کلی وقت گیره.
      ممنون که لطف کردید و نظرتون رو گفتین.

      پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 22:15

     کد دیدگاه : 1538788

     شما چقد کتاب داری(:sarcastic:)
     آره عزیزم کتاب دکتر نوروشو دیدم فکر کنم سرجمع دوجلدش ۱۶۰۰ صفحه ای میشه (:sarcastic:)

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس ;-)

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 22:53

      کد دیدگاه : 1538836

      آره.. خیلیییی (:cry:)

      هر چی دارم کتاب.. (:mosking:)
      یکی از بچه ها گفت همون مدرسان خوبه.پس فعلا میانه حذف میشه.

      پاسخ دهید
  • نویسنده : طهورا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:48

   کد دیدگاه : 1538579

   بازم امروز حسرت خوردی؟ (:punish:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس ;-)

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 20:26

    کد دیدگاه : 1538653

    نه عزیزم، حسرت چرا!! (:boast:)
    اما عوضش حرص خوردم (:mosking:)

    پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 20:42

    کد دیدگاه : 1538678

    (:good:)

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:05

  کد دیدگاه : 1538233

  خانم معلم، معلومه امروز حسابی درگیر درس شدیا (:mail:)
  (:mosking:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس ;-)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:15

   کد دیدگاه : 1538348

   سلام عزیزم.. دارم سعی می کنم شاگرد خوب بشم. (:mosking:)
   خانم معلم درس تئوری و چجوری بخونم!؟ چهار تا کتاب هست، به نظرت از هر کتاب بخونم!؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:38

   کد دیدگاه : 1538398

   سلاااام، شما استاد مایی خانم معلم (:music:)
   منظورت ۴ قسمت کتاب سید جوادینه؟!
   بهتره از مبانی سازمانش شروع کنی، به ترتیب رفتار سازمانی بعدش منابع انسانی
   ، تجزیه و تحلیل سیستمو بذار آخر
   مالیه کجا رسید؟ قرارِ روزانه رو خوندی؟ (:acute:)
   احتمال اومدن مالیه تو آزمونای بعدی بیشتره ها! خصوصا واسه شغلای مالی،
   ساده تره، ضمن اینکه درصد بالا میشه ازش گرفت…

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس ;-)

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:14

    کد دیدگاه : 1538524

    شما تاج سری..
    بله..
    چشم..
    فصل اول تموم شد. بلهههه.. (:mosking:)
    هنوز کندم، خوب پیش نمیرم. (:cry:)

    پاسخ دهید
    • نویسنده : حسین.

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 20:54

     کد دیدگاه : 1538696

     فصل اولو خوندین؟? بیشترین حجم مطالب واسه هموین فصل اوله. خیلی خوب تمومش کردین (:victory:)

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس ;-)

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 21:40

      کد دیدگاه : 1538747

      بله..

      تشکر از دلگرمیتون.. (:mosking:)

      پاسخ دهید
      • نویسنده : حسین.

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 22:59

       کد دیدگاه : 1538845

       عجب سوتی ای دادم? منظورتون فصل اول بخش اول کتاب بود؟ من فکر کردم بخش اول که مبانی سازمان هست رو تموم کردین?

      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 00:25

       کد دیدگاه : 1538952

       (:sarcastic:)
       اصلا کتاب تئوری منظورمون نبود!! نهههه.. من اگه فقط کتاب و ورق میزدم به این سرعت نمی تونستم مبانی و تموم کنم. (:mda:)

   • نویسنده : حسین.

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:29

    کد دیدگاه : 1538550

    تجزیه و تحلیل نداره اصلا.
    مبانی سازمان، تئوری های سازمان، رفتار سازمان، منابع انسانی

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 20:29

     کد دیدگاه : 1538658

     ?
     تجزیه و تحلیل کلا نداره یا با تئوری توامه؟

     پاسخ دهید
     • نویسنده : حسین.

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 20:55

      کد دیدگاه : 1538698

      راستشو بگم هنوز فصل تئوری ها رو‌نخوندم (:secret:) فقط یکی دوبار نگاه انداختم. بنظرم بعضی مباحث رو‌کاملتر از فصل اول‌آورده. شایدم مباحث تجزیه و تحلیل داشته باشه.

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 22:20

       کد دیدگاه : 1538794

       الان سرفصلاشو نگاه کردم درست گفتید چیزی از تجزیه و تحلیل سیستم ندیدم توش (:hi:)

    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 21:23

     کد دیدگاه : 1538730

     ممنون از یادآوری موضوع?
     …..
     ببخش خانم معلم اون قسمت آخرش اشتباه شد (:fool:)

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس ;-)

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 21:42

      کد دیدگاه : 1538750

      خواهش می کنم عزیزم (:heart:)
      تجزیه و تحلیل برای شما ی درس جداگانه هست!؟

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 22:18

       کد دیدگاه : 1538790

       آره عزیزم، معمولا تو کتابای جامع هست هر چند خیلی کم ازش سوال میاد…

     • نویسنده : حسین.

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 22:53

      کد دیدگاه : 1538834

      البته تو منابع آخر کتاب از دوتا منبع تجزیه و تحلیل استفاده شده. رضاییان و دکتر زاهدی.
      خانوم دکتر زاهدی و‌ دکتر الوانی از اساتید بزرگ مدیریت هستن که عضو هیات علمی دانشگاه علامه هم هستن. متاسفانه افتخار نداشتم شاگردشون بشم چون فقط در مقطع دکترا تدریس میکنن

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 07:21

       کد دیدگاه : 1539053

       واقعا همین طوره
       پیش اساتید بزرگ شاگردی کردن افتخاریه، که ما بی بهره موندیم ازش (:sorry:)

     • نویسنده : حسین.

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 13:22

      کد دیدگاه : 1539628

      انشالله کارمون اوکی بشه، بعدش میتونیم واسه مقطع بالاتر برنامه ریزی کنیم. درس خوندن مخصوصا تو مقطع دکترا نیازمند یه ذهن بدون دغدغه س. خودم با این وضعیت مبهم اصلا نمیتونم به درس فکر کنم. (:no:)

      پاسخ دهید
 • نویسنده : حسین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:04

  کد دیدگاه : 1537503

  خوب همونطور که قول داده بودم روند مصاحبمو توضیح میدم. انشالله واسه بچه های دوره بعد مفید باشه.
  بخاطر اینکه تقریبا 2 هفته از مصاحبه م گذشته چندتا از سوالات یادم رفته ولی سعی میکنم تاجایی که ذهنم یاری میکنه روند مصاحبه رو بنویسم.
  چون اولین گروه بودیم یه مقدار روند برگزاری مصاحبه با بی نظمی همراه بود. قرار بود ساعت هشت همه چیز شروع بشه ولی حدودا ساعت 9 صبح بود که همه تو یه اتاق جمع شدیم و هرکی پشت یه سیستم نشست. یه فرم بهمون دادن که مشخصات فردی و روزمه کاری و پژوهشی رو باید مینوشتیم بعدش مسئول کارگزینی به ترتیب شهر و حروف الفبا اسامی رو میخوند تا اینکه به اسم یکی از خانوما رسید و فهمیدیم ایشون نیومده هنوز. باهاشون تماس گرفتن و حدودا یه ساعت طول کشید تا برسن. ساعت 10 ازمون تستی روانشناسی شروع شد که شامل 240 تا سوال روانشناسی و شخصیتی بود که اکثر هم تکراری، نیازی به هیچ گونه مهارت و خوندنی نداشت. من سعی کردم چیزی که نیازمند یک کارمند بانک هست رو پیاده کنم و در نهایت نتیجه آزمون همون چیزی شد که خودم میخواستم. مثلا من اصلا آدم برونگرایی نبودم ولی طوری جواب دادم که برونگرایی نتیجه آزمون بشه. بعضیا میگن صداقت شرط اوله ولی من میگم تو بعضی موارد صداقت داشتن دلیل اول برای حذف شدنه.
  بعد آزمون به ترتیب شهر و حروف الفبای نام خانوادگی صدامون میکردن به اتاق مصاحبه. تقریبا برای هر نفر 30 تا 45 دقیقه طول میکشید. من به عنوان آخرین نفر ساعت 7 غروب وارد اتاق مصاحبه شدم. چهار نفر نشسته بودن. یکیشون رئیس کل شعب استان مازندران بود. یه نفر هم روانشناس، مسئول کارگزینی و یکی از معاونین. مسئول کارگزینی سوالی نپرسید و فقط نگاه میکرد. شروع صحبت ها با رئیس بود. یه مقدار در مورد بانک و روند مصاحبه صحبت کرد تا اگه استرسی دارم از بین بره. بعد گفت خودتو معرفی کن و بگو چیکار کردی تا حالا؟ منم از دانشگاه شروع کردم و تا اخرین کاری که انجام داده بودم رو توضیح دادم. بعد اون فرمی که پر کرده بودیم رو تو دستش گرفت و ازم در مورد کتابی که ترجمه کرده بودم پرسید. منم تا حدودی تونستم توضیح بدم چون خیلی وقت بود ازش گذشته بود و چیز خاصی یادم نبود، تقریبا حرفم تموم نشده بود که روانشناسه ازم پرسید عنوان کتابو به انگلیسی بگو که منم بدون تعلل facility integrity management رو گفتم و ولم کرد. (:don-t_mention:) بعد رئیس در مورد پروژه کسری خدمت که از بنیاد ملی نخبگان گرفته بودم پرسید. گفت پسرم میخواد کسری بگیره میشه توضیح بدی؟ منم واسش روند کار رو کامل توضیح دادم. از کارایی که انجام داده بودم مثل کار تو مغازه حرف زدن و گفتن مشخصه هر کاری رو انجام میدی، منم گفتم بله کار که عار نیست. اینکه ارشد دارم دلیل نمیشه کار نکنم. قبل خدمتم نمیتونستم جایی استخدام شم و بیشتر به کار آزاد پرداختم. در مورد مجرد بودنم پرسید که گفتم چون هنوز تکلیف کارم مشخص نشده نمیتونم اقدامی انجام بدم، مثل این میمونه که از چاله در بیام بیافتم تو چاه. پرسید مشکل نداری بفرستیمت یه جای دیگه؟ منم گفتم نه حتی با خانواده م به توافق رسیدم که زندگیم بر اساس جایی که کار میکنم شکل میگیره و خانومم باید به همون شهری که کار میکنم بیاد و باهام زندگی کنه. بعد پرسید فکر میکنی بانک نیاز هاتو برطرف میکنه؟ چرا بانکو انتخاب کردی اصلا؟ منم گفتم آرزوی هر فارغ التحصیلیه که تو بانک استخدام بشه چون بانک از نظر پرستیژ، حقوق و مزایا جزو تاپ ترین مشاغل کشوره و قطعا انتخاب اول خیلی از ماهاس. ولی متاسفانه افرادی که شاغل میشن قدر عافیت رو نمیدونن و معمولا از شغلشون راضی نیستن. بعد رئیسه خندید و گفت آقای فلانی من باید صدای شما رو ضبط کنم ببرم همکارامون گوش بدن. خندیدم و چیزی نگفتم. بعد روانشناسه شروع کرد به سوال کردن. اولش پرسید آدم انتقاد پذیری هستی؟ گفتم بستگی داره چه انتقادی بشه ازم. دو نوع انتقاد داریم، انتقاد سازنده و منطقی، انتقاد کوبنده و غیر منطقی. اگه انتقاد منطقی باشه سعی میکنم قبولش کنم و خودمو اصلاح کنم چون فقط در این صورته که میتونم از نظر شخصیتی رشد کنم. یه جمله از چرچیل هم براش گفتم که میگه: بادبادک زمانی به هوا میره که با امواج مخالف همراه باشه، زمانی میتونم رشد کنم که رفتارهای بدمو اصلاح کنم. پرسید چطوری تشخیص میدی انتقاد منطقیه یا نه؟ گفتم یکی از نشونه ها اینه که چند نفر یه انتقادی رو درموردم داشته باشن. بعد این توضیحات رفت سراغ سوال بعدی. گفت فرض کن تو بانک تمام سعی و تلاشتو میکنی ولی رئیست بهت توجهی نمیکنه و پاداش رو به یکی دیگه میده، واکنشت چیه؟ منم گفتم خوب در درجه اول وظیفه ی منه که تمام تلاشمو انجام بدم. اگه ببینم اجحافی در حقم صورت میگیره با رئیسم خیلی محترمانه صحبت میکنم ودلیل این کارشو ازش میخوام که در این صورت دوتا حالت ممکنه اتفاق بیافته. اول اینکه رئیسم از کارم راضی نیست و انتظار بیشتری داره که در نتیجه سعی میکنم به خواسته هاش عمل کنم و رضایتشو جلب کنم. دوم اینکه رئیسم بدون دلیل خاصی تبعیض قائل میشه و در این صورت کاری از دست من بر نمیاد، ممکنه ناراحت بشم ولی چون اون رئیسه و من زیردست نمیتونم علیه ش کاری انجام بدم. من به وظیفه م عمل میکنم و به حواشی اطرافم توجهی ندارم. بعد روانشناسه بهم گفت آقای فلانی لطفا خودت باش. منم با لبخند بهش گفتم به خدا خودم هستم و دلیلی نداره دروغی بگم. (دیگه مجبوری دورغ بگی چون اونا فشار میارن که آتو ازت بگیرن) یکی دوتا سوال دیگه هم پرسید که الان حضور ذهن ندارم. بعد رئیس ازم پرسید اگه تو شعبه رئیست ازت کار خلاف بخواد چیکار میکنی؟ گفتم بر فرض مثال بهم بگه برو فلانی رو بکش، خوب این کارو به هیچ وجه انجام نمیدم چون جرم کیفریه. با خنده گفت نه در اون حد. گفتم اگه کار اداری باشه مثلا بگه به فلانی وام بده در صورتی که حقش نیست و مدارکش هم کامل نیست انجام میدم ولی ازشون میخوام دستوری که دادن رو کتبا بنویسن و پاراف کنن. بعد رئیس سرشو به علامت تایید تکون داد. چون میدونستم نفرات قبل از من (احتمالا جز یک نفر) بهشون گفتن که به هیچ وجه انجام نمیدیم و از اینکه این جوابو بهش دادم خوشش اومده بود. سوال بعدیش این بود که اهل اخبار سیاسی و اقتصادی هستم یا نه؟ کلا اخبار رو دنبال میکنم؟ اخرین خبری که شنیدم چی بوده؟ منم چون میدونستم اگه چیزی بگم میرن سراغ بحث های اقتصادی و سیاسی و ممکنه به ضررم تموم شه، بهش گفتم علاقه زیادی به دیدن اخبار و تلوزیون ندارم و بیشتر مطالعه میکنم، بعد گفت دیگه به چی علاقه داری؟ گفتم بیشتر به ورزش علاقه دارم. گفت ورزشکارم هستی؟ گفتم بله بدنسازی کار میکنم. اینو که گفتم همشون بهم دیگه نگاه کردن (انشالله که خوشش اومده باشه (:mosking:) ) در مورد مشتری عصبانی، وظایف تحویل دار و پیشبینیم از پیشرفتم تو بانک در 10 سال آینده هم ازم سوال شد که توضیح دادم. چندتا سوال دیگه هم پرسیدن که یادم نیست، سوالات مهمی که پرسیدن همینا بود که براتون نوشتم. بعد از جلسه هم به همشون دست دادم و خدا قوت گفتم، اونا هم از اینکه تا 7 غروب منتظرم نگه داشته بودن عذرخواهی کردن.اونطوری که من فهمیدم، قدرت بیان و اعتماد به نفس براشون مهمه و اینکه بتونید حرفتون رو به کرسی بنشونید. من قبل از اینکه وارد اتاق بشم ایت الکرسی رو خوندم و خدا انگار ذهن و زبونمو باز کرده بود و خیلی راحت و بدون استرس حرف میزدم. اولین بار بود از صحبت کردن با چند نفر انقدر لذت میبرم. صرف نظر از اینکه چه نتیجه ای بدست میاد، شخصا از خودم راضی بودم. اگرم قبول نشم بخاطر بهتر بودن رقیبم بوده چون خودم بهتر از این نمیتونستم ظاهر بشم. انشالله هرکی لایق تره قبول شه و تبعیضی صورت نگیره.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:47

   کد دیدگاه : 1537676

   موفق باشی آقا حسین. فکر نمیکنی یکم زود روند توضیح دادید??منم از مازندران بودم تقریبا سوالات مشابه شما بود در اخر از من پرسیدن شما اطلاعاتتون در مورد بانک کامل از کسی مشورت گرفتید.که منم گفتم از سایت خوندم ولی قانع نشدن.نمیدونم منظورشون چی بود.امیدورام به صلاح بشه قبول بشم لا این حساب که همه میگن نفر اول قبول منم نفر دوم.هرچی خدا بخواد توکل به خدا

   پاسخ دهید
   • نویسنده : حسین.

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:19

    کد دیدگاه : 1537961

    سلام. ممنونم، همینطور شما.
    والله از اول هم قرار بود روند مصاحبه رو توضیح ندم تا همه مصاحبه ها تموم بشن.? اینا رو هم واسه بچه های دوره بعد یا بقیه بانک ها نوشتم.
    در مورد قبولی نفرات اول هم بگم که به خیلی از عوامل بستگی داره که مهمترینش اختلاف نمره س. مثلا خود من به عنوان نفر اول فقط سه صدم اختلاف دارم که اصلا فاصله ای محسوب نمیشه. به نظر من اگه اختلاف بیشتر از ۵ نمره باشه قبولی نفر دوم تقریبا محاله مگر اینکه نفر اول از نظر اطلاعات و شخصیت خیلی با معیارهای مصاحبه کننده ها فاصله داشته باشه که بخوان ردش کنن.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 14:56

     کد دیدگاه : 1538130

     مشکل من اینجاست رقیبم فرزند جانباز 70% مسلما ضریبی که به نمره اش خورده خیلی بالا میبره نمره شو نمیدونم واقعا چطوری کسی که ضریب 5میخوره با اونی که ضریب 3یا کمتر میخوره تو ایثارگران میگیرن مسلما اونی که درصد جانبازیش بیستر با اعمال ضرایب اول میشه شاید نمره بدون ضریبش هم کمتر باشه.خدا خودش کمک کنه

     پاسخ دهید
     • نویسنده : admin

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 16:57

      کد دیدگاه : 1538311

      یک فرد سهمیه دار هیچ زمان با فرد عادی بدون سهمیه وارد رقابت نمیشه دوست عزیز

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 18:54

       کد دیدگاه : 1538497

       منم منظورم این بود رقیبم سهمیه دار ولی درصدش بالای ضریب بالایی به نمره اش میخوره

      • نویسنده : admin

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 19:21

       کد دیدگاه : 1538536

       سهمیه به صورت ضریب اعمال نمیشه.
       فقط امتیازات ضریب میخورند، امتیازاتی مثل بومی بودن و یا قرداردی و .. .
       سهمیه اختصاص یک ظرفیت جدا از کل ظرفیت اعلامی است که در اون ظرفیت جدا شده فقط افراد دارای اون سهمیه با یک دیگر رقابت میکنند.
       مثل سهمیه 5 درصد ایثارگران و سهمیه 3 درصد معلولین.
       پس یک فرد عادی هیچ زمان با یک فرد سهمیه دار وارد رقابت نمیشه.

      • نویسنده : علی

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 07:30

       کد دیدگاه : 1539059

       من هم سهمیه ایثارگری دارم و درسته که یه فرد سهمیه دار با یه فرد آزاد وارد رقابت نمیشه ولی سهمیه ایثارگران بین خودشون ضرایب مشخص دارن که هر چه قدر درصد ایثارگری طرف بیشتر باشه نمره اش ضریب بیشتری میخوره..

     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 17:25

      کد دیدگاه : 1538368

      دوستان قبلا در این مورد گفته بودن..
      اگه شما میتونید نمره ی خوب بیارید، ولی ضریب طبقات پایین ایثارگری بهتون میخوره، بهتره آزاد شرکت کنید یا قبل آزمون یه جوری مطلع بشید ببینید شرکت کننده با ضریب بالا تو اون شغل هست یا نه…

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 18:55

       کد دیدگاه : 1538498

       حرف شما درسته دوست عزیز ولی هیچ جوری نمیشد مطلع شد قبل آزمون که بچه ها با جه درصدی شرکت کرده بودن

      • نویسنده : به ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 19:33

       کد دیدگاه : 1538555

       ایشالله نتیجه ی زحمتتون رو بگیرین،
       هر جوریم نگاه کنیم امکان اینکه بخوان ظرفیت ایثارگران رو تفکیک کنن بر اساس نوع سهمیه ۲۵ درصدی شون غیر ممکن به نظر می رسه به خاطر تعداد زیاد طبقاتش مگه اینکه گروهای نزدیکو یکی کنن، از فراگیر ۱ تا حالا خیلی از اشکالات به مرور رفع شده این موردم حتما با پیگیری خود بچه های ایثارگر باید یه چاره ای داشته باشه.

  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:16

   کد دیدگاه : 1537845

   ایشالله ختم به خیر بشه
   عجب روان شناسه زبلی بوده (:sarcastic:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : حسین.

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:27

    کد دیدگاه : 1537981

    انشالله? آره کلا روانشناس بداخلاقی بود. حس بدی منتقل میکرد ولی برام مهم نبود. فقط لبخند میزدم?
    تو زندگیم بارها و بارها شده یه اتفاقی بر خلاف میلم رخ داده که خیلی سعی کردم تغییرش بدم ولی نشده، خدا بعد مدتی دلیل اون اتفاقات رو بهم نشون داد و ثابت کرد حکمتش حقیقت داره. واسه این آزمون خیلی تلاش کردم ولی نتیحشو به خدا واگذار کردم. حتی اگه قبول هم نشم بازم ادامه میدم چون مطمئنم انتخاب بهتری واسم درنظر گرفته. (:victory:)

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 14:41

     کد دیدگاه : 1538111

     حتما همین طوره هیچ کار خدا بی حکمت نیست..
     آرزوی توفیق?

     پاسخ دهید
  • نویسنده : نسترن

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:51

   کد دیدگاه : 1538026

   سوالاتون غیر از یکی دو مورد، مشتبه سوالات‌من بوده.
   موفق باشید آقا حسین.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : حسین.

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:28

    کد دیدگاه : 1538090

    ممنونم. همینطور شما.
    بله اکثر سوالات مشابه بود. میدیدم چندتا برگه کوچیک دستشونه و از رو همون سوال میپرسیدن. انگار مرجع خاصی یه سری سوال بهشون داده بود که همونا رو بپرسن.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : نسترن

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 16:00

     کد دیدگاه : 1538228

     بله دقیقا. منم متوجه اون برگه‌ها شدم.

     پاسخ دهید
  • نویسنده : بهار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:10

   کد دیدگاه : 1538158

   خیلی خوب جواب دادید من که میخوندم کلی خوشم او مد از جوابهاتون.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : حسین.

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:40

    کد دیدگاه : 1538567

    ممنونم. انشالله همه نتیجه بگیریم و قبولیمون رو اینجا اعلام کنیم

    پاسخ دهید
 • نویسنده : نگار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 07:23

  کد دیدگاه : 1537426

  سلام ادمین جان یه سوالی داشتم من بومی شهرستان بودم و رقیبم بومی استان ولی نمره کتبی من 5 نمره ازش کمتر بود البته اگه راستشو گفته باشه چون یه سوال دیگه ازش پرسیدم اشتباه جواب داد اگه مصاحبمون مثل هم باشه احتمال قبولی من هست آیااااا؟با توجه به ضریبی که به مصاحبه میخوره

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:34

   کد دیدگاه : 1537542

   در خصوص چنین مواردی متاسفانه امکان راهنمایی درستی نیست

   پاسخ دهید
   • نویسنده : نگار

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:49

    کد دیدگاه : 1539700

    مرررسی ادمین عزیززز

    پاسخ دهید
  • نویسنده : حامد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:26

   کد دیدگاه : 1537864

   فقط اینو میشه گفت که چون شما ضریب 1.4 میخوره مصاحبه تون و اون ضریب 1.2 پس احتمال قبولی شما بالاتره مگر اینکه نمره مصاحبه رقیبتون خیلی عالی باشه
   زیاد فکر نکنید راجبش
   به زندگیتون برسید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : نگار

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:49

    کد دیدگاه : 1539699

    مرررسی حامد جان خیلی لطف کردی بابت جواب دادنت

    پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:19

  کد دیدگاه : 1537369

  سلام ,دوستان لطف میکنید بگید اونایی که نفر اول شدن واسه آزمون بانک سپه توی کارنامه ی اولشون دقیقا توی کادر چی براشون نوشته شده؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:09

   کد دیدگاه : 1537509

   سلام،
   داوطلب گرامی بر اساس نمره مکتسبه حد نصاب نمره لازم را کسب نموده اید لذا با توجه به نمره کل اولیه و اطلاعات خود اظهاری (بومی، حافظان قرآن، معلول و …) در رقابت با سایر داوطلبان در اولویت معرفی چند برابر ظرفیت برای بررسی مدارک قرار گرفته اید و لازم است بر اساس اطلاعیه دستگاه استخدام کننده مربوطه مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور جهت بررسی مدارک به آن دستگاه مراجعه نمایید. بدیهی است در صورت تأیید مدارک و اطلاعات خود اظهاری متعاقبا جهت مصاحبه استخدامی دعوت خواهید شد و در صورت عدم تأیید آن و تعدیل نمره کل اولیه، ممکن است از فهرست چند برابر ظرفیت حذف و از سایر داوطلبان واجد شرایط با نمره فضلی بالاتر دعوت به عمل آید.»

   داوطلب گرامی لازم است برای اطلاع از برنامه زمانی بررسی مدارک به اطلاعیه مورخ 1396/07/04 مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سایه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:15

  کد دیدگاه : 1537165

  سلام
  زهرا خانم مصاحبتون انجام شد؟
  فاطمه خانم اهواز شما تونستید کارنامه جدیدتونو بگیرید؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : فاطمه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:29

   کد دیدگاه : 1538272

   سلام ،نه هنوز موفق نشديم ،ادمين لطفا پيگيري كنيد ،چون مسئول كارگزيني گفتن كارنامه دوم رو براشون ببريم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : حسین.

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:31

  کد دیدگاه : 1536855

  ادمین جان کامنتم در مورد مصاحبه رو تایید نکردی

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:56

   کد دیدگاه : 1536878

   امشب تایید خواهد شد.
   متاسفانه حجم نظرات زیاد هست و با توجه به سیاست تاییدمون کامنتهای بلند رو در زمان خلوت بررسی دقیق و تایید میکنیم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : M5

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:53

  کد دیدگاه : 1536802

  سلام و خسته نباشید
  ببخشید ادمین جان یه سوال داشتم…برای ارشد تهران سهمیه 25 درصد، بانک سپه 7 نفر میخواست…دوبرابر دعوت شدن یا سه برابر؟؟
  ممنونم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : گلبهار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:24

  کد دیدگاه : 1536350

  دوستان خوزستانی که امروز رفتید مصاحبه ی خورده توضیح نمیدید درباره مصاحبه کننده ها و نوع پرسش ها؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حسین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:17

  کد دیدگاه : 1536340

  خوب همونطور که قول داده بودم روند مصاحبمو توضیح میدم. انشالله واسه بچه های دوره بعد مفید باشه.
  بخاطر اینکه تقریبا 2 هفته از مصاحبه م گذشته چندتا از سوالات یادم رفته ولی سعی میکنم تاجایی که ذهنم یاری میکنه روند مصاحبه رو بنویسم.
  چون اولین گروه بودیم یه مقدار روند برگزاری مصاحبه با بی نظمی همراه بود. قرار بود ساعت هشت همه چیز شروع بشه ولی حدودا ساعت 9 صبح بود که همه تو یه اتاق جمع شدیم و هرکی پشت یه سیستم نشست. یه فرم بهمون دادن که مشخصات فردی و روزمه کاری و پژوهشی رو باید مینوشتیم بعدش مسئول کارگزینی به ترتیب شهر و حروف الفبا اسامی رو میخوند تا اینکه به اسم یکی از خانوما رسید و فهمیدیم ایشون نیومده هنوز. باهاشون تماس گرفتن و حدودا یه ساعت طول کشید تا برسن. ساعت 10 ازمون تستی روانشناسی شروع شد که شامل 240 تا سوال روانشناسی و شخصیتی بود که اکثر هم تکراری، نیازی به هیچ گونه مهارت و خوندنی نداشت. من سعی کردم چیزی که نیازمند یک کارمند بانک هست رو پیاده کنم و در نهایت نتیجه آزمون همون چیزی شد که خودم میخواستم. مثلا من اصلا آدم برونگرایی نبودم ولی طوری جواب دادم که برونگرایی نتیجه آزمون بشه. بعضیا میگن صداقت شرط اوله ولی من میگم تو بعضی موارد صداقت داشتن دلیل اول برای حذف شدنه.
  بعد آزمون به ترتیب شهر و حروف الفبای نام خانوادگی صدامون میکردن به اتاق مصاحبه. تقریبا برای هر نفر 30 تا 45 دقیقه طول میکشید. من به عنوان آخرین نفر ساعت 7 غروب وارد اتاق مصاحبه شدم. چهار نفر نشسته بودن. یکیشون رئیس کل شعب استان مازندران بود. یه نفر هم روانشناس، مسئول کارگزینی و یکی از معاونین. مسئول کارگزینی سوالی نپرسید و فقط نگاه میکرد. شروع صحبت ها با رئیس بود. یه مقدار در مورد بانک و روند مصاحبه صحبت کرد تا اگه استرسی دارم از بین بره. بعد گفت خودتو معرفی کن و بگو چیکار کردی تا حالا؟ منم از دانشگاه شروع کردم و تا اخرین کاری که انجام داده بودم رو توضیح دادم. بعد اون فرمی که پر کرده بودیم رو تو دستش گرفت و ازم در مورد کتابی که ترجمه کرده بودم پرسید. منم تا حدودی تونستم توضیح بدم چون خیلی وقت بود ازش گذشته بود و چیز خاصی یادم نبود، تقریبا حرفم تموم نشده بود که روانشناسه ازم پرسید عنوان کتابو به انگلیسی بگو که منم بدون تعلل facility integrity management رو گفتم و ولم کرد. (:don-t_mention:) بعد رئیس در مورد پروژه کسری خدمت که از بنیاد ملی نخبگان گرفته بودم پرسید. گفت پسرم میخواد کسری بگیره میشه توضیح بدی؟ منم واسش روند کار رو کامل توضیح دادم. از کارایی که انجام داده بودم مثل کار تو مغازه حرف زدن و گفتن مشخصه هر کاری رو انجام میدی، منم گفتم بله کار که عار نیست. اینکه ارشد دارم دلیل نمیشه کار نکنم. قبل خدمتم نمیتونستم جایی استخدام شم و بیشتر به کار آزاد پرداختم. در مورد مجرد بودنم پرسید که گفتم چون هنوز تکلیف کارم مشخص نشده نمیتونم اقدامی انجام بدم، مثل این میمونه که از چاله در بیام بیافتم تو چاه. پرسید مشکل نداری بفرستیمت یه جای دیگه؟ منم گفتم نه حتی با خانواده م به توافق رسیدم که زندگیم بر اساس جایی که کار میکنم شکل میگیره و خانومم باید به همون شهری که کار میکنم بیاد و باهام زندگی کنه. بعد پرسید فکر میکنی بانک نیاز هاتو برطرف میکنه؟ چرا بانکو انتخاب کردی اصلا؟ منم گفتم آرزوی هر فارغ التحصیلیه که تو بانک استخدام بشه چون بانک از نظر پرستیژ، حقوق و مزایا جزو تاپ ترین مشاغل کشوره و قطعا انتخاب اول خیلی از ماهاس. ولی متاسفانه افرادی که شاغل میشن قدر عافیت رو نمیدونن و معمولا از شغلشون راضی نیستن. بعد رئیسه خندید و گفت آقای فلانی من باید صدای شما رو ضبط کنم ببرم همکارامون گوش بدن. خندیدم و چیزی نگفتم. بعد روانشناسه شروع کرد به سوال کردن. اولش پرسید آدم انتقاد پذیری هستی؟ گفتم بستگی داره چه انتقادی بشه ازم. دو نوع انتقاد داریم، انتقاد سازنده و منطقی، انتقاد کوبنده و غیر منطقی. اگه انتقاد منطقی باشه سعی میکنم قبولش کنم و خودمو اصلاح کنم چون فقط در این صورته که میتونم از نظر شخصیتی رشد کنم. یه جمله از چرچیل هم براش گفتم که میگه: بادبادک زمانی به هوا میره که با امواج مخالف همراه باشه، زمانی میتونم رشد کنم که رفتارهای بدمو اصلاح کنم. پرسید چطوری تشخیص میدی انتقاد منطقیه یا نه؟ گفتم یکی از نشونه ها اینه که چند نفر یه انتقادی رو درموردم داشته باشن. بعد این توضیحات رفت سراغ سوال بعدی. گفت فرض کن تو بانک تمام سعی و تلاشتو میکنی ولی رئیست بهت توجهی نمیکنه و پاداش رو به یکی دیگه میده، واکنشت چیه؟ منم گفتم خوب در درجه اول وظیفه ی منه که تمام تلاشمو انجام بدم. اگه ببینم اجحافی در حقم صورت میگیره با رئیسم خیلی محترمانه صحبت میکنم ودلیل این کارشو ازش میخوام که در این صورت دوتا حالت ممکنه اتفاق بیافته. اول اینکه رئیسم از کارم راضی نیست و انتظار بیشتری داره که در نتیجه سعی میکنم به خواسته هاش عمل کنم و رضایتشو جلب کنم. دوم اینکه رئیسم بدون دلیل خاصی تبعیض قائل میشه و در این صورت کاری از دست من بر نمیاد، ممکنه ناراحت بشم ولی چون اون رئیسه و من زیردست نمیتونم علیه ش کاری انجام بدم. من به وظیفه م عمل میکنم و به حواشی اطرافم توجهی ندارم. بعد روانشناسه بهم گفت آقای فلانی لطفا خودت باش. منم با لبخند بهش گفتم به خدا خودم هستم و دلیلی نداره دروغی بگم. (دیگه مجبوری دورغ بگی چون اونا فشار میارن که آتو ازت بگیرن) یکی دوتا سوال دیگه هم پرسید که الان حضور ذهن ندارم. بعد رئیس ازم پرسید اگه تو شعبه رئیست ازت کار خلاف بخواد چیکار میکنی؟ گفتم بر فرض مثال بهم بگه برو فلانی رو بکش، خوب این کارو به هیچ وجه انجام نمیدم چون جرم کیفریه. با خنده گفت نه در اون حد. گفتم اگه کار اداری باشه مثلا بگه به فلانی وام بده در صورتی که حقش نیست و مدارکش هم کامل نیست انجام میدم ولی ازشون میخوام دستوری که دادن رو کتبا بنویسن و پاراف کنن. بعد رئیس سرشو به علامت تایید تکون داد. چون میدونستم نفرات قبل از من (احتمالا جز یک نفر) بهشون گفتن که به هیچ وجه انجام نمیدیم و از اینکه این جوابو بهش دادم خوشش اومده بود. سوال بعدیش این بود که اهل اخبار سیاسی و اقتصادی هستم یا نه؟ کلا اخبار رو دنبال میکنم؟ اخرین خبری که شنیدم چی بوده؟ منم چون میدونستم اگه چیزی بگم میرن سراغ بحث های اقتصادی و سیاسی و ممکنه به ضررم تموم شه، بهش گفتم علاقه زیادی به دیدن اخبار و تلوزیون ندارم و بیشتر مطالعه میکنم، بعد گفت دیگه به چی علاقه داری؟ گفتم بیشتر به ورزش علاقه دارم. گفت ورزشکارم هستی؟ گفتم بله بدنسازی کار میکنم. اینو که گفتم همشون بهم دیگه نگاه کردن (انشالله که خوشش اومده باشه (:mosking:) ) در مورد مشتری عصبانی، وظایف تحویل دار و پیشبینیم از پیشرفتم تو بانک در 10 سال آینده هم ازم سوال شد که توضیح دادم. چندتا سوال دیگه هم پرسیدن که یادم نیست، سوالات مهمی که پرسیدن همینا بود که براتون نوشتم. بعد از جلسه هم به همشون دست دادم و خدا قوت گفتم، اونا هم از اینکه تا 7 غروب منتظرم نگه داشته بودن عذرخواهی کردن.اونطوری که من فهمیدم، قدرت بیان و اعتماد به نفس براشون مهمه و اینکه بتونید حرفتون رو به کرسی بنشونید. من قبل از اینکه وارد اتاق بشم ایت الکرسی رو خوندم و خدا انگار ذهن و زبونمو باز کرده بود و خیلی راحت و بدون استرس حرف میزدم. اولین بار بود از صحبت کردن با چند نفر انقدر لذت میبرم. صرف نظر از اینکه چه نتیجه ای بدست میاد، شخصا از خودم راضی بودم. اگرم قبول نشم بخاطر بهتر بودن رقیبم بوده چون خودم بهتر از این نمیتونستم ظاهر بشم. انشالله هرکی لایق تره قبول شه و تبعیضی صورت نگیره.

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...