دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک سپه

اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام بانک سپه

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید


جهت دانلود نمونه سوالات چهارمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی (ارسالی کاربران) اینجا کلیک کنید
جهت دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی بانک سپه اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده صفحه پرسش های متداول در خصوص آزمون استخدامی بانک سپه اینجا کلیک نمایید


آزمون استخدامی بانک سپهجهت مشاهده تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی بانک سپه سال 1396 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی بانک سپه سال 1393 اینجا کلیک نمایید


منابع رایگان پیشنهادی ایران استخدام جهت آمادگی در مصاحبه

آزمون استخدامی بانک سپه

قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران    مسئله حجاب(شهید مطهری)  
اصول عقايد اخلاق اسلامی (شهید دستغیب)
ولایت فقیه (امام خمینی(ره))  راز نماز (آقای قرائتی)   
لیست رویداد های مهم گلچین مهمترین سوالات گزینش
وصیت نامه حضرت امام خمینی(ره) آرشیو تجربیات کاربران ایران استخدام
تجربیات اولین آزمون دستگاه های اجرایی جزوه ویژه ایران استخدام
تجربیات دومین آزمون دستگاه های اجرایی  تکنیک های مصاحبه استخدامی
سوالات مصاحبه روانشناسی توصیه های ایران استخدام (بزودی)
تاثیر مهارت‌های فردی در مصاحبه شغلی جزوه آموزشی چگونه استخدام شویم؟
در مصاحبه های استخدامی چه لباسی مناسب تر است؟ تکنیک های مصاحبه استخدامی از زبان محمدرضا شعبانعلی
تجربیات گزینش استخدامی بانک سپه در سال 1396 تجربیات گزینش استخدامی بانک سپه در سال ۱۳۹۳

خبر 12 اسفند 96: اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی بانک سپه 
بدینوسیله به اطلاع داوطلبان معرفی شده به مرحله مصاحبه چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (بانک سپه) می رساند: کارنامه داوطلبان شرکت کننده در مصاحبه استخدامی بانک سپه برروی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است.
با توجه به برنامه ریزی به عمل آمده، از پذیرفته شدگان به میزان یک برابر ظرفیت پذیرش برای انجام مراحل بعدی استخدام دعوت به عمل خواهد آمد. لذا از داوطلبان تقاضا می شود از تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به ادارات مرکزی و مدیریت های شعب مناطق این بانک در استان ها خودداری نمایند.
تذکر مهم: با عنایت به این که یکی از شروط اختصاصی متقاضیان شغل متصدی امور انتظامی، قبولی در آزمون آمادگی جسمانی به تأیید بانک می باشد، لذا ادامه مراحل استخدامی این دسته از داوطلبان منوط به کسب موفقیت در آزمون مذکور خواهد بود.

جهت اطلاع از آخرین اخبار چهارمین استخدامی دستگاه های اجرایی عضو کانال تلگرام ایران استخدام شوید


خبر 9 اسفند 96: اطلاعيه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتايج چهارمين آزمون استخدامي متمركز دستگاه هاي اجرايي كشور مورخ 96/6/3
با توجه به برگزاري چهارمين آزمون استخدامي مشترك فراگير دستگاه هاي اجرايي كشور در تاريخ 96/06/03، نتایج نهايي آزمون استخدامی مربوط به استانداري استان البرز، اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان البرز، اداره كل منابع طبيعي استان البرز، اداره كل راه و شهرسازي استان البرز، اداره كل تعاون، كار و امور اجتماعي استان البرز، اداره كل صنعت، معدن و تجارت استان البرز، بانك سپه، سازمان بنادر و كشتيراني، سازمان حسابرسي، سازمان دامپزشكي كشور و وزارت امور اقتصادي و دارايي اعلام مي گردد ، براين اساس داوطلبان لازم است براي اطلاع از انجام ساير مراحل استخدامي از روز شنبه 96/12/12 به سايت اينترنتي دستگاه اجرايي ذيربط مراجعه نمايند.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار چهارمین استخدامی دستگاه های اجرایی عضو کانال تلگرام ایران استخدام شوید


خبر 29 آذر 96: اعلام زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام بانک سپه     
داوطلبان معرفی شده به مرحله مصاحبه چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (بانک سپه): لطفاً برای اطلاع از برنامه زمان بندی و آدرس محل های مصاحبه استخدامی در تهران و شهرستان ها، شماره پرونده یا کد ملی 10 رقمی (به صورت کامل و بدون خط تیره) خود را در قسمت زیر وارد نمایید.
ضمناً برای احراز هویت داوطلبان همراه داشتن کارت ملی یا شناسنامه و همچنین کارنامه اعلام نتایج مرحله دوم در روز مصاحبه الزامی است.
حضور داوطلبان نیم ساعت قبل از زمان شروع مصاحبه، در محل اعلام شده ضروری می باشد.

جهت مشاهده زمانبندی مصاحبه اینجا کلیک نمایید


خبر آبان 96: محل و برنامه زمانبندی شده برای انجام مصاحبه استخدامی
بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس نتایج مندرج درکارنامه منتشره در تاریخ 5 مهرماه 1396 سازمان سنجش آموزش کشور، جهت بررسی مدارک به این بانک مراجعه کرده و مدارک و اطلاعات خوداظهاری آنها بررسی و تأیید گردیده می‌رساند؛ براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک، نتایج مربوط به معرفی‌شدگان دو برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه برروی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و اطلاعیه های بعدی این بانک که در همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع و اقدام لازم معمول نمایند.
تذکر مهم: شایان ذکر است داوطلبانی که در اعلام نتایج مرحله اول (سه برابر ظرفیت برای ارائه مدارک استخدامی) در رتبه سوم شغل محل قرار گرفته بودند، با توجه به معرفی 2 برابر ظرفیت برای انجام مصاحبه استخدامی، در عداد معرفی شدگان اخیر قرار نگرفته اند.
لازم به ذکر است مدارک استخدامی مورد نیاز برای ارائه از سوی داوطلبان استخدام در بانک سپه برای بررسی و تطبیق آن با شرایط آگهی استخدامی اعلام شد لطفا از طریق لینک زیر دانلود نمایید.
توجه: بدینوسیله به اطلاع داوطلبان معرفی شده به مرحله مصاحبه چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (بانک سپه) می رساند، برنامه زمان بندی و آدرس محل مصاحبه استخدامی، به زودی اعلام خواهد شد.

جهت دریافت فایل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


کارنامه معرفی شدگان به مصاحبه چهارمین آزمون استخدامی متمركز دستگاه‌های اجرايی

خبر ۱۴ آبان ۹۶: اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص اعلام اسامي چندبرابر ظرفيت چهارمين آزمون استخدامی متمركز دستگاههای اجرايی كشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

* واحد پاسخگويي غيرحضوري چهارمين آزمون استخدامي متمركز دستگاههاي اجرايي كشور سال ۱۳۹۶ منحصراً در رابطه با كارنامه آزمون براي كليه داوطلبان آماده پاسخگويي به سؤالات مي باشد. لذا داوطلبان در صورت نياز مي توانند سؤالات خود را در خصوص مندرجات كارنامه حداكثر تا تاريخ ۹۶/۰۸/۲۵ با بخش پاسخگويي اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور يا با تماس تلفني در ساعات اداري با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پيش شماره ۰۲۱ در ميان بگذارند واز مراجعه حضوري به اين سازمان اكيداً خودداري نمايند. بديهي است پاسخگويي به مكاتباتي كه بعد از تاريخ ۹۶/۰۸/۲۵ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص انجام مصاحبه استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید


خبر 15 مهر 96: اطلاعیه پيرامون چهارمين نتایج امتحان مشترك فراگير دستگاه های اجرایی سال 96

با توجه به سؤالات برخي از داوطلبان در خصوص درج عبارت «داوطلب گرامي با توجه به نمره مكتسبه در آزمون علي‌رغم كسب حد نصاب نمره لازم، بدليل محدوديت سهميه پذيرش، در رقابت با ساير داوطلبان در اولويت معرفي براي بررسي مدارك قرار نگرفته‌‌ايد.» در كارنامه آنان، به اطلاع مي‌رساند:

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 5 مهر 96: راهنمای دعوت به همکاری از طریق چهارمین آزمون استخدامی متمرکز بر روی سایت بانک سپه قرار گرفت

پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه: براساس اعلام سازمان اداری و استخدامی کشور، نتایج اولیه چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور که در تاریخ 96.6.03 برگزار شد، در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به میزان چند برابر ظرفیت اعلام شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، برنامه زمان بندی، محل و تاریخ مراجعه برای تحویل مدارک برای داوطلبان استخدامی شغل-محل های بانک سپه بر روی سایت این بانک درج شده است.
شایان ذکر است داوطلبان استخدام بر اساس استان محل مورد تقاضا و برنامه زمان بندی شده، می بایست با در دست داشتن کارنامه چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور، نسبت به تحویل مدارک استخدامی اعلامی اقدام نمایند.
ضمناً چنانچه داوطلبان مدارک استخدامی مورد نظر را در زمان تعیین شده تحویل ندهند، به منزله انصراف داوطلبان از ادامه مراحل استخدامی در بانک سپه تلقی خواهد شد.


خبر 5 مهر 96: اعلام زمان تحویل مدارک معرفی شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام بانک سپه

شرکت کنندگان در شغل محل‌های بانک سپه باید به این نکات توجه داشته باشند:
بدینوسیله به اطلاع معرفی شدگان سه برابر ظرفیت بانک سپه میرساند: به منظور ارائه مدارک مورد نیاز و اطلاع از برنامه زمانبندی، از روز چهارشنبه مورخ 5 / 7 / 1396 به آدرس سایت این بانک مراجعه نمایند.
محل و برنامه زمانبندی شده برای تحویل مدارک از سوی داوطلبان استخدام
داوطلبان استخدام بر اساس استان محل مورد تقاضا و برنامه زمان بندی شده می بایست با در دست داشتن کارنامه چهارمین آزمون استخدامی مترکز دستگاه های اجرایی کشور، نسبت به ارائه مدارک استخدامی خود اقدام نمایند.
بدیهی است عدم ارائه مدارک استخدامی از سوی داوطلبان در زمان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه مراحل استخدامی تلقی خواهد شد و حق هیچ گونه اعتراضی ندارند

جهت دانلود برنامه زمان بندی، محل و تاریخ مراجعه – استان تهران اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود برنامه زمان بندی، محل و تاریخ مراجعه – سایر استان ها اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود مدارک استخدامی مورد نیاز برای ارائه از سوی داوطلبان استخدام در بانک سپه اینجا کلیک نمایید


خبر 5 مهر 96: نتایج چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی اعلام شد 

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی در روز 4 مهر 96 اعلام شد.

بدين وسيله به اطلاع آن دسته از داوطلباني كه در چهارمين آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ 96/06/03 شرکت نموده‌اند می‌رساند كارنامه نتايج اولیه سه برابر ظرفيت داوطلبان در سايت سازمان‌سنجش آموزش كشور قرار گرفته است.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود اطلاعيه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامي سه برابر ظرفيت اینجا کلیک نمایید


چهارمین آزمون استخدام دستگاه های اجرایی کشور – 29 خرداد 96

به حول و قوه الهی و به منظور تامین سرمایه انسانی متخصص و متعهد مورد نیاز و فراهم نمودن شرایط مناسب و متناسب براي داوطلبان استخدام و در راستاي بهینه سازي فرآیند استخدام دستگاه های اجرایی کشور، شرایط و ضبواط چهارمین آزمون استخدامی فراگیر (شهریور ماه 1396) به شرح زیر اعلام میگردد:

شرایط عمومی استخدام:

– داﺷﺘﻦ ﺗﺎﺑﻌﯿﺖ اﯾﺮان
– اﻋﺘﻘﺎد ﺑﻪ دﯾﻦ ﻣﺒﯿﻦ اﺳﻼم ﯾﺎ ﯾﮑﯽ از ادﯾﺎن ﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪه در ﻗﺎﻧﻮن اﺳﺎﺳﯽ ﺟﻤﻬﻮری اﺳﻼﻣﯽ اﯾﺮان
– اﻟﺘﺰام ﺑﻪ ﻗﺎﻧﻮن اﺳﺎﺳﯽ ﺟﻤﻬﻮری اﺳﻼﻣﯽ اﯾﺮان
– اﻧﺠﺎم ﺧﺪﻣﺖ دوره ﺿﺮورت ﯾﺎ ﻣﻌﺎﻓﯿﺖ ﻗﺎﻧﻮﻧﯽ (برای آقایان)
تذکر: ﻣﻼک ﻋﻤﻞ ﺑﺮای اراﺋﻪ ﮐﺎرت ﭘﺎﯾﺎن ﺧﺪﻣﺖ و ﯾﺎ ﻣﻌﺎﻓﯿﺖ داﺋﻢ، زﻣﺎن ﺑﺮﮔﺰاری آزﻣﻮن (96/6/3) می‌باشد.
– داﺷﺘﻦ ﺳﻼﻣﺖ ﺟﺴﻤﺎﻧﯽ و رواﻧﯽ و ﺗﻮاﻧﺎﯾﯽ ﺑﺮای اﻧﺠﺎم ﮐﺎری ﮐﻪ اﺳﺘﺨﺪام ﻣﯽﺷﻮﻧﺪ.
تذکر: در ﺻﻮرت ﻋﺪم ﺗﺎﯾﯿﺪ ﺗﻮاﻧﺎﯾﯽ داوﻃﻠﺒﺎن اﺳﺘﺨﺪام ﺗﻮﺳﻂ دﺳﺘﮕﺎه ﻣﺮﺑﻮﻃﻪ در ﻣﺮﺣﻠﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ اﺳﺘﺨﺪاﻣﯽ و ﯾﺎ ﻣﻌﺎﯾﻨﻪ ﭘﺰﺷﮑﯽ، ﻣﺮﺟﻊ رﺳﯿﺪﮔﯽ ﺑﻪ اﻋﺘﺮاض داوﻃﻠﺒﺎن، ﺷﻮرای ﭘﺰﺷﮑﯽ ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷﮑﯽ اﺳﺘﺎن ﻣﺮﺑﻮﻃﻪ (ﻣﺤﻞ ﺧﺪﻣﺖ) ﻣﯽﺑﺎﺷﺪ.
– عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
– نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
– ﻋﺪم وﺟﻮد ﻫﺮﮔﻮﻧﻪ ﻣﻤﻨﻮﻋﯿﺖ اﺳﺘﺨﺪام در دﺳﺘﮕﺎهﻫﺎی اﺟﺮاﯾﯽ ﺗﻮﺳﻂ آراء ﻣﺮاﺟﻊ ﻗﻀﺎﯾﯽ و ذﯾﺼﻼح
– ﻋﺪم وﺟﻮد ﻫﺮﮔﻮﻧﻪ راﺑﻄﻪ اﺳﺘﺨﺪاﻣﯽ رﺳﻤﯽ، ﺛﺎﺑﺖ و ﯾﺎ ﭘﯿﻤﺎﻧﯽ ﺑﺎ دﺳﺘﮕﺎهﻫﺎی اﺟﺮاﯾﯽ در زﻣﺎن ﺛﺒﺖﻧﺎم
تذکر: داوﻃﻠﺒﺎن اﺳﺘﺨﺪام، ﻧﺒﺎﯾﺴﺘﯽ ﺟﺰو ﻧﯿﺮوﻫﺎی ﺑﺎزﺧﺮﯾﺪ ﺧﺪﻣﺖ و ﯾﺎ ﺑﺎزﻧﺸﺴﺘﻪ دﺳﺘﮕﺎهﻫﺎی اﺟﺮاﯾﯽ ﺑﺎﺷﻨﺪ.
– داﺷﺘﻦ ﻣﺪرک (رﺷﺘﻪ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ و ﮔﺮاﯾﺶ) ﺑﺎ ﻣﻘﻄﻊ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ اﻋﻼم ﺷﺪه در دﻓﺘﺮﭼﻪ راﻫﻨﻤﺎی ﺛﺒﺖﻧﺎم
تذکر ۱: داوﻃﻠﺒﺎن ﺻﺮﻓﺎً در ﺻﻮرﺗﯽ ﻣﯽﺗﻮاﻧﻨﺪ در اﯾﻦ آزﻣﻮن ﺛﺒﺖﻧﺎم ﻧﻤﺎﯾﻨﺪ ﮐﻪ رﺷﺘﻪ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ، ﮔﺮاﯾﺶ و ﻣﻘﻄﻊ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ آﻧﺎن ﺑﺎ ﻋﻨﻮان رﺷﺘﻪ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ، ﮔﺮاﯾﺶ و ﻣﻘﻄﻊ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ ﻣﻨﺪرج در ﺷﺮاﯾﻂ اﺣﺮاز ﻣﺸﺎﻏﻞ اﯾﻦ دﻓﺘﺮﭼﻪ راﻫﻨﻤﺎی ﺛﺒﺖﻧﺎم ﻣﻄﺎﺑﻘﺖ داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ. و ﻋﻨﻮان رﺷﺘﻪ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ و ﮔﺮاﯾﺶ ﺑﺎﯾﺪ در ﻣﺘﻦ ﮔﻮاﻫﯿﻨﺎﻣﻪ ﻣﻮﻗﺖ ﯾﺎ داﻧﺸﻨﺎﻣﻪ درج ﺷﺪه ﺑﺎﺷﺪ. در ﻏﯿﺮ اﯾﻨﺼﻮرت ﺣﺬف ﺧﻮاﻫﻨﺪ ﺷﺪ.
تذکر ۲: ﻣﻼک ﻋﻤﻞ ﺑﺮای ﻣﺤﺎﺳﺒﻪ ﺗﺎرﯾﺦ ﮔﻮاﻫﯽ ﻓﺮاﻏﺖ از ﺗﺤﺼﯿﻞ و ﮐﺎرت ﭘﺎﯾﺎن ﺧﺪﻣﺖ زﻣﺎن ﺑﺮﮔﺰاری آزﻣﻮن (96/6/3) می‌باشد. ﻣﻼک ﻓﺮاﻏﺖ از ﺗﺤﺼﯿﻞ ﺗﺎرﯾﺦ ﻣﻨﺪرج در ﮔﻮاﻫﯿﻨﺎﻣﻪ ﻣﻮﻗﺖ ﯾﺎ داﻧﺸﻨﺎﻣﻪ ﻣﯽﺑﺎﺷﺪ.
– داشتن حداقل بیست (۲۰) سال تمام و حداکثر سن (۳۰) سال تمام برای مدارک تحصیلی دیپلم (از 66/3/29 به بعد) و حداکثر سی و پنج (۳۵) سال تمام برای مدارک فوق دیپلم و لیسانس (از 61/3/29 به بعد) و حداکثر چهل (۴۰) سال تمام برای مدارک تحصیلی فوق لیسانس و دکتری (از 56/3/29 به بعد).
تذکر: ملاک ﻋﻤﻞ ﺑﺮای ﻣﺤﺎﺳﺒﻪ ﺳﻦ اﻓﺮاد، اوﻟﯿﻦ روز ﺛﺒﺖ ﻧﺎم (96/3/29) می‌باشد.
تبصره: ﻣﻮارد ذﯾﻞ ﺑﻪ ﺷﺮط اراﺋﻪ ﺗﺄﯾﯿﺪﯾﻪﻫﺎی ﻣﻌﺘﺒﺮ، ﺑﻪ ﺣﺪاﮐﺜﺮ ﺳﻦ ﻣﻘﺮر اﺿﺎﻓﻪ ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ:
– ﺟﺎﻧﺒﺎزان، آزادﮔﺎن، ﻓﺮزﻧﺪان و ﻫﻤﺴﺮان ﺷﻬﺪا، ﻓﺮزﻧﺪان و ﻫﻤﺴﺮان ﺟﺎﻧﺒﺎزان ۲۵ درﺻﺪ ﺑﻪ ﺑﺎﻻ و ﻓﺮزﻧﺪان و ﻫﻤﺴﺮ آزادﮔﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺣﺪاﻗﻞ ﯾﮏ ﺳﺎل و ﺑﺎﻻﺗﺮ ﺳﺎﺑﻘﻪ اﺳﺎرت دارﻧﺪ، و رزﻣﻨﺪﮔﺎن ﺑﺎ ﺳﺎﺑﻘﻪ ﺣﺪاﻗﻞ ﺷﺶ ﻣﺎه ﺣﻀﻮر داوﻃﻠﺒﺎﻧﻪ اﺧﺘﯿﺎری در ﺟﺒﻬﻪ از ﺷﺮط ﺣﺪاﮐﺜﺮ ﺳﻦ ﻣﻌﺎف ﻣﯽﺑﺎﺷﻨﺪ.
– اﻓﺮاد ﺧﺎﻧﻮاده ﻣﻌﻈﻢ ﺷﻬﺪا (ﺷﺎﻣﻞ ﭘﺪر، ﻣﺎدر، ﺧﻮاﻫﺮ و ﺑﺮادر) ﺗﺎ ﻣﯿﺰان ۵ سال.
– رزﻣﻨﺪﮔﺎن ﮐﻤﺘﺮ از ﺷﺶ ﻣﺎه ﺳﺎﺑﻘﻪ ﺣﻀﻮر داوﻃﻠﺒﺎﻧﻪ در ﺟﺒﻬﻪ، ﺑﻪ ﻣﯿﺰان ﻣﺪت ﺣﻀﻮر داوﻃﻠﺒﺎﻧﻪ در ﺟﺒﻬﻪ .
– داوﻃﻠﺒﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺻﻮرت ﻏﯿﺮ رﺳﻤﯽ و ﺗﻤﺎم وﻗﺖ در وزارﺗﺨﺎﻧﻪﻫﺎ و ﻣﻮﺳﺴﺎت و ﺷﺮﮐﺖﻫﺎی دوﻟﺘﯽ، ﺑﺎﻧﮏﻫﺎ و ﺷﺮﮐﺖﻫﺎی ﺗﺤﺖ ﭘﻮﺷﺶ آنﻫﺎ، ﺷﺮﮐﺖﻫﺎی ﺑﯿﻤﻪﻫﺎی دوﻟﺘﯽ، ﺷﻬﺮداریﻫﺎ و ﻣﻮﺳﺴﺎت و ﺷﺮﮐﺖﻫﺎی دوﻟﺘﯽ ﮐﻪ ﺷﻤﻮل ﻗﺎﻧﻮن ﺑﺮ آنﻫﺎ ﻣﺴﺘﻠﺰم ذﮐﺮ ﻧﺎم اﺳﺖ، ﻣﻮﺳﺴﺎت و ﺷﺮﮐﺖﻫﺎی ﻣﻠﯽ و ﻣﺼﺎدره ﺷﺪه ﮐﻪ ﺑﻪ ﻧﺤﻮی از ﺑﻮدﺟﻪ و ﮐﻤﮏ دوﻟﺖ اﺳﺘﻔﺎده ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ، ﻧﻬﺎدﻫﺎی اﻧﻘﻼب اﺳﻼﻣﯽ و ﺷﺮﮐﺖﻫﺎی ﺗﺤﺖ ﭘﻮﺷﺶ آنﻫﺎ از ﺗﺎریخ 57/11/22 ﺑﻪ ﺧﺪﻣﺖ اﺷﺘﻐﺎل داﺷﺘﻪاﻧﺪ، ﺑﻪ ﻣﯿﺰان ﻣﺪت ﺧﺪﻣﺖ ﻏﯿﺮ رﺳﻤﯽ آﻧﻬﺎ.
– ﻣﺪت ﺧﺪﻣﺖ ﺿﺮورت ﺑﻪ ﺷﺮط ﺣﺪاﮐﺜﺮ ﺳﻦ ﻣﻘﺮر در آﮔﻬﯽ اﺳﺘﺨﺪاﻣﯽ اﺿﺎﻓﻪ ﻣﯽﺷﻮد.

+جهت دانلود فایل pdf شرایط اختصاصی استخدام بانک سپه اینجا کلیک نمایید
+
جهت دانلود جدول شماره 2 کد و نام استان نام و کد شهرستان اینجا کلیک نمایید

+جهت دانلود جدول شماره 1 کد و عناوین شغلی و مواد آزمون هر یک از آنها اینجا کلیک نمایید
+جهت دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههاي اجرایی اینجا کلیک نمایید
+جهت مشاهده شرایط عمومی و اختصاصی چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی اینجا کلیک کنید

جهت مشاهده متن کامل آگهی چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی اینجا کلیک کنید

مهلت ثبت نام این آزمون پایان پذیرفته است

جهت دانلود بسته ویژه نمونه سوالات آزمونهای استخدامی سالهای گذشته اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات 95)
جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود عین دفترچه سوالات آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار چهارمین استخدامی دستگاه های اجرایی عضو کانال تلگرام ایران استخدام شوید

جهت ورود به صفحه چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
نمونه کارنامه های شرکت کنندگان آزمونهای استخدامی دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدامی بانک سپه
آخرین آگهی های استخدام بانک ها کتاب نمونه سوالات استخدامی ایران استخدام
 گلچین مهمترین سوالات استخدامی مصاحبه حضوری
برای قبولی در آزمون استخدامی چه بخوانیم؟ تجربیات کارجویان از گزینش و مصاحبه آزمون های استخدامی
بسته ویژه نمونه سوالات آزمونهای استخدامی سالهای گذشته(به همراه سوالات 95) دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی بانک سپه
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی بانک سپه عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید

آگهی استخدام بانک سپه – سال 93:

جهت مشاهده متن آگهی استخدام بانک سپه (سال 93) اینجا کلیک کنیداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:17

  کد دیدگاه : 1569708

  سلام ادمین عزیز خسته نباشید
  تو کارنامه که چیزی راجع به اینکه نفر چندم شدیم ننوشته. میشه راهنمایی کنید از کجا میشه فهمید. آخه من از کارگزینی استانمونم که پرسیدم گفتن ما خبر نداریم.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:25

   کد دیدگاه : 1569842

   معمولاً این رو اعلام نمیکنند دوست عزیز

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سینا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:53

  کد دیدگاه : 1569263

  آقا این نمره های صنعت و معدن واقعا استرس انداخت بجونم ، یعنی چی طرف نفر اوله با ختلاف 14 نمره از نفر دوم بعد تازه نفر سوم رو برداشتن . خیلی آبکی آبکی رد کردن ، یعنب الان منم که نفر اولم و با نفر دوم 14 نمره اختلاف دارم ممکنه رد بشم ؟ خدایا یا قبولمون کن یا مرگ بده راحتمون کن

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ساسان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:53

   کد دیدگاه : 1569692

   آبکی چیه؟
   کسانی که سه برابر ظرفیت رفتند برای مصاحبه هر سه نفر لیاقت علمی دارند
   ولی بانک مرجله مصاحبه رو گذاشته که بیاد هر کدوم باب میل خودشه(که حق هم داره چون اون مدیر عاملی که تو جلسه هست حداقل 20 سال تجربه اینکارو داره میدونه کی بدرد این کارمیخوره یا نه البته اگه بحث پارتی و آشنا رو در نظر نگیریم) رو برداره پس زود قضاوت نکنیم و فقط معیار نمره کتبی رو در نظر نگیریم
   من خودم شخصی رو میشناسم که از لحاظ علمی همیشه شاگرد اول بوده ولی آداب معاشرت رو خوب بلد نبوده
   پس همه چی رو به خدا واگذار کنید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : بانکدار ارشد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:19

  کد دیدگاه : 1568161

  دوستان بچه های ثبت از ستادشون پیگیری کردن بهشون گفتن نتایجتون هفته دیگه اعلام میشه.البته بعضا میگن ثبت قول داده نتایجشون جدا از فراگیر اعلام شه.که به نظرم دیگه بهد از این همه مدت بعید میدونم جدا باشه(اخه نزدیک ۳ماه از مصاحبه هاشون میگذره).به نظر من نتایج چندین دستگاه با هم اعلام میشه.امیدوارم بانک سپه هم جزوشون باشه و نخوان بزارن بعدها با بانک مسکن اعلام کنن که حالا حالاها طول میکشه.اگه کسی بانک سپه اشنا داره بپرسه ببینه از خودمون هم هفته اتی اعلام میشه یا نه؟ (:sorry:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حامد از خوي-سپه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:35

  کد دیدگاه : 1567832

  سلام.دوستان من ديشب به سازمان سنجش تيكت دادم ولي متاسفانه جواب قانع کننده دریافت نکردم! خوبه همتون مطلع باشيد
  -عمومی | استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی – اعلام نتایج
  -با سلام و وقت بخیر ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار خواهشمند است در مورد اعلام نتایج مصاحبه دستگاه های اجرایی 96 (بانک سپه) اطلاعاتی را اعلام کنید. اینکه بعضی داوطلبان با صراحت کامل و با عنوان منبع موثق اعلام میکنند تا 15 بهمن اعلام خواهد شد درست است؟! خواهشمند است جواب دهید. در پایان سپاس بی پایان
  -با سلام
  باید منتظر باشید ….پس از اماده شدن اسامی ونتایج بر روی سایت قرار می گیرد.
  با سپاس

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بانکدار ارشد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:34

  کد دیدگاه : 1564694

  سلام دوستان مثل اینکه بعضی سازمان ها مثلا دستگاه های اجرایی البرز یا بیمه مرکزی یه بهزیستی جوابهای نهاییشون رو سنجش تایید و به ادارات داده و دو سه نفر که زنگ زدن به کارگزینی ادارشون بهشون اطلاع دادن که قبول شدن . کاش نتایج ما هم زود اعلام بشه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:40

   کد دیدگاه : 1564899

   ظاهرا روال همین طوره، یه بار دستگاه نتایج رو میفرسته واسه سنجش، و تو مرحله ی آخر قبل از اعلام نهایی نتایج، بعد از تائید نهایی دستگاه نتایج اعلام میشه.
   احتمالا واسه ما تو همون مرحله اول باشه.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : نازنین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:59

  کد دیدگاه : 1564077

  خدا کنه زودتر نتایج بیاد و امیدوار کننده باشه…

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مریم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:27

   کد دیدگاه : 1564342

   آره واقعا خسته شدیم ,من همش استرس دارم???

   پاسخ دهید
 • نویسنده : آراد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:25

  کد دیدگاه : 1562268

  سلام .دوستان ,آدمین کسی خبر نداره نتایج مصاحبه رو کی میزنن

  پاسخ دهید
  • نویسنده : حسین..

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:04

   کد دیدگاه : 1562740

   سلام کسی خبر دقیقی نداره ولی احتمالا اواخر بهمن یا اوایل اسفند جوابا بیاد

   پاسخ دهید
   • نویسنده : آراد

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 21:47

    کد دیدگاه : 1563511

    سلام مرسی

    پاسخ دهید
 • نویسنده : رررررز

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:35

  کد دیدگاه : 1560297

  سلام.برای مصاحبه عقیدتی چی بخونیم؟؟ممنون میشم جواب بدین.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سینا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:53

   کد دیدگاه : 1560618

   جزوه ایران استخدام

   پاسخ دهید
   • نویسنده : رررررز

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:25

    کد دیدگاه : 1561083

    ممنون

    پاسخ دهید
   • نویسنده : الهه

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:51

    کد دیدگاه : 1566512

    سلام این جزوه رو از کجا میتونم دانلود کنم

    پاسخ دهید
 • نویسنده : صالح

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:39

  کد دیدگاه : 1558615

  سلام. من یه سوال دارم.توی قسمت فناوری اطلاعات آزمون سوالا از آفیس 2007 بود یا 2010؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : حسین.

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:06

   کد دیدگاه : 1559437

   سلام. 2007

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سمانه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:02

  کد دیدگاه : 1557033

  سلام ادمین محترم خسته نباشی
  میشه در مورد ازمایشات پزشکی ک بانک میگره
  میشه بگید شامل چ مواردیه واینکه نمره چشم حداقل باید چند باشه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:07

   کد دیدگاه : 1557167

   برای این مورد بهتر هست بخش تجربیات سایتمون رو بررسی کنید.
   مثلا تجربیات بانک ملت که شامل شرح دقیق مراحل آزمایشات هم میشه.
   جهت مشاهده اینجا کلیک کنید

   برای مشاهده سایر تجربیات اینجا کلیک کنید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سمانه

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:22

    کد دیدگاه : 1557438

    سپاس فراوان از سایت بسیار مفید شما
    و آرزوی موفقیت برای همهی دوستان منتظر (:victory:)

    پاسخ دهید
    • نویسنده : admin

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 14:57

     کد دیدگاه : 1557497

     موفق باشید

     پاسخ دهید
 • نویسنده : Mahdi

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:53

  کد دیدگاه : 1557020

  سلام ادمین جان ب امید خدا اگ از مصاحبه اول قبول بشیم مصاحبه بعدی روندش چطور خواهد بود ؟ ایا ب غیر از مصاحبه حضوری و معاینات پزشکی و سوپیشینه ک خودمون درمیاریم , تحقیقات محلی و تحقیق از دانشگاه هم داریم یا نه ؟ و این پروسه چقدر زمان میبره؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:01

   کد دیدگاه : 1557032

   به سوال قبلی شما دقایقی پیش پاسخ داده شد

   پاسخ دهید
 • نویسنده : Mahdi

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 02:11

  کد دیدگاه : 1556794

  سلام ادمین جان خسته نباشی
  ب امید خدا اگر از این مرحله قبول بشیم چ مراحلی در پیش رو داریم برای گزینش؟
  ایا غیر از سوپیشینه ک خودمون میگیریم و معاینات پزشکی ک مراجعه میکنیم
  تحقیقات محلی و تحقیق از دانشگاهی هم ب عمل میاد ؟
  و این پروسه حدودا چقدر طول میکشه ؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:49

   کد دیدگاه : 1557014

   بله تحقیقات هم خواهید داشت اما اینکه از دانشگاه باشه یا محل کار قبلی و یا محل سکونت و یا کدامهات بستگی به تشخبص داره.
   مصاحبه عقیدتی هم خواهید داشت.
   زیاد از بابت زمانی عجله نکنید. ذاتاً روند برگزاری آزمونهای استخدامی ما از ابتدا تا انتها نیاز به صبر و حوصله داره

   پاسخ دهید
 • نویسنده : حامد پرند

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:35

  کد دیدگاه : 1553345

  با سلام.لطفا به سوالم پاسخ بدید.من تو ازمون استخدامی بانک سپه شرکت کردم قبول هم شدم 3 دی هم برای مصاحبه رفتم که از مصاحبه هم تا حدودی راضیم فقط یه موضوع ذهنم. به خودش مشغول کرده که امیدوارم جواب بدید.من دقیقا قبل اینکه جواب ازمون استخدامی بیاد تو ازمون کارشناسی ارشد قبول شدم بعد ثبت نام کردم و الانم ترم یم دانشگاه هستم میخواستم بدونم ایا این دانشگاه رفتن من مشکلی برای فرایند استخدامم ایجاد میکنه یا نه؟تورو خدا از نگرانی نجاتم بدید؟ممکنه به خاطر دانشجو بودنم منو از فرایند استخدامی حذف کنن؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:39

   کد دیدگاه : 1553511

   سلام، نه دوست عزیز مشکلی ایجاد نمی کنه،
   اول اینکه تو شرایط آگهی گفته نشده داوطلب نباید دانشجوی مقطع بالاتر باشه
   و دوم اینکه موقع آزمون شما که دانشجو نبودی حالام قهرا دانشجو شدی( چون امتحان ارشد قبل از آزمون استخدامی بوده)، تا نتیجه نهایی بیاد ترم دوم رو هم تموم کردی،
   اگه قسمت بود و قبول شدی احتمالا شروع کار می خوره به ترم سوم که بهت سخت میگذره هم کار هم تحصیل.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : حامد پرند

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:49

    کد دیدگاه : 1553670

    واقعا ممنون که جواب دادید.باورتون نمیشه 24 ساعتی به این موضوع فکر میکردم که ممکنه به خاطر این موضوع منو حذف کنن حتی به این فکر میکردم که برم از دانشگاه انصراف بدم با جوابتون از استرسم خیلی کم شد.ممنون دوست عزیز

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 14:58

     کد دیدگاه : 1553849

     خواهش می کنم دوست عزیز
     موفق باشین.

     پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:25

  کد دیدگاه : 1551872

  سلام دوستان،خبر جدیدی ندارید؟چندروز هیچ پیامی نذاشتید؟ (:dash:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:14

   کد دیدگاه : 1551991

   به کارو زندگی مون می رسیم تا نتایج بیاد.
   (:gamer4:)

   پاسخ دهید
  • نویسنده : محسن

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:21

   کد دیدگاه : 1552357

   یکی نوشته که :
   سلام من امروز زنگ زدم مدیریت شعبه گفتن جواب مصاحبه بیست روز دیگه میاد.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : Mahdi

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 20:43

    کد دیدگاه : 1554502

    سلام اقا محسن
    مطمئن هستید ک جواب تا بیست روز دیگه میاد؟ یعنی مثل تعین زمان مصاحبه روانشناسی نشه ک هی ب عقب افتاد

    پاسخ دهید
    • نویسنده : محسن

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 00:00

     کد دیدگاه : 1554805

     من زنگ نزدم یکی دیگه زنگ زده بود یه جا دیگه نوشته بود منم نقل قول کردم

     پاسخ دهید
    • نویسنده : محسن

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 00:01

     کد دیدگاه : 1554806

     سلام مهدی

     پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:47

  کد دیدگاه : 1551794

  سلام دوستان ,تا جایی ک من میدونم با توجه ب نمره ی آزمون کتبی و مصاحبه نتیجه ی کلی مشخص میشه و یک نفرو انتخاب میکنن واسه گزینش,ولی چرا بعضیا میگن اصلا نمره ی آزمون کتبی دیگه تاثیری نداره ؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:13

   کد دیدگاه : 1551985

   کی گفته تاثیر نداره؟ کجا گفتن؟ (:sarcastic:)
   آزمون و مصاحبه در مجموع نمره ی نهایی داوطلب رو مشخص می کنن.
   آزمون با ضریب ۷۰( که چون اکثرا نمراتشون کمتر از نصفه و معمولا نمره ی مصاحبه بالای نصف، این احتمال هست این دو تا اثرشون به هم نزدیک بشه)
   و مصاحبه با ضریب ۳۰….
   هر کدوم به سهم خودشون وزن دارن.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : مریم

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 18:17

    کد دیدگاه : 1552117

    ممنون بابت جوابتون ,هر کسی یه چیزی میگه?ولی منم با شما موافقم,روزی ک رفتم مصاحبه بهم گفتن شاید تا 20 روز دیگه نتایجو اعلام کنن,امروز دقیقا 20 روز گذشته ازتاریخ مصاحبم,کاش زودتر نتایج اعلام بشه و از این بلاتکلیفی راحت بشیم

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 19:01

     کد دیدگاه : 1552202

     خواهش می کنم..
     اگه ظرف ۲۰ روز جواب بیاد برگ ذرّینی در تاریخ استخدامی ورق می خوره.
     من به اوایل اسفند فکر می کنم در خوشبینانه ترین حالت نیمه دوم بهمن.

     پاسخ دهید
     • نویسنده : حسین.

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 22:17

      کد دیدگاه : 1552593

      اصلا محاله. سر اعلام زمان مصاحبه دیوونمون کردن?

      پاسخ دهید
    • نویسنده : حسین.

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 22:15

     کد دیدگاه : 1552590

     کاملا مشخصه که نمره کتبی بیشترین اهمیت رو داره و‌بعدش هم کل فرایند مصاحبه. دلیلش هم همون ضریب هفت دهم و سه دهمه. کسی که فاصله نمره ش با نفر دوم بیشتر از پنج نمره باشه تقریبا قبولیش قطعیه. مگر اینکه اتفاقات عجیب مثل پارتی بازی صورت بگیره

     پاسخ دهید
     • نویسنده : حمید

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 19:14

      کد دیدگاه : 1556302

      فاصله کدوم نمره؟مکتسبه یا نمره آزاد اولیه؟

      پاسخ دهید
      • نویسنده : حسین.

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 21:57

       کد دیدگاه : 1556520

       نمره آزاد اولیه

     • نویسنده : حمید

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 09:33

      کد دیدگاه : 1556919

      چطوره که حد نصاب رو از مکتسبه بدست میارن؟ولی آزاد اولیه ملاکه؟تفاتشون چیه لطفا میشه توضیح بدین

      پاسخ دهید
     • نویسنده : حمید

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 09:43

      کد دیدگاه : 1556933

      آخرش هم تفاوت این دو نمره رو نفهمیدم،من مکتسبه 5نمره از رقیبم بالا ترم،ولی آزاد اولیه 2نمره ازش پایینترم،ولی حد نصاب از مکتسبه درمیارن چه جوریه؟

      پاسخ دهید
      • نویسنده : حسین.

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 12:55

       کد دیدگاه : 1557265

       ببینید نمره مکتسبه شما میانگین درصد هاییه که زدین. وقتی ضریب بومی و سهمیه های دیگه در نمره مکتسبه ضرب بشه نمره آزاد اولیه بدست میاد. رقیب شما بومی شهرستان بوده احتمالا و شما بومی استان درسته؟
       ضریب بومی شهرستان ۱/۴ و ضریب بومی استان ۱/۲ هست که در نمره مکتسبه ضرب میشه و نمره آزاد بدست میاد. این ضرایب در نمره مصاحبه هم ضرب میشه.

     • نویسنده : حمید

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 16:33

      کد دیدگاه : 1557611

      سلام دقیقا درسته،امروز متوجه شدم،حالا با توجه به تذکر شماره 3 دفتر چه استخدامی،که باید بانک صنعت ومعدن چون فقط ی شعبه داره تو کل استان باید همه ضریب مساوی داشته باشن،این درصورتیکه اون دونفر 5نمره ازم کمتر دارن،چه جور پیگیری کنم،این جور حسابی حقم ضایع میشه؟ممنون راهنمایی کنید

      پاسخ دهید
      • نویسنده : حسین.

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 23:43

       کد دیدگاه : 1558049

       به نظر من بانک برید بهتره. اونا میتونن پیگیری کنن و اصلاح کنن.

     • نویسنده : حمید

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 16:37

      کد دیدگاه : 1557614

      چه جور میتونم با شما تماس بگیرم دوست عزیز

      پاسخ دهید
      • نویسنده : حسین.

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 17:36

       کد دیدگاه : 1557680

       تماس گرفتن با من مشکلی رو حل نمیکنه. شما باید با بانک صنعت و‌معدن تماس بگیرین و قضیه رو توضیح بدین، اگه تو دفترچه دقیقا این مورد ذکر شده باید ضریب مساوی واسه هر سه نفر در نظر گرفته بشه. بنظر من به کارگزینی بانک استانتون سر بزنید، اگه اونا پیگیری نکردن برین تهران چون نمرتون واقعا بهتره و شانستون بسیار بیشتر.

      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 20:28

       کد دیدگاه : 1557886

       باید دید بانک ها رو هم مشمول تذکر ۲ دفترچه به حساب میارن یا نه….
       که ظاهرا نیاوردن.
       مگه اینکه محل خدمت مدیریت شعب استان ها ( تو مرکز استان) باشه. اون وقت میشه اداره کل محسوب شون کرد.
       برای بانک سپه و مسکنم مراکز استان ضریب ۱.۴ خورده.

     • نویسنده : حمید

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 21:55

      کد دیدگاه : 1557966

      دوست عزیزم سنجش برم یا بانک؟اره صفحه سه دفتر چه توضیح دادند

      پاسخ دهید
      • نویسنده : حمید

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 16:29

       کد دیدگاه : 1558813

       این بانک کلا تو استان ما همین ی شعبه است،خود به خود منتفی میشه ضرایب متفاوت

      • نویسنده : حسین.

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 01:50

       کد دیدگاه : 1559611

       حتما پیگیری کنید. ای کاش موقع مصاحبه پیگیری میکردین زودتر حل میشد

     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 00:16

      کد دیدگاه : 1558084

      صمیمانه از راهنمایی شما دوست عزیز تشکر میکنم،انشاالله خداوند تقدیر شما رو تو دلخاسته هاتون قرار بده

      پاسخ دهید
     • نویسنده : حمید

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 23:52

      کد دیدگاه : 1559509

      سلام،ممنون میشم،تذکر شماره 2رو بخونید،با این پیش فرض که این بانک فقط ی شعبه هست تو استان ما،ایا استدلال م درسته باید نمرات مساوی محاسبه بشن

      پاسخ دهید
      • نویسنده : حسین.

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 13:38

       کد دیدگاه : 1560305

       شعبه بانک تو‌ مرکز استانتونه؟

  • نویسنده : چوک بندر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:00

   کد دیدگاه : 1552314

   روز مصاحبه به تکرار هم رئیس، هم معاون و هم مسئول کارگزینی گفتن که مهم نمره کتبی هست بعد تست نئو و نمره بسیار کمی هم مصاحبه حضوری. بیش از 10 بار گفتن

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:00

  کد دیدگاه : 1548725

  سلام به همگی خداقوت…برای شهرستانی که من شرکت کردم یک نفر لیسانس میخوادکه بعد از مصاحبه که دو نفر بودیم متوجه شدم که رقیبم فوق لیسانسه..خواستم از دوستان بپرسم مگه میشه جایی که سهمیه لیسانسه یک فوق لیسانس شرکت کنه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:37

   کد دیدگاه : 1548858

   سلام در اگهی موقع ثبت نام هیچ منعی نداشت

   پاسخ دهید
  • نویسنده : حسین.

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:48

   کد دیدگاه : 1551069

   همه چیز به خود بانک بستگی داره. هر تصمیمی بگیرن کسی نمیتونه اعتراضی انجام بده

   پاسخ دهید
 • نویسنده : رضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:32

  کد دیدگاه : 1546542

  بچه ها من کاردانیم برقه کارشناسیم حسابداری یعنی لیسانسم.نا مرتبطه به نظرتون مشکلی پیش میاد برام خیلی استرس دارم برا این موضوع

  پاسخ دهید
  • نویسنده : حسین.

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:56

   کد دیدگاه : 1546836

   نه عزیز اونا اصلا به مدرک کاردانی کاری ندارن. لیسانس حسابداری میخواستن که شما دارین. هیچ جایی هم ننوشته بود که مدرک کاردانی و کارشناسی مرتبط باشه. فقط بعضی از سازمان ها در مورد مدرک ارشد و کارشناسی حساس هستن که حتما مرتبط باشن مثل بانک مرکزی.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : رضا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 20:44

    کد دیدگاه : 1552401

    ممنون حسین جان

    پاسخ دهید
    • نویسنده : حسین.

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 23:05

     کد دیدگاه : 1552694

     خواهش میکنم رضا جان

     پاسخ دهید
 • نویسنده : احسان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 03:46

  کد دیدگاه : 1546058

  سلام بچه ها
  اگه یادتون هس گفتم کارگزینی بیمارستان گزینش دارم دیروز رفتم برای گزینش
  منتظر جواب مصاحبه هم هستم رقیبم فقط یه نفره نمره آزمون من از اون بالاتره
  بنظرتون چکار کنم؟
  اگه گزینش هم قبول شم برم بیمارستان هرچن از فضاش خوشم نمیاد ولی خب کار هم گیر نمیاد به این راحتیا

  ممنون میشم از نظراتتون

  پاسخ دهید
  • نویسنده : حسین.

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:53

   کد دیدگاه : 1546831

   سلام عزیز. خوب به سلامتی.

   تا جواب گزینش بخواد بیاد کلی طول میکشه، بعدشم که آزمایشات پزشکیه، مطمئن باشین تا اون موقع جواب مصاحبه سپه میاد. به هر حال سپه بهتر از بیمارستانه، ارزش صبر کردن تا آخرین لحظه رو داره.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : نارسیس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:40

  کد دیدگاه : 1545015

  سلام. آیا کسی هست در رشته حسابداری شروع به خوندن کرده باشه برای آزمون بعدی (:shout:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : 444444444

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:40

  کد دیدگاه : 1543484

  سلام دوستان امروز صبح پیامی با این متن برام اومد<<مشارالیه پس از شرکت در آزمون استخدامی این بانک در قالب چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور ، در اولویت معرفی 3 برابر ظرفیت قرار گرفته است و از نامبرده برای انجام مصاحبه استخدامی دعوت شده است… شماره تلفنم گذاشته.برای کسی نیومده؟؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : حسین.

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:49

   کد دیدگاه : 1543613

   سلام دوست عزیز. مصاحبه ها تموم شده ولی احتمالا نفرات جلوتر از شما به دلایلی حذف شدن و از شما دعوت کردن. با همون شماره تماس بگیرید و پیگیری کنید.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سوده

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:35

    کد دیدگاه : 1543699

    اقا حسین این دوستمون توی اون سایت گفتن مصاحبه رفتن.اینش جالبه (:pardon:)

    پاسخ دهید
    • نویسنده : حسین.

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 16:22

     کد دیدگاه : 1543860

     آهان، پس اشتباه سیستمی بوده (:gamer:)

     پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:27

   کد دیدگاه : 1543684

   (:sarcastic:)
   خب اولش بگین مصاحبه دادین ولی بعدا واستون پیامک اومده….
   یه لحظه خشکم زد (:shock:)

   پاسخ دهید
  • نویسنده : بهار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:12

   کد دیدگاه : 1543758

   دعوت شده است یک مقدار ایهام داره (:unknw:)

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...