آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام بانک مرکزی

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۳۴۲۱ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

با توجه به مجتمع بودن اخبار “استخدام بانک مرکزی” و “منابع مطالعاتی” در این صفحه، در صورتی که شما به دنبال دریافت “آخرین اخبار” و “منابع استخدامی” بانک مرکزی هستید، می توانید با مراجعه روزانه به این صفحه و بررسی اخبار منتشر شده در آن از آخرین اخبار پیرامون استخدام بانک مرکزی مطلع شوید.
✉️ در صورتی که مایل هستید در سامانه اطلاع رسان پیامکی و یا ایمیلی آگهی های استخدام کشور عضو شوید اینجا کلیک نمایید
✉️ در صورتی که مایل به دریافت اخبار استخدامی از طریق پیام رسانها هستید اینجا کلیک نمایید


خبر 26 بهمن 96: نتایج آزمون استخدامی بانک مرکزی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج آزمون استخدام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران سال 96 اعلام شد.

جهت سفارش پستی کتاب مصاحبه حضوری ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

استخدام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران – مهر 96

بانک مرکزی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز، در رشته های مختلف در شهرهای تهران – اصفهان – آذربایجان شرقی  –  آذربایجان غربی  – کرمانشاه – اردبیل – خوزستان – مازندران – زنجان – سمنان – فارس – قم – کرمان – البرز – یزد – همدان – بوشهر – قزوین – لرستان- کردستان استخدام می کند.

> شرايط عمومی

1- تابعيت دولت جمهوري اسلامي ايران.
2- تدين به يکي از اديان رسمي کشور.
3- اعتقاد و تعهد به نظام جمهوري اسلامي ايران.
4- عدم اشتهار به فساد و نداشتن سوء سابقه.
5- داشتن کارت پايان خدمت وظيفه عمومي يا معافيت دائم براي آقايان (به شرح مندرج در ستون “ساير شرايط لازم” جدول  آگهی استخدام) . ثبت نام متقاضياني که داراي معافيت موقت تحت هر عنوان مي باشند مورد قبول  نخواهد بود.

تبصره :الف: تاريخ ترخيص از خدمت و يا صدور کارت معافيت بايد قبل از تاريخ انقضاي مهلت ثبت نام (1396/08/10) باشد.
ب: مدت خدمت وظيفه عمومي انجام شده به حداکثر سن تعيين شده براي هر رديف شغلي اضافه خواهد شد.
6- حداقل سن استخدام 18 سال تمام (متولدين 1378/08/10 به قبل) و حداکثر سن به شرح مندرج در جدول آگهی استخدام مي باشد.
7- داوطلبان استخدام در زمان ثبت نام نبايد مستخدم رسمي ، ثابت ، پيماني و يا بازخريد ساير دستگاه هاي اجرايي باشند .
8- مدرك تحصيلي داوطلب از لحاظ رشته و گرايش مي بايست کاملاً منطبق با عنوان رشته و گرايش مندرج در جدول آگهی استخدامي باشد. در غير اينصورت داوطلب غيرواجد شرايط تشخيص داده شده و حتي در صورت توفيق در آزمون کتبي نيز از طي مراحل استخدامي ممانعت بعمل خواهد آمد.
تبصره : تاريخ فراغت از تحصيل بايد قبل از تاريخ انقضاي مهلت ثبت نام (1396/08/10) باشد .
9- داشتن سلامت کامل جسم و روان و توانايي کامل انجام کار به تشخيص اداره رفاه کارکنان بانک.
10- ايثارگران عزیز در صورت دارا بودن شرايط لازم بر اساس قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران صرفاً از طريق شرکت در آزمون استخدامي، طبق ضوابط از اولويت ها و امتيازات خاص خود برخوردار خواهند بود.
نکته مهم :
هر داوطلب مي تواند تنها در يک رديف شغلي شرکت نمايد. (در صورت عدم رعايت اين موضوع از سوي داوطلب ، بانک مجاز به حذف تمامي ثبت نام هاي وي خواهد بود.

> زمان ثبت نام آزمون استخدام بانک مرکزی

ثبت نام به صورت اينترنتي از ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 1396/07/29 تا ساعت 16 روز چهارشنبه مورخ 1396/08/10 صورت خواهد پذيرفت. در ضمن بانک از پذيرش تقاضاي حضوري يا تقاضاهايي که به پست تحويل داده شود، معذور است.
تذکر مهم: مدت زمان تعيين شده تمديد نميگردد و متقاضيان مي بايست در مدت زمان فوق نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهاي پاياني خودداري نمايند.
مراحل ثبت نام: جهت مطالعه مراحل ثبت نام به فایل های شرایط هر ردیف شغلی در همین صفحه رجوع شود.
نکته مهم: تصوير داوطلب بايد واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرهونه لکه بوده وحاشيه هاي زايد عکس اسکن شده بايد حذف شده باشد. حتي الامکان عکس رنگي و داراي زمينه سفيد باشد. اسکن عکس از روي کارت هاي شناسايي، کارت مدي ، شناسنامه و … قابل قبول نميباشد.
دقت نماييد تا اشتباهاً عکس ديگري به جاي عکس شما ارسال نگردد. بديهي است که در صورت ارسال عکس اشتباهي از طرف متقاضي، فرد به عنوان متخلف تلقي و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد.
تذکر مهم: از آنجا که پس از برگزاري آزمون کتبي، ملاك دعوت از داوطلبان واجد شرايط بر اساس تصاوير مدارك ارسالي در زمان ثبت نام خواهد بود، لذا ارسال ناقص و یا اشتباه مدارك درخواست شده ممكن است منجر به حذف درخواست و یا عدم صدور كارت شركت در جلسه آزمون گردد.
3- کليه داوطلبان واجد شرايط به منظور ثبت نام در آزمون استخدامي ميبايست پس از مراجعه به سايت آزمون و ورود اطلاعات مورد نياز به منظور دريافت کد رهگيري، مبلغ 400/000 ریال (چهارصدد هزار ريال) به عنوان هزينه ثبت نام در آزمون استخدامي بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران از طريق درگاه اينترنتي و با کارت هاي بانکي متصل به شبکه شتاب و در اختيار داشتن رمز دوم کارت اقدام نمايند.
4- متقاضيان توجه داشته باشند پس از ثبت نام و ارسال فرم، حتماً با دريافت کد رهگيري از ارسال موفق اطلاعات خود اطمينان حاصل نمايند. در ضمن 72 ساعت بعد با استفاده از کد رهگيري، براي دريافت پيغام تاييد يا عدم تاييد ثبت نام خود به سايت مراجعه نمايند. كد رهگيری را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایيد.
5- داوطلبان مي بايست در روزهاي 28 و 1396/09/29 به سايت مراجعه و نسبت به چاپ کارت شرکت در آزمون استخدامي خود اقدام نمايند. زمان و محل برگزاري آزمون نيز در کارت مربوطه درج و به اطلاع داوطلبين خواهد رسيد.
سایر نکات: جهت مطالعه توضیحات قسمت سایر نکات به فایل های شرایط هر ردیف شغلی در همین صفحه رجوع شود.

> مواد آزمون

– مواد آزمون مقاطع دانشگاهی شامل دروس پایه و تخصصی رشته مربوطه، و مواد امتحان عمومي عبارتند از :
• معارف اسلامي
• زبان و ادبيات فارسي
• زبان انگليسي (عمومي و تخصصي)
• فناوري اطلاعات
در ضمن اقليت هاي ديني مصرح در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران (مسيحي، کليمي، زرتشتي) از پاسخگويي بده سدوالات معدارفاسلامي معاف بوده و نمره مکتسبه اين داوطلبان ، بر اساس ميانگين نمره ساير سوالات محاسبه خواهد شد.
تذکرات مهم :
1- متقاضيان توجه داشته باشند که تایيد ثبت نام و صدور كارت ورود به جلسه آزمون، به هیچ وجه به منزله تایید شرایط داوطلبان جهت ثبت نام و شركت در آزمون استخدامی نمی باشد. بديهي است پس از قبولي داوطلبان در آزمون کتبي در صورت عدم ارائه مدارك لازم (مطابق با شرايط آگهي)، هيچگونه حقي جهت استخدام براي ايشان ايجاد نخواهد گرديد.
2- از داوطلبان گرامي تقاضا مي گردد به منظور اجتناب از بروز مشکل عدم تطابق اطلاعات ثبت نامي با اطلاعات داوطلب (که در بسياري از موارد منجر به غير واجد شرايط شناخته شدن داوطلب خواهد شد) حتي المقدور شخصاً اقدام به ثبت نام نموده و از مراجعه به کافي نت ها و مراکز مشابه خودداري فرمايند .

نکات مهم:
1. از آنجا که وجه واريزي جهت شرکت در آزمون به هيچ عنوان مسترد نخواهد شد لذا از داوطلبان گرامي تقاضا مي شود قبل از اقدام به ورود اطلاعات و واریز وجه، تمامي شرایط مربوط به رديف شغلي مورد تقاضاي خود از قبيل شرايط سني ، تحصیلی، شرط حداقل معدل کل ، بومي بودن و …. را به دقت و بطور کامل مطالعه نموده و در صورت تطابق شرايط اقدام به ثبت نام نمايند . بديهي است مسئوليت هرگونه مغايرت در ثبت نام و شرايط آگهي که منجر به غيرواجد شدن داوطلب خواهد شد بر عهده وی بوده و بانک هيچگونه تعهدي در خصوص استرداد مبلغ پرداخت شده نخواهد داشت.

2. برای تمامی ردیف های شغلی، شرط حداقل معدل کل تعیین شده که داوطلبان گرامی می بایست به این نکته توجه کافی داشته باشند.

3. در صورتی که اطلاعات مندرج در هریک از مدارک الصاقی با اطلاعات وارد شده در فرم ثبت نام مغایرت داشته باشد، بانک مجاز به ابطال ثبت نام (علیرغم واریز وجه ثبت نام) خواهد بود.

4. در طی مراحل ثبت نام یا ویرایش، به هیچ عنوان از دکمه back یا forward مرورگر خود استفاده ننموده و صرفاً از دکمه های “صفحه بعدی” و “صفحه قبلی” که به همین منظور در پایین هر صفحه تعبیه شده استفاده نمایید. در غیر این صورت عواقب عدم ثبت صحیح اطلاعات بر عهده داوطلب خواهد بود.

5. داوطلبان گرامي در انتخاب رديف شغلي دقت لازم را داشته باشند. زيرا پس از تکميل ثبت نام، تغيير رديف شغلي انتخابي به هيچ عنوان امکان پذير نخواهد بود.

6. اتمام مهلت ثبت نام، پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 1396/08/10 بوده و به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود. ضمناً ثبت نام قبل از روزهای پایانی مهلت تعیین شده با سهولت بیشتری همراه بوده و توصیه می گردد ثبت نام به روزهای پایانی مهلت مذکور موکول نشود.

جهت ثبت نام موارد ذيل مورد نياز مي باشد:

1. فايل اسکن شده عکس 4×3 تمام رخ ، جديد و واضح با فرمت jpg و حجم کمتر از KB40
تذکر مهم : ثبت نام با عکس هاي ناواضح يا گرفته شده با موبايل به هيچ عنوان تائيد نخواهد شد

2. فايل اسکن شده از مدرک تحصيلي با فرمت jpg و حجم کمتر از KB100

3. فايل اسکن شده از صفحه اول شناسنامه با فرمت jpg وحجم کمتر از KB100

4. فايل اسکن شده از کارت پايان خدمت يا معافيت، پشت و رو در يک صفحه (ويژه داوطلبين مرد) با فرمت jpg و حجم کمتر از KB100

5.فایل اسکن شده از گواهی سابقه کار و لیست بیمه تامین اجتماعی صرفاً برای متقاضیان ردیف های شغلی نیازمند سابقه کار با فرمت jpg و حجم کمتر از KB100

6. ﻛﺎرت ﺑـﺎﻧﻜﻲ عضو ﺷﺒﻜﻪ ﺷﺘﺎب با در اختیار داشتن رمز دوم کارت به منظور پرداخت مبلغ 400000 ریال هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی بانک مرکزی

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام بانک مرکزی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.

شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

. – سوالات متداول

چگونه از زمان ثبت نام آزمون استخدام بانک مرکزی مطلع شویم؟

بطور معمول استخدام بانک مرکزی هر چند سال یکبار از طریق فراخوان دعوت به همکاری و یا برگزاری آزمون استخدامی انجام می شود. شما متقاضیان گرامی برای اطلاع به موقع از زمان ثبت نام استخدام بانک مرکزی از طریق ایمیل و پیامک (اینجا کلیک نمایید)

شرایط آخرین آزمون استخدام بانک مرکزی چیست؟

دفترچه راهنمای شرایط مورد نیاز به محض شروع ثبت نام منتشر میشود که شامل شرایط عمومی و اختصاصی از قبیل: سن، حداقل معدل، جنسیت، رشته، مشاغل و شهرهای مورد نیاز، بانک مرکزی می باشد.
جهت مشاهده شرایط آخرین آگهی استخدامی بانک مرکزی (اینجا کلیک نمایید)

معرفی منابع و نمونه سوالات عمومی و تخصصی برای موفقیت در آزمون استخدام بانک مرکزی؟

آزمون های استخدامی شامل دو بخش عمومی و تخصصی میباشند، مواد آزمون عمومی شامل 7 درس عمومی و مواد آزمون تخصصی به تناسب هر رشته شامل مواد آزمون اعلامی در شرایط دفترچه راهنمای آگهی استخدامی می باشد.
برای اطلاع از نحوه تهیه بهترین منابع مطالعاتی(اینجا کلیک نمایید)
برای تهیه نمونه سوالات رایگان استخدامی سالهای گذشته (اینجا کلیک نمایید)

مصاحبه استخدامی بانک مرکزی به چه صورت است؟

پس از قبولی در آزمون کتبی و تحویل و تطبیق مدارک پذیرفته شدگان، دعوت به مصاحبه های روانشناسی، تخصصی و عقیدتی از داوطلبین به عمل می آید؛ همچنین در برخی موارد فقط از طریق مصاحبه نیروهای جدید را جذب می نمایند. برای آشنایی با نوع سوالات مصاحبه استخدامی بانک مرکزی (اینجا کلیک نمایید)


 لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامیزمان آزمون استخدامیکارت آزمون استخدامینتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی    راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی  
  درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی    دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی  
  سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید    معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام  
اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: رضا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۲۷
 • کد دیدگاه: ۲۶۰۳۱۱۶

دوستان این آزمون اخیر که تو بانک مرکزی قبول شدین پیمانی بود یا قراردادی؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۲۲
 • کد دیدگاه: ۲۱۸۵۲۱۰

سلام خسته نباشین
بنده یک سوالی از دوستان گرامی و ادمین های عزیز دارم
میشه بی زحمت بگین این اسامی که در این فایل بعنوان قبول شدگان ذکر شده است یعنی تمامی مراحل استخدامشان تمام شده یا فقط مرحله ازمون کتبی را قبول شده اند؟؟
چراکه در صفحه اول ذکرشده است که این اسامی فقط ازمون کتبی را قبول شده اند و….
درحالی که بعضی از دوستان کامنت گذاشته اند که مشغول بکار شده اند و….
خواهشمندم هرکسی اطلاع داره پاسخ بده ، تشکر

پاسخ دهید
 • نویسنده: مهدیه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۰۵
 • کد دیدگاه: ۲۱۷۲۵۰۴

سلام
خسته نباشین من میخوام بدم در ازمون بانک قبلی حد نصاب چند بوده؟خواهش میکنم جواب بدین

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۴۱
 • کد دیدگاه: ۲۰۴۷۶۵۱

یک هفته پیش شروع بکار کردم

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۴۷
 • کد دیدگاه: ۲۰۵۰۸۰۱

سلام دوست عزیز منم قبول شدم اما حقوق و اینا رو نمیدونم چطور میدن بچه ها میگن حقوقش خیلی کمه شما خبر دارید چطوره ؟وام ها هم میگن شده 10 درصد بازپرداخت کوتاه مدت راست میگن؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشن
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۴۵
 • کد دیدگاه: ۲۰۷۲۴۵۷

برو عامو با اضافه کاري زير 6تومن رد خور نداره

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۰۴
 • کد دیدگاه: ۲۰۷۳۶۲۱

شما بانک مرکزی شاغلی؟؟یا همینطور میگی؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: زرین فرد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۵۴
 • کد دیدگاه: ۲۰۸۸۸۲۴

با اضافه کاری و همه چیز راحت ۶ تا۸ تومن حقوقت

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۴۱
 • کد دیدگاه: ۲۰۹۲۷۱۹

فکر نکنم آخه بچه هایی که رفتن میگن خوب نیست شما دقیق خبر داری؟؟؟

 • نویسنده: نگین
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۲۰
 • کد دیدگاه: ۲۱۳۸۱۵۱

سلام من میخرم آزمون بانک شرکت کنه کسی ميدونه زمانش کی هست هرچه میگردم جایی ننوشته لطفا کمکم کنید

 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۴۲
 • کد دیدگاه: ۲۱۹۳۷۳۸

منم خیلی شنیدم که حقوقشون زیاده

پاسخ دهید
 • نویسنده: مهدی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۲۹
 • کد دیدگاه: ۲۵۱۵۵۸۸

سلام دوست عزیز من خیلی کاش من هم میتونستم موقع استخدام شرکت کنم، این سامان اونقدر خوب هست که من حاضرم 100 میلیون نقد پرداخت کنم و الان استخام بشم
با خیال راحت مشغول باش و مطمعن باش جای خیلی خوبیه

پاسخ دهید
 • نویسنده: سعی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۰۵
 • کد دیدگاه: ۲۸۹۷۲۷۵

میتونم کمکتون کنم

پاسخ دهید
 • نویسنده: ن
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۵۷
 • کد دیدگاه: ۱۹۰۰۱۸۹

سلام.آیا شرایط سنی داره؟؟برای پذیرش؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: زینب حسن زاده
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۰۸
 • کد دیدگاه: ۱۸۲۱۲۲۲

سلام
میخواستم بدونم آزمون استخدامی بانک سال ۹۷ چه تاریخیه و منی که رشتم مدیریت صنعتی هستش برای آزمون چه درسایی و رو باید بخونم لطفا راهنمایی کنید ممنونم

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمد امیری
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۵۷
 • کد دیدگاه: ۱۸۲۱۳۳۲

سلام
دوست عزیز در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص شرایط مورد نظر منتشر نشده است.
شما میتوانید در همین سایت (ایران استخدام) پیگیر آخرین اخبار مربوطه طی آینده باشید.
موفق باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: مریم م
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۰۱
 • کد دیدگاه: ۱۸۱۴۵۱۶

سلام دوستان. عرض تبریک به مناسبت قبول شدنتون و پیش رفتن تا این مرحله.
منم تا به حال خیلی از آزمون هارو شرکت کردم، ولی متأسفانه قبول نشدم!:(
میخواستم شماها که قبول شدید بفرمایید و مارو راهنمایی کنید که چه منابعی رو برای درسهای عمومی خوندید؟
و اینکه چه مدت خوندید؟
بعضی ها میگن دروس دبیرستان، بعضی ها میگن کارشناسی، واقعا با این همه منابع آدم میمونه کدومو بخونه.
من رشته م حسابداریه، لیسانسم، اگه دوستان حسابدار لطف کنن بگن برای تخصصی ها چه مطالبی رو مطالعه کردن واقعا ممنونتون میشم.
بهرحال زکات علمتونه:D
همیشه خوش و موفق باشید (:good:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: سمیه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۲۰
 • کد دیدگاه: ۱۸۱۸۹۹۶

سلام معارف اسلامی یک بعلاوه دین و زندگی سوم دبیرستان برای درس معارف.
برای دروس تخصصی حسابداری هم من مرور جامع حسابداری مالی و دوهزار تستش، برا صنعتی مدرسان شریف مربوط به مقطع ارشد بعلاوه دوهزار تستش. حسابرسی کتاب نوروش بعلاوه دوهزار تستش.
به نظرم تاقبل اینکه دفترچه بیاد، دروس عمومی رو قوی کنید و همچنین حسابداری مالی چون تو تمام ازمونای رشته حسابداری هستن، و بعد از اومدن دفترچه بقیه دروس تخصصی رو بخونید.
برام دعا کن عزیزم، من گزینش یه ارگانی رو رفتم ولی هنوز جوابم نیومده.

پاسخ دهید
 • نویسنده: شادی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۷:۰۶
 • کد دیدگاه: ۱۸۱۳۴۰۸

سلام دوستان . اگر کسی با ارشد در بانک مرکزی امسال استخدام بشه حقوقش چقدره؟
ممنون میشم که جواب بدید

پاسخ دهید
 • نویسنده: شادی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۱۲
 • کد دیدگاه: ۱۸۱۳۳۱۰

سلام به دوستان عزیز. کسی اطلاع داره که حقوق بانک مرکزی با مدرک ارشد در ابتدای کار چقدره؟برای استخدام امسال میگم
ادمین محترم هم اگر اطلاع دارن ممنون میشم….

پاسخ دهید
 • نویسنده: مسعود
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۲۰
 • کد دیدگاه: ۱۸۰۹۲۴۶

سلام من با کارشناسی شرکت کردم ارشد دارم امکان ارایه ارشدم به نظرتون هست یا ن دیگه؟ کد ۴۸ هستم ممنون از راهنمابی

پاسخ دهید
 • نویسنده: شادی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۳۱
 • کد دیدگاه: ۱۸۱۳۳۳۴

در قسمت سوالات رایج نگاه کنید .
کلا برای استخدام اگر معلوم بشه مدرک بالاتر دارید شما رو رد میکنند

پاسخ دهید
 • نویسنده: تامین اجتماعی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۳۰
 • کد دیدگاه: ۱۸۰۴۸۳۰
 • نویسنده: ....
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۰۱
 • کد دیدگاه: ۱۷۹۲۸۸۷

با سلام.من از اونجایی ک مطالب و تجربیات دوستان خیلی ب درد بنده خورد منم تجربیاتم در اختیارتون میزارم ک شاید بهتون کمک کنه.من با دیپلم برای نیرو انتظامی بانک مرکزی شرکت کردم و خدارو شکر ازمون اولیه رو قبول شدم.ک شامل صدتا سوال بود.زبان انگلیسی ادبیات دینی ریاضی و هوش تصویری
سطح امتحان عادیه .ریاضیم اکثرا دوره اول دبیرستان بخونید همه سواالاشو میتونید ج بدید.بعد اینک جوابا اومد در عرض بیست روز ز زدن برای تحویل مدارک رفتیم و تقریبا یه هفته بعدش تستت امادگی جسمانی .البته ببقشید من تاریخ و مکانشو نمیگم..
ز زدن تست ورزش.ک همونجا بینایی سنجیم داشت قد و وزنم میگرفتن.پنجتا ایتم داشت ک اولیش بارفیکس دومی شکم سومی پرش تک ضرب طولی چهارمی دویدن چهار بار در نه متر و اخریش دویدن سیصد متر بود.تقریبا چهل روز بعدش برج دو ۹۷ تماس گرفتن برای مصاحبه علمی.من اولین مصاحبه شغلیم بود و مثله همه استرس داشتم ولی اصلا جاییه نگرانی نبود.موقعی ک رفتم در زدم وارد شدم پنج تا مرد نشسته بدون پشسته میز.ک یکیشون مسول حراست بود.یکی روانشناس.یکی سوال کامیوتر پرسید.یکیم زبان انگلیسی.یکشونم ک فقط نکته برداری میکرد.ب نظرم من غقط در حدی بود ک سطح زاوطلبارو بسنجن.اولش خودمو معرفی کردم بعد چندتا سوال شخصی و بعدش هدف از کار تو بانک چیه .در مورد بانک مرکزی چیزی میدونی .رئیس مجلس کیه و…
چندتا سوال کامیپوتر پرسید در حد خیلی معمولی.یکم ب انگلیسی حرف زدیم و یه متن ترجمه کردم و ب خیر و خوبی گذشت.تفریبا بعد یک ماه دوباره تماس گرفتن برای تحویل مدارک .اما اینبار جاییه دیگ ای بود.رفتیم تحوبل مدرک دادیم و بعد دوهفته اومدن تو محل تحقیق.و بعد دوهفته تقریبا که همین دو روز پیش میشه رفتم برای گزینش عقیدتی.برای این مصاحبه استرسم خیی کمتر بود.وقتی وارد اتاق شدم فقط یک نفر مصاحبه کننده بود…و سوالاش یه جواریی کلی بود و وارد جزئیات نمیشدن.نماز میخونی.تیمم بلدی.واجبات نماز چیه.ذکر سجده چیه.در همین حد.حالا یه تست پرشکی مونده ک اگ خدا بخواد تا دو سه هفته دیگه میریم.اینم از تجربیات بنده.امیدوارم ک به کمکتون بیاد.

پاسخ دهید
 • نویسنده: علی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۵۵
 • کد دیدگاه: ۱۷۷۹۷۰۶

احتمال داره کسی به مصاحبه دعوت نکن اصلا؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۴۴
 • کد دیدگاه: ۱۷۷۷۱۹۲

بانك مركزي امسال آزمون نداره؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: سابقه کار
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۴۲
 • کد دیدگاه: ۱۷۵۸۷۸۴

سلام
اگه سابقه کار نداشته باشیم احتمال داره در مصاحبه رد بشیم( سابقه کار جزو شرایط نبوده). سطح زبان خوب میتونه نداشتن سابقه کار را جبران کنه؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: میثم
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۵۸
 • کد دیدگاه: ۱۷۷۳۱۹۹

سلام،
سابقه کاری و خیلی بلد بودن زبان مهم نیست اما داشتن و بلد بودنش خوبه تقریبا و حتما بهتون توو مصاحبه میگن که زبانتونو باید تقویت کنین اما چیزی که مهمه تسلط شما به دروس تخصصی و ارکان بانک مرکزی و افراد و سازمانهای دولتی و حکومتی فن بیان و دانش کامپیوتر هستش که حتما ازتون سوال میشه
موفق باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: سابقه کار
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۵۶
 • کد دیدگاه: ۱۷۷۶۶۴۹

یعنی واسه ارگان های دیگه مثل شرکت نفت هم سابقه کار اینقدر مهم نیست؟

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی