نمونه سوالات عمومی و تخصصی بانک ملی

اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام بانک ملی

جهت مشاهده صفحه استخدام های جدید سایر بانک ها اینجا کلیک نمایید


خبر 24 تیر 98: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه معرفی شدگان شغل همیار حفاظت – نگهبان آزمون استخدامی بانک ملی (منبع: سایت بانک ملی)

اطلاعیه دوم بانک ملی ایران درخصوص معرفی شدگان مرحله تکمیلی مصاحبه آزمون استخدام پیمانی این بانک منتشر شد. معرفی شدگان مرحله تکمیلی مصاحبه آزمون استخدام پیمانی بانک ملی ایران باید به منظور انجام مصاحبه رفتاری- شغلی و آزمون روانشناختی و همچنین ارزیابی آمادگی جسمانی (صرفاً معرفی شدگان شغل همیار حفاظت – نگهبان) در تاریخ و ساعت تعیین شده در جدول زمان بندی به ساختمان فردوسی ادارات مرکزی بانک مراجعه کنند.
با توجه به عدم امکان برگزاری مجدد جلسه مصاحبه، معرفی شدگان آزمون استخدام پیمانی این بانک موظفند در روز و ساعت تعیین شده در محل برگزاری مصاحبه حضور به موقع داشته باشند.
گفتنی است عدم مراجعه در زمان مقرر به منزله انصراف از ادامه فرآیند استخدام تلقی می گردد و زمان مصاحبه قابل تمدید نبوده و امکان برگزاری مجدد آن خارج از زمان تعیین شده به هیچ عنوان مقدور نیست.
متقاضیان شغل همیار حفاظت (نگهبان) علاوه بر مصاحبه استخدامی، مورد ارزیابی آمادگی جسمانی نیز قرار خواهند گرفت و همراه داشتن لباس و کفش ورزشی از سوی معرفی ­شدگان این شغل برای انجام ارزیابی آمادگی جسمانی الزامی است.

جهت مشاهده جدول زمانبندی مصاحبه اینجا کلیک نمایید

خبر 29 خرداد 98: اطلاعیه مصاحبه آزمون استخدام بانک ملی (منبع: سایت بانک ملی)

بانک ملی ایران در خصوص معرفی شدگان مرحله مصاحبه آزمون استخدام پیمانی این بانک اطلاعیه ای صادر کرد. به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در این اطلاعیه که در خصوص جزییات مصاحبه رفتاری- شغلی و آزمون روانشناختی و همچنین ارزیابی آمادگی جسمانی (صرفاً معرفی ­شدگان شغل همیار حفاظت – نگهبان) بوده، تاریخ و ساعت مصاحبه تعیین ­شده است.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 25 خرداد 98: اطلاعیه نتایج مرحله بررسی مدارک و اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی سال 97 (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)

به اطلاع داوطلبان معـرفی شده چند برابر ظرفيت مرحله بررسی مدارک ششمين امتحان مشتـرك فراگير دستگاه‌هـاي اجرايي كشور مي‌رساند، نتايج بررسی مدارک توسط دستگاههای اجرائی (به استثناء سازمان امور مالیاتی کشور)، از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ بر روي پايگاه اطلاع‌رساني مركز آزمون جهاد دانشگاهي قابل مشاهده مي‌باشد. ضروری است داوطلبان با استفاده از كدملي و كد رهگيري با ورود به قسمت پروفايل خود، از نتیجه بررسی مدارک و وضعیت نهایی خود مطلع گردند.
برای آن دسته از داوطلباني كه در بخش وضعيت داوطلب، عبارت «شما براي مصاحبه استخدامی معرفي شده اید» درج گردیده است، لازم است از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ تا روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ با مراجعه به پایگـاه اطلاع‌رسانی دستگاه اجرايي مورد تقاضاي خود، از زمان و مكان مصاحبه استخدامی مشخص شده، مطلع شوند.

جهت مشاهده متن اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 19 اردیبهشت 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی بانک ملی (منبع: سایت بانک ملی)

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در این اطلاعیه آمده است: آن دسته از شرکت کنندگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۷ این بانک که از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی برای مرحله بررسی مدارک معرفی شده اند؛ موظفند به منظور ارائه و بررسی مدارک با در دست داشتن اصل و کپی مدارک ذیل به دوایر سرمایه انسانی ادارات امور شعب این بانک در استان ها مطابق زمان بندی تعیین شده و اداره کل سرمایه انسانی در شهر تهران مراجعه کنند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: نتایج ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام به اطلاع داوطلبان ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور می‌رساند، کارنامه نتایج اولیه آزمون بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قابل مشاهده می‌باشد و داوطلبان با استفاده از کدملی و کد رهگیری پس از ورود به قسمت، پروفایل به کارنامه خود دسترسی خواهند داشت.
*شایان ذکر است آن دسته از دواطلبانی که در بخش وضعیت داوطلب مندرج در کارنامه آنان، عبارت «شما برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می‌شوید» را ملاحظه می‌کنند، می‌توانند از روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ با مراجعه به وب سایت اینترنتی دستگاه اجرایی مورد تقاضای خود، از مدارک مورد نیاز، زمان و مکان مراجعه جهت بررسی مدارک مطلع شوند.

دانلود فایل اطلاعيه در خصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفيت ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


شروع ثبت نام ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی- 29 دی 97

در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده ۶ دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی ملزم به بخشنامه شماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ ۱۳۹۳/۰۷/۱۹ سازمان اداری و استخدامی کشور معاونت توسعه مدیریت و سرمایه گذاری سرمایه انسانی سابق و به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاه‌های اجرایی کشور شرایط و ضوابط عمومی و تخصصی برای استخدام در ششمین امتحان مشترک فراگیر به شرح زیر اعلام میگردد.

> شرایط عمومی داوطلبان

۱ .داشتن تابعیت ایران

۲ .اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۳ .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۴ .انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان

۵ .داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند.

۶ .عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

۷ .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

۸ .عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح.

۹ .به استناد قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان، داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی باشند.

۱۰ .به استناد ماده (۹۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی، کارکنانی که تصدی یکی از پستهای سازمانی در هر یک از دستگاههای اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا میباشند، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترک فراگیر، در زمان استخدام، نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاههای اجرایی باشند.

تبصره: مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفته شده نهایی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پیمانی یا صدور حکم کارگزینی، به عهده داوطلب پذیرفتهشده آزمون میباشد.

۱۱ .داشتن حداقل بیست (۲۰) سال تمام و حداکثر بیست و پنج (۲۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم، حداکثر سی سال (۳۰)برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم، حداکثر سی و پنج (۳۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس، حداکثر چهل (۴۰) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر چهل پنج (۴۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری.

راه های ارتباطی:
پست الکترونیک پشتیبانی: support@hrtc.ir
تلفن پشتیبانی: از ساعت ۹ تا ۱۴ روزهای غیرتعطیل ۰۲۱۸۴۶۵۶

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط استخدام بانک ملی در ششمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی سال 97 بخش های زیر را مطالعه نمایید:
جهت دانلود فایل شغل محل های بانک ملی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود دفترچه راهنمای ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک کنید
+ جهت دانلود عناوین شغلی و مواد آزمون ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده فرم پیش نویس ثبت نام ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده مراحل ثبت نام ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت جهاد دانشگاهی اینجا کلیک نمایید


  لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی        راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی   
      درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی     دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی   
  سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید      معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام   
اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

سایت ایران استخدام در نظر دارد تمامی‌ اخبار و آگهی‌های استخدامی‌ مرتبط با بانک ملی ایران در طی هر سال را در این صفحه به اطلاع شما عزیزان برساند.

شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود ، با ما همراه باشید

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما – سایت ایران استخداماگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : سالار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:40

  کد دیدگاه : 2409203

  سلام
  من برا شغل همیار حفاظت رفتم مصاحبه خدایی جوش عالی بود بچه ها همه گل. ما دو قسمت داشتیم یکی مصاحبه روانشناختی که به همان صورتی بود که بچه ها گفتن قسمت دوم تست ورزشی بود که مارو راهنمایی کردن به سمت سالن خود بانک 2 تا مربی بود که از ما تست میگرفتن اولین تست دوی سرعتی4*9 بود ینی 9 مترو باث 4 بار میرفتی میومدی که هرکه زمانش بهتر باشه امتیازش بیشتره.ایتم دوم پرش دو پا بود ایتم سوم دوی45 متر بود که باس2 بار میرفتی میومدی اینم برحسب زمان بود که هرچه در زمان کوتاه تری طی میکردی بهتر بود.ایتم چهارم دراز نشست بود که در یک دقیقه هر چه بیشتر بزنی بهتره.ایتم پنجم حمل کپسول آتش نشانی بود که باس 4 بار میرفتی میومدی هرچه در زمان کمتری طی میکردی مسیرو بهتر بود فک کنم هر کدوم 6 کیلو وزن دارن ایتم ششم و اخر دوی سرعتی 540 متری بود که ما 9 بار دور زمین سالن باس میدوییدیم این هم برحسب زمان بود و هرچه در زمان کمتری طی میکردی چی خودت بگو افرین بهتر یود والسلام همین هیچ نگران نباشید ان شالله که موفق باشین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : یاسے

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:56

   کد دیدگاه : 2409233

   مصاحبه روانشناختی چطور بود؟ سختگیری بود یا نه؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ساموئل

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:55

   کد دیدگاه : 2409972

   تو از چشات مشخصه قبول میشی (:yes:)

   پاسخ دهید
 • نویسنده : یاسے

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:34

  کد دیدگاه : 2409100

  سلام امروز کسی برای همیار حفاظت نرفته واسه مصاحبه؟؟؟ بیاین اطلاعات در اختیار مون بزارید دیگه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:09

  کد دیدگاه : 2407793

  سلام من هم رفتم مصاحبه واقعا جالب بود برام رفتار مصاحبه کننده ها و برخورد خوب انها خیلی نترسید همه چیز عادیه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:09

   کد دیدگاه : 2408267

   سلام باآرزوی موفقیت برای شما.تستها چطوربودمخصوصاهوش؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : M.n

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:26

  کد دیدگاه : 2407034

  سلام دوستان
  کسی می دونه به طور قطعی بگه که در شهرهای کوچک ترتیب لیست نفرات مصاحبه بر اساس نمره بود یا نه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : علی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:58

   کد دیدگاه : 2407455

   احتمال ۹۹ درصد بر اساس نمره بوده.
   من تو لیست اول بودم مصاحبه گرا هم گفتن تو شهرمون اول شدم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : M.n

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 17:54

    کد دیدگاه : 2408058

    مرسی.منم نظرم همینه .گفتم دوستان هم از تجربیات شون بگن مطمین شم.خدارو شکر منم نفر اول لیست شهرمون بودم

    پاسخ دهید
    • نویسنده : رامین

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 22:48

     کد دیدگاه : 2408566

     سلام
     من تو همین سایت یکی از بچه ها نمرش بیشتر من بود اما تو لیست بعد از من اومده برای یک محل هم شرکت کردیم

     پاسخ دهید
     • نویسنده : به شما

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 10:34

      کد دیدگاه : 2409102

      باشه !

      پاسخ دهید
      • نویسنده : بانکدار. ۱

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 19:02

       کد دیدگاه : 2409975

       درسته یعنی طبق لیست ده نفر اول از استان قم هستند
       و ده نفر دوم از استان البرز
       آیا؟
       من فکر می‌کنم بر اساس ارسال مدارک از مرکز استان باشه

     • نویسنده : M.n

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 10:35

      کد دیدگاه : 2409105

      راستش .من چیزی که مطمین هستم توی استان ما از ۳تا شهرش مطمین هستم که به ترتیب نمره بود.شاید شهرهای بزرگ فرق کنه.ومورد دوم اینکه اگه توی شهری افراد با سهمیه باشن.اول افراد آزاد به ترتیب لیست هست و بعدش افراد با سهمیه به ترتیب نمره.که در این وضعیت افرادی هستند که نمره بالا با توجه به درصد سهمیه دارند ولی بعد از افراد آزاد هستند.پس ممکنه نفراتی اول لیست باشند و نمره کمتری دارند چون آزاد هستند و نمره سهمیه رو ندارند و طبیعیه

      پاسخ دهید
      • نویسنده : علی

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 14:46

       کد دیدگاه : 2409606

       دقیقا

 • نویسنده : به تمام دوستان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:49

  کد دیدگاه : 2406177

  دوستان کسی متن رضایت نامه رو قبل مصاحبه خونده ؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : بانکدار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:23

   کد دیدگاه : 2406916

   بله.نوشته بود درصورت پذیرفته نشدن در آزمون روانشناختی و رفتاری حق اعتراضی ندارند.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : به بانکدار

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:21

    کد دیدگاه : 2407176

    پس ممکنه نمره بالا باشه باز کسی رو رد کنن درسته???

    پاسخ دهید
    • نویسنده : بانکدار

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 13:57

     کد دیدگاه : 2407451

     بله ممکنه کسی به لحاظ روانشناسی مورد تایید نباشه و نمره کتبیش بالا باشه.

     پاسخ دهید
 • نویسنده : بانکدار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:07

  کد دیدگاه : 2405344

  سلام دوستان
  در این لیست جدید که بانک ملی گذاشته نفراتی جهت بانکدار کد1معرفی به مصاخبه شدن.آیا نفرات جدید هستن یا از همون لیست قبلی؟نکنه بعضی ها به هردلیلی رد شدن واین نفرات جهت تکمیل ظرفیت دعوت شدن مصاحبه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : زهرا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:40

   کد دیدگاه : 2405587

   بعضیا تکمیل ظرفیتن چندنفریم غایب بودن و فرصت دیگه بهشون داده شده

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بانکدار

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 07:42

    کد دیدگاه : 2406704

    ولی لیست اولیه چک کردم اسم هیچ کدوم ازین نفراتی که تو لیست جید هست اونجا نبود.به نظرم تومصاحبه نفراتی رو رد کردن حالا اینا دعوت به مصاحبه شدن با توجه به نیازشون.
    اگر دوستان دیگه ازلاعی دارن بیان بگن لطفا

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ساناز

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 14:40

     کد دیدگاه : 2407590

     نفر 14 ام و 15 ام لیست جدیدو نگا کن اون 2 نفر روز اول و سوم مصاحبه داشتن احتمالا بخاطر مشکلی نتونستن برن بانک بهشون فرصت مجدد داده

     پاسخ دهید
 • نویسنده : پشتیبان چهار (نصیرلو)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:27

  کد دیدگاه : 2405232

  خبر 24 تیر 98: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه معرفی شدگان شغل همیار حفاظت – نگهبان آزمون استخدامی بانک ملی
  اطلاعیه دوم بانک ملی ایران درخصوص معرفی شدگان مرحله تکمیلی مصاحبه آزمون استخدام پیمانی این بانک منتشر شد. معرفی شدگان مرحله تکمیلی مصاحبه آزمون استخدام پیمانی بانک ملی ایران باید به منظور انجام مصاحبه رفتاری- شغلی و آزمون روانشناختی و همچنین ارزیابی آمادگی جسمانی (صرفاً معرفی شدگان شغل همیار حفاظت – نگهبان) در تاریخ و ساعت تعیین شده در جدول زمان بندی به ساختمان فردوسی ادارات مرکزی بانک مراجعه کنند.
  جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ساناز

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:35

   کد دیدگاه : 2405251

   ادمین عزیز سلام
   بنظرتون واس چی دوباره تکمیل ظرفیت زدن!!!! این کار اصلا طبیعی نیست!!! مثلا برای کد 1 تهران چیزی نزدیک 2 و نیم برابر دعوت شده بود اینکه 15 نفر بیشتر دعوت بشن یعنی چی آخه ؟؟؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 18:52

    کد دیدگاه : 2405739

    شاید انصرافی و یا ردی مدارک بوده دوست عزیز.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ساناز

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 00:05

     کد دیدگاه : 2406480

     ممنونم ادمین محترم آقای احمد زاده

     پاسخ دهید
 • نویسنده : یـاسے

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:15

  کد دیدگاه : 2404828

  سلام امروز کسی برای همیار حفاظت نرفته واسه مصاحبه؟؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : آرمان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:42

   کد دیدگاه : 2405105

   سلام
   امروز بانک ملی یه اطلاعیه جدید زده درباره همیاران حفاظت.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : نسترن

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:11

   کد دیدگاه : 2406240

   یه نمونه از پیام ها اینه
   سلام دوستان
   تست آمادگی جسمانی همیار حفاظت
   1-دو 9 متر سرعتی 3 دفعه رفت وبرگشت
   2-دراز نشست 1 دقیقه
   3-حمل دو کپسول آتشنشانی در 90 متر
   4- پرش جفت پا
   5-دوی استقامت 540 متر
   رکورد و تایم مشخصی ندارن وبنا به زمان شما نمره میدن

   پاسخ دهید
   • نویسنده : یاسے

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 00:08

    کد دیدگاه : 2406484

    مگه شما واسه مصاحبه رفتین؟؟؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : نسترن

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 13:04

     کد دیدگاه : 2407292

     شما تا حالا نگهبان خانم دیدین جایی!!! 😀 😀

     پاسخ دهید
 • نویسنده : مرضیه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:51

  کد دیدگاه : 2404064

  بخش جستجو صفحه اول امکان تایپ جهت سرچ وجود نداره لطفا مشکل را اصلاح بفرمایید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:06

   کد دیدگاه : 2404220

   موقتا از جستجوی این صفحه استفاده بفرمایید:
   https://iranestekhdam.ir/job

   پاسخ دهید
 • نویسنده : المیرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:39

  کد دیدگاه : 2401866

  دوستان سلام
  ارزوی موفقیت برای همه دوستان وعزیزان هستم
  من یه مشکلی داشتم که میخواستم مرا راهنمایی کنید یا اگه از جایی شنیدید یا دیدید برایم توضیح بدین چکار کنم .
  من سال94 ازمون بانک ملت قبول شدم بعد از قبولی تمام مراحل در طی 15 ماه بانک تو پروندم زد غیر بومی شهرستان و پروندمو مختومه کردن.میخواستم به دیوان شکایت کنم آیا از دیوان نتیجه میگیرم؟یا شده دوستانی مثل من باشن ونتیجه بگیرن؟
  من یکی از شهرستان استانم بودم و خود استان را برای استخدام انتخاب کردم و بانگ میگه شما غیر بومی هستید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : بانکدار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:05

   کد دیدگاه : 2402901

   سلام
   دوست عزیز منم دقیقا مشکل شماروداشتم.سال۹۴ آزمون ملت بومی شهرستان بودم اما برای مرکزاستان شرکت کرده بودم.البته ندانسته.ینی به اشتباه انتخاب کرده بودم.بامنم همین کارو کردن. به نتیجه ای نمیرسی پیگیرنباش.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : حسین علیپور

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:37

  کد دیدگاه : 2401678

  سلام دوستان کسی همیار حفاظت نرفته مصاحبه؟ (:fool:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : یـاسے

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:51

  کد دیدگاه : 2401459

  سلام هنوز کسی برای همیار حفاظت نرفته واسه مصاحبه ؟ ؟ (:aggressive:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : علی رحیمی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:54

   کد دیدگاه : 2401542

   سلام،من همیار حفاظتم 27 ام دارم
   لطفا اگه کسی رفته یه اطلاعاتی بده
   ممنون

   پاسخ دهید
  • نویسنده : نسترن

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:57

   کد دیدگاه : 2401546

   از جای دیگه کپی کردم
   خدممتون عرض کنم ایتم های امادگی جسمانی
   1.دراز نشست 2.دو 540 متر 3.حمل کپسول اتشنشانی 4.پرش در جا 5.دوی 9 متر سرعتی.سوالی باشه در خدمتم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : یاسے

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:55

    کد دیدگاه : 2401908

    از کجا کپی کردی اطلاعات کامل د. اختیار مون بزار لطفا

    پاسخ دهید
 • نویسنده : 💚💚💚

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:17

  کد دیدگاه : 2401354

  سلام میلاد باسعادت آقا امام رضا (ع) مبارک
  دوستان مشهدی رفتین زیارت آقا امام‌رضا ما رو هم دعاکنین،منم تو این شب عزیز برای همتون بهترینهارو از خدا میخام 💚💚💚التماس دعا

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مژگان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:37

  کد دیدگاه : 2400584

  سلام خدا وکیلی اگه این سوالات تست هوش رو جلوی خودشون میذاشتند میتونستند حل کنند، مثلا اگر کسی قبول شد جلوی مشتری که میاد بانک باید این شکلکها رو بکشه و بگه تا جواب ندی نمی تونید وارد مرحله واریز و برداشت بشید، جالب بود

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:31

  کد دیدگاه : 2400465

  سلام دوستان.
  در مورد تست هوش ریون این صحت داره که هر کس تعداد غلط بیشتری داشته باشه زودتر از روند آزمون حذف میشه.
  چون بعضیا میگن به ۳۰ تا تست جواب دادن بعضی میگن ۲۰ تا….
  یعنی تعداد سوالا به تعداد جواب غلط بستگی داره؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : عارف

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:54

   کد دیدگاه : 2400876

   فکر کنم کل تستا تایمی بودن و به همین خاطر بعضیا تست هوش زمان کم آوردن

   پاسخ دهید
   • نویسنده : علی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:23

    کد دیدگاه : 2401118

    ممنونم

    پاسخ دهید
   • نویسنده : آرمان

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:13

    کد دیدگاه : 2401190

    سلام
    میشه تعداد تست ها و زمان هر مرحله رو اعلام کنید

    پاسخ دهید
 • نویسنده : پیگیر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:20

  کد دیدگاه : 2400432

  خبر فوق العاده مهم (:rtfm:)
  با توجه به اینکه مصاحبه آخرین نفر وزارت تعاون و کار 6 شهریور می باشد
  بنابراین نتایج همه ی سازمان ها در خوشبینانه ترین حالت اوایل مهر و در بدبینانه ترین حالت آخر مهر اعلام خواهد شد مگر اینکه با منابع انسانی سازمان و جهاد دانشگاهی و سازمان امور استخدامی تماس بگیریم و درخواست بدیم که نتایج بقیه سازمانها منتظر نتیجه وزارت تعاون نماند و اعلام شود همانطور که سازمان سنجش نتایج دستگاههای اجرایی را به همین علت تاخیر بعضی از سازمانها در چند مرحله اعلام می کرد.
  (:rtfm:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : Mon

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:05

   کد دیدگاه : 2400984

   یا علیییییی
   من تا ۱۵ شهریور حساب کرده بودم

   پاسخ دهید
  • نویسنده : آرمان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:13

   کد دیدگاه : 2401187

   سلام
   فکر نمی کنم که زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی برای بانک ملی، ارتباطی داشته باشه به اعلام نتایج نهاد یا سازمان دیگه ای. چون جهاد دانشگاهی فقط برگزار کننده آزمون و اعلام کننده نتایج اولیه بوده و الباقی مراحل، مثل زمان حضور پذیرفته شدگان برای مصاحبه روانشناسی، توسط خود بانک ملی اعلام می‌شود. به احتمال زیاد پس از پایان مرحله مصاحبه روانشناسی، که ۳۱ تیر هست، حدود ۱۵ تا ۲۰ روز بعد، نتایج نهایی برای مرحله بعد اعلام بشه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : Mon

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 09:34

    کد دیدگاه : 2401513

    منطقی بنظر می رسه
    اگه مثل جواب آزمون کتبی نباشه (:wacko:)

    پاسخ دهید
 • نویسنده : سانی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:54

  کد دیدگاه : 2399840

  سلام هنوز کسی برای مصاحبه بانکدار کد 8 نرفته؟؟ (همیار حفاظت) (:secret:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ن

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:51

  کد دیدگاه : 2399836

  سلام دوستان برازجونی اینجا نیستن؟ببینم وضع نمره ها چطور بوده؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : آرمین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:25

  کد دیدگاه : 2399706

  سئوالات هوش برای من که خیلی سخت بودن! خیلی گیر می کردم روی همشون! تعداد محدودیشون آسون بود شاید 3-4 تا!

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...