نمونه سوالات عمومی و تخصصی بانک ملی

اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام بانک ملی

جهت مشاهده صفحه استخدام های جدید سایر بانک ها اینجا کلیک نمایید


خبر 23 شهریور 98: اطلاعیه اداره کل گزینش بانک ملی ایران در خصوص پذیرفته شدگان آزمون استخدام فراگیر (منبع: سایت بانک ملی)

به اطلاع کلیه داوطلبین معرفی شده نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می رساند که به منظور تسریع در انجام مراحل گزینش ایشان، تصاویر فرم های اطلاعات فردی و نحوه تکمیل آن و نیز نمونه تکمیل شده در سایت بانک ملی ایران درج گردیده است.

مقتضی است داوطلبان محترم نسبت به چاپ و تکمیل فرم­های پیوست (4A به صورت پشت و رو و در دو سری) اقدام نمایند.

داوطلبان متقاضی جذب در استان تهران با همراه داشتن مدارک مورد نیاز در تاریخ­های اعلامی به آدرس:

اداره کل گزینش: تهران، خیابان 15 خرداد شرقی، روبروی سبزه میدان، بانک ملی شعبه بازار، طبقه دوم مراجعه نمایند.

داوطلبان متقاضی جذب در ادارات امور شعب استان­ها در تاریخ اعلام شده به اداره امور شعب استان مربوطه، دفتر امور گزینش مراجعه نمایند.

ضمناً جهت پاسخگویی به سوالات احتمالی درخصوص تکمیل فرم­های مربوطه می­توان از طریق تلفن گویای 60995021-021 داخلی 137 اداره کل گزینش بانک ملی ایران تماس حاصل فرمایید.

مدارک مورد نیاز:

1- شش قطعه عکس پرسنلی 4×3 جدید (عکس ­ها پشت­ نویسی شده) و یک قطعه بر روی فرم اطلاعات فردی الصاق شود.

2- اصل و تصویر تمامی صفحات شناسنامه (اعم از توضیحات و انتخابات)

3- اصل و تصویر کارت ملی (پشت و رو)

4- اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی (دو سری)

5- اصل و تصویر کارت معافیت یا کارت پایان خدمت (مخصوص برادران)

6- اصل و تصویر گواهی ایثارگری (در صورت دارا بودن)

بدیهی است عدم مراجعه و یا تکمیل ناقص فرم­ها و مدارک تا تاریخ تعیین شده به منزله انصراف از ادامه مراحل استخدام تلقی خواهد شد.

جهت مشاهده لیست دعوت از متقاضیان جهت تشکیل پرونده اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فرم اطلاعات فردی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه تکمیل شده فرم مشخصات اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فرم مشخصات بستگان اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود تذکرات تکمیل فرم اطلاعات فردی اینجا کلیک نمایید

خبر 13 شهریور 98: اطلاعیه بانک ملی در خصوص سیر سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاهای اجرایی (منبع: سایت بانک ملی)

با عنایت به اعلام نتایج ششمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه­های اجرائی کشور از سوی سازمان جهاد دانشگاهی، نتایج آزمون متعاقباً درخصوص دعوت از پذیرفته ­شدگان به­ منظور طی سیر مراحل استخدامی از سوی بانک اعلام خواهد شد. بر این اساس خواهشمند است تا زمان دعوت مجدد ازسوی بانک و به­ منظور جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه از مراجعه حضوری به واحدهای بانک خودداری شود.

نکته مهم: بر اساس مفاد بخش ششم دفترچۀ راهنمای ثبت نام ششمین آزمون مشترک فراگیر مراحل و نحوۀ اعلام نتیجه از سوی سازمان مجری آزمون با احتساب نمرۀ نهایی هر فرد با وزن هفتاد درصد (70 %) برای آزمون­های کتبی (عمومی و تخصصی) و سی درصد (30 %) برای مصاحبه استخدامی و با در نظر گرفتن امتیازات و سهمیه­ های قانونی به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش (نفر اصلی) صورت پذیرفته است.

به­ عنوان مثال: چنانچه داوطلبی در آزمون­های کتبی (تخصصی و عمومی) نمرۀ 40ر40 کسب نموده و در مصاحبه نیز 58ر82 دریافت نموده است ، نمرۀ نهایی وی برابر است با :

                                                                                054ر53 = (30 % x 58ر82) + (70 % x 40ر40)

تذکر مهم 1) پذیرش نهایی معرفی­ شدگان منوط به انجام کلیۀ مراحل فرآیند جذب بوده و درصورت عدم مراجعۀ افراد در هر یک از مراحل پیش رو ، بانک تعهدی برای جذب ایشان نخواهد داشت.

تذکر مهم 2) آن دسته از داوطلبانی که در مجموع فرآیند کتبی و مصاحبۀ استخدامی موفق به کسب حد نصاب قبولی نگردیده­ اند، می­توانند تا پایان شهریورماه (31ر06ر1398) با ارسال ایمیل به آدرس الکترونیکی: employment@bmi.ir سوالات و ابهامات خود را مانند جدول نمونۀ ذیل ارسال نمایند تا پس از بررسی ، ظرف 72 ساعت کاری از سوی کارشناسان مربوطه پاسخ لازم ارائه گردد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر  10 شهریور 98: اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص اعلام نتایج ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور

داوطلبان گرامی، با عنایت به برگزاری ششمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ 1397/12/17، نتایج نهایی آزمون استخدامی مربوط به دستگاه‌های اجرایی شامل :

– بانک ملی

– سازمان حفاظت محیط زیست

– سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

که نتایج آنها نهایی شده است، برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد.
داوطلبان به منظور اطلاع از نتیجه آزمون، می‌توانند به پروفایل خود مراجعه نمایند. داوطلبان پذیرفته شده ضروری است جهت اطلاع از زمان و مکان مراجعه برای سیر سایر مراحل استخدامی خود روز شنبه ۱۶ شهریور ماه ۱۳۹۸، به آدرس اینترنتی دستگاه مربوطه مراجعه نمایند. نتايج سایر دستگاه‌های اجرایی که فرایند بررسی مدارک و یا مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

جهت بازیابی کد رهگیری اینجا کلیک نمایید  |  جهت دانلود اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به پروفایل کاربری اینجا کلیک نمایید

خبر 10 شهریور 98: آخرین اخبار از اعلام نتایج آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سیدعزیز آشنا در گفت‌وگو با ایسنا، با تأکید بر آن که ابتدا باید دستگاه‌های اجرایی نتایج مصاحبه شفاهی شرکت‌کنندگان در آزمون را به ما اعلام کنند و بعد ما میانگین امتیاز افراد را بر اساس نتایج آزمون کتبی آن‌ها محاسبه کنیم، اظهار کرد: پس از این مرحله، نتایج نهایی بایستی به تأیید سازمان اداری و استخدامی کشور برسد و قبل از تأیید این سازمان اجازه انتشار نتایج نهایی را نداریم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 تیر 98: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه معرفی شدگان شغل همیار حفاظت – نگهبان آزمون استخدامی بانک ملی (منبع: سایت بانک ملی)

اطلاعیه دوم بانک ملی ایران درخصوص معرفی شدگان مرحله تکمیلی مصاحبه آزمون استخدام پیمانی این بانک منتشر شد. معرفی شدگان مرحله تکمیلی مصاحبه آزمون استخدام پیمانی بانک ملی ایران باید به منظور انجام مصاحبه رفتاری- شغلی و آزمون روانشناختی و همچنین ارزیابی آمادگی جسمانی (صرفاً معرفی شدگان شغل همیار حفاظت – نگهبان) در تاریخ و ساعت تعیین شده در جدول زمان بندی به ساختمان فردوسی ادارات مرکزی بانک مراجعه کنند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 29 خرداد 98: اطلاعیه مصاحبه آزمون استخدام بانک ملی (منبع: سایت بانک ملی)

بانک ملی ایران در خصوص معرفی شدگان مرحله مصاحبه آزمون استخدام پیمانی این بانک اطلاعیه ای صادر کرد. به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در این اطلاعیه که در خصوص جزییات مصاحبه رفتاری- شغلی و آزمون روانشناختی و همچنین ارزیابی آمادگی جسمانی (صرفاً معرفی ­شدگان شغل همیار حفاظت – نگهبان) بوده، تاریخ و ساعت مصاحبه تعیین ­شده است.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 25 خرداد 98: اطلاعیه نتایج مرحله بررسی مدارک و اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی سال 97 (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)

به اطلاع داوطلبان معـرفی شده چند برابر ظرفيت مرحله بررسی مدارک ششمين امتحان مشتـرك فراگير دستگاه‌هـاي اجرايي كشور مي‌رساند، نتايج بررسی مدارک توسط دستگاههای اجرائی (به استثناء سازمان امور مالیاتی کشور)، از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ بر روي پايگاه اطلاع‌رساني مركز آزمون جهاد دانشگاهي قابل مشاهده مي‌باشد. ضروری است داوطلبان با استفاده از كدملي و كد رهگيري با ورود به قسمت پروفايل خود، از نتیجه بررسی مدارک و وضعیت نهایی خود مطلع گردند.

جهت مشاهده متن اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 19 اردیبهشت 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی بانک ملی (منبع: سایت بانک ملی)

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در این اطلاعیه آمده است: آن دسته از شرکت کنندگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۷ این بانک که از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی برای مرحله بررسی مدارک معرفی شده اند؛ موظفند به منظور ارائه و بررسی مدارک با در دست داشتن اصل و کپی مدارک ذیل به دوایر سرمایه انسانی ادارات امور شعب این بانک در استان ها مطابق زمان بندی تعیین شده و اداره کل سرمایه انسانی در شهر تهران مراجعه کنند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: نتایج ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام به اطلاع داوطلبان ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور می‌رساند، کارنامه نتایج اولیه آزمون بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قابل مشاهده می‌باشد و داوطلبان با استفاده از کدملی و کد رهگیری پس از ورود به قسمت، پروفایل به کارنامه خود دسترسی خواهند داشت.

دانلود فایل اطلاعيه در خصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفيت ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


شروع ثبت نام ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی- 29 دی 97

در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده ۶ دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی ملزم به بخشنامه شماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ ۱۳۹۳/۰۷/۱۹ سازمان اداری و استخدامی کشور معاونت توسعه مدیریت و سرمایه گذاری سرمایه انسانی سابق و به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاه‌های اجرایی کشور شرایط و ضوابط عمومی و تخصصی برای استخدام در ششمین امتحان مشترک فراگیر به شرح زیر اعلام میگردد.

> شرایط عمومی داوطلبان

۱ .داشتن تابعیت ایران

۲ .اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۳ .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۴ .انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان

۵ .داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند.

۶ .عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

۷ .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

۸ .عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح.

۹ .به استناد قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان، داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی باشند.

۱۰ .به استناد ماده (۹۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی، کارکنانی که تصدی یکی از پستهای سازمانی در هر یک از دستگاههای اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا میباشند، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترک فراگیر، در زمان استخدام، نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاههای اجرایی باشند.

تبصره: مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفته شده نهایی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پیمانی یا صدور حکم کارگزینی، به عهده داوطلب پذیرفتهشده آزمون میباشد.

۱۱ .داشتن حداقل بیست (۲۰) سال تمام و حداکثر بیست و پنج (۲۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم، حداکثر سی سال (۳۰)برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم، حداکثر سی و پنج (۳۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس، حداکثر چهل (۴۰) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر چهل پنج (۴۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری.

راه های ارتباطی:
پست الکترونیک پشتیبانی: support@hrtc.ir
تلفن پشتیبانی: از ساعت ۹ تا ۱۴ روزهای غیرتعطیل ۰۲۱۸۴۶۵۶

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط استخدام بانک ملی در ششمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی سال 97 بخش های زیر را مطالعه نمایید:
جهت دانلود فایل شغل محل های بانک ملی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود دفترچه راهنمای ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک کنید
+ جهت دانلود عناوین شغلی و مواد آزمون ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده فرم پیش نویس ثبت نام ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده مراحل ثبت نام ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت جهاد دانشگاهی اینجا کلیک نمایید


  لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی        راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی   
      درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی     دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی   
  سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید      معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام   
اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

سایت ایران استخدام در نظر دارد تمامی‌ اخبار و آگهی‌های استخدامی‌ مرتبط با بانک ملی ایران در طی هر سال را در این صفحه به اطلاع شما عزیزان برساند.

شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود ، با ما همراه باشید

با آرزوی موفقیت برای یکایک شما – سایت ایران استخداماگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : الهام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:06

  کد دیدگاه : 246658

  با سلام
  می خواستم بدونم ایا بانک ملی سال 94 استخدامی داره؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : بذرافشان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:36

   کد دیدگاه : 290690

   سلام دوستان پدرم بازنشسته بانک ملی است و چن روز پیش با سرپرست شعبه مرکزی یکی از شهرستان ها صحبت میکرد و گفته احتمالا امسال نیرو بگیرند و اردیبهشت ماه به اطلاع خواهند رساند

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:59

   کد دیدگاه : 337938

   سلام
   الهام خانوم , ممنون از خبری که گذاشتین اما هنوز اطلاع رسانی نشده.ما هم پیگیری میکنیم اما هر دفعه یه خبر میدن یه بار میگن مجوز نداریم یه بار میگن نیرو میگیریم اما دستورالعمل نیومده الانم که میگن اردیبهشت ما اطلاع رسانی مکنن.به خدا خسته شدیم.شما خبر جدید تر دارین؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : احسان جعفری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:42

  کد دیدگاه : 223731

  سلام هیت مدیران بانک ملی بنده کادر خدماتی دربانک ملی مدرک فوق دیپلم حسابداری داری سابقه کاری 12سال که در2سال روزمزد کارکردم وبعد 10سال تحویل به شرکت تدارک دادند ایا ما همین جوری بمانیم لطفاً جواب واقیعت بنویس

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:51

   کد دیدگاه : 358783

   سلام منم مثل شمام اینقدر می نویسیم که مارو یادشون بیاد

   پاسخ دهید
 • نویسنده : منصوره

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:55

  کد دیدگاه : 141157

  لطفا تمامی استخدامی هاروبرای من بفرستید .بنده دارای مدرک کارشناسی حسابداری با معدل 17.82و دارای ثبت اختراع .ودارای مدال ویژه کشور آلمان در جشنواره اختراعات ادر سال 93میباشم.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:04

   کد دیدگاه : 141167

   با سلام
   دوست عزیز شما با ثبت نام رایگان در خبرنامه ی سایت میتوانید به صورت روزانه جدید ترین آگهی های استخدامی سایت را در ایمیل خود دریافت کنید.
   جهت ثبت نام در خبرنامه ی سایت اینجا کلیک نمایید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : لیلا خلیل زاده

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:04

    کد دیدگاه : 265758

    استخدامی تمام بانک ها درسال 94

    پاسخ دهید
 • نویسنده : فاطمه د

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:40

  کد دیدگاه : 130297

  سلام، می خواستم بدونم بانک ملی امسال استخدامکی می گیره؟ از چن نفر شنیدم که موثق نیستن به هیچ وجه، به کارگزینی بانکم زنگ زدم اما گفتن مجمز استخدامی نداریم؟ اگه شما یه پیگیری هایی کنید که تو این فرصتا بشینیم بخونیم خیلی خیلی لطف می کنید.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:02

   کد دیدگاه : 130383

   حدود دو هفته ی پیش مصاحبه ای از یکی از مسئولین بانک ملی میخوندم که در اون صریحاً اعلام کرده بودند که امسال استخدامی نخواهند داشت. در کل باز هم نه میشه تأیید و نه رد کرد

   پاسخ دهید
 • نویسنده : پژمان خفتان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:21

  کد دیدگاه : 128521

  من دانشجو هستم ونیازمند به کار

  پاسخ دهید
 • نویسنده : باران

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:53

  کد دیدگاه : 123518

  سلام خسته نباشید ایا شما از زمان استخدامی اطلاع دارید مارا مطلع کنید؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:10

   کد دیدگاه : 123656

   با سلام
   پیگیر اخبار همین صفحه باشید در صورت اعلام آگهی استخدام از سوی بانک ملی جزئیات آن در همین صفحه خدمت شما اطلاع رسانی خواهد شد
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : شمس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:00

  کد دیدگاه : 117874

  باعرض سلام!
  می خواستم ازتون بپرسم اطلاع دارید هنوز طرح جایگزینی در بانک ملی وجود داره یانه؟ آخه من پدرم کارمند بانک ملی بودن و حدود بیست سال پیش درحین خدمت ازدنیا رفتن. می خواستم بدونم من می تونم جایگزین پدرم بشم؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:43

   کد دیدگاه : 117920

   سلام
   خیر متأسفانه اطلاعاتی در این زمینه نداریم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : فاطمه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:50

  کد دیدگاه : 117256

  سلام.خسته نباشید!به نظر شما بانک ملی امسال نیرو جذب میکنه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:57

   کد دیدگاه : 117289

   سلام
   خبر هایی از برخی دوستان در این رابطه بود منتها تأیید شده نیستند و باید منتظر بود.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:42

    کد دیدگاه : 117680

    تشکر از سایت فعال و پاسخگویی سریع شما

    پاسخ دهید
   • نویسنده : فاطمه

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:43

    کد دیدگاه : 117683

    تشکر از سایت فعال و پاسخگویی سریع شما

    پاسخ دهید
 • نویسنده : مهران

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 05:51

  کد دیدگاه : 112680

  با سلام و عرض تشکر و خسته نباشید.میخواستم بدونم معمولا معدل قابل قبول برای بانک ملی تا چه سقفیست؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهران

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 05:49

  کد دیدگاه : 112678

  با سلام و عرض تشکر و خسته نباشید.میخواستم بدونم معمولا معدل قابل قبول برای بانک ملی تا چه سقفیست

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:36

   کد دیدگاه : 112712

   سلام
   باید آگهی های سالهای قبل این بانک رو پیدا و مطالعه کنید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : حامد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:20

  کد دیدگاه : 106871

  سلام
  مردمو سرکار نذارین.همه پرسنل قبل آزمون مشخص شده اند.فقط میخواین پول بگیرین و مردمو بذارین سرکار.بیکاری شده مشکل بزرگ جوانان در جامعه.درس میخونی و زحمت میکشی نه کاری هست نه بازاری.ببندین این دانشگاهها رو که مدرک بیکار ندن بیرون.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : melika okhravi

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:04

   کد دیدگاه : 108824

   کاردانی نرم افزار کامپیوتر -و دانشجوی ترم 2 کارشناسی حسابداری مالی هستم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : علیرضا یوسفی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:07

  کد دیدگاه : 97019

  دارای مدرک تحصیلی لیسانس هستم و دانشجوی ترم آخر فوق لیسانس حسابداریم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:57

  کد دیدگاه : 92213

  ميگم چي ميشه همه ماها رو استخدام كنيد؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:44

   کد دیدگاه : 94588

   توکلت به خدا باشه انشالله همه استخدام میشن

   پاسخ دهید
 • نویسنده : نفس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:40

  کد دیدگاه : 87959

  سلام
  من فارغ التحصیل رشته کامپیوتر هستم،تقاضا دارم بانک ملی این رشته را هم جز رشته های که می توانند در آرمون این بانک شرکت کنند قرار بدهد. بعضی از بانک های حصوصی این رشته را جز رشته قابل قبول برای شرکت در آزمون خود قرار داده اند . متشکرم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:19

  کد دیدگاه : 87233

  سلام، خواهش می کنم زمان ثبت نام بانک ملی را اطلاع دهید و اینکه من متولد 1366/02/11 هستم ، آیا شرایط استخدام را دارم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:20

   کد دیدگاه : 87236

   دوست عزیز بانک ملی هنوز اگهی استخدامی در سال 93 منتشر نکرده است.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : پری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:18

  کد دیدگاه : 87170

  سلام ادمین اگه قرار شد بانک ملی نیرو بگیره پیام مارو بهش برسون.خواهشا نیروی خانم هم بگیرید.خواهشا شرط معدل رو بردارید یا لا قل اگه شرط معدل هست بین دانشجوهای دانشگاه پیام نور که امتحانشون کشوری برگزار میشه با دانشگاه های دیگه که ازمون ونمره دست استاده تفاوت قایل بشید.این انصاف شمارو نشون میده.باتشکر.منه بیکار…………

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مهدیه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 03:33

   کد دیدگاه : 93570

   واقعا موافقم.چون منم یام نوریم.رشتم شیمیه اما اگ داشگاه دیگ خونده بودم هم جونم مونده بود هم ÷ولم..
   موفق باشین همتون.مارم دعا کنین

   پاسخ دهید
  • نویسنده : فریبا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:16

   کد دیدگاه : 645266

   جدی فک میکنین تو دانشگاه سراسری نمره خیرات میکنن؟؟؟؟؟نمره درسته که دست استاده ولی استاد بابام نیس که به من نمره بده.در ضمن طراح سوال کشوری که داره برا پیام نوریا سوال طرح میکنه خودش میدونه بنیه پیام نوریا ضعیفه و خودش میدونه چه سوالایی طرح کنه که طرف با رتبه50000بتونه جواب بده ……..شبخوش

   پاسخ دهید
 • نویسنده : نسترن

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:23

  کد دیدگاه : 79750

  سلام خسته نباشید.لطفا اعلام کنید برآی آزمون استخدامی بانک ملی کجا باید ثبت نام کنیم.چه زمانی ثبت نامش شروع میشه.چه کتابهایی رو باید بخونیم.خواهشا این اطلاعات رو روی سایتتون بزنید.با تشکر.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : احد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:26

  کد دیدگاه : 63674

  لطفا بمحض شروع استخدامی بانک مارا در جریان بگذارید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:45

   کد دیدگاه : 63685

   با سلام
   دوست عزیز در صورت اعلام آگهی استخدامی، اطلاعات آن خدمت شما در صفحه ی مربوطه اطلاع رسانی خواهد شد.شما میتوانید با عضویت در خبرنامه ی سایت ما به صورت روزانه و رایگان آخرین اخبار استخدامی را در ایمیل خود دریافت نمایید.
   جهت ثبت نام در خبرنامه ی سایت اینجا کلیک نمایید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : منصوره

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:07

  کد دیدگاه : 59602

  سلام
  کجا باید برای بانک ملی ثبت نام کنیم؟
  با تشکر

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:28

   کد دیدگاه : 59607

   با سلام
   دوست عزیز در صورت اعلام آگهی استخدامی، اطلاعات آن خدمت شما در صفحه ی مربوطه اطلاع رسانی خواهد شد.شما میتوانید با عضویت در خبرنامه ی سایت ما به صورت روزانه و رایگان آخرین اخبار استخدامی را در ایمیل خود دریافت نمایید.
   جهت ثبت نام در خبرنامه ی سایت اینجا کلیک نمایید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : بهار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:08

  کد دیدگاه : 57924

  باسلام
  من لیسانس نرم افزارم. خیلی دوسدارم تو بانک کارکنم .واقعابه کارنیاز دارم. لطفا زمان دقیق آزمون تمام بانک هارااعلام کنید.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:12

   کد دیدگاه : 57927

   با سلام
   دوست عزیز در صورت اعلام آگهی استخدامی، اطلاعات آن خدمت شما در صفحه ی مربوطه اطلاع رسانی خواهد شد.شما میتوانید با عضویت در خبرنامه ی سایت ما به صورت روزانه و رایگان آخرین اخبار استخدامی را در ایمیل خود دریافت نمایید.
   جهت ثبت نام در خبرنامه ی سایت اینجا کلیک نمایید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...