دانلود نمونه سوالات استخدامی

اطلاعات بیشتر

استخدام بانک کشاورزی سال 92

جهت ورود به صفحه اصلی استخدامی بانک کشاورزی اینجا کلیک کنید


آزمون-استخدامی-بانک-کشاورزی
جهت مشاهده تجربیات مصاحبه و گزینش استخدامی بانک کشاورزی (تمامی مراحل) اینجا کلیک نمایید


شرایط استخدام بانک کشاورزی در سال 92

بانک کشاورزی با استعانت از خداوند متعال و با راهبرد مشتری مداری و به منظور ارائه خدمات مالی و بانکی به مشتریان، در نظر دارد براساس ضوابط و مقررات استخدامی و اخذ مجوزهای مربوطه ، از بین افراد واجد شرایط در مقطع تحصیلی لیسانس، نیروی انسانی مورد نیاز شعب خود را برای مشاغل امور بانکی مطابق جدول مندرج در این سایت پس از کسب موفقیت در مراحل آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی،تایید گزینش، انجام معاینه و آزمایش های پزشکی ، بصورت قراردادی تامین نماید.برگزاری این آزمون هیچگونه تعهدی برای بانک جهت استخدام شرکت کنندگان ایجاد نخواهد کرد و نتایج آن پس از کسب مجوزهای مربوطه از مراجع ذیربط و قانونی اعلام و سایر مراحل استخدامی انجام خواهد شد.

الف) شرایط عمومی و اختصاصی :
۱-تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران.
۲-التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۳-اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۴-عدم محکومیت به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوءپیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد .(با تأیید مراجع ذیصلاح)
۵-عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روانگردانها.
۶-دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه یا داشتن برگ معافیت دائم قانونی برای آقایان.
تبصره ۱: تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت قانونی، کلیه داوطلبان باید قبل از تاریخ(۲۷/۲/۱۳۹۲) برگزاری آزمون باشد.
تبصره ۲: ادامه مراحل استخدامی دارندگان کارت معافیت دائم پزشکی، در صورت توفیق در مراحل مربوطه پس از تأیید پزشک معتمد بانک بلامانع خواهد بود.
۷-دارا بودن حداقل ۲۰ سال سن تا تاریخ۲۷/۲/۱۳۹۲ (متولدین۲۷/۲/۱۳۷۲ به قبل) و حداکثر ۳۰ سال تمام (متولدین ۲۷/۲/۱۳۶۲ به بعد)
توضیح: موارد ذیل به حداکثر سن داوطلبان اضافه خواهد شد:
۷-۱-میزان مدت خدمت داوطلبانه در جبهه‌های جنگ و نیز مدت استراحت پزشکی و بستری شدن در اثر مجروحیت.
۷-۲ به میزان سالهای اسارت وحضور در جبهه در مورد افرادی که به اسارت دشمن و یا گروه‌های ضد انقلاب در آمدند.
۷-۳: افراد خانواده معظم شهدا آزادگان، مفقودالاثرها و جانبازان از کارافتاده کلی که قادر به انجام کار نمی‌باشند: شامل همسر، فرزندان، پدر و مادر، خواهرو برادر تا میزان ۵ سال.
تبصره: چنانچه در مراحل استخدامی یا سایر مراحل بعدی مشخص شود که داوطلبی شرایط سنی لازم را دارا نبوده است، موضوع استخدام وی منتفی خواهد شد.
۸-عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاهها و مراکز آموزشی .
تبصره: چنانچه در مراحل استخدامی یا سایر مراحل بعدی مشخص شود داوطلبی اشتغال به تحصیل دارد از ادامه مراحل استخدام وی ممانعت بعمل خواهد آمد.
۹-عدم اشتغال به کار رسمی و پیمانی و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمانها، موسسات دولتی و یا نهادهای انقلابی.
۱۰-تندرستی و توانایی کامل جسمانی و روانی متناسب با کار بانک طبق تشخیص بانک و مراجع پزشکی معتمد بانک.
۱۱-ایثارگران و خانواده‌های آنان براساس قوانین و مقررات مصوب، از امتیازات مربوط به خود برخوردار خواهند بود.
۱۲-کلیه داوطلبان می‌بایست بومی و ساکن منطقه، شهرستان و استان مورد تقاضا مطابق با موارد مندرج در جدول شرایط احراز اعلام شده، باشند.
تبصره ۱: ومی به فردی اطلاق می‌شودکه حداقل دارای یکی از ویژگی‌های ذیل باشد:
الف) محل تولد داوطلب با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد.
ب) محل اخذ مدرک تحصیلی وی (حداقل ۵ سال از سنوات تحصیلی داوطلب در مقطع ابتدائی، راهنمائی یا دبیرستان بصورت پیوسته) در شهرستان مورد نظر باشد.
ج) فرزندان و همسر کارکنان دولت که به تبع انتقال ولی خویش ساکن شهرستان مورد تقاضا در آزمون شده باشند، به شرط ارائه گواهی، بومی محسوب خواهند شد.
د) همسر و فرزندان پرسنل نیروهای مسلح که شهرستان محل تولد همسر یا پدر (شاغلین نیروهای مسلح) و یا محل سکونت کنونی آنان (درخصوص بازنشستگان نیروهای مسلح) در شهرستان مورد تقاضای شغل باشد.
تبصره ۲: برای مناطقی که درجدول شرایط احراز شرط بومی به صورت استانی ویا منطقه ای تعیین گردیده است کلمه “استان ویا منطقه” (حسب مورد )جایگزین شهرستان درویژگی های اعلام شده (بند الف تا د) خواهد شد.
۱۳-دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس در یکی از رشته‌های حسابداری، حسابرسی، علوم بانکی وبانکداری، رایانه (نرم افزار، سخت افزار، برنامه نویسی) و IT، مهندسی کشاورزی (کلیه گرایشها) علوم اقتصادی (کشاورزی– نظری– بازرگانی) مدیریت (امور بانکی- بازرگانی-مالی-دولتی- بیمه-صنعتی-کارآفرینی) زبان انگلیسی، حقوق، آمار، ریاضی (کاربرد در کامپیوتر و کاربرد در مدیریت) مطابق با جدول شرایط احرازمندرج در آگهی.
تبصره ۱: داشتن حداقل معدل(۱۳) الزامی می‌باشد.
تبصره ۲: فرزندان معزز شاهد و جانبازان بالای ۲۵% و آزادگان دارای بیش از یکسال اسارت از شرط حداقل معدل معاف می‌باشند.
تبصره ۳: صرفاً مدارک تحصیلی موسسات آموزشی عالی که مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات وفناوری می‌باشد ملاک عمل قرار خواهند گرفت.
تبصره ۴: تاریخ فراغت از تحصیل کلیه داوطلبان باید قبل از تاریخ (۲۷/۲/۱۳۹۲) برگزاری آزمون باشد.

ب: نحوه ثبت نام
۱-ثبت نام ازطریق سایت اینترنتی انجام می پذیرد و داوطلبان می بایست ابتدا به سایت اینترنتی بانک کشاورزی به آدرس : www.agri-bank.com مراجعه وپس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط استخدام (درصورت دارا بودن شرایط ) نسبت به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی واخذ کد رهگیری اقدام نمایند .
۲-مهلت ثبت نام از روز شنبه مورخ ۷/۲/۱۳۹۲ لغایت پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ ۱۶ /۲/۱۳۹۲می باشد .
۳- داوطلبان می بایست مبلغ ۲۵۰،۰۰۰( دویست وپنجاه هزار ) ریال را به عنوان هزینه شرکت درآزمون ازطریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام ( باداشتن الزامات آن همانند cvv2ورمزدوم کارت بانک های عضو شبکه شتاب )پرداخت نمایند .
توضیح: داوطلبان ایثارگر و خانواده‌های آنان از پرداخت ۵۰% هزینه ثبت نام معاف می‌باشند.

ج) تاریخ توزیع و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون
۱-داوطلبان به منظور دریافت کارت ورود به جلسه آزمون می‌بایست ازساعت ۸ صبح مورخ ۲۴/۲/۱۳۹۲ به سایت ثبت نام آزمون www.agri-bank.com مراجعه نموده و نسبت به دریافت کارت خود اقدام نمایند.
تبصره: داوطلبان به منظور حضور درجلسه آزمون می‌بایستی اصل شناسنامه عکس دار یا کارت ملی و کارت ورود به جلسه آزمون را به همراه داشته باشند.
۲-آزمون استخدامی در روز جمعه مورخ۲۷/۲/۱۳۹۲ راس ساعت ۹ صبح برگزارمی‌گردد. محل برگزاری آزمون به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه از طریق سایت آزمون، به اطلاع خواهد رسید.

چ) مواد آزمون
الف) عمومی:
۱- زبان انگلیسی عمومی ۲- فن آوری اطلاعات ۳-ریاضی و آمار مقدماتی ۴-زبان وادبیات فارسی ۵-معارف اسلامی ۶-اطلاعات سیاسی و اجتماعی ومبانی قانونی
تبصره: اقلیت‌های دینی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می‌باشند وامتیاز آن درسایر مواد آزمون توزیع می‌شود.
ب) تخصصی:
۱- برای رشته‌های رایانه و IT، آمارو ریاضی کاربردی، زبان انگلیسی، حقوق، کشاورزی، حسابداری وحسابرسی سوالات تخصصی رشته تحصیلی.
۲- برای رشته‌های علوم بانکی وبانکداری، مدیریت و کلیه گرایش‌های آن و علوم اقتصادی سوالات تخصصی میان رشته ای.

ح) توضیحات مهم
۱-قبل از ثبت نام به راهنمای نحوه تکمیل فرم موجود در سایت مراجعه و مندرجات آن را دقیقاً مطالعه نمایند.
۲-ثبت نام زمانی تکمیل می‌باشد که شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام گردد.
۳-ثبت نامه متقاضیان صرفاً از طریق سایت مزبور و به صورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی‌باشد.
۴-چنانچه مشخص شود داوطلبی با مدرک تحصیلی بالاتر در آزمون شرکت نموده است از استخدام و ادامه اشتغال وی در هر مرحله ممانعت بعمل خواهد آمد.
۵-چنانچه در هر یک از مراحل استخدام (ثبت نام، آزمون، مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی، دوره آموزشی و. . . ) مشخص شود، داوطلب واجد شرایط اشاره شده در متن آگهی نبوده حتی در صورت توفیق در آزمون و یا هر یک از مراحل استخدام، ادامه رسیدگی به وضعیت استخدامی و استمرار خدمت وی در بانک منتفی خواهد شد و در این صورت داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.
۶-پس از اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون کتبی، سایر مراحل استخدامی نظیر مصاحبه، معاینه پزشکی، گزینش و. . . انجام شده و متعاقب آن قبول شدگان نهایی تعیین می‌گردند.
۷-قبل از واریز وجه ثبت نام لازم است متقاضیان از احراز شرایط خود با مفاد آگهی استخدام اطمینان حاصل نمایند. بدیهی است هزینه ثبت نامه به هیچ وجه برگشت داده نمی‌شود.
۸-انجام ثبت نام هیچگونه تعهد استخدامی برای بانک ایجاد نمی‌نماید.
۹-داوطلبان به منظور آگاهی از هرگونه تغییرات احتمالی و تاریخ و محل برگزاری آزمون به سایت بانک مراجعه نمایند.

داوطلبان محترم می‌توانند سوالات احتمالی خود را ازطریق تماس با شماره تلفن‌های ۰۲۱۸۱۳۰۱ و ۸۸۲۸۷۰۷۰ ۰۲۱ (مرکز ارتباط سبز بانک کشاورزی) مطرح نمایند.

۱-برگزاری این آزمون هیچگونه تعهدی برای بانک جهت استخدام شرکت کنندگان ایجاد نخواهد کرد و نتایج آن پس از کسب مجوزهای مربوطه از مراجع ذیربط و قانونی اعلام و سایر مراحل استخدامی انجام خواهد شد .
۲-مبلغ پرداخت شده بابت ثبت نام به منظور پوشش بخشی از هزینه های شرکت در آزمون بوده و به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.
۳-متقاضی حق هرگونه اعتراض در خصوص بند های مذکور را از خود سلب می نماید .
۴-ثبت نام زمانی تکمیل می‌باشد که شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام گردد.
۵-چنانچه مشخص شود داوطلبی با مدرک تحصیلی بالاتر در آزمون شرکت نموده است از استخدام و ادامه اشتغال وی در هر مرحله ممانعت بعمل خواهد آمد.
۶-چنانچه در هر یک از مراحل استخدام (ثبت نام، آزمون، مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی، دوره آموزشی و. . . ) مشخص شود، داوطلب واجد شرایط اشاره شده در متن آگهی نبوده حتی در صورت توفیق در آزمون و یا هر یک از مراحل استخدام، ادامه رسیدگی به وضعیت استخدامی و استمرار خدمت وی در بانک منتفی خواهد شد و در این صورت داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.
۷-قبل از واریز وجه ثبت نام لازم است متقاضیان از احراز شرایط خود با مفاد آگهی استخدام اطمینان حاصل نمایند. بدیهی است هزینه ثبت نامه به هیچ وجه برگشت داده نمی‌شود.

جهت مشاهده جدول رشته ها و شهرهای مورد نیاز اینجا کلیک کنیداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ی تبریزی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:25

  کد دیدگاه : 671157

  پس این بانک کی استخدامی میده بی صبرانه منتظر چون رشتم این بانک داره اگه کسی خبر جدید از استخدامی میدونه بگه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهسا.

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:53

  کد دیدگاه : 342978

  خواهش میکنم این سوال منو جواب بدید خواهشااااااا

  مدرک ارشد رو از جایی استعلام میکنن یا بچه هایی که رد شدن بحاطر مدرک ارشد ،خودشون گفتن ارشد داریم؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : كارمند كشاورزي

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:51

   کد دیدگاه : 1133289

   سلام.اگه مدركتون بعد از ازموناستخدامي باشه هيچ ايرادي نداره.خيالتون راحت…اگرم مدركتون قبل سال 92 باشه فكر نكنم ازتون ايراد بگيرن.فقط بهشون نگو مدركت فوق ليسانس دازريد

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ارشد18

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:06

  کد دیدگاه : 210404

  سلام
  کسی از بچه های ارشدی خبری نداره؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : maryam

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:04

  کد دیدگاه : 184448

  سلام میشه لطفا بگید کمبود پلاکت خون توتایید سلامت استخدام بانک تاثیر داره؟لطفا سریع جواب من رو بدید با تشکر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:56

  کد دیدگاه : 184441

  سلام میشه لطفا بگید کمبود پلاکت خون توتایید سلامت استخدام بانک تاثیر داره؟لطفا سریع جواب من رو بدید با تشکر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدیه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:07

  کد دیدگاه : 171118

  سلام.بانک کشاورزی فقط کارشناس کشاورزی مرد میخواد؟خانوم اصلا استخدام نمیکنه؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:18

   کد دیدگاه : 171132

   خیر دوست عزیز استخدامی بانک کشاورزی فقط از یک جنسین نیست منتها بسته به نیازشون در هر مقطع و عناوین شغلی داره

   پاسخ دهید
 • نویسنده : غزل

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:08

  کد دیدگاه : 141933

  سلام.تو رو خدا کسی هست که دانشجوی ارشد باشه ولی گزینش قبولش کرده باشه؟واقعا استعلام میگیرن از وزارت علوم؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : شاپرک

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:12

   کد دیدگاه : 142368

   سلام.نگران نباشین منم ارشدم و از همون ابتدا هم گفتم خدارو شکر تا مرحله عقیدتی پیش رفتم

   پاسخ دهید
  • نویسنده : احمد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:58

   کد دیدگاه : 342983

   تا حالا هر کی گفته ارشد دارم که رد شده( البته اگه تاریخ گرفتن مدرک ارشدش قبل ازمون باشه)

   اما اگه کسی نگه نمیدونم …….
   این که کسی نگه چی میشه برا من هم سوال هست

   پاسخ دهید
  • نویسنده : علی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:44

   کد دیدگاه : 355534

   سلام
   منم دانشجوی ارشدم . 7 ماهه که تو بانک مشغول بکارم
   اگه تاریخ گرفتن مدرک قبل از تاریخ آزمون باشه حذف می شین
   و گرنه ان شاء الله مشکلی پیش نمیاد

   پاسخ دهید
 • نویسنده : نیروی شرکتی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:22

  کد دیدگاه : 132534

  سلام ایا برای تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی بانک کشاورزی که فقط 15روز حقوق میگیرن فکری شده یا درحال اجرا است اخه با این وضعیت تحریمها وجو نامناسب اقتصادی وکرایه خانها بالاچه جوری میتوان با 400هزار تومان زندگی کرده خدایش خودتون جای مابذارین !

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مجيد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:14

  کد دیدگاه : 129382

  اول و آخرش پارتي بازيه
  4ساله درسم تموم شده
  4ساله درخواست كار دادم
  ولي ………….

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ستاره

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 06:17

  کد دیدگاه : 76953

  با سلام و احترام . استخدامی که شرایط سنی داشته باشد و شرط معدل ؛فقط برای گروه خاص در نظر گرفته شده . بنابراین معلوم نیست افرادی که متولد 54 و با معدل 13.69 هستند باید چه کنند . چقدر خوبه که برای این افراد اول کاری انجام دهید تا از رده خارج نشوند و بیکار نمانند . البته تلاش کردند ولی با گزینش یک نفر و سهمیه ها ؛ آنهم انواع مختلف سهمیه . کی نوبت سهمیه آزاد با شرایط سخت زندگیش می رسد . مثلا نداشتن پدر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:57

  کد دیدگاه : 73296

  استخدامی بانک کشاورزی در سال 92 خیلی مزخرف بود یه عده ازافراد که بلدنبودن2+2چند میشه استخدام شدن چون ازمابهترون بودن واقعا برای سیستم استخدامیتون متاسفم چقد ازپول جوونای بیکارو به جیب زدین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  البته بانکها نیاز به چنین افرادی دارن که هزار هزاررررررررررمیلیاردی دزدی بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:05

   کد دیدگاه : 73398

   سلام
   دوست عزیز تمام استخدامی های سال 92 در حال حاضر در صفحه ی اعلام نتایج استخدامی همسن سایت جمع هستند و روال استخدامشون هم در مرحله ی دعوت به مصاحبه هست.
   با توجه به اینکه از نزدیک در این روال حضور داشتم به صورت کاملاً مطمئن میتونم بهتون بگم که فرمایش شما در این زمینه اصلاً وارد نیست.
   به صفحه ی اعلام نتایج بانک کشاورزی در همین سایت سر بزنید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:15

   کد دیدگاه : 113095

   منم یکی از همون کساییم که نمیدونه 2+2 چند میشه. خدایش بدون پارتی قبول شدم و کلیم خوندم تا تونستم قبول شم. اینم قبول دارم بازم بعضیا هستن که حقشون ضایع شده مث یکی از دوستام که قبول شد همراهم ولی گیر دادن رو تاریخ فارغ التحصیلی. من کلی زحمت کشیدم تا قبول شدم بعد شما با یه حرف همه رو مث هم میکنی؟!

   پاسخ دهید
   • نویسنده : محسن

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:13

    کد دیدگاه : 125658

    با سلام.تبریک میگم که قبول شدید.فقط خواهشا و تو رو خدا منابع و یا کتاب هایی که خوندید رو بگید.آخه من خیلی جاها شرکت کردم اما قبول نشدم چون منابع خوبی نداشتم.تو رو خدا کامل بگید.مرسی

    پاسخ دهید
   • نویسنده : احسان

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:16

    کد دیدگاه : 125664

    با سلام.تبریک.دوست عزیز لطفا کتاب ها و منابعی رو که خوندید بگید

    پاسخ دهید
    • نویسنده : پویا

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 18:51

     کد دیدگاه : 128009

     اکثراً کتابای دانشگاهیمو خوندم ولی اطلاعات کامپیوترم بسیار بالاست و فک کنم 100% زده باشم زبان خارجه و سوالات حوش هم که مشخصه چجور سوالاتیه و در مورد تخصص منابع اقتصاد خرد کلان و رو خوندم در مورد پول و ارز هم که در اینترنت هر مطلبیو که پیدا میکردم یه مطلالعه ای میکردم کلا خوندنم یجور تفریح واسم

     پاسخ دهید
  • نویسنده : سلام

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:10

   کد دیدگاه : 573128

   افرین به این همه تلاش شما فقط شما که اینقدر باهوشید چطور هوش را حوش نوشتی

   پاسخ دهید
   • نویسنده : admin

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:23

    کد دیدگاه : 573146

    پیش میاد دوست عزیز. تایپ کردن همواره همراه با خطاهای ذهنی لحظه ای انگشتان در تایپ هست.

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:10

   کد دیدگاه : 714896

   منم الان یکسال سرکارم توبانک اولش هم فکرمیکردم فقط پارتی بازیه ولی خداییش هیچ پارتی جزخدانداشتم.الانم اومده بودم سایت جهت تجدیدخاطره که این پیامودیدم .وای که چه برماگذشت .باتشکرازمدیرسایت

   پاسخ دهید
 • نویسنده : maryam

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:31

  کد دیدگاه : 57828

  salam aya diplom ham baraye bank ghabol mikonand

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:40

   کد دیدگاه : 57835

   با سلام
   دوست عزیز در صورت اعلام آگهی استخدامی، اطلاعات آن خدمت شما در صفحه ی مربوطه اطلاع رسانی خواهد شد.شما میتوانید با عضویت در خبرنامه ی سایت ما به صورت روزانه و رایگان آخرین اخبار استخدامی را در ایمیل خود دریافت نمایید.
   جهت ثبت نام در خبرنامه ی سایت اینجا کلیک نمایید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:33

  کد دیدگاه : 2977

  مدیریت صنعتی هم میخوایین؟پس ما چیکار کنیم خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

  پاسخ دهید
  • نویسنده : maryam

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:45

   کد دیدگاه : 57841

   salam mojadd bank ilam estekhdam diplom ta be hak dashte ast.moteshakeram

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 17:17

    کد دیدگاه : 113099

    منم مدیریتم مریم خانم. چرا نخوان؟ میخوان خوبشم می خوان. در مورد دیپلمه ها هم بگم تا جایی که من در اطلاع هستم خیر نمی خوان بازم باید پیگیر باشی ببینی چی میشه!

    پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...