آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام بنیاد برکت

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۹ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

اخبار استخدام بنیاد برکت


 فراخوان استخدام بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام – 6 بهمن 99

بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در نظر دارد با همکاری گروه مشاوران مدیریت و مطالعات راهبردی تدبیر، جهت تکمیل شبکه تسهیلگری طرح‌اشتغال‌زایی خود در استان‌های هدف سراسر کشور، از افراد علاقه‌مند به تسهیلگری که دارای دانش و مهارت‌های اولیه تسهیلگری اقتصادی-اجتماعی هستند، ثبت نام به عمل آورد.
افراد واجد شرایط (پس از کسب موفقیت در آزمون، مصاحبه و دوره آموزشی) به عنوان تسهیلگر در طرح‌های اشتغال‌زایی اجتماع محور بنیاد برکت بکارگیری خواهند شد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 25 مرداد 99: ماموریت ایجاد 200 هزار فرصت شغلی در سال 99 توسط بنیاد برکت (منبع: خبرگزاری مهر)

مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام تاکید کرد: امسال به دنبال افزایش اشتغال‌زایی و ایجاد ارزآوری در حوزه تولید هستیم. به گزارش خبرگزاری مهر، امیرحسین مدنی گفت: در سال جهش تولید، افزایش اشتغال‌زایی و ایجاد ارزآوری با تولید محصولات مختلف به خصوص کشاورزی و از جمله دانه‌های روغنی را در دستور کار داریم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 21 اسفند 98: اقدامات محرومیت‌زدایی بنیاد برکت در استان قزوین (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون توسعه‌ کارآفرینی اجتماع‌محور بنیاد برکت بیان کرد: این بنیاد در ادامه اقدامات محرومیت‌زدایی خود در سال‌جاری، ۴۸۰ فرصت شغلی را در استان قزوین ایجاد کرده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 19 اسفند 98: ایجاد 120 هزار شغل اجتماع‌ محور در مناطق محروم کشور (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرگزاری فارس،امیرحسین مدنی مدیرعامل بنیاد برکت با اعلام این خبر و با اشاره به تحقق وعده‌های این بنیاد برای اشتغال‌زایی در سال 1398 گفت: با راه‌اندازی 40 هزار طرح اشتغال‌زایی اجتماع‌محور در مناطق محروم روستایی و کمتر توسعه یافته کشور، 120 هزار فرصت شغلی در این مناطق ایجاد شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 8 اسفند 98: ایجاد 1860 فرصت شغلی در شهر های صومعه‌سرا و تالش توسط بنیاد برکت (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون توسعه کارآفرینی بنیاد برکت از ایجاد ۱۸۶۰ فرصت شغلی در شهرهای صومعه‌سرا و تالش خبر داد و گفت: گیلان نیز به استان‌های تحت پوشش طرح‌های اشتغالزایی اجتماع محور بنیاد برکت پیوست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 30 بهمن 98: ایجاد بیش‌ از 19 هزار شغل را در مناطق محروم سیستان و بلوچستان (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون توسعه کارآفرینی اجتماع‌ محور بنیاد برکت گفت: بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) بیش‌از ۱۹ هزار شغل را در مناطق محروم سیستان و بلوچستان ایجاد کرده یا در دست ایجاد دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 26 بهمن 98: ایجاد اشتغال برای زن سرپرست خانوار توسط بنیاد برکت (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سید امیرحسین مدنی مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) اظهار کرد: در ۱۸ ماه گذشته موفق شدیم برای بیش از ۳۵۰۰ مادر و زن سرپرست خانوار اشتغال ایجاد کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 16 بهمن 98: ایجاد 228 هزار و 900 فرصت شغلی در مناطق محروم توسط بنیاد برکت (منبع: خبرگزاری میزان)

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، معاون تامین نهاده‌ها و مشارکت‌های اقتصادی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با اعلام این خبر افزود: در قالب طرح اشتغال‌زایی بنگاه‌محور و با هدف محرومیت‌زدایی، توانمندسازی اقتصادی و ایجاد فرصت‌های کسب و کار از طریق مشارکت با واحد‌های صنعتی و تولیدی، ۲۲۸ هزار و ۹۰۰ فرصت شغلی در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته ایجاد کرده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 12 بهمن 98: ایجاد 90 هزار شغل جدید در 5 هزار روستای محروم کشور توسط بنیاد برکت (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،امیرحسین مدنی مدیرعامل بنیاد برکت گفت: با اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی اجتماع‌ محور بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام، ۹۰ هزار شغل جدید در ۵ هزار روستای محروم کشور ایجاد شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 دی 98: ایجاد 2400 فرصت شغلی در یزد توسط بنیاد برکت (منبع: خبرگزاری میزان)

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، به گفته معاون توسعه کارآفرینی اجتماع‌محور بنیاد برکت، بنابر تأکیدات رییس ستاد اجرایی فرمان امام در خصوص تلاش جدی برای اشتغال‌زایی، مردمی کردن اقتصاد و رونق تولید در کشور، تا پایان سال جاری یک‌هزار طرح اشتغال‌زایی برکت در قالب مدل اقتصادی «سحاب» (سرمایه‌گذاری حمایتی اشتغال برکت) در استان یزد به بهره‌برداری خواهد رسید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 دی 98: اشتغال زایی توسط بنیاد برکت برای زنان سرپرست خانواده (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرگزاری فارس، رضا راضی زاده معاون توسعه کارآفرینی اجتماع‌محور بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام با اعلام این خبر گفت: تا به امروز 3250 طرح اشتغال‌زایی در قالب مدل اجتماع‌محور «سحاب» (سرمایه‌گذاری حمایتی اشتغال برکت) برای زنان سرپرست خانوار مناطق محروم و روستایی راه‌اندازی شده که ایجاد 10 هزار شغل را به دنبال داشته است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 10 دی 98: بهره برداری از 10 هزار طرح اشتغالزایی بنیاد برکت در خوزستان (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرگزاری فارس،محمد مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان امام دراین مراسم که در اهواز وبا حضور نماینده ولی فقیه، استاندار خوزستان و مقامات استانی برگزار میشد گفت:امروز با بهره برداری از بیش از ۱۰ هزار طرح اشتغال‌زایی ، ۱۹ هزار و ۳۰۰ نفر شغل در این استان ایجاد میشود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 12 شهریور 98: اختصاص سهمیه 300 اشتغال توسط بنیاد برکت در اسدآباد همدان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

فرماندار اسدآباد از اختصاص سهمیه 300 نفری برای ایجاد اشتغال توسط بنیاد برکت در این شهرستان خبر داد. به گزارش ایسنا ،منطقه همدان ،مجید درویشی در مراسم افتتاح شرکت تعاونی گل آرای بنفشه روستای چنار سفلی در چهارمین روز از هفته تعاون، اظهار کرد: قرار است ستاد اجرایی حضرت امام تحت عنوان بنیاد برکت در بحث اشتغال به کمک شهرستانها بیاید که شهرستان اسدآباد در استان همدان در این راستا اولین شهرستان در این راستا خواهد بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 18 تیر 98: ایجاد 40 هزار فرصت شغلی توسط بنیاد برکت در سال گذشته (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرگزاری مهر، سعید جعفری در مجمع عمومی عادی سالیانه این بنیاد با بیان این مطلب افزود: تهعدات بنیاد برکت در سال ۱۳۹۷ ایجاد ۱۸ هزار و ۴۵۰ شغل بود که توانست این رقم را به ۴۰ هزار فرصت شغلی افزایش دهد. وی از حضور بنیاد برکت در ۳ هزار روستای کشور در سال ۹۷ خبر داد و اعلام کرد این تعداد، به ۶ هزار روستا در سال ۱۳۹۸ افزایش خواهد یافت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 2 تیر 98: راه‌اندازی 1800 طرح اشتغال‌ زایی بنیاد برکت در کرمانشاه (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، از ۱۸۰۰ طرح اشتغال‌زایی مذکور، یک‌هزار طرح تا به امروز به بهره‌برداری رسیده و ۸۰۰ طرح دیگر هم در شرف راه‌اندازی است و تا چند ماه آینده تکمیل خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 18 خرداد 98: بهره برداری 2 هزار طرح اشتغال‌ زایی بنیاد برکت در استان گلستان (منبع: خبرگزاری فارس)

بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تا بهمن ‌ماه امسال 2 هزار طرح اشتغال‌زایی را در استان گلستان ایجاد و به ‌بهره‌برداری می‌رساند. برای راه‌اندازی این تعداد طرح اشتغال‌زایی، بالغ بر 1800 میلیارد ریال اعتبار پیش‌بینی شده و با بهره‌برداری از آن‌ها، بیش از 5600 فرصت شغلی در مناطق محروم و کم‌تر توسعه‌یافته‌ی استان گلستان ایجاد خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 11 خرداد 98: اشتغال ‌زایی بنیاد برکت در دلگان سیستان و بلوچستان (منبع: خبرگزاری میزان)

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، مجتبی شجاعی از راه‌اندازی و بهره‌برداری از ۲۶۰ طرح اشتغال‌زایی با ظرفیت ایجاد ۶۲۰ فرصت شغلی در شش ماهه‌ی دوم سال ۹۷ توسط بنیاد برکت در این شهرستان خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 7 خرداد 98: بهره برداری 800 طرح اشتغال‌ زایی بنیاد برکت در کهگیلویه و بویراحمد (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرگزاری مهر، بنیاد برکت به منظور محرومیت‌زدایی و توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی مناطق محروم و کم برخودار، در سال جاری اقدام به راه‌اندازی ۸۰۰ طرح اشتغال‌زایی با قابلیت ایجاد بیش از ۲۲۴۰ فرصت شغلی در شهرستان‌های چاروسا، کهگیلویه، باشت، بویراحمد و دیشموک استان کهگیلویه و بویراحمد می‌کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 28 اردیبهشت 98: ایجاد 300 طرح اشتغال‌ زایی بنیاد برکت در  استان کهگیلویه و بویراحمد (منبع: خبرگزاری فارس)

تسهیل‌گر برگزیده‌ بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) توانسته است در مدت کوتاه سه ماهه نزدیک به 300 طرح اشتغال‌زایی در روستاهای محروم کهگیلویه ایجاد کند. پسنده گفت: در مدت کوتاهی که به عنوان تسهیل‌گر و مشاور طرح‌های بنیاد برکت در شهرستان کهگیلویه فعال هستم با همکاری سایر تسهیل‌گران، توانسته‌ایم برای ۳۰۰ متقاضی طرح کسب‌وکار تشکیل پرونده دهیم که از این تعداد ۱۶۷ نفر تاکنون موفق به راه‌اندازی طرح‌های اشتغال‌زایی خود شده‌اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 اردیبهشت 98: بکارگیری اشتغال ‌زایی بنیاد برکت در دستگاه ‌های اجرایی (منبع: خبرگزاری مهر)

وزیر امور اقتصاد و دارایی بر به‌کارگیری روش‌های اشتغال‌زایی بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در دستگاه‌های اجرایی کشور تأکید کرد. وزیر امور اقتصاد و دارایی ضمن تقدیر از این اقدامات و بررسی فرآیند اشتغال‌زایی در بنیاد برکت، نحوه تأمین مالی راه‌اندازی طرح‌ها، سرانه ایجاد اشتغال، میزان سرمایه‌گذاری‌ها، چگونگی پرداخت تسهیلات و تعداد شغل‌های ایجاد شده‌ی مستقیم و غیرمستقیم، از آمادگی این وزارت‌خانه برای همکاری هر چه بیش‌تر با بنیاد برکت خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 19 اردیبهشت 98: اشتغال 700 نفر با تسهیلات 20 میلیارد تومانی بنیاد برکت (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

اشتغال 700 نفر با تسهیلات 20 میلیارد تومانی بنیاد برکت ، در شرق مازندران فراهم شد. به گزارش خبر گزاري صدا و سيما در مازندران مجری طرحهای بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در مازندران درحاشیه دوره آموزشی توجیهی پایداری اشتغال مشمولان اعتباری بنياد برکت در نکا، گفت: پارسال از 2 هزارو 450 متقاضی تسهیلات اشتغال ، برای 700 نفر در شرق استان با تسهیلات 20 میلیارد تومانی بنیاد برکت شغل ایجاد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
آگهی آزمون استخدامیزمان آزمون استخدامیکارت آزمون استخدامینتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامیراهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامیدانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسیدمعرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: یزدانی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۵۸
 • کد دیدگاه: ۳۲۰۶۷۷۶

سلام وقتتون بخیر
ببخشید نتایج آزمون استخدامی بنیاد برکت منتشر شده؟ چرا هیچ اطلاعیه ای ازش نیست؟ ممنون میشم پاسخ بدید

پاسخ دهید
 • نویسنده: فرخ
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۰۱
 • کد دیدگاه: ۳۱۳۶۰۴۱

با سلام
مدیر محترم اطلاعی درباره تاریخ ثبت نام دارید؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۲۷
 • کد دیدگاه: ۳۱۳۶۰۸۹

سلام
دوست عزیز در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص شرایط مورد نظر منتشر نشده است.
شما میتوانید در همین سایت (ایران استخدام) پیگیر آخرین اخبار مربوطه طی آینده باشید.
موفق باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: فاطمه قلندری
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۱۱
 • کد دیدگاه: ۱۶۱۸۸۰۷

با سلا من یک شرکت ساخت و ساز و تاسیسات دارم در زاهدان و از شما برای باز به شروع کارم کمک میخواهم ممنون میشم با من همکاری کنین .

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۳۲
 • کد دیدگاه: ۹۳۷۵۱۳

سلام من 40 سالمه کارم لوله کشی الان 7 ماهه بیکارم برای من هم کار جور کنید ثواب دارد

پاسخ دهید
 • نویسنده: ;کریم باباجانی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۱۷
 • کد دیدگاه: ۷۱۵۴۸۵

سلام کریم باباجانی هستم تولیدکننده نمونه کشوری سال 88 اولین تولید کننده برنج ارگانیک در ایران دارای مجوز گواهی از اتحادیه اروپا کشور المان شرکت bcs اماده همکاری برای گسترش کشاورزی ارگانیک هستم . برای تولید بهتر سلامت جامعه و خود تولید کننده برای صادرات محصول ایدهال کسب درامد بیشتر حدود 10 سال در این راستا هستیم اگر قصد همکاری دارید ایران را دوست دارید با ما همرا ه شوید …

پاسخ دهید
 • نویسنده: admin
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۳۵
 • کد دیدگاه: ۷۱۵۵۰۸

با سلام
دوست گرامی، ایران استخدام منتشر کننده اخبار و آگهی های استخدامی است، لطفاً جهت ارتباط با کارفرمایان با اطلاعات تماس ثبت شده در متن آگهی تماس حاصل نمایید.
موفق باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: ali
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۲۱
 • کد دیدگاه: ۱۴۶۱۸۱

سلام

ما جمعی از متولدین سالهای اول دهه 60 با مدرک کارشناسی بنا به نبود استخدام در چند سال گذشته موفق به استخدام نشده ایم. لذا از مسئولین امر تقاضا داریم شرط سنی تا 32 سال را طبق قانون استخدام برای ما در نظر گرفته شود تا عدالت استخدامی برای جا ماندگان از استخدام رعایت شود.

با تشکر جا ماندگان از استخدام به دلیل شرط سنی

. اقای مدیر لطفا این مورد را به مسئولین برسانید

کسانی هم که می خواهند به این کمپین بپیوندند لطفا در سایت وزارت کار و معاونت نیروی انسانی رئیس جمهور نظر اعتراضی خود را اعلام کنند.

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۱۰
 • کد دیدگاه: ۵۹۳۱۰۶

بعنوان متولد62موافقم

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی